Sayfayı yazdır | Close Window

2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Transfer Haberleri
Forum Açıklaması: Gelenler, gidenler, transferler ile ilgili tüm mesajlar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=600
Yazdırma tarihi: 01/May/2024 saat 17:33
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2008 Ara Transfer Gelişmeleri
Gönderen: EsEsliyim
Konu: 2008 Ara Transfer Gelişmeleri
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 00:03

Sadece ara transferler için Açılan maalesef 3.Başlık bu...

Bu konu başlığında neler yazmanız veya yazmamanız gerektiğinden bahsetmeyeceğim artık istediğiniz herşeyi yazabilirsiniz...

Sürekli mesaj silip uyarı yapmaktansa, uyarı yapmadan gereksiz ve konu dışı mesaj yazanları siteden uzaklaştırmak en akılcı çözüm yolu olacaktır....

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Yanıtlar:
Gönderen: EsEsleeM
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 00:07
3. Sayfa umarım mutlu haberler ile dolar

-------------
Bir gönülde iki aşkın yeri yoktur . .ESES

Gönderen: veli_26
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 00:10

ömer közen hayırlı olsun .......

biz bilmiyoruz ama hocamız biliyordur oyuncu hakkında bişeyler....

-------------
ANADOLU YILDIZI

Gönderen: beer_n_coffee
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 00:30
ya sabırsızlıkla bu günü beklemiştim ama diğer transferlerimizde pürüzler çıkmış sanırım. en hayırlısı neyse o olsun. ömer közen hayırlı olsun, diğer haberleride sabırla beklemek en iyisi sanırım...

-------------
Seni bizim kadar seven oldu mu?

Gönderen: fedo
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 00:34
orta sahada oynuyo 26 yaşında işini yaparsa bence iyi hayırlı olsun

-------------
ALAYINA İSYAN
ÖLÜMÜNE ES ES

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 00:35
    Yeni transferimiz,Ömer Közen hayırlı olsun...İnşaallah,takımımızın Süper Lig'e çıkma yolundaki hedefine büyük katkıda bulunur.Ancak benim transfer hakkındaki düşüncem,pek de olumlu yönde değildir.Oyuncu biraz sorunlu birisine benziyor ayrıca diğer taraftar sitelerine girdim olumlu ve olumsuz düşünceler mevcut ancak yine de ağır basan olumsuz düşünceler gibi gözükmektedir.Sanki transfer yapmak için yapılmış bir transfere benziyor.

Yine de inşaallah beni yanıltır da takımımıza çok faydalı olur.Bunu yaparsa zaten,onu yine yüceltecek olan bizleriz...

-------------

Gönderen: loranleroy
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 00:39
Ben Ömer in yedek olarak alındığını düşünüyorum, taraftar ile yaşadığı problemleri bende okudum ama bizde buna cesaret edebileceğini düşünmüyorum.. Umarım forma şansı bulabilmek ve takımımıza faydalı olabilmek adına elinden geleni yapar, ve bizde Ömer ismini, güzel örneklerle anabiliriz.

Gönderen: tmac26
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 00:41
Alıntı yapılan loranleroy

Ben Ömer in yedek olarak alındığını düşünüyorum, taraftar ile yaşadığı problemleri bende okudum ama bizde buna cesaret edebileceğini düşünmüyorum.. Umarım forma şansı bulabilmek ve takımımıza faydalı olabilmek adına elinden geleni yapar, ve bizde Ömer ismini, güzel örneklerle anabiliriz.

Aynı görüşteyim.

-------------
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..

Gönderen: es-scre@m
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 00:54
Malesef forumumuzda transfer ile ilgili 3. başlık açılmıştır . .
Herkes aklına geleni siteye yazmasın ilk önce düşünüp daha sonra yazsın .
Bu sitedeki moderatör arkadaşların işini kolay zannediyorsunuz ama her mesajı okuyup uygun olmayan yerleri düzenlemek veya da silmek kolay birşey değildir .
Bu forum hepimizin diğer konu başlıklarına çevirmeden lütfen düzenli kullanalım . .

-------------

Gönderen: 26-eses-26
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 01:22
İLK BOMBA ÖMER
(03.01.2008)
Eskişehirspor ara transferin ilk sözünü kesti ve K.Erciyessporlu ön libero Ömer Közen’i renklerine bağladı.

AÇILIŞI YAPTIK
Günlerdir transfer için çabalayan Eskişehirspor Kulüp Başkanı ve Transfer Komitesi ilk anlaşmayı Ömer ile yaptı. Listede bir çok yıldız futbolcunun olduğu ve her gün başka bir ismin konuşulduğu Eskişehirspor cephesinde ilk resmi anlaşma dün yapıldı. İsmi Kemal Aslan, Can Arat, İlhan Parlak, Emre Toraman gibi yıldız oyuncular ile anılan Şimşekler, Kayseri Erciyesspor’un uzun zamandır kadro dışı olan ve sonradan affedilen ön liberosu Ömer Közen ile anlaşmaya vardı. 26 yaşındaki futbolcu Es Es’e evet dedikten hemen sonra takımın kamp yaptığı Antalya’ya hareket ederek kafileye katıldı. Öte yandan Emre Toraman, Gençlerbirliği’nden kaleci Gökhan ile sol bek Eren konusunda kulüplerinin son kararı bekleniyor. Ve Cuma gününe kadar listedeki 3 isimle anlaşılacağı belirtiliyor.

Anadolu Gazetesi

-------------

Gönderen: turkaslan
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 01:23
kayseri erciyes formasıyla epeyce ikincilig-süperlig maçında oynamış.. tecrübeli fakat agresif birisi olduğu belli.. tahmin ediyorumki taraftar potansiyelli bir şehirde oynamak ona fazlasıyla gerekli.. ilk11 i çok çok zorlayacak kanaatindeyim..

-------------
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...

Gönderen: polat26
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 01:36
Benim biraz aklım karıştı şimdi. Ömer önlibero mevkiinde oynuyormuş. O mevkide Doğa var Birol var M.Akif var. Bu durumda Emre Toramanda ya sorun çıktı alamayacağız yada Ömeri yedek düşünüyorlar. Bence Emre Toramanı kesinlikle almalıyız. Emre Ömerden hem daha tecrübeli hemde daha hırslı inşallah kaçırmayız bu adamı.

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 02:26

Ömer Közen Es-Es´te...
Futbol hayatına Gaziosmanpaşa´da başlayan ve Gaziantepspor, İstanbulspor, K.Erciyes formalarını giyen 21 Ağustos 1981 İstanbul doğumlu orta saha oyuncusu bugün takımımızla beraber antrenmanlara çıktı.

Sezon başı K.Erciyesspor formasını giyen Ömer,U 17-18-19-21 yaş gruplarında 29 sefer Milli Takımımızda yer almış.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 02:27
on libero mevkiinde cok sorun cektigimiz dogru bence iyi transfer ilk 11 degil ama yedege adam aldik gibi. sonucta doganin olmadigi maclarin cogunda puan kaybettik ve yerine oynayan m.akif ne yazikki cok formsuz. simdi toroman da gelirse bu mevkiide cok rahatlicaz.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 03:37
Müjdat abi de demişti ben de biraz araştırdım.Sol kanatta daha çok forma giyen bir futbolcu imiş.Orta sahanın ortasında da zaman zaman oynamış biri.Bu çok daha iyi böyle çok yönlü oyuncular olması hocamız ve takımımız için bir avantajdır.Ömer'den sonra büyük ölçüde anlaştığımız Gökhan,Emre ve Eren de imzayı atarlarsa çok daha güçlü bir şekilde 2. yarıya gireceğiz.

-------------

Gönderen: esesliburki
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 04:25

ömer közenhayırlı olsun inş giydigi formanın hakkını verir ama uzun zamandır kadro dısıymış ve transfer gundeminde ismini hiç duymamıştık bakalım daha duymadıgımız kaç kişi gelicek

Gönderen: degiray26
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 08:47

öncelikle hayırlı olsun alternatif gibi duruyo hatta diğer oyuncuları hırslandırmak ve motive etmek içinde kullanılabilir

bu sezon son maçını 25.10.2007 de  elazığa karşı 64 dk da oyuna girmiş m. akif e inanan biri olarak bence gerek yoktu.

-------------
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM

Gönderen: kaan_26
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 08:58
rakiplerden haberler;
1-Boluspor, kaleci sorununu Kasımpaşa'nın file bekçisi Ziya Aydın ile çözdü.
2-Kocaelispor, Kasımpaşa ile sözleşmesini fesh eden Yasin Sülün ve İstanbul Marmara'dan Özgür ile anlaştı.
3-Altay Denizlispordan kaleci Cenk'i kiraladı.
4-Diyarbakır spor eski Orduspor lu golcü Şadi ile anlaştı.
5-G.antep Bld. Trabzonspor’dan Ufukhan, Kasımpaşa’dan Mustafa, Gaziantep’ten Ahmet, Beşiktaş’tan Koray ve Serkan’ı renklerine bağladı.

Gönderen: kaan_26
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 09:00
Eskişehirspor’un büyük ölçüde anlaşma sağladığı tecrübeli ön libero Emre Toraman kampa davet edildi. Emre’nin 2 gün içinde kampa katılacağı öğrenildi.
Ligin ikinci yarısında güçlü bir kadro ile girmeyi hedefleyen Eskişehirspor transferde daha ilk devre tamamlanmadan tecrübeli orta saha oyuncusu Emre Toraman’a teklifde bulunmuştu. Trabzonspor ve Kayseri Erciyes’de forma giyen ve sezon başı da Rizespor’a transfer olan orta saha elemanı Emre ilk haftalar sonunda takımında kadro dışı kalmıştı. Bursaspor ve Gençlerbirliği başta olmak üzere bir çok takımında transfer listesinde yer alan Emre Toraman Eskişehirspor’la anlaşma sağladı. Bonservisi için de Rizespor ile büyük ölçüde anlaşma sağlandı. Eskişehirspor teknik kadrosu Emre Toraman’ı Antalya’daki ikinci etap kampına davet etti. Emre’nin 2 gün içinde Eskişehirspor’un Titanik otel’deki kampına katılacağı ve takımla birlikte çalışmalara çıkacağı öğrenildi. Emre Toraman’ın transferi konusunda Eskişehirspor teknik direktörü Metin Diyadin7in de ısrarlı olduğu öğrenildi. 
kaynak. istikbal gazetesi

Gönderen: kozakcı
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 09:17
radyo ses istikbal gazetesi haberine göre k erciyes in orta saha oyuncusu ömer közenle sözleşme imzalanmış ve kampa katılmış

-------------
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.

Gönderen: ESESerdartugsuz
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 09:17
transfer gündemimizi oldukça meşgul eden gökhan tokgöz hakkında bir haber.
babası cahit tokgöz bir zamanlar ESES forması giymiş.
yazı çok uzun olduğu için link veriyorum.(sakıncası varmı onuda bilmiyorum.)

http://www.haberler.com/genclerbirligi-kalecisi-gokhan-tokgoz-arjantin-de-haberi/ - http://www.haberler.com/genclerbirligi-kalecisi-gokhan-tokgoz-arjantin-de-haberi/

-------------
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"

Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 10:27
Ömer Kuzen İstanbulspor, Gaziantepspor ve İstanbulspor' da oynamış.

2002-2003  Süper Lig'de  7 maç
2004-2005  2nci Lig.A Kategorisinde 27 maç
2005-2006 Türkiye Kupasında 4 maç
2005-2006  Süper Liginde 22 maç
2006-2007 2nci Lig A kategorisinde 26 maç
2006-2007 Süper Ligde 1 maç
2007-2008 2nci Lig A kategorisinde 6 maç ' ta oynamış.

2007 yılInda Erciyes' te oynarken Ekim ayının sonlarında Form düşüklüğü, takım içerisinde disiplinsizlik oluşturma, taraftarlarla küfürlü diyaloga girmesi nedeniyle süresiz kadro dışı bırakılmış.

Aslında Süper Lig ve Tff 1nci Ligde bir çok maçta oynamış Ömer Kuzen ama daha önce ismini hiç duymamıştım ben. Ama Süper Lige çıkmamıza 17 maç kalmasına rağmen Ömer' in bize yararlı olacağını düşünmüyorum. Zaten yakın zamanda Performans düşüklüğü nedeniyle kadro dışı bırakılmış. Bence gönderdiğimiz oyunculardan bir farkı yok.

-------------

Gönderen: müfitkabal
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 10:43
erciyes ten gelen ömer közen in bizden giden ümit aydın tarzı bir futbolcu olduğunu düşünüyorum...
bence yönetim bu futbolcuya öyle aman aman bir para vermemiştir...maç başı anlaşmıştır...
yani oynarsa,kadroya girerse para alacak...
yalnız yaşının genç olması...3-4 yıldır süper ligin iyi takımlarında oynaması, kumaşının iyi olduğu anlamına geliyor...
aklı varsa...yani eski alışkanlıklarını bırakıp, artık top oynamalıyım vede para kazanmalıyım diye düşünürse...bence çok faydalı olabilir...tersini düşünürsede kendisi bilir...çünkü ESKİŞEHİR SPOR ömer için çok güzel bir fırsat...

