eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Giresunspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 70>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
miskin Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı miskin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 03:55
Kabus gibi bir ilk yarı rüya gibi bir ikinci yarı yaşadık. Her türlü zorluğa rağmen 3 puan mükemmel oldu. Futboldan bahsetmicem yeter ki kazanalım da nasıl oynarsak oynayalım. Epeydir bu kadar efendi bir rakip takım seyircisi görmemiştik. Açtıkları Türk bayrağımız ve cıkışta bizi alkışlamaları akıllarda kaldı diye düşünüyorum...
İnadına Es-Es
Yukarı
liq26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Yer: Turkey
  Alıntı liq26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 08:13
Alıntı yapılan miskin

Kabus gibi bir ilk yarı rüya gibi bir ikinci yarı yaşadık. Her türlü zorluğa rağmen 3 puan mükemmel oldu. Futboldan bahsetmicem yeter ki kazanalım da nasıl oynarsak oynayalım. Epeydir bu kadar efendi bir rakip takım seyircisi görmemiştik. Açtıkları Türk bayrağımız ve cıkışta bizi alkışlamaları akıllarda kaldı diye düşünüyorum...
çok doğru bende onların bu ligde kalmaları gerekir diye düşünüyorum seyircileri efendi takımları da küme düşecek bi takım deil bence
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
  Alıntı ymutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 08:35
lig sonu yaklaştıkça maçların ne kadar zor geçeceğini bir defa daha gördük. Fakat kötü havalarda takım iyi değil. Havaların düzelmesine seviniyorum. Üç maçımız bizi şampiyon yapacak. Giresun, altay, sakarya çok önemli. fire alanlarla birlikte biz kopacağız. Bence bu maç taraftarın. Bir de metin hocayı eleştirmek istemiyorum ama ikinci yarı oyunu doğru kurguladı. Fakat son 10 dakika her maçta böyle olmayacaktır.
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 08:38
Küfürsüz, olaysız bir maçtı.. Yağmur nedeniyle, açık tribünün boş olacağını düşünmüştüm. Ama yanılmışım.. Açık dün muhteşemdi.. Ve bu muhteşem taraftar Şampiyonluğu sonuna kadar hakediyor.. Bri İstanbul masalı bitti artık.Wink
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 08:42
Alıntı yapılan gakkos26

tüm tirübünler güzeldi ama açık tirübün bugün gücünü göstermiştir. keşke açık bu havasını her maç sürdürse.böyle bir havada takımları için açıkta yerini alan binlerce taraftarımıza şükranlarımı sunuyor ve alkışlıoyorum (ben mi nerdeydim tabii ki bende açıktaydım heheh Tongue

giresunspor taraftarlarınıda tebrik ederim. maç boyunca aleyhimize bir tek söz söylemediler ve takımlarını destekleyip evlerine döndüler. bizde onların bu jestini karşılıksız bırakmadık ve bize yakışanı yaparak, evlerine alkışlayarak gönderdik onları. keşke bu görüntüleri her maç görebilsek.

sonuçta çok çok büyük bir engel daha aşıldı ve mutlu sona az kaldı. inandık başaracağız.
Eğer hava yağışlı olmayıpda açık olsaydı açık tiribünler uyurduk LOL
Yağmur yağınca uykumuz açıldıWink
Yukarı
tuncalnas Liste gör
Yazar

Mesut
  Alıntı tuncalnas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 09:08
İsteyince her şey ne kadar güzel oluyor değil mi? Rakiple uğraşmadan takıma destek olmanın en güzel hediyesini aldık.Artık evimizdeki her maçta bu ambiyansı yaşatmalıyız.Ben de açık tribünde yer alarak dünkü güzellikleri birebir yaşadım.Bu saatten sonra 3 puanı alalım güzel oyundan ziyade tercihimiz bu olsun.Bayrakları hazırlayın Mayıs ayında turlayacağız hep beraber ŞAMPİYON ES ES DİYE İNLETECEĞİZ DÜNYAYI
Yukarı
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
  Alıntı ercan469 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 09:10
Başta Giresunspor taraftarına teşekkür etmek istiyorum.Edeblice takımlarını desteklediler ve gittiler.Bir de şuna imrendim.Adamlar deplasmanda yeşil beyaz bir tribün oluşturdular biz bunu tam yapamadık malesef.Hala düğüne gider gibi deplasman giden insanlar görüyoruz.

Genelde dengeli bir maç oldu.Ömer çok tutuktu.Belkide ona yapışan defans elemanları yüzünden olabilir.Mustafa Sevgi'nin oyuna girmesiyle takım toparlandı ve golleri bulduk.

Açık tribün harikalar yarattı.Yağmur çamur dinlemeden yine tribünlerdeydik.
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 09:39
kalan maçları inceledim..
tahminlerime göre KOCAELİ maçında galip geldiğimiz taktirde inşaallah şampiyonluk turumuzu da atıyoruz..
kocaeli maçından sonra şampiyonluk turunu görebilmek  için yerlerinizi şimdiden ayırtın arkadaşlar..
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 10:00

Şampiyon Oluyoruz

Kupayı Alıyoruz

Biz Bu Ligden Gidiyoruz

Mutluluktan Uçuyoruz

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 10:03
Alıntı yapılan bilal

[QUOTE=es2635]Galip geldiğimiz için şu an ortalık süt liman.Yorumlar  olması gerektiği gibi.Övgüler de artısı.Benim dikkat çeklmek istediğim başka bir konu var.Maçın son dakikalarında kalemizde kritik bir kaç pozisyon yaşadık.Ferhat elinden geleni yaptı.Yani son dakikalar geçmek bilmedi.
Birde golü yeseydik,maç berabere bitecekti.Acaba bu yapılan yorumlar o zaman  nasıl olurdu.Hepinizin tahmin ettiği gibi eleştirilmeyen ne futbolcusu kalırdı,ne teknik adamı nede yönetimi.Hemde ağır bir şekilde.
Konu şu.Teknik Direktör Metin DİYADİN bir takım tedbirler almalı.Hertakım Giresun gibi olmayacak.Yarın Sakarya'sı,Kocaeli'si,Karşıyaka'sı var.Maçların son 10 dakikasına rahat girmemiz gerekir.Artık Metin Hoca  görevini tam olarak yapmayan bir kaç futbolcuyu dinlendirir mi,orta sahayı biraz güçlendirir mi o karar verecek.
Buraya kadar geldikten sonra  Ligi 3 ncü olarak bitirmeyi düşünmek bile istemiyorum.

Metin hocamızın oyuna çok iyi bir şekilde müdahale ettiğini düşünüyorum.
Ama Giresunspor gibi 17 kişiyle gelmiş bayağı eksiği de olan bir takıma kendi evimizde çok pozisyon verdik. Yukarıdaki mesaj ona dikkat çekiyor. Şunu kabul edelim Elbetteki maç son dakikalarda yediğimiz golle berabere bitse böyle güzel yorumların sayısı şimdiki kadar olmayacaktı. Birol'un son dakikalarda ceza sahası önünde yaptığı fauller bize pahalıya mal olabilirdi. Her halukarda maç bizim hakkımız dı ondan dolayı bu serbest vuruşlarda hiç endişelenmedim.
Rahat izleyeceğimiz maç yok buna şimdiden kendimizi hazırlayalım.

üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 70>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır