eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombineler N.Yıldırım Kapısından Girecek (Sayfa 8)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2008 saat 00:54
kesinlikle çok büyük sorun kombinelerin girişleri rahatlatılmalı çok sıkıntı çekiyoruz yönetimden bir kişi bunları okuyorsa lütfen çözüm getirsin insan muamelesi görmek istiyoruz.
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2008 saat 01:21
Alıntı yapılan asssadza

Bilgi amaçlı yazıyorum,açık tribünde 3 kapı 8 turnike var.
Kapalı tribünde Amigo Orhan,Sinan Alağaç,Vıp,65'liler,Kızılcıklı ve Ayder olmak üzere 6 kapı ve her birinde birer adet toplam 6 turnike var.

Bilgilendirme için teşekkürler. Baya bir uğraştım bu sayılara ulaşmak için burnumuzun önünü görememişizLOL 

Hesap ortada  3000 kişi için 6 turnike, turnike başına 500 kişi, 13000 kişi için 8 turnike, turnike başına 1625 kişi. 3,25 kat daha fazla yük. Turnike başına yük en fazla 750 kişiye indirilirse problem kalmaz.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2008 saat 01:39
Kapalının kapasitesi 3000 mi Müjdat abi ? Ben 5000 diye biliyordum.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2008 saat 01:40
Alıntı yapılan ES_Kadir

Açığın kapasitesi 3000 mi Müjdat abi ? Ben 5000 diye biliyordum.

Ben de öyle biliyordum, değilmiş.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2008 saat 01:41

O zaman bizim stadın kapasitesi 18500 değil Ouch 16000 filan.

Yukarı
BezgiN Liste gör
Yazar

Uğur Takıl
  Alıntı BezgiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2008 saat 02:25

abdullah matay kapısının sol tarafındaki turnike kombinelere ayrılmıştı malatya maçında...biz 3 arkadaş stadyuma gittiğimizde matay kapısının kuyruğu stor un oralara kadar kıvrılmış ve uzamıştı...ben açıkçası kuyruğa girmeyi düşündüm ilk anda ama son anda burda yazılan yorumlar geldi aklıma...şansımı denemek istedim ve yürümeye başladım,spor salonunun oralara geldiğimde tanımadığım bir ESES sevdalısı kuyruğun arkada olduğunu gayet güzel bir biçimde söyledi bize..bende bizim kombinemiz var kombine turnikesi ayrı dedim haliyle...sırada olan birkaç arkadaşta "evet kombine turnikesi ayrı" deyince gönül rahatlıyla gittik kapının önüne ...taş çatlasın 8-10 kişi falan vardı en soldaki turnikede...ve rahatça girdik bizde.turnikeye yaklaşırken kuyrukta olan diğer ESES sevdalılarından bir ikisi "ulan salaklık ettik almadık zamanında,hadi gene biz iyiyiz erken geldik arkadakiler yarım saat daha bekler" diye konuşuyolardı...demek istediğim burayı takibeden birileri var demek ki böyle bişey geldi başımıza...ama biz girdikten sonra yoğunluk olupta biletli seyircileride almaya başladılarsa bilemem,çünkü oturacak yer bulduğumda saat tam 12:20 idi...

Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2008 saat 09:29
Alıntı yapılan BezgiN

abdullah matay kapısının sol tarafındaki turnike kombinelere ayrılmıştı malatya maçında...biz 3 arkadaş stadyuma gittiğimizde matay kapısının kuyruğu stor un oralara kadar kıvrılmış ve uzamıştı...ben açıkçası kuyruğa girmeyi düşündüm ilk anda ama son anda burda yazılan yorumlar geldi aklıma...şansımı denemek istedim ve yürümeye başladım,spor salonunun oralara geldiğimde tanımadığım bir ESES sevdalısı kuyruğun arkada olduğunu gayet güzel bir biçimde söyledi bize..bende bizim kombinemiz var kombine turnikesi ayrı dedim haliyle...sırada olan birkaç arkadaşta "evet kombine turnikesi ayrı" deyince gönül rahatlıyla gittik kapının önüne ...taş çatlasın 8-10 kişi falan vardı en soldaki turnikede...ve rahatça girdik bizde.turnikeye yaklaşırken kuyrukta olan diğer ESES sevdalılarından bir ikisi "ulan salaklık ettik almadık zamanında,hadi gene biz iyiyiz erken geldik arkadakiler yarım saat daha bekler" diye konuşuyolardı...demek istediğim burayı takibeden birileri var demek ki böyle bişey geldi başımıza...ama biz girdikten sonra yoğunluk olupta biletli seyircileride almaya başladılarsa bilemem,çünkü oturacak yer bulduğumda saat tam 12:20 idi...

Evet işte bende onu anlatmak istiyorum. Bunu bende gördüm çünkü, Kombinelilerde fazla beklemeden stada girebildi, Bileti olanlarda fazla beklemedi. Ama çoğu kişi nasıl olsa girerim mantığındaydı bunun için son yarım saat kala stadyuma gelmeye başladı, haliyle dışarsı çok kalabalık oldu ve millet daha erken içeri girebilmek için kapılara hucüm etmeye başladı. Herkes normal geldiğinden 15 yada 20 dakika erkan gelse hiçbir sorun yaşanmayacaktı..
Yukarı
co1965 Liste gör
Yazar

Covanni Van bronckhorst
  Alıntı co1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2008 saat 10:06
Alıntı yapılan BezgiN

arkadaşlar her ne kadar öyle söylensede bu kapıdan normal biletliler de geçti. Benim kombinem var,ama benim önümde bulunan bir sürü normal biletli arkadaş vardı ve de girdiler. Saat  11:45te durum bööleydi.
Viewer discretion is advised...
Yukarı
quaker_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı quaker_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2008 saat 12:09
kolay giris onemli 
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 20:01
Kombine girişleriyle ilgili son gelişmeler olmadı herhalde.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır