eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombineler N.Yıldırım Kapısından Girecek (Sayfa 8)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2008 saat 20:15
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Alıntı yapılan esesesin

Benim için önemli.Ben pazarları da çalışıyorum ve zamanım kısıtlı.Erken gelemiyorum.Rahatlığı yaşamak için de kombinbe aldım.
    Ayrıca bilet fiyatları düşsün derken ES ES sevdası yok muydu sizde.Sinemaya değil maça gidiyoruz yazamadınız ama giriş konusunda gayet güzel yazıyorsunuz.Lütfen tutarlı olalım....

Maça son yarım Saatte gelen binlerce kişi Pazar günleri çalışıyor mu ? Hayır çalışmıyor..!Sözüm bu çalışmayıpta geç gelenlere..Ben kimseye karışamam herkes istediği saatte gelir ama sen müsait olupta maça geç geliyorsun o zaman sıkışıklık hakkında bu kadarda konuşmaya hakkın yoktur. Bende Kombinelerin ayrıcalıklı olarak tek taraftan girmesinden yanayım. En azından bir faydası olsun yönetimin Kombine alanlara. BEnim sözüm biletli girenlereydi ama açık konuşmak gerekirse çoğu kişide benim Kombinem var, nasıl olsa bu hafta bize giriş kapısı ayrılacak , Ben geç gelsemde nasıl olsa girerim görüşündeydi..Ayrıca rahatlık yaşamak için Kombine alanın benim ESES sevdamı sormaya zerre kadar hakkı yoktur .!!!!

Bilet Fiyatları 15 iken ben düşsün dedim ve HaLa derim . Bunu dememe rağmen ben her maça geldim. Ben gelemeyen kardeşlerim, arkadaşlarım için söyledim ve ayrıca Sadece Kocaeli maçına 3 kişiye maç ısmarladım ve 60 Ytl para verdim girerken. Bunlarımı açıklayayım sana ama çıkıpta demedim şu kadar para verdim bu kadar para verdim diye..

Neyse Kısacası EsEs Sevdamı Sorgulamanı istemiyorum Wink Çünkü KarŞıyakaSpoRLuyum ben aranızda Ajanım İlgilendirir mi sizi ?
esesesin sanırım bu yazıyı mehmetaliyalcınkaya ' ya yazmıştı. Sanırım yanlış anladınız.
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2008 saat 20:20
Hayır bana yazdığına adım gibi eminim..Bana yazmadıysa bile ben ona yazdım, çünkü bilett fiyatlarının 15 ytl çok olduğunu en çok söyleyen kişi bendim.Ne zaman konu açılsa ParaYLa EsEs Sevgisini birbirine katıyor. Kombine aldım şöyle Pişmanım böyle pişmanım diyor. Milletide caydırıyor.Bende doğal olarak kendisine dedim ki Rahatlık olsun diye Kombine alan birisi benim ESES sevdamı sorgulamasın. O kadar sorgulamak isteyen varsa ESESİME faydası dokunduğu için Kombine alanlar oLsun.
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2008 saat 20:26
Malatya maçından önce bu forumda okuduk işte kapıların sağ tarafları kombineye ait falan diye kulüp yönetimi böyle bi açıklama yaptımı araştırmadık.Maç günü elimizde kombineyle abdullah matay kapısını ora doğru yürümeye başladık.Amam yarabbi adamlar neredeyse dövecekti.dedik kardeş böyle bi şey okuduk onun için gidiyoruz ileriye doğru kombinemzi var oradan ne laflar bizimde var bizde kuyruktayız falan filan bi sürü muhabbet geri çıktık kuyruğun  en sonuna.Buradan yönetime sesleniyoruz.Maç biletlerini düşürdün bi şey demiyoruz taraftar gelsin.Düşmesindende yanayız.Bari bi kapıyı komple Kombine yapında fedakarlık yapıpta kombine alanlar biraz rahat girsin.Kombine alanlar bilet fiyatları düşsünde maça gidelim veya şampiyonluk gözüktü artık maçlara gidelim tarzında düşünen kişiler değil.Sonra Kombineyi kime satacaksınız.Bu durum değişmesin bundan sonra hayatta kombine bileti almam.kimsede almaz.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2008 saat 20:39
Kombine işinin çözümü basittir. Şah Taksi yanındaki kafe ile kapalı spor salonu arasında bir yol var direk Abdullah Matay kapısına çıkan. Kombine sahipleri oradan stada alınabilirler.

Bunlar geçici çözüm tabi. Asıl sorun açık tarafında bulunan kapı ve turnike sayısının yetersiz oluşudur. Yaklaşık 5.000 kişi kapasiteli kapalı tribündeki turnike sayısı ile 13.000 kapasiteli açıktaki sayı eşit. Hatta sanırım kapalı tarafında daha fazla kapı ve turnike var. Hal böyle olunca bu sıkıntıların yaşanması da kaçınılmaz oluyor. Yapılacak iş açık tribün tarafına en az mevcut kadar kapı ve turnike koyulmasıdır.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2008 saat 20:47
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Hayır bana yazdığına adım gibi eminim..Bana yazmadıysa bile ben ona yazdım, çünkü bilett fiyatlarının 15 ytl çok olduğunu en çok söyleyen kişi bendim.Ne zaman konu açılsa ParaYLa EsEs Sevgisini birbirine katıyor. Kombine aldım şöyle Pişmanım böyle pişmanım diyor. Milletide caydırıyor.Bende doğal olarak kendisine dedim ki Rahatlık olsun diye Kombine alan birisi benim ESES sevdamı sorgulamasın. O kadar sorgulamak isteyen varsa ESESİME faydası dokunduğu için Kombine alanlar oLsun.
Haklısınız tabii ki. Ben size karşı olarak söylemedim zaten. Belki diğer arkdaşa söylemiş olabilir demiştim ama haklısınız.
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2008 saat 21:09
Alıntı yapılan banner

Kombine işinin çözümü basittir. Şah Taksi yanındaki kafe ile kapalı spor salonu arasında bir yol var direk Abdullah Matay kapısına çıkan. Kombine sahipleri oradan stada alınabilirler.

Bunlar geçici çözüm tabi. Asıl sorun açık tarafında bulunan kapı ve turnike sayısının yetersiz oluşudur. Yaklaşık 5.000 kişi kapasiteli kapalı tribündeki turnike sayısı ile 13.000 kapasiteli açıktaki sayı eşit. Hatta sanırım kapalı tarafında daha fazla kapı ve turnike var. Hal böyle olunca bu sıkıntıların yaşanması da kaçınılmaz oluyor. Yapılacak iş açık tribün tarafına en az mevcut kadar kapı ve turnike koyulmasıdır.

evet çok doğru söylüyorsun 3 kapıdan en soldakini veya ikisini kombine girişi olarak ayırsalar ne kavga ne gürültü hiç bir şey olmadan kombine bileti olanlar istediği gibi girerler.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2008 saat 21:19
     Murat kardeşim(iLkaSKimeSeSim)
     Yazıyı sana yazmamıştım öyle anladıysan kusura bakma.Ama biri çıkıp da sinemaya gitmiyorsuznuz ES ES için geliyorsunuz yazarsa kızmamak elde değil.İşte bu adam benim sevdamı sorgular gibi oluyor.
     Ayrıca fiyat konusunda tartışmam avrupadaki kulüpleri(özellikle ingiltere) araştırmış olmamdan kaynaklanıyor.Tamam onlar bizden farklı ama avrupada kombine parasıyla bilet alarak en fazla 8-9 maç izlenebiliyor.Hepsi inanılmaz kombine satıyor.Buralara gökten de inmediler.Onlar da bizim içinde olduğumuz durumlardan geçti ama istikrarlı ve uzun vadeli düşüncelerle bugünlere geldiler.hepsi birer şirket gibi.Neden bizde olmayalım?
    Biz kombine alan alsın almayan almasın mantığıyla gidersek daha çok siyasi şovlara konu oluruz.Önemli olan uzun vadeli düşünebilmek.Avrupa ve Türkiye arasındaki en önemli fark da bu değil mi zaten.
    Evet bu konuyu sezon başından beri yazıyorum ve çözüme kavuşana veya ben ölene kadar da yazmaya devam edeceğim.Gündemde tutmak için de elimden geleni yaparım.Saygılar....

renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2008 saat 21:43
Alıntı yapılan esesesin

Murat kardeşim(iLkaSKimeSeSim)
     Yazıyı sana yazmamıştım öyle anladıysan kusura bakma.Ama biri çıkıp da sinemaya gitmiyorsuznuz ES ES için geliyorsunuz yazarsa kızmamak elde değil.İşte bu adam benim sevdamı sorgular gibi oluyor.
     Ayrıca fiyat konusunda tartışmam avrupadaki kulüpleri(özellikle ingiltere) araştırmış olmamdan kaynaklanıyor.Tamam onlar bizden farklı ama avrupada kombine parasıyla bilet alarak en fazla 8-9 maç izlenebiliyor.Hepsi inanılmaz kombine satıyor.Buralara gökten de inmediler.Onlar da bizim içinde olduğumuz durumlardan geçti ama istikrarlı ve uzun vadeli düşüncelerle bugünlere geldiler.hepsi birer şirket gibi.Neden bizde olmayalım?
    Biz kombine alan alsın almayan almasın mantığıyla gidersek daha çok siyasi şovlara konu oluruz.Önemli olan uzun vadeli düşünebilmek.Avrupa ve Türkiye arasındaki en önemli fark da bu değil mi zaten.
    Evet bu konuyu sezon başından beri yazıyorum ve çözüme kavuşana veya ben ölene kadar da yazmaya devam edeceğim.Gündemde tutmak için de elimden geleni yaparım.Saygılar....

Ya abicim bende söylemek istediğimi ya siz anlamıyorsunuz yada ben anlatamıyorum. Bu konularda Yabancılarla kendimizi kıyaslamamak gerekir.. Biletler parayla alınıyorsa bu tamamen senin ayda aldığın maaşla endekslidir. Yurt dışındaki bir insanla bizim ülkemizdeki bir insanın arasında dağlar kadar fark var. Takımın daha iyi olmasını istiyorsak evet tabiki bizde biletlerimizi verebileceğiz miktarda para vererek almalıyız ama yok işte benim oturduğum mahallede, tanıdığım bir çok insanda bu para yok. Üstelik ben 2,5 aydır çalışmıyorum ve buna rağmen her maçada ona buna yalvararak bir şekilde geliyorum. Ama herkes benim gibi değil. Parası yetmez gelemez. Parası olmaz Gelemez. Para bulamaz Gelemez.. Ama genelde Siz , Ben geliyorsam oda gelmeli mantığındasınız.. Hani derler ya Açın HaLinden Tok Ne Anlar aynı bu düşünce içerisindesiniz..Biletin 15 olması fazla 5 olmasıda az bana göre orta fiyat 7,5 olabilir..Tabiki benim düşüncem budur . Bunuda heryerde dile getiririrm. En azından Eskişehirspor ürünlerine istediğin kadar biçebilirsin Bir forma 100 ytL olsun isterse. İllaki bütün EseSLiler alacak diye birşey yok, hali vakti yerinde olan alabilir. Ama bilet fiyatlarını çok tutarsanız taraftarı takıma küstürürsünüz. Tabiki durumu elveripte gelmeyenlerde var onlar ayrı konu.. ama 15 ytlyken VEREMEYEN çoğu kişi tanıyorum...Son söz şunuda söyleyim seneye normal bir yerde bile çalıştığım taktirde madem kombinenin takıma çok faydası var, vee 200 ytl olduğu taktirde hem kendime hemde bir öğrenci kardeşime ( Biletler Düşsün , Çıksın hiç farketmez.) Kombine alma Sözüde Veririm.
Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2008 saat 00:39
Alıntı yapılan sümeres

Malatya maçından önce bu forumda okuduk işte kapıların sağ tarafları kombineye ait falan diye kulüp yönetimi böyle bi açıklama yaptımı araştırmadık.

Bir yaşam biçimidir Es Es...
Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2008 saat 00:42
Alıntı yapılan banner

Yaklaşık 5.000 kişi kapasiteli kapalı tribündeki turnike sayısı ile 13.000 kapasiteli açıktaki sayı eşit. Hatta sanırım kapalı tarafında daha fazla kapı ve turnike var.

Bilgi amaçlı yazıyorum,açık tribünde 3 kapı 8 turnike var.
Kapalı tribünde Amigo Orhan,Sinan Alağaç,Vıp,65'liler,Kızılcıklı ve Ayder olmak üzere 6 kapı ve her birinde birer adet toplam 6 turnike var.
Bir yaşam biçimidir Es Es...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır