eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Erzurum Atatürk Üniversitesi ÜniEsEs

Cevapla Cevapla Sayfa  <12
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AtaÜniEsEs Liste gör
Yazar

İbrahim EsEs
Yer: Erz-Esk
Online Durum: Offline
  Alıntı AtaÜniEsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 19:25
Abilerimm Arkadaşlar Benn Cuma Günü Nasip olursaa Erzurum'a Dönüyorum,Doğu'nun Kırmızı Şimşekleri  ve AtaÜniEsEs Olarak Bizleri Unutmamanızı Rica Ediyorumm ki biz varlığımızı her daim göstermeye Çalışıcaz...Erzurum ve Çevre İllerdeki EsEs'li abilerimin ve arkadaşlarımın tel veya maillerini bekliorumm kurallara aykırı gitmeyelim özele yazarsanız bende burdayım die veriyim noyu görüselimm saygılarımla...
Eskişehirsporlu!
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2009 saat 19:43
Alıntı yapılan AtaÜniEsEs

Abilerimm Arkadaşlar Benn Cuma Günü Nasip olursaa Erzurum'a Dönüyorum,Doğu'nun Kırmızı Şimşekleri  ve AtaÜniEsEs Olarak Bizleri Unutmamanızı Rica Ediyorumm ki biz varlığımızı her daim göstermeye Çalışıcaz...Erzurum ve Çevre İllerdeki EsEs'li abilerimin ve arkadaşlarımın tel veya maillerini bekliorumm kurallara aykırı gitmeyelim özele yazarsanız bende burdayım die veriyim noyu görüselimm saygılarımla...

Sevgili kardeşim Celal abininde belirttiği gibi Iğdır olarak organizasyonumuzu yakında açıklayacağız. Biraz beklemeni bu arada Erzurumu koordine etmeni tavsiye ederim. Güzel planlarımızın içerisine kesinlikle Erzurum da dahil olacaktır. Iğdırda öyle şimşekler var ki bir çakacaklar tüm yurdu ışıkları ile aydınlatacaklar.
Karadeniz ESES
Yukarı
AtaÜniEsEs Liste gör
Yazar

İbrahim EsEs
  Alıntı AtaÜniEsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2009 saat 14:43
Ben Erzurum'Dayımm Burdaki Arkadaşlar Bana Ulaşsınn...Konu Futbol Olarak Bakmayınn Ortak Noktamız EsEs'miz...amaa her konuda yardımmcıı oluruzz...Yöneticilerimden Çok Özür Diliorumm Gereksizz bişi yapmıyorumm Mail atsalar bilee nete girmeye fırsat olmuyoo numaramı bırakıyorumm Erzurum'daki Eskişehir'liler ve Eskişehir sevdalıları AtaÜniEsEs Başkanı olarak aramalarını bekliyorum,yeni arkadaşları kazanmak istiyoruz...no:05396765617(Herşey EsEs'imiz İçin)
Eskişehirsporlu!
Yukarı
AtaÜniEsEs Liste gör
Yazar

İbrahim EsEs
  Alıntı AtaÜniEsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2009 saat 15:38
Erzurumdaki EsEs'li kardeşlerimm ulaşınn bana banane deyp çekilmeynn Herşeyy Okul demek karı kız demek değil ya yalvarayım mı gelin diye Ulaşınn bana toplanmamız sizi bulmam lazımm neden sessiz kalıyosunuz bu msjı görenler sessiz kalmayınn lütfn numaramı tekrar veriyorum 05396765617
Eskişehirsporlu!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır