eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Giresunspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 70>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 21:59
Alıntı yapılan izzetiz

arkadaslar merhaba zor oldu ama hakeme ragmen aldik maçı,evet başka sitelerde yazılanları buraya taşımak güsel degil ama benim çotanaklar.com da gördügüm yazı beni üzdü,,,,bunu burda paylaşabilirim çünkü camiaları geren bi yazı deil,ama beni üzdü,bir esesli arkadas ii dileklerde bulunmus diger maçları için giresunspora,birde sanırım bir gölünüzde sayılmadı,gördügüm kadarıyla kalecimiz ferhat içerde topu tuttu gibi yazmiş,,,,o eses sevgisi tartisilmaz kişi,o sitede hiç bir giresunlu bunu paylaşmazken bunu yazması bana abes geldi,belkide ben yanlişim ama enazindan kalecileri metin aktaşın zmanı nasil yedigini ve hakemin nasil maçı yönettigindende bahsedebilirdi,,,tabiki camialar arası diyalog önemlide bu bana ilginc geldi,,,,tesekkürler
Okişi benim evet benim gördüm goldü ferat icerden tutu topu haa belki yanılıyo ola bilirim ama doruları yazmak neden abes oluyo onu ben anlamış degilim giresunlu bunu paylaşmaz cünkü hiç biri daha o pozüsyonu görmedi kale arkasında oldukları icin reklam panosuda vardı ama benim gözüm öle gördü belkide yanılıyo ola bilirim ama dogruları yazmak abes olmasın lütven varsa başka sorunun msj ata bilirsin ben burdan giresunsporu kutluyorum gercekden güzel mücadele etiler gelen taraftarlarıda gayet efendi bir şekilde gitiler aynı güzelikde bizden geldi
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 22:01
Alıntı yapılan izzetiz

arkadaslar merhaba zor oldu ama hakeme ragmen aldik maçı,evet başka sitelerde yazılanları buraya taşımak güsel degil ama benim çotanaklar.com da gördügüm yazı beni üzdü,,,,bunu burda paylaşabilirim çünkü camiaları geren bi yazı deil,ama beni üzdü,bir esesli arkadas ii dileklerde bulunmus diger maçları için giresunspora,birde sanırım bir gölünüzde sayılmadı,gördügüm kadarıyla kalecimiz ferhat içerde topu tuttu gibi yazmiş,,,,o eses sevgisi tartisilmaz kişi,o sitede hiç bir giresunlu bunu paylaşmazken bunu yazması bana abes geldi,belkide ben yanlişim ama enazindan kalecileri metin aktaşın zmanı nasil yedigini ve hakemin nasil maçı yönettigindende bahsedebilirdi,,,tabiki camialar arası diyalog önemlide bu bana ilginc geldi,,,,tesekkürler

ferhat o topu kesinlikle dışarıda tuttu bizim önümüzdeydi pozisyon lakin o sitede yazan arkadaş nefer deymiş o yüzden görmemesi gayet normal ama sevgili ESES li arkadaşımın görmediği bir pozisyon hakkında böyle konuşması benide üzdü
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 22:16
Alıntı yapılan alyans999

Alıntı yapılan emrah

Ne oldu ne yaptı Ümit Aktan?

Benim babamdan duyduğuma göre Eskişehirspor Sergen ve Çoşkun olmadan çok sıradan bir takım Sergen ve Coşkun olmasa şampiyonluğa oynayamaz demiş.

Adam bizim kalitemizi  bir türlü görmek istemiyor o konuştukça biz kazanıyoruz.Kime hizmet eder bizden nr kuyruk acısı var bilmiyorum
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
esoğuzes Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuz
Yer: mihalıççık
  Alıntı esoğuzes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 22:18
tek kelimeyle anlatmak gerekirse

her şey mükemmeldi

not:birde şükrü hocanın aktana bağlanmadığına sevindim.inşallahta böyle devam eder ve bağlanmaz.sırf birazda bu yüzden gece maçı oynamak istiyorum.adama sinir oluyorum.maç gece olursa bizi konuşamazler
eskişehir sen bizim herşeyimizsin
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 22:38
guessman26
fotoları buraya aktarırsan daha güzel olur.tüm fotolar burada .saygılar.
http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=104&PID=107580#107580
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 22:52
Maçın sonucu gayet güzel bundan böyle öğle ahım, şahım bir futbol beklemek yanlış sonuçta 3 puan bizim olsunda nasıl olursa olsun. Kolay maç kalmadı skora oynayıp 1-0 olsun kazanalım yeter. Bence bu günün en önemli olayı maçtan 1 saat önce başlayıp macın 20. dakikasına kadar yağan o yağmurda tribüne gelen cefakar ES ES taraftarıdır. Türkiye liglerinde hiç bir takımın taraftarı maçın önemi ne olursa olsun bu hava koşullarında bu kadar fedakarlık yapıp maça asla gelmezdi. Gelsede bizim acık tribünümüz gibi asla olamazlardı. Helal olsun onlara ve bizlere yani bugün Atatürk e gelen cefakar ES ES imin taraftarına biz herşeyi hak ediyoruz şampiyonluğuda GÜZEL VE MODERN BİR FUTBOL STADYUMUNUDA lütfen görün bu muhteşem taraftarın çektiği şu çileleri ve önlem alın lütfen. 
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 23:31

yeni amigomuz hayırlı olsunSmile

mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 23:50
[QUOTE=ermanbey26]arkdaşlar mithat ve emrah oynuyorsa giresunda tehlikeli adamlar.defans oyuncularımız birebirde dikkatli olmalı.malatya geçen hafta giresundan bir puanı hakem sayesinde kurtarmış.giresunun aleyhine kırmızı kart ve penaltı varmış maçta.bu takımın tehlikeli olduğunu görmek isteyenler cnnturk.com dan özetlerini izlesinler.bence bu maç zor olacak fakat taraftarımızın gücüyle alacağız.[/QUOTE
  ben demiştim zor olacak diye.iyi bir kalecileri olsaydı işimiz zordu.ikinci yarı çok etkili oynadık.ben her zaman iddia ediyorum.bu takımın doğa haricindeki diğer gizli kahramanı biroldur.topu çok iyi dağıtıyorve iyi pres yapıyor.kadromuzun geniş olmasında emeği geçen herkese teşekkürler.bu yağmurda takımını satmayan taraftara özellikle açık tribüne helal olsun.bu sevgiyi bizden başka kimse anlayamaz...
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
erol Liste gör
Yazar

erol
  Alıntı erol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 23:51
kanal 1 de macı vercekmi
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 23:57
Maçı ikinci yarı çevirmesini bilen teknik heyet ve futbolcular kadar sahadaki cesur yürek taraftarlar da övgünün en büyüğünü hak etti bugün. Hemde hiçbir küfür ve tahriklere prim tanımadan.

Serdar'ın maç bittikten sonra üçlü çektirmesi ve maç sonrası caddelerdeki coşku ayrı bir güzellik kattı galibiyete.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 70>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır