eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜNİESES' ten Eskişehirspor Yönetimine

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 17:28
yıllardır deplasmana etd ile giderdim ta ki denizli deplasmanına kadar.ne zaman malum semt dadandı çektim elimi ayağımı.kadıköye seni yanlız bırakırmıyız ekibiyle gittim ve hayatımın en güzel yolculuğunu yaptım.organizosyonu düzenleyenlere tekrar teşekkürler.giden arkadaşlar da gördü mutlaka kadıköyde olay çıkartıp bizleri orada da rezil edenler aynı şahıslar.ben istanbul deplasmanı için 100 lira ayırmıştım ama 115 lira harcadım.bunlar 1 lirasız nasıl geliyorlar ve üstelik kafa bir milyon maça giriyorlar şaşıyorum.iki sezon önce 2 bira için giresun maçına iki defa bilet almak zorunda kalan ben!bu sorunun cevabını bulamıyorum.her zaman güzel centilmen ve saygılı tribün isteyen ben;yapacağınız her türlü organizasyona destek vermeyi görev bilirim.kareo'da uğraş veren başta emre ve ekibi bunlar da genç kanları kaynıyor.ama sadece eses sevdasıyla.ya bunlar:hepsi polat alemdar,memati,ramiz dayı olma yolunda.allah bunları bizden uzak tutsun.fakat bunları allah'a bırakmadan bizler çözmeliyiz bence.saygılarımla.
krasny molnya
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 17:34
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan es_formen

Alıntı yapılan wolfalone3839404142

en çok bedava bilet satma olayıda dişi şimşeklerde yaşanmıştır.. ama kabahat dişi şimşeklerde değil onlara bedava bilet verende..
hakan bey,dişi şimşekler ilk kurulduğunda kızımı da gönderdim tribüne.benim sevdamı yaşasın diye fakat 5_6 maç sonra gördüm ki bunların eses sevdasıyla işi  yok  ve sonrasına stada bile gitmesine müsade etmiyorum.görünen köye kılavuz istemiyor zaten.

Aynen Bende İlk Kurulduklarında Kendi Elerimle Götürdüm Götürmez Olaydım Baktımki Olmuyor Artık Gitmesine İzin Bile Vermiyom Bazı Dengesislerde Senin Kızında Alıyor Diyor Bu Sezon Gitigini İsbatlayın hadi Bedava Girdigini Yada Dişi Şimşeklere Takıldıgını
kız babası olmak zor sanat bu devirde.koruyabilmek ,yanlışı doğruyu gösterebilmek.şükürler olsun ki ağacı yaşken eğmeyi başarmışız da;ağzımızdan çıkan emir telakki etmiş.kızım artık sadece maçın gidişatı hakkında telefonda bilgi alıyor benden.
krasny molnya
Yukarı
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
Yer: eskişehir
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 17:59

Ben şu anda biz demiştik demenin bir fayda getireceğine inanmıyorum. Zaten bizim bu konuda duruşumuz bellidir.

Bu konuda çeşitli projeler olduğunu biliyoruz.Biz de Eskişehirspor Yönetimine bir proje sunma konusunda hazırlıklarımızı yapıyoruz.

Şunu  da söylemek istiyorum Ünieses tüm gruplara karşı eşit mesafededir. Söylemek istediğimiz şey; bu sorun sadece Eskişehirspor'un değil tüm Türkiye Tribünlerinin sorunudur.Yani sorun sistemdedir.
www.unieses.org
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 18:24
Alıntı yapılan esesyucel

Hocam Birde Üni EsEs Olarak Kanpanyaya Katılın Bedavacılara Hırsızlara Son Diyelim Defolup Gitsinler EsEsİMİN Peşinden

Yücel abi tabii kampanyayı destekliyoruz...
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 18:27
Bu konuda belli bir çoğunluğa erişince bunu bir basın duyurusu ile kamuoyunada duyurmak şart.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 18:54
Alıntı yapılan mecek

Bu konuda belli bir çoğunluğa erişince bunu bir basın duyurusu ile kamuoyunada duyurmak şart.

Ali Abi Özelikle Tam Anlamıyla Destegi Saglayalım Daha Cok Gurup Destek Vermedi
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
dodurgalı Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı dodurgalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 19:15
 yönetim gelecek sezon iyi bir politika izleyip kombine fiyatlarını uçuk fiyattan satacağına uygun fiyattan satışa çıkarsada kombineler tamamen satılsa beleşci falan kalmaz.bu rezillğide son vermiş olur.hem beleşcileri al hem de bunlar yüzünden ceza ye.ne ala ne ala.
2009-2010 PEŞİNDEN 10626 KM.../SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır