eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombineler N.Yıldırım Kapısından Girecek (Sayfa 8)

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
delibalta Liste gör
Yazar

özkan
Yer: Eskişehir-ES
Online Durum: Offline
  Alıntı delibalta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 20:40
malatya macında tam 20 dk sıra bekledim hemde kombinem varken.kambinem varsa bi avantajı olmalı dimi .simdiden söyliyeyim bu uygulamalar devam ederse bu bu yönetim seneye bana biraz zor kombine satar.....işte o kaClap
*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 20:59
Sıradaki çoğu aynı şeyi söylüyordu neden kombine alayım bu kadar sıra bekledikten sonra nasıl olsa bilet fiyatlarıda düşüyor diye konuşuyorlardı.
ben hem kendimi hem kulübümü düşünüp kombine alıyorum hem sıra bekliyorum neden kombine alayımki diyor kombine alanlar.
duyrulur sayın yönetim önemli konulardan es geçmeyin.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
mehmetaliyalcinkaya Liste gör
Yazar

mehmetali
  Alıntı mehmetaliyalcinkaya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 21:06
ben kombine aldım.maç başı  fiyatına vurursan 15 milyona geliyor.aslında paranın hesabını yapsam vermem o parayı.demek istedigim madem maç 5 milyon olacak neden 200 e sattıyosun.kulübümüze katlı olsun diyoruz alıyoruz.seneye nasıl alalım bu şekilde olursa.anlayışsızmıyım arkadaşlar.yönetime durulur.
Yukarı
porsukes Liste gör
Yazar

murat erdal
  Alıntı porsukes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 21:11

kombine alan taraftarın hiçbir avantajı yok, heralde dünyada eşi benzeri daha yoktur. ben kombine alırken hiçbir para hesabı falan yapmadım yapmamda, ama bu şekildeki bir uygulama kombine alan kişileri enayi yerine koymak gibi geliyor bana, ben seneyede kombine alıcam ama seneye yönetim neden kombine almıyor taraftar diye yakınmasın bunca insan kombine almanın ufakta olsun hiçbir avantajını görmemiştir. kombine kart sahipleri önümüzdeki sene kombine alacakları zaman %15-20 arası indirimli alabilirlerse önümüzdeki seneler için kombine alacak seyircilerinde hevesini kırmamış olurlar.

Yukarı
must_ekin Liste gör
Yeni Yazar

mustafa ekincek
  Alıntı must_ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 21:28

yonetım yonetme ısını bılmıyor acıkcası . bır uygulamaya  gidiyorsan  bunu takıp etmen denetlemen gerek eyy yonetım .kaldıkı turnıkedekı gorevlıler bıle uygulamadan habersız. laf olsun dıye bır uygulama baslatılmaz . ayrıca stada gırerken cıkarken hep sıkıntı cekıyor taraftar.  aslında buyuk baskan fılan yok ortada buyuk taraftar war . yapılacak ısler cok kolay kombıne kapısı yapılmalı boylelıkle kombınesı olan taraftarın en azından gonlu alınmalı farklılık yaratılmalı ( en azından kombıne ozendırılmelı). turnıke onundekı demır parmaklıklar uzatılmalı boylelıkle gırıslerdekı kargasa gıderılebılır taraftar rahatca gırer .yer kazanma acısından demır parmaklıklar s seklınde yapılabılır . stadın sag ve solundakı  cıkıs kapıları buyultulmelı sonucta o kısımlarda  yer sıkıntısı da yok  kapılar rahatca buyultulur. malıyetlı ısler degıl bunlar . sadece yonetımden bırılerı bu sıkıntıyı gorebılsın . kafa yorsun .

Yukarı
muzoes Liste gör
Yazar

muzaffer
  Alıntı muzoes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 21:57

kombine bilet almanın hiç bir avantajını göremedim avantajı bırak kapı girişleri eziyet çıkışları eziyet yandaki çıkış kapılarını ne diye doğru dürüst açmazlar anlamadım insanların eziyet çekip ezilmesini mi istiyorlar maçtan çıkarken çocuğumla maça geliyorum çıkarken kapı çıkışında çocuğum ezilmesin diye büyük çaba sarfediyorum giriş işkence çıkış işkence bir dahaki sezon kesinlikle kombinede almayacağım insanı enayi yerine koyuyorlar millet 5 biz 10 lira vererek maça giriyoruz yazık çok yazık yönetimi kınıyorum duyarsızlığından dolayı.

Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 22:07
kombinemle bugun yine rezil oldum..
sıraya geçmeden en sağdaki kombine(sözde) turnikeye yürüdm sıradki bir çok kişiyle de münakaşa etmek zorunda kaldım ..
anlamadımki bu konuyu çözmek bu kadarmı zor??
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 22:20
Alıntı yapılan enES26

kombinemle bugun yine rezil oldum..
sıraya geçmeden en sağdaki kombine(sözde) turnikeye yürüdm sıradki bir çok kişiyle de münakaşa etmek zorunda kaldım ..
anlamadımki bu konuyu çözmek bu kadarmı zor??
bende sadece benım basıma mı geldı dıyordum demek kı degılmıs.bugun sıraya gırdım ve turnıkelerın oaray geldıgımde kombınelerın sol taraftakı turnıkeden gırdıgını soledıler bende soldakı sıraya gırdım.sonra gene sıra bana geldıgınde kombınenın bı sol taraftan gırdıgını soledıler:Dasıl sınır bozucu olan orda ınsanlara laf anlatamamak ve toplu kaynamalar.yonetımi bu konudaku cabaları ıcın Clap
DK
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 22:27
    5-6 senedir kombine alırım.Seneye alırsam ALLAH BELAMI VERSİN..........
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 22:37
 Bende bir daha alırsam Allah belamı versin diyeceğim ama gidip alıyoruz yine Hiç değilse eski gişelerin oraya bi turnike koyamazlarmı çünkü normal kapıdan girerken biletli seyircilerde haklı olarak mırıldanıyorlar derdini anlatamıyorsun kombine kapısı tamamen farklı bir kapı olmalı sağdan la soldan la olmaz ki bu iş.
S.nalbant
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır