Sayfayı yazdır | Close Window

Pankartımız Ne Olsun

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Diğer
Forum İsmi: Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
Forum Açıklaması: Türkiye Ligleri, Dünya Ligleri, Avrupa Kupaları, Dünya Kupaları hakkındakı haberler, konular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=687
Yazdırma tarihi: 23/May/2024 saat 21:02
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Pankartımız Ne Olsun
Gönderen: ceren1965
Konu: Pankartımız Ne Olsun
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 14:42
arkadaşlar kaç zamandır aklımda.
malumunuz fb nin sevilya ile bir şam ligi maçı var.ve yine malumuz üzerine sevilyayı elemiş bir takımın taraftarları olarak sonucu merakla bekliyoruz.benim şahsi fikrimi sorarsanız sevilya fb yi eler.bizde maçın neticesinde yani sevilya fb yi elerse bir istiyorum aklıma gelenler den bazıları
 sen kendini eses mi zannettin
 sevilyayı elemek her babayiğitin harcı değildir fener
 bari bi ustana sorsaydın nasıl elenir diye
gibi.ben inanıyorumki içimizde çok daha güzel yazılar yazacak arkadaşlarımız verdır.katılırsanız sevinirim.ve bu pankartı asmak için elimden gelen herşeyi yapmaya kendi adıma söz veririm

-------------
ESES LİYSEN ÖVÜN.DEĞİLSEN BİAT ET

Yanıtlar:
Gönderen: Özgür
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 14:51
Alıntı yapılan ceren1965

bari bi ustana sorsaydın nasıl elenir diye

Bu güzel olur Evil%20Smile

Gönderen: SRKN
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 14:57
bence gereksiz birşey olur.

-------------
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy

Gönderen: kLaqE26
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 14:59
bencede çok aso olur.hem kendımızı tekrardan tum Türkiyeye hatırlatırıs herkes şöle bi ESES imi hatırlar.
Ustandan öğreneceğin çok şey war qıbısınden bşy cok quzel durur bence

-------------
İki lafımdan bir tanesi sensin..

Gönderen: SaMeT
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:10
Ya önce takıma sahiplencek pankart yaptıralımda ondan sonra böle pankartlar yaptırırz stadımız pankart yonunden bombos caddelerimizde bişey yok tutmusuz febe ye pankart yaptırıyoruz enejimizi kendi takımımıza harcayalım reklam için degil arma için forma için bişiler yapalım.

Gönderen: Neden
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:14
Çok Gereksiz bir Fikir.Burda Benim Dileğim Fenerin Turu Geçmesi.Çünkü Alınacak Her Galibiyet ve Beraberlik Ülke Puanına Ekleniyor.Bu Yüzden Galatasaray ve Fenerbahçe İnşallah Tur Atlarlar.

-------------
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:15
Alıntı yapılan SaMeT

Ya önce takıma sahiplencek pankart yaptıralımda ondan sonra böle pankartlar yaptırırz stadımız pankart yonunden bombos caddelerimizde bişey yok tutmusuz febe ye pankart yaptırıyoruz enejimizi kendi takımımıza harcayalım reklam için degil arma için forma için bişiler yapalım.
ClapClapClap

-------------
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:18
Bizim takımımız şampiyonluğa oynuyor.Siz Fb'ye pankart yapalım diyorsunuz.Paranız çok ve harcamaya meraklı iseniz şampiyonluk adına güzel bi pankart yaptırıp şehrin güzel bi noktasına asabilirsiniz.

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:21
Alıntı yapılan Volkan

Bizim takımımız şampiyonluğa oynuyor.Siz Fb'ye pankart yapalım diyorsunuz.Paranız çok ve harcamaya meraklı iseniz şampiyonluk adına güzel bi pankart yaptırıp şehrin güzel bi noktasına asabilirsiniz.

Aynen katılıyorum :( Önümüzde Antalya maçı var, Bunun yerine o maça bir pankart hazırlansa daha iyi olur.

-------------

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:22
o zaman siz gidin kırıkkale ile oynadığımız herhangi bir maç için pankart yaptırın.ya alıştınız tabi
yalova buldan oyak reno gibi  takımlarla maç yapmaya bizim asıl rakibimiz olantakımlara gönderme yapmak bile size gereksiz geliyo.
mesela biz türkiye kupası aldığımızda bjk nin tk yoktu.işte bugün korkulan bir avrupa takımı sevilyayı elemişsin hemde destansı bir son 10 dakikayla belgesel olmuş buna rağmen bu olayı birkez daha stadına taşımayı tekrar hatırlatmayı türkiye gör işte 100 milyon dolarlık fenerin yapamadığını biz 30 sene önce yaptık demek lüzumsüz ise saygı duyarım tabi.siz bence küçük dünyanızda devam edin.ama benim rakibim kesinlikle ve kesinlikle fb bjk ve gs olacaktır

-------------

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:30
Alıntı yapılan ceren1965

o zaman siz gidin kırıkkale ile oynadığımız herhangi bir maç için pankart yaptırın.ya alıştınız tabi
yalova buldan oyak reno gibi  takımlarla maç yapmaya bizim asıl rakibimiz olantakımlara gönderme yapmak bile size gereksiz geliyo.
mesela biz türkiye kupası aldığımızda bjk nin tk yoktu.işte bugün korkulan bir avrupa takımı sevilyayı elemişsin hemde destansı bir son 10 dakikayla belgesel olmuş buna rağmen bu olayı birkez daha stadına taşımayı tekrar hatırlatmayı türkiye gör işte 100 milyon dolarlık fenerin yapamadığını biz 30 sene önce yaptık demek lüzumsüz ise saygı duyarım tabi.siz bence küçük dünyanızda devam edin.ama benim rakibim kesinlikle ve kesinlikle fb bjk ve gs olacaktır

Kusura bakma ama benim asıl amacım febeye geseye bejekeye laf sokmak yada reklam yapmak degil takımımı desteklemek ve eger gunun kosulları geregi çemişgezeksporla mac yapsın onun içinde pankart yaparım.Madem siz rakipleriniz için bişiler yapmayı daha öenmli buluyorsunuz ne işiniz var mardin macında gbb macında buyrun gidin kadıköye girin rakip tribune destekleyin febenin rakibini belki ordan Eskişehirsporumuza bi faydanız olur.

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:34
samet senle burda tartışmaya girmek istemiyorum sen benim ne demek istediğimi gayet güzel anladın ama demogaji yapıyorsun.sende kusura bakma ben fb yede gs yede bjk yede lafda sokarım esesimin reklamınıda yaparım

-------------

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:38
Alıntı yapılan ceren1965

samet senle burda tartışmaya girmek istemiyorum sen benim ne demek istediğimi gayet güzel anladın ama demogaji yapıyorsun.sende kusura bakma ben fb yede gs yede bjk yede lafda sokarım esesimin reklamınıda yaparım

Tamam Fb için öyle bir pankart astık diyelim. Bu seferde Fb liler demezmi ?
10 senedir Nerdesin diye..

Aradan bir cümleyi siliyorum :):)

-------------

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:40
Demegoji yapmıyorum gunun gerceklerini söyluyorum stadda dogru duzgun pankart yokken caddelerde bayrak yok ken sadece bir kac hafta kullanılcak bi pankart yapma fikri bana saçma geldi fikirlerimi beyan ettim.Size pankart konusunda basarılar dilerim ...

-------------
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:42
Ceren bence çok güzel bir düşünce ile hatta büyük düşünerek pankart yapmayı yada bir gönderme yapmayı uygun görmektedir..Eskişehirspor büyük bir klüp artık böyle yazılarla göndermelerle kendini göstermeli..

-------------
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..

Gönderen: es-es2641
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:44
Samet kücük takımlarla uğraşmaki kücük kalmayasın.Arkadasımızın önerisi bencede çok iyi.Sadece Sevillayı yendiğimizi hatırlatmamız bile yeter.

-------------
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...

Gönderen: tarık
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:44
Alıntı yapılan ceren1965

arkadaşlar kaç zamandır aklımda.malumunuz fb nin sevilya ile bir şam ligi maçı var.ve yine malumuz üzerine sevilyayı elemiş bir takımın taraftarları olarak sonucu merakla bekliyoruz.benim şahsi fikrimi sorarsanız sevilya fb yi eler.bizde maçın neticesinde yani sevilya fb yi elerse bir istiyorum aklıma gelenler den bazıları sen kendini eses mi zannettin sevilyayı elemek her babayiğitin harcı değildir fener bari bi ustana sorsaydın nasıl elenir diye gibi.ben inanıyorumki içimizde çok daha güzel yazılar yazacak arkadaşlarımız verdır.katılırsanız sevinirim.ve bu pankartı asmak için elimden gelen herşeyi yapmaya kendi adıma söz veririm

Fener elenirse kına yakacaz.Yabancı bir takıma karşı Türk takımının elenmesini isteyen adam Eskişehir'li olamaz.fener,gs,bjk veya bursa kim olursa olsun avrupaya karşı desteklerim ben onu

-------------
.

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:46
Alıntı yapılan es-es2641

Samet kücük takımlarla uğraşmaki kücük kalmayasın.Arkadasımızın önerisi bencede çok iyi.Sadece Sevillayı yendiğimizi hatırlatmamız bile yeter.

o zamansa daha buyugu sevilla yendimi real madride gönderme yapalım hiç ugrasmayalım fenerle kucuk dusunmeyelim..

ayranımız yok içmeye ......

-------------

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:47
Alıntı yapılan tarık

Alıntı yapılan ceren1965

arkadaşlar kaç zamandır aklımda.malumunuz fb nin sevilya ile bir şam ligi maçı var.ve yine malumuz üzerine sevilyayı elemiş bir takımın taraftarları olarak sonucu merakla bekliyoruz.benim şahsi fikrimi sorarsanız sevilya fb yi eler.bizde maçın neticesinde yani sevilya fb yi elerse bir istiyorum aklıma gelenler den bazıları sen kendini eses mi zannettin sevilyayı elemek her babayiğitin harcı değildir fener bari bi ustana sorsaydın nasıl elenir diye gibi.ben inanıyorumki içimizde çok daha güzel yazılar yazacak arkadaşlarımız verdır.katılırsanız sevinirim.ve bu pankartı asmak için elimden gelen herşeyi yapmaya kendi adıma söz veririm

Fener elenirse kına yakacaz.Yabancı bir takıma karşı Türk takımının elenmesini isteyen adam Eskişehir'li olamaz.fener,gs,bjk veya bursa kim olursa olsun avrupaya karşı desteklerim ben onu

Eskişehirli olma kritelerimi acıklandı puan gelse banane bana faydası olmayan kilisenin papazsını

-------------

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:47
Alıntı yapılan tarık

Alıntı yapılan ceren1965

Desteklemenize şaşırmadım açıkçası imzanızdada Kanarya yazıyordu bir zamanlar Wink

-------------

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:50
Tarık kulanıcısının bjk ve gs yazmasına ragmen fb yi ismiyle yazması tesadüfdür insallah.Tarık adlı kullanıcı sen git yarın eziklerin macı var onların macını seyret...

-------------
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:51

Eskişehirli olma kritelerimi acıklandı puan gelse banane bana faydası olmayan kilisenin papazsını
[/QUOTE]
Böyle düşünen arkadaşlarımız yüzünden malesef Es ES in saygınlığı günden güne bitti.Bazıları kendi egosunu tatmin ediyor,gerçekleri görmüyor.Neymiş Es Es in rakibi Milan,Real madridmiş.Adama yüzüyle gülmezler.

-------------
.

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:53
Alıntı yapılan es-es2641

Tarık kulanıcısının bjk ve gs yazmasına ragmen fb yi ismiyle yazması tesadüfdür insallah.Tarık adlı kullanıcı sen git yarın eziklerin macı var onların macını seyret...

Senden akıl alacak değilim.Ben sen doğmadan maçlara gidiyordum.25 yıldır içerde dışarda gidiyorum yine de gidicem.Ama ben TÜRK üm.Yabancı takımı tutmam

-------------
.

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:54
Alıntı yapılan tarık

Böyle düşünen arkadaşlarımız yüzünden malesef Es ES in saygınlığı günden güne bitti.Bazıları kendi egosunu tatmin ediyor,gerçekleri görmüyor.Neymiş Es Es in rakibi Milan,Real madridmiş.Adama yüzüyle gülmezler.[/QUOTE]

sen harbiden şaşırmışın yada okudugunu anlamıyorsun sen su postları bastan sona oku ondan sonra bidaha yorum yap...

-------------

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:54
samet ben sana ayran alırık arkadaşım olay sadece ayranla bitiyosa.işte ben buna kızıyorum sen büyük eses tarafraıyım diyosun sonrada ayranım yok içmeye diyosun.
biz burda fb elensin kına yakalım demiyorum yada paramızı heba edelimde demiyorum.
sevilya fb yi elerse bizde daha önce sevilyayı eleyen bir takımın taraftarları olarak haklıgururnu yaşamak istiyoruz ve bir gönderme yapmak istiyoruz nevar bunda.ayrıca 10 yıl nerde olduğumuz önemli değil aradan okadar zaman geçmesine rağmen hala ve hala esese aşıksak vede başka takım tutmuyorsak bence bu onların yüzüne vurduğumuz en büyük tokattır

-------------

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:57
Alıntı yapılan tarık

Senden akıl alacak değilim.Ben sen doğmadan maçlara gidiyordum.25 yıldır içerde dışarda gidiyorum yine de gidicem.Ama ben TÜRK üm.Yabancı takımı tutmam
İstiyorsan 100 yıldır git maça,Eskişehirsporluluk bilinci olmadıktan sonra.Ben Türküm diyorsun, e be adam Ezikahce Türk takımımı.LOL Brezilbahce olmus adı.Kara para aklama yeri olmus.Türk futbolunun içine etmiş yıllardır,Anadolu klüplerinin anasını ağlatmış,sen gitmişssin ben ezikbahceyi tutarım diyorsun,iyi git tut sana kimse birşey demiyor.

-------------

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 15:58
Alıntı yapılan ceren1965

samet ben sana ayran alırık arkadaşım olay sadece ayranla bitiyosa.işte ben buna kızıyorum sen büyük eses tarafraıyım diyosun sonrada ayranım yok içmeye diyosun.
biz burda fb elensin kına yakalım demiyorum yada paramızı heba edelimde demiyorum.
sevilya fb yi elerse bizde daha önce sevilyayı eleyen bir takımın taraftarları olarak haklıgururnu yaşamak istiyoruz ve bir gönderme yapmak istiyoruz nevar bunda.ayrıca 10 yıl nerde olduğumuz önemli değil aradan okadar zaman geçmesine rağmen hala ve hala esese aşıksak vede başka takım tutmuyorsak bence bu onların yüzüne vurduğumuz en büyük tokattır

o ayranlı sözun devamını yazmadın neyse sorun degil...

Bende diyorum ki o Sevilla pankartında daha elzem seyler var suan için . Ha öyle bi pankart yapılamazmı yapılr ne zaman yapılır stadaımızda artık heryer pankart dolar  haftalık olaylara gönderme yapmak için tribundede böle seyler yapılr ama biz malesef pankart yönünden cok zayıfız bu sene sevilla dana daha öncelikli seylerimiz oldunu söyluyorum..

Her neyse bunlar benim görüşüm size pankart konusunda basarılar.

-------------

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 16:01
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Alıntı yapılan tarık

Alıntı yapılan ceren1965

Desteklemenize şaşırmadım açıkçası imzanızdada Kanarya yazıyordu bir zamanlar Wink

Canım kardeşim anlatamıyorum.gs veya bjk olsun onları da desteklerim ben .Siz istiyorsanız desteklemeyin.(evet kanarya millete alerji yapmasın diye sildim.Fener le ilgisi yok)

-------------
.

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 16:01
arkadaşlar bence konuyu açan arkadaşın fikirleri daha doğru tabii ki şampiyonluk yolunda yapmamız gerek canlandırmalar var ancak arkadaşın dediği gibi bizim rakıbımız bizanstır böyle bi pankart çağdaş futbolda mizah acısından takımımızın değerini yükseltir kocaeli sakaryaya gönderme yapıyorsa biz bizansa yapmamız gerekir destekliyorum...

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: izzetiz
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 16:02
real kim oluyomus bizim rakibimiz yokki sevdamiz kıyaslanamaz ki,yani ne febe ne milan tınnn benim için sadece tek takım tuatarim ESES,adama gülerlerse gülsünler,Eses tuttugu için,büyük düşleri oldugu için gülsünler

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 16:03
samet ayranı ne zaman ısmarlayım kardeşim yanındada döner ısmarlayım ayıpsın lafı olmaz

-------------

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 16:05
Alıntı yapılan erdemesk

arkadaşlar bence konuyu açan arkadaşın fikirleri daha doğru tabii ki şampiyonluk yolunda yapmamız gerek canlandırmalar var ancak arkadaşın dediği gibi bizim rakıbımız bizanstır böyle bi pankart çağdaş futbolda mizah acısından takımımızın değerini yükseltir kocaeli sakaryaya gönderme yapıyorsa biz bizansa yapmamız gerekir destekliyorum...

Stadyumda Eskişehirspor ile ilgili bir pankart, sokaklarda Eskişehirspor bayrakları yokken bence Fb, Gs, Bjk ye gönderme yapmamız çok yanLış olur..

-------------

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 16:09
Alıntı yapılan ceren1965

samet ayranı ne zaman ısmarlayım kardeşim yanındada döner ısmarlayım ayıpsın lafı olmaz

Malatya macı uygundur benim için :)

-------------

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 16:10
ey febe breziyayı getirdin neye yarar,sevillayı elemeye daha çok zamanın var.
ESKİŞEHİR bu dilediğini yapar,cesaret,güç,inanç sadece bizim hamurumuzda var.
Big%20smile

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 16:11

öncelikle böyle pankartlarla kendi tribunumuzu dolduralım sonra arada güncemle alakalı pankart yapalım diyorum.

-------------

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 16:16
tamam samet özel mesaj at bana msn adresini ver ordan itibata geçelim ayranıda döneride ısmarlayım ama sonrada deme sağda solda ayranım yok içmeye diye

-------------

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 16:20
Alıntı yapılan es-es2641

BEN YARIN BURSA YA GİDİYORUM ES ES MAÇINA.SEN DE GELSENE

-------------
.

Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 16:53
ben yine orjinal fikirler bekliyorum hadi arkadaşlar

-------------

Gönderen: winterwind
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 17:57
Anadolu futbol ihtilalinin yegane temsilcisi ES-ES

-------------
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 18:08
Adanademirspor'luların astığı pankartlar ne kadar da düzenli asılmış. Bizim saha içinde rastgele asılmış pankartlar var. Biraz daha özen gösterilmeli.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: SeRDaR2626
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 18:15
Bende pankarta karsi degilim ama maalesef biz su anda o durumda degiliz...Biz takimiza destek olacak pankartlari bu sene bi asalim, Sampiyon olalim bizanslilarla ayni lig de oynayalim ki onlara laf atma sansi vermeden gundemdeki konu neyse dalgamizi gecelim gondermelerimizi yapalim...Tabiki bizim rakibimiz bizans ama sirasi degil diyorum ben..

-------------
BiZiM oLMaDiGiMiZ HiCBiR LiG....SuPeR LiG DeGiLDiR...

Gönderen: ESoES
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 18:23
bence çok gereksiz olur ama illa yapacaksanız benim aklıma gelen ilk örnek;

Sizin 90 dakikada yapamadığınızı biz 10 dakikada yapmıştık.

ikincisi de;

Tarih:16 Eylül 1970
Yer: Eskişehir Atatürk Stadı
ESES 3-1 Sevilla
(Boğaza gerek yok, Porsuk yeter.)

-------------
BaşKaldırıŞ

Gönderen: freedom86
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 18:34
Şuan için bencede gereksiz ama seneye kaçıncı hafta olur bilmem fenerbahçe Eskişehir'e geldiği zaman ve eğerki Sevilla'ya elenirse bu pankartlar cuk diye oturur:)

-------------
Beyaz Yakayız, Münferit şekilde yollardayız...

Gönderen: ESoES
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 18:34
Alıntı yapılan freedom86

Şuan için bencede gereksiz ama seneye kaçıncı hafta olur bilmem fenerbahçe eskişehire geldiği zaman ve eğerki Sevilla'ya elenirse bu pankartlar cuk diye oturur:)
+1965

-------------
BaşKaldırıŞ

Gönderen: durukan
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 18:52
Alıntı yapılan ESoES

ikincisi de;

ESES 3-1 Sevilla

evet arkadaşımız yazdıkları gerçekten çok güzel

-------------
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 20:19

Şehri geçin stadda 1 tane EsEs bayrağı yok doğru düzgün pankart yok.Samet haklı önce bunları halledelim sonra onlara geçeriz.Bu da grupların suçu o kadar kişi  2-3 lira atsa pankart parası bayrak parası çıkar grupçuluk sadece tezahürat yapmak değildir.Bizim gruplarda ne beste üretme var ne bayrak var ne de pankart var  sadece tezahürat o kadar.

-------------

Gönderen: levos26
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 21:34
 Böyle bir pankart gereksiz ama yapan yapsın. Asıl önemli olan bize has pankartlar üretmek orijinal bir şeyler yapmak mesala Ayder de yılar önce yapılan bir iki pankart gibi bunlar klasik olmuştur mesela SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDUMU,yada SENDEN BAŞKA HİÇBİRŞEYİ OLMAYAN BİZLER SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLANLARA ACIRIZ gibi yalnızca bizim tribünümüzde görülecek bizimle birlikte anılacak işlere imza atmak lazım

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderen: sezginsecil
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 21:48
Alıntı yapılan ES_Kadir

Bizim gruplarda ne beste üretme var ne bayrak var ne de pankart var  sadece tezahürat o kadar.

Kesinlikle katlıyorum , artık "Eskişehir oleeey" diye söylenen aslı bir İstanbul takımına ait olan besteyi söylemekten veya Güney Amerika'nın bir kulübü olan takımın taraftarlarının bestesine katılıp havada atkı sallamaktan başka yaptığımız yok. Bence şu sıralar gruplarımız ESKİDEN OLDUĞUNUN AKSİNE bestecilik konusunda çok ama çok DURGUNLAR. Keza bayrak ve pankart konusunda da öyle.

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Gönderen: ckonrat
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 22:21
Ne sevillaymış yaa forumu birbirine katmış TongueBig%20smile Bence bizim antalya maçına güzel sowlar ve sloganlar bulmamız gerekir.Pankartada hiç gerek yok star tv bundan bahsedicek ve bizim neler yaptığımı tüm türkiye öğrenicektir.Hiç kimse birbirini kandırmasın o maçı burdakileri çoğu izlicektir bencede izlemelidir.Wink

-------------
Ümidimi kaybetmedim çünkü ESKİŞEHİRSPORLUYUM!!!

Gönderen: esesli_-sarı-_1965
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 22:25
o zaman ben burda kapatıyorum konuyu.bu konunun başlığı değiştirilsin sadece burayada icraat yapacak adamlar yazsın pankart konusunda.her türlü pankart olabilir.illa fb sevilla maçıyla ilgili olacak değil

-------------
güvensoy istifa

Gönderen: SRKN
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 22:27
çoçukça !!!!

-------------
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy

Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 10:54
Alıntı yapılan freedom86

Şuan için bencede gereksiz ama seneye kaçıncı hafta olur bilmem fenerbahçe Eskişehir'e geldiği zaman ve eğerki Sevilla'ya elenirse bu pankartlar cuk diye oturur:)
Thumbs%20Up

-------------

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 11:07
biz coktan sampiyon oldukta febe macinimi dusunuyoruz. birakin bu adamlari bu kadar sallamayi. biz bu kadar uzerlerine gittikce onlarda "buyuyuzki ugrasiyorsunuz" diyecekler. super lige dondugumuzde onlarin macindan once yapilmasi gerekenler planlanir ama simdi bunu yapmak sadece kompleks gostergesi olur.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 11:36
Alıntı yapılan SaMeT

öncelikle böyle pankartlarla kendi tribunumuzu dolduralım sonra arada güncemle alakalı pankart yapalım diyorum.

Hastayım şöyle pankartlara neden bizim yok :(( Bence Fb' ye gönderme değiL önce kendimize böyle pankartlar hazırlasak daha iyi olur..

-------------

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 11:51
Adamlar uğraşıyor yapıyorlar,emek veriyorlar bu işe.Biz de yapılanlar daha basit şeyler gibi oluyor.Para da lazım birazda.

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 11:55

Forumda kaç kişi var, para sorun olmaz bence... Yeterki organize alalım ama nerdeeeeee :(

-------------

Gönderen: eseschicago
Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 12:11
Benim yasim 56. Efsane eskisehirspor'u gormus deplasman maclarina kadar gitmis hasta bir ESES liyim. Genc ESES'lilerin yazdiklarini okuyunca cok uzuluyorum.
Efsane ESES taklit etmezdi HERSEYIMIZ OZGUNDU . 

Niye Fener'i kafamiza taktik anlamiyorum? Efsane ESES'in hicbir takim karsiti slogani yoktu. Bizim icin sadece ESES vardi; baskalari ile ugrasmazdik.
FB,BJK,GS  maclarina butun Istanbul Basini gelirdi. Yazarlara (bize karsi cok yazi yazmis olmalarina ragmen) alkis tutardik.Ertesi gun (zaten maci kazanmis oldugumuzdan ) O yazarlar ESES takimi ,taraftarlari ile gaztelerde ovgu dolu yazilar yazardi.

Sadece Takim degil taraftar da cok olgundu. Eskisehir Bolgesi mactan once futbol kurallari ile ilgili kitapcik dagitirdi. (O zaman TV yoktu Dead) Erman hoca yoktu.Yani Turkiye'nin en bilgili futbol seyircisi de bizdeydi.

Lutfen taklit etmeyelim , yaratici olalim ve Ozgun seyler bulalim.

aksi takdirde "Kotu bir taklit " olmaktan oteye gidemeyiz...

-------------
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de

Gönderen: es-be-eses
Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 12:14
Alıntı yapılan eseschicago

Benim yasim 56. Efsane eskisehirspor'u gormus deplasman maclarina kadar gitmis hasta bir ESES liyim. Genc ESES'lilerin yazdiklarini okuyunca cok uzuluyorum.

Niye Fener'i kafamiza taktik anlamiyorum? Efsane ESES'in hicbir takim karsiti slogani yoktu. Bizim icin sadece ESES vardi; baskalari ile ugrasmazdik.
FB,BJK,GS  maclarina butun Istanbul Basini gelirdi. Yazarlara (bize karsi cok yazi yazmis olmalarina ragmen) alkis tutardik.Ertesi gun (zaten maci kazanmis oldugumuzdan ) O yazarlar ESES takimi ,taraftarlari ile gaztelerde ovgu dolu yazilar yazardi.

Sadece Takim degil taraftar da cok olgundu. Eskisehir Bolgesi mactan once futbol kurallari ile ilgili kitapcik dagitirdi. (O zaman TV yoktu Dead) Erman hoca yoktu.Yani Turkiye'nin en bilgili futbol seyircisi de bizdeydi.

Aklıselime çok ihtiyacımız var Erkut Bey...

-------------
Gerçekçi ol, imkansızı iste!

Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 12:25

Taklit derken ne konuda abicim, Adana Demirsporluların pankartı çok güzel bizde aynısı yapalım dedim onumu Taklit yerine koydunuz :(

-------------

Gönderen: kadirgulen
Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 12:49
saçma...
gereksiz...
anlamsız...
amaçsız...
çocukca...

öncelikle şu an fenerle aynı kulvarda yarışmadığımızı berlirtmeliyim. ayrıca fenerbahçenin şampiyonlar liginde her ne kadar doğru dürüst türk oyuncu oynatmasa da formasında türk bayrağı taşıdığını ve ülkemizi temsil ettiğini söylemeliyim. ilerde olaki şampiyonlar ligine gitme şansımız olsa ve fenerbahçe gibi kulüplerin düşürdüğü iülke puanı yüzünden şampiyonlar ligi yerine uefaya gitsek çok mu güzel olacak? kaldı ki bu gereksiz hareket üzerimizde gereksiz bir antipatinin oluşmasını sağlar bu da fazladan düşmanlar kazanmamıza yol açar. ama illa ki "kardeşim, ben pankart hazırlayacağım, kafaya koydum" diyorsan önümüzde ordu ve sakarya maçları var, o maçlar için çok güzel pankart önerileri gelecektir...

-------------
KKŞ

Gönderen: eseschicago
Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 12:51
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Taklit derken ne konuda abicim, Adana Demirsporluların pankartı çok güzel bizde aynısı yapalım dedim onumu Taklit yerine koydunuz :(

"Aynisini yapmak" taklit anlamina gelmiyor muLOLLOLLOL

bu anlama gelmiyorsa , afedersinWink

-------------
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de

Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 12:57

Aynısını yapalım demedim ki ben çok güzel pankart yapıyorlar dedim. Bizim neden böyle bir pankartımız yok dedim.  O zaman biz hiç pankart yapmayalım. Milletten bir farkımız olsun Türkiye' nin her yerinde pankart asılıyor. Bizde asarsak taklit yapmış oluruz.. Can Bebeğe devam :(

-------------

Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 13:36
Ben Yaptım Bi TAneLOL

http://www.yukle.tc">

-------------

Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 13:51
Nasıl Olmuş?Tongue

-------------

Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 14:23
Alıntı yapılan Neden

Nasıl Olmuş?Tongue
Resim gözükmüyor..OuchOuch Sadece benmi göremiyorum yoksa .

-------------

Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 14:25
Alıntı yapılan es-es2641

Alıntı yapılan Neden

Nasıl Olmuş?Tongue
Ha şimdi gördüm.LOL İnternet pankartcılığına karşıyızLOLLOL

-------------

Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 14:26
Alıntı yapılan es-es2641

Alıntı yapılan es-es2641

Alıntı yapılan Neden

Nasıl Olmuş?Tongue
Ha şimdi gördüm.LOL İnternet pankartcılığına karşıyızLOLLOL

ben zaten konuyu desteklemiyorum ki ondan yaptım öylesineTongue

-------------

Gönderen: KIRMIZIŞİMŞEK26
Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 14:29
Sevilla Porsuk ta boğuldu, boğazda yüzdü.

-------------
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....

Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 14:30
Pardon bunu sonradan gördüm..kopya gibi olmuş benimkisi..özür..

-------------
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...

Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 14:31
Alıntı yapılan ESoES

ikincisi de;

ESES 3-1 Sevilla

pardon yani..

-------------
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...

Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 20:11
yazılanların hepsini teker teker okudum.ne yalan söyleyim bir insanın heyecanı bu kadarmı kırılır.saçma demişler gereksiz demişler ayranımız yok içmeye demişler daha stadımızda eses pankartı yok sen fb ye laf sokuyon demişler taklit demişler.
bakın arkadaşlar ben eğer fb nin geçen sene 2-0 dan tur verdiği alkmar maçı sonrası bunlara bir gönderme yapalım yada bjk nin 8-0 lık mağkubiyetinden sonra gönderme yapalım deseydim itirazlarınızda haklı olabilirdiniz herşeyi hallettikte bumu kaldı diyebiliridniz.
amma velakin 40 yıl sonra hani derlerya kırk yılın başı işte aynen öyle 40 yıl sonra fb bizim elediğimiz sevilya ile eşleşti.bakalım ne olacak dedik.he burda bazı arkadaşlar ben avrupada hertürk takımını desteklerim der kimide beni eses ten başkası ilgilendirmez der o ayrı bir konu.
bende dedimki fb elenirse onlara bir gönderme yapalım pankart hazırlayalım ben elimden geleni yapmaya hazırım dedim valla nerdeyse asacaktınız beni böyle saçma şeymi olur diye.
hadi madem karşısın neden yıkıcı şeyler yazıyorsunuz.bir arkadaşımız demişki bence gereksiz ama illa yazacaksada şunu yazsın.ya bunu demek çokmu zor.
ben şimdi başlasam ya benim aklıma bişey geldi burda paylaştım muhalefet olanlar klavye başında asıp kesmesin çok biliyorsanız sizde bişeyler üretin burada paylaşalım desteklemeyende namerttir yazsam haydaaaaaaaaa bir ton tantana.
şimdi ben bir iki örnek yazacam.mesela
SEVİLYA YI ESES ELER FENER DAM ÜSTÜNDE UN ELER.
10 DAKİKADA FETHİ HEPER SEVİLYAYA YETER
NAZAR ETME NE OLUR ÇALIŞ SENİNDE OLUR
           16.09.1970 ESES-3 SEVİLYA -1
AMİGOMUZU İSTEDİNİZ GÖNDERDİK RİCA ETSEYDİNİZ FETHİ HEPER İ DE GÖNDERİRDİK
ESES YAZ 1965 E GÖNDER SEVİLYA NASIL ELENİR CEBİNE GELSİN
gibi aklıma gelenler.hayır bunun neresinde küfür neresinde şiddet neresinde ayrımcılık hakaret var.bir fb sitesinde şöyle okumuştum.
siz onların alt ligde olduklarına bakmayın tarihimizn en büyük meydan kavgasını onlarla yaptık.yani onlarda biliyor kimin ne olduğunu.
şimdi fb elenmiş bizde sakarya maçında bunlardan birini yazıp asmışız.bu maçı izleyen bir sakaryalı yada antalyalı yada maçı hangi takımın taraftarı olsa şöyle bir özenmezmi.yada gurbette maçı izleyen 10 yaşındaki bir eskişehirli çocuk babasına sormazmı mutlu olmazmı.
bunu neresi taklit bunu neresi gereksiz valla anlamdım.bundan sonrada hiçbir fikir beyan etmeyecem.çünki bir konu bu kadar dallanır budaklanır

-------------

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 20:21
Alıntı yapılan ceren1965

yazılanların hepsini teker teker okudum.ne yalan söyleyim bir insanın heyecanı bu kadarmı kırılır.saçma demişler gereksiz demişler ayranımız yok içmeye demişler daha stadımızda eses pankartı yok sen fb ye laf sokuyon demişler taklit demişler.
bakın arkadaşlar ben eğer fb nin geçen sene 2-0 dan tur verdiği alkmar maçı sonrası bunlara bir gönderme yapalım yada bjk nin 8-0 lık mağkubiyetinden sonra gönderme yapalım deseydim itirazlarınızda haklı olabilirdiniz herşeyi hallettikte bumu kaldı diyebiliridniz.
amma velakin 40 yıl sonra hani derlerya kırk yılın başı işte aynen öyle 40 yıl sonra fb bizim elediğimiz sevilya ile eşleşti.bakalım ne olacak dedik.he burda bazı arkadaşlar ben avrupada hertürk takımını desteklerim der kimide beni eses ten başkası ilgilendirmez der o ayrı bir konu.
bende dedimki fb elenirse onlara bir gönderme yapalım pankart hazırlayalım ben elimden geleni yapmaya hazırım dedim valla nerdeyse asacaktınız beni böyle saçma şeymi olur diye.
hadi madem karşısın neden yıkıcı şeyler yazıyorsunuz.bir arkadaşımız demişki bence gereksiz ama illa yazacaksada şunu yazsın.ya bunu demek çokmu zor.
ben şimdi başlasam ya benim aklıma bişey geldi burda paylaştım muhalefet olanlar klavye başında asıp kesmesin çok biliyorsanız sizde bişeyler üretin burada paylaşalım desteklemeyende namerttir yazsam haydaaaaaaaaa bir ton tantana.
şimdi ben bir iki örnek yazacam.mesela
SEVİLYA YI ESES ELER FENER DAM ÜSTÜNDE UN ELER.
10 DAKİKADA FETHİ HEPER SEVİLYAYA YETER
NAZAR ETME NE OLUR ÇALIŞ SENİNDE OLUR
           16.09.1970 ESES-3 SEVİLYA -1
AMİGOMUZU İSTEDİNİZ GÖNDERDİK RİCA ETSEYDİNİZ FETHİ HEPER İ DE GÖNDERİRDİK
ESES YAZ 1965 E GÖNDER SEVİLYA NASIL ELENİR CEBİNE GELSİN
gibi aklıma gelenler.hayır bunun neresinde küfür neresinde şiddet neresinde ayrımcılık hakaret var.bir fb sitesinde şöyle okumuştum.
siz onların alt ligde olduklarına bakmayın tarihimizn en büyük meydan kavgasını onlarla yaptık.yani onlarda biliyor kimin ne olduğunu.
şimdi fb elenmiş bizde sakarya maçında bunlardan birini yazıp asmışız.bu maçı izleyen bir sakaryalı yada antalyalı yada maçı hangi takımın taraftarı olsa şöyle bir özenmezmi.yada gurbette maçı izleyen 10 yaşındaki bir eskişehirli çocuk babasına sormazmı mutlu olmazmı.
bunu neresi taklit bunu neresi gereksiz valla anlamdım.bundan sonrada hiçbir fikir beyan etmeyecem.çünki bir konu bu kadar dallanır budaklanır
ClapClapÖrnekler harika hele 1.si ve sonuncusu süper.LOL

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: kraleses
Gönderi tarihi: 04/Şub/2008 saat 03:04
Beyler bu sene fenerbahçe bizim rakibimiz değil ! Daha kendi sahamızda antep bld.den zor puan alırken gidicez fenere özel pankartmı yaptırıcaz ? Onlarla muhatab olmak için kendi seviyemizimi düşüreceğiz ? İlla bi pankart yaptırma gibi bir düşünceniz varsa takımımızı ve taraftarımızı ateşleyecek sadece 1 kullanımlık olmayacak bi pankart yaptırmanızı öneriyorum..
Zira bu düşüncenizin gerçekleşmesi imkansız... Wink

-------------

Gönderen: CAPTAİN
Gönderi tarihi: 04/Şub/2008 saat 09:13
Bence güzel bir düşünce,nasıl ki fenerbahçe beşiktaşla galatasarayla dalga geçiyorsa bizde onlarla dalga geçebiliriz,hem bu fırsat bir daha gelmeyebilir,yani fener inşallah sevillayı eler ama elenirse bizim büyüklüğümüzü tüm Türkiyeye haykırmak ve bilmeyenlere de hatırlatmak  için bundan daha iyi bir zamanlama ve düşünce olamayacağı kanaatindeyim

Gönderen: mehmet26eses
Gönderi tarihi: 04/Şub/2008 saat 09:19
Sadece fenerbahceye gonderme yapilan bir pankart sorunlara yol acar dusuncesindeyim.

Onun yerine seneye eger cikarsak ucuzlerle ilk karsilastigimiz macta
Turkiye'de Futbol eşit değildir(eşit değildir işaretiyle)fenerbahçe,galatasaray,beşiktaş

gibi bir pankart düşünülebilir.fikirler geliştirilebilir

-------------
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: ckonrat
Gönderi tarihi: 04/Şub/2008 saat 10:05
Alıntı yapılan mehmet26eses

Sadece fenerbahceye gonderme yapilan bir pankart sorunlara yol acar dusuncesindeyim.

Onun yerine seneye eger cikarsak ucuzlerle ilk karsilastigimiz macta
Turkiye'de Futbol eşit değildir(eşit değildir işaretiyle)fenerbahçe,galatasaray,beşiktaş

gibi bir pankart düşünülebilir.fikirler geliştirilebilir

bencede bu fikir gerçekten güzelWinkWinkClapClap

-------------
Ümidimi kaybetmedim çünkü ESKİŞEHİRSPORLUYUM!!!

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 04/Şub/2008 saat 18:20
"Bin bilsen de bir bilene danış" (Boşver Sevilla'yı, sen EsEs'le tanış)

"Ustanın dediği!!"

"Taklitlerimizden sakının!!"

"Azcık EsEs'e çekseydiniz..."

"Sevilla'daki turun yolu Eskişehir'den geçer"

vs. Hem iğneleme hem de destek içeren vi yazı olabilir. Ayrıca çok da gerekli olduğunu pek düşünmüyorum.

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com