eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kocaelispor Deplasman Organizasyonu!!!

Cevapla Cevapla Sayfa  123 17>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Kocaelispor Deplasman Organizasyonu!!!
    Tarih: 22/Nis/2008 saat 14:57
Alıntı yapılan Sephodyrm

Nedir bu Nefer'e yapılanlar ya.Yönetim yapıyo yapacağını yetmiyo bu şanssızlıklar.Maçlara Nefer tribününde giriyorum ama deplasmana 26 ETD nin otobüsüyle gittim.Hakkaten var bi uğursuzluk...

Kardeşim biz susuyoruz fark ettiysen.Dün 78.de geldik stada istesek direk yönetime bağırırdık ama içeri girmeye çalıştık.

Çok değil 3 hafta sonra bu Lig bitecek.Play'off'larda bitince olurda bu takım çıkamazsa ALTAY DEPLASMANI-KOCAELİ DEPLASMANI...Her hafta bize turnikelerde yaşattıkları HEPSİNİN HESABI BAŞTA CAMCI BEYDEN SONRA SAZ ARKADAŞLARINDAN SORULACAK...Wink

Bu takım sahipsiz değil kimse merak etmesin !
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2008 saat 14:49
Nedir bu Nefer'e yapılanlar ya.Yönetim yapıyo yapacağını yetmiyo bu şanssızlıklar.Maçlara Nefer tribününde giriyorum ama deplasmana 26 ETD nin otobüsüyle gittim.Hakkaten var bi uğursuzluk...
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
onresx26 Liste gör
Yazar

Onur DUMAN
  Alıntı onresx26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2008 saat 14:40
Aynen öLe yapıldı gene yapıLan otobüsLer son anda ayarlandı bu seferde kayış koptu lastik yandı v.s. otobüsten inip otostop çekip kamyonLa gittik kamyoncu da göztepeli çıkınca bastı gaza yetiştik maça 7. dk'da maçtaydık antalya çekiolardı girdiğimizde..
ES_ES uLan..
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2008 saat 14:37
Emre kardeşim yonetim gene yaptı bize yapacagını...3 Otobüsü kendimiz tuttuk ve 2.45 te yola cıktık...Neyse çıktık ya dedik ALLAHA ŞÜKÜR...Adapazarı yakınlarında başta 1 otobüsün kayışı koptu zaten yeterince geç kalmıştık ve otobüstekileri diğer otobüse bindirdik...İlerdede tekerlek patlayınca 2 otobüs insan benzinlikte kaldık...Yarısı yoldan gecen araba,kamyonlar ile stada ulaşmaya calıştı.30 kişi falanda tekeri bekledik ve 75.dakikada stada gelebildik.Sonrada kapıya yüklendik acılmadı.YUKARDANDA BENİM GÜZEL ESKİŞEHİRSPORLU ABİLERİM BİZE HAREKET YAPIYOR,GÜLÜYOR...Çok komik ya...

Eskişehirsporluluk bilinci taşımayan bütün taraftarların ALLAH BELASINI VERSİN !
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2008 saat 14:31
Stada ilk etapta otobüslerin çoğu yetişti maç saatine kadar...Bundan sonra 28.dakika civarında sanırım Nefer grubu geldi...Kapıyı zor zar açtırdık...Daha sonra 70.dk. falan baya bi gelenler oldu ama şerefsiz açmadı kapıyı elinde çayla dolaşıyordu ortada...Maç izlemeden döndüler sanırım...

Tamamıyla rezillik hakimdi maalesef...Sen kalk 4-5 saat yol katet oraya gel ve stada girip 10dk bile maç izleyeme...Sorumluların Allah belasını versin...

Yukarıda bahsi geçen adam golden sonra az kalsın Tanerle aganigi naganigi...!!!

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ibo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
  Alıntı ibo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2008 saat 23:02
umarım sag salim kazasız belasız eskisehire donersiniz
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2008 saat 20:21
Alıntı yapılan omer-es-26

Alıntı yapılan MuratHoca

Şu an aldığım bir bilgi beni şok etti açıkcası bir çok arkadaşımız, gönderilen otobüslerin bozukluğundan ve sayısının yetersizliğinden yola çıkamamış. 302 otobüse 60 kişi sıkışıp giden arkadaşlar var, maçın 2. yarısına ancak yetişebilecekler. 
bu yönetimden de bu beklenirdi zaten.Angry
Otobüslerin yönetimle bir ilgisi yok diye biliyorum. Eskişehirli İş adamları ayarlamışlar otobüsleri...
KoreoESES
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2008 saat 19:47
2000 den fazla taraftarımız var sanırsam
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2008 saat 18:42
Alıntı yapılan MuratHoca

Şu an aldığım bir bilgi beni şok etti açıkcası bir çok arkadaşımız, gönderilen otobüslerin bozukluğundan ve sayısının yetersizliğinden yola çıkamamış. 302 otobüse 60 kişi sıkışıp giden arkadaşlar var, maçın 2. yarısına ancak yetişebilecekler. 
bu yönetimden de bu beklenirdi zaten.Angry
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
ÇerkEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
  Alıntı ÇerkEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2008 saat 18:23
şu yönetim bi işi düzgün yapsa şaşarım ztn!!!
NeFeR//ESparta
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 17>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır