eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Giresunspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 70>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 17:22
mrb arkadaşlar nasıl foto ekleyebilirim buraya:S
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 17:27
Babam Allah daha uzun ömürler versin 68 yaşında.Eski tayfalardan.Ama uzun süreden beri çok küfür oluyor diye maça gitmez.Maça gelemeyen bir arkadaşımın kapalı tribün kombinesini alıp ona verdim.Meğer Nefer'in tekrar döndüğü yerin biletiymiş.
Vallahi endişelenmedim desem ayıp olur.Ama babam çok memnun kalmış.Hiç küfür olmadı,küfür edecek olanı hemen engellediler diye çok sevinmiş.Birde ona yaşlı diye yer göstermişler.Acayip memnundu akşam.Zavallı anam'a maçı anlatıp duruyordu.
Bu vesile ile Nefer'deki arkadaşlara teşekkür ederim.  
Şimdi Sakarya maçına gidecem diyor,napcaz???
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 17:33
yüksekovada bile es es sevgisi esiyorClap
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 17:44
Alıntı yapılan blackandred

Babam Allah daha uzun ömürler versin 68 yaşında.Eski tayfalardan.Ama uzun süreden beri çok küfür oluyor diye maça gitmez.Maça gelemeyen bir arkadaşımın kapalı tribün kombinesini alıp ona verdim.Meğer Nefer'in tekrar döndüğü yerin biletiymiş.
Vallahi endişelenmedim desem ayıp olur.Ama babam çok memnun kalmış.Hiç küfür olmadı,küfür edecek olanı hemen engellediler diye çok sevinmiş.Birde ona yaşlı diye yer göstermişler.Acayip memnundu akşam.Zavallı anam'a maçı anlatıp duruyordu.
Bu vesile ile Nefer'deki arkadaşlara teşekkür ederim.  
Şimdi Sakarya maçına gidecem diyor,napcaz???

Toplu küfür dışında.Trbünümüzde küfüre kolay kolay yer vermiyoruz.Bu haftada maç öncesi abilerimizden aldığımız uyarı çerçevesinde küfürü sıfıra indirdik.Gayette güzel trbün oldu.Yaşlı amcamızın sakarya maçınada gelmesini isterim ama bence Nefer'e girmesin yani küfürde olur çokta kalabalık olur.Ama genede siz bilirsiniz.

Saygılar

Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
valıtlı28 Liste gör
Yazar

mustafa özdemir
  Alıntı valıtlı28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 19:31
   Eskişehirsporu aldığı galibiyetten,taraftarlarınıda centilmenliklerinden dolayı kutluyorum.Belkide son yıllarda deplasmanda izlediğim en güzel vede en rahat bir maçtı.Giresunsporumuza gelince emin olabilirsiniz ikinci yarıda oynadığımız tüm müsabakalar size oynadığımız gibiydi ama aradan bir mardin galibiyetini çıkarttık diğerlernde ise berabere kalarak bizlerde hayal kırıklığı yaşadık.Birde üzerimize oynanan ayak oyunları olmasa belkide şu an daha yukarılarda olabilirdik ama..........
    Şeref tribününde yanımda maç izleyen Eskişehirspor taraftarlarının şu söylemi aslında her şeyi özetliyordu;
    Bu Giresunspor bu futboluyla küme düşerse emin olun sizler kadar üzülürüz. Kendilerine tekrar teşekkür eder bu ligde kalacağımıza olan inancımı buradan tekrarlarken sizlere süper ligde başarılar dilerim.
Yukarı
Toyton Liste gör
Yazar

Mustafa YUCEL
  Alıntı Toyton Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 19:35
Alıntı yapılan kerlon

mrb arkadaşlar nasıl foto ekleyebilirim buraya:S

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=106 burada anlatılmıştır yapamadığınız biryer olursa profilimdeki msn den bana ulaşabilirsiniz
Beraber yürüdük biz bu yollarda. . .
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 19:36
Giresunspor maçı şampiyonluğun habercisiydi..

Coşkunsuz Sergensiz yenebilirmiyiz diyorduk.. İki tane as futbolcumuz cezalıyken 45 dakikada 1-0 'lık yenilgiden 2-1 lik skoru yakaladık. Buda futbolcuların Şampiyonluk inancının bir göstergesidir..

Tribünlerde en ufak bir küfür duyulmadı. Ben KızıLCIKLıdaydım.. Bir ara Bizim için Giresun' a koy diye bağırıldı. ( Bununda Küfürle Uzaktan yakından alakası yok ) Kubilay abi bunu bile susturdu...Kendisini bu konuda tebrik etmek lazım.

Açık Tribünde alkışı hakedenler arasındaydı.

Thumbs%20UpClapClap

Maçın bitiminde futbolcular bütün tribünleri tek tek dolaştı. Taraftarlarla beraber tezahurat yaptı.. Son olarakta Serdar sahasının içinden tribünlere 3 lü çektirdi. Bu sırada diğer futbolcularda girişin orada Serdar'ı alkışlıyordu...Kısacası maçta çok güzel görüntüler vardı .

Ayrıca Sergen ve Coşkun'un cezalı olmasına rağmen maça gelmeleri gerçekten çok önemli..İstese ikiside gelmezdi...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 19:45
     Şampiyonluk yarışında aldığımızı altın değerinde  3 puan ile  ligin zirvesindeki yerimizi korumasını bildik. Son 10 hafta geriye sayım başaldı az hata yapan kazanacak.
     Dost Giresunspora kalan maçlarında başarılar diliyorum ve küme düşme tehlikesi yaşayacaklarını düşünmüyorum.
kalender
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 19:47

ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLARINA GÖSTERMİŞ OLDUKLARI İLGİDEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDERİZ... SÜPER LİGDE BAŞARILAR ES ES...

(Giresunspor sitesinde ki yazı)
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 20:45
giresunun bu kadar iyi oynamasını beklemiyordum. giresunu rahat yeneriz diyordum.çok diri bir takım. bu oyunla ligde kalırlar . taraftarlarını da takdir ettim, uzak olmasına rağmen epey bir taraftarı gelmiş.
1-0 dan 2-1 yapmamız her açıdan iyi oldu.özellikle 2. yarı oyunda baskı kurmamız sonucu getirdi. koşacaksın, rakibi rahatsız edeceksin, hızlı oynayacaksın.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 70>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır