eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulüp Ceo'muz Mehmet Çetin

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2015 saat 11:16
ortada hiçbir başarı yok başkanda dahil kim giderse gitsin hiç önemli değil zaten bundan kötüsü olamaz eskişehirsporu hepsi reklamı için kullanıyor
Yukarı
heisenberg_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cullen Bohannan
Yer: torino
  Alıntı heisenberg_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2015 saat 11:24
eski valinin spor kulübünde ceo olması saçmaydı bana göre zaten bu pozisyondaki birisi spor yönetiminden anlamalı daha doğrusu futbol bilgisi üst seviyede birisi olması lazım en az 2 yabancı dil bilmesi gerekir belki de bu adam biliyor olabilir ama iktisat ya da işletme bölümünde üst düzeye birisinin gelmesi lazım aslında spor yöneticiliği gibi bir alanda eğitimi olması lazım
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2015 saat 13:00
Neyse kulüpte çalışan genç kadın arkadaşlar rahat bir nefes almışlardır. Sevindirici bir gelişme.
Yukarı
enis26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kemal Enis
Yer: Eskişehir
  Alıntı enis26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2015 saat 13:22
Arkadaşlar bizim o asil taraftarımıza neler oluyor. Azcık edep.
Ben Mehmet beye verdiği emekler için teşekkür ediyorum.
Bu takıma emek veren herkes , ama trübünde ama kulubede ama sahada ama yönetimde teşekkür edilmeli.
hatası olabilir ama art niyetli değilse sadece teşekkür edilmeli ki bende bugüne kadar yanlış şeyler peşinde koştuğunu görmedim işitmedim.
E ni S
Yukarı
dropmania_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Bursa
  Alıntı dropmania_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2015 saat 14:33
Açıkçası göreve gelirken neden geldiğini giderkende neden gittiğini anlamış değilim.

Görevde bulunduğu süreç içerisinde ne işler yaptığını da bilmiyorum. Görev süresince ne aldı ne getirdi ne götürdü hepsi birer sır ve hepsinin cevabı sanırım yönetimde vardır.

İyi ve ya kötü kulübümüze hizmetleri oldu bundan sonraki hayatın da ve işlerinde başarılar...
EsEs
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır