eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 19:20
Alıntı yapılan loranleroy

Haklısınız ama benim anlamadığım nokta şu, şuan TFF 1. Lig de mali durumu en iyi olan yakım biziz, dolayısı ile transfer konusunda da öncelikli takım biz olmamız gerekirken, futbolcularına para ödeyemeyen kulupler, kayyuma kalan takımlar deli gibi transfer yapıyorlar. Sizce de bu işte bir gariplik yok mu? Yoksa diğer takımlar veresiye mi alıyor futbolcuları, yada futbolcular bu gerçekleri göremiyorlar mı?

Deli gibi transfer derken kim kimi aldı ki daha? Diyarbakır kesin olarak sadece Şadi ile anlaştı. Şadi de Diyarbakır ile birlikte 4-5 kulüple daha görüşüyor. Birisi fazla versin anında vazgeçer Diyarbakır'a gitmekten. Eren'le biz ne aşamada isek onlar da o aşamada. Bahadır'ı alacaklar, görüşmeleri sürüyor. Bir de Galatasaray Özgürcan'ı vereceğiz diye söz vermiş. Bu transferlerin hepsini yapsalar bile Diyarbakır bizim gücümüze erişemez.

Sakarya, Antalya, Kartal, Erciyes, Karşıyaka, Malatya, Mardin daha hiç transfer yapmadı. Çoğu da transfer yapmayı düşünmüyor.

Samsun kesin olarak sadece Sivas'ın yedek kalecisi Harun'u aldı. 2-3 isimle temas halinde.

Kocaelispor Yasin'le Özgür'ü aldı başka transfer de zor gibi.

Orduspor Okan Yılmaz'la Gökhan Kolomoç'u aldı. 1-2 transfer daha yapacak.

Boluspor Cem Kargın'la Ziya Aydın'ı aldı. 1-2 adam daha alacak.

Altay 2 tane gurbetçi kiraladı Ankaraspor'dan ilk yarıda BUGSAŞ'da oynayan. Ne çıkarsa bahtlarına.

GBB iyi transfer yaptı kendi çapında. Trabzon'dan Ufukhan'ı, Kasımpaşa'dan Mustafa Marangoz'u, Beşiktaş PAF'tan Koray ve Serkan'ı, Gaziantep'ten Ahmet'i aldı.

Giresunspor Hakikat'ı aldı.

Elazığ Kırşehir'den Müslüm'ü aldı, Burdurspor'dan Ümit'i aldı.

İstanbulspor'dan pek haber yok ama Murat Salar, Mehmet Deliorman, Bülent Akın'la anlaştıkları dedikodular var.

Şimdiye kadar yapılan transferler bunlar. Tüm bu futbolcuların bonservis bedellerini topla Gökhan'la Eren'in bonservisi kadar etmez. Zaten çoğu serbest kalmış adamlardı. Bizim almaya çalıştığımız adamların kaliteleri ile bunların kaliteleri kıyaslanmaz bile. Aldığımız adamların kalitesi de kıyaslanmaz.

Tüm takımlar beklemede. Diğer takımların bize yetişmesi için bizim aldığımızdan en az 2 tane fazla adam almaları lazım. O da bu şartlarda çok zor. Antalya, Sakarya, Kartal, Kocaeli bizim rakibimiz. Diyarbakır derin destek varsa rakibimiz olur, öyle olursa transfere de gerek yok her şekilde çıkarlar zaten. Rakip olarak saydıklarım Emre Toraman Ömer kalitesinde 2 adam aldıktan sonra 2 adam daha alırlarsa bizim gücümüze ulaşabilirler. Biz alamıyorsak bu halimizle Antalya'dan başkası da alamaz. Martinez'i satarsa Belki Sakarya.

Bu şartlarda panik yapacak, rakipler malı götürüyor biz hala birşey yapamadık diye karamsarlığa kapılmanın hiç gereği yok.

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
ICEBERG Liste gör
Yazar

Aykut
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 19:24
bu cem kargın daha önce bizde oynamıştı yoksa yanlışmı hatırlıyorum?
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 19:39
fotomaç bugün yalan yazmadıysa diyarbakır şadi-eren-bahadır ile kesin anlaşmış.ben şaşıyorum eren ile ilgili günlerce anlaştık diye burada yazdık durduk.bi çırpıda diyarbakır nasıl aldı acaba?
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 19:44
Alıntı yapılan loranleroy

Alıntı yapılan kalender 26

Transfer bütçenzi sınırlıysa,alacağınız futbolcu sayısı ve kaliteside sınırlı olur.Yönetimin mevcut ekonomik şartlarda en iyisini yapmaya çalıştığını düşünüyorum.

Haklısınız ama benim anlamadığım nokta şu, şuan TFF 1. Lig de mali durumu en iyi olan yakım biziz, dolayısı ile transfer konusunda da öncelikli takım biz olmamız gerekirken, futbolcularına para ödeyemeyen kulupler, kayyuma kalan takımlar deli gibi transfer yapıyorlar. Sizce de bu işte bir gariplik yok mu? Yoksa diğer takımlar veresiye mi alıyor futbolcuları, yada futbolcular bu gerçekleri göremiyorlar mı?

Sn.loranleroy

TFF 1. Lig de mali durumu en iyi olan kulüp bizmiyiz acaba.? Sizinde söylediğiniz gibi gelirleri kısıtlı olmasına rağmen bazı kulüpler transfer dönemlerinde bu kadar parayı veya destek sözünü kimlerden alıyorlar.? Bu soruların cevabı basit aslında.1 nci mücadele eden takımlardan bir çoğunun maddi durumları aynı.Belediye veya siyasi desteği olmayan kulüplerin durumları  ise içler acısı, kendisine az destek bulan takımlarda bir şey yapma çabası içindeler.
     Bu sezon herkes Sn.maliye bakanının Eskişehirspora verdiği desteği konuşuyor ama  kocaelispora geçen yıllarda belediye  başkanları ne kadar yardımda bulunmuş, antalyaspora siyasilerin ve belediyelerinin desteği varmı ve bu destekler niçin  gündeme gelmiyor.Kartalspora belediyelerinden ne kadar destek veriliyor.Diyarbakırsporun gerçek kulüp başkanı kim,paralar nereden geliyor.
    Müjdat bey daha önce yazmıştı, bu sezon yönetim kombine satışından ve seyirci hasılatından beklediği desteği görmeyince,ara transfer döneminde istediği futbolcuyu almakta zorlanıyor.Kulübün gelirleri yetersiz malesef,bugün yapılan harcamaların bir çoğu sn.başkanının cebinden çıkıyordur.Seyirci gelirimiz diğer takımlara göre fazla görünüyor ama giderlerimizde aynı oranda  fazla oluyor.Bu sezon Coşkun ve sergene ödeyeceğimiz para belkide bir çok kulübün transfer bütçesinin büyük bir bölümüne eşit gibi görünüyor.
     Buna rağmen kulübümüz gerekli transferleri yapıp bu sezon şampiyon olacaktır.
kalender
Yukarı
yavuz fahri Liste gör
Yazar

yavuz fahri
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 19:55
Ya arkadaşlar bize ne diğer takımlar şunu almış bunu almıştan. Diyarbakır kara para aklıyor işte. Her dönem aynı şeyler. Siz Aziz Yıldırımın ve fenerdeki başka bir diyarbakırlı yöneticinin her ay 200.000 ytl diyara gönderdiğini biliyor musunuz? Devlet desteği de çabası. Sonuç olarak bırakalım başka takımları. Yönetim en iyisini alacaktır. Gelen futbolcular diğerlerinin aldıklarından kaliteli futbolcular. Biz sadece destek verelim ve onlara inanalım. Bu takım şampiyon olacaktır. Bizim rakibimiz bu ligde sadece biziz. Şurada bile karalama kampanyasından başka hiçbirşey yapmıyoruz. Yapılan transferler takımımıza hayırlı olsun.
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES.
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HİÇ BİRŞEYİ OLMAYAN BİZ, DÜNYADA SENDEN BAŞKA HER ŞEYİ OLANA ACIRIZ...
Yukarı
eses_gokhan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 20:01
Alıntı yapılan oner

Alıntı yapılan eses_gokhan

Arkadaşım bu cevabı verceğim için uzucağını düşünmüştüm yanlış anlama.

Taraftar diosun Karşıyaka haricinde hangi maçta Bilet fiyatları düşüktü.Bu takım taa 2.B Kategorisindne beri süperligde olmayan bilet fiyatlarıyla maça girdiler.Taraftar taraftar diosun hangi takımın taraftarları 2.Bdeyken 20milyon para veripte girer.Süperlig takımların trübünleirnide görüyoruz.Boş trübünlere oynuyorlar.Esesimin Taraftar elinden geldiğinin fazlasıyla yapıyor.Herkes ne fedakarlıklarla geliyor.(bedava girenlere lafım yok.taraftar die saymıyorum bileAngry )

Başka takımları bizle karşılaştırman hata.Biz Eskişehirspor taraftarıyız onlar X takım taraftarı.Evet bilet fiyatları yüksekti ama bir iki maç hariç dolduramadık o stadı.
Niye barcelonaylamı karşılaştırsaydım.Anlatmak sitedimi anlamazsan anca işte çekip biyeir böyle konmuşursun.Ben Eskişehir taraftarını karşılaştırmıyorum.Bilet fiaytlarındaki olayı anlatmya çalışyom.Tabi anlayana(demiştim transferleri konuşun die uzadı işte)
İLK VE SON SEVGİLİM GERÇEK AŞKIMSIN BUGÜGNÜM YARINIM DERDİM KAHRIMSIN
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 20:06
kimseyi karaladığımız yok.
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
esoğuzes Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuz
Yer: mihalıççık
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 20:09
ara transferde bundan iyisi çan sağlığı tam nokta transferler birde iyi bir kaleçi aldıkmı değme keyfimise
eskişehir sen bizim herşeyimizsin
Yukarı
TOTTI26 Liste gör
Yazar

hakan aslan
Yer: Argentina
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 20:12
gokhan tokgoz u bı alsak tamam  ya eren o kadar onemlı deyıl bence su ısı bı halletseler super olcak bence  verebılceklerı rakamın en ustunu versınler cunku bu kalecı bıze super lıgdede oynar ve getırısı cok olur yonetımın verdıgı paradan kaybı olmaz
Yukarı
Burak4126 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2008 saat 20:14

Arkadaşlar eskişehirden giden topçu varmı?

Hodri Meydan

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır