eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombineler N.Yıldırım Kapısından Girecek (Sayfa 8)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Gaul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 22:43
ben genelde kızılcıklıya giriyorum. ( açık kombinem var ama kızılcıklıya da giriliyor. açığa girmek kızılcıklıya girmekten daha cileli olduğu için kızılcıklı tercihimdir. )  Ender olarak açıktayım. Bugün kızılcıklı'nın kapasitesi dolduğu için açık tribüne gelmek zorunda kaldım. Gelmez olaydım. En son mardin maçında açıktaydım. aradan 17  hafta geçti değişen birşey yok. Nerde başladığı belli ama nerde bittiği belli olmayan turnike kısmı bombeleşmiş kuyruğumsu göründüler vardı. Bir de taraftarlarımızın ana bacı küfürleri ve bazı şerefsizlerin (!) araya kaynak yapmasıyla çileye döndü. Ama neticede girebildim. Bence çözüm olarak Abdullah Matay kapısını sadece kombineye ayrılması ve güvenliklerin biletli seyircileri o kuyruğa sokmaması. Çıkış konusunda da kapıların dar olduğunu hepimiz biliyoruz 5dk stadta oturup sıranın tenhalaşmasını beklesek ne kaybederiz ? Hurraaaa diye gitmektense mantıklı gibi duruyor.
Yukarı
Ankalimes Liste gör
Deneyimli Yazar

Aydın
  Alıntı Ankalimes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 23:48
Kavga,gurultu,su,bu derken bu konu bu hafta kaynayacak yine...

Gerci sorun 1 haftada cozulucek bir sorun degil,kombine isinin temelinde ciddi sorunlar var....

Giris icin bir turnikenin kombinelilere ayirmak giris sorununu cozebilir ama is girmekle bitmiyor...

Bugun saat 12:15 civari statdaydim,maca beraber gittigim arkadaslarim bilet ve sira sorununu bildigi icin 11:30 gibi aciga girdiler.Ben kombinem oldugu ve kombine girisleri hakkindaki gelismelere guvendigim icin  daha sonradan geldim.. Gelir gelmez,en sagdaki turnikeye dogru gittim uzunca bir sira vardi.

Kapiya dogru yaklasip gorevli birinden kombine girisleriyle ilgili bilgi almak istedim ama ne mumkun..Neyse baktim herkesin elinde biletler  dedim bu haftada yalan oldu.Tam o sirada diger turnikelerde nerdeyse sekiz olmus kuyruklar varken en sagdaki kuyruk yaklasik 20 kisiydi...Belkide kombine girisi uygulaniyordur diye dusunerek bu siraya girdim,arada da kulagima burasi kombine girisi siraya girsek mi girmesek mi diye sesler geliyor fakat hem etrafima hem de siraya baktigimda benden baska elinde kombinesi olan yok,sonradan anladim ki sirasinin kombineyle alakasi yok sadece sasirtici sekilde insanlar o kapinin farkina varmamis.Soyle ki ben siraya gectikten sonra sekiz olmus orta kapi sirasinin sonundaki insanlar hemen donerek arkamda sira olusturdular.Adamlar en sondayken nerdeyse en one geldiler neyse....

Stada kombinem sayesinde degil sansimla girim,icerde arkadaslarimla bulustuk.Arkadaslarim acigi cok iyi bilmedikleri icin orta kapinin hemen asagisina oturmuslar.Neyse orda basladik maci izlemeye ama arkada surekli buyuyen ve sikisan  bir kalabalik var,kalabalik arttikca baskisini biz yiyoruz.O tarafta olanlar gormuslerdir,baktik olmuyor,tum merdivenler dolu (bunun icin kesinlikle bu hafta ceza gelicektir) koltuklarin ortasinda arkadakilerin one gecmesi icin kucuk bir yol acildi..O kalabaligin bir kismi asagiya indi fakat yogunluk giderilmedi.Devre arasinda biz oturdugumuz koltuklarin ustune cikarak onumuzdeki araliktan insanlarin gecmesine izin verdik,bi sekilde insanlar farkli yerlere yoneldiler...Fakat herkes gergin,heran hersey olabilicek gibi...

Bu seneki yonetim baskan,iyi kotu bir seyler yapmaya calisiyor.

Ama yanlarinda sak sakcilar mactan once sahanin ortasinda kosmadan once yapmalari gereken cok sey var.

Ben yonetimdekilerin acikta kac tane koltuk oldugunu bildigine inanmiyorum.Satabildikleri kadar bilet satiliyor,bugunku izdihamda cok daha buyuk sorunlar yasanabilirdi,illa birseyler yapilmasi icin birilerinin caninin mi yanmasi gerekiyor.....

Kombine konusuna geri donersek,ne girisde ne de stadin icinde kombile sahibi olmanin hicbir avantaji yok ,aksine genel olarak verilen daha fazla bir para soz konusu...Dunyanin hicbiryerinde kombine sahibine dezavantaj olarak geri donmez ama biz de oluyor,lafa gelince Turkiye'nin en buyuk kulubu,dunyanin en iyi taraftari,su bu ama uygulamaya gelince ortada olumlu birsey yok....

Kendi adima kombine alirken ilk dusuncem takima kendimce bir katkim olmasi,baska bir baslik altinda da yazmistim son 3 yildir aldigim kombinelerin benim icin ayrica bir koleksiyon degeri var,hepsini de cuzdanimla gururla tasirim...

Tamam avantajlarindan vazgectim ama en azindan EZIYET cekmeyelim.....
Eskisehirspor Sevgisi Dunyanin Heryerinde
http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2008 saat 17:35

EY ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİ:

Ya kombine girişlerini düzelt ya da düzelt.Eğer o şanlı koltukta oturuyorsan bunu yapmak zorundasın.Parasını pulunu geçtim eziyet çekmeyelim bari.Yarın öbürgün geçen seneki gibi o turnike bilmemne olsun diye bağırılsın istemiyorsanız duyarsız kalmayın.
    Büyük başkan da bi zahmet bir hafta gelsin açıktan girmeye çalışsın tribüne.Ya da gelsin çileyi yakından görsün......
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2008 saat 18:17
Abicim biz öyle böyle diyoruz ama takım Şampiyonluk yolunda ben 11:30 sıralarında stada girmek için açık tribündeydim. Önümde çok uzun bir sıra vardı. 2 dakikada bu sıra bitti ve içeri girdim.. Ben girdikten sonra yukarıdan dışarı biraz baktım dışarda 500-600 civarı taraftarımız vardı. 12' yi biraz geçince bir daha baktım. Stadın dışı Ana Baba günü olmuş. Maça 45 dakika kala gelirsek sıkışıklık elbette olacak. Biraz fedakarlık gösterek bizde erkan gelmeliyiz. Hemde anlamadığım birşey var.. Ben Saat 11:30' da tribüne giriyorum. Adam Saat 13:00' te giriyor ve daha iyi yerde maçı izlemek için açık tribünün yukarı tarafıına çıkıyor. Biz zaten 2 koltukta 3 kişi dururken birden 5 kişi oldu 2 koltukta..Alt taraftar meğerse boş.. Senin maç başlamaya yakın gelipte orada milleti sıkıştırmaya hiç hakkın yok. Eğer geç geliyorsanda açık tribünün alt tarafına inerek oradan seyredebilirsin..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2008 saat 18:39
Bu hafta kapılar aynı hamam aynı tastı...Hiçbir şekilde kombine kapısından sorunsuz geçiş yapan birisini görmedim...Çok mu zor bunu yapmak ?
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2008 saat 18:56
Meslek Lisesinin ordaki arka büyük kapı neden kullanılmıyor?
Yukarı
mehmetaliyalcinkaya Liste gör
Yazar

mehmetali
  Alıntı mehmetaliyalcinkaya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2008 saat 19:01
arkadaşlar çok büyük sorun gibi büyütmeyin bence.eses için geliyorsunuz sinamaya gitmiyorsunuz. bin insan  saat te giriş yapıyor.bence şimdi bunu düşünme zamanı diil bayrak hazırlayıp şampiyonlugumuz için bişiler düşünme zamanı.kardeşlerim derdimiz süperlik dir kapı girişleri diil bence.
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2008 saat 19:17
    Benim için önemli.Ben pazarları da çalışıyorum ve zamanım kısıtlı.Erken gelemiyorum.Rahatlığı yaşamak için de kombinbe aldım.
    Ayrıca bilet fiyatları düşsün derken ES ES sevdası yok muydu sizde.Sinemaya değil maça gidiyoruz yazamadınız ama giriş konusunda gayet güzel yazıyorsunuz.Lütfen tutarlı olalım....
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2008 saat 19:30
Alıntı yapılan esesesin

Benim için önemli.Ben pazarları da çalışıyorum ve zamanım kısıtlı.Erken gelemiyorum.Rahatlığı yaşamak için de kombinbe aldım.
    Ayrıca bilet fiyatları düşsün derken ES ES sevdası yok muydu sizde.Sinemaya değil maça gidiyoruz yazamadınız ama giriş konusunda gayet güzel yazıyorsunuz.Lütfen tutarlı olalım....

Maça son yarım Saatte gelen binlerce kişi Pazar günleri çalışıyor mu ? Hayır çalışmıyor..!Sözüm bu çalışmayıpta geç gelenlere..Ben kimseye karışamam herkes istediği saatte gelir ama sen müsait olupta maça geç geliyorsun o zaman sıkışıklık hakkında bu kadarda konuşmaya hakkın yoktur. Bende Kombinelerin ayrıcalıklı olarak tek taraftan girmesinden yanayım. En azından bir faydası olsun yönetimin Kombine alanlara. BEnim sözüm biletli girenlereydi ama açık konuşmak gerekirse çoğu kişide benim Kombinem var, nasıl olsa bu hafta bize giriş kapısı ayrılacak , Ben geç gelsemde nasıl olsa girerim görüşündeydi..Ayrıca rahatlık yaşamak için Kombine alanın benim ESES sevdamı sormaya zerre kadar hakkı yoktur .!!!!

Bilet Fiyatları 15 iken ben düşsün dedim ve HaLa derim . Bunu dememe rağmen ben her maça geldim. Ben gelemeyen kardeşlerim, arkadaşlarım için söyledim ve ayrıca Sadece Kocaeli maçına 3 kişiye maç ısmarladım ve 60 Ytl para verdim girerken. Bunlarımı açıklayayım sana ama çıkıpta demedim şu kadar para verdim bu kadar para verdim diye..

Neyse Kısacası EsEs Sevdamı Sorgulamanı istemiyorum Wink Çünkü KarŞıyakaSpoRLuyum ben aranızda Ajanım İlgilendirir mi sizi ?
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2008 saat 19:35
bu haftadan itibaren inşallah düzelecek.
Kombine bileti olanında bir ayrıcalığı olsun artık yönetim bunu bu hafta düzeltecektir.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır