Sayfayı yazdır | Close Window

Kulüp Ceo'muz Mehmet Çetin

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4274
Yazdırma tarihi: 28/May/2024 saat 02:48
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Kulüp Ceo'muz Mehmet Çetin
Gönderen: MOD
Konu: Kulüp Ceo'muz Mehmet Çetin
Gönderi tarihi: 28/Haz/2013 saat 22:19
Eskişehirspor Kulübü Ceo'luğuna Mehmet Çetin getirilmiştir. Kendisine hoşgeldin der, yeni görevinde başarılar dileriz.

Mehmet Çetin hakkında bilgi:

1959 Sakarya Geyve doğumludur. 1984 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun olmuştur. Tatvan ve Seyhan Kaymakam Vekilliği, Asarcık ve Susuz Kaymakamlıkları, Hakkari Vali Yardımcılığı, Mülkiye Başmüfettişliği, İçişleri Bakanlığı Danışmanlığı, İçişleri Bakanlığı Özel Kalem Müdürlüğü, Mülkiye Teftiş Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Başbakanlık İnsan Hakları Başkanlığında İçişleri Bakanlığı Temsilciliği, Ankara İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği 21 Nisan 2008 tarih ve 2008/13529 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla Ağrı Valiliği atanmıştır. Amerika Birleşik Devletlerinde Kamu Yönetimi, İran, Özbekistan ve Portekiz'de Kamu Güvenliği Uygulamaları üzerine incelemelerde bulunmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Yanıtlar:
Gönderen: serhat2626
Gönderi tarihi: 28/Haz/2013 saat 22:26
Hayırlı uğurlu olsun.

-------------
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: Estolga
Gönderi tarihi: 28/Haz/2013 saat 22:30
Hayırlı uğurlu olsun.

-------------
SENİN İÇİN ES ES SENİN İÇİN

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 28/Haz/2013 saat 22:33
Eskişehirspor'la yakından uzaktan sağdan soldan herhangi biryerinden ilgisi var mı, yoksa sadece kurumsallaşmaya yardımcı olmak için mi geldi?

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderen: eFsAnE UyAnDı
Gönderi tarihi: 28/Haz/2013 saat 22:35
Hayirli olsun.Hos geldin Guzel İnsan.

-------------
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.

Gönderen: kesdal
Gönderi tarihi: 28/Haz/2013 saat 22:36
Hayırlı olsun.

-------------
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.

Gönderen: EsBoraEs
Gönderi tarihi: 28/Haz/2013 saat 22:52
http://www.ntvmsnbc.com/id/25082294/ - http://www.ntvmsnbc.com/id/25082294/

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 28/Haz/2013 saat 23:24
rüya gibi

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 29/Haz/2013 saat 00:51
hayırlı uğurlu olsun, 27 milyon borç üstüne de boyd' a verilecek 7 milyon civarı para eder 34-35 milyon borç işimiz zor Allah yar ve yardımcınız olsun.

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 29/Haz/2013 saat 01:12
Hayırlı uğurlu olsun ne diyelim 

-------------

Gönderen: degiray26
Gönderi tarihi: 29/Haz/2013 saat 01:15
Ceo ve Eses yanyana gelmesi bile güzel. Başarılar , hayırlı olsun.

-------------
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM

Gönderen: KALE ARKASI
Gönderi tarihi: 29/Haz/2013 saat 01:16
hayırlı uğurlu olsun eski valimize inş. halil in bıraktığı bu bataklığı kurutur. işi kolay değil ama güvenmişlerki getirmişler başarılar diliyorum.

-------------
YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...

Gönderen: Sonunda_kaydoldum
Gönderi tarihi: 29/Haz/2013 saat 01:27
1 milyon euro yazıyordu genel kurulda stad gelirleri kısmında iyi hatırlıyorum bu uydurulmuş bir rakam gibi geldi bana. zaten o bilanço hiç inandırıcı değil sürekli yuvarlak rakamlar

-------------
Rüzgarlara yön veren, kelebeklerin kanat çırpışıdır.

Gönderen: çamyuva
Gönderi tarihi: 29/Haz/2013 saat 06:33
Ceo olmak için neden bir vali anlamış değilim. Ticaretin içinden biri daha mantıklı değil miydi?. Ama yine de başarılar.

Gönderen: es-metu
Gönderi tarihi: 29/Haz/2013 saat 08:42
kulübün ticari gelişiminden ziyade idari ve kurumsal gelişimini sağlamaya yönelik bir görevlendirme gibi geliyor bana ilk izlenimlerime göre . 

-------------

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 29/Haz/2013 saat 09:57
Yeni yönetimin Ertuğrul Sağlam'ı getirerek ne hedefler belirlediği net ortada...
E o halde CEO için de herhalde laf olsun diye bu kararı vermemişlerdir...
Vardır bir bildikleri...

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: moveklor 26
Gönderi tarihi: 29/Haz/2013 saat 09:58
Hayırlı olsun, bu gelişme yönetimin işini ne kadar ciddiye aldığının göstergesidir. Malum önceki yönetim işine karışılmaması için yavuz bingölü bile yönetime almıştı, 3-5 kişiyle yönetim kurulu toplantısı yapılıyordu. Tekrardan hoşgelmiş sefa gelmiş.

-------------
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...

Gönderen: ESCOBAR !
Gönderi tarihi: 29/Haz/2013 saat 10:59
Hayırlı olsun ilk gördüğümde kim bu adam dedim , sonra basından okuyunca hatırladım. Allah utandırmasın

Gönderen: emres26
Gönderi tarihi: 29/Haz/2013 saat 11:05
Camiamıza hayırlı uğurlu olsun, inşallah başarılı olur.

-------------

Gönderen: atropin
Gönderi tarihi: 29/Haz/2013 saat 12:38
Ben bu adımı, yıllardır hasretini çektiğimiz kulübün kurumsallaşmsı adına atılmış önemli bir adım olarak görüyorum. Hem de şehrimizi tanıyan bilen birinin olması ayrıca sevindirici.
Başarılar diliyorum sayın Mehmet Çetin'e. Hayırlı uğurlu olsun.

-------------
ankaraESES / Hakan

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 29/Haz/2013 saat 14:52
ilk seneyi biraz toparlamakla geçireceği kesin ortada bulunan sermaye ona bırakılacak ve oda yönetecek iş kolay değil, temizlik sürecinden sonra daha verimli olacaktır.zamana ihtiyacı var kolay gelsin.merakım kesin hesaplardan sonra halil ünalın bıraktığı durum ne olacak.

-------------

Gönderen: ben_hakkı
Gönderi tarihi: 01/Tem/2013 saat 20:54
bir spor klübünde ceo.....
hiç bir şey anlamadım.
burası şirket değil ki...
şirketleşsek hadi anlarım da...
o zamanda bir şirketin başına bir bürokrat..
yani memur zihniyetli bir kişi....
cahilliğimi mazur görüp beni aydınlatan olursa memnun olurum...
bu klübe ticaretten gelen veya ticari eğitim almış ve becerikli biri lazım değilmi..
emekli bir vali paradan ne anlar....
bu klübe son derecede dürüst ve namuslu ayrıca paradan anlayan bir işletmeci gerekir bence...
ceo...ne yapacak bu arkadaş...cahilliğime verin ama.o koltukta es es in mali durumunu düzeltmek için emekli bir memur ne yapabilir ki....

Gönderi tarihi: 01/Tem/2013 saat 21:48
Alıntı yapılan ben_hakkı

hiç bir şey anlamadım.
bu klübe ticaretten gelen veya ticari eğitim almış ve becerikli biri lazım değilmi..
bu klübe son derecede dürüst ve namuslu ayrıca paradan anlayan bir işletmeci gerekir bence...
ceo...ne yapacak bu arkadaş...cahilliğime verin ama.o koltukta es es in mali durumunu düzeltmek için emekli bir memur ne yapabilir ki....

Kayserispor

-------------

Gönderen: MuratHoca
Gönderi tarihi: 01/Tem/2013 saat 21:59
"CEO"'nun getirilme amacı, kulüpte kurumsallaşmayı sağlamaktır. CEO, özel sektörden bildiğimiz bir kavram; bir anonim şirketin sorumlu en üst yöneticisini ifade eder. Şirketin temel stratejisini belirler, en önemli kararlara imza atar.
Bir spor kulübünde (dernek statüsünde) CEO ile kastedilen olsa olsa şu işleri yapan kişidir: Kulüpte çalışanların iş tanımlarını, sorumluluklarını belirlemek, onların performanslarını takip etmek, işe alımları/gönderilmesi gereken personeli vb. belirlemek, iç kontrol sistemini oluşturmak, riskli iş süreçlerinde koruyucu önlemler almak, dernekler kanununa göre kulübün faaliyetlerini sürdürmesini sağlamak,kulübün gelir giderleri arasındaki dengeyi gözeterek yönetim kuruluna bu konuda bilgi vermek, nakit akışlarını düzenli olması için gereken önlemleri almak, personel maaşlarının düzenli ödenmesini sağlamak, kredi veren kurumlara olan borçları takip etmek, daha uzatılabilr. Lafın kısası günün yarısından fazlasını Eskişehirspor'a vermeyi gerektirir.
Kulüpte düzenli bir sistemi oturmak, kurallara ve belli ilkelere göre kulübün sürdürülebilir bir şekilde yönetilebilecek alt yapısını oluşturmak, bunun için bürokrasiyi ayarlama kısaca kulübün kişilere bağlı kalmadan (yöneticilere) yönetilebilmesini KOLAYLAŞTIRAN her türlü alt yapıyı hazırlaması gerekir. Bu iş'te tam bir bürokratın işidir. Ben şahsen bu işin üstesinden geleceğine inanıyorum.
Sayın Mehmet Çetin'e yeni görevinde başarılar diliyorum.
Üniversiteli Eskişehirsporlular olarak her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu beyan ediyorum.

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 01/Tem/2013 saat 22:02
Alıntı yapılan ben_hakkı

hiç bir şey anlamadım.

Hakki bey bildigimiz kadariyle Halil Ünal ticaretten gelmisti, klübü nasil birakti gördük.
Bence CEO kuramsallasmanin ilk adimi olsa gerek...

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: fthtrn
Gönderi tarihi: 01/Tem/2013 saat 23:55
Murat Hocam; Hakkı Bey tanıyabildiğim kadarıyla biraz ironi yapmış.
Yaşadığımız süreçte en mutlu kişilerden biri olduğunu düşünüyorum.
Kendisinin avukatlığını yaptığım düşünülmesin, tanımam etmem.
Fikirlerine çok zıt olduğumda oldu.
Sizin açıklamalarınıza söyleyecek söz yok. Taşı gediğine oturtmuşsunuz.
Yanlış hatırlamıyorsam 2005'ten beri forumu takip ediyorum
ama şu anki kadar sakin düzeyli yazıların olduğu forumu yıllar öncesinde yitirmiştik.
İnanıyorum ki kulübümüz ve forumumuz bu yenilenme sürecinde siz değerli
abilerim kardeşlerim sayesinde yeni bir kimliğe bürünecek aslında yeni
olmayan eski kimliğine kavuşacak ve yeniden ülkemizin gönlünde taht
kurduğu yere oturacaktır.

-------------
000001

Gönderen: ben_hakkı
Gönderi tarihi: 02/Tem/2013 saat 01:42
Ceo:Chief Executive Officer...yani en üst düzey genel yönetici demektir.
alt kolları CTO: en üst düzey teknik yönetici ve CFO:en üst düzey mali yönetici demektir.
Ceo lar yüksek lisans yapmış en az 3 yabancı dil konuşabilen liderlik vasfı olan akıllı,pazarlama stratejileri yapabilen gereksinimleri zamanında saptayabilen geniş düşünceli,yaratıcı ve deneyimli kişilerdir.
Ceo nun HER KONUDA deneyimli olması şarttır.
Ceolar şirketin tepeden tırnağa TÜM STRATEJİSİNİ belirleyen kişilerdir.
Ceo politika belirler.adeta şirketin kaderini yazarak başarı veya başarısızlığın TEK sorumlusu olur.
Örneğin şirket salça üretiyorsa bir gıda mühendisine yakın bilgisi olmalıdır.
Finansal eğitimi şarttır...
Şimdi...
Bir kere Ceo dan bahsetmek için ortada bir ŞİRKET olmalıdır..Eskişehirspor bir şirketmidir? Soruyorum...değildir...Öyleyse ceo dan bahsedilemez....Yukarıda ceonun sorumluluklarını yazdım.Satır satır okurken her satırı futbola uyarlayın...Sizce göreve getirilen sayın emekli valimiz o sportif bilgisi ve deneyimi ile bu işe uygunmu...Bence değil...Çünkü bi kere es es şirket değil..Valimiz de dolayısıyla ceo olamaz.Futbol hakkındaki bilgisi ne kadardır.
Olsa olsa bu arkadaşımıza klüp müdürü sıfatı verilebilir ki o her takımda zaten var...
Sorumluluk mazallah bu arkadaşa verildiğinde 2.lige düşmemizin resmidir.
ceo meo diye milleti yanıltmasınlar...emekli bir valiyi koy bakalım örneğin ceo olarak koç holdingin başına o koç holding ne hale geliyorsa Eskişehirspor da o hale gelir ki zaten teknik olarak şirket olmadığımız için ceo tanımlaması gülünçtür.
Derhal bu yanlışı düzeltip klüp müdürü desinler... Klüp müdürünün yetki ve sorumlulukları zaten kısıtlı ve bellidir.saygılar efendim...

Gönderi tarihi: 02/Tem/2013 saat 11:41
ES ES'TE TABLO ÇOK KARANLIK

Eskişehirspor basın sözcüsü Bekir Sıtkı Saraç gündemle ilgili açıklamalarda bulundu

02 Temmuz 2013 Salı 11:32

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Bekir Sıtkı Saraç ile yönetici Mali Asbaşkan Rıdvan Çakırgöz basın toplantısı düzenledi. Saraç şunları söyledi: "Kongre öncesi ile kongre sonrası aldığımız kulüp arasında çok farklar ile karşılaştık. Hayretlere ve güldüren acıdığımız manzaralar ile karşı karşıya kalıyoruz. Kongreden önce şeffaflık konusunda taahhüt bulunduk. Son güne kadar devam edecektir. Yakında hazırlanacak internet sitesinden açıklanacak. Polemik peşinde değiliz. Geçmiş dönem şunu yaptı bunu yaptı demeyeceğiz. Ancak belgeleri le yapılan yanlışları paylaşacağız. Uluslar arası denetim şirketi dün geldi. Spor klüplerini denetlemede uluslar arası tecrübesi olan bir kuruluş. Bir sözleşme imzalanacak. Tüm defter kayıtları onlara teslim edilecek. Bir rapor hazırlayacaklar. Hukuki olarak bir yaptırım sonucuna ulaşılırsa hukuki yollara başvurulacak. Ve Cumhuriyet savcılığına iletilecek. Kulübi devir teslim konusunda iletişime girdik. Cevap alamadık. Noter aracılığı ile müracaat ettik. Buna da sonuç alamadık. 2009-10-11-12 yıllarının defter kayıtları maliye tarafından incelemeye alınmış. Büyük miktarda katma değer vergisi kaçakçılığı var. Vergi cezası gecikme faizi yükü ile karşı karşıya kaldık. Kongrede sunulan bilanço doğru değildir. 27 milyonluk borcu 3-4 katı büyüklükte bir borç yükü ile karşı karşıyayız. Yeni yeni borçlarada karşılaşacağız. Ucu açık.
Bir saadet zinciri kurulmuş. Kulübü nasıl batırabiliriz durumunu tespit ettik. Belgeleri ile paylaşacağız. Birçok kulüpten bazı futbolcularla ilgili icralık bir durum var"

-------------

Gönderen: esolimpiyates
Gönderi tarihi: 23/Tem/2013 saat 16:21
Uzun süredir Ceomuzla ilgili bir haber çıkmıyor. Çalışmaya başlamadı acaba.

-------------
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..

Gönderen: Cacha
Gönderi tarihi: 23/Tem/2013 saat 16:36
Alıntı yapılan esolimpiyates

Uzun süredir Ceomuzla ilgili bir haber çıkmıyor. Çalışmaya başlamadı acaba.
Çalışıyor, hatta göreve başlar başlamaz futbolculara yemin töreni düzenlemiş basına kapalı bir biçimde.

Gönderen: tufaneses26
Gönderi tarihi: 24/Tem/2013 saat 22:34
Şuan tv de. Kanal adı BUGUN ceo muz ile röportaj yapıyorlar.
Nasıl Eskişehir'e gelmiş diye. Ve Kızını gösteriyorlar. Helal olsun boyle adama.

-------------
ESES HOLIGANS

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 24/Tem/2013 saat 22:35
Alıntı yapılan tufaneses26

Şuan tv de. Kanal adı BUGUN ceo muz ile röportaj yapıyorlar.
Nasıl Eskişehir'e gelmiş diye. Ve Kızını gösteriyorlar. Helal olsun boyle adama.

tşk

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderen: blackandred
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2013 saat 08:41
Sayın Valim,
Yeni görevinizde daha önceki görevleriniz kadar kutsal. Allah yardımcınız olsun. Başarılar.

Gönderen: esm
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2013 saat 10:30
Sakarya lı valimiz sayın M. Çetin in Eskişehir e yakınlığı nedir aldığı ücret nedir yöneticilerden herhangi birine yakınlığı varmıdır CEO olarak atanma sebepleri nelerdir.Sadece merak ettiğim için soruyor görevinde başarılar diliyorum.

-------------
esm

Gönderen: İRRASYONEL
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2013 saat 11:49
Alıntı yapılan esm

Sakarya lı valimiz sayın M. Çetin in Eskişehir e yakınlığı nedir aldığı ücret nedir yöneticilerden herhangi birine yakınlığı varmıdır CEO olarak atanma sebepleri nelerdir.Sadece merak ettiğim için soruyor görevinde başarılar diliyorum.

Eskişehire yakınlığına aldığı ücrete bakmam benim merak ettiğim futboldan ve profesyonel kulüp yönetmekten anlıyormu ona bakarım. Bir de acaba hiç futbol maçı izledimi. Malum eski bürokratlar ve devlet erkanı pek futbol maçlarına gitmezlerdi.

-------------
Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!

Gönderen: AhmetTarik
Gönderi tarihi: 20/Ağu/2013 saat 23:27
Murat hoca bir önceki sayfada konuya bir giriş yapmış ama..CEO'muz Ne iş yapar,görev tanımı,hedef, vizyon, yuvarlak laflar olmadan gerçek adımlar ne olacak.. Bu konuyu biraz açsak?

-------------
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..

Gönderen: Sarıcakayalı26
Gönderi tarihi: 19/May/2014 saat 23:22
Kulüp CEO'muz bu sene neler yaptı ? Gerçekten bilgim olmadığı için soruyorum. Bi bilgisi olan varsa cevaplayabilir mi ?

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 24/Haz/2014 saat 07:44
Eskişehirspor’un Ceo’ su Mehmet Çetin istifa etti. İstikbale konuşan Çetin istifasını doğruladı.Eskişehirspor’un mali genel kurulunda Başkan Mesut Hoşcan’ ın övdüğü kulüp Ceo’ su Mehmet Çetin’in dün istifa etmesi Eskişehirspor camiasında şaşkınlıkla karşılandı. 2013 Haziran ayında göreve gelen Mehmet Çetin kulübün kurumsallaşması konusunda çalışmalarının bulunmasının yanı sıra kırmızı siyahlı kulübe maddi rahatlama getiren projelere katkıda bulunması ile dikkatleri çekmişti.
İstifası konusunda görüştüğümüz ve nedenini açıklamayan CEO Mehmet Çetin “ Evet görevi bıraktığım doğrudur. Yönetim kurulunun gerekli açıklamayı yapacaktır. CAS kararı çıkıncaya kadar işimin başındayım” dedi.
Ceo’ nun görevi bırakması konusunda açıklama yapan 2. Başkan Ahmet Yalçın “ Kendisi bizden müsaade istedi. Ancak şu anda bizimle birlikte İsviçre’ye gelecek. Yönetin kurulu olarak kalmasını istiyoruz. İkna etmeye çalışıyoruz” dedi. 

Gönderen: muhasara
Gönderi tarihi: 24/Haz/2014 saat 09:05
Ekonomi okumuş biri gelir umarım

-------------

Gönderen: ezbol
Gönderi tarihi: 24/Haz/2014 saat 09:37
kızının tedavisi bitti.adapazarında yaşamaya başladılar diye biliyorum.kızının tedavisi için valiliği bırakarak eskişehire yerleşmişti.şimdide tedavisi biten kızı ile birlikte adapazarındaki evinde yaşayacatır.Başkaca bir sebep aranmamalı bence.

-------------
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 24/Haz/2014 saat 12:41
Her şey CAS'a bağlanmış durumda

-------------

Gönderen: maxim26
Gönderi tarihi: 24/Haz/2014 saat 17:18
CEO Çetin istifa etmiş!
http://www.spor26.com/haberdetay/1919/ceo-cetin-istifa-etti!.html - http://www.spor26.com/haberdetay/1919/ceo-cetin-istifa-etti!.html 2. başkan ikna etmeye çalışıyormuş...

Gönderen: ali_9292
Gönderi tarihi: 24/Haz/2014 saat 17:46
CEO ne demektir?İşte Mehmet Çetin'e göre yönetim bunun tanımlamasını yanlış yaptı.Ailevi mesele falan kılıf arama çabaları.
Mehmet Çetin'den habersiz bir ton iş yapıldı yönetim tarafından.Sadece maddi kaynak yaratması istendi,hiç bir karara dahil edilmedi.E böyle olunca Mehmet Çetin'de aradığı şeyi bulamadı ve figuran olarak durmak istemedi.Bu işin sonucunu en iyi atalarımızın sözü anlatır "Alışmadık ...... don durmazmış"

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderen: ESPANA
Gönderi tarihi: 24/Haz/2014 saat 19:30
Kesinleştiyse iki taraf içinde hayırlısı olsun.Camia olarak çok değerli bir şahsiyeti kaybetmiş bulunuyoruz.

-------------
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

%20https://twitter.com/#!/ESPANAA%20 - https://twitter.com/#!/ESPANAA

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 24/Haz/2014 saat 20:05
kulübümüz için büyük kayıp olur ama tabiiki kendi kararı neyse o olur, saygılar sunarım.   

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderen: serdargül
Gönderi tarihi: 24/Haz/2014 saat 20:06
Alıntı yapılan ali_9292

CEO ne demektir?İşte Mehmet Çetin'e göre yönetim bunun tanımlamasını yanlış yaptı.Ailevi mesele falan kılıf arama çabaları.
Mehmet Çetin'den habersiz bir ton iş yapıldı yönetim tarafından.Sadece maddi kaynak yaratması istendi,hiç bir karara dahil edilmedi.E böyle olunca Mehmet Çetin'de aradığı şeyi bulamadı ve figuran olarak durmak istemedi.Bu işin sonucunu en iyi atalarımızın sözü anlatır "Alışmadık ...... don durmazmış"
işte hep bunu sorduk bu adam ne iş yapar dedik kimse bilmiyor. Onurlu kimse kendi görev alanına giren konularda görev alanına tecavüze izin vermez. Eğer böyle ise helal olsun ceomuza yazıklar olsun ÖNCE GÜVEN VE ŞEFFAF yönetimimize
ne farkı var deyince halilci oluyoruz
oda skibbeye yaptı

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderen: HACI
Gönderi tarihi: 24/Haz/2014 saat 20:26
Kulüpte arkasından iş çevirenler vardı.
Özellikle Haldun Girginer gitsin diye elinden geleni yaptı.
Demekki başarmış.
Haldun, Kamuran Yavuz kına yaksınlar. yediler adamı.

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 09/Tem/2014 saat 14:04
Eskişehirspor CEO'su Mehmet Çetin istifadan vazgeçti

facebookta böyle bir şey yazıyor ne kadar doğru bilmiyorum

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: akahraman
Gönderi tarihi: 09/Tem/2014 saat 17:34
Devlet ciddiyeti olan CEO muza herkes destek olmalıdır.

Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 27/Oca/2015 saat 10:38
CEO GİTTİ

27 Ocak 2015 Salı 

Eskişehirspor’un ilk Ceosu Mehmet Çetin sessiz sedasız gitti.
Hoşcan yönetimi ile birlikte Ceo’luk görevine gelen eski vali Mehmet Çetin bir üniversitede hocalık yapacak olması nedeniyle görevinden ayrıldı. 31 Ocak’da ayrılacağı belirtilen Ceo Çetin sesiz sedasız kulüpten gitti.
Halen Eskişehirspor 50. Yıl kutlamaları komitesinde yer alan Mehmet Çetin için başkan Mesut Hoşcan “ Kendisi danışmanlık yapacak ve haftada 2-3 günde olsa yanımızda olacak.” dedi.
http://www.istikbalgazetesi.com/index2.asp?sec=1&newscatid=8 - http://www.istikbalgazetesi.com/index2.asp?sec=1&newscatid=8

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 27/Oca/2015 saat 11:16
ortada hiçbir başarı yok başkanda dahil kim giderse gitsin hiç önemli değil zaten bundan kötüsü olamaz eskişehirsporu hepsi reklamı için kullanıyor

Gönderen: heisenberg_26
Gönderi tarihi: 27/Oca/2015 saat 11:24
eski valinin spor kulübünde ceo olması saçmaydı bana göre zaten bu pozisyondaki birisi spor yönetiminden anlamalı daha doğrusu futbol bilgisi üst seviyede birisi olması lazım en az 2 yabancı dil bilmesi gerekir belki de bu adam biliyor olabilir ama iktisat ya da işletme bölümünde üst düzeye birisinin gelmesi lazım aslında spor yöneticiliği gibi bir alanda eğitimi olması lazım

Gönderen: goethe_minder
Gönderi tarihi: 27/Oca/2015 saat 13:00
Neyse kulüpte çalışan genç kadın arkadaşlar rahat bir nefes almışlardır. Sevindirici bir gelişme.

Gönderen: enis26
Gönderi tarihi: 27/Oca/2015 saat 13:22
Arkadaşlar bizim o asil taraftarımıza neler oluyor. Azcık edep.
Ben Mehmet beye verdiği emekler için teşekkür ediyorum.
Bu takıma emek veren herkes , ama trübünde ama kulubede ama sahada ama yönetimde teşekkür edilmeli.
hatası olabilir ama art niyetli değilse sadece teşekkür edilmeli ki bende bugüne kadar yanlış şeyler peşinde koştuğunu görmedim işitmedim.

-------------
E ni S

Gönderen: dropmania_26
Gönderi tarihi: 27/Oca/2015 saat 14:33
Açıkçası göreve gelirken neden geldiğini giderkende neden gittiğini anlamış değilim.

Görevde bulunduğu süreç içerisinde ne işler yaptığını da bilmiyorum. Görev süresince ne aldı ne getirdi ne götürdü hepsi birer sır ve hepsinin cevabı sanırım yönetimde vardır.

İyi ve ya kötü kulübümüze hizmetleri oldu bundan sonraki hayatın da ve işlerinde başarılar...

-------------
EsEs

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com