eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Giresunspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 70>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2008 saat 19:27
Bu saatten sonra hiç bir rakip kolay değildir hiç bir maç kolay geçmeyecektir.bundan sonraki maçlarda iyi futbol yerine 3 puan demek daha iyidir.biz hangi şartta olursa olsun 3 puan alalım gerisi önemli değil .kötü futbolmuş ,kolay rakipmiş bunlar boş işler.3 puan olsun kötü futbol olsun lig sonu geliyor.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2008 saat 19:56
   Kendi evimizde oynayacağımız maçta,kazanmak her maç gibi şarttır.Giresun'da ilk altı içinde kendine yer bulmak isteyen takımlardan biridir.Onlarda bu amaçları doğrultusunda mücadele vereceklerdir.Ancak ben bu maçı kazanacağımıza inanıyorum.
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
  Alıntı esme_deli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2008 saat 20:39
giresunsporun kadrosuda gayet iyi hafife alınacak takım değil ki zaten ligde hafif takım yok herzamanki oyunumuzu oynasak kazanırız diye düşünüyorum stadımızı yine doldurmalıyız esesime güç lazım motivasyon lazım bunu biz yapacağız herkes maçta yerini alsın
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2008 saat 20:47

Giresun son 3 deplasmandan 5 puan aldı.Ondan önceki 2 deplasmanda yenilmişti ama rakipleri olan Erciyes ve Ordu'yu oldukça fazla zorlamıştı.Emrah Kol gibi hızlı kontraya yatkın bir forvetleri var(ilerde iyi yerlere gelmesi muhtemel).GBB de altlardaydı ama 1 puan aldılar bizden demiştik burda zor maç diye bu maçta kolay gibi görünsede kağıt üzerinde öyle değil.

Orta alana Doğa ve Serkan'ı yeniden monte etmeliyiz.Birol-Emre yerine Emre-Doğa ya da Birol-Doğa 2'lisi olmalı bence.Solada Mustafa'nın yerinde Serkan'ı monte etmeliyiz.Sakarya maçına 50 puanla çıkarsak çok iyi olur.Önce Giresun'u son derece ciddiye alıp iyi motive olup yenelim sonra Altay'a akalım.
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2008 saat 21:42
Ligde kolay rakip yok Giresunspor özellikle deplasmanda iyi oynayan bi ekip.Yarın malatyayı yenerlerse bi nebze rahat gelirler eskişehire.Kazanmaktan başka caremiz yok, giresunu saten istatiklere bakarakta yenebilecegimiz bi ekip.Allah utandırmasın.
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
Narin Liste gör
Deneyimli Yazar

Selahattin
  Alıntı Narin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2008 saat 21:52

Kalan maç sayısı azaldıkça maçlardaki gerilim katsayısı artmakta. Dolayısıyla, takımı oluşturan futbolcuların transfer bedellerine göre kıyaslanması da anlamsızlaşmaktadır. Zira, kolay geçeriz dediğimiz takımlar; kalan haftaları da düşünerek can kaygusu ile saldırmakta ve akla gelmeyen sonuçları alabilmektedir. Giresun maçının bu nitelikte bir maç olmaması temennilerimle ES ES başarılar dilerim.

Son iki maçta Coşkun ve Kartal maçında Sergen vasatın çok altında kaldı. Bu iki futbolcunun sarılardan kızarması dolayısıyla Giresun’a karşı görev alamayacaklar. Umarız bu haftayı değerlendirerek eski form düzeylerine ulaşırlar. Antalya maçında benim gözlemlemelerime göre yetersiz kalan Mustafa ve Emre Kartal maçında da yine vasatın altında bir oyun segiledi. Defansta hata yapan Tufan ve özellikle Sezgin bu kez ceza alanı içinde paslaşma yerine bu tehlikeli alandan top gitsin de nereye giderse gitsin havasında idi. Sonuç olarak, can derdinin egemen olmaya başladığı bu dönemde futbolcularımızın stresden arındırılması ve taraftarında sabırla devam eden desteğini sürdürmesi gerekmektedir. Biz özde seyirciyiz. Ancak, dışarıdan işi Teknik yönetim gibi gözlemleyememekle birlikte ES ES’in Giresun karşısında form ve oyun grafigi düşen değil artışa geçen bir yapıda görmek istiyoruz.

ES ES TÜRKİYEDE TEKSİN
Yukarı
sulo2635 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

süleyman ulug
  Alıntı sulo2635 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2008 saat 22:05
Giresun,Altay,Sakarya maclarndan 9 puan alırsak (büyük aksilik olmzsa) hep şehir hemde takım şampıyonluk havasına gırer ve filimin sonu mutlu biter ve ŞAMPIYON oluruz dıye dusunuyorum.... 
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2008 saat 22:05
Hernekadar Giresunspor şaşırtıcı sonuçlar alsada bu maçtan farklı bir galibiyet çıkaracağımızı düşünüyorum, bugun Sergen in gördüğü kartla haftaya oynamayacağı kesinleşti, 10 haftanın ardından son 5 dk forma şansı bulan, atom karınca Serkan forma özlemini giderecek ve beklenen özveriyi gösterecektir. Emre Toraman ın performansını çok beğenmiyorum, bence Doğa Emre Toraman yerine herzaman bize daha fazla güven verecektir. Serdar yine benim takımda kaleci Ferhat kadar güvendiğim bir oyuncu, bu hafta da kendinden bekleneni gösterecek gol atmasada kral Coşkun a yardımcı olacaktır. Coşkun u Kartal maçında biraz gergin gördüm ama, Giresun maçında hem kendini hemde bizi rahatlatacak golleri atacağını düşünüyorum, Giresun maçını da alarak seriyi devam ettirebilmek dileğiyle..
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2008 saat 22:09
Alıntı yapılan loranleroy

Hernekadar Giresunspor şaşırtıcı sonuçlar alsada bu maçtan farklı bir galibiyet çıkaracağımızı düşünüyorum, bugun Sergen in gördüğü kartla haftaya oynamayacağı kesinleşti, 10 haftanın ardından son 5 dk forma şansı bulan, atom karınca Serkan forma özlemini giderecek ve beklenen özveriyi gösterecektir. Emre Toraman ın performansını çok beğenmiyorum, bence Doğa Emre Toraman yerine herzaman bize daha fazla güven verecektir. Serdar yine benim takımda kaleci Ferhat kadar güvendiğim bir oyuncu, bu hafta da kendinden bekleneni gösterecek gol atmasada kral Coşkun a yardımcı olacaktır. Coşkun u Kartal maçında biraz gergin gördüm ama, Giresun maçında hem kendini hemde bizi rahatlatacak golleri atacağını düşünüyorum, Giresun maçını da alarak seriyi devam ettirebilmek dileğiyle..
Coskun cezalı duruma düstü yani giresun maçında oynayamayacak
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
  Alıntı dayz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2008 saat 22:14
yenmesine yeneriz allahın izniyle ama takımın üzerinde stres vardı gibi inşallah atlatırız
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 70>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır