eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Pazar günü , ( YÖNETİM ) İSTİFA günü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 474849
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2015 saat 22:18
Bu taraftarın turubun liderlerinin zamanında rant için değil bizim gibi sevdası için uğraştığını, bu günlerde ki rant için liderlik yaptığını sanan basiretsizler bize ayan beyan gösteriyor..

Bu taraftarın uyanmasına, örgütlenmesine vesile olacaklarına, adalarda yalandan, iki saat önce haber vererek bir (sözde) protesto düzenliyorlar..

Yazıklar olsun!

Eskiden örgütlenmek cok çok daha zormus, şimdi sosyal medyadan haber verilse 3-4 gun önceden, adam akıllı bir protesto yapılacağına herkes inansın, bırakın 30 bini bu şehrin tamamı katılır o protestoya..

Kendini bir halt sanan rantı için turubun lideri olan şahıslar bu sehirde sokağa cikamamalilar aslinda..

Bizim de böyle insanlardan medet ummadan kendi işimizi kendimiz gormemiz lazım, bizde de iş yok..

Eriyoruz!!!

İyi günde, kötü günde!
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2015 saat 22:53
aynen protesto yapılır maçtan sonra olsun aman takım etkilenmesin, yürüyüş olsun adalarda olsun esnaf duysun yönetim ve takım duyarsa etkilenir. Yapılan yürüyüştede bir örgütleme yok oldu bittiye getiriliyor amaç yasak savmak. yazın şuraya şu saatte diye, örgütlenelim iyice bizde gelelim gurbetten yıkalım tesisleri kafalarına olsun bitsin
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2015 saat 22:57
    Hiç darılma gücenme olmasın. Bu takım gibi, bu taraftar da dibe vurmuştur. Deplasmana 30 bin kişi giden taraftar iken, takım bu haldeyken bile kendi şehrinde 300 kişi toplanamayan taraftar  haline gelmişiz, yazık... 

Bu tip protestoları, tribün liderleri ve grupları  organize etmesi gerekirken bizimkiler  anlamsız bir vurdum duymazlık içindeler. Ondan sonra millet konuştumu konuştu oluyor. 

Beyleer, liderleer, reisleer, gruplaar... Siz yapacaksız bunu başkası değil. Siz organize edeceksiniz bu işleri.  Öyle tribünde ses çıkarana  saldırtmakla, dışarda külhanbeyliği ve dayılık yapmakla olmuyo bu işler. Sizin yüzünüzden kaç kişi tribünden soğudu. Bu taraftarın bu hale gelmesinde sizin de emğiniz var farkınasınız değil mi?
Yukarı
Eses Ulan Liste gör
Yazar

Murat
Yer: Edirne
  Alıntı Eses Ulan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2015 saat 23:09
Alıntı yapılan eses_erkann

Ben artık taraftarada inanmıyorum bundan 3 sene 5 sene önce oicin Eskisehir in herhangi biyerine fb bayrağı asıldı desen 500 kişi gelirdi indirmeye bugün takım elden gidiyo toplanamiyoruz hesap sormak için varmı aksini idda eden

Sonuna kadar katılıyorum.

Nerede tepkimiz? Artık şehrimizde bizanslılara bile izin veriyoruz. Sıradan anadolu taraftarı olma yolunda ilerliyoruz.

Yaşamak Direnmektir !!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 474849

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır