eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Pankartımız Ne Olsun

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:50
Tarık kulanıcısının bjk ve gs yazmasına ragmen fb yi ismiyle yazması tesadüfdür insallah.Tarık adlı kullanıcı sen git yarın eziklerin macı var onların macını seyret...
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
tarık Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILMIŞTIR

tarık
  Alıntı tarık Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:51

Eskişehirli olma kritelerimi acıklandı puan gelse banane bana faydası olmayan kilisenin papazsını
[/QUOTE]
Böyle düşünen arkadaşlarımız yüzünden malesef Es ES in saygınlığı günden güne bitti.Bazıları kendi egosunu tatmin ediyor,gerçekleri görmüyor.Neymiş Es Es in rakibi Milan,Real madridmiş.Adama yüzüyle gülmezler.
.
Yukarı
tarık Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILMIŞTIR

tarık
  Alıntı tarık Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:53
Alıntı yapılan es-es2641

Tarık kulanıcısının bjk ve gs yazmasına ragmen fb yi ismiyle yazması tesadüfdür insallah.Tarık adlı kullanıcı sen git yarın eziklerin macı var onların macını seyret...

Senden akıl alacak değilim.Ben sen doğmadan maçlara gidiyordum.25 yıldır içerde dışarda gidiyorum yine de gidicem.Ama ben TÜRK üm.Yabancı takımı tutmam
.
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:54
Alıntı yapılan tarık

Eskişehirli olma kritelerimi acıklandı puan gelse banane bana faydası olmayan kilisenin papazsını

Böyle düşünen arkadaşlarımız yüzünden malesef Es ES in saygınlığı günden güne bitti.Bazıları kendi egosunu tatmin ediyor,gerçekleri görmüyor.Neymiş Es Es in rakibi Milan,Real madridmiş.Adama yüzüyle gülmezler.[/QUOTE]

sen harbiden şaşırmışın yada okudugunu anlamıyorsun sen su postları bastan sona oku ondan sonra bidaha yorum yap...
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
  Alıntı ceren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:54
samet ben sana ayran alırık arkadaşım olay sadece ayranla bitiyosa.işte ben buna kızıyorum sen büyük eses tarafraıyım diyosun sonrada ayranım yok içmeye diyosun.
biz burda fb elensin kına yakalım demiyorum yada paramızı heba edelimde demiyorum.
sevilya fb yi elerse bizde daha önce sevilyayı eleyen bir takımın taraftarları olarak haklıgururnu yaşamak istiyoruz ve bir gönderme yapmak istiyoruz nevar bunda.ayrıca 10 yıl nerde olduğumuz önemli değil aradan okadar zaman geçmesine rağmen hala ve hala esese aşıksak vede başka takım tutmuyorsak bence bu onların yüzüne vurduğumuz en büyük tokattır
ESES LİYSEN ÖVÜN.DEĞİLSEN BİAT ET
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:57
Alıntı yapılan tarık

Senden akıl alacak değilim.Ben sen doğmadan maçlara gidiyordum.25 yıldır içerde dışarda gidiyorum yine de gidicem.Ama ben TÜRK üm.Yabancı takımı tutmam
İstiyorsan 100 yıldır git maça,Eskişehirsporluluk bilinci olmadıktan sonra.Ben Türküm diyorsun, e be adam Ezikahce Türk takımımı.LOL Brezilbahce olmus adı.Kara para aklama yeri olmus.Türk futbolunun içine etmiş yıllardır,Anadolu klüplerinin anasını ağlatmış,sen gitmişssin ben ezikbahceyi tutarım diyorsun,iyi git tut sana kimse birşey demiyor.
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:58
Alıntı yapılan ceren1965

samet ben sana ayran alırık arkadaşım olay sadece ayranla bitiyosa.işte ben buna kızıyorum sen büyük eses tarafraıyım diyosun sonrada ayranım yok içmeye diyosun.
biz burda fb elensin kına yakalım demiyorum yada paramızı heba edelimde demiyorum.
sevilya fb yi elerse bizde daha önce sevilyayı eleyen bir takımın taraftarları olarak haklıgururnu yaşamak istiyoruz ve bir gönderme yapmak istiyoruz nevar bunda.ayrıca 10 yıl nerde olduğumuz önemli değil aradan okadar zaman geçmesine rağmen hala ve hala esese aşıksak vede başka takım tutmuyorsak bence bu onların yüzüne vurduğumuz en büyük tokattır

o ayranlı sözun devamını yazmadın neyse sorun degil...

Bende diyorum ki o Sevilla pankartında daha elzem seyler var suan için . Ha öyle bi pankart yapılamazmı yapılr ne zaman yapılır stadaımızda artık heryer pankart dolar  haftalık olaylara gönderme yapmak için tribundede böle seyler yapılr ama biz malesef pankart yönünden cok zayıfız bu sene sevilla dana daha öncelikli seylerimiz oldunu söyluyorum..

Her neyse bunlar benim görüşüm size pankart konusunda basarılar.
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
tarık Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILMIŞTIR

tarık
  Alıntı tarık Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 16:01
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Alıntı yapılan tarık

Alıntı yapılan ceren1965

arkadaşlar kaç zamandır aklımda.malumunuz fb nin sevilya ile bir şam ligi maçı var.ve yine malumuz üzerine sevilyayı elemiş bir takımın taraftarları olarak sonucu merakla bekliyoruz.benim şahsi fikrimi sorarsanız sevilya fb yi eler.bizde maçın neticesinde yani sevilya fb yi elerse bir istiyorum aklıma gelenler den bazıları sen kendini eses mi zannettin sevilyayı elemek her babayiğitin harcı değildir fener bari bi ustana sorsaydın nasıl elenir diye gibi.ben inanıyorumki içimizde çok daha güzel yazılar yazacak arkadaşlarımız verdır.katılırsanız sevinirim.ve bu pankartı asmak için elimden gelen herşeyi yapmaya kendi adıma söz veririm
Fener elenirse kına yakacaz.Yabancı bir takıma karşı Türk takımının elenmesini isteyen adam Eskişehir'li olamaz.fener,gs,bjk veya bursa kim olursa olsun avrupaya karşı desteklerim ben onu

Desteklemenize şaşırmadım açıkçası imzanızdada Kanarya yazıyordu bir zamanlar Wink

Canım kardeşim anlatamıyorum.gs veya bjk olsun onları da desteklerim ben .Siz istiyorsanız desteklemeyin.(evet kanarya millete alerji yapmasın diye sildim.Fener le ilgisi yok)
.
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 16:01
arkadaşlar bence konuyu açan arkadaşın fikirleri daha doğru tabii ki şampiyonluk yolunda yapmamız gerek canlandırmalar var ancak arkadaşın dediği gibi bizim rakıbımız bizanstır böyle bi pankart çağdaş futbolda mizah acısından takımımızın değerini yükseltir kocaeli sakaryaya gönderme yapıyorsa biz bizansa yapmamız gerekir destekliyorum...
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 16:02
real kim oluyomus bizim rakibimiz yokki sevdamiz kıyaslanamaz ki,yani ne febe ne milan tınnn benim için sadece tek takım tuatarim ESES,adama gülerlerse gülsünler,Eses tuttugu için,büyük düşleri oldugu için gülsünler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır