eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Giresunspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6364656667 70>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 10:27

galibiyet sonrası özellikle maçın son anlarında metin hoca da dahil takımdaki tüm futbolcular ne yapacağını nasıl müdahale edeceğini bilemiyor takım ayağında top tutmak yerine büyük bir telaşla topu 3 ncü golü atabilmek için panik içinde ileri gönderiyor son 10 dakika 2 pas tan fazlasını 3 pas bile yapamaz hale geldik neticede de giresunspor kalemizde tehlikeli pozisyonlar yakaladı..

Yukarı
TARIK ES 26(eskidi) Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

tarık
  Alıntı TARIK ES 26(eskidi) Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 10:39
Alıntı yapılan levos26

Alıntı yapılan alyans999

Alıntı yapılan emrah

Ne oldu ne yaptı Ümit Aktan?

Benim babamdan duyduğuma göre Eskişehirspor Sergen ve Çoşkun olmadan çok sıradan bir takım Sergen ve Coşkun olmasa şampiyonluğa oynayamaz demiş.

Adam bizim kalitemizi  bir türlü görmek istemiyor o konuştukça biz kazanıyoruz.Kime hizmet eder bizden nr kuyruk acısı var bilmiyorum
UYUYAN DEV UYANDI....BEŞİKTEN MEZARA
Yukarı
TARIK ES 26(eskidi) Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

tarık
  Alıntı TARIK ES 26(eskidi) Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 10:41
arkadaşlar kanal a daki programı seyrettim. o konuşmayı ümit aktan değil armağan turan söylediiiiii.bi acısı var herhalde????????????
UYUYAN DEV UYANDI....BEŞİKTEN MEZARA
Yukarı
kemal Liste gör
Yazar

kemal karabulut
  Alıntı kemal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 10:49
tümspor com da adamlar puan durumunu yazmaktan acizler bakın eglenceli....
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 11:38
bence bu sezon karşıyaka maçından sonra direk etki ederek taraftarın aldırdığı 2.maç oldu. geçen haftalara göre az ama öz bi taraftar vardı. herkesi kutluyorum. morel bozucu şeyler yazmak istemiyorum ama takımın defansı beni çok korkutuyor inşallah en kısa zamanda toparlarlar. zafer kaptınında biran önce dümeni devralması gerekiyor. dün yağmura rağmen stada gelen 8-9 bin tarfatara helal olsun. delikanlı takım giresunspor'a da gönülden başarılar.
ES-ES
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 11:38
Alıntı yapılan tmac26

Sakin olalıım. Bu maçı alacağız. Benim içimde herhangi bir şüphe yok. Metin Hoca soyunma odaınsda ayar çeker futbolculara.TongueSmile

Bakın maçın devre arasında yazmış olduğum mesaj.Smile Takımıma sonuna dek güveniyorum. Elimde olmayan bazı sebeplerden dolayı maça gidemedim. Belki gidemedim ama inanın bana maça gidenlerle aynı duyguyu paylaştım.Smile

BEKLE TSL Es-Es'im geliyor. Çaktırmadan değil bağıra bağıra geliyoruz.
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
  Alıntı target26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 12:23
kim ne derse desin şu bir gerçekki bu saatten sonra bütün maçlarımız bu havada geçecek!!! bir kere lideriz herkes bize çelme takmaya çalışacak!!bu sakaryasından en alltaki takımına kadar geçerli....önemli  olan bu saatten sonra bizim ne yaptığımız rakiplerimizin değil....dünkü maça gelince açıkçası giresun buraya gelmiş  en diri takımlardan biri..yenik duruma düştükten sonra bile ilerde basarak bizim oyun kurmamızı devamlı topları şişirmemizi sağladılar..39 ,2(golü atan),8,9, numaralı oyuncuları gayet iyidi..maç boyunca bu numaralı oyuncular oyunu force edip bizi açıkçası çok zorladılar..bize gelince ne kadar rakip bu kadar pres yapsada bu kadar top gelişi güzel ileri şişirilmez.....ama şuda açıkça gözüküyorki stoperlerimiz malesef topu oyuna sokmakta ayağa pas olarak beceremiyor..ayrıca anlamsız yere bir panik içinde topu uzaklaştırırken gelişi güzel vuruyorlar..halbuki o dakikalar daha oyunun ortası sonu değil..bunu neden söyledim tamam baskı pres yediğimiz zaman vurursun gelişi güzel (hep değil)presi dağıtmak için ama bakın hiç bir baskı yokken bile bir panik havası içinde dan dun toplar ileri şişiriliyor..halbuki presi kırmak için ayağa pas yapsak topu koştursak eminimki daha rahat maçlar çıkarırız(en azından son dakikalarda bu kadar sıkışmayız)..kısacası bu maçta geride kaldı ve 2-1 galip geldik.birkaç kelimede giresun taraftarına söyleyeceğim..gerçekten maçın başından sonuna kadar  çok centilmence kendi takımlarını desteklediler..dünkü oyununu gelecek haftalarada yayarsa giresun kesinlikle bu ligde kalır..
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
mehmet11 Liste gör
Yazar

mehmet
  Alıntı mehmet11 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 12:26
ilk kez mağlup durumdan maç aldık bu sevindirici taraftar yağmura rağmen muhteşemdi keşke her maç yağmurlu olsa dedim içimden ama inanın çok zor maçtı inşallah 20 puan alıp şampiyon oluruz bence 67 puan yetecektir
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK ŞEREFTİR
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 12:41
Alıntı yapılan mehmet11

ilk kez mağlup durumdan maç aldık bu sevindirici taraftar yağmura rağmen muhteşemdi keşke her maç yağmurlu olsa dedim içimden ama inanın çok zor maçtı inşallah 20 puan alıp şampiyon oluruz bence 67 puan yetecektir

İlk sezondaki Samsunspor ve Diyarbakırspor maçında da mağlup duruma düşerek bu iki maçıda kazanmıştık. Sanırım bu üçüncü oldu.
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 12:41
Alıntı yapılan mehmet11

İlk yarıda oynadığımız Samsun maçınında ilk yarısını yenik kapatmış ikinci yarıda bulduğumuz 2 golle 2-1 kazanmıştık.,

Dünk maçın ilk yarısında Kartal maçında ki kötü oyun devam etti. İleriye şişirilen boş toplarla etkili olamazdık olamadıkta.Ama ikinci yarıda Metin hoca geçen haftaki hatalarının aksine bu maçta çok yerinde müdahaleler yaparak maçı çevirmemizde baş rol oynadı.

Mustafa Sevgide bu sezon ilk defa bu kadar çok faydalı oldu.Umarım hep böyle oynar.

İstanbulspor maçı dışında kolay kazanacağımız bir maç yok.Maçlardaki yaşanılan stress hepimizi çok yıpratıyor ama sezon sonunda gelecek Şampiyonluk hepsine değer.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6364656667 70>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır