Sayfayı yazdır | Close Window

Kombineler N.Yıldırım Kapısından Girecek (Sayfa 8)

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=704
Yazdırma tarihi: 09/May/2024 saat 09:36
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Kombineler N.Yıldırım Kapısından Girecek (Sayfa 8)
Gönderen: asssadza
Konu: Kombineler N.Yıldırım Kapısından Girecek (Sayfa 8)
Gönderi tarihi: 07/Şub/2008 saat 23:26
Önümüzdeki Malatyaspor maçından itibaren,açık kombine kart sahipleri açık tribünde bulunan üç giriş kapısındaki (Apdullah Matay,Aziz Bolel ve Necdet Yıldırım kapıları ) sağ baştaki turnikelerden içeri alınacaktır.

Şampiyonluğa adım adım gittiğimiz bu son maçlarda daha fazla taraftar desteği göreceğimizden,girişlerdeki izdihamı ve kalabalıklığı aza indirmek adına yapılan bu çalışmadan ötürü yönetimimize de teşekkürler.

Maç gününe kadar yerel basın organlarında da bu konu yer alıcaktır ama duyanlar duymayanlara anlatırsa,taraftarlarımızın bu düzene alışmasını daha rahat sağlarız.

-------------
Bir yaşam biçimidir Es Es...

Yanıtlar:
Gönderen: KaRa
Gönderi tarihi: 07/Şub/2008 saat 23:32
Sanırım açık tribün girişlerinde her kapıda yanyana iki tane turnike var. Bilet ve kombine girişlerinin bu şekilde ayarlanması giriş problemini belki biraz azaltabilir. Tabi taraftarımız da inşallah buna uyar, sorunları en aza indirgemiş oluruz...

-------------
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!

Gönderen: techeses
Gönderi tarihi: 07/Şub/2008 saat 23:41
S-I-Ğ-M-I-Y-O-R-U-Z ileryen haftalarda açıkta yapılan tezahüratı duyar gibi oldum sankiSmile

-------------
NE DİL YETER SENİ ANLATMAYA NE GÖZ KIYAR SANA BAKMAYA...

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 07/Şub/2008 saat 23:46
   İstenildiği kadar söylensin,o kargaşa da doğru düzgün o sırayı yöneten işleri ayarlayan biri olmadığını sürece açık işi olmaz.

-------------

Gönderen: uselen26
Gönderi tarihi: 07/Şub/2008 saat 23:47
Alıntı yapılan KaRa

Sanırım açık tribün girişlerinde her kapıda yanyana iki tane turnike var. Bilet ve kombine girişlerinin bu şekilde ayarlanması giriş problemini belki biraz azaltabilir. Tabi taraftarımız da inşallah buna uyar, sorunları en aza indirgemiş oluruz...

Aynı kapıdan hem kombinelerin hem de biletli seyircinin alınması çok hatalı bir uygulama...Aynı kapı olduktan sonra sağdaki turnike yada soldaki turnike önemli değil ....Çünkü yıllardır görüyoruzki taraftarımız çabuk galeyana gelip bazı şeyleri protesto edip hurra kapılara yükleniyor, sıra falan kalmıyor...

Bunun yerine sene başından beri savunduğum gibi kuytuda kalan Abdullah Matay kapısı sadece kombineli girişine ayrılıp önü daha ferah olan diğer iki kapı biletli girişine ayrılsa çok daha iyi olurdu....Lütfen bu konuda yönetime bir şekilde ulaşalım....Çünkü uygulamanın bu şekliyle iyi niyetli ancak yetersiz olduğunu düşünüyorum....Açık türbün girişinde polis kombinesi olanları Abdullah Matay kapısına, biletli olanları diğer iki kapıya yönlendirmeli.... 

-------------
Uğur

Gönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 07/Şub/2008 saat 23:47
Alıntı yapılan huso_26

İstenildiği kadar söylensin,o kargaşa da doğru düzgün o sırayı yöneten işleri ayarlayan biri olmadığını sürece açık işi olmaz.
afedersiniz ama birilerinin sizi şöyle böyle yapın demesi mi gerekiyor stada erken gelerek bunu azda olsa önleyebiliriz kapılar yeterli bence

-------------

Gönderi tarihi: 07/Şub/2008 saat 23:59
Alıntı yapılan esesli_asik

Alıntı yapılan huso_26

afedersiniz ama birilerinin sizi şöyle böyle yapın demesi mi gerekiyor stada erken gelerek bunu azda olsa önleyebiliriz kapılar yeterli bence

Abi bana değil ama bazı gerizekalı tipler anlamıyor.Ben Elazığ maçında sezon başında 2 saat önce geldim.Ama arkadaşını öne alanlar bi yandan sırayı kaynatanlar,kavga edenler...Polis desen köpeğiyle 50 kişinin arasına girmiş afedersiniz bi yerimizi tutuyorduBig%20smile.Bu şartlarda bir tane orada görevli olacak.Bana kalsa ben uyarım ama ne tipler sizlerde biliyorsunuz.

-------------

Gönderen: enES26
Gönderi tarihi: 08/Şub/2008 saat 00:06
ben kombine kartımla her maç öncesi stada girişte bu sorunu yaşıyorum..
en soldai turnikenin sol tarafı kombinelere ayrıldıgını bildigim için sıraya girmeden direk o turnikeye yöneliyorum ama her seferinde laf atanlar sataşmalar oluyor işin garibi bunların içinde kombinesi oanlarda oluyor neden sıraya girmiyorsun diye.. gülermisin ağlarmısın..

-------------

Gönderen: KaRa
Gönderi tarihi: 08/Şub/2008 saat 00:07
Hangi maçtı hatırlamıyorum, polisler bilet satılan kulübenin yanındaki girişten itibaren mavi setlerle sıra yapmışlardı. Aslında öyle bir şey lazım. Madem biz kendiliğimizden sıraya giremiyoruz, öyle bir sistemle girişten itibaren sıra yapmak zorunda kalınır. Belki bir nebze kaynak durumları filan engellenir...

-------------
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!

Gönderen: es-es2641
Gönderi tarihi: 08/Şub/2008 saat 00:15
   Şimdi en soldan giriyorduk hep.Açığı karşına aldın mı,sol kapının sol tarafındaki turnikeden yani.Şimdi ise kapıların sağ tarafı deniyor.Sağ turnikeden mi giricez yoksa denildiği gibi ("turnikelerin sağ baş tarafındaki bölümlerden içeri alınacaktır.") turnikelerin sağ tarafından turnikesiz yerden mi gireceğiz.

-------------
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...

Gönderen: lucky strike
Gönderi tarihi: 08/Şub/2008 saat 00:27
Mantıklı  bir uygulama olmuş sonunda.

Gönderi tarihi: 08/Şub/2008 saat 00:37
Aşağıdaki yazıyı bir gazeteci arkadaşıma yolladım. İnşallah basında bu konuyu yeterince işler de yönetim aşağıdaki gibi bir uygulama yapar....Sene başından beri kombinemizle rezil olduk ya....

"Aynı kapıdan hem kombinelerin hem de biletli seyircinin alınması çok hatalı bir uygulama...Aynı kapı olduktan sonra sağdaki turnike yada soldaki turnike önemli değil ....Çünkü yıllardır görüyoruzki taraftarımız çabuk galeyana gelip hurra kapılara yükleniyor, sıra falan kalmıyor..."Benim kombinem var müsade edin geçeyim" demeye cesaret edemiyorsun çünkü insanlar sırada bunalmış patlamaya hazır....

Bunun yerine sene başından beri savunduğum gibi kuytuda kalan Abdullah Matay kapısı sadece kombineli girişine ayrılıp önü daha ferah olan diğer iki kapı biletli girişine ayrılsa çok daha iyi olurdu....Lütfen bu konuda yönetime bir şekilde ulaşalım....Çünkü uygulamanın bu şekliyle iyi niyetli ancak yetersiz olduğunu düşünüyorum....Açık türbün girişinde polis kombinesi olanları Abdullah Matay kapısına, biletli olanları diğer iki kapıya yönlendirmeli....Hatta açık türbün girişine herkezin görebileceği bir yere büyük bir yazı asılarak insanlar kapılara yönlendirilebilir"

-------------
Uğur

Gönderen: ESKİCE
Gönderi tarihi: 08/Şub/2008 saat 19:39
Girişin nasıl olduğu bence pek önemli değil bir şekilde giriyoruz sırada beklemekte o kadar koymuyor( bankada şurda burda beklenen zamana göre hem kısa hemde o kadar sıkıcı değil) asıl sorun bence çıkışta çıkışta hem izdiham oluyor hem uzun zaman alıyor birde puan kaybedilen bir sonuç varsa ızdırap oluyor buna bir çözüm en azından önümüzdeki yıl sağlanır inşallah.

-------------

Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 08/Şub/2008 saat 19:52
[QUOTE=es-es2641]   Şimdi en soldan giriyorduk hep.

Daha yeni aldın be Kombineyi hep nasıl girdin :)

Bence güzel olmuş ama kötü yanlarıda vardır tabiki, Kombineliler maça daha geç saatlerde gelmeye kalkmasınlar şimdi..

-------------

Gönderen: cebe26
Gönderi tarihi: 08/Şub/2008 saat 20:52
çok yerinde bir uygulama

-------------
inadına eses

Gönderen: sümeres
Gönderi tarihi: 08/Şub/2008 saat 21:03
Bence tek kapı çift turnike kombinelere yeter.hemde kargaşa olmaz.Şimdi  iki turnikeden sağ taraftakiler kombinesi olanlara ayrılmış.ama aynı zamanda normal biletide okuyacaksa bu işte gene kargaşalık çıkar.ama sadece bir kapıyı kombineye ayırırsan gelen  biletliyi içeri almazsan bu iş olur.Açık kombine kapısı diyede kocaman yazarsın kombinesi olmayan uğramaz oraya.Görecez bakalım pazar günü nasıl olacak... 

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 08/Şub/2008 saat 22:13
Hele şükür geç kalınmış uygulama.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: ESmustafa
Gönderi tarihi: 08/Şub/2008 saat 22:17
bunun çözüm getirmesi için uygulama önemli yani duyurabilmek ve uygulayabilmek. bundan daha önemli olan stada erken girmektir. maça 12:30 dan sonra gelmeye çalışan biri sonrada dışarda girmiyoruz diye söylenmeyecek. bizde istiyoruz çok kapı olsun erken gelmeye lüzum olmasın ama durum bu işte ve budurumu kabullenip ona göre hareket etmek en doğrusu. saat 12:40 olmuş stad hala boş futbolcular ısınıyor ama onları maçın havasına o anda sokamıyoruz. cılız bi sesle trübünlere çağırıyoruz hoş durmuyor. o saatte trübün şovumuz başlasa ve sırayla bütün futbolcuları 20 bin kişi stada çağırsa daha bi başka olur tabiki. buna biraz özen gösterelim ve bunu anlatalım. erken gelmeye dikkat!!!

-------------
ES-ES

Gönderen: muhammetpoyraz
Gönderi tarihi: 08/Şub/2008 saat 22:39
Açık kombinesi ile Kızılcıklı' ya halen girebilmekteyiz değil mi ?

Gönderi tarihi: 10/Şub/2008 saat 20:29
Malesef bu kombine giriş uygulaması tutmadı. Sevgili yönetim o kıpılardan birini komple kombine girişine ayırmalısınız.kapıya koyduğunuz adamların uygulamadan haberi bile yok.burası kombine girişimi diye soruyorum hem kombine hem biletli girişi diyor .Yönetimin bir açıklaması var kapıların sağ girişleri kombineye ayrılmıştı haberiniz yokmu diyorum yok diyor.

Bu uygulama tutmadı en güzeli kapının birini kombineye ayırın üzerinede kombine girişi yazın düzelsin bu olay .

-------------

Gönderen: delibalta
Gönderi tarihi: 10/Şub/2008 saat 20:40
malatya macında tam 20 dk sıra bekledim hemde kombinem varken.kambinem varsa bi avantajı olmalı dimi .simdiden söyliyeyim bu uygulamalar devam ederse bu bu yönetim seneye bana biraz zor kombine satar.....işte o kaClap

-------------
*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*

Gönderi tarihi: 10/Şub/2008 saat 20:59
Sıradaki çoğu aynı şeyi söylüyordu neden kombine alayım bu kadar sıra bekledikten sonra nasıl olsa bilet fiyatlarıda düşüyor diye konuşuyorlardı.
ben hem kendimi hem kulübümü düşünüp kombine alıyorum hem sıra bekliyorum neden kombine alayımki diyor kombine alanlar.
duyrulur sayın yönetim önemli konulardan es geçmeyin.

-------------

Gönderen: mehmetaliyalcinkaya
Gönderi tarihi: 10/Şub/2008 saat 21:06
ben kombine aldım.maç başı  fiyatına vurursan 15 milyona geliyor.aslında paranın hesabını yapsam vermem o parayı.demek istedigim madem maç 5 milyon olacak neden 200 e sattıyosun.kulübümüze katlı olsun diyoruz alıyoruz.seneye nasıl alalım bu şekilde olursa.anlayışsızmıyım arkadaşlar.yönetime durulur.

Gönderen: porsukes
Gönderi tarihi: 10/Şub/2008 saat 21:11

kombine alan taraftarın hiçbir avantajı yok, heralde dünyada eşi benzeri daha yoktur. ben kombine alırken hiçbir para hesabı falan yapmadım yapmamda, ama bu şekildeki bir uygulama kombine alan kişileri enayi yerine koymak gibi geliyor bana, ben seneyede kombine alıcam ama seneye yönetim neden kombine almıyor taraftar diye yakınmasın bunca insan kombine almanın ufakta olsun hiçbir avantajını görmemiştir. kombine kart sahipleri önümüzdeki sene kombine alacakları zaman %15-20 arası indirimli alabilirlerse önümüzdeki seneler için kombine alacak seyircilerinde hevesini kırmamış olurlar.

Gönderen: must_ekin
Gönderi tarihi: 10/Şub/2008 saat 21:28

yonetım yonetme ısını bılmıyor acıkcası . bır uygulamaya  gidiyorsan  bunu takıp etmen denetlemen gerek eyy yonetım .kaldıkı turnıkedekı gorevlıler bıle uygulamadan habersız. laf olsun dıye bır uygulama baslatılmaz . ayrıca stada gırerken cıkarken hep sıkıntı cekıyor taraftar.  aslında buyuk baskan fılan yok ortada buyuk taraftar war . yapılacak ısler cok kolay kombıne kapısı yapılmalı boylelıkle kombınesı olan taraftarın en azından gonlu alınmalı farklılık yaratılmalı ( en azından kombıne ozendırılmelı). turnıke onundekı demır parmaklıklar uzatılmalı boylelıkle gırıslerdekı kargasa gıderılebılır taraftar rahatca gırer .yer kazanma acısından demır parmaklıklar s seklınde yapılabılır . stadın sag ve solundakı  cıkıs kapıları buyultulmelı sonucta o kısımlarda  yer sıkıntısı da yok  kapılar rahatca buyultulur. malıyetlı ısler degıl bunlar . sadece yonetımden bırılerı bu sıkıntıyı gorebılsın . kafa yorsun .

Gönderen: muzoes
Gönderi tarihi: 10/Şub/2008 saat 21:57

kombine bilet almanın hiç bir avantajını göremedim avantajı bırak kapı girişleri eziyet çıkışları eziyet yandaki çıkış kapılarını ne diye doğru dürüst açmazlar anlamadım insanların eziyet çekip ezilmesini mi istiyorlar maçtan çıkarken çocuğumla maça geliyorum çıkarken kapı çıkışında çocuğum ezilmesin diye büyük çaba sarfediyorum giriş işkence çıkış işkence bir dahaki sezon kesinlikle kombinede almayacağım insanı enayi yerine koyuyorlar millet 5 biz 10 lira vererek maça giriyoruz yazık çok yazık yönetimi kınıyorum duyarsızlığından dolayı.

Gönderi tarihi: 10/Şub/2008 saat 22:07
kombinemle bugun yine rezil oldum..
sıraya geçmeden en sağdaki kombine(sözde) turnikeye yürüdm sıradki bir çok kişiyle de münakaşa etmek zorunda kaldım ..
anlamadımki bu konuyu çözmek bu kadarmı zor??

-------------

Gönderen: emrahes
Gönderi tarihi: 10/Şub/2008 saat 22:20
Alıntı yapılan enES26

kombinemle bugun yine rezil oldum..
sıraya geçmeden en sağdaki kombine(sözde) turnikeye yürüdm sıradki bir çok kişiyle de münakaşa etmek zorunda kaldım ..
anlamadımki bu konuyu çözmek bu kadarmı zor??
bende sadece benım basıma mı geldı dıyordum demek kı degılmıs.bugun sıraya gırdım ve turnıkelerın oaray geldıgımde kombınelerın sol taraftakı turnıkeden gırdıgını soledıler bende soldakı sıraya gırdım.sonra gene sıra bana geldıgınde kombınenın bı sol taraftan gırdıgını soledıler:Dasıl sınır bozucu olan orda ınsanlara laf anlatamamak ve toplu kaynamalar.yonetımi bu konudaku cabaları ıcın Clap

-------------
DK

Gönderen: esesesin
Gönderi tarihi: 10/Şub/2008 saat 22:27
    5-6 senedir kombine alırım.Seneye alırsam ALLAH BELAMI VERSİN..........

-------------
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 10/Şub/2008 saat 22:37
 Bende bir daha alırsam Allah belamı versin diyeceğim ama gidip alıyoruz yine Hiç değilse eski gişelerin oraya bi turnike koyamazlarmı çünkü normal kapıdan girerken biletli seyircilerde haklı olarak mırıldanıyorlar derdini anlatamıyorsun kombine kapısı tamamen farklı bir kapı olmalı sağdan la soldan la olmaz ki bu iş.

-------------
S.nalbant

Gönderen: Gaul
Gönderi tarihi: 10/Şub/2008 saat 22:43
ben genelde kızılcıklıya giriyorum. ( açık kombinem var ama kızılcıklıya da giriliyor. açığa girmek kızılcıklıya girmekten daha cileli olduğu için kızılcıklı tercihimdir. )  Ender olarak açıktayım. Bugün kızılcıklı'nın kapasitesi dolduğu için açık tribüne gelmek zorunda kaldım. Gelmez olaydım. En son mardin maçında açıktaydım. aradan 17  hafta geçti değişen birşey yok. Nerde başladığı belli ama nerde bittiği belli olmayan turnike kısmı bombeleşmiş kuyruğumsu göründüler vardı. Bir de taraftarlarımızın ana bacı küfürleri ve bazı şerefsizlerin (!) araya kaynak yapmasıyla çileye döndü. Ama neticede girebildim. Bence çözüm olarak Abdullah Matay kapısını sadece kombineye ayrılması ve güvenliklerin biletli seyircileri o kuyruğa sokmaması. Çıkış konusunda da kapıların dar olduğunu hepimiz biliyoruz 5dk stadta oturup sıranın tenhalaşmasını beklesek ne kaybederiz ? Hurraaaa diye gitmektense mantıklı gibi duruyor.

Gönderen: Ankalimes
Gönderi tarihi: 10/Şub/2008 saat 23:48
Kavga,gurultu,su,bu derken bu konu bu hafta kaynayacak yine...

Gerci sorun 1 haftada cozulucek bir sorun degil,kombine isinin temelinde ciddi sorunlar var....

Giris icin bir turnikenin kombinelilere ayirmak giris sorununu cozebilir ama is girmekle bitmiyor...

Bugun saat 12:15 civari statdaydim,maca beraber gittigim arkadaslarim bilet ve sira sorununu bildigi icin 11:30 gibi aciga girdiler.Ben kombinem oldugu ve kombine girisleri hakkindaki gelismelere guvendigim icin  daha sonradan geldim.. Gelir gelmez,en sagdaki turnikeye dogru gittim uzunca bir sira vardi.

Kapiya dogru yaklasip gorevli birinden kombine girisleriyle ilgili bilgi almak istedim ama ne mumkun..Neyse baktim herkesin elinde biletler  dedim bu haftada yalan oldu.Tam o sirada diger turnikelerde nerdeyse sekiz olmus kuyruklar varken en sagdaki kuyruk yaklasik 20 kisiydi...Belkide kombine girisi uygulaniyordur diye dusunerek bu siraya girdim,arada da kulagima burasi kombine girisi siraya girsek mi girmesek mi diye sesler geliyor fakat hem etrafima hem de siraya baktigimda benden baska elinde kombinesi olan yok,sonradan anladim ki sirasinin kombineyle alakasi yok sadece sasirtici sekilde insanlar o kapinin farkina varmamis.Soyle ki ben siraya gectikten sonra sekiz olmus orta kapi sirasinin sonundaki insanlar hemen donerek arkamda sira olusturdular.Adamlar en sondayken nerdeyse en one geldiler neyse....

Stada kombinem sayesinde degil sansimla girim,icerde arkadaslarimla bulustuk.Arkadaslarim acigi cok iyi bilmedikleri icin orta kapinin hemen asagisina oturmuslar.Neyse orda basladik maci izlemeye ama arkada surekli buyuyen ve sikisan  bir kalabalik var,kalabalik arttikca baskisini biz yiyoruz.O tarafta olanlar gormuslerdir,baktik olmuyor,tum merdivenler dolu (bunun icin kesinlikle bu hafta ceza gelicektir) koltuklarin ortasinda arkadakilerin one gecmesi icin kucuk bir yol acildi..O kalabaligin bir kismi asagiya indi fakat yogunluk giderilmedi.Devre arasinda biz oturdugumuz koltuklarin ustune cikarak onumuzdeki araliktan insanlarin gecmesine izin verdik,bi sekilde insanlar farkli yerlere yoneldiler...Fakat herkes gergin,heran hersey olabilicek gibi...

Bu seneki yonetim baskan,iyi kotu bir seyler yapmaya calisiyor.

Ama yanlarinda sak sakcilar mactan once sahanin ortasinda kosmadan once yapmalari gereken cok sey var.

Ben yonetimdekilerin acikta kac tane koltuk oldugunu bildigine inanmiyorum.Satabildikleri kadar bilet satiliyor,bugunku izdihamda cok daha buyuk sorunlar yasanabilirdi,illa birseyler yapilmasi icin birilerinin caninin mi yanmasi gerekiyor.....

Kombine konusuna geri donersek,ne girisde ne de stadin icinde kombile sahibi olmanin hicbir avantaji yok ,aksine genel olarak verilen daha fazla bir para soz konusu...Dunyanin hicbiryerinde kombine sahibine dezavantaj olarak geri donmez ama biz de oluyor,lafa gelince Turkiye'nin en buyuk kulubu,dunyanin en iyi taraftari,su bu ama uygulamaya gelince ortada olumlu birsey yok....

Kendi adima kombine alirken ilk dusuncem takima kendimce bir katkim olmasi,baska bir baslik altinda da yazmistim son 3 yildir aldigim kombinelerin benim icin ayrica bir koleksiyon degeri var,hepsini de cuzdanimla gururla tasirim...

Tamam avantajlarindan vazgectim ama en azindan EZIYET cekmeyelim.....

-------------
Eskisehirspor Sevgisi Dunyanin Heryerinde
http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w - http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w

Gönderi tarihi: 12/Şub/2008 saat 17:35

EY ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİ:

Ya kombine girişlerini düzelt ya da düzelt.Eğer o şanlı koltukta oturuyorsan bunu yapmak zorundasın.Parasını pulunu geçtim eziyet çekmeyelim bari.Yarın öbürgün geçen seneki gibi o turnike bilmemne olsun diye bağırılsın istemiyorsanız duyarsız kalmayın.
    Büyük başkan da bi zahmet bir hafta gelsin açıktan girmeye çalışsın tribüne.Ya da gelsin çileyi yakından görsün......

-------------
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...

Gönderi tarihi: 12/Şub/2008 saat 18:17
Abicim biz öyle böyle diyoruz ama takım Şampiyonluk yolunda ben 11:30 sıralarında stada girmek için açık tribündeydim. Önümde çok uzun bir sıra vardı. 2 dakikada bu sıra bitti ve içeri girdim.. Ben girdikten sonra yukarıdan dışarı biraz baktım dışarda 500-600 civarı taraftarımız vardı. 12' yi biraz geçince bir daha baktım. Stadın dışı Ana Baba günü olmuş. Maça 45 dakika kala gelirsek sıkışıklık elbette olacak. Biraz fedakarlık gösterek bizde erkan gelmeliyiz. Hemde anlamadığım birşey var.. Ben Saat 11:30' da tribüne giriyorum. Adam Saat 13:00' te giriyor ve daha iyi yerde maçı izlemek için açık tribünün yukarı tarafıına çıkıyor. Biz zaten 2 koltukta 3 kişi dururken birden 5 kişi oldu 2 koltukta..Alt taraftar meğerse boş.. Senin maç başlamaya yakın gelipte orada milleti sıkıştırmaya hiç hakkın yok. Eğer geç geliyorsanda açık tribünün alt tarafına inerek oradan seyredebilirsin..

-------------

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 12/Şub/2008 saat 18:39
Bu hafta kapılar aynı hamam aynı tastı...Hiçbir şekilde kombine kapısından sorunsuz geçiş yapan birisini görmedim...Çok mu zor bunu yapmak ?

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 12/Şub/2008 saat 18:56
Meslek Lisesinin ordaki arka büyük kapı neden kullanılmıyor?

-------------

Gönderen: mehmetaliyalcinkaya
Gönderi tarihi: 12/Şub/2008 saat 19:01
arkadaşlar çok büyük sorun gibi büyütmeyin bence.eses için geliyorsunuz sinamaya gitmiyorsunuz. bin insan  saat te giriş yapıyor.bence şimdi bunu düşünme zamanı diil bayrak hazırlayıp şampiyonlugumuz için bişiler düşünme zamanı.kardeşlerim derdimiz süperlik dir kapı girişleri diil bence.

Gönderi tarihi: 12/Şub/2008 saat 19:17
    Benim için önemli.Ben pazarları da çalışıyorum ve zamanım kısıtlı.Erken gelemiyorum.Rahatlığı yaşamak için de kombinbe aldım.
    Ayrıca bilet fiyatları düşsün derken ES ES sevdası yok muydu sizde.Sinemaya değil maça gidiyoruz yazamadınız ama giriş konusunda gayet güzel yazıyorsunuz.Lütfen tutarlı olalım....

-------------

Gönderi tarihi: 12/Şub/2008 saat 19:30
Alıntı yapılan esesesin

Benim için önemli.Ben pazarları da çalışıyorum ve zamanım kısıtlı.Erken gelemiyorum.Rahatlığı yaşamak için de kombinbe aldım.
    Ayrıca bilet fiyatları düşsün derken ES ES sevdası yok muydu sizde.Sinemaya değil maça gidiyoruz yazamadınız ama giriş konusunda gayet güzel yazıyorsunuz.Lütfen tutarlı olalım....

Maça son yarım Saatte gelen binlerce kişi Pazar günleri çalışıyor mu ? Hayır çalışmıyor..!Sözüm bu çalışmayıpta geç gelenlere..Ben kimseye karışamam herkes istediği saatte gelir ama sen müsait olupta maça geç geliyorsun o zaman sıkışıklık hakkında bu kadarda konuşmaya hakkın yoktur. Bende Kombinelerin ayrıcalıklı olarak tek taraftan girmesinden yanayım. En azından bir faydası olsun yönetimin Kombine alanlara. BEnim sözüm biletli girenlereydi ama açık konuşmak gerekirse çoğu kişide benim Kombinem var, nasıl olsa bu hafta bize giriş kapısı ayrılacak , Ben geç gelsemde nasıl olsa girerim görüşündeydi..Ayrıca rahatlık yaşamak için Kombine alanın benim ESES sevdamı sormaya zerre kadar hakkı yoktur .!!!!

Bilet Fiyatları 15 iken ben düşsün dedim ve HaLa derim . Bunu dememe rağmen ben her maça geldim. Ben gelemeyen kardeşlerim, arkadaşlarım için söyledim ve ayrıca Sadece Kocaeli maçına 3 kişiye maç ısmarladım ve 60 Ytl para verdim girerken. Bunlarımı açıklayayım sana ama çıkıpta demedim şu kadar para verdim bu kadar para verdim diye..

Neyse Kısacası EsEs Sevdamı Sorgulamanı istemiyorum Wink Çünkü KarŞıyakaSpoRLuyum ben aranızda Ajanım İlgilendirir mi sizi ?

-------------

Gönderi tarihi: 12/Şub/2008 saat 19:35
bu haftadan itibaren inşallah düzelecek.
Kombine bileti olanında bir ayrıcalığı olsun artık yönetim bunu bu hafta düzeltecektir.

-------------

Gönderi tarihi: 12/Şub/2008 saat 20:15
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Alıntı yapılan esesesin

Maça son yarım Saatte gelen binlerce kişi Pazar günleri çalışıyor mu ? Hayır çalışmıyor..!Sözüm bu çalışmayıpta geç gelenlere..Ben kimseye karışamam herkes istediği saatte gelir ama sen müsait olupta maça geç geliyorsun o zaman sıkışıklık hakkında bu kadarda konuşmaya hakkın yoktur. Bende Kombinelerin ayrıcalıklı olarak tek taraftan girmesinden yanayım. En azından bir faydası olsun yönetimin Kombine alanlara. BEnim sözüm biletli girenlereydi ama açık konuşmak gerekirse çoğu kişide benim Kombinem var, nasıl olsa bu hafta bize giriş kapısı ayrılacak , Ben geç gelsemde nasıl olsa girerim görüşündeydi..Ayrıca rahatlık yaşamak için Kombine alanın benim ESES sevdamı sormaya zerre kadar hakkı yoktur .!!!!

Bilet Fiyatları 15 iken ben düşsün dedim ve HaLa derim . Bunu dememe rağmen ben her maça geldim. Ben gelemeyen kardeşlerim, arkadaşlarım için söyledim ve ayrıca Sadece Kocaeli maçına 3 kişiye maç ısmarladım ve 60 Ytl para verdim girerken. Bunlarımı açıklayayım sana ama çıkıpta demedim şu kadar para verdim bu kadar para verdim diye..

Neyse Kısacası EsEs Sevdamı Sorgulamanı istemiyorum Wink Çünkü KarŞıyakaSpoRLuyum ben aranızda Ajanım İlgilendirir mi sizi ?
esesesin sanırım bu yazıyı mehmetaliyalcınkaya ' ya yazmıştı. Sanırım yanlış anladınız.

Gönderi tarihi: 12/Şub/2008 saat 20:20
Hayır bana yazdığına adım gibi eminim..Bana yazmadıysa bile ben ona yazdım, çünkü bilett fiyatlarının 15 ytl çok olduğunu en çok söyleyen kişi bendim.Ne zaman konu açılsa ParaYLa EsEs Sevgisini birbirine katıyor. Kombine aldım şöyle Pişmanım böyle pişmanım diyor. Milletide caydırıyor.Bende doğal olarak kendisine dedim ki Rahatlık olsun diye Kombine alan birisi benim ESES sevdamı sorgulamasın. O kadar sorgulamak isteyen varsa ESESİME faydası dokunduğu için Kombine alanlar oLsun.

-------------

Gönderi tarihi: 12/Şub/2008 saat 20:26
Malatya maçından önce bu forumda okuduk işte kapıların sağ tarafları kombineye ait falan diye kulüp yönetimi böyle bi açıklama yaptımı araştırmadık.Maç günü elimizde kombineyle abdullah matay kapısını ora doğru yürümeye başladık.Amam yarabbi adamlar neredeyse dövecekti.dedik kardeş böyle bi şey okuduk onun için gidiyoruz ileriye doğru kombinemzi var oradan ne laflar bizimde var bizde kuyruktayız falan filan bi sürü muhabbet geri çıktık kuyruğun  en sonuna.Buradan yönetime sesleniyoruz.Maç biletlerini düşürdün bi şey demiyoruz taraftar gelsin.Düşmesindende yanayız.Bari bi kapıyı komple Kombine yapında fedakarlık yapıpta kombine alanlar biraz rahat girsin.Kombine alanlar bilet fiyatları düşsünde maça gidelim veya şampiyonluk gözüktü artık maçlara gidelim tarzında düşünen kişiler değil.Sonra Kombineyi kime satacaksınız.Bu durum değişmesin bundan sonra hayatta kombine bileti almam.kimsede almaz.

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 12/Şub/2008 saat 20:39
Kombine işinin çözümü basittir. Şah Taksi yanındaki kafe ile kapalı spor salonu arasında bir yol var direk Abdullah Matay kapısına çıkan. Kombine sahipleri oradan stada alınabilirler.

Bunlar geçici çözüm tabi. Asıl sorun açık tarafında bulunan kapı ve turnike sayısının yetersiz oluşudur. Yaklaşık 5.000 kişi kapasiteli kapalı tribündeki turnike sayısı ile 13.000 kapasiteli açıktaki sayı eşit. Hatta sanırım kapalı tarafında daha fazla kapı ve turnike var. Hal böyle olunca bu sıkıntıların yaşanması da kaçınılmaz oluyor. Yapılacak iş açık tribün tarafına en az mevcut kadar kapı ve turnike koyulmasıdır.

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderi tarihi: 12/Şub/2008 saat 20:47

Hayır bana yazdığına adım gibi eminim..Bana yazmadıysa bile ben ona yazdım, çünkü bilett fiyatlarının 15 ytl çok olduğunu en çok söyleyen kişi bendim.Ne zaman konu açılsa ParaYLa EsEs Sevgisini birbirine katıyor. Kombine aldım şöyle Pişmanım böyle pişmanım diyor. Milletide caydırıyor.Bende doğal olarak kendisine dedim ki Rahatlık olsun diye Kombine alan birisi benim ESES sevdamı sorgulamasın. O kadar sorgulamak isteyen varsa ESESİME faydası dokunduğu için Kombine alanlar oLsun.
Haklısınız tabii ki. Ben size karşı olarak söylemedim zaten. Belki diğer arkdaşa söylemiş olabilir demiştim ama haklısınız.

Gönderi tarihi: 12/Şub/2008 saat 21:09
Alıntı yapılan banner

Kombine işinin çözümü basittir. Şah Taksi yanındaki kafe ile kapalı spor salonu arasında bir yol var direk Abdullah Matay kapısına çıkan. Kombine sahipleri oradan stada alınabilirler.

Bunlar geçici çözüm tabi. Asıl sorun açık tarafında bulunan kapı ve turnike sayısının yetersiz oluşudur. Yaklaşık 5.000 kişi kapasiteli kapalı tribündeki turnike sayısı ile 13.000 kapasiteli açıktaki sayı eşit. Hatta sanırım kapalı tarafında daha fazla kapı ve turnike var. Hal böyle olunca bu sıkıntıların yaşanması da kaçınılmaz oluyor. Yapılacak iş açık tribün tarafına en az mevcut kadar kapı ve turnike koyulmasıdır.

evet çok doğru söylüyorsun 3 kapıdan en soldakini veya ikisini kombine girişi olarak ayırsalar ne kavga ne gürültü hiç bir şey olmadan kombine bileti olanlar istediği gibi girerler.

-------------

Gönderi tarihi: 12/Şub/2008 saat 21:19
     Murat kardeşim(iLkaSKimeSeSim)
     Yazıyı sana yazmamıştım öyle anladıysan kusura bakma.Ama biri çıkıp da sinemaya gitmiyorsuznuz ES ES için geliyorsunuz yazarsa kızmamak elde değil.İşte bu adam benim sevdamı sorgular gibi oluyor.
     Ayrıca fiyat konusunda tartışmam avrupadaki kulüpleri(özellikle ingiltere) araştırmış olmamdan kaynaklanıyor.Tamam onlar bizden farklı ama avrupada kombine parasıyla bilet alarak en fazla 8-9 maç izlenebiliyor.Hepsi inanılmaz kombine satıyor.Buralara gökten de inmediler.Onlar da bizim içinde olduğumuz durumlardan geçti ama istikrarlı ve uzun vadeli düşüncelerle bugünlere geldiler.hepsi birer şirket gibi.Neden bizde olmayalım?
    Biz kombine alan alsın almayan almasın mantığıyla gidersek daha çok siyasi şovlara konu oluruz.Önemli olan uzun vadeli düşünebilmek.Avrupa ve Türkiye arasındaki en önemli fark da bu değil mi zaten.
    Evet bu konuyu sezon başından beri yazıyorum ve çözüme kavuşana veya ben ölene kadar da yazmaya devam edeceğim.Gündemde tutmak için de elimden geleni yaparım.Saygılar....

-------------

Gönderi tarihi: 12/Şub/2008 saat 21:43
Alıntı yapılan esesesin

Murat kardeşim(iLkaSKimeSeSim)
     Yazıyı sana yazmamıştım öyle anladıysan kusura bakma.Ama biri çıkıp da sinemaya gitmiyorsuznuz ES ES için geliyorsunuz yazarsa kızmamak elde değil.İşte bu adam benim sevdamı sorgular gibi oluyor.
     Ayrıca fiyat konusunda tartışmam avrupadaki kulüpleri(özellikle ingiltere) araştırmış olmamdan kaynaklanıyor.Tamam onlar bizden farklı ama avrupada kombine parasıyla bilet alarak en fazla 8-9 maç izlenebiliyor.Hepsi inanılmaz kombine satıyor.Buralara gökten de inmediler.Onlar da bizim içinde olduğumuz durumlardan geçti ama istikrarlı ve uzun vadeli düşüncelerle bugünlere geldiler.hepsi birer şirket gibi.Neden bizde olmayalım?
    Biz kombine alan alsın almayan almasın mantığıyla gidersek daha çok siyasi şovlara konu oluruz.Önemli olan uzun vadeli düşünebilmek.Avrupa ve Türkiye arasındaki en önemli fark da bu değil mi zaten.
    Evet bu konuyu sezon başından beri yazıyorum ve çözüme kavuşana veya ben ölene kadar da yazmaya devam edeceğim.Gündemde tutmak için de elimden geleni yaparım.Saygılar....

Ya abicim bende söylemek istediğimi ya siz anlamıyorsunuz yada ben anlatamıyorum. Bu konularda Yabancılarla kendimizi kıyaslamamak gerekir.. Biletler parayla alınıyorsa bu tamamen senin ayda aldığın maaşla endekslidir. Yurt dışındaki bir insanla bizim ülkemizdeki bir insanın arasında dağlar kadar fark var. Takımın daha iyi olmasını istiyorsak evet tabiki bizde biletlerimizi verebileceğiz miktarda para vererek almalıyız ama yok işte benim oturduğum mahallede, tanıdığım bir çok insanda bu para yok. Üstelik ben 2,5 aydır çalışmıyorum ve buna rağmen her maçada ona buna yalvararak bir şekilde geliyorum. Ama herkes benim gibi değil. Parası yetmez gelemez. Parası olmaz Gelemez. Para bulamaz Gelemez.. Ama genelde Siz , Ben geliyorsam oda gelmeli mantığındasınız.. Hani derler ya Açın HaLinden Tok Ne Anlar aynı bu düşünce içerisindesiniz..Biletin 15 olması fazla 5 olmasıda az bana göre orta fiyat 7,5 olabilir..Tabiki benim düşüncem budur . Bunuda heryerde dile getiririrm. En azından Eskişehirspor ürünlerine istediğin kadar biçebilirsin Bir forma 100 ytL olsun isterse. İllaki bütün EseSLiler alacak diye birşey yok, hali vakti yerinde olan alabilir. Ama bilet fiyatlarını çok tutarsanız taraftarı takıma küstürürsünüz. Tabiki durumu elveripte gelmeyenlerde var onlar ayrı konu.. ama 15 ytlyken VEREMEYEN çoğu kişi tanıyorum...Son söz şunuda söyleyim seneye normal bir yerde bile çalıştığım taktirde madem kombinenin takıma çok faydası var, vee 200 ytl olduğu taktirde hem kendime hemde bir öğrenci kardeşime ( Biletler Düşsün , Çıksın hiç farketmez.) Kombine alma Sözüde Veririm.

-------------

Gönderi tarihi: 13/Şub/2008 saat 00:39
Alıntı yapılan sümeres

Malatya maçından önce bu forumda okuduk işte kapıların sağ tarafları kombineye ait falan diye kulüp yönetimi böyle bi açıklama yaptımı araştırmadık.

http://eses.org.tr/haber_detay.asp?sira=849 - http://eses.org.tr/haber_detay.asp?sira=849

-------------

Gönderi tarihi: 13/Şub/2008 saat 00:42
Alıntı yapılan banner

Yaklaşık 5.000 kişi kapasiteli kapalı tribündeki turnike sayısı ile 13.000 kapasiteli açıktaki sayı eşit. Hatta sanırım kapalı tarafında daha fazla kapı ve turnike var.

Bilgi amaçlı yazıyorum,açık tribünde 3 kapı 8 turnike var.
Kapalı tribünde Amigo Orhan,Sinan Alağaç,Vıp,65'liler,Kızılcıklı ve Ayder olmak üzere 6 kapı ve her birinde birer adet toplam 6 turnike var.

-------------

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 13/Şub/2008 saat 00:54
kesinlikle çok büyük sorun kombinelerin girişleri rahatlatılmalı çok sıkıntı çekiyoruz yönetimden bir kişi bunları okuyorsa lütfen çözüm getirsin insan muamelesi görmek istiyoruz.

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderi tarihi: 13/Şub/2008 saat 01:21
Alıntı yapılan asssadza

Bilgi amaçlı yazıyorum,açık tribünde 3 kapı 8 turnike var.
Kapalı tribünde Amigo Orhan,Sinan Alağaç,Vıp,65'liler,Kızılcıklı ve Ayder olmak üzere 6 kapı ve her birinde birer adet toplam 6 turnike var.

Bilgilendirme için teşekkürler. Baya bir uğraştım bu sayılara ulaşmak için burnumuzun önünü görememişizLOL 

Hesap ortada  3000 kişi için 6 turnike, turnike başına 500 kişi, 13000 kişi için 8 turnike, turnike başına 1625 kişi. 3,25 kat daha fazla yük. Turnike başına yük en fazla 750 kişiye indirilirse problem kalmaz.

-------------

Gönderi tarihi: 13/Şub/2008 saat 01:39
Kapalının kapasitesi 3000 mi Müjdat abi ? Ben 5000 diye biliyordum.

-------------

Gönderi tarihi: 13/Şub/2008 saat 01:40
Alıntı yapılan ES_Kadir

Açığın kapasitesi 3000 mi Müjdat abi ? Ben 5000 diye biliyordum.

Ben de öyle biliyordum, değilmiş.

-------------

Gönderi tarihi: 13/Şub/2008 saat 01:41

O zaman bizim stadın kapasitesi 18500 değil Ouch 16000 filan.

-------------

Gönderen: BezgiN
Gönderi tarihi: 13/Şub/2008 saat 02:25

abdullah matay kapısının sol tarafındaki turnike kombinelere ayrılmıştı malatya maçında...biz 3 arkadaş stadyuma gittiğimizde matay kapısının kuyruğu stor un oralara kadar kıvrılmış ve uzamıştı...ben açıkçası kuyruğa girmeyi düşündüm ilk anda ama son anda burda yazılan yorumlar geldi aklıma...şansımı denemek istedim ve yürümeye başladım,spor salonunun oralara geldiğimde tanımadığım bir ESES sevdalısı kuyruğun arkada olduğunu gayet güzel bir biçimde söyledi bize..bende bizim kombinemiz var kombine turnikesi ayrı dedim haliyle...sırada olan birkaç arkadaşta "evet kombine turnikesi ayrı" deyince gönül rahatlıyla gittik kapının önüne ...taş çatlasın 8-10 kişi falan vardı en soldaki turnikede...ve rahatça girdik bizde.turnikeye yaklaşırken kuyrukta olan diğer ESES sevdalılarından bir ikisi "ulan salaklık ettik almadık zamanında,hadi gene biz iyiyiz erken geldik arkadakiler yarım saat daha bekler" diye konuşuyolardı...demek istediğim burayı takibeden birileri var demek ki böyle bişey geldi başımıza...ama biz girdikten sonra yoğunluk olupta biletli seyircileride almaya başladılarsa bilemem,çünkü oturacak yer bulduğumda saat tam 12:20 idi...

Gönderi tarihi: 13/Şub/2008 saat 09:29
Alıntı yapılan BezgiN

abdullah matay kapısının sol tarafındaki turnike kombinelere ayrılmıştı malatya maçında...biz 3 arkadaş stadyuma gittiğimizde matay kapısının kuyruğu stor un oralara kadar kıvrılmış ve uzamıştı...ben açıkçası kuyruğa girmeyi düşündüm ilk anda ama son anda burda yazılan yorumlar geldi aklıma...şansımı denemek istedim ve yürümeye başladım,spor salonunun oralara geldiğimde tanımadığım bir ESES sevdalısı kuyruğun arkada olduğunu gayet güzel bir biçimde söyledi bize..bende bizim kombinemiz var kombine turnikesi ayrı dedim haliyle...sırada olan birkaç arkadaşta "evet kombine turnikesi ayrı" deyince gönül rahatlıyla gittik kapının önüne ...taş çatlasın 8-10 kişi falan vardı en soldaki turnikede...ve rahatça girdik bizde.turnikeye yaklaşırken kuyrukta olan diğer ESES sevdalılarından bir ikisi "ulan salaklık ettik almadık zamanında,hadi gene biz iyiyiz erken geldik arkadakiler yarım saat daha bekler" diye konuşuyolardı...demek istediğim burayı takibeden birileri var demek ki böyle bişey geldi başımıza...ama biz girdikten sonra yoğunluk olupta biletli seyircileride almaya başladılarsa bilemem,çünkü oturacak yer bulduğumda saat tam 12:20 idi...

Evet işte bende onu anlatmak istiyorum. Bunu bende gördüm çünkü, Kombinelilerde fazla beklemeden stada girebildi, Bileti olanlarda fazla beklemedi. Ama çoğu kişi nasıl olsa girerim mantığındaydı bunun için son yarım saat kala stadyuma gelmeye başladı, haliyle dışarsı çok kalabalık oldu ve millet daha erken içeri girebilmek için kapılara hucüm etmeye başladı. Herkes normal geldiğinden 15 yada 20 dakika erkan gelse hiçbir sorun yaşanmayacaktı..

-------------

Gönderen: co1965
Gönderi tarihi: 13/Şub/2008 saat 10:06
Alıntı yapılan BezgiN

arkadaşlar her ne kadar öyle söylensede bu kapıdan normal biletliler de geçti. Benim kombinem var,ama benim önümde bulunan bir sürü normal biletli arkadaş vardı ve de girdiler. Saat  11:45te durum bööleydi.

-------------
Viewer discretion is advised...

Gönderen: quaker_26
Gönderi tarihi: 13/Şub/2008 saat 12:09
kolay giris onemli 

Gönderi tarihi: 15/Şub/2008 saat 20:01
Kombine girişleriyle ilgili son gelişmeler olmadı herhalde.

-------------

Gönderi tarihi: 15/Şub/2008 saat 20:05
Alıntı yapılan sivri74

Kombine girişleriyle ilgili son gelişmeler olmadı herhalde.

Büyük ihtimalle olacak. Sanırım bu gece açıklanır.

-------------

Gönderen: tarık
Gönderi tarihi: 15/Şub/2008 saat 20:41
Alıntı yapılan ES_Kadir

<FONT>O zaman bizim stadın kapasitesi 18500 değil Ouch 16000 filan.

stad 13500 kişilik.

-------------
.

Gönderi tarihi: 15/Şub/2008 saat 20:58
açık tribünün tam kapasitesi 14.000 kişi kapalıda 4 bin kişiliktir.

-------------

Gönderen: Misseses_26
Gönderi tarihi: 15/Şub/2008 saat 21:45
arklar bnde acık kombinesi var ve kızılcıklıya gircem.girişte bi sorun olurmu.acık kombinesiyle kızılcıklıya girebilirmiyim ??

Gönderi tarihi: 15/Şub/2008 saat 22:00
Alıntı yapılan Misseses_26

arklar bnde acık kombinesi var ve kızılcıklıya gircem.girişte bi sorun olurmu.acık kombinesiyle kızılcıklıya girebilirmiyim ??

Evet girebilirsiniZ Wink 90 dakika bağırmak ve erken gitmek şartıyla Wink

-------------

Gönderen: Misseses_26
Gönderi tarihi: 15/Şub/2008 saat 22:05

Alıntı yapılan Misseses_26

Evet girebilirsiniZ Wink 90 dakika bağırmak ve erken gitmek şartıyla Wink
allahın izniyle saat 10.30da yerimi alıcam.bagırmayan maca gelmesin zaten Big%20smile

Gönderen: ogur
Gönderi tarihi: 16/Şub/2008 saat 15:24
Alıntı yapılan enES26

açık tribünün tam kapasitesi 14.000 kişi kapalıda 4 bin kişiliktir.

Nerede yazıyor bu bilgi  bu kadar net olarak ?

Gönderi tarihi: 16/Şub/2008 saat 15:48

Alıntı yapılan BezgiN

Evet işte bende onu anlatmak istiyorum. Bunu bende gördüm çünkü, Kombinelilerde fazla beklemeden stada girebildi, Bileti olanlarda fazla beklemedi. Ama çoğu kişi nasıl olsa girerim mantığındaydı bunun için son yarım saat kala stadyuma gelmeye başladı, haliyle dışarsı çok kalabalık oldu ve millet daha erken içeri girebilmek için kapılara hucüm etmeye başladı. Herkes normal geldiğinden 15 yada 20 dakika erkan gelse hiçbir sorun yaşanmayacaktı..

Bizede bunu tam tersi söylendi hatta bizimde kombinemiz var bizde kuruktayız geçin arkaya dendi.bizde döndük.Orada koca koca kombine girişi dense kimse bi şey diyemez ve kombinesi olmayan o turnikeden alınmasa  geçemese olay düzelir ama bi türlü rayına oturmadı işler..

Gönderi tarihi: 16/Şub/2008 saat 18:08
Kerem arkadaşımızın dediğine göre bu hafta kombine girişleri aynıymış.Giresun maçından itibaren yeni düzenleme gelecekmiş.

-------------

Gönderen: polat26
Gönderi tarihi: 16/Şub/2008 saat 18:16
Alıntı yapılan sivri74

Kerem arkadaşımızın dediğine göre bu hafta kombine girişleri aynıymış.Giresun maçından itibaren yeni düzenleme gelecekmiş.

Ne gerek vardı ya biraz daha beklesinler ligin son maçı olan Bolu maçında yaparlardı düzenlemeyi.Big%20smileBig%20smile

Gönderen: es-es2641
Gönderi tarihi: 16/Şub/2008 saat 22:13
Alıntı yapılan polat26

Alıntı yapılan sivri74

Ne gerek vardı ya biraz daha beklesinler ligin son maçı olan Bolu maçında yaparlardı düzenlemeyi.Big%20smileBig%20smile

Aynen bencede erken.Hiç gerek yok düzenlemeye falan.Saat 1deki maça 11de gelirsen sorun çıkar tabi.Bence suç taraftarda.Daha erken gelmeli herkes.Saat 9da kombinelileri alsınlar, saat 10da biletlileri alsınlar,saat 11de kapıları kapatsınlar.Maçta 1de başlasın 2de bitsin.Cünkü 3e kadar anca cıkar insanlar.Önce kombineliler çıksın,1 saat sonra biletliler çıksın.En arkadan da polisler çıksın.Çok güzel bir nizam olur.Yönetim böyle birşsey yaparsada kimse şaşırmasın.LOLLOL

Bu yönetim iyi hoşta, stad giriş çıkışı ile, kombine-bilet işini bir türlü beceremiyor.Ouch

-------------
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...

Gönderen: esoğuzes
Gönderi tarihi: 28/Şub/2008 saat 08:51
kombinenin girişi orta kapı olmalı ve buradan yalnız kombinesi olanlar girebilmeli ki özendirici özelliği olsun.tarif etmek gerekirse es es yazısının ikinci e   sinin olduğu yerde gene kombineye ayrılmalı.okadar zormu bu dediklerimiz?

yoksa gene hayal mi görüyorum?

-------------
eskişehir sen bizim herşeyimizsin

Gönderi tarihi: 28/Şub/2008 saat 16:17

Necdet Yıldırım Kapısından Sadece Kombine Kart Sahipleri Girebilecek

(28.02.2008 16:11:56)

2.Başkanımız Mutlu Kırçıl,sezon başında kombine kart alarak kulübe destek olan taraftarlarımızın stadyuma girişlerinin daha kolay olmasını sağlamak amacıyla Açık Tribündeki orta kapıdan (Necdet Yıldırım Kapısı) girişlerinin yapılacağını bildirirken konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Kombine kart sahibi taraftarlarımız stadyuma girişin daha seri halde olması için tek bir kapıdan yönlendirilmesi isteklerini dile getiriyorlardı.Bizde taraftarlarımızın sesine kulak vererek maça girişlerdeki yoğunluğu azaltmak amacıyla Giresunspor maçından itibaren Necdet Yıldırım kapısını sadece kombine kart sahiplerine tahsis ettik.Bu uygulamayla stadyuma girişlerin daha seri halde olacağını düşünüyor,taraftarlarımızın bu konuda görevlilere yardımcı olmasını istiyoruz” diye konuştu.

-------------

Gönderi tarihi: 28/Şub/2008 saat 16:24
    İyi düşünülmüş bir olay.Sonuçta kombine alan taraftar stada rahat girmeyi ve rahat çıkmayı en çok hakeden topluluklardan biridir.

-------------

Gönderen: 26-eses-26
Gönderi tarihi: 28/Şub/2008 saat 16:39
Geç gelen ama doğru bir uygulama. Tabi bu uygulamaya kombinesiz olanlar tarafından riayet edilirse. İnşallah sorunsuz hayata geçirebiliriz.

-------------

Gönderen: kitapcıES
Gönderi tarihi: 28/Şub/2008 saat 16:41
Teşekkürler...

Her ne kadar gecikmiş bir adım olsa da, önümüzdeki maçlar ve sonraki sezonlarda rahat edeceğiz.

-------------
"YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA BİR YOL AÇACAĞIZ" HANNIBAL

Gönderi tarihi: 28/Şub/2008 saat 16:41
geç te olsa düşünülmek güzel..
emeği geçenlere teşekkürler..

-------------

Gönderi tarihi: 28/Şub/2008 saat 20:33
Bu hafta yine bir kargaşa olacak gibi. Kombine sahiplerinin yeni giriş kapısı hayırlı olsun. FB girişi :))

-------------

Gönderi tarihi: 28/Şub/2008 saat 20:43
Hele şükür en sonunda doğru olan oldu.sezon başından itibaren olması gereken olmuş sağolun sevgili yönetim.desenize ilk defa bu maça rahat gireceğiz.

-------------

Gönderen: esesli_-sarı-_1965
Gönderi tarihi: 28/Şub/2008 saat 20:51
o kapıda şampiyon febemi yazıyo Tongue

-------------
güvensoy istifa

Gönderen: oozy
Gönderi tarihi: 28/Şub/2008 saat 20:59
Gerçekten çok güzel haber.2 senedir konbine alıyorum ve ilk defa sadece konbine kart girişi olan bir kapıdan gireceğim.Gerçekten çok güzel gelişme.Bu kararlarından dolayı yönetimi kutluyorum.

-------------
Şampiyon EsEs

Gönderen: ceren1965
Gönderi tarihi: 28/Şub/2008 saat 21:46
olaya bak kapıda şampiyon fb yazıyo hangi kanı bozuk yazdı onu orayaAngry

-------------
ESES LİYSEN ÖVÜN.DEĞİLSEN BİAT ET

Gönderen: okyees
Gönderi tarihi: 28/Şub/2008 saat 21:49
birde fotoyu koymuşlar dalgınlık olsa gerek o kapı önünde basket sahası var büyük bir ihtimalle oraya basket oynama gelen gençler çocuklardan birisi yapmış olabilir eee kozmopolit nüfusu olan eskişehirde herşey olabilir artık uyanma zamanı süper ligde akkoyun karakoyun belli olacak şehirdeki yabancılar çıkacak meydana yabancılarda anlasın bunu ki
muhafazakar yapıyı bozmayın kardeşim bu şehir başka şehir bu şehir ESKİŞEHİR

-------------
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 28/Şub/2008 saat 21:49
 Yarın sileriz ya sorun yapmayın Tongue

-------------
S.nalbant

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 28/Şub/2008 saat 23:15
Sonunda sonunda sonunda............

Hele şükür yapılması gerekilen yapıldı.Geç gelen bu uygulama için teşekkürler...

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderen: esoğuzes
Gönderi tarihi: 28/Şub/2008 saat 23:22
sabahleyin yazdığım gibi kapı işi tamam.

şimdi oturaklardaki es es yazısının ikinci e  sinin kombinelere ayrıldımı mükemmel olur

-------------
eskişehir sen bizim herşeyimizsin

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 28/Şub/2008 saat 23:31
kombinelere sonunda bu uygulama gelmesi güzel oldu artık hep böyle mi olacak acaba

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderi tarihi: 29/Şub/2008 saat 01:42
9 ARALIK 2007 tarihinde açmış olduğum "Stada girmek bir dert çıkmak bir dert" başlıklı formun yaratmış olduğu baskı sonucunda böyle bir kararın geç de olsa alınmış olması beni çok sevindirdi....İlgili konuya görüşlerini yazan herkeze teşekkür ediyorum...

Ancak yönetim istediğimizin ancak "stata girmek bir dert" kısmını yani % 50 sini halletti...İnşallah en yakın zamanda "çıkmak bir dert" kısmını da halleder....

Taraftar daima yönetimden bir adım önce gidiyor...Kaç haftadır keşke böyle bir uygulama yapılsaydı da kombinesi olanlar madur edilmeseydi....Bu tür uygulamalar önümüzdeki sene de geliştirilerek yapılırsa kombine satışları artacaktır....    

-------------
Uğur

Gönderen: gakkos26
Gönderi tarihi: 29/Şub/2008 saat 09:09
vallahi uygulamaya bakalım nasıl olacak. bunu becerebilirsek ondan sonra kombine biletlilere açıkta numaraları yer isteğinde bulunuruz. bu sezon yapılmaz zaten ama çokta zor bir uygulama değil, bununda çözümü basit. artık seneye süper lig'de açıkta numaralı yerlerimize otururuz. :D 

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderen: it was 1965
Gönderi tarihi: 29/Şub/2008 saat 11:19
Umarım uygulama başarılı olur da artık rahat rahat stadyuma girme zevkini yaşarım.2 senedir kombine kartımın avantajını yaşayamadım artık yaşayacam sanırım.Umarım seneye daha çok kombine satılmasına vesile olur böylecede klube sıcak para akısı saglanır..

Gönderen: ESmustafa
Gönderi tarihi: 29/Şub/2008 saat 11:42
bu işin uygulaması çok önemli. okapı boş olduğunda sadece kombineli seyirci alacaz diye kapıyı boş bekletir diğer kapılar dolu olursa tatsızlıklar çok önelmi bu işi iyi ayarlamalı, ve kombine sahipleride kombine var diye geç gelmemeliyiz. inşallah başarılı olur

-------------
ES-ES

Gönderen: cancan
Gönderi tarihi: 29/Şub/2008 saat 12:11
süper olmuş bence 2.başkana tesekkur

-------------
esesımsın sen bızım canımız

Gönderen: SeRDaR2626
Gönderi tarihi: 29/Şub/2008 saat 12:33
Alıntı yapılan ESmustafa

bu işin uygulaması çok önemli. okapı boş olduğunda sadece kombineli seyirci alacaz diye kapıyı boş bekletir diğer kapılar dolu olursa tatsızlıklar çok önelmi bu işi iyi ayarlamalı, ve kombine sahipleride kombine var diye geç gelmemeliyiz. inşallah başarılı olur

Evet o kapi bos kaldiginda, biletliler alinmazsa yine olay olur...Gerci ben Kizilcikli ya giriyorum ama yinede acik a girenler icin hos olmaz bencede...Onun icinde biseyler dusunulse, yani bos kaldiginda diger siralardan kaydirmalar falan yapilsa iyi olur gibi...

-------------
BiZiM oLMaDiGiMiZ HiCBiR LiG....SuPeR LiG DeGiLDiR...

Gönderen: arslankaya_26
Gönderi tarihi: 29/Şub/2008 saat 14:20
kapılardaki yazılar bence cok çirkin onların hemen kaldırılması gerk bizim gibi büyük taragtara yakışmaz

-------------
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/ - http://www.unieses.org/

Gönderen: kozakcı
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 21:45
yönetimi bu uygulamsından dolayı taktir ediyorum bir kombine kart sahibi olarak

-------------
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.

Gönderen: gentleman
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 21:55
harbiden bende kombineyle girdim sırada kimse yoktu girişte 2 tane görevli vardı sadece kombinesi olanları aldılar biletliler giremedi bence çok geç kalınmış bir uygulama inşallah devam eder.

-------------
HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 22:11
Maçın heyecanından bu uygulamayı tebrik etmeyi unuttuk.Oradaki iki görevli biletlileri oraya almadı ve rahatça girdik sonunda stadyuma.

Şükür diyor ve tebrik ediyoruz bu uygulama için.

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com