eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

kombine kartlar satılmaya başlasın

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sarp_nefer Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

sarper
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı sarp_nefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 00:19
Alıntı yapılan Red_Lights26

Alıntı yapılan sarp_nefer

açık kombinesi en fazla 200 tl olmalıdır benim görüşüm

naptım kardesım 200 tl 250 300 arası normal bence

bursanın trabzonun kombine fiyatlarına baksana kardeşim 150 tl 100 tl  ama bzimki istersen mantıklı düşün maç başına 15 tl ye yakın bir fiyat oluor 300 dersen burada bunu alabilecek kaçtane insan var 380 tlye itiraz ederken 300 olsun diyorsunuz ilginç
DİE FOR YOU ESES
Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Turkey
  Alıntı Endy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 00:24
Herşeyden önce kombine alanların bir ayrıcalığı olmalı. Kombinelilerin bilette yazan yerlere oturması olası değil. Hiç olmazsa açık tribünün orta kısmı kombinelilere ayrılsın. Biletlerede farklı bilet fiyatı uygulanmalı. Uç kısımlar daha ucuz olabilir. Tribünleri kapalı tribün gibi bölmek zor değil. Tuvaletlere bakım yapılsın. Maça girişlerdeki kuyruk rezaletine bir son verilsin.
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 00:49
Alıntı yapılan d0rli0n

kombine 250 veya 200 olsun:
sonra hacettepe maçı bile isterse 70 lira olsun farketmez. yeter ki makul fiyata kombine satsınlar.

İmkansız hacettepe düştü ki..LOL
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
sero26 Liste gör
Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı sero26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 00:56
Alıntı yapılan Endy

Herşeyden önce kombine alanların bir ayrıcalığı olmalı. Kombinelilerin bilette yazan yerlere oturması olası değil. Hiç olmazsa açık tribünün orta kısmı kombinelilere ayrılsın. Biletlerede farklı bilet fiyatı uygulanmalı. Uç kısımlar daha ucuz olabilir. Tribünleri kapalı tribün gibi bölmek zor değil. Tuvaletlere bakım yapılsın. Maça girişlerdeki kuyruk rezaletine bir son verilsin.

Dosttum guzel,hoş yazmışsında sence bunlar olur mu mantıklı düşünürsen :))
Benım yıllardan berı kombınem oluyor,benım koltuğuma biri otursa açık tribünde abi ya bu koltuk benim desem sence kalkar mı :)))

Ama turnikeler çoğaltılmalı bu eziyeti artık çekmek istemiyoruz.
Çok şey istemiyoruz yönetim sizden ( girişler turnikeler çoğaltılsın,acık trıbunun ustu kapansın sen ozaman taraftarı gör bakalım.)

bizzz büyük esesiz !!
Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Turkey
  Alıntı Endy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 01:06
Sevgili Serhat, bunlar dünyanın her medeni ülkesinde oluyor. Ama benim söylediğim şu aşamada herkes kendi koltuğuna otursun değildi. Ortadaki bir bölüm kombinelilere ayrılması idi. Kısacası kombineli her taraftar maça girebilmeli. Biliyorsun ki, Geçen yıl Sakaryaspor maçında kombinesi olup tribünlere giremeyip üstüne birde biber gazı yiyenler olmuştu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır