Sayfayı yazdır | Close Window

Pazar günü , ( YÖNETİM ) İSTİFA günü

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4238
Yazdırma tarihi: 28/May/2024 saat 19:18
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Pazar günü , ( YÖNETİM ) İSTİFA günü
Gönderen: bloodSucker
Konu: Pazar günü , ( YÖNETİM ) İSTİFA günü
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 14:23
Lig artık bizim için bitti.Artık herkesin eteğindeki taşları dökme vakti.Şimdiye kadar hep takımın morali bozulmasın filan diye gerekli protesto yapılmadı.Ama artıkbütün tribün gruplarının ve ve gruplara bağlı olmayan münferit taraftarların hep birlikte tek yumruk olup halilive yönetimi İSTİFA ya çağırma günü.

Artık lütfen Eskişehirspora zarar veren kişilere sesimizi çıkaralım.

Pazar günü stadda öyle bir protesto yapalımki maç sonunda artık İstifa etsinler.

NOT: BANDOESES'İN ÜSTÜNDE AŞK-I ŞEHİRİN BULUNDUĞU YERDE TOPLANIYORUZ.

#PAZARgünüISTIFAgünü

-------------
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR

Yanıtlar:
Gönderen: yavuzpasali
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 14:31
İnşallah bu yapılır ki bizim skor taraftarı olmadığımız ve ESKİŞEHİRSPOR aşkı ile yandığımız görülür.(bir kaçda maytap yakılır bal kaymak olur.)
Yönetimin yediği o kadar halta rağmen cip,otel,ödemeler gibi onlarda bu maçta ortaya dökülür.

-------------
Mersindeki Es Esli

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 14:54
Gün taraftarın yıllardır sineye çektiği şeyleri dökme günüdür artık...

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 15:52
pazar günü güle gülee halil aga!

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: eskisehirrrrr
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 16:11
Çok yerinde açılmış bir başlık gerçekten
Pazar günü İsyaannn
İstifa etmeyin ...gidin

-------------
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!

Gönderen: smand 26
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 16:11
yapmayın bakın bu maç böyüük başgan biletleri 100 TL yapar ona göre

Gönderen: genclik26
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 16:12
pazar günü halil aga maça gelmezse hiç şaşırmam.

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 16:20
Maça başlar başlamaz yönetim istifa sesleri yükselmeli bizim içimizdeki problemleri bilmeyen kişiler skorun sonucundan kaynaklanan tepkiymiş gibi algılıyorlar...Bu da yönetimın işine geliyor ve ulusal basına farklı lanse ederek tepki odağını farklı yerlere çekiyorlar..

Gönderen: 26ss26
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 16:36
Sizi gidi 3-5 çapulcu siziiiii

Sizi gidi kendini bilmezler siziiiiiii

Sizi gidi Eskişehirspor düşmanları siziiiiii

Sizi gidi siziiiii

Siz kim oluyorsunuz da koskocaaaaaaaaa (!) Halil Ağa'yı istifaya çağırıyorsunuz??? Silkinin kendinize gelin bakiyim!!!    Hadi dağılın şimdi!!!

-------------

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 16:42
Koreografi olsa keşke, güzel olur. Hem Türkiye gündeminde de yer eder.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 16:45
Alıntı yapılan ProblemES?

Maça başlar başlamaz yönetim istifa sesleri yükselmeli bizim içimizdeki problemleri bilmeyen kişiler skorun sonucundan kaynaklanan tepkiymiş gibi algılıyorlar...Bu da yönetimın işine geliyor ve ulusal basına farklı lanse ederek tepki odağını farklı yerlere çekiyorlar..

Arkadaşım çok güzel özetlemişsin evet doğru insanlar bizim skor taraftarı olmadığımızı görsünler yeter artık bu klüp sizler yüzünden ne hallere geldi en önemlisi şike denilen olayda adının geçmesidir yoksa lig'den düşmek falan koymaz bizlere sizler bu klübü adam gibi yönetemediniz o yüzden HALİL ÜNAL ve EKİBİ İSTİFA

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 17:09
Benim bir fikrim var bence harika olur maça start düdüğü ile 3 lü çekıyoruz ya onu bu sefer çok kuvevvt lı herkez hep bır agızda 1 2 3 yönetim istifa yönemtim istifa diye bağırsak acayıp etkisi olur....

Gönderen: alabucak
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 17:20
26. dakikada da stadı tümden boşaltcan tepki olarak

-------------
ŞİMŞEK

Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 17:31
Maç düdüğü ile birlikte 3 lü yerine ;

Yönetim şıkşıkşık
İstifa şıkşıkşık

Laylaylaylaylaylaylayyyyyyyyyyyyyyy

İs - ti - faa - Etttttttttttttttttttt

Laylaylaylaylaylaylayyyyyyyyyyyyyyy

İs - ti - faa - Etttttttttttttttttttt

-------------

Gönderen: eseslibo
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 17:57
İstiklal marşından sonra çok güçlü yönetim istifa giricez aslında.. Sonra futbolcuları çağırıp arkanızda biz varız biz taraftarlar, bizler inandık sizler inanın tarzı bestelerle onların arkasında olduğumuzu gösterip, Yönetime sallayarak skor taraftarı olmadığımızı göstererek protesto etmemiz gerekir tam zamanıdır.

Gönderen: 26Captain26
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 18:19
Arkadaşlar bence burada bu konuya destek verenler bir yerde buluşup maça beraber girsinler... Eğer böyle olmazsa dağınık dağınık istifaya girmek hem çok zor olur hemde "BAZI MALUM KİŞİLER" oradan buradan başlatılmaya çalışılan sesleri bastırabilir. Bence kesinlikle yer ve zaman verilip buluşulup öyle gidilmeli!!!!

Gönderen: SalihSeçer
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 18:22
Kongrede adam adaylık düşünüyor, siz de diyorsunuz İstifa. Bu iş olmaz beyler. Ben kazanacağından bile korkuyorum. 

-------------
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderen: mecek
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 18:32
[tube]http://www.youtube.com/watch?v=7nmN-tGIXes&feature=youtu.be[/tube]

-------------
https://www.facebook.com/groups/6069393100/?fref=ts - E S T A N B U L - https://www.facebook.com/esesbando?fref=ts - BANDOESES - http://www.unieses.org/ - ÜNİESES

Gönderen: eskioğuzeses
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 18:39
Taraftar Gerçek
Yönetim Sahtekar..
Bence bu sloganda Açık-Eskod karşılıklı yapılabilir....

-------------
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir

Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 19:06
çok iyi ya.

-------------

Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 19:07
Alıntı yapılan 26Captain26

Arkadaşlar bence burada bu konuya destek verenler bir yerde buluşup maça beraber girsinler... Eğer böyle olmazsa dağınık dağınık istifaya girmek hem çok zor olur hemde "BAZI MALUM KİŞİLER" oradan buradan başlatılmaya çalışılan sesleri bastırabilir. Bence kesinlikle yer ve zaman verilip buluşulup öyle gidilmeli!!!!

BandoEsesin üstündeki bölümde toplanalım

-------------

Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 19:48
herkes twitterda paylaşsın #PAZARgünüISTIFAgünü

-------------

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 19:57
Bu çağdışı yönetim şeklini EsEs'imize yakıştıran varsa tepki vermesin pazar günü .

Gönderen: eseryılmaz26
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 20:29
hafta sonu protesto için bu seneki ilk ve son maçıma gidicem

-------------
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 20:31
Eskiden tesisler basılırdı, şimdi TT çalışması yapılıyor...

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: uayuay
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 21:21
Sırf istifa diye bağırabilmek için inşallah Eskişehir'e geliyorum.

-------------
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 21:28
birlikte gidilsin. ikinciside 3lü istifa diye baslasınn! süper fikir

-------------

Gönderen: solkanat
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 21:39
Kesinlikle birlikte gidilmeli ve stadın aynı yerinde buluşulmalı renktaşlar. BandoEses üstü bence en matıklı seçim ama bir arkadaşımızın dediği gibi futbolculara onlarla bir ilgisi olmadığınında mesajı vermeliyiz.Haydi EsEs taraftarı evet belki eski günlerimizi mumla arıyoruz evet belki bu yönetim tesisleri bassan bütün şehri yaksan bile gitmeye razı değil  ama en azından pazar günü akşam yatağımıza yattığımızda bugün Eskişehirsporum için görevimi ve en doğru olanı yaptım diyebilelim.O üç bilete satılmış ve maalesef tribünlereden silemediğimiz içimizdeki irlandalılarada bu takımın gerçek sahibi ve destekçisi kim gösterelim. 
Maç boyunca durmadan istifa diye haykıralım. 

-------------
KÜFÜR ETME, ETTİRME! Eskişehirspor taraftarına yakışan tribün küfürsüz ve çoşkulu bir tribündür.

Gönderen: barmen_26
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 21:47
eğer pazar günü protesto yapılmazsa bu yönetim bu taraftarı iplememeye devam eder, çünkü ben size halilin kafasını söyliyim, bunlar naparsa yapsın en küçük bi güzellikte unutur bende yoluma bakarım zihniyetinde, bunun aksi olursa bu yönetime de artık son damlanın bardağa damladığı mesajını verir, ama beşiktaş maçında takım ilk dakika gol atar, taraftar da lay lay a başlarsa halilin işi on numara olur daha da çoooooookkkk sırtımıza semer vurup sağda solda ağızlarına bi parmak bal çalarım susarlar deyip gezer

-------------
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org

Gönderen: onialanya
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 22:21
bu buyuk taraftarın son sansı bjk macı ıyı protesto olursa susulmadan sureklı defolur gıder halıl yok yıne olmassa daha cok saclarımız dokulur krızlere gırerız bız

-------------
yonetıme destek

Gönderen: ali_9292
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 22:31
Takıma tepki olmasın,yönetime tepki verilsin,bu farkı unutmayalım

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 23:37
İstifa etmeyin yaaa zahmet olur burası babanızın çiftliği nasıl olsa

Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 23:45
o açıklama yaptığı lig tv istifa sesleriyle inler inşallah

-------------
www.unieses.org

Gönderen: ESCOBAR !
Gönderi tarihi: 29/Nis/2013 saat 23:49
işte o gün bugün renkdaşlar ,  ist basının burda olacağı maçta , skorla ilgilenmeden kararlı bi şekilde takımı bundan ayrı tutarak tüm türkiyeye bu yönetimi rezil ederek istifa ettireceğiz !

Gönderen: tufaneses26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 00:22
Höporlar da alıp gidelim hatda pankart falan acalım.

-------------
ESES HOLIGANS

Gönderen: jack_sparrow
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 00:41
Beşiktaş maçında yapacak olmamız iyi oldu...

-------------
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 00:42
direk girecen protokole agız burun saldırcan allah ne verdiyse

-------------

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 00:46
Alıntı yapılan EsesLi Onur

direk girecen protokole agız burun saldırcan allah ne verdiyse

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 00:51
Pazar günü ES ES imin Halil diktatörüne karşı en büyük baş kaldırışı ve zaferi alacaktır . keşke bu güne kadar medyada gazetelerde çıkan haberlerini tüm pisliklerini kareo olarak yapabilsek ve tüm Türkiye daha yakından tanısa bu adamı!!!!

Gönderen: montana26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 00:52
Çok iyi niyetlisiniz çoooook ...

Pazar günü bırakın istifa seslerini maç sonunda Çiftetelli oynanmasın o bile yeter .

Gönderen: SRKN
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 01:04
Yine aynı terane !!!! neymiş kupa maçı varmış,takım etkilenirmiş!!!!!!  ulan etkilenen takım olsun,camia olarak etkilenmeyen bi tek kulak arkamız kaldı.Bırakın bu etkilenme bahanelerini, inatla tüm tribün yönetim istifa diye haykırmalı.

bakalım göreceğiz tribun gruplarının tutumunu!!!!

-------------
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 01:15

Pazar günü ES ES imin Halil diktatörüne karşı en büyük baş kaldırışı ve zaferi alacaktır . keşke bu güne kadar medyada gazetelerde çıkan haberlerini tüm pisliklerini kareo olarak yapabilsek ve tüm Türkiye daha yakından tanısa bu adamı!!!!

Herkes iyi güzel diyorda bu sefer olması mümkün mü ??? Daha öncede böyle bir olay(fb maçı) denenmeye kalkmıştı sonuç SİNİRLERİMİN ZIPLAMASI VE O GÜNDEN SONRA ATATÜRK STADYUMUNA GİTMEYİŞİMDİ !

Gönderen: rosenrot
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 01:23
Kupayı alma ihtimalimiz var beyler aman ha takım etkilenir sakın öyle şeyler yapalım demeyin, REİSLERİNİZİ dinleyin oturun güzel güzel maçınızı izleyin...
75 dk oynayan adama 4 trilyon verecekmişiz ve hayali bir üst mahkemeye itiraz yapmışız, Alper Galatasaray'a peşkeş çekilmiş umrumuzda mı? Tabiki değil, çünkü PROTESTONUN ZAMANI DEĞİL, TAKIM ETKİLENİR..

Gönderen: 26_EsEs_65
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 02:08
Reisler twitter da takım etkilenir kupa maçına yansır demişler boşuna protesto hayali kurmayalım. Takım asıl başlarında böyle bir yönetim olduğu için etkileniyor farkında değiller hala.

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 02:09
Alıntı yapılan 26_EsEs_65

Reisler twitter da takım etkilenir kupa maçına yansır demişler boşuna protesto hayali kurmayalım. Takım asıl başlarında böyle bir yönetim olduğu için etkileniyor farkında değiller hala.

o reisler çok biliyor zaten, gidip kongredemi İSTİFA diye bağıracaklarmış.

Aslında bu saatten sonra bu halilin dümen suyuna giden reislere değil onlara inanan taraftara kızmak gerekir.

-------------
https://www.facebook.com/groups/6069393100/?fref=ts - E S T A N B U L - https://www.facebook.com/esesbando?fref=ts - BANDOESES - http://www.unieses.org/ - ÜNİESES

Gönderen: rosenrot
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 02:24
Alıntı yapılan mecek

Yok artık sende abicim, öyle şey mi olur? TAKIM ETKİLENİR..

Gönderen: 26_EsEs_65
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 02:25
Alıntı yapılan mecek

Aslında bu saatten sonra bu halilin dümen suyuna giden reislere değil onlara inanan taraftara kızmak gerekir.

Onu bırak bu adamın kongreyi kaybedeceğinin garantisi de yok abi. Bir kez daha başkan seçilirse sizlerin bize bıraktığı mirası biz gelecek nesillere bırakamayacağız maalesef.

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 02:28
Kupayı kazanınca ne olacakmış?

Fındık fıstık rezaletimi unutulacak?
Alperi satmaktanmı vaz geçecek?
Boyda cebinden paramı ödeyecek?
Stadında yerinde yapılmasınımı sağlayacak?
Üstümüze bulaştırdığı şike çamurunumu temizleyecek?
Ümit Karanı yardımcılığınamı getirecek?
Digitürk başkanı halil mi olacak?
????????????????????????????????

-------------

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 02:31

Takımın etkileneceğini düşününler var mı hala ??? İlginç ... Kulüp, tarih, büyüklük, onur, dik duruş elden gitmiş ne takımı ...

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 02:43
İşleri güçleri DİK DURUŞ edebiyatı. Önce doğru duruşu öğren dik durmayı zaten becerirsin.

-------------

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 03:20

Kaynak dogruysa dilleri surçmüştür :) protestoyu engelleyemezlerse takım değil kendileri etkilenir...

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 07:48
Başlık PAzar günü , Yönetimin İstifa Günü olarak değiştirilmeli.
Ersun Yanal için istifa diye bağırıldığında yine skor taraftarı yorumları olur Türkiyenin.Halil Ağada Ersun Yanalı kovar her zamanki gibi kendini kurtarır.Vizyonsuz , klüp yönetmeyi bakkal yönetmeye çeviren bu futbol şehrini çileden çıkaran yönetim istifa etmelidir.

Pazar günü sadece Yönetim İstifa sloganları olmalıdır!!!

Aksi takdirde işin bilincine yine varmayacaklar , takım kötü gidince herkes istifaya çağırılır nasıl olsa geçer diyecekler.Ersun Yanala tepki olmamalıdır.

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: hunter_26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 09:42
önemli olan istifa çağrısı değil.bugüne kadar defalarca istifaya davet edildi yönetim ama sonuç alınamadı , bu maçta belki tepki büyük olur sonuç alınabilir ama önümüzde zaten yaklaşan bir kongre var istifada etseler kongre olduğu için önemli değil, asıl dikkat çekilmesi gereken konu kongre tarihinin öne alınması ve yeni gelen yönetimin biran önce çalışmalara başlamasıdır. pazar günü stadı hep birlikte kongre tarihi öne alınsın diye inletmeliyiz...

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 09:47

Kaynak dogruysa dilleri surçmüştür :) protestoyu engelleyemezlerse takım değil kendileri etkilenir...

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 09:53
takımda sanki her şey yolunda da takım etkilenirmiş. Sen zaten burda 1-1 kalarak büyük ölçüde vermişssin kupayı neyin kafası bu. Yönetime tepki geldigini gören topcular hırslanır daha iyi oynar. Hele böyle yönetimden kurtulacakları için zil takıp oynarlar. Kesinliklee aynı yerde toplanılmalı.Bırakın reis meis Başkanlar bitti klübün sahibi reisler mi oldu!! Protestoları engellemeye çalışanlar esesimin gelecegine hipotek koyanlardır!

-------------

Gönderen: StS
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 10:27
Ben Ersun hocanın istifasından yana değilim. Yönetim defolup gitsin yeter. Yeni yönetimle takımımızı bilen tanıyan Ersun hocamız daha da başarılı olacaktır. Ama oyun sistemini değiştirmesi gerekli ona katılıyorum.Çünkü topyekün atak yaparken topla oynarken golü biz yiyoruz.

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: musti1963
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 11:46
taraftar protesto yaparak halili göndermelidir. o giderken tribündeki  paralı lejyonerleride kaybolacak veya yeni menfaatler için renk değiştireceklerdir. gerçek ESES taraftarı bu hafta tribündeki bukalemunlara karşı dikkatli olun.

-------------

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 12:13
Sırf istifa diye bağırmak için maçı gelicem.

-------------

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 12:15
Bir kere reis nedir bana açıklasın biri benim bildiğim amiğo denir tribün liderlerine bızım ulkede tribünler mafya elemanları sanki ayrıca ersun yanala bu takımın başında kalmalıdır gitcek olanlar pancarcı ve saz ekibidir kim bilir ersun yanala ne yalanlar atmıştır....

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 12:29
Reis kavramini 12-13 yasinda cocuklar soyleye soyleye yerlestirdiler, ayrica protesto yapilmasin takim etkilenir diyenin eses liliginden suphe ederim, takim degil cebinin etkilenecegini dusunurum, boyle bi protestoya karsi cikmak aleni buna isarettir

-------------
www.unieses.org

Gönderen: meraavi
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 12:35
Ersun Hocayı istifaya davet etmek çok saçma, H.Ü ve ekibi gittiğinde başarı zaten ersun hocayla kesinlikle gelecektir.

-------------
Lamba cininin “Dile Benden Ne Dilersen” cümlesine, “canının sağlığı” cevabını verebilecek, mahcup adamların hatırı için dönüyor dünya…

Gönderen: eskisehirrrrr
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 13:42
Ne olursa olsun çektik isyan bayraklarını geliyoruz pazar günü h.ü .....

-------------
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 13:46
önce bi yönetim gitsin zaten kendliginden daha güzel olacak hersey!

-------------

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 15:38
Halil bey seçimi kaybedeceğini anladı, yangından mal kaçırır gibi ne koparırsam kardır mantığında Alperi satmayı kafasına koymuş. Benim bildiğim kız evi naz evidir yanlışım varsa düzeltin ama bizim başkan maaşallah malıyla rezil olan esnaf misali alperi koluna takmış nasıl pazarlarım derdinde. Yav başkan, hiç kız evi oğlan istemeye gider mi? Hiç kız babası kızını vermek için uğraşır mı? Hiç kız babası kızımı al Allah aşkına diye birini yanına çağırıp yalvarır mı? Neyin pazarlığı bu? Utanmasan İstanbulda yatıp kalkıp adamların ayaklarına gidip Alperi vereceksin. Yazık senin başkanlığına.

-------------

Gönderen: DENİZSRSGT
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 15:49
protestoya katılabilmek için istanbul'dan maça gelicem.

-------------
Siyah ile Kırmızı karışır
Şampiyonluk bize yakışır.

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 15:52
güle oynaya alperi satmadan umarım biz seni durdurabiliriz. yazıklar olsun ihanetin böylesine!

-------------

Gönderen: ESmih
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 15:59
yönetimin defolup gitmesi bize en iyi transfer gibi olur, takım rahatlar hatta yeniden şampiyonluk şarkıları söylenmeye başlanır.
Yeter ki defolup gitsinler ve yerine eses'imizin hakkını savunacak kimseye yaranmaya çalışmadan hakkımızı arayacak dik duran omurgalı esesli yöneticiler gelsin.

-------------
SEN BEN YOK ESKİŞEHİRSPOR VAR!

YAŞASIN "YENİ ESKİŞEHİR ATATÜRK STADYUMU"

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 16:00
Murat Diri twitter'dan böyle bi protestonun kupa maçından önce takımı etkileyeceğini söylemiş....her maç aynı cümleler..tek başıma olsam bile yönetim istifa diye bağıracam..

-------------

Gönderen: meraavi
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 16:10
Biz takımı istifaya çağırmıyoruz ki H.Ü. dan kurtulmanın peşindeyiz. Aksilik olmazsa bizde Ankara dan geleceğiz protestoya inş.

-------------
Lamba cininin “Dile Benden Ne Dilersen” cümlesine, “canının sağlığı” cevabını verebilecek, mahcup adamların hatırı için dönüyor dünya…

Gönderen: eFsAnE UyAnDı
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 16:11
Sanki her sene kupa kazaniyoruz aq.
Birakin bir sene daha kupa kaldirmayalim ama bu aymaz , yardakci , hirsiz , is bilmez , bizans usaklarina bir sene daha katlanmayalim.
Pazar Gunu , İstifa Gunu

-------------
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 16:19
Alıntı yapılan bloodSucker

#PAZARgünüISTIFAgünü

-------------

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 16:29
Neferin liderleri twitterdan açık açık biz bu protestoyu yaptırmayacağız diyor e o zaman hodri meydan.Gerçek Eskişehirsporluların karşısında kim olursa olsun ezilmeye mahkumdur.

Protestoyu engellemenin bedeli kaç bedava bilet ???

-------------

Gönderen: Shaci
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 16:30
Pazar gunu yeminimi bozup o maca gelecegim sonuna kadar istifa diyecegim...

#PAZARgünüISTIFAgünü

-------------
www.eskisehirhentbol.com

Gönderen: Innuendo
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 16:30

Neferin liderleri twitterdan açık açık biz bu protestoyu yaptırmayacağız diyor e o zaman hodri meydan.Gerçek Eskişehirsporluların karşısında kim olursa olsun ezilmeye mahkumdur.

Profilini atabilir misiniz?

-------------

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 16:31

#PAZARgünüISTIFAgünü

Bu konuyu pazar gününe kadar sürekli gündemde tutmalıyız işte fırsat yönetime tepkili olup yıllardır maça gelmeyenler de haykırış için YÖNETİM İSTİFA için yerlerini almalılar.

Gönderen: İSMAİL26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 16:31

takıma zarar gelmesi diye bugüne kadar sustuk bizim hedefimiz ünal ve yöneticiler olmalı futbolcu ve hocamıza destek verip yönetimi sonuna kadar istifaya davet etmeliyiz

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 16:39
Alıntı yapılan Innuendo

Profilini atabilir misiniz?

https://twitter.com/MuratDirii/status/328843123226734593

-------------

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 16:44
Ya siz inanıyormusunuz kadıköyde fenerbahçeyi eleyecegimizi bu ruhsuz futbolcularlamı kendileri bile inanmıyordur takıma zarar geleceksede gelsin ya artık ne olacaksa olsun inceldigi yerden kopsun bu zamana kadar takıma zarar gelir diye sustuk sanki susunca takıma zarar gelmedi susunca daha çok geldi zarar...

-------------

Gönderen: serhat2626
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 16:49
Daha öncede yazmıştım tribün liderleri isterse 90 dk protesto olur. İstemezlerse skor da iyi olursa millet istifa diye bağrılmadı diye sinir küpü olup döner evine.

-------------
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 17:00
önerim açıkta istifa isteyen herkesin aynı yerde toplanmasıdır.! ben şuna inanmıyorum ben lider dedigimiz adamlar kadar düşünemiyorum mu? yada bu insanlar düşünemiyo mu?
kupa mucize. Kadıköyde feneri yeneceksin.
Lig bitecek az kaldı Alperi pazarlamaya calısıyorlar.
İstifa etmezlerse alperi satacaklar onuda gectim tepki vermezsek istifa etmyecekleri gibi birde yeni secmilerde aday olacaklar.
İstifa takıma neden zarar versin. Topcular işini yapacak bu olaya karısmayacak. sacmalık takım zarar görürmüş. En büyük zararı herkes biliyor zaten. Ben esesim üzerimden 1 kurus kazanmıyorum hep veriyorum.Bedava bilet te gelmiyor bize. Takıma zarar gelir diyenler zarar göreceklerini düşünüyor olabilir. Buda ne eskişehirsporu ilgilendirir nede bizi.
Genclerin uyanık olması lazım. Birisi size ucurumdan atla diyorsa gidip o ucurumdan atlanmaz ;) Yönetim istifa sonuna dekte bagıracagım. Bu adamlar esesime yakısmıyor. Hak hukuktan habersizler. ZAlimlik yapıyorlar. ZAlime ses cıkartmayanın ondan farkı yoktur!

-------------

Gönderen: 26Captain26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 17:08

Hani trabzon maçında bizde bağırdık siz yanlış anladınız diyorlardı? Şimdi böyle yapmalarını açıklasınlar hadi o zaman???
 Şu murat diri muhteşem biri diye sÜrekli bağırıp duran ağızları sürekli içki kokup ona buna sürekli saldıran kişilere ne olur dikkat edin. Dik durun ve bu emeli artık gerçekleştirelim. Bu klübü kurtarmak hayal olmasın, BAŞKA HİÇBİRŞEY İSTEMİYORUM!!!

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 17:10
Tamam bırakın artık şu tribün liderlerini.Onlar varsın istemesin protesto yapılmasını , korksunlar ceplerine girecek paraları ve biletleri kaybetmeekten. Önemli değil.Gerçek Eskişehirspor taraftarının hiçbir korkusu yok.

Onlar Allah değil.İstedikleri zaman birşey olacak istemediklerinde olmayacak.Yeterki biz paar günü bandonun üstünde toplanalım ve gerekli protestoyu başlatalım 10.000 ler bizim arkamızda olacaktır.

Buradan nefer ve diğer grup çatısı altındaki arkadaşlarada sesleniyorum.Pazar günü Eskişehirspora zarar veren bu yönetimi protesto etmek ve İstifalarını almak istiyorsanız bir günlüğüne yerinizden ayrılın ve aramıza katılın.Sizlerle daha güçlü olacağız.

-------------

Gönderen: lig_a
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 17:13
neferin tepkisi ne yönde olacak

-------------
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 17:20

#PAZARgünüISTIFAgünü

-------------

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 17:22
Arkadaşlar Eskişehirpspor taraftarı ne Nefer Ne Altes dir. Eskişehirspor taraftarı AÇIKDIR. Diğerleri birgün bitmeye mahkumdur ama AÇIK ruhu ile her zaman ayakta kalacakdır. Reyizleri ile ile HÜ alkışlayacaklar beridursun Eskişehirspor taraftarı sevdasının yarınları için protestosunu yapacaktır. Hiçkimse AÇIK dan daha fazla Eskişehirsporlu olamaz. Eskişehirsporlunun mahkumiyeti sadece sevdasınadır.

-------------

Gönderen: otomatikkapi
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 17:25
Bence bu başlık kapansın takıma zarar verir...
Zaten 675 sayfa zırvaladığımız! başka başlık var...
Kime ne Eskişehirspor'dan...
Mühim olan takım etkilenmesin...
Taraftarı ise umursayan zaten yok...
.
Reis, kongrede bıraksınlar mı yoksa bırakacaklarsa kongrede mi bıraksınlar...
Yani bıraksınlar mı bırakmasınlar mı ?..

-------------
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...

Gönderen: eFsAnE UyAnDı
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 17:46
Alıntı yapılan mecek

Arkadaşlar Eskişehirpspor taraftarı ne Nefer Ne Altes dir. Eskişehirspor taraftarı AÇIKDIR. Diğerleri birgün bitmeye mahkumdur ama AÇIK ruhu ile her zaman ayakta kalacakdır. Reyizleri ile ile HÜ alkışlayacaklar beridursun Eskişehirspor taraftarı sevdasının yarınları için protestosunu yapacaktır. Hiçkimse AÇIK dan daha fazla Eskişehirsporlu olamaz. Eskişehirsporlunun mahkumiyeti sadece sevdasınadır.

Ki; Acik Tribun alan degil , veren El dir.eklemek istedim.Malum kimin eli kimin cebindw belli degil.

-------------
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 18:04

Tamam bırakın artık şu tribün liderlerini.Onlar varsın istemesin protesto yapılmasını , korksunlar ceplerine girecek paraları ve biletleri kaybetmeekten. Önemli değil.Gerçek Eskişehirspor taraftarının hiçbir korkusu yok.

Onlar Allah değil.İstedikleri zaman birşey olacak istemediklerinde olmayacak.Yeterki biz paar günü bandonun üstünde toplanalım ve gerekli protestoyu başlatalım 10.000 ler bizim arkamızda olacaktır.

Buradan nefer ve diğer grup çatısı altındaki arkadaşlarada sesleniyorum.Pazar günü Eskişehirspora zarar veren bu yönetimi protesto etmek ve İstifalarını almak istiyorsanız bir günlüğüne yerinizden ayrılın ve aramıza katılın.Sizlerle daha güçlü olacağız.

Önce NEFER'e salla sonra Neferdekilere çağrı yap.Samimi olun önce buradan herkese sallamakla olmaz.Ben bu foruma inancımı gültekin güvensoy istifa sürecinde kaybettim.Herkes buradan gelecez edecez denildi yine biz bize istifa için toplandık..

Ali boydağ ağabey! Sende gel maça yaşına hürmeten bugüne kadar saygı gösterdim ama maçlara gelmeden buradan esip gürlüyorsun.Koskoca adama yakışmıyor.Buradan milletin gazına gelip atıp tutuyorsun.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: farazin
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 18:04
1- Takım zarar görür demişler fakat takım zaten en büyük zararı halilden görmüyormu ?
2-Futbolcular psikolojik olarak etkilenir demişler Erkan Zenginin kasımpaşa galibiyetinden sonraki bu manidar cümlesini bir daha okusunlar. (isteyen istediği anlamı çıkarır ya neyse)
‏@ErkanZ10 28 Nisan
Bide bizim yüzümüz gülsün...
3- Bu protesto ne futbolculara ne ersun yanala yansıtılmadan doğrudan yönetimede yapılabilir/yapılmalıdır.
4- Alperin satılması Eskişehirin geleceğinin satılmasıdır. Protestoda yer verilmelidir diye düşünüyorum.
Sonuç olarak maç günü tüm inançlarıyla İstifa diye bağıracak tüm abilerimin/kardeşlerimin ciğerlerine güç kuvvet diliyorum...
''Biz 50 milyon insanın zihniyetine isyan etmişiz halil kim!''

Gönderen: karargah26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 18:08
bu takımın gerçek taraftarı açıktadır, karşılıksız sever de destekler de yemişim neferin yapacağı protestoyu, neyi başarabilmişler bu zamana kadar, inşallah orada olacağız, sonuna kadar da halil istifa diye de bağırırım

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 18:14
Neferli kardeşim düşün takıma zararı sadece taraftarmı veriyor. TV lere Alperi sattığını ilan eden kişiyi görmeden taraftara sallamayı bırakın artık takıma zararı sadece bu adamın varlığının verdiğini görün yeter. Bakar kör olmaktan kurtulun. Ayrıca biraz dirayetli olun birhafta prtesto yapıp diğer hafta takıma zarar vermeyelim protestoyu bırakalım dersen herkesde size sorar HÜ gene size bu arada derede ne verdi diye. Bu şüphelere yer vermemek için DİK DURUŞ larınızı 180 derecelik dönüşlerle yapmayın.

-------------

Gönderen: muss26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 18:28
tepki vermeye karşı çıkanların bedava bilet olayı bitecek işlerine gelmiyor öyle taraftarlıkta olmaz

-------------
Bir Baba Hindi Heyyy Allah

Gönderen: €s€s
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 18:34

Paşha ağabey güzel bir duyuru yazısı yazda, basına verelim. Malum ligtv spikerleri dumur kalıyor sonra yönetime neden tepkili taraftar diye. Bir basın yazısı şart bu istifa ateşi'ni yakmak için.

-------------

Gönderen: arda_eses
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 18:59
Bu foruma yillardir boyle bir etkinligin yapilmasi gerektigini yazdim, hep ustu ortuldu yonetim yalakalari tarafindan. Helal olsun sonunda olmus.

YONETIM ISTIFA!

Gönderen: Bidon26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 19:03
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Önce NEFER'e salla sonra Neferdekilere çağrı yap.Samimi olun önce buradan herkese sallamakla olmaz.Ben bu foruma inancımı gültekin güvensoy istifa sürecinde kaybettim.Herkes buradan gelecez edecez denildi yine biz bize istifa için toplandık..

Ali boydağ ağabey! Sende gel maça yaşına hürmeten bugüne kadar saygı gösterdim ama maçlara gelmeden buradan esip gürlüyorsun.Koskoca adama yakışmıyor.Buradan milletin gazına gelip atıp tutuyorsun.

Bu konuda Nefer taraftar grubunu anlıyorum, yani adamlar diyor gel protesto yapalım ama kimse gelmiyor, sonra gelmeyenler gel protesto yapalım ....
Doğal olarak tepki oluşuyor

ama artık bunuda unutumamız lazım, taraftar bir türlü birleşemiyor , geçmişteki olan(taraftar grupları arasında) herşeyi unutup birlikte hareket etmek gerekiyor.

-------------
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: https://twitter.com/Srvn26 - @srvn26

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 19:17
Anlaşılan seçimi kaybedeceğinin farkında.Ben ilk defa Alperin karşılığında para+futbolcu gelmesinden yanayım.Transfer ücretinin kulübün kasasına girmeyeceğini düşünüyorum.

-------------

Gönderen: selfesteem26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 19:19
ne olursa olsun istifa sesleri yükselmeli. bunun lami cimi yok!

Gönderen: ahmetES
Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 19:32
Bu güne kadar Neferi bu forumda hep korudum yanlış anlaşılmaları düzeltmeye çalıştım ama şu video dan sonra sırf liderler istiyor diye protesto olmayacaksa sırf lider diye onun görüşü Nefer grubunun görüşü oluyorsa kırmak istemiyorum ama ona grup değil başka birşey denir.Bu adama resmen geleceğimizi satıyor ve karalıyor bunu göremiyorsanız Eskişehirspor ve tribün sizin için sadece bir heyecan olduğunu düşünürüm.Tamam eyvallah 90 dk bağırıyorsunuz, deplasmanlara gidiyorsunuz fakat yönetimin bu ligte yada başka bir alanda hiç bir amacı yok.Farkındaysanız adımız şike olayları ile anıldı.Futbolculara olan borçlar.Eskişehirspor gibi büyük bir takıma HACİZ geldi.Boşuna yapılan transferler savrulan paralar...Bakın bir ADS ye takımları play off a kaldığı halde her maç 10 dk protesto yapıyor ŞİMŞEKLER GRUBU.Bakın bir gfb ye aziz yoldırımla kavgalı haldeler.Tamam anlarım ligte amacın olur protesto etmezsin ama Beşiktaş maçı sakıza olan bir maçta ligte amacımız kalmadığı halde takım etkilenmesin.Takım etkilense ne olacak.Bu güne kadar bedava bilet v.b. şeyler düşünmedim ama bu açıklamalar insanlarda 1 maç önce protesto var sonraki maç yok demekki ceplerine birşeyler giriyor düşüncesi doğuyor.Sonra bunu söyleyen insanlara bana göre kızmaya hakkınız yok.Eğer Nefer grubu   Teksas Hodri Meydan Tatangalar taraftarın geneline yayılmak tek grup olmak istiyorsa bu hareketlerinden vazgeçmeliler.İnanıyorumki çoğu insan bu gibi durumlar yüzünden münferit kalmayı tercih ediyor. Eğer gerçekten Dik Duruş sergilerseniz büyüyüp daha güçlü yönetimin çekindiği bir kitle oluruz.Oluruz dedim çünkü gruba karşı değilim çünkü çoğu açıdan avantajlı ama o grup bu gibi durumlarda kenara çekilip sadece pankartta atkıda isim olarak varsa bence gerek yok.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=14zqJHjYjNg

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 19:54
Alıntı yapılan ahmetES

Bu güne kadar Neferi bu forumda hep korudum yanlış anlaşılmaları düzeltmeye çalıştım ama şu video dan sonra sırf liderler istiyor diye protesto olmayacaksa sırf lider diye onun görüşü Nefer grubunun görüşü oluyorsa kırmak istemiyorum ama ona grup değil başka birşey denir.Bu adama resmen geleceğimizi satıyor ve karalıyor bunu göremiyorsanız Eskişehirspor ve tribün sizin için sadece bir heyecan olduğunu düşünürüm.Tamam eyvallah 90 dk bağırıyorsunuz, deplasmanlara gidiyorsunuz fakat yönetimin bu ligte yada başka bir alanda hiç bir amacı yok.Farkındaysanız adımız şike olayları ile anıldı.Futbolculara olan borçlar.Eskişehirspor gibi büyük bir takıma HACİZ geldi.Boşuna yapılan transferler savrulan paralar...Bakın bir ADS ye takımları play off a kaldığı halde her maç 10 dk protesto yapıyor ŞİMŞEKLER GRUBU.Bakın bir gfb ye aziz yoldırımla kavgalı haldeler.Tamam anlarım ligte amacın olur protesto etmezsin ama Beşiktaş maçı sakıza olan bir maçta ligte amacımız kalmadığı halde takım etkilenmesin.Takım etkilense ne olacak.Bu güne kadar bedava bilet v.b. şeyler düşünmedim ama bu açıklamalar insanlarda 1 maç önce protesto var sonraki maç yok demekki ceplerine birşeyler giriyor düşüncesi doğuyor.Sonra bunu söyleyen insanlara bana göre kızmaya hakkınız yok.Eğer Nefer grubu   Teksas Hodri Meydan Tatangalar taraftarın geneline yayılmak tek grup olmak istiyorsa bu hareketlerinden vazgeçmeliler.İnanıyorumki çoğu insan bu gibi durumlar yüzünden münferit kalmayı tercih ediyor. Eğer gerçekten Dik Duruş sergilerseniz büyüyüp daha güçlü yönetimin çekindiği bir kitle oluruz.Oluruz dedim çünkü gruba karşı değilim çünkü çoğu açıdan avantajlı ama o grup bu gibi durumlarda kenara çekilip sadece pankartta atkıda isim olarak varsa bence gerek yok.

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=14zqJHjYjNg[/tube]

Durum aynen bu şekildedir.Takım etkilenir protesto yapmayalım diyorsunuz fakat adam senin en önemli futbolcunu peşkeş çekiyor.Şimdi Alper fb maçında nasıl tam konsatrasyon oynayacak.İçinden demez mi yenilsekde önemli değil ben nasıl olsa gideceğim diye.

Gerçekten Eskişehirsporun menfaati düşünülüyorsa Halil ağa dan kurtulma zamanı.Bu birlik içinde olursak olur

-------------

Gönderi tarihi: 30/Nis/2013 saat 20:17
Takim etkilenseydi trabzon macinda yapilan protesto sonrasi kasimpasadan 5 falan yemesi lazimdi heralde , yada bizden etkilenip 5 yedilerde bizim mi haberimiz yok, acik tribün niye protesto yapabilir biliyomusunuz çünkü oranin bilet fiyati 50 ise 50 Verir girersin

-------------
www.unieses.org

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com