eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

5 yaşında kıza Yardım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 17181920>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 16:36
Avrupalı Ekişehirlilerden Adnan Beyin havaleside elimize geçti tekrar teşekkür ediyoruz.Şu ana kadar bana Selahattin başkana Adem Sarıçoban ve Alper URUŞ'a ulaşanlarla hastane masrafları Eskişehire ulaşımı ve ilk etaptaki bakımlarını karşılayacak yeterli meblağa ulaşıldı diye düşünüyorum.Maddi manevi emeği geçen herkese bir kez daha teşekürlerimizi iletiyorum.Ameliyat olmasaydı sayılı günleri kaldı denilen yavruyu büyük Eskişehirspor tafartarı hayata döndürmüştür.Maddiyattan daha önemlisi bizlere huzur verende bu olsa gerek.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 16:45
Ayhan abi sanırım cumartesi gecesi Anadolu Yıldızı gecesine katılacaksınız,evim anemona yakın gece başladığı saatlerde görüşme imkanımız varmı,bankaya gitme imkanım olmadı cumartesi günü uygun derseniz bu işi artık sonladıralım,uzattım iyice kusura bakmayın lütfen.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 16:55
Alıntı yapılan SRKN

Ayhan abi sanırım cumartesi gecesi Anadolu Yıldızı gecesine katılacaksınız,evim anemona yakın gece başladığı saatlerde görüşme imkanımız varmı,bankaya gitme imkanım olmadı cumartesi günü uygun derseniz bu işi artık sonladıralım,uzattım iyice kusura bakmayın lütfen.

Serakancığım
daha önceden geceye katılacağımı bildirmeme rağmen son andaki gelişmelerden ötürü katılamayacağım.Bundan sonraki maça gelişlerimizde tanışmak ümidi ile.
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 17:22
İnşallah Ayhan abi bende tanışmak isterim.Antalya maçında umarım görüşme imkanımız olur.
Konuya dönersem,ufaklık başarılı bir ameliyat geçirdi ve yüzümüzü güldürdü inşallah en kısa süredede ayağa kalkar.
Yardımlarını esirgemeyen konuyla ilgilenen uğraşan zaman ayıranlara binlerce kez teşekkür ederim.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 17:38

Sibelin bugünkü kontrolleri neticesi iyi çıktı bir olumsuzluk yaşanmazsa pazartesi Eskişehire dönecekler.Eskişehir Büyükşehir belediyesinden Oğuzhan Bey bugün yine aradı ambulansla naklini gerçekleştirecekler.

Yukarı
oozen Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı oozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2008 saat 01:22
Alper kardeşim, forumuda yazanları okurken ailenin bazı ihtiyaçları olduğu yazılmış. Ben bu konuyu şahsen üstleniyorum. Aile Eskişehir'e transfer olduğunda yakacak ve gıda sorunu çözülmüş olacak. Ayrıca ben de sizlere Büyükerşen hoca ve şahsım adına, hassasiyetiniz ve dayanışmanızdan ötürü teşekkür ederim. Oğuzhan ÖZEN
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2008 saat 13:55
Alıntı yapılan oozen

Alper kardeşim, forumuda yazanları okurken ailenin bazı ihtiyaçları olduğu yazılmış. Ben bu konuyu şahsen üstleniyorum. Aile Eskişehir'e transfer olduğunda yakacak ve gıda sorunu çözülmüş olacak. Ayrıca ben de sizlere Büyükerşen hoca ve şahsım adına, hassasiyetiniz ve dayanışmanızdan ötürü teşekkür ederim. Oğuzhan ÖZEN

Büyükşehir Belediyemizin adına Oğuzhan beyin hassayetleri ve destekleri için teşekkür ediyoruz.Gurbette Büyük şehir Belediyemizle gurur duyuyoruz.
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 10:00
Oğuzhan Bey şahsınıza ve belediyemize şükranlarımızı sunuyoruz....
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 14:18
Oğuzhan Ağabey, Sibel için ambulans sağlanmasının ardından gıda ve yakacak konusunda da göstermiş olduğunuz duyarlılığınız için hem size hem Yılmaz Hocam'a, (Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen) teşekkürlerimi sunuyorum.

BKŞ/AU
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2008 saat 08:23
Sibel dün taburcu olmuş ve Eskişehire ulaşmıştır.Başından itibaren maddi manevi ilgi gösteren Sibelin sağlığına kavuşmasında duyarlı davranan bütün gönüldaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 17181920>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır