eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Giresunspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 70>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Online Durum: Offline
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 20:39
Alıntı yapılan emrah

Ne oldu ne yaptı Ümit Aktan?

Benim babamdan duyduğuma göre Eskişehirspor Sergen ve Çoşkun olmadan çok sıradan bir takım Sergen ve Coşkun olmasa şampiyonluğa oynayamaz demiş.
S.nalbant
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 20:46
Halt yemiş.Ağzımı bozduracak şimdi bana.Önünden yesin ümit aktan.Kapak olmuştur bu galibiyet ona üstelik 1-0 dan maç çevirdik.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 20:48

ümit aktan sadece kendini konuşabilir ağzına ESKİŞEHİR demek yakışmıyor.

Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
aztek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILMIŞTIR

Akif
Yer: Ankara
  Alıntı aztek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 20:48
Yalakalığıyla meşhur densiz Ümit Aktan Ancak yerel bi kanalda kendi çapında yaakalıklarına devam eder boşverin o bizim klasımızda birisi değil. Dikkate bile amıyorum. Buğünde Erzurumsporun yalaklığını yapıyordu.
ŞAMPİYON ESESİM NE İSTERSEN İSTE BENDEN
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 20:52
daha o kadar değil ki her hafta yenilmesini ister gib tavırları var eses gol atınca yüzünü değiştiriyor
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 21:20
Alıntı yapılan h.tamer

daha o kadar değil ki her hafta yenilmesini ister gib tavırları var eses gol atınca yüzünü değiştiriyor

boşverin onun yüzü biz şampiyon olunca bozuk plağa benzeyecekLOLnasıl bir örnekse bu
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 21:20
Ne zaman Gelecek o büyük gece

beraber yürüdük biz bu yollarda

siyah kırmızı şampiyon eses

maç sonu takımla taraftar bütünleşmesi

Serdar'ın 3'lüsü

Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
  Alıntı ilkertunes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 21:21
taraftar bugun tek kelımeyle gercekten muhtesemdı bu kadar uyumluluk uzun suredır gormuyorduk.kaldıkı bıırkac hafta oncesınde de aynı sekıldeydı ama bugunun ayrıcalıgı var nıcın o kadar soguk,o kadar yagmur,en onemlısı de 10 YTL lik bılet fıyatına ragmen muhtesemdı.demekkı bu butunlugun saglanabılmesı bılet fıyatlarıyla dogru orantılı degılmıs bunu gorduk.sadece neferın yan tarafındakı kapalı trıbun harıcınde muhtesemdı tabı taraftarımız...
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 21:36
bu taraftar herşeyi hakediyor.ben kalan maclarda alacağımız 20 puanın bizi çıkartacağını düşünüyorum.tabiki gönül isterki bir an önce garantilesin ancak bu hafta antalya ve  sakarya deplasmanda kazandı.biz altayı 3 puanla geçip sakaryayı burda yenince zaten rahatlıyacağız.önemli olan sakin olabilmek paniğe gerek yok bu takım son dakikadada olsa maçı almasını biliyor.herşey bizim için çok iyi gidiyor Allah bozmasın.
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2008 saat 21:45
arkadaslar merhaba zor oldu ama hakeme ragmen aldik maçı,evet başka sitelerde yazılanları buraya taşımak güsel degil ama benim çotanaklar.com da gördügüm yazı beni üzdü,,,,bunu burda paylaşabilirim çünkü camiaları geren bi yazı deil,ama beni üzdü,bir esesli arkadas ii dileklerde bulunmus diger maçları için giresunspora,birde sanırım bir gölünüzde sayılmadı,gördügüm kadarıyla kalecimiz ferhat içerde topu tuttu gibi yazmiş,,,,o eses sevgisi tartisilmaz kişi,o sitede hiç bir giresunlu bunu paylaşmazken bunu yazması bana abes geldi,belkide ben yanlişim ama enazindan kalecileri metin aktaşın zmanı nasil yedigini ve hakemin nasil maçı yönettigindende bahsedebilirdi,,,tabiki camialar arası diyalog önemlide bu bana ilginc geldi,,,,tesekkürler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 70>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır