eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Pankartımız Ne Olsun

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
Online Durum: Offline
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:30
Alıntı yapılan ceren1965

o zaman siz gidin kırıkkale ile oynadığımız herhangi bir maç için pankart yaptırın.ya alıştınız tabi
yalova buldan oyak reno gibi  takımlarla maç yapmaya bizim asıl rakibimiz olantakımlara gönderme yapmak bile size gereksiz geliyo.
mesela biz türkiye kupası aldığımızda bjk nin tk yoktu.işte bugün korkulan bir avrupa takımı sevilyayı elemişsin hemde destansı bir son 10 dakikayla belgesel olmuş buna rağmen bu olayı birkez daha stadına taşımayı tekrar hatırlatmayı türkiye gör işte 100 milyon dolarlık fenerin yapamadığını biz 30 sene önce yaptık demek lüzumsüz ise saygı duyarım tabi.siz bence küçük dünyanızda devam edin.ama benim rakibim kesinlikle ve kesinlikle fb bjk ve gs olacaktır

Kusura bakma ama benim asıl amacım febeye geseye bejekeye laf sokmak yada reklam yapmak degil takımımı desteklemek ve eger gunun kosulları geregi çemişgezeksporla mac yapsın onun içinde pankart yaparım.Madem siz rakipleriniz için bişiler yapmayı daha öenmli buluyorsunuz ne işiniz var mardin macında gbb macında buyrun gidin kadıköye girin rakip tribune destekleyin febenin rakibini belki ordan Eskişehirsporumuza bi faydanız olur.
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
  Alıntı ceren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:34
samet senle burda tartışmaya girmek istemiyorum sen benim ne demek istediğimi gayet güzel anladın ama demogaji yapıyorsun.sende kusura bakma ben fb yede gs yede bjk yede lafda sokarım esesimin reklamınıda yaparım
ESES LİYSEN ÖVÜN.DEĞİLSEN BİAT ET
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:38
Alıntı yapılan ceren1965

samet senle burda tartışmaya girmek istemiyorum sen benim ne demek istediğimi gayet güzel anladın ama demogaji yapıyorsun.sende kusura bakma ben fb yede gs yede bjk yede lafda sokarım esesimin reklamınıda yaparım

Tamam Fb için öyle bir pankart astık diyelim. Bu seferde Fb liler demezmi ?
10 senedir Nerdesin diye..

Aradan bir cümleyi siliyorum :):)
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:40
Demegoji yapmıyorum gunun gerceklerini söyluyorum stadda dogru duzgun pankart yokken caddelerde bayrak yok ken sadece bir kac hafta kullanılcak bi pankart yapma fikri bana saçma geldi fikirlerimi beyan ettim.Size pankart konusunda basarılar dilerim ...
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:42
Ceren bence çok güzel bir düşünce ile hatta büyük düşünerek pankart yapmayı yada bir gönderme yapmayı uygun görmektedir..Eskişehirspor büyük bir klüp artık böyle yazılarla göndermelerle kendini göstermeli..
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:44
Samet kücük takımlarla uğraşmaki kücük kalmayasın.Arkadasımızın önerisi bencede çok iyi.Sadece Sevillayı yendiğimizi hatırlatmamız bile yeter.
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
tarık Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILMIŞTIR

tarık
  Alıntı tarık Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:44
Alıntı yapılan ceren1965

arkadaşlar kaç zamandır aklımda.malumunuz fb nin sevilya ile bir şam ligi maçı var.ve yine malumuz üzerine sevilyayı elemiş bir takımın taraftarları olarak sonucu merakla bekliyoruz.benim şahsi fikrimi sorarsanız sevilya fb yi eler.bizde maçın neticesinde yani sevilya fb yi elerse bir istiyorum aklıma gelenler den bazıları sen kendini eses mi zannettin sevilyayı elemek her babayiğitin harcı değildir fener bari bi ustana sorsaydın nasıl elenir diye gibi.ben inanıyorumki içimizde çok daha güzel yazılar yazacak arkadaşlarımız verdır.katılırsanız sevinirim.ve bu pankartı asmak için elimden gelen herşeyi yapmaya kendi adıma söz veririm

Fener elenirse kına yakacaz.Yabancı bir takıma karşı Türk takımının elenmesini isteyen adam Eskişehir'li olamaz.fener,gs,bjk veya bursa kim olursa olsun avrupaya karşı desteklerim ben onu
.
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:46
Alıntı yapılan es-es2641

Samet kücük takımlarla uğraşmaki kücük kalmayasın.Arkadasımızın önerisi bencede çok iyi.Sadece Sevillayı yendiğimizi hatırlatmamız bile yeter.

o zamansa daha buyugu sevilla yendimi real madride gönderme yapalım hiç ugrasmayalım fenerle kucuk dusunmeyelim..

ayranımız yok içmeye ......

Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:47
Alıntı yapılan tarık

Alıntı yapılan ceren1965

arkadaşlar kaç zamandır aklımda.malumunuz fb nin sevilya ile bir şam ligi maçı var.ve yine malumuz üzerine sevilyayı elemiş bir takımın taraftarları olarak sonucu merakla bekliyoruz.benim şahsi fikrimi sorarsanız sevilya fb yi eler.bizde maçın neticesinde yani sevilya fb yi elerse bir istiyorum aklıma gelenler den bazıları sen kendini eses mi zannettin sevilyayı elemek her babayiğitin harcı değildir fener bari bi ustana sorsaydın nasıl elenir diye gibi.ben inanıyorumki içimizde çok daha güzel yazılar yazacak arkadaşlarımız verdır.katılırsanız sevinirim.ve bu pankartı asmak için elimden gelen herşeyi yapmaya kendi adıma söz veririm

Fener elenirse kına yakacaz.Yabancı bir takıma karşı Türk takımının elenmesini isteyen adam Eskişehir'li olamaz.fener,gs,bjk veya bursa kim olursa olsun avrupaya karşı desteklerim ben onu

Eskişehirli olma kritelerimi acıklandı puan gelse banane bana faydası olmayan kilisenin papazsını

Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:47
Alıntı yapılan tarık

Alıntı yapılan ceren1965

Desteklemenize şaşırmadım açıkçası imzanızdada Kanarya yazıyordu bir zamanlar Wink
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır