Sayfayı yazdır | Close Window

Eskişehirspor 2-1 Giresunspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=763
Yazdırma tarihi: 28/Nis/2024 saat 00:35
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Eskişehirspor 2-1 Giresunspor
Gönderen: sivri74
Konu: Eskişehirspor 2-1 Giresunspor
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 15:12
Eskişehirspor-Giresunspor

Yer:Eskişehir Atatürk Stadı
Tarih:2 Mart 2008 Pazar
Saat:13:00
Yayın:Tv Yayını Yok

Artık puan kaybına tahammül yok 3 puan.Bu maçta Sergen ve Çoşkun sarı kart cezası durumuna düştüler.Eksik şu bu mazereti olmadan bu maçı almalıyız.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Yanıtlar:
Gönderen: Ankalimes
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 15:16
1-0 olsun bizim olsun,eksik cok mutlaka 3 puan almaliyiz...

-------------
Eskisehirspor Sevgisi Dunyanin Heryerinde
http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w - http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w

Gönderen: karargah
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 15:25
kesinlikle almamız gereken bir maç, yarın antalya kocaeli maçı ne olur bilinmez ama haftaya antalya kartala, kocaelide orduya gidiyor haftaya yendikmi çok avantajlı duruma geçiceğiz. çünkü diğerleri mutlaka puan kaybedecektir

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!

Gönderen: umutes
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 15:27
eksik çok ama moralliyiz, bu maçın hiç affı yok, rakipler kesin tökezler, şampiyon olacaksak bu maçı almalıyız; haydi es es immmmmmmmmmmmm!!!

-------------
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...

Gönderen: SeRDaR2626
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 15:31
kimler kart cezalisi oldu simdi Sergen(garanti zaten) baska... 

-------------
BiZiM oLMaDiGiMiZ HiCBiR LiG....SuPeR LiG DeGiLDiR...

Gönderen: okankaramese
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 15:32

Kesinlikle kazanmamız gereken bir maç inşallah alırız o maçıda...

-------------
http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE - http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE

Gönderen: Toyton
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 15:51
Alıntı yapılan SeRDaR2626

kimler kart cezalisi oldu simdi Sergen(garanti zaten) baska... 

Coşkun da cezalı durumda . .

-------------
Beraber yürüdük biz bu yollarda. . .

Gönderen: emreseses2006
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 15:52
bu macı alıcaz ısallah ama kartal macındakı hatalara yer yok

arkadaslar kartal macına bakarsak mac basından sonuna esesımın hakıyıdı

ama su gercekler varkı eses rakıblerını kucuk gormeye  ve bır hafta oncekı amcların etkısınden cıkamamaya basladı bunu sızde farketmıssınızdır

ayrıca macı ızleyen bılır cok dan dun oynandı kanatlar kullanılmadı ve hep havadan oynendı topu yerden oynamadı bugun kartalın kalecısı kalecı olsaydı omerın kafasını cıkarabıldırdı sonra nolacaktı eses puanı 42

sergenede bı lafım var bu kadar ruhsuz ısteksız bı oyuncu olamaz tatam kalıteslısın klassın ama aldıgın paranın hakkını ver

kacan gollere ne dıyelım pekı o korayın o coskunun kacırdıkları sız profesyonelsınız yaaaa ısı sansa bırakamassınız

ısallah ılerleyen haftalarda bu olmaz

tekrar tebrıkler eses ım

-------------
elbet birgün

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 16:02
Bu haftaki Kartal galibiyetinden sonra kazanılması farz olan bir karşılşma olacak.Sergen ve Çoşkun iki usta isim bu maçta cezalı duruma düştüler ve oynayamayacaklar.Giresun düşme potasında olan bir takım ama asla küçük görmemeliyiz.Çıkıp adam gibi rakibimizi ciddeye almalıyız.Biz taraftarlarda görevimiz gereği yine stadı fulleyip takımımızı sonuna kadar destekleyeceğiz.

-------------

Gönderen: emrESES_26
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 16:04

Sergen ve Coşkunun yoklugunu hissetmeyiz inşallah.

Herkes kolay maç olarak bakıyor ama inşallah rehavete kapılmadan 3 puanı alacagız.

Tribünler bu maç yine tıklım tıklım dolar..

-------------
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES

Gönderen: esesliates
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 16:28
sergen ve coşkun haftaya yok bence iyi oldu kartları temizlendi.giresunu da yenip altay deplasmanına avantajlı gitmeliyiz

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 17:33

gıresun macına lıder olarak cıkacağımıza emınım antalya nın balı bu hafta olmayacak sanırım körfez en azından beraberlik alır.ESES im hep arkandayız cümle alem cıkmamızı istemesin biz yine de inadına o lige cıkacağız...

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: esesreha
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 17:33
Şampiyonluğa oynuyorsak ki öğle içeride 3 dışarıda 1 puan diyorum. Dışaıda 3 puan oldumu daha bir keyifli oluyor. Giresun macıda 1-0 olsun bizim olsun geleneksel slogan. 3 atarız 5 atarız gibi işin şov kısmına kaçmanın bir anlamı yok olsa süper olur ama benim için şu saatten sonra ne güzel futbol nede fark önemli stres ve gerilimi yüksek maçlar oynuyoruz ve oynayacağız tamamen sonuç önemli Artık kolay maç malesef yok. İnşallah 90 dakika bittiğinde gülen taraf biz oluruz.

-------------

Gönderen: kırmızısimsek_26
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 17:34
Giresun alt sıralarda ama hafife almamalıyız.Yolumuza kayıpsız devam etmek için Kesinlikle kazanmamız gereken bir maç..Sergen ve Coşkunun yokluğunda yerinde oynayacaklar ellerinden gelenin fazlasını ES-ESimiz için  yapacaklardır..

Gönderen: İrfan
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 17:54
Artık bundan sonra zayıf rakip yok.Herkes kendi canının derdinde.Kimi ilk ikiye,kimi ilk altıya,kimi düşmemeye oynayacak.Bundan sonraki haftalarda istediklerini elde etmeye çalışan her takım tehlikeli.Bu ligte her takım her takımı yenebilir.Mardin ve İstanbul giderek daha da kopacaklar.Son bir iki haftaya kadar her takım sonuna kadar mücadele edeceğinden buna hazırlıklı olmak gerek.Giresun maçı kolay gibi gözüküyor ama belli olmaz.O yüzden ne hemen rehavete kapılalım ne de strese...Büyük takımsak bunu becermemiz lazım...

-------------
İrfan

Gönderen: Mert_Eses
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 18:01
Potada tehlikeli bir yerde bulunan bir ekip.Saldıracaktır ama rahat kazanırız gibi geliyor.Skor tamini olarakta 2-0 yada 2-1 diyorum.

-------------
Siyah Kırmızı-Anadolu Yıldızı

www.esesim.tr.cx

Gönderen: liq26
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 18:11
bu maçı mutlak galibiyetle kapatmamız gerek ben sonuna kadar inanıyor ve güveniyorum aslında bu tür
 maçlarda biraz da averaja katkı sağlamak için 2-3 gol atmamız gerekir
atmasak bile gol yemeden kapatmalıyız

-------------
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...

Gönderen: Fnd_26
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 18:22
Sergen ve Coşkun'un yokluğu tabiki farkedilcektir ama Giresunspor o kadar güçlü bi ekip değil rahat geçeriz diye düşünüyorum.

-------------
Yenilsende yensende taraftarın senle...

Gönderen: KaRa
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 19:05
Alıntı yapılan Fnd_26

Sergen ve Coşkun'un yokluğu tabiki farkedilcektir ama Giresunspor o kadar güçlü bi ekip değil rahat geçeriz diye düşünüyorum.
Hiç zannetmiyorum. Artık kolay maç yok. Belli olmaz. Bolu maçı için de öyle diyorduk. Golü bulduktan sonra gayriciddi oynamaya başlamıştık ve yenilmiştik. Artık kolay maç yok. Biz yine çıkıp oyunumuzu oynayalım, gerisi gelir zaten...

-------------
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!

Gönderen: hamdiozen
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 19:14
giresun takımına kolay rakip diyenlere şaşıyorum.

-------------
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM

Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 19:27
Bu saatten sonra hiç bir rakip kolay değildir hiç bir maç kolay geçmeyecektir.bundan sonraki maçlarda iyi futbol yerine 3 puan demek daha iyidir.biz hangi şartta olursa olsun 3 puan alalım gerisi önemli değil .kötü futbolmuş ,kolay rakipmiş bunlar boş işler.3 puan olsun kötü futbol olsun lig sonu geliyor.

-------------

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 19:56
   Kendi evimizde oynayacağımız maçta,kazanmak her maç gibi şarttır.Giresun'da ilk altı içinde kendine yer bulmak isteyen takımlardan biridir.Onlarda bu amaçları doğrultusunda mücadele vereceklerdir.Ancak ben bu maçı kazanacağımıza inanıyorum.

-------------

Gönderen: esme_deli26
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 20:39
giresunsporun kadrosuda gayet iyi hafife alınacak takım değil ki zaten ligde hafif takım yok herzamanki oyunumuzu oynasak kazanırız diye düşünüyorum stadımızı yine doldurmalıyız esesime güç lazım motivasyon lazım bunu biz yapacağız herkes maçta yerini alsın

-------------
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 20:47

Giresun son 3 deplasmandan 5 puan aldı.Ondan önceki 2 deplasmanda yenilmişti ama rakipleri olan Erciyes ve Ordu'yu oldukça fazla zorlamıştı.Emrah Kol gibi hızlı kontraya yatkın bir forvetleri var(ilerde iyi yerlere gelmesi muhtemel).GBB de altlardaydı ama 1 puan aldılar bizden demiştik burda zor maç diye bu maçta kolay gibi görünsede kağıt üzerinde öyle değil.

Orta alana Doğa ve Serkan'ı yeniden monte etmeliyiz.Birol-Emre yerine Emre-Doğa ya da Birol-Doğa 2'lisi olmalı bence.Solada Mustafa'nın yerinde Serkan'ı monte etmeliyiz.Sakarya maçına 50 puanla çıkarsak çok iyi olur.Önce Giresun'u son derece ciddiye alıp iyi motive olup yenelim sonra Altay'a akalım.

-------------

Gönderen: eS___eS
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 21:42
Ligde kolay rakip yok Giresunspor özellikle deplasmanda iyi oynayan bi ekip.Yarın malatyayı yenerlerse bi nebze rahat gelirler eskişehire.Kazanmaktan başka caremiz yok, giresunu saten istatiklere bakarakta yenebilecegimiz bi ekip.Allah utandırmasın.

-------------
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR

Gönderen: Narin
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 21:52

Kalan maç sayısı azaldıkça maçlardaki gerilim katsayısı artmakta. Dolayısıyla, takımı oluşturan futbolcuların transfer bedellerine göre kıyaslanması da anlamsızlaşmaktadır. Zira, kolay geçeriz dediğimiz takımlar; kalan haftaları da düşünerek can kaygusu ile saldırmakta ve akla gelmeyen sonuçları alabilmektedir. Giresun maçının bu nitelikte bir maç olmaması temennilerimle ES ES başarılar dilerim.

Son iki maçta Coşkun ve Kartal maçında Sergen vasatın çok altında kaldı. Bu iki futbolcunun sarılardan kızarması dolayısıyla Giresun’a karşı görev alamayacaklar. Umarız bu haftayı değerlendirerek eski form düzeylerine ulaşırlar. Antalya maçında benim gözlemlemelerime göre yetersiz kalan Mustafa ve Emre Kartal maçında da yine vasatın altında bir oyun segiledi. Defansta hata yapan Tufan ve özellikle Sezgin bu kez ceza alanı içinde paslaşma yerine bu tehlikeli alandan top gitsin de nereye giderse gitsin havasında idi. Sonuç olarak, can derdinin egemen olmaya başladığı bu dönemde futbolcularımızın stresden arındırılması ve taraftarında sabırla devam eden desteğini sürdürmesi gerekmektedir. Biz özde seyirciyiz. Ancak, dışarıdan işi Teknik yönetim gibi gözlemleyememekle birlikte ES ES’in Giresun karşısında form ve oyun grafigi düşen değil artışa geçen bir yapıda görmek istiyoruz.

-------------
ES ES TÜRKİYEDE TEKSİN

Gönderen: sulo2635
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 22:05
Giresun,Altay,Sakarya maclarndan 9 puan alırsak (büyük aksilik olmzsa) hep şehir hemde takım şampıyonluk havasına gırer ve filimin sonu mutlu biter ve ŞAMPIYON oluruz dıye dusunuyorum.... 

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)

Gönderen: loranleroy
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 22:05
Hernekadar Giresunspor şaşırtıcı sonuçlar alsada bu maçtan farklı bir galibiyet çıkaracağımızı düşünüyorum, bugun Sergen in gördüğü kartla haftaya oynamayacağı kesinleşti, 10 haftanın ardından son 5 dk forma şansı bulan, atom karınca Serkan forma özlemini giderecek ve beklenen özveriyi gösterecektir. Emre Toraman ın performansını çok beğenmiyorum, bence Doğa Emre Toraman yerine herzaman bize daha fazla güven verecektir. Serdar yine benim takımda kaleci Ferhat kadar güvendiğim bir oyuncu, bu hafta da kendinden bekleneni gösterecek gol atmasada kral Coşkun a yardımcı olacaktır. Coşkun u Kartal maçında biraz gergin gördüm ama, Giresun maçında hem kendini hemde bizi rahatlatacak golleri atacağını düşünüyorum, Giresun maçını da alarak seriyi devam ettirebilmek dileğiyle..

Gönderen: Android_26
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 22:09
Alıntı yapılan loranleroy

Hernekadar Giresunspor şaşırtıcı sonuçlar alsada bu maçtan farklı bir galibiyet çıkaracağımızı düşünüyorum, bugun Sergen in gördüğü kartla haftaya oynamayacağı kesinleşti, 10 haftanın ardından son 5 dk forma şansı bulan, atom karınca Serkan forma özlemini giderecek ve beklenen özveriyi gösterecektir. Emre Toraman ın performansını çok beğenmiyorum, bence Doğa Emre Toraman yerine herzaman bize daha fazla güven verecektir. Serdar yine benim takımda kaleci Ferhat kadar güvendiğim bir oyuncu, bu hafta da kendinden bekleneni gösterecek gol atmasada kral Coşkun a yardımcı olacaktır. Coşkun u Kartal maçında biraz gergin gördüm ama, Giresun maçında hem kendini hemde bizi rahatlatacak golleri atacağını düşünüyorum, Giresun maçını da alarak seriyi devam ettirebilmek dileğiyle..
Coskun cezalı duruma düstü yani giresun maçında oynayamayacak

-------------
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.

Gönderen: dayz26
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 22:14
yenmesine yeneriz allahın izniyle ama takımın üzerinde stres vardı gibi inşallah atlatırız

-------------
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......

Gönderen: ceyhad
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 22:19
arkadaşlar lütfen aman 3 atarız 8 atarız 100 atarız falan demiyelim lütfen....

-------------
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: Android_26
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 22:21
Alıntı yapılan ceyhad

arkadaşlar lütfen aman 3 atarız 8 atarız 100 atarız falan demiyelim lütfen....

Her yakaladığımız pozisyonu gol atsak  diyeceğim 15 tane de ama atamıyoruz coskun nasıl gol kralı su anda adam sürümden kazanıyor 10 pozisyonun 2-3 tanesini atıyor. Takım olarak çok gol kaçırıyoruz.

-------------
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.

Gönderen: loranleroy
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 22:40
Alıntı yapılan Android_26

Alıntı yapılan loranleroy

Coskun cezalı duruma düstü yani giresun maçında oynayamayacak

Evet bende şimdi farkettim ozaman günü kahramanı Ömer Giresun maçında da ipi göğüsleyecek..

Gönderen: ulm26
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 22:51
bu maci kesinlikle kazanmamiz gerekiyo biraz dikkatli oynarsak rahat bi galibiyet olacagini saniyorum

-------------
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 22:52
Evimizde Rahat bir Galibiyet alacağımızı düşünüyorum.Serkan sanırım giresun maçında tekrar tamamen sahalara dönücek.Ve yararı oldukça fazla olacaktır.Sergen ve Çoşkunun yokluğunu zaman zaman hissetsekte onun yerini dolduracak oyunculara sahibiz.Metin diyadine güvenim tekrar yerine geldi diyemem bugün oynanan futboldan kimse memnun değil.Gerçi artık oynanan futbolun yanı sıra alınan puanların daha önemli olduğu zamana geldik.Bu yüzden artık puan ve skor önemli bizim için.Giresun evimizde bizden puan alamayacaktır.Liderliğimizin kalıcı olması dileğiyle.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: esroot
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 23:08
Hiç bir takım çantada keklik değil. Ne takımlara ne puanlar dağıttık biliyorsunuz. 1-0 olsun bizim olsun razıyım. Akıllı oynarsak ve hakem faciası yaşamaz isek galip geleceğimiz bir maçtır...

-------------
Kalsada son nefes yinede Es-ES

Gönderen: matador
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 23:12
Bundan sonra her maç bizim için çok önemli. Hiçbir maç çıkp oynanılmadan kazanılmıyor. O yüzden kimse buralara fark atarız, rahat yeneriz gibi yorumlarda bulunmasın lütfen.

Eğer mümkünse bu konu başlığına rakip takım hakkında son durumu bildiren haberler, kuvvetli ve zayıf yönler gibi faydalı olabilecek yorumlar ekleyelim.

-------------
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil

Gönderen: Kermit
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 23:17

Ligin başına dönüp bakacak olursak,Sergen ve Çoşkun gelmeden önce Sayın Hocamızın kurduğu takım, Doğa,Ömer,Serkan,Serdar ve Engin üzerineydi.Bu hafta bu takımı izleyeceğiz.

-------------
DÜNYA BİR YANA SEN BİR YANA

Gönderen: eskikurt
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 23:23
hiç bir mac oynanmadan kazanılmaz,hiç bir rakip diğerinden daha zayıf değil ,her takımın bir takım iddiaları beklentileri var,onun için her macı final macı gibi düşünmeli hiç bir rakibi küçümsememeli ,mac oynanmadanda macı almışız gibi düşünmemeliyiz.

-------------
en büyük eses gerisi hikaye

Gönderen: skinhead
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 23:40
Arkadaşlar, yeri değil ama bugün şehit olan Muhabere Kıdemli Üstçavuş Emre Bolat Eskişehirli ve ESESLİ idi.Ben de aynı bölükte çalışmaktan şeref duyduğum canım kardeşim Emre Bolat'ı ne olur Giresunspor maçında unutmayalım ve tezahüratlarımızla kardeşimizi analım...

Mekanın cennet olsun canım kardeşim...

-------------

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 00:15
zaten bizim ilk yarıdaki herkese kök söktüren takımımız doğa serkan ömer engin
banko oyuncular bunlardı doğayla serkan özellikle geri dönmeli mustafa sevgi kulubeye
serkan solda oynuyordu sanırım o fazlasıyla solu götürür.

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 00:34
                                          Ferhat   

Koray           Ulaş               Sezgin   

Doğa         Emre Tor.
    Serdar                                                               Serkan Özdemir

M.Sevgi

Ömer                      Gökhan

Giresun maçı için ideal 11 im.ama mustafa orda oynar mı bilmiyorum.

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderen: winterwind
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 00:35

Giresunspor Malatya maçını seyircisiz oynayacak olup Malatya maçından puan koparamazsa Eskişehire ya hırslı gelir,yada beraberliğe razı defansif oynar.Sergen ve Coşkunun yokluğunu hissettirmeden ES-ES çıkıp futbolunu oynayıp taraftarını sevindirecektir.Böyle bir durumda Altay deplasmanı çok büyük önem kazanıp İzmir yollarına düşeceğimizin resmidir.

Önemli olan Giresunu hafife almadan küçümsemeden tedbirli ve temkinli paniksiz stressiz bir oyunla yenmemizdir.

-------------
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.

Gönderen: muhammed
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 00:37

Artık evimizde puan kaybına tahammülümüz yok. Giresunu'da yenip sampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemeliyiz...

-------------
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden

Gönderen: sevdalımeses
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 01:19

giresun maçı inşallah antep belediye maçına dönmez çünkü sergenle coşkun bilerek kart görüp cezalarını bu maçta cekmek istediler galiba akıllıca belki ama inşallah takım sahaya çıkmadan yendik havasında değildir puan kaybına tahammulümüz yok heleki içerde giresunu yenip altay maçını aldığımız taktirde bu iş bitmişdir futbolculara bu iki maçın önemi anlatılmalı. çünkü bu iki maçtan sonra karımız geliyor. 

-------------
senin sevdan benim sabıkam esesim...

Gönderen: esesliburki
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 01:28
Alıntı yapılan disasel

Ferhat   

Doğa         Emre Tor.
    Serdar                                                               Serkan Özdemir

engin

bu şekilde daha iyi olur bence bu takım busene şampiyon haydi esesim giresun macınıda alalalım sampiyonluga biraz daha yaklaşalım

Gönderen: ati26
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 01:33
bencede engin forvetlerin arkasında oynamalı ve bol bol kaleye şut çekmeli..

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 05:28
m.sevgi den pek birsey olmıaycagı bu mac belli oldu... gerci tum takım kotuydu ama o kadar cok ayagina top alan bi adamin bu kadar top kaybetmesı hoş karşılanamaz... onun yerine oyniyacak engin cok daha guzel işler yapar...

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: mehmet26eses
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 09:55
   Bana kalırsa Gİresun ilk 6 dan çok ligde kalmayı hedefleyen bir takım.Buraya geliş amaçlarıda 1 veya 3 puan kopartabilmek olacaktır.
   Öellikle Emrah Kol etkili ve hızlı bir isim.Bende Ömer ve Gökhan Bozkayadan bu maçta kendilerini ispatlayabilmeleri için asılmalarını bekliyorum.Serkanda oynarsa Mustafa Sevginin yerine öyle ya da böyle 3 puanı alırız diye düşünüyorum.

-------------
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: sümeres
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 10:16
Kolay maç yok artık bu maçta çok önemli mutlaka yenmemiz gereken bi maç akabinde Altay ve kendi evimizde sakaryayla maç var.Giresuna puan verirsek gene Altayı yenmek için tırmala dur.Giresunu yenersek Altayla berabere kalma lüksümüz olabilir belki.Çünkü bu hafta ve gelecek hafta altımızdaki takımlarla baya bi puan farkı olacak gibime geliyo.

Gönderen: tankçı baççavuşş
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 10:28
kolay olmayacak ama kazanacağımızı düşünüyorum. rakiplerimizin zorlu maçları olduğu bu haftalarda giresun fırsatını kaçırmamamız lazım.

-------------
HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES    Mustafa KARAMAN / EDİRNE                 

Gönderen: 26eses26
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 11:07
Gİresun'nun puana çok ihtiyacı var. Onlarda düşme hattından uzaklaşmak istiyeceklerdir Eğer Malatya'dan puan alabilirlerse bu bizim işimize gelir. karşımızda daha yumşak rahat bir takım bulabiliriz.Gerçekten bu maç zor geçecek ama evimizdeki bu maçı taraftar desteğimizle alırız.

Gönderen: Neden
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 12:11

ADI

: Mehmet Akif

SOYADI

: BAŞARAN

DOĞUM YILI

: 15 Şubat 1956

GÖREVİ

: Teknik Direktör

GÖREV ALDIĞI KULÜPLER

Karşıyakaspor
Eskişehirspor
Adıyamanspor
A.B. Kızılcahamam Belediyespor
Petrol Ofisispor
Dardenelspor
Muğlaspor
Malatyaspor
Kardemir D.Ç. Karabükspor
Sakaryaspor
Göztepespor
İzmirspor
Kasımpaşaspor

ADI

: Bekir

SOYADI

: KÜÇÜKŞAHAL

DOĞUM YILI

: 10 Nisan 1961

GÖREVİ

: Kaleci Antrenörü

GÖREV ALDIĞI KULÜPLER

: Daha önce Teknik Direktör Akif Başaran ile bir çok kulüpte görev aldı. En son Kasımpaşaspor’da görev yapıyordu.

ADI

: Tansu

SOYADI

: YAAN

DOĞUM YILI

: 13 Ağustos 1967

GÖREVİ

: Kondisyoner

GÖREV ALDIĞI KULÜPLER

:

GİRESUNSPOR TAKIM KADROSU

ÜNAL ODABAŞ

LEVENT DEMİRAY

UĞUR KESKİN

KEMAL TOPRAK

CEM KARAHAN

ALTON ZEMLİANUHİN

MİTHAT YAŞAR

EMRAH KOL

MEHMET ZENGİN

BARIŞ ÖZKAN

VOLKAN FEVZİ USAL

BURAK KESKİN

SERKAN GÜNEY

ADNAN DEMİREL

METİN KENAR

EMRAH KİRAZ

EMRE KARAMAN

TOLGA ÇAVDAR

TAYFUN RIDVAN ALBAYRAK

SEZAİ DEMİRCAN

ÜMİT TEKE

FIRAT SEZER

EMİN ALADAĞ

AYDIN TABAK

BAHADIR ÖZTEPE

EMRAH KAYA

-------------
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 12:15
Alıntı yapılan disasel

Ferhat   

Doğa         Emre Tor.

M.Sevgi

bana göre yanlış bi kadro  defansımız bu kadar alarm verirken üç defansla çıkmak pek akıllıca bişey olmaz bence

-------------

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 12:23
   Orada Mustafa Sevgi oynamasında kim oynarsa oynasın.Gerekirse paf takımdan adam gelsin,en kötü Mustafa kadar oynayabilir zaten,en azından kendini geliştirme ihtimali olur.Metin Hocanın Mustafada bu kadar ısrar etmesinin nedeni nedir anlamak mümkün değil.

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 12:28
Bence mustafa sevgi ile serkanın yeri değişmeli serkan ortada daha faydalı olacaktır

-------------
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 12:36
bence defans hattını bozmayacaktır metin hoca yani orta sahada ise sergenin yerine ya g.bozkaya ya da doğa oynayacaktır mustafanın yerine de s.özdemir oynayacaktır tek forvet ise ömer çıkacaktır

-------------

Gönderen: omer-es-26
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 12:45
bu kadroya göre 4-5-1 oynamak daha mantıklı geliyor bana.Ömer tek forvet oynar.

-------------
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E http://www.nba.com/allstar2009/asb/tur/ballot.html?referrer=NBA&code=443Q4fvx - BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"

Gönderen: es_bil
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 13:11
Alıntı yapılan Dorylaion

Orada Mustafa Sevgi oynamasında kim oynarsa oynasın.Gerekirse paf takımdan adam gelsin,en kötü Mustafa kadar oynayabilir zaten,en azından kendini geliştirme ihtimali olur.Metin Hocanın Mustafada bu kadar ısrar etmesinin nedeni nedir anlamak mümkün değil.

Yapmayın arkadaşlar Eskişehir'li ve Eskişehir çocuğu Mustafa SEVGİ'yi bu kadar yermeyin lütfen. Zamnında attığı gollerle takıma hayat verdiğini ne çabuk unuttunuz. 3 sezon önce şu andaki kalecimiz Ferhat'a 30-35 metreden attığı gol ile OFTAŞ'ın(o zamanki ASAŞ'ın) 30 maçlık yenilmezlik serisine son verdiğini unutmayalım...

Ben Mustafa'nın yakın zamanda toparlanacağını zannediyorum, Metin Hoca'da tecrübe kazansın diye oynatıyor zaten. İlerleyen yıllarda Mustafa SEVGİ'yi Avrupa'da bir kulüpte başarıyla oynarken görebiliriz, o zaman da "işte Eskişehir çocuğu" diye gurur duyabiliriz, lütfen biraz daha yapıcı eleştiri...

Giresun maçında tüm oynayacak futbolcularımıza başarılar, inşallah bu maçı alacağız ve şampiyonluk için geri sayıma devam edeceğiz...

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 13:25

Sergen ve Çoşkun olsaydı zorlanmadan kazanırız, bol gollü galibiyet olur diyebilirdim. Ama şu durumda biraz zor gibi. Yine de fazla zorlanmayız, güzel bir galibiyet alırız inşallah.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderen: iskures
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 13:33
m.sevgi ve avrupa hocam yapma ALLAH aşkına objektif ol..... 2.lig 3. lig topçusu olur ondan başkada bişey olmaz, olsaydı şimdiye kadar olurdu

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 15:04
Alıntı yapılan es_bil

İlerleyen yıllarda Mustafa SEVGİ'yi Avrupa'da bir kulüpte başarıyla oynarken görebiliriz, o zaman da "işte Eskişehir çocuğu" diye gurur duyabiliriz, lütfen biraz daha yapıcı eleştiri...

Evet Mustafa Avrupada bir takımda oynayabilir ama o takımın hangi ligde olacağı tartışılır.Bence türkiyede LigA bir iki beden büyük geliyor Mustafaya.Avrupadada 3.ligde oynar en fazla.Çünkü kendine hiçbirşey katmıyor.Sevmiyor değiliz seviyoruz ama oda bir kendine baksın,bir kendini geliştirsin.Arkadaşlarından daha fazla çalışsın.İshak daha çok şey kattı bize ama bu ligin kendisine büyük geldiğini kabul etti ve gitti.Bence Mustafa burada kendine de yazık ediyor bizede.Kendini geliştirebileceği,sürekli oynayabileceği bir LigB takımına gitmeli.Sırf Eskişehirli diye oynatmak ne kadar dogru?Hem takımda huzursuzluk çıkarır hemde Mustafayı mahveder.

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 15:15

Taraftar,futbolcular,yöneticiler olarak artık  Giresun maçına konsantre olmalıyız.. Bu saatten sonra küçümsenecek takım yok,kolay maç yok...

-------------

Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 15:17
Bu maç artık liderligi koruma maçı yani çok önemli bundan sonra lig sonuna kadar lider olmak zorundayız .eksikte olsak mazeret yok 3 puan artık herkez bizi takip edecek ne güzel.

-------------

Gönderen: Ankalimes
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 16:02
En sonunda lideriz,rakiplerin deplasmada oynayacagi onumuzdeki haftada tum eksiklere ragmen evimizdeki bu maci mutlaka kazanmaliyiz.

Sergen ve Coskun yoklar ama Serkan,Doga,Serdar ve Omer'in bizi 3 puana ulastiricagini dusunuyorum...

-------------
Eskisehirspor Sevgisi Dunyanin Heryerinde
http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w - http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w

Gönderen: quaker_26
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 16:02
evet su an lideriz artık önümüzde 11 mac var final gibi  gececek haftaya giresunu yenip 10 maca indireceğiz süper lig yolunda kalan macları :D

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 16:21
Eksiklerimizi hiç kafaya takmadan motive olmalıyız bu maça.Sezonun ilk karşılaşmalarındada Segensiz ve Çoşkunsuz maçlar kazandık.Geniş bir kadromuz var bu futbolcuların yerini doldurabilecek futbolculara sahibiz.Sadece rakibimizi küçük görmeyelim,sonuna kadar ciddiyetimizi koruyalım,tribündede müthiş tezahüratlarımızla takımımızı ateşleyelim.Artık bu işin şakası yok en ufak hataların bile telafisi olmayan haftalara girmeye başladık.

Not : 22 Resmi maçtır evimizde kaybetmiyoruz.

-------------

Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 16:34
İnşaallah Giresun maçınıda süper destekle bu maçı alırız artık maçlar ölüm kalım maçı evimizde kesinlikle maç vermemeliyiz. Haftaya es es puan farkını dahada açacaktır.Kocaeli ordudan kesinlikle 3 puanla dönemez beraberlik onlar için en iyi sonuç.Antalyada Kartaldan beraberlikle dönebilir hatta yenilebilirde.Sakarya büyük ihtimal mardini yener.Sakaryada önümüzdeki yakın haftalarda bize gelecek nazarlık olarak onlarıda eli boş göndeririz bi derbi alalım . Ayrıca bizde sergen ve coşkun cezalı ama bu günkü Giresun maçında Giresunspordan Emre kırmızı kart gördü ayrıca golcüleri eski inegöllü Eminde sarı kart görerek Sarı kart cezalısı durumuna düştü..

Gönderen: runo26
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 16:57
   Giresunspor üzerine (takip ettiğim kadarıyla) çeşitli oyunlar oynanıyor.Bir kaç hafta önce iddia programından çıkarmalar,art niyetli hakem hataları,maça iki gün kala seyircisiz oynama cezası v.s.Bugün oynanan Malatya maçında da 89.dakikada verilen tartışmalı bir penaltı pozisyonu(okuduğum yorumlara göre) yüzünden 1-1 berabere kaldılar.Giresun taraftarı bu olaylar yüzünden ayağa kalkmış durumda.Tek dileğim maça atanan hakemin adil bir yönetim sergilemesi ve maçı hakkıyla kazanmamız.Saldır Es-Esim.

-------------
açık!

Gönderen: eskieskies
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 17:04
Giresun maçında yönetim bilet fiyatlarını belirlemeden önce kesinlikle birazdaha çok düşünmelidir.Artık içerde puan kaybetmeye tahammülümüz kalmadı.Heleki giresunspora.Büyük taraftarımızın takımımızı yalnız bırakmayacağına zaten eminim ama yinede stadın ful olması  lazım.Bugün sakaryaspor-antepbel. maçındaydım bilet fiyatları 1-2-5 ytl idi ve stadın hemen hemen yarısı boştu.Malatya maçındaki ugulamanın yapılması gerekir diye düşünüyorum.

-------------
Sakarya'nın Kırmızı Şimşekleri

Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 17:07
Runo26  bunları boş ver bizim durumumuz ne şimdiye kadar kaç maçta hakem oyunlarıyla yenildik.daha taze Eses antalya maçı örneği onlar gene 89dk da penaltı golüyle berabere kalmış.biz 90+ da penaltıyla süper avantaj kaçırdık anlatsak giresuna hakem hatalarını karşıki dağlar dayanmaz yıkıllır. 

Gönderen: robertpires26
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 17:16

bence giresun bu ligde kalmayı hakeden bi takım umarım bizden sonraki maçlarında puan yada puanlar alarak ligde kalırlar... Ama ESESimin bence bu maçta puan kaybetme lüksü yok...  geçenlerde antalyanın hocası hedefim 12 haftada 24 puan demişti.yani demek oluyoki 2 maçta 4 puan....   bizde o gibi bi planlama yapmayı düşünebiliriz....

Ancak bu haftadan sonra altay deplasmanı ve sakarya iç saha maçımız olduğunu düşünürsek ve 2.  ile 3.   takımların deplasmana gideceği  bu hafta giresunu eli boş göndermeliyiz.... 

-------------
ESESim
Bak İşte
Taraftarın Her Zamanki Yerinde
Kombine No: 0445

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 17:41
Deplasmanlarda daha iyi oynayan bir ekip Giresunspor özellikle maç başlarında süpriz goller buluyorlar, öteyandan evinde son derece başarılı Eskişehirspor galibiyet bizden yana olsada bu maçtan ben çok korkuyorum.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderen: runo26
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 17:50

Ben sadece maçın Giresun açısından bir değerlendirmesini yaptım.Yanlış anlaşılmasın.Tabiki bize de yapılan hatalar var.Saygılar...

-------------
açık!

Gönderen: p.littbarski
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 18:50
Giresun maçına gelene kadar ikinci yarı ilk 6 haftada 14 puan topladık 4 galibiyet 2 beraberlik.Ligin ilk yarısında 14 haftada sadece 30 puan toplayabilmiştik.Yine ilk yarı ilk 6 haftada 3 te 3 başlamamıza rağmen 10 puan topladık.Kısacası ikinci yarıya kağıt üstünde daha iyi başlamış gibi duruyoruz.Ama Giresun maçını alamazsak bu avantajın hiçbir anlamı yok.Coşkun la sergen yoksa yerini dolduracak adam yada o da yoksa taktik koyman lazım.
Sezgin,Ömer,Doğa ve Gökhan Bozkayanın artık ilk 11 e çıkması gerek.Sergenin yerine Coşkun Anatalya maçında iyiydi ama şimdi o da yoksa Engin üzerine düşen görevi yapmalı.İkinci yarı oda yok(Geçen yıl G.Antep'te her maç ilk 11 de idi).Bu kadar sakatlık ve kart cezsı sınırında bu kadar çok futbolcu gerçek futbolumuzu ortaya koymamızı engelliyor.Ne olursa olsun derin ve kaliteli bir kadromuz var ama daha bundan yaralanamadık.Kalan 11 haftada herkes üzerine düşen görevi yapar,elini taşın altına koyarsa,herkes bizden korksun.şampiyonluğa kartal galibiyetinden sonra daha çok inandım.

-------------
Life is Red&Black Since 1965

Gönderen: emredir26
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 19:23
bence çok tehlikeli bir maç . bu maçı alırsak kartal maçının bir anlamı olacak. sergen ve coşkun yok önemli fakat kartal maçındaki performanslarıda pek iç açıcı değildi dinlenmeleri iyi oldu onlar bize altay maçını alsınlar yeter.giresun sert takım iyi defans yapıyorlar sakarya maçlarını seyretmiştim nerdeyse maçı alıyorlardı . bu arada araştırdım devamlı 11 oyuncularından EMİN ALADAĞ ve EMRE KARAMAN kart cezalısı onlar için dezavantaj. 3 PUANIN HER NE OLURSA OLURSA OLSUN BİZİM OLMASI DİLEĞİYLEE..

-------------
ESES'in ESES den başka dostu yoktur.

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 20:38
    Rakiplerin isimleri çok önemli değil süper lige çıkmak istiyorsak  kalan 11 haftada en fazla puanı almak zorundayız.

-------------
kalender

Gönderen: yeşiltepeli11
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 21:39
    bu saatten sonra rakip kim olduğu hiç önemli değil, hermaç üç puan.

-------------
Her Zaman Her Yerde ŞAMPİYON ES-ES

Gönderen: riader247
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 21:58
gözlerden kaçmasınki Sayın Metin Diyadin son maçlarda kimsenin akıl sır erdiremediği oyuncu değişiklikleri yapıyor, son kartal maçının 2nci yarısında sahada adeta gezinen 1 eskişehirspor vardı burada Sayın Diyadinin oyuna müdahalesi gerekirken sadece Sergen değişikliğini tercih etti, oysa o dakikadan sonra orta sahada olmayan pas organizasyonunu sağlamak için hem ofansif hemde defansif özelliği iyi olan bir Doğa nın 2nci yarının başında oyuna girmesi gerekirdi, Ama Sayın Diyadin çok geç doğa yı oyuna aldı. O kadar ilginçtirki şiddetle üç puana ihtiyacımız olan bir maçta 88 inci dakikada oyuncu değişikliği yapmayı tercih etti, (şimdi ARKADAŞLAR sorarım size o dakikada kartalspor oyuncu değişikliği yapsa dersinizki bu adamlar 1 puanı yeterli gördüğü için vakit geçirmek istegiyle oyuncu değişikliği yapıyor. Demekki Sayın Diyadin 1 puana razı olduki o dakkada oyuncu değişikliği yapıyor.) futbolda böyle şeyler milyonda 1 olur tesadüfe bakınki Serkan topla buluştu ortasında Ömer kafayla golü yaptı. Arkadaşlar iyi güzelde bu nereye kadar böyle gider. Taraflı tarafsız herkes Sayın Diyadinin mentalitesini anlıyamıyor. Unutulmamalıdırki Türkiyenin en iyi futbolo bilgisine sahip taraftarı Büyük ES ES taraftarıdır.
Bu sebeplede şu kritik aynı zamanda avantajlı olduğumuz dönemde Sayın Diyadinin teknik ve taktik açıdan kendini maçlara çok iyi hazırlaması lazım...
Önümüzdeki Giresun maçını öyle yada böyle alacağız. Altay ve Sakarya maçları bizim Şampiyonluk yolumuzdaki çok önemli 2 maçımız.
Özellike Sakarya maçından önce Altay maçı viraj olması açısından büyük önem arz ediyor.

EY İzmirdeki Eskişehirliler çok önemli ve kutsal bir göreviniz var, 2500 eskişehirden gelecek taraftarın sayısını siz izmirde oturanlar arttıracak belkide neden olmasın bir 10 binkişilik sayıyı bulduracağınıza canı gönülden inanıyorum ayrıca dost kulümüz olan köklü Göztepe taraftarının da Bize destek vereceğini düşünüyorum, bu açıdan izmirdeki Eskişehirlilere büyük görev düşüyor.

Bu dakikadan sonra başta teknik adamlar olmak üzere herkes görevini çok akılcı bir şekilde yerine getirmeli............................,,,,

ES ES im sen şu an yakıştığın yerdesin nolur ordan hiç bir kuvvet seni indiremesin.........
Lider olmak değil Lider kalmak önemlidir......!............,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Gönderen: 10ur26
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 22:03
Son maçtaki değişiklikler neticesi ya şansaydı yada sn diyadin in oyuna etkili mudahalesiydi.

-------------
Bizi lüks meyhanelerde aramayın.Biz dost şarabı içenlerdeniz.Bize bu aşk nedir diye sormayın.Biz ESES AŞKI UĞRUNA ÖLENLERDENİZ-KKŞ

Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 22:08
Alıntı yapılan riader247

gözlerden kaçmasınki Sayın Metin Diyadin son maçlarda kimsenin akıl sır erdiremediği oyuncu değişiklikleri yapıyor, son kartal maçının 2nci yarısında sahada adeta gezinen 1 eskişehirspor vardı burada Sayın Diyadinin oyuna müdahalesi gerekirken sadece Sergen değişikliğini tercih etti, oysa o dakikadan sonra orta sahada olmayan pas organizasyonunu sağlamak için hem ofansif hemde defansif özelliği iyi olan bir Doğa nın 2nci yarının başında oyuna girmesi gerekirdi, Ama Sayın Diyadin çok geç doğa yı oyuna aldı. O kadar ilginçtirki şiddetle üç puana ihtiyacımız olan bir maçta 88 inci dakikada oyuncu değişikliği yapmayı tercih etti, (şimdi ARKADAŞLAR sorarım size o dakikada kartalspor oyuncu değişikliği yapsa dersinizki bu adamlar 1 puanı yeterli gördüğü için vakit geçirmek istegiyle oyuncu değişikliği yapıyor. Demekki Sayın Diyadin 1 puana razı olduki o dakkada oyuncu değişikliği yapıyor.) futbolda böyle şeyler milyonda 1 olur tesadüfe bakınki Serkan topla buluştu ortasında Ömer kafayla golü yaptı. Arkadaşlar iyi güzelde bu nereye kadar böyle gider. Taraflı tarafsız herkes Sayın Diyadinin mentalitesini anlıyamıyor. Unutulmamalıdırki Türkiyenin en iyi futbolo bilgisine sahip taraftarı Büyük ES ES taraftarıdır.
Bu sebeplede şu kritik aynı zamanda avantajlı olduğumuz dönemde Sayın Diyadinin teknik ve taktik açıdan kendini maçlara çok iyi hazırlaması lazım...
Önümüzdeki Giresun maçını öyle yada böyle alacağız. Altay ve Sakarya maçları bizim Şampiyonluk yolumuzdaki çok önemli 2 maçımız.
Özellike Sakarya maçından önce Altay maçı viraj olması açısından büyük önem arz ediyor.

EY İzmirdeki Eskişehirliler çok önemli ve kutsal bir göreviniz var, 2500 eskişehirden gelecek taraftarın sayısını siz izmirde oturanlar arttıracak belkide neden olmasın bir 10 000 kişilik sayıyı bulduracağınıza canı gönülden inanıyorum ayrıca dost kulümüz olan köklü Göztepe taraftarının da Bize destek vereceğini düşünüyorum, bu açıdan izmirdeki Eskişehirlilere büyük görev düşüyor.

Bu dakikadan sonra başta teknik adamlar olmak üzere herkes görevini çok akılcı bir şekilde yerine getirmeli............................,,,,

ES ES im sen şu an yakıştığın yerdesin nolur ordan hiç bir kuvvet seni indiremesin.........
Lider olmak değil Lider kalmak önemlidir......!............,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Güzel bir açıklama ama arkadaşlar artık teknik kadrayu şunu oynat bunu çıkar o girdi bu çıktı geç kaldı erken girdi  falan bunları bırakın metin hocada o dakikaya kadar beklediyse  vardır bi bildiği

-------------

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 22:28
bu maç kesin yeneceğiz serkan doğa iyileşti coşkun olmadığına göre gökhan oynayacak bence süper bir oyuncu sahamızda olduğumuza göre 2-0 3-0 diyorum

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 23:04
Şehitlerimizi Bu Maçta Analım İnşallah

-------------

Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 23:08

*İlk maçtan....

-------------

Gönderen: es_es_emrah
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 23:10
mutlak kazanmamız gereken bir maç.Haftaya altay maçı var çok önemli biz izmirde elimizden gelen desteği yapacağız.Haydi Çocuklar Lider GoL GoL GoL

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)

Gönderen: dayz26
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 23:52
bu hafyatı kayıpsız atlatırsak cok iyi olacak kazanacazda hersey futbolcularda bıtıyor bızden ateşlemesi

-------------
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......

Gönderen: emre28
Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 23:57
Bu maçta favori yok.Giresunspor 2.yarının namağlup takımlarından birisi.oynadığımız maçlarda hakem hataları olmasaydı belki ilk 6 için savaşıyorduk. antepbld maçında penaltı.malatya maçında penaltı maç seyircisiz kırmızı kart 7 sarı kart. daha ne diyeyim. deplasmanlarda zorlu rakiolere karşı çok iyiyiz.Kazanmak istiyoruz kazanacağız...

-------------
Çotanaklar

Renklerinin Asaleti Kalbimizin Esareti.

Gönderi tarihi: 25/Şub/2008 saat 00:00
YENİ YÖNETİMDEKİ 4 MALATYALI
Tam da Giresunspor-Malatyaspor karşılaşması öncesinde yaşanan ve maç esnasında da devam eden olumsuzluklardan sonra ister istemez TFF'nin yeni yönetimi üzerine yoğunlaşılıyor. Yeni yönetimde Malatyalı ya da geçmiş yıllarda Malatyaspor'un içerisinde bulunmuş ve bugün de halen bulunmakta olan 4 isim var. Bu isimler şunlar:

Mehmet Ali Aydınlar: Malatya/Arapgir doğumlu. Özel Acıbadem Hastaneleri'nin yönetim kurulu başkanı. Geçmiş yıllarda Fenerbahçe kulübünde de yönetici olarak görev yapmış ve bir dönem aynı kulübün başkan adayı olarak da gündeme gelmişti.

Serdar Güzelaydın: Aslen Kastamonulu yani başkan Hasan Doğan'ın hemşehrisi. Birkaç yıl önce TFF genel kurulunda Malatyaspor delegesiydi. TFF yönetiminde tecrübeli bir isim olan Güzelaydın, geçmiş dönemlerde başkan danışmanlığı, dış ilişkiler kurulu başkanlığı, yönetim kurulu üyeliği ve milli takımlar sorumluluğu görevlerini yaptı.

Fahrettin Eserdi: TFF yönetim kurulunda yedek üye. Şuan Malatyaspor yönetiminde 2. başkan olarak görev yapıyor. Aynı zamanda 3. ligde mücadele eden Malatya Belediyespor'un da başkanı.

Celal Birsen: TFF yönetim kurulu yedek üyelerinden. Malatyaspor'da geçmiş yıllarda yönetim kurulunda yer alarak 2. başkanlık yapmış olan bir isim.

Giresunspor.Net / Özel Haber

Neden malatya maçımızın biletler basıldığı halde seyircisiz olduğu anlaşılıyor...
Yazıklar olsun...

-------------
Çotanaklar

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2008 saat 00:02
Futbolda mac oynanmadan kazanilmiyor. Giresunu ciddiye almaliyiz, aksi takdirde örneklerini bu hafta Süperligde gördük.. Bursa ve Kasimpasa kendilerini yükseklerde görenleri cezalandirdilar Clap

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderen: sezginsecil
Gönderi tarihi: 25/Şub/2008 saat 00:06

Kırmızı kart cezalısı olarak Emre Karaman var , bunun dışında sarı kart cezalıları olarak Mithat Yaşar ve Emin Aladağ var , bunlara bir de Mardinspor maçında kolu kırılan ve birkaç hafta oynayamayacağı açıklanan Kemal Toprak katılabilir.

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Gönderi tarihi: 25/Şub/2008 saat 00:10
Emre karaman , Mithat yaşar , Emin Aladağ kart cezalıları  ve  sakatlığı devam eden Kemal bu hafta oynamayacak.defansta eksikliklerimiz var  yedek defans bile yok takımda bakalım nasıl bi kadroyla çıkıcaz maça.

-------------
Çotanaklar

Gönderi tarihi: 25/Şub/2008 saat 00:11
Alıntı yapılan emre28

Emre karaman , Mithat yaşar , Emin Aladağ kart cezalıları  ve  sakatlığı devam eden Kemal bu hafta oynamayacak.defansta eksikliklerimiz var  yedek defans bile yok takımda bakalım nasıl bi kadroyla çıkıcaz maça.

Eskişehir'e Taraftar gelecek mi???

-------------

Gönderen: sezginsecil
Gönderi tarihi: 25/Şub/2008 saat 00:12
Alıntı yapılan emre28

Evet , araştırırken ben de buna dikkat ettim yedek defansınız yok , bu konuda Mithat'ın yokluğunda sıkıntı yaşayabilirsiniz gibi görünüyor.

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Gönderi tarihi: 25/Şub/2008 saat 00:14
huso 26 ;
taraftar tabiki gelicek.bende orda olucam Allah izin verirse bayağı kalabalık oluruz.

-------------
Çotanaklar

Gönderi tarihi: 25/Şub/2008 saat 00:14
Mithat Yaşar'ı febeden mi Almıştınız?

-------------

Gönderi tarihi: 25/Şub/2008 saat 00:16
Alıntı yapılan emre28

huso 26 ;
taraftar tabiki gelicek.bende orda olucam Allah izin verirse bayağı kalabalık oluruz.

Umarım herkes duyarlı davranır.Herkes için en hayırlısı bu olur.

-------------

Gönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 25/Şub/2008 saat 00:20

Giresundan taraftar gelir.Bursada ve istanbulda yaşayan giresunlu çok onlar gelir çoğunlukta.Giresundan fazla gelen olmaz...

-------------

Gönderen: bozturk
Gönderi tarihi: 25/Şub/2008 saat 00:20
Alıntı yapılan emre28

Emre karaman , Mithat yaşar , Emin Aladağ kart cezalıları  ve  sakatlığı devam eden Kemal bu hafta oynamayacak......

TFF verilerine göre Mithat Yaşar cezalı değil.Mithat en son 3 hafta önceki Elazığ maçında sarı kart cezalısı durumuna düşmüş ve 2 hafta önceki Gaziantep Bld maçında cezasını tamamlamış.Malatya maçında ilk kartını gördüğü için cezalıda gözükmüyor federasynun sitesine göre.

Gönderen: polat26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2008 saat 00:22
Giresun her ne kadar zayıf gibi görünsede küçümsememiz gereken bir rakip Son 6 maçında 5 beraberlik 1 galibiyet almışlar. Yani 6 haftadır yenilmiyorlar. İki takımdada ciddi eksikler var fakat Esesimizin kadrosu geniş Oyuncu kalitesi ve tribün baskısı sayesinde bu maçı alacağımızı düşünüyorum ama yinede takımımızın sabırlı ve disiplinli olması lazım.

Gönderen: oyaman
Gönderi tarihi: 25/Şub/2008 saat 00:29

giresunu yine ciddi bir oyunla ,hafife almadan oynarsak rahat yeneriz.2de 2 yi yaptıkmı kalıyor 3 maç daha 5te 5 için.sonrası kolay zaten.

-------------
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com