Sayfayı yazdır | Close Window

kombine kartlar satılmaya başlasın

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2056
Yazdırma tarihi: 16/Haz/2024 saat 05:04
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: kombine kartlar satılmaya başlasın
Gönderen: iskures
Konu: kombine kartlar satılmaya başlasın
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 08:23
yönetim lütfen geçen sene yaptığın yanlışları yapma..... makul bir fiyatla bir an önce kombineleri satmaya başla. biz de taraftarlar olarak transferlere yardımcı olalım.geçen sezon ki gibi 500 den satışa başlarsan yine hezimet olur. 250(+bol taksit)  bence çok makul bir rakam.

-------------
eseseskikikieskieskies

Yanıtlar:
Gönderen: OsMaNGaZi
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 08:30
Bencede Trabzon Macından Sonra Satılmaya Başlasın Uygun Bir Rakamla yardımımız olur hic yoktan cebe inmz paralar :=)

Gönderen: apples26
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 08:31
geçen sene kombinesi olanlara mutlaka indirim olmalı..

-------------
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR

Gönderen: es-suat-es
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 09:20
Alıntı yapılan apples26

geçen sene kombinesi olanlara mutlaka indirim olmalı..

Bi indirim bekletim yok açıkcası ama bu sene satılacak olan kombineler uygun ve bol taksitli olursa seviniriz bu seneki kombinenin taksitlerini öderken göbeğim çatladı valla

-------------
...

Gönderen: dangerofayder
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 09:58
bu by pancar kalırsa kombine almak icin 1 ay ekmek yememek lazım.

-------------
HERKEZİ BEKLİYORUZ GRUBUMUZA...
DİŞE DİŞ KANA KAN ANTİ CİNCON
http://www.facebook.com/group.php?gid=155195992392&ref=nf#/group.php?gid=155195992392&ref=nf

Gönderen: eses1965eses
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 10:05
Alıntı yapılan dangerofayder

bu by pancar kalırsa kombine almak icin 1 ay ekmek yememek lazım.
LOLLOL

-------------
...Hayatın Anlamı Siyah Kırmızı...

Gönderen: tatar ilker
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 10:23
Trabzon'un yaptığı gibi kesinlikle bizde de farklı fiyatlar olmalı. Açık tribün alt üst bölünebilir. Öğrencilere indirimli olabilir vs.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/11679345.asp?gid=0&srid=0&oid=0&l=1 - http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/11679345.asp?gid=0&srid=0&oid=0&l=1

TRABZONSPOR, gelecek sezon için kombine kartların satışlarının yarın başlayacağını bildirdi. Yönetim kurulunun VIP Özel Tribününün 7 bin 500 Euro, VIP Tribünün 2 bin 500 TL, Kapalı Orta Bölümün bin 250 TL, Kapalı Kenar Bölümün bin TL, Maraton Tribününün 500 TL, Kale Arkası Tribününün de 250 TL fiyatla satılacağı belirtildi. Mevcut kombine kart sahiplerine ve kredi kartı tek çekim ya da nakit olarak peşin ödemede bulunanlara yüzde 10, bayanlar, 1995 ve yukarı doğumlu çocuklara da yüzde 50 indirim uygulanacağı kaydedildi.

-------------
Feel the Difference, Feel the Excellence

Gönderen: 26_Serdar_26
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 10:27

İndirimli olması gerekiyor tabiiki..! Geçen seneki gibi yaparsa..!!!!!!!!

Aslında daha başlamasın arkadaşlar. İlk görevimiz halil ünalı göndermek olacak unutmayın. Yerine gelecek başkan karar versin ona..! Ama şunuda söylemeden geçemiycem. Geç kalmayalım, Lig biter bitmez olsun bu iş..! Büyük başkan Güle Güle..! El sallayarak git..!

-------------
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!

Gönderen: Emrock
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 10:51
Erken başlarsa takım içinde iyi olur en azından alacakların bir kısmını kapatır. Hem transfer sezonuda açılıyor kulübe sıcak para girişi sağlanır.

-------------
...::: Benim Tuttuğum Takım Kimliğimde Yazar :::...

Gönderen: ymutlu
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 11:02
böyle bir başlık olurmu. genel kurul yok. ne olacagı belli değil. diğer sayfada yönetim istifa burada kombine sat olurmu hiç.

Gönderen: kesdal
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 11:12
Bu yönetim güven tazelemeden kimse kombine almaz.Önce genel kurul olmalı.Şahsi fikrim şu ki;ancak başka bir yönetimle kombine satışları istenilen rakamlara ulaşabilir,bu yönetim varken yeni sezonda bir tane bile kombine satılmaz.

-------------
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.

Gönderen: umutes
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 12:55
hangi ligin kombineleri satılacak??? bu kadar gevşemeyelim, önce ligde kalalım...

-------------
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...

Gönderen: OsMaNGaZi
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 13:10
Alıntı yapılan umutes

hangi ligin kombineleri satılacak??? bu kadar gevşemeyelim, önce ligde kalalım...
Sen puan Durumunu İnceleyip Kimin Kimle Oynadıgına Bakmadıysan O senin Sorunun..

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 13:21
Kombineler satılmaya başlamaz; daha yönetim belirsizliği var.. Fiyat belirsizliği var. Taraftarın ilgisini çekecek transferler ya da tepkisini alabilecek yol ayrılıkları da yaşanabilir. Şu an için yersiz ve anlamsız bir istek..

Hangi ligin demeyin; Süper Ligin tabii ki. Düşmekten bahsedenler takvimlerini ileri alsınlar artık..

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 13:33
Olaki kombine satışları başlasa ve eğer bu yönetim giderse,satılan kombinelerin gelirleride biryerlerde erir gider.Yeni yönetim "şu ankiler yada yeni bir yönetim"oluşmadan kombine satışları bence hiç iyi olmaz.

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 13:40
Yeni Yönetim belirlenmeden, böyle bir işe kalkışılmamalı Trabzonspor, neredeyse bütün kombinelerini satmış bir takım(Bu sezon).Yönetimleri de sağlam bir yapıda O yüzden, erkenden kombine satışına başlamaları normal

-------------

Gönderen: baltraES
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 13:56
bu yönetim dururken kimse almaz ya

-------------
ES   ES

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 14:01
Yeni yönetim gelir ..
Biz bunu bunu yapıcaz bu sene garantisi şudur ..
Şu şu futbolcuları alıcaz garantisi şudur ..
Kombine fiyatları şu kadardır ...
O zaman ALMAYAN FENERLİDİR ..

Ancak Yeni Yönetim , havada kalmayacak icraatlar , Eskişehir ruhunu taşıyacak futbolcular ŞARTTIR !

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: 26esesalikan
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 14:02
ilk once yonetim degisecek
simdi zaten kulubun cebine para girecek sezon bitimi  super lig de kazanilan mac basina paralarin hepsi sezon sonu takimlara tahsis edilir.buda demektir ki sezon sonu kulubun cebine baya bir para girecek
kombine konusuna gelince
1.biraz indirim yapilmali
2.ogrenci indirimi olmali
3.acigin ustu kapanirsa sayet acigi 2 ye bolsunler alt taraf ve ust taraf ve ona gore fiyat bicilsin
4.bol taksitli yapilsin
bu dusunce ile butun kombineler tukenir

-------------
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im

Gönderen: uselen26
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 14:09
Bu yönetim devam ederse, gelecek sene açık kombinelerinin en az 500 TL olacağını bu sene tepki göstermeyerek peşin olarak kabul etmiş oldu bu taraftar...Aşağısını beklemeyin...Çünkü yönetim daha başta bu senenin borçlarının kapatacak...

-------------
Uğur

Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 14:11
Alıntı yapılan OsMaNGaZi

Alıntı yapılan umutes

Sen puan Durumunu İnceleyip Kimin Kimle Oynadıgına Bakmadıysan O senin Sorunun..

Puan durumunu bende bir daha inceledim. Düşme takımlarından kimin kimmle oynadığınada baktım. Düşme ihtimalimiz oldukça düşük olmasına rağmen halen var. Yukarıda Umut abinin dediği doğru bir garantileyelim önce...

Üstelik daha yönetim belirsizliği, oyunculardan kim gidecek kim kalacak, yeni transferler, stadyum düzenlemesi öncelikle bu işlere başlanmalı.. Ortaya bir hedef koyulduktan sonra Kombinelere geçilmelidir.

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 14:29
Bu yönetim varken kombine almak öyle mi..??

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderen: ESPANA
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 14:35
Bu yönetim varken kombine falan alınmaz.Önce yönetim gidecek.ADam gibi bir yönetim gelecek ondan sonra kombineler satılacak.

-------------
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

%20https://twitter.com/#!/ESPANAA%20 - https://twitter.com/#!/ESPANAA

Gönderen: 26 ES ES 1965
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 14:58
Bu sezon kombine alanlara ,gelecek sezonun kombine fiyatlarında  indirim yapılmalı .

-------------
Tek Büyük ES ES

Gönderen: esesim_hasretim
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 15:01
Alıntı yapılan ESPANA

Bu yönetim varken kombine falan alınmaz.Önce yönetim gidecek.ADam gibi bir yönetim gelecek ondan sonra kombineler satılacak.

BravoClapClap olay budur...

Gönderen: erman123
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 15:13
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Alıntı yapılan OsMaNGaZi

Alıntı yapılan umutes

Puan durumunu bende bir daha inceledim. Düşme takımlarından kimin kimmle oynadığınada baktım. Düşme ihtimalimiz oldukça düşük olmasına rağmen halen var. Yukarıda Umut abinin dediği doğru bir garantileyelim önce...

Üstelik daha yönetim belirsizliği, oyunculardan kim gidecek kim kalacak, yeni transferler, stadyum düzenlemesi öncelikle bu işlere başlanmalı.. Ortaya bir hedef koyulduktan sonra Kombinelere geçilmelidir.

Aynen katılıyorum. Sonuçta matematiksel olarak düşme şansımız varmıdır vardır. O halde kombine satılamaz.

-------------
Yeter ki sen yürekten oyna..

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 15:21
Alıntı yapılan iskures

yönetim lütfen geçen sene yaptığın yanlışları yapma..... makul bir fiyatla bir an önce kombineleri satmaya başla. biz de taraftarlar olarak transferlere yardımcı olalım.geçen sezon ki gibi 500 den satışa başlarsan yine hezimet olur. 250(+bol taksit)  bence çok makul bir rakam.

Hayır! Herşey bu kadar kolay değil 12 sene sonra çıktığımız süper ligde taraftarın yolunacak kaz gibi görülerek son haftalara balık istifinde girmemize sebep olan ve yapılan tüm yanlışların sorumlusu olan yönetim kesinlikle gitmelidir. Ben şahsen bu camiaya bu vizyonsuz yönetimin yakışmadığı kanaatindeyim.. Bu ligin en büyük taraftarı küçük düşünmemelidir, biz niye bir Bursa gibi yeni projelerle Avrupa kupalarına katılma mücadelesi vermeyelim..

-------------
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..

Gönderen: iskures
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 15:39

yönetimi beğendiğim için yazmadım bu yazıyı lütfen yanlış anlaşılmasın.bende  bu yönetimin bizim beklentilerimizi karşılayamacağını çok iyi biliyorum.

ancak erken kombine satılmasının faydalarıda çok fazla kuşkusuz. geçen sene geç kalındı, abuk subuk fiyatlara kombine satıldı, özveri gösterip alabilenler oldu, almayı çok isteyip alamayanlar oldu. hem biz kaybettik, hem yönetim hemde takım. beklentim sadece konuyu gündeme getirmekti. herkese saygılar.

-------------
eseseskikikieskieskies

Gönderen: kubiliq
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 15:53
bu sene kombine almakla zarar ettik aslında,
yok efendim sezon başı almayla kulübe destek,yok efendim gövde gösterisiymiş....
kombine almanın mantığı ön ödemeli mal almak gibidir,tüm kalbur üstü liglerde ve kulüplerde olduğu gibi..
ulen halil aklıma geldikçe cinlerim tepeme çıkıyor,dua et takım paçayı yırttı.
çok lanetmişsin,defolup gitsende kurtulsak senden,gerçi gelen gideni aratır derler ya,hep böyle gidecek değil ya. vardır helal süt emmiş vatandaş !!!!!!!!

-------------
KIRMIZI PORSUK

Gönderen: emrahes
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 15:58
bu sene bılet fıyatlarından ve bılet bulma konusundan anladıgım tek sey KOMBINE almaya devam.Smile

-------------
DK

Gönderen: otomatikkapi
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 18:00
Yönetim devam ediyor, transfer çalışması yapıyor ...

-------------
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 18:22
Bu sene de kombine alanlara,
öğrenci olanlara,
bir aileden 2'den fazla alanlara,
şehir dışından alanlara,
adam gibi tek kredi kartına değil bir çoğuna taksit  ve
indirim yapılarak,
transfer zamanında ilaç olması için doğru zamanda,

yapılmalı kombine satışı...

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: lord of eses
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 18:25
eet gecen sene kombinesi olanlara mutlaka indirim yapılmalı ayrıca makul bi fiyat bol taksit olmalı ama nerdeeeeeee bu yönetimde bunları yapacak adam

-------------
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 18:33
 Yönetim gidecekse yeni kombine çıkarılmaz,ama gitmeyecek kalacaksa kombine çıkarmakta geç kalmamalılar.

-------------
S.nalbant

Gönderen: ases
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 18:37
Alıntı yapılan otomatikkapi

Bırakacağını hayal edenleri anlayamıyorum zaten. Adam sömürecek yeri bulmuş, bırakır mı?

-------------

Gönderen: TMR 26
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 18:47

Yönetim bence yeni sezonun kombinelerini geçmiş seneler ve bu senede yaptığı hataları göz önüne alarak makul bir fiatla hemen açıklamalı çünkü öğrenciler vs. yaz tatilinde çalışma imkanı buluyor dolayısıyla kombinelerini ailelerine yük olmadan alabilirler ama fiatlar ve Kombineler sezon açılışına yakın olursa bu gençler paralarını harcamış veya okul masrafları vs. derken tüketmiş oluyorlar ve alamıyorlar

-------------
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI

Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 19:03
Alıntı yapılan otomatikkapi

Transfer çalışmaları yapacaklarına önce 5 aydır para almayan vefakar futbolcularımıza paralarını ödesinler.

-------------

Gönderen: escemes
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 19:10
yine soyulacağız demekki
rahat yok anlaşılan

Gönderen: sarp_nefer
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 19:35
açık kombinesi en fazla 200 tl olmalıdır benim görüşüm

-------------
DİE FOR YOU ESES

Gönderen: Red_Lights26
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 19:42
Alıntı yapılan sarp_nefer

naptım kardesım 200 tl 250 300 arası normal bence

-------------
Rakı Viski İşte OSMANGAZİ...

Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 19:50
Alıntı yapılan kubiliq

bu sene kombine almakla zarar ettik aslında,

Bu sene kombine alanlar oldukça karlı bence sadece 3 maç 150 tl..
Geriye 14 lig 2 de kupa maçı kalıyor ki büyük bir bölümünde 25 tlydi.

En ucuz 5 tl oldu biletler ama ondada herkes bilet bulamadı ki
Kombineliler oldukça şanslıydı . Hiç bilet peşine düşmeden gelip girdiler.

Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 20:02
Kombine alanlar zararda. Tüm maçların toplamı 435 lira ediyor. Kombineler 480 liraya satılmıştı.

-------------

Gönderen: mmt26
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 20:10
Alıntı yapılan ases

Kombine alanlar zararda. Tüm maçların toplamı 435 lira ediyor. Kombineler 480 liraya satılmıştı.

ben 380 olmuştu diye hatırlıyorum ama en başta 480 den almışta olabilirsiniz tabi...

-------------
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.

Gönderen: serhattunga
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 20:18
  Bilet ve kombine fiyatlarına sürekli eleştiri getiren taraftarı olan bir takım nasıl başarılı olsun ? Kocaeli 10 ytl'ye bilet sattı çoğu maçta.200 ytl'ye de kombine.Bir bilete , bir kombineye 2 kişi girdi.Sonuç 50 trilyondan fazla borcu olan küme düşmüş bir kulüp.
 Ben de üstü açık olan bir tribüne yıllık 500 ü çok görüyorum ama verdiğim zamanda kazıklandığımı hissetmiyorum.Kulübüm için eğer verebiliyorsam 1 liralık gazoza 100 lira verebilirim ve vermeliyiz.Taraftarlığı tüketicilikle eş değer hale getirmeyin.

-------------
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !

Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 20:29
Alıntı yapılan serhattunga

Bilet ve kombine fiyatlarına sürekli eleştiri getiren taraftarı olan bir takım nasıl başarılı olsun ? Kocaeli 10 ytl'ye bilet sattı çoğu maçta.200 ytl'ye de kombine.Bir bilete , bir kombineye 2 kişi girdi.Sonuç 50 trilyondan fazla borcu olan küme düşmüş bir kulüp.
 Ben de üstü açık olan bir tribüne yıllık 500 ü çok görüyorum ama verdiğim zamanda kazıklandığımı hissetmiyorum.Kulübüm için eğer verebiliyorsam 1 liralık gazoza 100 lira verebilirim ve vermeliyiz.Taraftarlığı tüketicilikle eş değer hale getirmeyin.

Tebrikler yaklaşımınız için.
Fakat, kombine kart fiyatı ile sezonun toplam bilet fiyatı arasında bir mantık olması gerekiyor. En azından, ikisinin eşit olması lazım. Aksi takdirde ilerki sezonlarda kombinelere ilgi azalacaktır.

-------------

Gönderen: d0rli0n
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 20:52
kombine 250 veya 200 olsun:
sonra hacettepe maçı bile isterse 70 lira olsun farketmez. yeter ki makul fiyata kombine satsınlar.

-------------
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.

Gönderen: güven
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 21:00
bursasporun lige cıktıgı gibi kombinbeyi ucuz tutcaksın tüm kombineler satılacak

-------------
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR

Gönderen: umutes
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 23:01
Alıntı yapılan OsMaNGaZi

Alıntı yapılan umutes

ne demek bu? ayrıca bana "sen" diye hitab etmeye yaşın müsait mi?

-------------
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...

Gönderen: FEA1965
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 23:29
Neredeyse her topicte bir ikili tartışma oluyor yakışmıyor bizlere diğer kişilerin forumumuzu küçümsemelerine neden oluyor..Unhappy

-------------
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ

Gönderen: Özgür
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 23:37
Alıntı yapılan mmt26

Alıntı yapılan ases

ben 380 olmuştu diye hatırlıyorum ama en başta 480 den almışta olabilirsiniz tabi...

Önce 480 açıklandı sanıyorum satılanlar da oldu,ancak daha sonra tepkiler sonucu 380'e indi.
Bu arada kombineler satılmaya kesinlikle başlamasın,önce yönetim değişsin,bu yönetime artık kuruş para harcamayalım.Çünkü verdiğimiz paraların nereye gittiği belli değil.Benim formaya verdiğim,atkıya verdiğim,kombineye verdiğim,piyango biletine verdiğim paralar topçulara gitmiyorsa nereye gidiyor önce bunu açıklasınlar,sonra defolup gitsinler.

Gönderen: sarp_nefer
Gönderi tarihi: 21/May/2009 saat 00:19
Alıntı yapılan Red_Lights26

Alıntı yapılan sarp_nefer

naptım kardesım 200 tl 250 300 arası normal bence

bursanın trabzonun kombine fiyatlarına baksana kardeşim 150 tl 100 tl  ama bzimki istersen mantıklı düşün maç başına 15 tl ye yakın bir fiyat oluor 300 dersen burada bunu alabilecek kaçtane insan var 380 tlye itiraz ederken 300 olsun diyorsunuz ilginç

-------------
DİE FOR YOU ESES

Gönderen: Endy
Gönderi tarihi: 21/May/2009 saat 00:24
Herşeyden önce kombine alanların bir ayrıcalığı olmalı. Kombinelilerin bilette yazan yerlere oturması olası değil. Hiç olmazsa açık tribünün orta kısmı kombinelilere ayrılsın. Biletlerede farklı bilet fiyatı uygulanmalı. Uç kısımlar daha ucuz olabilir. Tribünleri kapalı tribün gibi bölmek zor değil. Tuvaletlere bakım yapılsın. Maça girişlerdeki kuyruk rezaletine bir son verilsin.

Gönderen: FEA1965
Gönderi tarihi: 21/May/2009 saat 00:49
Alıntı yapılan d0rli0n

kombine 250 veya 200 olsun:
sonra hacettepe maçı bile isterse 70 lira olsun farketmez. yeter ki makul fiyata kombine satsınlar.

İmkansız hacettepe düştü ki..LOL

-------------
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ

Gönderen: sero26
Gönderi tarihi: 21/May/2009 saat 00:56
Alıntı yapılan Endy

Herşeyden önce kombine alanların bir ayrıcalığı olmalı. Kombinelilerin bilette yazan yerlere oturması olası değil. Hiç olmazsa açık tribünün orta kısmı kombinelilere ayrılsın. Biletlerede farklı bilet fiyatı uygulanmalı. Uç kısımlar daha ucuz olabilir. Tribünleri kapalı tribün gibi bölmek zor değil. Tuvaletlere bakım yapılsın. Maça girişlerdeki kuyruk rezaletine bir son verilsin.

Dosttum guzel,hoş yazmışsında sence bunlar olur mu mantıklı düşünürsen :))
Benım yıllardan berı kombınem oluyor,benım koltuğuma biri otursa açık tribünde abi ya bu koltuk benim desem sence kalkar mı :)))

Ama turnikeler çoğaltılmalı bu eziyeti artık çekmek istemiyoruz.
Çok şey istemiyoruz yönetim sizden ( girişler turnikeler çoğaltılsın,acık trıbunun ustu kapansın sen ozaman taraftarı gör bakalım.)

-------------
bizzz büyük esesiz !!

Gönderen: Endy
Gönderi tarihi: 21/May/2009 saat 01:06
Sevgili Serhat, bunlar dünyanın her medeni ülkesinde oluyor. Ama benim söylediğim şu aşamada herkes kendi koltuğuna otursun değildi. Ortadaki bir bölüm kombinelilere ayrılması idi. Kısacası kombineli her taraftar maça girebilmeli. Biliyorsun ki, Geçen yıl Sakaryaspor maçında kombinesi olup tribünlere giremeyip üstüne birde biber gazı yiyenler olmuştu.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com