Sayfayı yazdır | Close Window

Kocaelispor Deplasman Organizasyonu!!!

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Genel Konuşmalar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=910
Yazdırma tarihi: 07/May/2024 saat 18:27
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Kocaelispor Deplasman Organizasyonu!!!
Gönderen: esomer
Konu: Kocaelispor Deplasman Organizasyonu!!!
Gönderi tarihi: 14/Nis/2008 saat 16:04

Arkadaslar kocaeline otobusumuz var ancak yeterlı katılım olurmu bılemem 50 kısılık bı katılım soz konusu olursa otobusumuz hazır durumda pazartesı 12 gıbı kalkıcak ucret konusuna gelınce 15 yada 20 ytl olucak gelmek ısteyenelr ozel mesajdan yada maıl yoluyla ulasabılırlerse bu hafta ıcı paralar toplanıp organzıasyon duzenlenecek Not: otobus fırma otobusu olucak yeterı kadar temız kendını bılen ıckı fazla abartmadan ıcen otobuse zarar vermıyecek ve yagma vs gıbı sorunalr yasatmayacak arkadaslarımız gelırse daha ıyı olur sımdıden saygılar....

-------------
EsEsEs'im AMATÖREDE DÜŞSEN KALBİM SENLE

Yanıtlar:
Gönderen: kado_eses
Gönderi tarihi: 15/Nis/2008 saat 20:46
ya biz okuldan 12:10da çıkıyoruz 12:30 olabilrmi ??? ve nerden kalkacak

-------------
SENİNLE DOĞMUŞUM SENSİZ ÖLEMEM

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 15/Nis/2008 saat 21:22
Bu maça çok sağlam gideceğimize eminim...Altes olarak tahminen 2 veya 3 otobüs gideceğimiz düşünülüyor...Maça geleceklerin bir çoğunun okul problemi var tırım tırım rapor arıyorlar...Bütün sorunlar hallolduğu müddetçe çok sağlam gideceğiz...

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: İSMAİL26
Gönderi tarihi: 15/Nis/2008 saat 21:34

büyük bir organizasyon yokmu tren vb. yarın haftanın yarısı bitiyoryoksa kendi imkanlarımızla trenden yer ayıracam yarında belli olmazsa toplu olarak gitmekte fayda var

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderen: FoRZa26
Gönderi tarihi: 15/Nis/2008 saat 22:02
En Az 2.000 kişi olmalıyız..

Gönderi tarihi: 15/Nis/2008 saat 22:05
Alıntı yapılan FoRZa26

Geçen sene iddaamız olmamasına rağmen 750civarı vardık...Şu anda 12 yıllık hasretimizle gerekirse 5.000 bile gidilir...Bence fabrikalar vs. çalışanlarını play-off'daki gibi bu maça götürmeli...Özellikle arçelik ve eti...Wink

-------------

Gönderen: die_for_you
Gönderi tarihi: 15/Nis/2008 saat 22:38
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan FoRZa26

Geçen sene iddaamız olmamasına rağmen 750civarı vardık...Şu anda 12 yıllık hasretimizle gerekirse 5.000 bile gidilir...Bence fabrikalar vs. çalışanlarını play-off'daki gibi bu maça götürmeli...Özellikle arçelik ve eti...Wink
aynen biraz fedakarlık yapılmalı diye düşünüyorum bende bu maç için.bu maçı alırsakki hepimizin gönlü bundan yana avantaj elde edicez gibi hissediyorum..diyarbakır sakaryayı yenecektir Confused playoff mücadalesi gibi bir maç ya tamam ya devam maçı..inanıyorumki çok sağlam gidicez..

-------------
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...

Gönderen: şimşek65
Gönderi tarihi: 15/Nis/2008 saat 23:13
evet özellikle eti ve arçelik gibi fabrikalardan işçilerini kocaeliye götürmesini bekliyoruz.özellikle sakarya deplasmanda diyarbakıra kaybederse bizim kocaeli maçımız tam final olacak.playof finalinden bir farkı kalmayacak.

12 yıllık hasretimiz var,43 yıllık tarihimizde hiç bu kadar ayrı düşmemiştik evimizden.bu maçın önemi çok büyük özellikle olası bir sakaryanın diyarbakır mağlubiyetinde onun için tüm şehir bu maç için seferberlik ilan etmeliyiz.

Gönderen: gürcan
Gönderi tarihi: 15/Nis/2008 saat 23:18
Alıntı yapılan şimşek65

evet özellikle eti ve arçelik gibi fabrikalardan işçilerini kocaeliye götürmesini bekliyoruz.özellikle sakarya deplasmanda diyarbakıra kaybederse bizim kocaeli maçımız tam final olacak.playof finalinden bir farkı kalmayacak.

12 yıllık hasretimiz var,43 yıllık tarihimizde hiç bu kadar ayrı düşmemiştik evimizden.bu maçın önemi çok büyük özellikle olası bir sakaryanın diyarbakır mağlubiyetinde onun için tüm şehir bu maç için seferberlik ilan etmeliyiz.

aynen öyle bu maç palyoff finali gibi olacaktır sakarya d.bakır'da kesin kaybedecektirr...

-------------

Gönderen: tutku26
Gönderi tarihi: 16/Nis/2008 saat 07:22
BEN GÖREVİM DOLAYISIYLA BAŞKA İLDEYİM. TELEVİZYONDAN İZLEDİĞİM KADARIYLA TARAFTARIN SESİNİ DUYAMIYORUM BELKİDE D SPORUN SAHA KENARI MİKROFONLARINDA SORUN VAR. YANİ SORUN NE OLURSA OLSUN KOCAELİ DEPLASMANINDA 90 DAKİKA SUSMAYACAK TARAFTARLAR GİTMELİ.

-------------
NE ZAMAN GELECEK O BÜYÜK GECE

Gönderen: 26başar26
Gönderi tarihi: 16/Nis/2008 saat 09:44
Gelecek olan taraftarlarımıza şimdiden hoşgeldiniz diyorum.başımızın üstünde yeriniz var.ANCAAAAAAK malum bu maça istanbul,sakarya,bolu yalova gibi heryerden taraftarımız gelecektir.bu civarda herkes ESES imizi merakla ve hayranlıkla bekliyor.Geçen sene bazıları o muhteşem tiribünümüzü kavga ederek zehir etmişti,hepimizin morali bozulmuştu ,herkes bu büyük ESES taraftarına yakıştıramamıştı.LÜTFEN AMA LÜTFEN gelecek olanlar bize yakışan şekilde desteğe gelelim,kavga edecek olanlar gelmesin.Ben geçen sene üzüntümden bi kaç gün kendime gelemedim.bu sene güzel bi atmosfer oluşturalım,adeta düğün yeri gibi olsun.İnanın bana millet bizi gıpta ile ve merak içerisinde izliyor ve takip ediyor.Ne olursunuz arkadaşlar gurbetteki arkadaşlarımızı üzecek davranışlardan uzak duralım.BİRLİK VE BEREBERLİK İÇERİSİNDE CÜMLE ALEME İŞTE ÖRNEK VE MUHTEŞEM ESES TARAFTARI BUDUR DİYELİM.Allah yardımcımız olsun birlik ve beraberliğimiz daim olsun.Herkese kucak dolusu sevgiler ve saygılarımla.

-------------
gurbette bile eses

Gönderen: remmer
Gönderi tarihi: 16/Nis/2008 saat 11:27
Bende işim nedeni ile çok istediğim halde gidemiyorum.
Emin olun oraya giden taraftar, sayıca az da olsa orayı inletecektir.
Ben genç kardeşlerime sonuna kadar güveniyorum.
Bu konuda kuşkunuz olmasın.

Alıntı yapılan tutku26

BEN GÖREVİM DOLAYISIYLA BAŞKA İLDEYİM. TELEVİZYONDAN İZLEDİĞİM KADARIYLA TARAFTARIN SESİNİ DUYAMIYORUM BELKİDE D SPORUN SAHA KENARI MİKROFONLARINDA SORUN VAR. YANİ SORUN NE OLURSA OLSUN KOCAELİ DEPLASMANINDA 90 DAKİKA SUSMAYACAK TARAFTARLAR GİTMELİ.

-------------
Amatör kümede de olsan hep seni, tek seni seveceğim.

Gönderen: esessinan
Gönderi tarihi: 16/Nis/2008 saat 11:34
Daha organizasyon acıklık kazanmadı sanırım...

-------------

Gönderen: tatarserdar
Gönderi tarihi: 16/Nis/2008 saat 12:21
ben ve birkac arkadasım bu maca cok gitmek istiyoruz fakat buyuk ihtimal yine aramızda olacak amacı sadece saga sola su yapmak olanlar olacagından bu maca gitmeyecegiz gidecegimiz yer nekadar dost bildigimiz kocaelide olsa kimse sehrinde boyle seylere izin vermez bu tip kisilerde aramızdan atılmadıgı surece ben ve benim gibiler agız tadıyla takımını desteklemeye gidemeyecek gitsede pisman olacak

-------------
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES

Gönderen: khan
Gönderi tarihi: 16/Nis/2008 saat 12:41
Alıntı yapılan 26başar26

Gelecek olan taraftarlarımıza şimdiden hoşgeldiniz diyorum.başımızın üstünde yeriniz var.ANCAAAAAAK malum bu maça istanbul,sakarya,bolu yalova gibi heryerden taraftarımız gelecektir.bu civarda herkes ESES imizi merakla ve hayranlıkla bekliyor.Geçen sene bazıları o muhteşem tiribünümüzü kavga ederek zehir etmişti,hepimizin morali bozulmuştu ,herkes bu büyük ESES taraftarına yakıştıramamıştı.LÜTFEN AMA LÜTFEN gelecek olanlar bize yakışan şekilde desteğe gelelim,kavga edecek olanlar gelmesin.Ben geçen sene üzüntümden bi kaç gün kendime gelemedim.bu sene güzel bi atmosfer oluşturalım,adeta düğün yeri gibi olsun.İnanın bana millet bizi gıpta ile ve merak içerisinde izliyor ve takip ediyor.Ne olursunuz arkadaşlar gurbetteki arkadaşlarımızı üzecek davranışlardan uzak duralım.BİRLİK VE BEREBERLİK İÇERİSİNDE CÜMLE ALEME İŞTE ÖRNEK VE MUHTEŞEM ESES TARAFTARI BUDUR DİYELİM.Allah yardımcımız olsun birlik ve beraberliğimiz daim olsun.Herkese kucak dolusu sevgiler ve saygılarımla.

Geçen sene yaptığımız onca hazırlık bu kavga yüzünden heba olup gitmişti.Maç öncesi bizim tribün pankartlarını Eskişehir'den getirtip 1 gün önce stada asmıştık.Bu sene böyle hazırlık aktivitelerini yapmama kararı aldık.Kostad ile görüşüp oluşabilecek tatsızlıkları önceden önlemiştik.Kostad yetkilileri maç sonrası beni aradılar kavganın sebebini sordular.Bu soruya cevap bizim için çok zor olmuştu.

İnşallah bu sene böyle tatsız olaylar olmaz.Gelen taraftarımızın bu konularda dikkatli olması en büyük dileğimiz.

-------------
Körfezin Kırmızı Şimşekleri

Gönderen: Steve
Gönderi tarihi: 16/Nis/2008 saat 13:17
Ben Pazartesi Trenle Gidiyorum..
Isteyenler İçin Bilgi
Boğaziçi Ekspresi : Ogrenci 8 YTL Tam :  Eskişehir Kalkış : 11:40
Baskent Ekspresi : Ogrenci: 11.25 Tam :14 Eskişehir Kalkış : 12:56

-------------
http://www.bebecik.net

Gönderen: eses şahin
Gönderi tarihi: 16/Nis/2008 saat 13:19

İnanın bazı gençlerimizin maçla hiç ilğisi yok Samsun deplasmanında bir gencimiz doksan dakika rakip taraftarlarla uğraştı.onlara laf yetiştirdi.Birkere olsun dönüpte sdatta ne oluyor,takım nasıl oynuyor ilğilenmedi.Uyardığımız zamanda ''Ben maç izlemeye gelmedim''diyor.O zaman sorarlar insana,Niye geldin?Rakibinle uğraşacağına takımını desdekle.Angry

Gönderen: lig_a
Gönderi tarihi: 16/Nis/2008 saat 13:25
Maç biletleri ne kadar acaba 10 Ytl mi

-------------
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³

Gönderen: orba
Gönderi tarihi: 16/Nis/2008 saat 13:29
Alıntı yapılan 26başar26

Sevgili Kardeşim 26Başar26,İnşallah bu maçı alırız ve ES-ES için çektiğin sıkıntılar unutulur,ayrıca müjdeli haberim var sana ;Çakır şu anda çok uzaklarda maça gelemiyecek ama diğer arkadaş için garanti veremem haberin olsunTongueTongueWink

Gönderen: 26başar26
Gönderi tarihi: 16/Nis/2008 saat 14:03
Alıntı yapılan 26başar26

Sevgili Kardeşim 26Başar26,İnşallah bu maçı alırız ve ES-ES için çektiğin sıkıntılar unutulur,ayrıca müjdeli haberim var sana ;Çakır şu anda çok uzaklarda maça gelemiyecek ama diğer arkadaş için garanti veremem haberin olsun

Valla orhan abicim biliyorsun geçen sene müdahale olsa idi çok sert olacaktı vede tirübünümüzde bayanlar ve çocuklarıda vardı o karambolde hiç suçu olmayanlarda zarar görebilirdi birde konu canım ESESİM olunca yatışmasını bekledim.ama diğer taraftarımızada ayıp oldu bu yüzden vicdanım rahatsız oldu ikilemde kaldım adeta ama olsun ESESİM için bu tür sıkıntılar vız gelir tırıs gider.Sizin gibi gerçek taraftarlarımızın sayesinde bu sene inşallah kimseye mahçup olmayız.ben elimden geleni yapmaya zaten hazırım HER ZAMAN HER YERDE HER MEKANDA HER ZEMİNDE ESES SEVGİSİ VAR OLACAKTIR.Saygılarımla.

-------------
gurbette bile eses

Gönderi tarihi: 16/Nis/2008 saat 15:34
arkadaslar gereken katılım olmadı suan ıcın 15 kısı mevcut 50 kısıyı tamamlamak lzm otobusu kaldırmak ıcın yoska otobus ıptal edılecek herkes trenle gıdıcektır kendı ımkanlarıyla lutfen aksama kadar 50 kısıyı tamamlayalım cumaya kadar ucretlerı toplıycagız numaraları verıcegız!! mailto:eseskisehir_26@hotmail.com - eseskisehir_26@hotmail.com adresınden ulasabılırsınız!!!

-------------

Gönderen: esesesin
Gönderi tarihi: 16/Nis/2008 saat 18:44
    inşallah iptal olmaz organizasyon.adam gibi gider adam gibi geliriz.yoksa hırsızlarla aynı otobüste bir yere gitmem.adamlar es es li bile değil hırsız .içleri.izmire geldiler maalesef yönetim körfeze gelmelerini engeller inşallah.....

-------------
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...

Gönderi tarihi: 16/Nis/2008 saat 19:54
sırf yağmacılarla gitmemek için bugün trenden iki kişilik biletimi aldım pazartesi eskişehirden kalkış 11.40 boğaziçi ekspresi geliş izmitten 11.30 anadolu ekspresi inşallah yenerde geliriz

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 00:18
26 ETD Körfez hazırlığına başladı

26 Eskişehirspor Taraftarlar Derneği, Kocaeli maçına taraftar götürmek için çalışmalara başladı. Dün taşındıkları yeni dernek merkezinde bir açıklama yapan 26 ETD Başkanı Yavuz Orhan, Kocaeli yönetimi tarafından kendilerine 2 Bin kişilik kale akası tribününün ayrıldığını belirterek, yapılan görüşmeler sonunda bu sayının 3 bin kişiye çıkarıldığını söyledi.
Dernek olarak otobüs temin etmeye aekleyen Orhan, "Bize ayrılan 3 bin kişilik yeri doldurmak istiyoruz. İş adamlarımızdan destek bekliyoruz. Maça gelmek isteyen taraftarlarımız, kayıtlarını derneğimizin Yelkovan İşhanı Kat 1' deki yeni merkezine kayıt yaptırabilir" dedi.
Diğer taraftan Kocaeli yönetimi ise Pazartesi günü oynanacak maçın bilet fiyatlarını belirledi. Eskişehirspor taraftarları, kendilerine ayrılan kale arkası tribünden maçı 7 YTL bilet ücreti ödeyerek izleyebilecek.
16.04.2008

sakarya gazetesi....

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: estuna
Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 01:26
PAZARTESİ OLMAYIPTA pazar olsa cok sağlam giderdik. zaten samsun maçı dönüşünde izin aldım işten bide bu hafta yemez. cok ter oldu napalım gitmediğiz yer değil giden arkdaşlara şimdiden hayırlı yolculuklar allaha emanet olun. tüm kalpler seninle es es im

-------------
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            

Gönderen: murattan26es
Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 05:37
yelkovan iş merkezi nerede idi,ben maça kesin gidiyorum ya etd ile yada trenle ayrıca tren gidiş-dönüş saatleri ve fiyatlar hakkında bilgisi olanlar bilgi versin lütfen

-------------
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses

Gönderen: ilkeronair
Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 07:29

...

-------------
Rüzgar ol, fırtına ol..

Gönderen: ilkeronair
Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 07:30
Alıntı yapılan murattan26es

yelkovan iş merkezi nerede idi,ben maça kesin gidiyorum ya etd ile yada trenle ayrıca tren gidiş-dönüş saatleri ve fiyatlar hakkında bilgisi olanlar bilgi versin lütfen

Yelkovan İş Merkezi Reşadiye Camii'nin karşısında, İl Halk Kütüphanesinin ilerisinde..

-------------
Rüzgar ol, fırtına ol..

Gönderen: SSES26
Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 10:30
Arkadaşlar, Bursa'dan Kocaeli macı için organizasyon varmı?

Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 13:06
https://etcdd.tcdd.gov.tr/tcddrezwebapproot/ilknet.jsp burdan danışma ekranından ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz..

-------------

Gönderen: eses2678
Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 13:35
maça fazla ilgi yok heralde  daha 3. sayfadayız..

-------------
yalanlar bitti sıra gerçeklerde

Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 13:59
''26 Eskişehir Taraftarlar Derneği''nin Organizasyonu hakkında geniş bilgisi olan varmı?Yani ne şekilde kayıt olunacak? üçreti ne kadar?Yerler numaralımı?Bilgilendirirseniz sevinirim.

''Ben 65 den beri inandım''

Gönderen: yasinolcay26
Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 14:12
Alıntı yapılan eses şahin

''26 Eskişehir Taraftarlar Derneği''nin Organizasyonu hakkında geniş bilgisi olan varmı?Yani ne şekilde kayıt olunacak? üçreti ne kadar?Yerler numaralımı?Bilgilendirirseniz sevinirim.

abi reşadiyenin karşısındaki yelkovan işhanındaki 26 etd den kayıt olcaksın.kayıt ücreti 5 ytl.bize 50 otobüse kadar yolu var denildi.yerler numaralı mı derken ne demek istediğini anlamadım ama sadece hangi otobüste gidiceksen o otobüse biniyosun ve boş bulduğun yere oturuyosun.

-------------
Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)

Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 14:21
Alıntı yapılan yasinolcay26

Alıntı yapılan eses şahin

abi reşadiyenin karşısındaki yelkovan işhanındaki 26 etd den kayıt olcaksın.kayıt ücreti 5 ytl.bize 50 otobüse kadar yolu var denildi.yerler numaralı mı derken ne demek istediğini anlamadım ama sadece hangi otobüste gidiceksen o otobüse biniyosun ve boş bulduğun yere oturuyosun.

Teşekkür Ederim Hemen şimdi gidiyorum.

Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 15:32
HeartHaydi arkadaşlar deplasman için kayıtlarımızı yaptıralım.Ben kayıt oldum geldim.Daha 1. araba bile dolmamış.Pazartesi olduğu için Katılım az olacağa benziyor ama lütfen işi olmayanlar.Benim gibi emekli olanlar,İş yerinden izin alabilenler,bu bizim son şansımız.ve formda bu konuya yoğunlaşalım.Heart

''Ben 65 den beri inanıyorum''

Gönderen: eses_sari
Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 15:55
böyle ilgi yokmuş gibi söylentilere kimse kapılmasın. çoğu kişi pazar gider ismini yazdırır. ALTAY deplasman maçıda c.tesi günüydü katılım az gibi gözüküyodu ama 2.500 kişi veya daha fazla olarak gitmiştik.  kimse dert etmesin SAMSUN a bile 12 otobüs gittik.

kocaeliye 3 bin den fazla gideceğimize inanıyorum.

fikstür çıksın afrikaya
cezalı maçımız kuzey ırağa
gitmeyen eziktaşlıdır...

KOCAELİYE AKICAZ

şampiyon ESES

Gönderen: ŞaHiN
Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 15:59
Kocaeli’den güle oynaya döneceğiz.

Atatürk Stadyumunda bugün düzenlenen Basın Toplantısında Mali As Başkanımız Erdoğan Tekgöz ve Basın Sözcümüz Cem Abacı şunları dile getirdi:

“ Bankasya 1.Liginde son dört haftaya girdik bu hafta zorlu Kocaelispor deplasmanımız var. Kocaelispor Kulübü bize 1300 kişilik yer ayırdıklarını bildirdi. Fakat iki kulüp arasındaki iyi ilişkilerden ve kardeş kulüp olmasından ötürü bizlere 2000 ila 3000 kişilik yer ayırmaları mümkün.

Süper Lige bu derece yaklaşmışken Yönetim Kurulumuz futbolcularımıza motivasyon olması amaçlı bu maçın primini 15.000 Ytl olarak belirledi. Takımımızda cezalarından ötürü Mustafa Sevgi ve Emre Toraman’ın yanı sıra sportif sakatlıklarından dolayı Ömer ile İzmir’de ameliyat olan M.Akif forma giyemeyecek. Rakibimiz Kocaelispor’da Taner, Umut ve Fatih’in sakat olduğunu, eski futbolcumuz Haydar’ın süresiz kadro dışı olduğunu biliyoruz.

Bu haftaki zorlu virajdan birlik beraberlik içinde güle oynaya dönmek istiyoruz, herkes inançlı ve azimli. Ayrıca şehirdeki tüm işadamlarından kurum ve kuruluşlardan bu haftaki Kocaelispor deplasmanı için otobüs vermek suretiyle destek olmalarını rica ediyoruz. Yaklaşık 50 adet otobüsle Kocaeli’ye gitmek istiyoruz. Taraftar bizim her şeyimiz, otobüs vereyim diyen herkesten destek ve duyarlılık bekliyoruz. Yakaladığımız bu olumlu çıkışı değerlendirerek bundan sonraki tüm maçlarımızı çıkış trendinde olmasını hedefliyoruz.

Kocaelispor maçı deplasman masraflarını üstlenen ESGİAD ve iki hafta sonra oynayacağımız Karşıyaka maçının prim ve deplasman masraflarını üstlenmek isteyen ESİAD ve NSK Armatürlerine teşekkür ediyoruz” dedi.

17.04.2008  http://www.eses.org.tr/haberdetay.asp?id=334 - http://www.eses.org.tr/haberdetay.asp?id=334

-------------

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 16:16
[QUOTE=ŞaHiN]
 Kocaelispor deplasmanı için otobüs vermek suretiyle destek olmalarını rica ediyoruz. Yaklaşık 50 adet otobüsle Kocaeli’ye gitmek istiyoruz. Taraftar bizim her şeyimiz, otobüs vereyim diyen herkesten destek ve duyarlılık bekliyoruz.
17.04.2008  http://www.eses.org.tr/haberdetay.asp?id=334%5b/QUOTE - http://www.eses.org.tr/haberdetay.asp?id=334[/QUOTE ]

Anlaşılan yolda yağma falan olmasın diye yine gidenlerden 5' er ytl topluyorlar Confused

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderen: forza_forever_es_es
Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 16:27
taraftarımıza destek olan herkese çok teşekkürler

-------------
DAG VE KOMANDO TUGAYI HAKKARİ ÇUKURCA\ORMANLI ^^SINIR NAMUSTUR^^

Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 16:44
stada sığarmıyız acaba 50 otobüs eskişehirden kalksa 2000-2500 yapar trenle gidecek olanlar en az 500 kişi özel araçlarla 500 kişi çevre illerdende 500 kişi gelse 4000-5000 kişi oluruz oraya gidipte dışarda kalmayalım bize en fazla 2000-3000 kişilik yer verirler

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 17:06

Emre Toraman kaç maç ceza almıştı. Yapılan açıklama da bu haftada cezalı olduğu söylenmiş.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 17:08

Nefer Tribünü Kocaeli Deplasman Organizasyonu ;

Pazartesi Günü Saat : 12:00' da Yapıkredi Bankası (Köprübaşı) Önünden Kalkacaktır..

Müracat için Anadolu Yıldızı Derneğine Kayıt yaptırabilirsiniz..

Nefer Tribünü Organizasyon Ücreti 5 ytldir..

Tel:2302622 Ulaşabilirsiniz ...

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 17:16
Alıntı yapılan omerbihlar

Emre Toraman kaç maç ceza almıştı. Yapılan açıklama da bu haftada cezalı olduğu söylenmiş.

2 mac kırmızı kart ve samsunspor taraftarına yapılan tahrık sonucu yapılan hereketlerden dolayı 1 resmı musabakatan mahrukm edılmsıtır saygılar..

-------------

Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 20:03
Boğaziçi Ekspresine Aldım Bileti.. Trenle gidecek olanların çoğu ile aynı rende olucaz sanırım

-------------

Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 20:32
Alıntı yapılan Steve

Boğaziçi Ekspresine Aldım Bileti.. Trenle gidecek olanların çoğu ile aynı rende olucaz sanırım

Boğaziçi Eksperi Saat 11 civarlarında kalkan tren değil mi ? Birkaç arkadaşımda o trenden almış sanırım. Bizde 5-6 arkadaş Cumartesi akşamı görüşeceğiz. Tren ile geliyoruz büyük ölçüde olmazsa otobüslerle geleceğiz mecburen...İnşallah tren işi olur.. Oldukça kalabalık olacak gibiyiz :)

-------------

Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 20:55
11.40 da kalkıyor tren.. benim konuştuğum birkaç kişide bu trenden almış biletini..

-------------

Gönderen: Emrecan
Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 22:00
gündüz 11:40 mı?

-------------
1965'de İsmin Kazındı Kalplere

Gönderen: Emrecan
Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 22:04
biz gece 1,48 anadoluyla gitmyi dusunuyoduk.. biraz dolaşırız hesabı

Gönderi tarihi: 17/Nis/2008 saat 23:10
Nefer,Altes,Kızılcıklı,Dernekler,Şahsi nasıl olursa olsun kimle olursa olsun önemli olan Körfez'de takımı desteklemektir...Yani herkesin amacı aynı...Neyle kimle giderse gitsin...

-------------

Gönderen: Nightofman26
Gönderi tarihi: 18/Nis/2008 saat 00:45
olmadı körfezli kardeşlerimizle beraber izleriz nolcak ama biz ki bi koltukta 3 kişi duran kızılcıklıyız deplasmanda rahat sığarız merak etme sen

-------------
Kalsada son nefes
Yinede      ESES
OSMANGAZİLİ Kırmızı Şimşekler
NEFER

Gönderen: esme_deli26
Gönderi tarihi: 18/Nis/2008 saat 11:55
ETD'ye başvuru nezaman son bilen varmı arkadaşlar?

-------------
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI

Gönderen: esesserkan26
Gönderi tarihi: 18/Nis/2008 saat 13:26
arkadaslar hayatımda bır kere gıttım deplasmana otobusle bır daha da gıtmem ınanın oyle ınsanlar varkı aramızda maca degıl sırf yagmalamaya gıdıyor onun ıcın burlardayız herlesın ahını alırsan daha cok ugrasırız bır arkadasım anlattı deplsaman gıtmısler lokantaya gırmısler adam arkadaslar ne yersenız yıyın ama camlara dokunmayın demıs ıste bu yuzden nasıp olursa ıkı araba maca gıdecegız 8 veya 10 kısı de bız varız bu mac kacmaz her zaman her yerde en buyuk es es

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: sefa26
Gönderi tarihi: 18/Nis/2008 saat 14:55
OTOBÜSLE DEPLASMANA GİTMEK Mİ??? TÖVBE ETTİM BEN... ANKARADAKİ PLAYOFFLARDAN SONRA BİDAHA HAYATTA GİTMEM.... ARTIK ARKADAŞIN ARABASIYLA GİDECEZ NASİPSE BU DEPLASMANA...

-------------
es es imi çoook seviyorum

Gönderi tarihi: 18/Nis/2008 saat 15:01
Arkadaşlar pazartesi 11:40'ta Boğaziçi Ekspresi var. Hem forumdan hemde foruma girmeyen bir çok kişi bu trenden almış biletini..Bizde çok büyük ihtimalle bu tren ile gideceğiz. Olmazsa mecburen otobüs ile gidiyoruz. Ne olursa olsun Kocaeliye gitmeliyiz. Toplu bir şekilde gitmekte fayda var aslında..Ama yinede otobüs ile gitmek istemeyen olursa bu trenide önerebilirim. EsEs Treni :)

-------------

Gönderen: esme_deli26
Gönderi tarihi: 18/Nis/2008 saat 15:26
12.30'da dersten çıkacağım koşa koşa trene gitmeyi planlıyordum.Otobüs mevzusu açılınca otobüsle gideyim demiştim.Galiba onlarda 12:00 da kalkacakmış.Aşağı tükürmeyi denesem son iki derse girmesem otobüsle gitsemConfused.Ya da yukarı tükürüp trenle 12.56'da gitsem,derse de girerim.Trenle gidince birde stada gitmesi var gerçi arkadaş karşılayacak ama ben en iyisi biraz daha düşüniyim.Valla çok kararsızım(sınavlardan yeni çıktım kendime gelemedim).

-------------
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI

Gönderi tarihi: 18/Nis/2008 saat 15:27
Ayrıca maça tren ile gidecek arkadaşlarımız için..

Boğaziçi Ekspresi ,

Eskişehir'den kalkış       : 11 : 40
İneceğimiz yer Derince  : 15 : 20

Vagon Numarası                Vagon Tipi ve Kapasitesi                     Boşyer Sayısı

1                     Numarasız Pulman ,Numarasız, 51                     51
            2                     Pulman, Numarası , 60                                       13
            3                     Pulman, Numarası , 60                                       17
            4                     Pulman, Numarası , 60                                       59
            5                     Pulman, Numarası , 60                                       60

Ücretleri ;

Tam                         : 10 Ytl
Tam Gidiş - Dönüş   : 16 Ytl
Öğrenci                   :   8  Ytl
TSK                          :  8 Ytl
Gazeteci                  :   8 Ytl

Stadyuma Gidiş için

İzmit garından Derince istikametine giden tek bir dolmuşla gidilebiliyormuş ama KKŞ Genel başlığında Serdar Abi'nin bir yazısı var..

" Mümkünse DERİNCE istasyonunda inin. İzmit Yönüne doğru  60 Evler, Yenikent, Sopalı adlı midibüslerle 4 - 5 dk. da stadın dibinde "Çenesuyu" durağında inin.  İzmit'de inebilirisniz ama şuan durakların orada battı-çıktı inşaatı var ve ortalık baya bi karışık. "

Demekki Derincede inmek en mantıklısı olacak..

-------------

Gönderi tarihi: 18/Nis/2008 saat 15:54

1'den sonraki trenler hakkında bilgi verebilir misiniz ? Gidiş - Dönüş...

Malum sabahtan okul var..

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: guessman26
Gönderi tarihi: 18/Nis/2008 saat 16:34
13.00 den sonra tren yok sanırım.

-------------
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLANA ACIRIM.

Gönderi tarihi: 18/Nis/2008 saat 16:36
Alıntı yapılan Volkan

Volkan ;

Başkent Expresi Saat 12:56 'da Eskişehir'de İstasyon'dan kalkıyor. İzmit Merkez'de iniyorsunuz. Oradan bir dolmuş ile stada gidebilirsiniz. O saatten sonraki hiçbir trenle maça yetişemezsiniz. Sanırım buda uymaz size..

Eğer gidecek olursanız bununla gelişte otobüsler ile dönmenizde bir sakınca yoktu sanırımWink

-------------

Gönderen: eskobar
Gönderi tarihi: 18/Nis/2008 saat 17:03

Arkadaşlar şu  an  itibari  ile  otobüsler  hızla dolmaktadır pazartesi  herhangi bir  kargaşa  yaşanmaması  için kayıtlarımızı  lütfen  5 ytl  krşılığında yaptıralım. Kayıtlar halen 26 ETD DERNEĞİ  yelkovan işhanında  DEVAM  ETMEKTEDİR.ESKİŞEHİRSPOR taraftarına  yakışır bir  şekilde  gidip  gelicez....

-------------

Gönderi tarihi: 18/Nis/2008 saat 18:35
demekki otobus organizasyonlarına katılmamaya yemin eden bi tek ben değilmişim..
bu arada derince izmit hakkında sorusu olan varsa cevaplarım..
derincede doğdum büyüdüm..

-------------

Gönderen: 026alp
Gönderi tarihi: 19/Nis/2008 saat 13:49
 arkadaslar tepebasından bizde bir otobüsü kaldırıyoruz. tepebası civarında oturan tüm arkadasları bekleriz.(taskınlık yapanlar dağdada olsa otobüsten indirilecektir.) müracatlar tepebasından uluöndere giren caddeden inerken ilk gördüğünüz kıraathaneden bana ulasarak yapabilirsiniz.yada mailto:kronos1965@hotmail.com - kronos1965@hotmail.com adresime mail atarak.ücret 10 ytl.
< style="BORDER-RIGHT: black 1px solid; BORDER-TOP: black 1px solid; BORDER-LEFT: black 1px solid; BORDER-BOTTOM: black 1px solid" ="http://www.musonya.com/adcenter.aspx?lt=0,00&t=1&ct=0,05&cs=0&u=http%3A%2F%2Fwww.eskisehirspor.com%2Fforum%2FRTE_.asp%3Fmode%3Dreply%26ID%3D%31%38%39%39" width=750 scrolling=no height=60>

Gönderen: MeHmEteses
Gönderi tarihi: 19/Nis/2008 saat 18:10
bende şimdi aldım bileti yelkovan iş hanı 26 ETD den tekrar söyleyelim gidiş dönüş 5 ytl arkadaşlar, bayağı bi katılım var e normaldir bu maç kaçmaz çünkü şen şakrak dönecez izmitten inşallah...

-------------
KABUL ETSİN ARTIK HERKES BU ALEMDE KRAL ESES DAHA HERŞEY BİTMEDİKİ SALDIR ESES SALDIR ESES

Gönderen: Co®®ateC
Gönderi tarihi: 19/Nis/2008 saat 19:12
Dernek yarın aksam saat 6 gbi acık olurmu acaba? Bilgisi olan varmı ?

-------------
www.esesim.org

Gönderen: ati ömer
Gönderi tarihi: 19/Nis/2008 saat 19:15
Alıntı yapılan Co®®ateC

Dernek yarın aksam saat 6 gbi acık olurmu acaba? Bilgisi olan varmı ?
Anadolu Yıldızı Dernegi yarın 19.00 a Kadar acıktır

-------------
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR DERTLERİMİN DERMANISIN..

Gönderi tarihi: 19/Nis/2008 saat 19:35
ya arkadaşlar biz iki arkadaş kaydımızı yaptırdık. ama tahminimce 1-2 gibi eskişehirde olacağız. bizde emekte oturuyoruz.o saatte bi ulaşım aracı varmı taksi dışında

-------------

Gönderi tarihi: 19/Nis/2008 saat 19:52
Alıntı yapılan kado_eses

ya arkadaşlar biz iki arkadaş kaydımızı yaptırdık. ama tahminimce 1-2 gibi eskişehirde olacağız. bizde emekte oturuyoruz.o saatte bi ulaşım aracı varmı taksi dışında
   Ulaşım aracı en son 23.45'te Devlet hastanesinden 15 numara kalkıyor.25 veya 48'de 23.30 gibi son seferleri..Aynı şekilde minübüs ve  Şan dolmuşlardanda 12'den sonra 1 tane bile bulamazsınız.Yani 23.45ten sonra Emek mahallesine otobüs-minübüs bulmanız imkansız...

-------------

Gönderi tarihi: 19/Nis/2008 saat 21:27
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Alıntı yapılan Volkan

Volkan ;

Başkent Expresi Saat 12:56 'da Eskişehir'de İstasyon'dan kalkıyor. İzmit Merkez'de iniyorsunuz. Oradan bir dolmuş ile stada gidebilirsiniz. O saatten sonraki hiçbir trenle maça yetişemezsiniz. Sanırım buda uymaz size..

Eğer gidecek olursanız bununla gelişte otobüsler ile dönmenizde bir sakınca yoktu sanırımWink

SaoL kardeşim okul 12.40'da bitiyor napıcaz bakalım...

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 19/Nis/2008 saat 21:31
Arkadaşlar maç biletini de dernekten alabilirmiyiz?

-------------
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..

Gönderen: kraleses
Gönderi tarihi: 19/Nis/2008 saat 21:40
Alıntı yapılan esesberk

Hayır biletleri Kocaeli'de gişeden alıcaksınız...Wink

-------------

Gönderen: 26mustafa26
Gönderi tarihi: 19/Nis/2008 saat 22:01
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Alıntı yapılan Volkan

Volkan ;

SaoL kardeşim okul 12.40'da bitiyor napıcaz bakalım...
Volkan kardeşim okul problemi hemen hemen herkesin var...benim pazartesi sınavım var ortak sınav ona rağmen sınavı hemen olup kayış atıcam ...bu maç için herkezin biraz fedakarlık göstermesi lazım...Wink hiç okuldan gelen arkadaşın falan yokmu braber bi organize olsanız...?

-------------
BiZdEKi aŞk mUm ıŞıĞıNdA GöZ Göze dEĞİl; mEŞALe aLtıNdA OmUz oMuZa.! ...!ALTES...!

Gönderi tarihi: 19/Nis/2008 saat 22:03
Alıntı yapılan 26mustafa26

Volkan kardeşim okul problemi hemen hemen herkesin var...benim pazartesi sınavım var ortak sınav ona rağmen sınavı hemen olup kayış atıcam ...bu maç için herkezin biraz fedakarlık göstermesi lazım...Wink hiç okuldan gelen arkadaşın falan yokmu braber bi organize olsanız...?

Aynen Mustafa haklı... bu maça gitmezsek hangi maça gidebilirizki..Bizim bütün arkadaşlar hep kayış atıcak... Wink

-------------

Gönderi tarihi: 19/Nis/2008 saat 22:07
evet bende mustafa kardeşimle aynı durumdayım sınavı olup kayış veyada bi rapor falan ayarlayabilirsem artık bide ara karne var yarın 2 de zayıf varSmile  bu maç kaçmaz inşallah şampiyonluk şarkıları söyleyerek gelicez ...

-------------
KABUL ETSİN ARTIK HERKES BU ALEMDE KRAL ESES DAHA HERŞEY BİTMEDİKİ SALDIR ESES SALDIR ESES

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 02:44
Alıntı yapılan kraleses

Alıntı yapılan esesberk

Hayır biletleri Kocaeli'de gişeden alıcaksınız...Wink
Hocam peki yarın alabilirmiyiz (pazar) satarlar mı??

-------------
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..

Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 03:01
Alıntı yapılan esesberk

Hocam peki yarın alabilirmiyiz (pazar) satarlar mı??
Yok, maç günü satacaklarmış stad gişelerinden...Bizdeki gibi daha önceden satışa çıkarma yok sanırım Kocaeli'de.

-------------

Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 13:23
beyler otobüsler nerden ve saat kaçta kalkacak??*

-------------

Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 13:34
Alıntı yapılan kado_eses

beyler otobüsler nerden ve saat kaçta kalkacak??*

Altes grubu saat 12.00da stadın yanından 5ytl'ye kaldıracaktır otobüsleri...Wink

-------------

Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 13:39
derneğin kaldırdığı otobüsler ne zaman ve nerde ??? çok oluyorum galiba Tongue

-------------

Gönderen: winterwind
Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 14:19
Arkadaslar.Deplasman yolculuğunda Adapazarı güzergahında tahrikler provakasyonlar olabilir.Dikkat

-------------
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 15:10
Alıntı yapılan kado_eses

derneğin kaldırdığı otobüsler ne zaman ve nerde ??? çok oluyorum galiba Tongue

Saat 12:00'da taş köprü caddesinden kalkacak.Gidiş dönüş 5 ytl.

Bende işten zar zor izin aldım ve bu gün kaydımı yaptırdım.Yarın allah nasip ederse izmitteyiz.Haydi ESES'im güldür yüzümüzü

-------------

Gönderen: ofyunus
Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 15:47
arkadaslar gidiş dönüş 5  ytl ama orda biletler ne kadar

-------------
Takım Eskişehirspordur!

Gönderen: emrahes
Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 15:48
7 ytl olması lazım

-------------
DK

Gönderen: Tuncay
Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 15:54
Alıntı yapılan ofyunus

arkadaslar gidiş dönüş 5  ytl ama orda biletler ne kadar

7 YTL.

-------------
Uykunuz.......SİYAH,
Rüyanız........KIRMIZI olsun.
///k a r a d e n i z E S E S///
///a n k a r a E S E S ///

Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 16:01
diyarbakır sakaryayı 4-1 yendi :)
mazereti olmayan herkes koşacak izmite

-------------

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 16:03
Hadi renktaşlarım işi gücü olamayan izmite gelsin.Elimize müthiş bir fırsat geçti.

