eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

YenidenBüyükEskişehirspor ve Yeniden Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 212223
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2021 saat 08:55
bu ligde fizik mücadele önemli. gençler mücadele ettikçe daha iyiye gidecektir.

onur Arı'ya top gelirse etkili oluyor. yanında mücadele gücü yüksek bir oyuncu olsa dahada verimli olur.

basit hatalar yapmamalıyız. dün basit hata yapmasak maçtan en azından bir puanla ayrılacaktık.

tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2021 saat 09:11
skor olarak çok kötü oldu. maçı önde oynama isteği sonumuzu getirid. kapalı savunma yapsak rakibi beklesek böyle olmazdı.

onur arı pivot oynamalı. gereksiz yerlerde nenerjisini harcıyor. kaleye yakın olmalı. takım Onur'a top taşımalı.

moralimizi bozmayalım. eldeki kadro bu. gençlere sonuna kadar desteklemeliyiz.

yunus emrenin bir sözü vardır. yaratılanı hoşgör yaratandan ötürü diye, oyunculuramızı hoşgöreceğiz giydikleri formadan ötürü.
Yukarı
br_65 Liste gör
Yazar

Melih Y.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı br_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2021 saat 14:00
Alıntı yapılan kayılı

skor olarak çok kötü oldu. maçı önde oynama isteği sonumuzu getirid. kapalı savunma yapsak rakibi beklesek böyle olmazdı.

onur arı pivot oynamalı. gereksiz yerlerde nenerjisini harcıyor. kaleye yakın olmalı. takım Onur'a top taşımalı.

moralimizi bozmayalım. eldeki kadro bu. gençlere sonuna kadar desteklemeliyiz.

yunus emrenin bir sözü vardır. yaratılanı hoşgör yaratandan ötürü diye, oyunculuramızı hoşgöreceğiz giydikleri formadan ötürü.

Tamamen katılıyorum.

Artık yönetim, medya ve taraftarın ''isimler'' üzerinden değil ''fikirler'' üzerinden tartışmasının zamanı geldi de geçiyor.

Dün Mehmet Başkan'ın takım mücadelesi ile ilgili yaptığı açıklamaya katılmıyorum. Cem Hoca bir tercihte bulundu, futbol adına sahaya yansıtmak istediği fikir ne yazık ki yanlıştı ve maçı bu sebeple kaybettik.Başkan biraz duygusal bir açıklama yapmış. Tekrar maçı seyretmesini tavsiye ediyorum.

Cem Hoca ve ekibi bu hatadan ders çıkaracaktır. Eminim yönetimin ve teknik ekibin kulaklarına bazı belaltı vurmalar gelecektir. Ben dün stadyumda ne hocaya ne yönetime ne de futbolculara direkt olarak bir eleştiri duymadım. Gerçek taraftar çok üzüldü ancak hala hedefe odaklanmış durumda diye düşünüyorum. Bu sebeple sorumluluklarının farkında olsunlar ancak gereksiz stres yapıp kendilerini ve takımı yıpratmasınlar.

Hatalar olacak. Arma büyük, stad atmosferi güzel, takım fizik olarak iyi ve ilk 3 haftada umut vadediyor. Haliyle Cem hoca baskılı ve domine bir oyun sergilemek istedi. O da yönetim ve bizim gibi tabiri caizse gazlıydı. Ancak olmadı.

Henüz defansı önde kuracak, oyunu domine edecek bir takım kimyasına sahip değiliz. Topu hala uzun süre ayağımızda tutamadığımız için topu kaptırdığımız anda bu kadar önde yakalanmamamız gerekiyor. Eğer defansı önde kuruyorsak rakibe bu kadar rahat uzun top attırmamız gerekiyor. Bunlar hep çalışmayla hallolacak şeyler. Yeni kurulmuş bir takım defansı önde kurarak sahayı rakibe dar edecek kapasiteye 4 haftada ulaşamaz. Hele çoğu futbolcusu profesyonel olarak deneyimsizse buna cürret bile etmemek lazım.

Dediğim gibi Cem hoca arma, taraftar, atmosfer ve takımın havasına ayak uydurdu ve aklı selim bir taktikle çıkmadı sahaya. 6 gol tabi ki kötü ancak bugüne özel olsun bu sonuç. Zaman sakin olma, doğru analizler yapma ve doğru fikirler geliştirme zamanı. Yönetim ve hocaya destek kesilmiş değil, bu haftaya takılı kalmayalım, önümüzdeki maçlara konsantre olalım. Sonunda bu mücadeleden alnımız akıyla çıkacağımızdan eminim.

Yukarı
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2021 saat 12:54
Mehmet Şimşek bu takımın başına gelen en iyi başkanlardan biri. Ben Mehmet başkana güveniyorum.
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2021 saat 17:13
zonguldak maçında kötü değildik. basit hatalar yaptık. maçın başında yenilen gol biraz dengeyi bozdu.

onur arı ileride kalmalı geriye gelmemeli. enerjisini gol bölgesinde harcamalı.

sezginde ileri çıkmamalı. yaşı zaten fazla ileri çıkınca yoruluyor.

savunma ağırlıklı oynadığımız maçlarda daha iyi bir takım görüntüsü veriyoruz.

bu arada top çevirmeyi daha iyi yapmalıyız.
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2021 saat 15:24
buca maçında çok zayıf kaldık. hatlar arası kopuktu. bu takım daha iyi oynayabilir.

özellikle ikinci yarıda takım çok kopuktu.
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2021 saat 21:51
Yeterki sen yürekten oyna
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 212223

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır