eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

5 yaşında kıza Yardım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
serkanes26 Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı serkanes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2008 saat 19:23
Alıntı yapılan ashanye

Alıntı yapılan esesim

Sibel kızımız bugün yemeğe başladı. Bu son derece sevindirici bir gelişme. Doktorların verdiği bilgiye göre yarın kızımız yoğun bakım servisinden çıkarılacak.

Çok güzel bir haber çünkü ameliyat sonrasıda risk devam ediyordu.İnşallah tam sağlığına kavuşmuş olarak Eskişehir'e göndeririz.

inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2008 saat 19:26
İnşallah dualar sizlerle..
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2008 saat 13:57
Sibel'in cuma yada cumartesi taburcu olabileceği ifade ediliyor.Gelişimi sağlık durumu iyiye gitmekte.Taburcu olması ile birlikte Eskişehir'e ulaşımının şeklini ve zamanını halletmemiz gerekiyor.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2008 saat 16:38
Ayhan ağabey kişisel mailimde ismimin zikrindense "Bir BKŞ tutkunu" olarak anlam bulmam daha önemliydi, deşifre olmuşuz, elbette sorun değil. Ancak sizin de belirttiğiniz üzere 5 yaşındaki yavrumuzun ailesinin ekonomik sıkıntı içinde olduğu bir gerçektir. Bu konuda, yani ailenin açık kalp ameliyatı olan kızlarına 4, 4'lük bakması kendi içlerinde sıkıntı yaratan ve size de yansıyan bir sorundur.
RİCAM... DAHA ÖNCE FORUMA DÜŞÜLEN HESAP NUMARASINI TEKRAR ESKİŞEHİR SEVDALILARI ve ES ES'LERE TEBLİĞ ETMENİZDİR. KANIMCA, BAŞTA SİZ, BAŞKANIM SELAHATTİN AĞABEY ve DOSTUMUZ ADEMİN SEFERBERLİK RUHUYLA ÜSTLENDİĞİ BU SORUMLULUK DAHA DA TAŞINMALIDIR...
İstanbul'dan selam ve hürmetle...
BKŞ-AU
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2008 saat 17:20
Alıntı yapılan Baba

Ayhan ağabey kişisel mailimde ismimin zikrindense "Bir BKŞ tutkunu" olarak anlam bulmam daha önemliydi, deşifre olmuşuz, elbette sorun değil. Ancak sizin de belirttiğiniz üzere 5 yaşındaki yavrumuzun ailesinin ekonomik sıkıntı içinde olduğu bir gerçektir. Bu konuda, yani ailenin açık kalp ameliyatı olan kızlarına 4, 4'lük bakması kendi içlerinde sıkıntı yaratan ve size de yansıyan bir sorundur.
RİCAM... DAHA ÖNCE FORUMA DÜŞÜLEN HESAP NUMARASINI TEKRAR ESKİŞEHİR SEVDALILARI ve ES ES'LERE TEBLİĞ ETMENİZDİR. KANIMCA, BAŞTA SİZ, BAŞKANIM SELAHATTİN AĞABEY ve DOSTUMUZ ADEMİN SEFERBERLİK RUHUYLA ÜSTLENDİĞİ BU SORUMLULUK DAHA DA TAŞINMALIDIR...
İstanbul'dan selam ve hürmetle...
BKŞ-AU

Haklısınız aslında yardım konularında isim zikretmek doğru olmuyor ancak soru işaretleri kalsında istemiyoruz.Selahattin başkan Adem ve bende 3 ayrı hesap toplandı.Şu ana kadar hastane masraflarını gelecek olan havalelerle çıkartacağımızı düşünüyorum.Selahhattin başkan işini bırakıp hastane takibi doktor pazarlığı, Adem başından beri büyük özveri ile hastaneyi ayarladı arkadaşlarını sevketti yetmedi Bursadan gelip hastanede bizzat gördü.Çavdar ailesi keza aynı şekilde kan tedarikine kadar koşturdular.Sizlerinde büyük bir özveri ile maddi manevi destekleriniz koşturan insanları rahatlatmakta.İnşallah Eskişehire sağlıklı bir şekilde ulaştırır ve bir gün hep birlikte Sibeli Eskişehirde ziyarete gider onu koşup oynarken görüp en büyük mutluluğa erişiriz.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2008 saat 17:45
Allah sizlerden razi olsun.. Ayhan bey, size mail attim. Sözde banka havalindeki gecikme normalmis, farkli bankalar oldugu icin. Beni bu aciklama tatmin etmedi ama baska caremde yok. Insallah yarin hesabinizda olur.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2008 saat 17:50
Alıntı yapılan Adnan26

Allah sizlerden razi olsun.. Ayhan bey, size mail attim. Sözde banka havalindeki gecikme normalmis, farkli bankalar oldugu icin. Beni bu aciklama tatmin etmedi ama baska caremde yok. Insallah yarin hesabinizda olur.

Adnan bey  sizde başından beri gerek forumdan gerek sürekli telefonlarla taipte kalarak km lerce uzaklardan maddi manevi desteğinizi her an yanımızda hissettik.Allah sizdende razı olsun.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2008 saat 18:08
- Ayhan Başkanım...
Sibel Şimşek'in en hijyenik ve sıhhi koşullarda yuvaya(ESKİŞEHİR) dönüşü için Eskişehir Büyük Belediyesi'nden BKŞ olarak ambulans ricamız olmuştur.
Konuya ilişkin sizin ve Sibelimizin annesi Dilek Hanım'ın cep telefonları Sn. Oğuzhan Özen'e bildirilmiştir. Dilek Hanım, kendisine Sn. Özen'den gelebilecek telefon konusunda uyarılmıştır.

- (Konuya siyasi iradem olarak destek verdiğim Büyükşehir Belediyesi'nin destek çıkmaması durumunda konu İstanbul Valiliği'nden Nazır Beyle paylaşılabilir... Bu kapı açık olmakla birlikte; umudum ve duam Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin Sibelimizi yuvasına kavuşturmasıdır.)

* Selahattin BAŞKANIM...
Sibelimizin annesi Dilek Hanım ile yaptımız konuşma esnasında hanfendi, odun ve kömür sıkıntısı içinde olduğu bizzatihi bana ifade etmiştir. Konuya ilişkin olarak Büyükşehir Belediyesi'nin ambulans sorununu çözmesi durumunda kendilerinden yiyecek ve yakacak talebimiz imkân dahilindedir.
ANCAK BKŞ, en kötü senaryoyu düşünerek, ki bu HİÇ BİR RESMİ KURUMUN BİZE YARDIMCI OLMAMASI ve KENDİ GÖBEĞİMİZİ KENDİMİZİN KESMESİDİR, (bu an Amerikan Hospital'da ödeme yaptığın andır BABA SULTAN; VATAN GAZETESİ'nde minik çapta bir kampanya başlatmış bulunmaktayız.

Şu an ulaşılan meblağ 225 YTL olmakla birlikte; (devam ediyorum, Rabbim utandırmasın!) meblağ ailenin ESKİŞEHİR'imize ulaşmaları için resmi yardım alamamamız durumunda elden, ŞİMŞEK ailesine verilmek üzere size ulaştırılacaktır. Ambulans yardımı hayata geçtiği taktirde ise Ayhan Başkan'ın bildireceği hesap numarısına şimşek ailesine harçlık olarak iletilmek üzere hesabına geçilecektir...
Hürmetle

B O Ğ A Z I N   K I R M I Z I   Ş İ M Ş E K L E R İ

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2008 saat 18:53
Sevgili Alper çabaların için sonsuz teşekkürler. Ailemizin ısınma sorununu katı yakıt dışında çözmemiz gerektiği anlaşılmış olup, bir UFO soba temin edilecektir. Kuvvetle muhtemeldir ki, bu elektrikli ısınma cihazının tüketeceği elektrik bedeli de şimdiden halledilmiş durumdadır. İsim zikretmeden duyuru yapmak zor da olsa hayır sahipleri böyle istedikleri için isim zikretmiyor ve minnet duygularımı sunuyorum...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2008 saat 19:15
Alıntı yapılan Baba

- Ayhan Başkanım...
Sibel Şimşek'in en hijyenik ve sıhhi koşullarda yuvaya(ESKİŞEHİR) dönüşü için Eskişehir Büyük Belediyesi'nden BKŞ olarak ambulans ricamız olmuştur.
Konuya ilişkin sizin ve Sibelimizin annesi Dilek Hanım'ın cep telefonları Sn. Oğuzhan Özen'e bildirilmiştir. Dilek Hanım, kendisine Sn. Özen'den gelebilecek telefon konusunda uyarılmıştır.

- (Konuya siyasi iradem olarak destek verdiğim Büyükşehir Belediyesi'nin destek çıkmaması durumunda konu İstanbul Valiliği'nden Nazır Beyle paylaşılabilir... Bu kapı açık olmakla birlikte; umudum ve duam Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin Sibelimizi yuvasına kavuşturmasıdır.)

* Selahattin BAŞKANIM...
Sibelimizin annesi Dilek Hanım ile yaptımız konuşma esnasında hanfendi, odun ve kömür sıkıntısı içinde olduğu bizzatihi bana ifade etmiştir. Konuya ilişkin olarak Büyükşehir Belediyesi'nin ambulans sorununu çözmesi durumunda kendilerinden yiyecek ve yakacak talebimiz imkân dahilindedir.
ANCAK BKŞ, en kötü senaryoyu düşünerek, ki bu HİÇ BİR RESMİ KURUMUN BİZE YARDIMCI OLMAMASI ve KENDİ GÖBEĞİMİZİ KENDİMİZİN KESMESİDİR, (bu an Amerikan Hospital'da ödeme yaptığın andır BABA SULTAN; VATAN GAZETESİ'nde minik çapta bir kampanya başlatmış bulunmaktayız.

Şu an ulaşılan meblağ 225 YTL olmakla birlikte; (devam ediyorum, Rabbim utandırmasın!) meblağ ailenin ESKİŞEHİR'imize ulaşmaları için resmi yardım alamamamız durumunda elden, ŞİMŞEK ailesine verilmek üzere size ulaştırılacaktır. Ambulans yardımı hayata geçtiği taktirde ise Ayhan Başkan'ın bildireceği hesap numarısına şimşek ailesine harçlık olarak iletilmek üzere hesabına geçilecektir...
Hürmetle

B O Ğ A Z I N   K I R M I Z I   Ş İ M Ş E K L E R İ

ClapClapClap  helal olsun..
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır