Sayfayı yazdır | Close Window

5 yaşında kıza Yardım

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Forum Açıklaması: İstanbul'daki ESES'liler
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=679
Yazdırma tarihi: 28/Nis/2024 saat 14:06
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 5 yaşında kıza Yardım
Gönderen: ashanye
Konu: 5 yaşında kıza Yardım
Gönderi tarihi: 29/Oca/2008 saat 23:38
Eskişehir çamlıca mahallesinde ikamet eden 5 yaşında bir kız çocuğu tıp dilinde  Tof tanısı ile (kalbindeki bir problem)acil ameliyat olması gerekmektedir.Ben bu durumu o mahallede öğretmen olan kardeşim aracılığı ile öğrendim İstanbulda ameliyatı için araştırmalara başladım.Ailenin maddi durumu yetersiz İstanbuldan Orhan BARDA ve şu an Bursada bulunan Adem SARIÇOBAN'a konuyu açtım kendilerinin özverili katkıları ile İsatnbulda ameliyatını bir kaç gün içinde yaptıracağız.Aileden istenen 5000ytl lik para sevgilli Ademin araya girmesi ile 3000 ytl ye düşürüldü.Orhan abi de maddi manevi destek sağlamak için çaba sarfetmekte.Yetersiz kaldığımız yerde sizlerin desteğine ihtiyacımız olacak.Ayrıca kızımız ve ailesi İstanbula geldiğinde ve ameliyatı sırasında B.K.Ş li dostlarımızdan yanlarında olarak manevi destek vereceklerinede inanıyorum.İnşallah kızımızı sağlığına kavuşmuş olarak Eskişehire göndereceğiz.Maddi manevi destek olabilecek hemşehrilerimiz bizlerle temasa geçebilirler.

-------------
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.

Yanıtlar:
Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 29/Oca/2008 saat 23:43
Alıntı yapılan ashanye

Eskişehir çamlıca mahallesinde ikamet eden 5 yaşında bir kız çocuğu tıp dilinde  Tof tanısı ile (kalbindeki bir problem)acil ameliyat olması gerekmektedir.........

Sevgili Ayhan,

birilerinin önderliginde birseyler yapilsin. Bir organizasyon yapin lütfen. Biz Avrupali Eskisehirliler Dernegi olarak  gerektiginde yardima haziriz.

Email üzerindende ulasabilirsiniz mailto:adnan_erden@brunbowl.com - adnan_erden@brunbowl.com

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderen: ibo26
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 00:33
ya bu maddi imkansızlık cok kotu bişey
keske elimde para olsa hemen havale yapsam huzur içinde uyusam sonra...
imkanı olanlar yardımlarını esirgemesinler...
Allah acil şifa versin...

-------------
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...

Gönderen: SRKN
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 00:58
Ayhan abi bende kendi çapımda yardımda bulunmak istiyorum.
Özel mesaj yazıyorum...

-------------
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 11:17
Bu konuyu gündemde tutabilsek iyi olur. Minik bir yavruya hayat vermek gibi güzel bir duygu olamaz...

-------------

Gönderen: tcyx
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 11:29

Büyük geçmiş olsun. Ayhan Abi, bir hesap numarası bildirilsin, oraya herkes elinden geldiğince yardım yapsın, sanırım kısa zamanda hallederiz bu işi.

-------------
Fatih Çavdar

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 11:30
Ayrıca BKŞ olarak gereken ne ise yapılacaktır. Ayhan Abi senden bir hesap numarası bekleyebilir miyiz şimdi?

-------------
Fatih Çavdar

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 11:36
İlgilenen bütündostlara teşekkür ediyorum.Adem bugün randevuyu ayarlıyacak büyük ihtimalle aile yarın İstanbula gelecek.Hesap numarasına gelince aile hazırlıklarla meşgul hesap numarası açmalarını isteyemedim ilk başata yanlış anlamalara ihtimal vermemek adına kendi hesap numaramı vermemiştim ancak şuan irtibari ile benim hesap numaramı yazmam gerekecek sanıyorum.Hesap hareketlerini giriş ve çıkış şeklinde buraya yansıtabiliriz sanırım.Bugün son bir değerlendirmeden sonra yazacağım tekrar herkese teşekkürler saygı ve selamlarımla.

-------------

Gönderen: esesim
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 12:28
Ayhan Başkanım böyle bir konuda varsın yanlış anlayan yanlış anlasın....
Siz hesap numaranızı veriniz lütfen... Biz de burada üzerimize düşün ne ise yapmaya hazırız ameliyat hangi hastane de olacak ayrıntılı bilgileri de yazarsanız sevinirim

-------------
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 12:53
Alıntı yapılan esesim

Ayhan Başkanım böyle bir konuda varsın yanlış anlayan yanlış anlasın....
Siz hesap numaranızı veriniz lütfen... Biz de burada üzerimize düşün ne ise yapmaya hazırız ameliyat hangi hastane de olacak ayrıntılı bilgileri de yazarsanız sevinirim

Başkanım öncelikle sizi uzun zamandır forumda göremiyorduk bu vesile ile görmekten mutluluk duydum.Sizlerin aileyi ziyeret ve yanlarında olmanız onlara en büyük moral kaynağı olacaktır.Hastaneye ve ameliyat zamanına gelince Sevgili Adem SARIÇOBAN o konuda bugün yoğun çaba harcıyor bir kaç saat içinde netleşecek sizlerle bilgiyi paylaşacağız ve aileyi yarın İstanbula getirmeyi hedefliyoruz.
Hesap no:1500-115 6779 iş bankası

-------------

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 12:59
Ayhan Başkanım biz paranın toplanması ile alakalı olarak çalışmalara başladık ve çok şükür şu an iyi gidiyoruz... madem ameliyat istanbul'da olacak toplanan parayı da BKŞ'den arkadaslarımız bizzat kendilerine takdim ederler...
Allah heripinizden razı olsun...

-------------

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 13:02
BKŞ'li arkadaslar forumu takip ediyorlar başkanım... Ben paranın tedariki amacıyla biraz dısarda olacağım... Bi geliyşme olursa burdan arkadaslara iletebilirsiniz...

-------------

Gönderen: mustafa çavdar
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 13:06
kızımıza geçmiş olsun
ayhan başkanada teşekür ederim
ben MUSTAFA ÇAVDAR
 50 YTL yatırıyorum

-------------
Karaoğlan

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 13:08
Alıntı yapılan esesim

Ayhan Başkanım biz paranın toplanması ile alakalı olarak çalışmalara başladık ve çok şükür şu an iyi gidiyoruz... madem ameliyat istanbul'da olacak toplanan parayı da BKŞ'den arkadaslarımız bizzat kendilerine takdim ederler...
Allah heripinizden razı olsun...

Başkanım para zaten hastanenin istediği rakam hastaneye verilecek hastane rakamın üzerine çıkarsakta aileye takdim edilebilinir.

-------------

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 13:10
Arkadaslar 1 saat içinde bir haber beklemekteyiz. olumlu haber gelirse bu iş hallolmuş olacak inşaallah tamamen...

-------------

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 13:13
Alıntı yapılan esesim

Arkadaslar 1 saat içinde bir haber beklemekteyiz. olumlu haber gelirse bu iş hallolmuş olacak inşaallah tamamen...
Az önce aynı haberi bende aldım inşallah bu iş başaracağız.

-------------

Gönderen: kızcocugu
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 13:19
Bkş olarak hepimiz işyerlerimizdeki arkadaşlarıda örgütledik inşallah en kısa zamanda bu parayı toplayacağız....

-------------
Boğazın Kırmızı Şimşekleri

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 13:27
Bu arada  ilk nakit yardım şu an elime ulaştı.

MHP Beyoğlu İlçe Başkan yardımcılarından Tuncay BADİK'ten kardesimiz için 250 YTL bana ulaştı kendilerine tesekkür ediyorum...

-------------

Gönderen: omer26
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 14:07
Kardeşimize geçmiş olsun,

Ben de şirkette bir kampanya organize etmeye çalışıyorum. Akşam size ulaştıracağım toplam miktarı..

-------------
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com - http://esesim.blogspot.com/

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 14:17
Bu arada Şirkette genel bir kampanya için Doktor raporu vb. resmi bir belge gerekiyormuş. Varsa onu gönderebilir misiniz?

Yok ise kendi etrafımda bulunan benim gibi yüksek lisans öğrencisi arkadaşlarım ile sınırlı kalacaktır. 

-------------

Gönderen: Burak4126
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 14:19
Geçmiş olsun allah acil şifalar versin.

Hodri Meydan

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 14:27
Sevgili Ayhan...

az önce verdiginiz hesap numarasina 300 Euro (520 YTL) dernegimiz adina yatirilmistir.

Böyle hayirli bir ise öncülük yaptiginiz icin tesekkür eder, ödemelerde eksiklik oldugunda bildirmenizi rica ederim.

Selahattin bey sizinle gurur duyuyoruz...

Kücük kardesimize acil sifalar... 

-------------

Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 14:41
Selahattin Baba, akşam Taksim'den geçicem. 14'e uğricam... (19.30 gibi...)
Karınca kararınca artık... Allah yavrumuzu korusun ve devletlice büyütsün....

((( BKŞ )))

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 14:51
Alıntı yapılan Adnan26

Sevgili Ayhan...

az önce verdiginiz hesap numarasina 300 Euro (520 YTL) dernegimiz adina yatirilmistir.

Böyle hayirli bir ise öncülük yaptiginiz icin tesekkür eder, ödemelerde eksiklik oldugunda bildirmenizi rica ederim.

Selahattin bey sizinle gurur duyuyoruz...

Kücük kardesimize acil sifalar... 

Adnan bey teşekkür  ederiz her türlü gelişme bu sayfadan duyurulacaktır.
Ayrıca Aile bu gece yola çıkıyor yarın sabah 08:00 de amerikan hastanesinde olacak.Sanıyorum yarın hastaneye yatırılacak cuma günü ameliyat edilmesi söz konusu.

-------------

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 14:54
Ömer kardesim, şimdilik bir kampanya açmaya gerek yok. kendi çevremizde ne yapabilirsek onu yapalım. Uğrasların için çok sağol... Adnan Bey size ve derneğimize tesekkür ederiz...

Alperim canım kardeşim çok sağolasın...
Ayrıca bir geçmiş olsun temennisi ile sıkıntımıza ortak olabilen sevgili Burak4126 kullanıcı adlı dostumuza da sonsuz teşekkürler... Her şey para değildir... Dualarınızı da esirgemeyiniz...

-------------

Gönderen: serkanes26
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 15:04
İnşallah başarılı bir ameliyatla minik kardeşimiz sağlığına kavuşacaktır.
Allah acil şifalar versin.
Katkısı ve emeği geçen herkese kendi adıma teşekkür ediyorum. Çünkü bugün minik kardeşimizin başına gelenin yarın bizim başımıza gelmemesi gibi bir garantimiz yok.
Böyle bir durumda arkanızda birilerinin olduğunu görmek çok gurur verici.

-------------
Körfezin Kırmızı Şimşekleri

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 15:06
Küçük kardeşimize allahtan acil şifalar diliyorum.Umarım sağlığına en yakın zamanda kavuşur.

-------------

Gönderen: serkanes26
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 15:12
Ayhan abi az önce karınca kararınca bir miktar gönderdim.

Böyle hayırlı bir işe önayak olduğun için teşekkürler. saygılar...

-------------
Körfezin Kırmızı Şimşekleri

Gönderen: umutes
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 15:17
Allah acil şifalar versin, kardeşimiz en yakın zamanda sağlığına kavuşur inşaallah... böyle güzel bir işe imza atığınız için hepinizle gurur duyuyoruz, ellerinize sağlık...

-------------
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...

Gönderen: ŞaHiN
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 15:30
Kim Olursa olsun, yardıma ihtiyaç duyan herkese, yardım etmeye çalışan bu eşsiz taraftar topluluğuna teşekkür ediyorum...

Allah bu minicik yavrumuza yardım etsin, ve en kısa sürede sağlığına kavuşsun...

-------------

Gönderen: gokmeydan.erhan
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 15:33
Selahattin abi,
bankaya gidemiyorum ufak bir katkımda benim olucak Fatih Çavdar"dan mesajımı aldınmı abi.
Büyük geçmiş olsun. Allah acil Şifalar versin.

-------------
Ölümüne ESES...

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 17:14
Erhanım mesaj alındı gereği yapılacak...

-------------

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 17:21
Şirkette yüksek lisans yapan öğrencilerden topladığım bir miktar yardımı akşam sana ulaştıracağım Selahattin Abi.

-------------

Gönderen: mehmet26eses
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 17:23
Allah acil sifalar versin..Su ogrenciligin gozu kor olsun bitsede bi is guc sahibi olup boyle organizasyonlara katilabilsem

-------------
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 17:29

Tamam Ömerim... Akşam diğer yardımları da ulaştıracak olan arkadaslar 14 Şubat Kafeye gelecekler sen de oraya gelirsin...

-------------

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 17:29
Maddi yardım kadar manevi yardımda önemli Selahattin başkanın düşünceleri var gerçi ama fırsatı olanların moral ziyaretide çok önemli olacaktır.

-------------

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 17:38
Elbette Ayhan bey elbette, ziyaretlerimizle, dualarımızla destek olacağız kardesimize...

-------------

Gönderen: pop corn
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 18:17
Kardeşimize geçmiş olsun, Rabbim şifalar versin, üzerimize düşen ne ise seve seve yapmaya hazırız...

-------------
slogan bulamadım.

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 18:44
Alıntı yapılan mehmet26eses

Allah acil sifalar versin..Su ogrenciligin gozu kor olsun bitsede bi is guc sahibi olup boyle organizasyonlara katilabilsem

Hepimiz o günlerden gectik Mehmet... Sen buraya yazinla zaten duyarliligini gösteriyorsun. Daha gencsiniz, ileride sizin önünüze daha coook  firsatlar cikar. Smile 

-------------

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 18:50
Adnan Bey doğru söylüyor Mehmet... Sıra size de gelecek ama şimdi sıra bizde canım kardesim... Dualarını eksik etme yeter...

-------------

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 19:49
    Geçmiş olsun,Allah acil şifalar versin...

-------------

Gönderen: orba
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 19:59
İstanbul'da bulunan tüm Eskişehirliler ve ES-ES liler kardeşilğin,ihtiyacı olanın yanında olmanın,yardımseverliğin ve sonuçta İNSANLIK dersi veriyorlar.Bu evladımız inşallah önce Allah'ın daha sonrada Türk Hekimlerinin sayesinde sağlığına kavuşacaktır.Bizlerde gerek ESYİAD gerekse B.K.Ş. olarak  evladımızın yanındayız,duyarlılık gösteren tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum,ES-ES li olmaktan bir kez daha gurur duyuyorum.Bizler  ES-ES liler olarak  ihtiyacı olan hiç bir kimseyi elimizden geldiğince geri çevirmedik,imkanlarımız neyse paylaştık,bu işinde üstesinden gelinecektir,herkesin içi rahat olsun gereken herşey yapılacaktır.

Gönderen: trap26
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 20:11
Kucuk kardesimize Allah'tan acil sifa diliyorum,yardim elini uzatanlardan Allah razi olsun,ins sagligina biran once kavusur.

-------------

Gönderen: eski_ESES_li
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 20:22
Allah kızımıza acil şifa, sizlerede kolaylıklar versin. Verilen hesap numarasına arkadaşları yönlerdireceğim. Birkaç gün içinde umarım tamamlanır.

Sevgiler....

-------------

Gönderen: aritmal
Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 21:02
HASTAMIZIN kan grubu 0 RH(+)pozitif ameliyat cuma gunune planlanmıştır.( tahlil ve tetkik sonrası aksi bir durum olmassa)en az 3 ünite taze donöre( vericiye ) ihtiyacımız olucak.kan grubu uyan arkadaslarımızı kan vermeye çağırıyoruz.Organizasyonun nasıl olucagı tahlil sonrasında burada belirtilcektir.ALLAH HEPİNİZDEN razı olsun.
Eskişehir taraftarı bir kez daha büyüklüğünü göstermiştir.Bizlere böyle bir hastanın varlığından haberdar eden AYHAN abime,ve olanüstü desteğini esirgemeyen ORHAN BARDA abme ve yaptığı babalıklarla kalbimizde taht kuran selahatin abime ve yardımlarını esirgemeyen tüm es es li dostlarım iyi ki varsınız.ALLAH UTANDIRMASIN.

-------------
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Gönderi tarihi: 30/Oca/2008 saat 23:28
Adem tek kelime ile harikasın.Sağlık personeli olarak en ayrıntıları bile düşünmüşsün.Az önce fatihi aradım kan ihtiyacına yardımcı olacak.Selahattin başkanında girişimleri var.Allah hepinizden razı olsun Eskişehirsporluluğumla bir kez daha gurur duydum biz büyük bir aileyiz.

-------------

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 01:20

Allah hepinizden razı olsun... bu dayanışma ruhu olduğu sürece Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci var olacaktır... kardesimiz için yapmakta olduğumuz girişilmler gecenin bu saatine kadar devam etmistir... İnşaallah küçük kızımız sağlığına kavuşacaktır. Benim Eskişehir'deki dostlarımızdan küçük bir istirhamım olacak. Küçük kızımıza ameliyat osnrasında armağan edilmek üzere 1 forma ve kaşkol istiyorum... Bu küçük istirhamımızı karşılayabilecek bir dostumuzun benimle irtibata geçmisini zarz ediyorum... Saygılarımla...

-------------

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 08:02
Şirkette yüksek lisans öğrencisi olarak çalışan arkadaşlarımın yaptıkları toplam 55 YTL'lik yardımı dün akşam Selahattin Abi'ye ulaştırdım. Hepsine maddi açıdan bu zor dönemlerinde küçük te olsa yaptıkları yardımlardan ötürü ihtiyaç sahipleri adına teşekkür ederim. 

-------------

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 08:34
Alıntı yapılan omer26

Şirkette yüksek lisans öğrencisi olarak çalışan arkadaşlarımın yaptıkları toplam 55 YTL'lik yardımı dün akşam Selahattin Abi'ye ulaştırdım. Hepsine maddi açıdan bu zor dönemlerinde küçük te olsa yaptıkları yardımlardan ötürü ihtiyaç sahipleri adına teşekkür ederim. 

Duyarlılığınızdan ötürü size ve arkadaşlarınıza teşekkür ederiz.Gençlerimizin duyarlı davranışları ayrıca memnuniyet verici.

-------------

Gönderen: Neden
Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 09:23
Yaptıgınız Çalışmalardan Dolayı Size Teşekkür Ediyorum

-------------
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 10:11
Kardeşim Ercan ERDOĞAN tarafından verilen 200 YTL de şu an itibariyle elime ulaşmıştır... kardeşime de buradan teşekkür ediyorum...

-------------

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 10:45
Kızımız şu anda hastanede muayenede Adem SARIÇOBAN'ın meslektaşları karşılamayı yapmışlar ve ilgilenmekteler.Şuana kadar her şey istediğimiz şekilde gidiyor dualarımızla birlikte ameliyatta başarılı geçer büyük Eskişehirspor tafartarının emekleri ile mutlu sona ulaşırız.

-------------

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 10:47

Ayhan Başkanım kızımıza lazım olan kan gurubunu da bi öğrensek...

-------------

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 10:50
Alıntı yapılan esesim

Ayhan Başkanım kızımıza lazım olan kan gurubunu da bi öğrensek...

Başkanım dünden beri yoğun çabalarınız bizleri rahatlattı.Kan grubuna gelince 0 RH + hastanedeki tetkikler ve ne zaman ne şekilde isteyecekleri konusunda bilgi ulaştığında hemen buradan ve sizede telefonla bilgi veririz.

-------------

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 10:53
Sağolun başkanım...

-------------

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 11:08

Ne mutlu bize, böyle bir dayanisma örnegi gösteren bir toplumumuz var.

Kücük kardesimiz emin ellerde. Ortam uygun oldugunda eger bir resmini buraya aktarirsaniz seviniriz.

-------------

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 11:11
Ademden aldığım son bilgi hastaneye yatış işlemi yapılmış.Tahlil neticeleri çıkacak bir müddet sonra.İstanbuldaki arkadaşlarımızdan ziyaretine gidecekler resimlerini çekip yüklerlerse memnun oluruz.

-------------

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 11:15
Elbette Ayhan bey... Bu aksam çalışan arkadaslarımızın iş çıkış saatinde topluca bi ziyaret gerçekleştireceğiz... Benim Eskişehir'deki arkadaşlar kızımız için bir forma ve kaskol istirhamımım olmuştu bunu buradan yineliyorum....

-------------

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 11:17
Alıntı yapılan esesim

Elbette Ayhan bey... Bu aksam çalışan arkadaslarımızın iş çıkış saatinde topluca bi ziyaret gerçekleştireceğiz... Benim Eskişehir'deki arkadaşlar kızımız için bir forma ve kaskol istirhamımım olmuştu bunu buradan yineliyorum....

Ameliyat öncesi bu akşamki ziyaretiniz çok büyük moral olacak iyiki varsınız.

-------------

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 11:42
Alıntı yapılan esesim

Sevgili esesim;(Selahattin Bey)Smile
Yapmış olduğunuz istek ÖTO tarafından karşılanacaktır..Bilgilerinize...

Sanırım haftaya Forma,Kaşkol ve Şapkanız küçük kızımıza nezdinizde verilmek üzere size ulaşacaktır....

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 11:56
Suat bey çok tesekkür ediyorum....

-------------

Gönderen: Sato26
Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 12:24
Adem selam.
Sana özelinden mesaj attım..okuyup bana cevap yazarsan sevinirim..

-------------
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 13:31

4 Ünite taze 0 rh (+) kana ihtiyacımız var. Kan vermek isteyenlerin bugün aksama kadar Amerkian Hastanesi Kan bankasına müracaat etmeleri gerekiyor, kan verecekler için de tetkikler yapılacak, uygun bulunanlar yarın ameliyat esnasında hazır bekletilecek.

Amerikan Hastanesi Kan Bankasına kan vermek için gidecek olanların Sibel ŞİMŞEK adına kan verdiklerini bildirmeleri gerekiyor.

-------------
Fatih Çavdar

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 13:54

KAYI İNŞAAT Çalışanlarından Seval yanbolu'nun (kızçocuğu) iş arkadaşı Murat kardesimiz aksam iş çıkışında hastanede olacaktır...

-------------

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 14:05
Melih ÇAVDAR kardeşimiz de kan vermek için aksam gelecek...

-------------

Gönderen: Sato26
Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 14:33

Ameliyat saatiyle ilgili detaylı bilgiyi yazabilirseniz sevinirim..Benim kan gurubum uyuyor..

Ancak sabah saatlerinde orada bulunmam mümkün olamıyor,eğer yarın öğlen gibi uygun olursa ben seve seve kan vermeye gelirim.
Bu konu hakkında bana bilgi verirseniz sevinirim.
Saygılarımla. 

-------------
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 15:06
Şu an itibariyle 4 ünite kan temin edilmiş durumdadır
herkese tesekkürler...

-------------

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 16:42
Kan vermek için başvuranlardan ikisi saglık nedenleriyle uygun bulunmadıgından en az iki olmak üzere bir kaç kişiye daha ihtiyacımız var, yardımlarınızı bekliyoruz halen. Lütfen tanıdıklarınıza haber edin. Ameliyat yarın sabah yapılacak.

-------------
Fatih Çavdar

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 16:52
şirketten bir arkadaşım daha gelecek... bizden iki kişi hazır

-------------

Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 19:03
Baba Sultan, (esesim) dünkü teslimatın ardından yarın gazetede (haber merkezinde) ümüğüne çökeceğim birkaç kişi olacak, 14'e ya da sana uğrayıp teslim edeceğim.
Allah yavrumuza acil şifalar versin...

B.K.Ş

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 19:46
Ameliyat yarın sabah 8:30da olacak riskli bir ameliyat herkesin dualarını bekliyoruz.Şu sıralarda Selahattin başkan fatih ve B.K.ş li dostlarımız hastanede ziyaretteler.

-------------

Gönderen: esescon_26
Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 19:54

Allah yardımcısı olsun kardeşimizin. İnşallah en yakın zamanda sağlığına kavuşur...

-------------
ESES

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 21:00
Kızımızı ziyaretten şimdi döndük. Anne ve babasının son derece üzgün olduğunu söylemeye gerek yok. Oldukça zor bir durum. kızımızın morali ise gayet iyi. Etrafına neşe saçıyor... Fotoğraflarını yarın sabahtan buraya aktaracağız...

Şu andan itibaren en önemli şey dualarınız. hastane ücreti konusundaki beklentilerimiz gerçekleşmedi. Ayhan başkanımızın hesabına para yatırmak isteyen dostlarımız yatırabilirler...

-------------

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 21:39
Alıntı yapılan esesim

Kızımızı ziyaretten şimdi döndük. Anne ve babasının son derece üzgün olduğunu söylemeye gerek yok. Oldukça zor bir durum. kızımızın morali ise gayet iyi. Etrafına neşe saçıyor... Fotoğraflarını yarın sabahtan buraya aktaracağız...

Şu andan itibaren en önemli şey dualarınız. hastane ücreti konusundaki beklentilerimiz gerçekleşmedi. Ayhan başkanımızın hesabına para yatırmak isteyen dostlarımız yatırabilirler...
 SELAHATTİN abim (teline ulaşmak zor)allah senden razı olsun,beklenen parada toplanacaktır.küçük kızımız tüm personele kendini sevdirmişSmile,ALLAH onun ve ailesinin yardımcısı olsun.
YARIN DUALARIMIZI EKSİK ETMEYELİM,çok riskli bir ameliyat,ALLAH utandırmasın.

-------------
SEVDAN BİR ATEŞ
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 22:38
Doktorlar bugün parayı hemen istemişler vereceğimizi ifade ettik bu akşam hesabı kontrol ettiğimde 2 kişiden 50 şer YTL hesaba geçmiş.Adnan beyin gönderdiği henüz geçmemiş döviz olduğundan yarın geçebilir diye düşünüyorum.Üzerinede ben 300 ytl koyuyorum pazara kadar ne toplanırsa kardeşim pazar günü İstanbula hastaneye gidecek onunla elden göndereceğim.Selahattin başkanım dilerseniz pazar günü sizinle buluşturur sizdekilerle birleştirip toplanan miktarı hastaneye birlikte verebilirsiniz.
Öncelikle yarın ameliyattan iyi haberleri dualarımızla bekleyeceğiz.İyi haberden sonra sanıyorum bir hafta kadar hastanede kalır sonra stril bir ortamda Eskişehire ulaştırmak kalıyor onun içinde ambulans gerekebilir.Neyse yarın iyi haberden sonra bu aşamaları değerlendiririz.Dualarımız sibele

-------------

Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 23:03
Bir kaç gündür burada yasadıklarım hayata karsı hem umutlandırdı, hem de Allah'tan ümit kesilmeyeceğini oğretti. Kendimiz için hastanelerde cok ugrastık ettik, ama ozellikle bugün ziyaret ettikten sonra su anda kelimelerle analatamayacagım seyler hissettim. Uzatmaya gerek yok, Allah'ın izniyle ameliyat basarılı geçsin yine soyleyeceklerimizi soyleriz burada. Şimdilik yarın ameliyatın sonuçlanmasını bekliyeceğiz.

Allah hiçkimseye yükleyemeyeceği dert vermez, aileyi de buralarda bırakmayız Allah'ın izniyle. Herkesin boynunun borcu bu işler. Allah borcumuzu ödemeyi nasip etsin hepimize.

-------------
Fatih Çavdar

Gönderen: orba
Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 23:18
Minik Sibel için için herkes üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getiriyor ve getirecekte,dualarımız Sibel için.

Gönderen: pop corn
Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 23:35
Bugün 3-4 saat kadar kardeşimiz ve anne- babası ile birlikteydim, Herkes üzerine düşeni fazlası ile yerine getirmektedir, gerek maddi gerekse dualarını esirgemeyen tüm hemşehrilerimizden Allah razı olsun.

Kardeşimiz yarın sabah 08'de yaklaşık 4 saat sürecek riskli bir ameliyat geçirecektir. İnşallah yarın burdan iyi haberleri de yazmak nasip etsin Rabbim.

Allah kimsenin başına böyle şeyler vermesin, Ailesine ve sevenlerine sabır versin.

Ben de yarın sabah 07:30'dan itibaren kan vermek için orada olacağım, dualarınızı esirgemeyin.

-------------
slogan bulamadım.

Gönderen: kisinin biri
Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 23:51

küçük kızım sibel,

bak ellerimize, ne güzel minik ellerini seviyor şimdi. senin yanaklarındaki tebessümler ne kadar temizse, bizim sana bakışlarımız , bizim sana uzattığımız ellerdeki sevda da işte o denli sevinçli küçüğüm.bizim ellerimiz biraz sert, biraz pütürlüdür ; acımaz onlar. senin ellerini korumak için varlar. sen sokakta çamurdan kekler yaparken bize, çimen kokuları dolan tırnaklarını sevmek için varlar. şehrinin senin gibi narin kokulu suyu ile yıkadığında , pamuk gibi olur onlar.

bak gözlerimize , ne ışıltılı bakıyorlar senin güneş gözlerine.yanakların yeşil vadilerinde salınan çayırlıklar gibi pürüzsüz duruyor gökyüzünün mavisinde ve gözlerin güneş gibi doğuyor yüzüne. bizim gözlerimiz, senin gözlerinin bakıp da şenlendirdiği her yerde, senin tertemiz bakışlarına yoldaşlık etmek için var , olur da göremezsen boyunun erişemediği buzlu camların ardını, biz ellerimizi senin için aydınlık yaparız, sileriz buğuları da , anlatırız sana gördüklerimizi.gözlerimiz , gözlerin için var.

baksana dudaklarımıza, neler söylüyor yıllar sonra.ben de senin gibi küçücüktüm daha , beyaz rengin içinde ellerimi açıp da bütün gücümle dua ettiğim o gece ; şimdi bizim gibi abileri, ablaları, amcaları ... onları anlatmıştım aynada kendime bakan gözlerime. koridorun ordan koşa koşa sevinç içinde gelecekleri günü beklemiştim ben de , adım sibel değildi ; şimdi sibelim ben de...

bak ne diyor yüreklerimiz sibel ; her şey güzel olacak.
şimdi karnımız acıktı bizim, yarın çok geç kalmadan, çamurdan kekler yap bize. benimki biraz az çimenli olsun küçüğüm.

-------------
mrs. pop corn

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 23:58
Allah yardımcısı olsun, inşallah başarılı bir ameliyat sonrası kurtulacaktır.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderen: samich_backtash
Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 00:09
Allah yardımcısı olsun küçük kardeşimizin.yarın iyi haberlerini bekliyor olacağız.

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 01:48
Alıntı yapılan ashanye

Doktorlar bugün parayı hemen istemişler vereceğimizi ifade ettik bu akşam hesabı kontrol ettiğimde 2 kişiden 50 şer YTL hesaba geçmiş.Adnan beyin gönderdiği henüz geçmemiş döviz olduğundan yarın geçebilir diye düşünüyorum.Üzerinede ben 300 ytl koyuyorum pazara kadar ne toplanırsa kardeşim pazar günü İstanbula hastaneye gidecek onunla elden göndereceğim.Selahattin başkanım dilerseniz pazar günü sizinle buluşturur sizdekilerle birleştirip toplanan miktarı hastaneye birlikte verebilirsiniz.
Öncelikle yarın ameliyattan iyi haberleri dualarımızla bekleyeceğiz.İyi haberden sonra sanıyorum bir hafta kadar hastanede kalır sonra stril bir ortamda Eskişehire ulaştırmak kalıyor onun içinde ambulans gerekebilir.Neyse yarın iyi haberden sonra bu aşamaları değerlendiririz.Dualarımız sibele

Ayhan bey, Allahin izniyle bu isin icinden alnimizin akiyla, ve sagligina kavusmus bir kücük Sibel ile cikacagiz.
Ben havaleyi hesabimizin bulundugu Frankfurt Ziraat Bankasi Subesinden telefon ile yaptirmistim. Siz hesaba gecmemis deyince huzursuz oldum, yarin izin aldim, sahsen bankaya ugrayip baktirayim. Gitmisken ayni miktarda ikinci bir havale yaparim. Masraflarin artmasi sözkonusu. Zor durumda kalmayin. Ama su andan itibaren en önemlisi dualarimiz olacaktir diye düsünüyorum.

-------------

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 02:03
yapılan sanırım yapıldı bu büyük yardımlaşma beni cok gururlandırdı inşallah küçük kalbi büyük işler basarır sağlığına kavuşur

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 08:29
Sibel kızımız şu anda ameliyata alındı Sevgili Melih ÇAVDAR ve arkadaşları kan verdiler bu aşamayı sorunsuz atlattık çok riskli dedikleri ameliyattan iyi haberleri almak için dualarımız onula..

-------------

Gönderen: ilkeronair
Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 08:49
Allah şifa versin inşallah çok iyi geçer ameliyat.. Şuan yayındayım acil ihtiyaç olursa duyuru yapabiliriz..

-------------
Rüzgar ol, fırtına ol..

Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 08:58
İlker, radyodan bir anons geçmemiz  çok iyi olacak. Kan vermeye gelen arkadaslarımızdan ikisi baygınlık geçirdiler....

-------------

Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 09:07
amerikan hastanesi 0 rh + değil mi?

-------------
Rüzgar ol, fırtına ol..

Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 09:08
Alıntı yapılan ilkeronair

amerikan hastanesi 0 rh + değil mi?

Doğrudur.

-------------

Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 09:10

hangi bölüme gidecekler? birde tel nosu verelim yayında.. yaptım, anonsa devam edeceğim..

-------------
Rüzgar ol, fırtına ol..

Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 09:12
Alıntı yapılan ilkeronair

hangi bölüme gidecekler? birde tel nosu verelim yayında.. yaptım, anonsa devam edeceğim..

Melih hastanede onun numarasını biliyorsundur ona yönlendirilebir.

-------------

Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 09:16
Selahattin bey bir kişi daha ayarlamış onu götürüyormuş sorun olmıyacak sanırım.

-------------

Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 09:16
hastanenin kan merkezine gitmeleri yeterli.... Sibel ŞİMŞEK adına kan vermeye geldik demeleri yeterli... İlker anonslar içirn tesekkürler kardesim...

-------------

Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 09:18

sevgili ilker amerikan hastanesi kan bankası sibel şimşek adına anonsu yeterli olucaktır.kan grubu 0 rh (+) pozitif

-------------
SEVDAN BİR ATEŞ
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 11:23
Az önce sibelin annesi ile görüştüm ameliyat devam etmekte 12:30-13:00 gibi ameliyattan çıkacak şu ana kadarki gelişmeler olumlu inşallah.

-------------

Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 11:24

-------------
Fatih Çavdar

Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 11:28
Alıntı yapılan tcyx

Sevgili fatih,Melih ve Selahattin başkan en büyük morali verdiler.İnşallah ameliyat sonrası sağlığına kavuşmuş resimlerinide görürüz.

-------------

Gönderen: mustafa çavdar
Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 11:57
sibel kızımıza hep DUA edelim RABBİM şifasını verecektir inşALLAH
eskişehirlilik bu olsa gerek

-------------
Karaoğlan

Gönderen: es-scre@m
Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 12:24
Allah yardımcısı olsun İnşallah sağlığına kavuşup bizleri sevindirecek . .

-------------

Gönderen: nezih
Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 12:36
Bizler Antalada yaşayan ESESliler olarak elimizden sadece sağlığına kavuşması için Sibel'e dua etmek geliyor.Yaptıklarınız için çok teşekkürler.Sibel'e acil şifalar.

-------------
MEKAN ANTALYA VATAN 26 (ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)SENİ ÇOK ÖZLİYECEĞİZ EDİZ
-lido di jesolo-

Gönderi tarihi: 01/Şub/2008 saat 12:57
Bütün dualarımız Sibel ile.... Kan veren iş arkadaşlarım Murat Ve Mihrican ' a çok teşekkür ediyorum...Umarım ameliyat son derece başarılı geçer...
Gerekli parayı tam olarak denkleştirememiş olmakta son derece üzüntü verici....Ne Selahattin Abi'ye ulaşan ne de Ayhan Abinin hesabına geçen para dahada çıkacak olan masraflar için yeterli değil. çok daha iyilerini yapıyor olmamız gerekli diye düşünüyorum.

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com