-------------

Gönderen: 26mustafa26
Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 16:06
haydi allahaşkına akalım şu kocaeliye....haydi eses çıkar bizi süper lige ondan sonra öle de ölmeyeni s.....m

-------------
BiZdEKi aŞk mUm ıŞıĞıNdA GöZ Göze dEĞİl; mEŞALe aLtıNdA OmUz oMuZa.! ...!ALTES...!

Gönderen: 26_shadow_26
Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 16:09
mazereti olmayan herkesss İzmit e deplasmana gelmeyen fenerli olsunnnnnnnn....

şimdi yeniden ŞİMŞEKLERİN ÇAKMA ZAMANI GE-Lİ-YO-RUZZZZZZZZZ BEKLE SÜPER LİG ....

Eskişehir bekliyor uyumaz gece
inandı yürekler gönülden size
şampiyonluk için haydi çocuklar
hep beraber eğlenelim sabaha kadarrrrrrrrrr

-------------
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 16:55
sakaryanın kaybetmesiyle hemde farklı kaybetmesiyle taraftarımızın çok büyük ilgisi olacağını düşünüyorum 50 otobüs dolar heralde birde tren birde diğer illerden gelecekler var e nasıl sığcaz biz Big%20smile kendi sahamızdada sığmıyoz deplasmandada :D kı kı kızılcıklı

-------------

Gönderen: Nightofman26
Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 17:00
kardeşler lütfen gidelim ben bile dersleri asıyorum üniversitede arabayla dersten çıkıp gelecem esesi sevenler gelir bence bu maça ne kadar kalabalık gidersek o kadar kazanma şansımız artacak hadi beyler aslında otobüsler bedava iş adamları karşılıyor ama olsun 5 ytl fazla değil arkadaşlar abilerimizde o kadar uğraşıyolar.

-------------
Kalsada son nefes
Yinede      ESES
OSMANGAZİLİ Kırmızı Şimşekler
NEFER

Gönderen: FoRZa26
Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 17:01
Şu saat itibariyle deplasman kayıtlarına büyük ilgi olması gerek

Gönderen: emrahes
Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 17:03
Alıntı yapılan Nightofman26

kardeşler lütfen gidelim ben bile dersleri asıyorum üniversitede arabayla dersten çıkıp gelecem esesi sevenler gelir bence bu maça ne kadar kalabalık gidersek o kadar kazanma şansımız artacak hadi beyler aslında otobüsler bedava iş adamları karşılıyor ama olsun 5 ytl fazla değil arkadaşlar abilerimizde o kadar uğraşıyolar.
aynen oyle.degıl ders 1 donem uzasa umrumda degıl.yarın  takımımızın yanındayız

-------------
DK

Gönderen: zawur
Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 17:06
valla bende işi asıyorum başlarım işine isterlerse atsınlar umurumda değil senelerden beri şampiyonluğu bekliyorum şimdi bu kadar yaklaşmışız iş yüzünden maça gitmemezlik yapamam

-------------

Gönderen: eses2678
Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 17:27
haydi eskişehir kocaelinde bulaşalım.Bir kez daha görsün Türkiye büyüklüğümüzü geç kalmayalım....

-------------
yalanlar bitti sıra gerçeklerde

Gönderen: küçükDOĞAN
Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 18:16
SAKIN DERSLERİNİZİ VE İŞİNİZİ ASMAYIN BEN FAKÜLTEYİ BİTİRDİM KPSS YE ALES E HAZIRLANIYORUM İŞ VE GELECEK İÇİN LÜTFEN DİKKAT BEDENİNİZ BURDA KALBİNİZ ESESLE OLSUN

-------------
NAM-I DEĞER ESKİŞEHİR

Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 18:23
Alıntı yapılan küçükDOĞAN

SAKIN DERSLERİNİZİ VE İŞİNİZİ ASMAYIN BEN FAKÜLTEYİ BİTİRDİM KPSS YE ALES E HAZIRLANIYORUM İŞ VE GELECEK İÇİN LÜTFEN DİKKAT BEDENİNİZ BURDA KALBİNİZ ESESLE OLSUN

sen eses sevgisi ne demek anlayamamışsın ESESİMİZİN böylesine final niteliğinde maçı varken girdiğim dersten çalıştığım işten ne hayır gelir neyse

-------------

Gönderen: EraY
Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 18:27

Valla ben yarın dersi her türlü asacam eses izmite sakaryanın dipine gelecek ben  derse girip oturcam olur mu hiç.Belki Bu dersten devamsızlıktanda kalma ihtimalim var.. Ama olsun eses yensin yeterki...Tongue

-------------

Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 18:30

Çok aşırı zorunlu bişey olmadığı sürece bu maça gitmemek bana göre önemli bi hata..Sİz bişeylere hazırlanıyosanız gitmemeniz normal.. Wink
Ama benimde ve biçok arkadaşımında okulu var asıyoruz gidiyoruz feda oLsun ESKİŞEHİRSPOR AŞKIna...Tamda böyle bi dönüm maçında okulu yakarım yine giderim...Wink

-------------

Gönderen: eskhan2626
Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 18:35
bu sonuçlardan sonra bütün eskişehir akar bence :)

Gönderen: Co®®ateC
Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 18:42
Alıntı yapılan FoRZa26

Şu saat itibariyle deplasman kayıtlarına büyük ilgi olması gerek

Etd acık olsa bircok kişi kayıt yaptırıcak ama Confused Bu onemli gunde derneğin kapalı olması iyi olmadı....Confusedİşhanının kapıcısı sabahtan beri dernek kapalı oldugu için bircok kişinin geri dondugunu söyledi...

Yarın sabah acık olurmu bilgi vericek birileri yokmu,?

-------------
www.esesim.org

Gönderi tarihi: 20/Nis/2008 saat 18:44
Sakarya gazetesinin sitesinde protokol girişindende kayıt yaptırıldığı söyleniyordu!!!

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com