Sayfayı yazdır | Close Window

Erzurum Atatürk Üniversitesi ÜniEsEs

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: ÜniESES
Forum Açıklaması: Üniversiteli Şimşekler
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2421
Yazdırma tarihi: 20/May/2024 saat 04:31
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Erzurum Atatürk Üniversitesi ÜniEsEs
Gönderen: AtaÜniEsEs
Konu: Erzurum Atatürk Üniversitesi ÜniEsEs
Gönderi tarihi: 04/Eyl/2009 saat 20:32
Atatürk Üniversitesini Yeni Kazanan yada Okumakta Olan Arkadaşlar,
     AtaÜniEsEs Olarak Geçen Sene Başlattığımız Oluşumda Erzurumda Bulunan Tüm Eskişehirspor Sevdalılarını Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız...

Bu Oluşuma Katılmak İsteyen Arkadaşlar özelden Bana msj atarak iletişime geçelim...

Bir Düzeltme Yapıcam Yanlış Anlaşılmaya Meğil Vermemek İçin;
   Ben Erzurumda Doğup Büyüyüp Sonradan Eskişehirspor'lu Olmadım...Ben Eskişehir'de Doğdum,Büyüdüm Kendimi Bildim Bileli EsEs'liyim Ama Kader Üniversite Okumak İçin Yolunu Erzurum'a Çizdi ve Ben İçimdeki Bu Sevda Ateşiyle Orada da Sevda Türküsünü Söylemeye Devam Edicem...

Not:Konunun Gereksiz Olduğunu Düşünmeyin Beyler,Gurbetteki Eskişehirspor'lular Olarak Herkeze Sesimizi Duyurmamız Lazım Tekrar mazur Görün...

-------------
Eskişehirsporlu!

Yanıtlar:
Gönderen: MuratHoca
Gönderi tarihi: 04/Eyl/2009 saat 23:02
İbrahim biliyorsun sana desteğimiz hep devam edecek, inşallah bu ESES sevgin hiç eksilmez. Elazığdaki arkadaşlar gibi sende doğuda ESESimizin sesini yükseltirsin.

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderen: celaluslu26
Gönderi tarihi: 04/Eyl/2009 saat 23:52
İbrahim kardeşim bizde IĞDIR daki eses lileriz .Bayramdan sonra kuruluşumuzu ilan edecegiz .Organisazyonlarda beraber hareket ederiz.Size başarılar dilerim.

-------------
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?

Gönderen: santi
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2009 saat 00:42
diyarbakır, gaziantep, sivas, kayseri deplasmanlarından sizden destek beklyoruz

-------------
fethi , nihat , ender filelere gönder

Gönderi tarihi: 05/Eyl/2009 saat 22:12
Alıntı yapılan MuratHoca

İbrahim biliyorsun sana desteğimiz hep devam edecek, inşallah bu ESES sevgin hiç eksilmez. Elazığdaki arkadaşlar gibi sende doğuda ESESimizin sesini yükseltirsin.

Alıntı yapılan celaluslu26

İbrahim kardeşim bizde IĞDIR daki eses lileriz .Bayramdan sonra kuruluşumuzu ilan edecegiz .Organisazyonlarda beraber hareket ederiz.Size başarılar dilerim.

Alıntı yapılan santi

diyarbakır, gaziantep, sivas, kayseri deplasmanlarından sizden destek beklyoruz

İlk Öncelikle Murat Hocam Ben Var Olduğum Sürece Devam Eder Bu sevda...

Iğdır'daki EsEs'liler Erzincan Muş ve diğer İllerde Aynı Düşünceyi Söyledi Ama arayıp soran yok...Benn Erzurum AtaÜniEsEs olarka tek başıma da olsam EsEs'imi Marka Haline Getirmek İçin Elimden Geleni Yapıcam.Diğer İllerle ortak kararlar alınıp hareket edebilirsek Bu EsEs'im İçin Büyük bi artı olur...Düşüncelerinizin Sözde Kalmaması Dileğiyle...

Son Olark En büyük Desteğimiz Onlar Olıcak İnşallah...Eskişehir'deki Abilerimiz Bişiler Yapmaya Çalışan Kardeşlerini Unutmazsa Darılmayız Gücenmeyiz...

-------------
Eskişehirsporlu!

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2009 saat 00:02
İbrahim yalnız değilsin arkadaşım Mustafa da bu sene orada okuyacak eminimki görmemiştir daha bu linki çünkü kayıt için erzurum a gitmişti umarım güzel işler yaparsınız...

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderen: UFUKESES
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2009 saat 00:11
İbrahim merhaba. Öncelikle doğu da Eskişehirspor'u temsil ettiğin için seni kutlarım.
 Ben de Erzurum Şenkaya'da görev yapıyorum. Uzaklıktan dolayı çok sık aranızda olamayabilirim ama yolum düştüğünde tanışmaktan mutlu olurum.

-------------
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ

Gönderen: gerrard26
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2009 saat 00:12
Erzurum çok iyi biryer. Erzurum`u çok seviyorum. Erzurumluyum ancak Eskişehirsporluyum.

-------------
[Tarihi Asla Değiştiremessiniz.Eskişehirsporun Büyüklüğünü Tüm Türkiye Görecek.]

Gönderen: delimustafa
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2009 saat 01:01

sadece erzurumda değil türkiyenin herhangi bir ilinde okuyan üniversiteli arkadaşlara bir çağrıda bulunmak istiyorum

arkadaşlar gurbette tasıdığınız eskişehirspor sevgisi ve özlemini anlamak bizim için zor olsa da sizleri ünieses olarak aramızda görmek istiyoruz. üniversitelirimzde eskişehirsporluluk durusunu göstereceğinizden en ufak bir şüphemiz yok.orada sıfırdan bir şeyle yapmak yerine  bizlerin az da olsa yapmıs oldugu ve yapacagı şeyleri sizlerle paylaşmamız daha iyi olur. eskişehirdeki üniversiteli eskişehirsporlular olarak sizlere   her türlü yardımı yapacagımızdan en ufak bir süpheniz olmasın.
ibrahim kardeşime de yaptıklarından ve yapacaklarından dolayı çok teşekkür ederim

-------------
www.unieses.org

Gönderi tarihi: 06/Eyl/2009 saat 05:16
Alıntı yapılan disasel

İbrahim yalnız değilsin arkadaşım Mustafa da bu sene orada okuyacak eminimki görmemiştir daha bu linki çünkü kayıt için erzurum a gitmişti umarım güzel işler yaparsınız...

Alıntı yapılan UFUKESES

İbrahim merhaba. Öncelikle doğu da Eskişehirspor'u temsil ettiğin için seni kutlarım.
 Ben de Erzurum Şenkaya'da görev yapıyorum. Uzaklıktan dolayı çok sık aranızda olamayabilirim ama yolum düştüğünde tanışmaktan mutlu olurum.

Alıntı yapılan gerrard26

Erzurum çok iyi biryer. Erzurum`u çok seviyorum. Erzurumluyum ancak Eskişehirsporluyum.

Alıntı yapılan delimustafa

sadece erzurumda değil türkiyenin herhangi bir ilinde okuyan üniversiteli arkadaşlara bir çağrıda bulunmak istiyorum

arkadaşlar gurbette tasıdığınız eskişehirspor sevgisi ve özlemini anlamak bizim için zor olsa da sizleri ünieses olarak aramızda görmek istiyoruz. üniversitelirimzde eskişehirsporluluk durusunu göstereceğinizden en ufak bir şüphemiz yok.orada sıfırdan bir şeyle yapmak yerine  bizlerin az da olsa yapmıs oldugu ve yapacagı şeyleri sizlerle paylaşmamız daha iyi olur. eskişehirdeki üniversiteli eskişehirsporlular olarak sizlere   her türlü yardımı yapacagımızdan en ufak bir süpheniz olmasın.
ibrahim kardeşime de yaptıklarından ve yapacaklarından dolayı çok teşekkür ederim

disasel;Bana ulaşmasını sağlayabilirsen çok sevinirim.Yurt ve diğer ihtiyaçlar yapılıcak olanlar hakkında yardımcı olurum..
####

UfukEsEs;Organizasyonlar,Projeler de olabildiğince yer alırsan ne mutlu bize olamazsanda gönlün bizimle olsun yeter...
####

Gerrard26;Benim msn ekle istersen,nomu veririm geldiğimde tanışır birlikte hareket ederiz.oKUL Başladığında biraz yorulucaz yeni gelen arkadaşları aramıza kazandırmak için bi gece düzenlememiz lazım vs. sende AtaÜniEsEs oluşumuna destek olursa Marka olmamız çok uzun sürmez...
####

Mustafam Tşk Ederim sözlerin için.Hayatı Sadece Manita'dan ibaret olrak düşünen o kadar insan var ki...ÜniEsEs İsmini bize kazandıran Hocalarımızın Dediği gibi Bizi bir araya getiren bağ Eskişehirspor'lu oluşumuz ve Üni Hayatımızın Olması.ve ÜniEsEs'li olmak Taraftarlığın Sadece Stad içinde olmadığının İspatıdır...Canın Sıkıldı Haftasonu Trabzon mu yapalım?Bastırırız Afişlerimizi,Asarız Arabamıza Pankartı "ÜniEsEs Trabzon Gezisi"olay bitmiştir...Ben Bundan Sıkılmam,Yorulmam ÜniEsEs adı altında Yapamıyacağımız Bi Şey yok.

Son Olarak Şunuda Belirtmek istiyorum;İbrahim Organizasyon Organizasyon diyosun,Toplanıp Maç İzlemekten Başka bi şey yapmıyosun sözünü kimseye söyletmedim,söyletmem de!Üni Hayatını Daha eğlenceli Hale Getirmek İsteyen warsa Buyursun Gelsin...İlk 20 üyenin 6sı Öğretim Görevlisidir =) Daha cazip gelir belki =) Banaa Özelden ulaşın beyler msn-tel veriyim....

-------------
Eskişehirsporlu!

Gönderi tarihi: 29/Eyl/2009 saat 19:25
Abilerimm Arkadaşlar Benn Cuma Günü Nasip olursaa Erzurum'a Dönüyorum,Doğu'nun Kırmızı Şimşekleri  ve AtaÜniEsEs Olarak Bizleri Unutmamanızı Rica Ediyorumm ki biz varlığımızı her daim göstermeye Çalışıcaz...Erzurum ve Çevre İllerdeki EsEs'li abilerimin ve arkadaşlarımın tel veya maillerini bekliorumm kurallara aykırı gitmeyelim özele yazarsanız bende burdayım die veriyim noyu görüselimm saygılarımla...

-------------
Eskişehirsporlu!

Gönderen: 26_eses
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2009 saat 19:43
Alıntı yapılan AtaÜniEsEs

Abilerimm Arkadaşlar Benn Cuma Günü Nasip olursaa Erzurum'a Dönüyorum,Doğu'nun Kırmızı Şimşekleri  ve AtaÜniEsEs Olarak Bizleri Unutmamanızı Rica Ediyorumm ki biz varlığımızı her daim göstermeye Çalışıcaz...Erzurum ve Çevre İllerdeki EsEs'li abilerimin ve arkadaşlarımın tel veya maillerini bekliorumm kurallara aykırı gitmeyelim özele yazarsanız bende burdayım die veriyim noyu görüselimm saygılarımla...

Sevgili kardeşim Celal abininde belirttiği gibi Iğdır olarak organizasyonumuzu yakında açıklayacağız. Biraz beklemeni bu arada Erzurumu koordine etmeni tavsiye ederim. Güzel planlarımızın içerisine kesinlikle Erzurum da dahil olacaktır. Iğdırda öyle şimşekler var ki bir çakacaklar tüm yurdu ışıkları ile aydınlatacaklar.

-------------
Karadeniz ESES

Gönderi tarihi: 05/Eki/2009 saat 14:43
Ben Erzurum'Dayımm Burdaki Arkadaşlar Bana Ulaşsınn...Konu Futbol Olarak Bakmayınn Ortak Noktamız EsEs'miz...amaa her konuda yardımmcıı oluruzz...Yöneticilerimden Çok Özür Diliorumm Gereksizz bişi yapmıyorumm Mail atsalar bilee nete girmeye fırsat olmuyoo numaramı bırakıyorumm Erzurum'daki Eskişehir'liler ve Eskişehir sevdalıları AtaÜniEsEs Başkanı olarak aramalarını bekliyorum,yeni arkadaşları kazanmak istiyoruz...no:05396765617(Herşey EsEs'imiz İçin)

-------------
Eskişehirsporlu!

Gönderi tarihi: 25/Eki/2009 saat 15:38
Erzurumdaki EsEs'li kardeşlerimm ulaşınn bana banane deyp çekilmeynn Herşeyy Okul demek karı kız demek değil ya yalvarayım mı gelin diye Ulaşınn bana toplanmamız sizi bulmam lazımm neden sessiz kalıyosunuz bu msjı görenler sessiz kalmayınn lütfn numaramı tekrar veriyorum 05396765617

-------------
Eskişehirsporlu!

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com