-------------
üç büyük yok tek büyük var

Gönderen: yasinolcay26
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 11:04
ömer közen?transfer yapmak için yapılan bi transfer gibi görünüyo.inşallah hayırlısı olur maç başı anlaşılmışsa yararlı olabilir.yalnız geldiği takımda yaşadıkları insanda bi soru işareti oluşturuyo.ama ben burda huzursuzluk çıkarabileceğini zannetmiyorum çünkü ESKİŞEHİRSPOR kimseye muhtaç değildir,herkes ESKİŞEHİRSPOR a muhtaçtır bunu herkes böyle bilsin;)

-------------
Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)

Gönderen: yavuz fahri
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 11:17
Ömer'in transferi takıma hayırlı olsun.
Ömer çalışkan bir ön liberodur. Erciyeste sorunlar yaşamış olabilir. Arkadaşlar transferi Metin Hocanın listesine göre yönetim yapıyor. Alınan her futbolcu takımımıza hizmet edecektir. Ömer kayserideki yaşadığı tatsız olayları burada yaşamayacaktır. Tüm takımların yaptığı transferlere bir bakın. Şadi yarım sezondur forma giymiyor, üstelik kiralık. Ne kadar tekmeye kafa sokar siz düşünün, parasının peşinde olacak. Okan artık bitti ve yaşı ilerlemiş vaziyette. Antep genç oyuncular aldı tanıyanınız var mı? Ömer yapılan transferler içindeki futbolculara nazaran hem genç hem de görev adamı. Bu lafımı karıştırmayın. Ben sadece diğer takımları baz aldığımızda idye bahsediyorum. Unutmayın Nihat Fethi Ender üçlüsü nasıl kuruldu eskiler bilir. Küme düşen takımdan alınan oyuncular vardı Eseste. Sonuç çalışmaktan ve kendisini geliştirmekten geçer. Ömer çalışırsa bu takıma girer taraftarda arkasında olur. M. Akif kötü kumaşmıydı, İshak Kötü kumaşmıydı Hayır. Her ikiside iyi futbolcu. Yerinde saymak onları yok etti. Akif Ümit milli oldu. kendisini geliştirmeyen futbolcu başaramaz. Tekrar hayırlı olsun.
Artık Ömer bizim futbolcumuz. Buradan da olumsuz mesajlar yazıp futbolcumuzun ve futbolcularımızın moralini bozmayın. Birlik ve beraberlik içinde olalım. Sırtımız yere gelmez. Ben yönetimin en kısa zamanda transferleri halledeceğine inanıyorum. Sabredelim. 2 güne kadar bu işler hallolur.SmileWink

-------------
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HİÇ BİRŞEYİ OLMAYAN BİZ, DÜNYADA SENDEN BAŞKA HER ŞEYİ OLANA ACIRIZ...

Gönderen: eses260
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 11:34
Bizim acilen kaleci sağ bek sol bek ve libero  almamız şart. Ömer bence takımda kalite açısından iyi bir transfer seçenek çok olur ve iyi olur ama asıl bence bize kanat oyuncusu yani bek lazım iyi orta yapan iyi bindiren beklere ihtiyacımız var . İyi de bir libero bulursak başka birşeye gerek yok. Yönetim kimi alırsa iyidir. Tabiki transferde bütün aldıklarınız iyi çıkmaya bilir. yüzde yetmişlik bir isabet bile iyi olur.

-------------
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü

Gönderen: ombusman26
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 11:41
transferler nerede haldı hani sorunlu futbolcu alınmayacaktı

-------------
İstanbul seni bekliyor

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 11:45
tarsus idman yurdu bile bursaspor kalecisi yavuzla anlaşmış ,bursa bu kaleciyi verecektide biz nerelerdeydik ne zaman kadro dışı kaldıda tarsus anlaşmış bile hiç inanasım gelmedi ama şayet doğruysada çok üzülürüm yavuz gerçekten iyi bir kaleci

Gönderen: TMR 26
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 11:46
Arkadaşlar Transferi biten oyuncular hakkında olumsuz şeyler yazmamaya özen gösterirseniz iyi olur diye düşünüyorum Onlarda bu sitelere girip neler yazıldığını haklarında taraftarın ne düşündüğünü okuyorlar onları şimdiden motive etmekte biz taraftarlara düşüyor onları strese sokucak şeyler yerine olumlu moral verici şeyler yazalım neticede anlaşıldığına göre iyi veya kötü hepsi bizim futbolcumuz ve ES ES için ter dökecekler

-------------
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI

Gönderen: esgun
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 11:48

Geçen sezon devre arası Samsundan aldığımız defans adamı Aydın sezon sonu K.Erciyesle anlaşmıştı , Erciyesin çok kötü olduğu  günlerde Bizden giden Aydınla Ömerin Kadro dışı bırakıldıldıklarını basından okumuştuk.

-------------
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR

Gönderen: dolpinesk
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 12:06
Eses için en hayırlısı olsun...

-------------

Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 12:45

Bize şu anda yapılacak en iyi transfer kalecidir ve taraftarın tekrar eskisi gibi destek vermesidir. Bunların yanında Mehmet Akif' in yerine bir kişi alınsa çok ta iyi olur. Karşıyaka maçında gördük taraftarın oyuna büyük etkisi oldu bence, Bundan bilet fiyatlarının da düşmesinde büyük bir etki vardı. Yönetim yeni sezonda bir takım şeyler yaparak Taraftarı tekrar tribüne çekmek için çaba sarfetmelidir. Bize kalecinin sonra yapılacak en iyi transfer budur.

İlk devrede Cenk' in yediği bir çok golde hatası vardı. Cenk' in yerine başka kaleci olsaydı daha az gol yerdik ve ligde diğer takımlara tepeden bakıyorduk şu anda. En azından Sakarya  yediği golü çıkarsaydı şu an zirvede olurduk ki, Daha Sakarya maçına gelinceye kadar ne hataları vardı. Şu an  gitti arkasından konuşmak gibi olmasın ama gittiğine şahsen sevindim. Gittiğine sevindik ama yerine şu anda kimsenni gelmemesi şu an için çok kötü, Eskişehirspor' un kalesine inşallah Gençlerbirliğinden Gökhan getirilir hepimiz rahatlarız şu anda yapılacak en iyi tranfer budur. Gökhan işi olmazsa bizi yine kötü günler bekleyebilir.

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 13:02
Diyar'da İmzalar Atılacak!

Diyarbakırspor Başkanı Adnan Öktüren prensip anlaşmasına vardıkları, Gençlerbirliği'nde oynayan sol kanat oyuncusu Eren Aydın, Çaykur Rizespor'lu forvet Şadi ve defans Bahadır'la sözleşme imzalayacaklarını söyledi.
Kulüp Başkanı Adnan Öktüren, takımlarının eksik ve aksayan mevkilerine transfer yaptıklarını ifade ederek, takımın Antalya kampı ve Corrnerspor maçlarının devam ettiğini söyledi.

Adnan Öktüren, "Yapılan son maçta takımımız Orduspor ile 2-2 berabere kalıp iyi bir oyun sergilemiştir. Prensipte anlaştığımız Çaykur Rizespor'lu forvet oyuncusu Şadi, defans oyuncusu Bahadır ve Gençlerbirliği'nin sol kanat oyuncu Eren'le birer yıllık sözleşme imzalayacağız. Diğer görüştüğümüz bazı oyuncularla da önümüzdeki günlerde sözleşme imzalayacağız" dedi.

Ajansspor

Yönetim kurulunun görev dağılımını ileriki günlerde yapacağını belirten Öktüren, "Diyarbakırspor'u çok güçlendirmemiz gerekiyor. Ligin ikinci yarısında zorlu maçlar oynayacağız. Bu nedenle bu yarıdaki ilk maçımızda iyi bir sonuç almalıyız. Ligin ikinci yarısında her maçımızı final olarak oynayacağımız için herkesin görevinin bilince olması gerekmektedir. Kulübümüzün manevi ve maddi desteğe ihtiyacı vardır" diye konuştu

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 13:04
Eren Aydın iki takımla da herhalde prensip anlaşması yapmış!!! Şu transfer sezonu hayırlısı ile atlatılsa da hepimiz rahat etsek...

-------------

Gönderen: sümeres
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 13:13
Cavcavın ortalığı kızıştırma işleri bunlar.Fiyat arttıracak.Kime kalırsa.Burada devreye büyükler girmesi gerekiyo..Kimin kozu büyükse o alacak....

Gönderen: zeeper2005
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 13:16
bugun hersey bellı olur, artık zamn daralıyo umarım eldekıler kacırılımaz cunku 10 gun sonra mac var ondan sonra transferde zorlasır.....

-------------
koko

Gönderen: eses_gokhan
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 13:21

Geçen sene aynı t,yatro ayn h,kayeler olmadık futbolcu yine alındı ne faydası olcak birol ve mehmet akif warken ?ı

-------------
İLK VE SON SEVGİLİM GERÇEK AŞKIMSIN BUGÜGNÜM YARINIM DERDİM KAHRIMSIN

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 13:57
Hani Diyarbakırın Parası yoktu ?
Hani öldük , bittik , kulüp kapanacak diyorlardı ?
Hani yönetici bulamıyorlardı ?
Hani sezon başı ciyak ciyak ciyaklıyorlardı ?
Bunların hepsi böyle tutturmuşlar bir yol gidiyorlar Mardin , Malatya , Diyarbakır vs. hepsi aynı hepsi duygu sömürüsündeler , acımayacaksın bunlara...

Onlarda oynayan topçular bizde 1 ay para alamasa ortalığı birbirine katarlar , bak nasıl yırtınarak oynuyorlar , Bizimkilerinde bir eli yağda bir eli balda arkalarında binlerce taraftar malesef kız gibi oyun oynuyorlar.
Artık sahada savaşacak oyuncu istiyoruz .

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 14:02
YÖNETİCİLERİMİZİN DİKKATİNE !!

Artık kiralık oyuncu istemiyoruz , Geçen sezondan ders çıkarsınlar getirdikleri kiralıklar yedi , içti , gece alemi yaptı , çuvalla parayı aldı sırıta sırıta gitti, bunları unutmayın...

-------------

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 14:08
Gökhan da yalan oldu, Eren de yalan oldu, Emre de yalan oldu..
Bu saatten sonra transfer yapmak için transfer yapılır. Geçen sezonun devre arasında bunun örneklerini görmüştük. Bozüyük'den forvet Bülent ve Erciyes'den Aydın'ı getirmişlerdi. Şimdi de ismini ilk defa duyduğumuz Ömer Közen geldi. Daha bitmedi bakalım devamı gelecektir..

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderen: kadirgulen
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 14:22
olumsuz görüşlerimizi kendimize saklayalım, devre arası transfer dönemi bittiğinde herkes eteğindeki taşları döksün!

-------------
KKŞ

Gönderen: TOTTI26
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 14:49
demesı kolay ama kardesım bı dıyarbakır bıle elınde avucunda yokken yapıyosa okadar transfer bızım yonetımımız ıyı taraftar mukemmel az cok bazı yerlerden destegımızde var adımız mazımız desen ESKISEHIRSPOR dedımı sular duruyor gelgorkı ıkı trasferı yapamıyoruz neymıs kalıtelı futbolcu alıyomusuk kımse kusura bakmasın bız ESKISEHIRSPOR UZ  3  5 gunluk hıkaye takımlardan deyılız ıstedıgımızı almamız lazım sadece ismimiz mazimiz yeter gelen geleir gelmeyen gelmez transfer yaptık dıe adam alıncaksa alınmasın

-------------

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 14:53
Alıntı yapılan TOTTI26

demesı kolay ama kardesım bı dıyarbakır bıle elınde avucunda yokken yapıyosa okadar transfer bızım yonetımımız ıyı taraftar mukemmel az cok bazı yerlerden destegımızde var adımız mazımız desen ESKISEHIRSPOR dedımı sular duruyor gelgorkı ıkı trasferı yapamıyoruz neymıs kalıtelı futbolcu alıyomusuk kımse kusura bakmasın bız ESKISEHIRSPOR UZ  3  5 gunluk hıkaye takımlardan deyılız ıstedıgımızı almamız lazım sadece ismimiz mazimiz yeter gelen geleir gelmeyen gelmez transfer yaptık dıe adam alıncaksa alınmasın

katılıyorum noktasına virgülüne kadar

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 14:53
gec olsun temız olsun

-------------
koko

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 15:05
    Ömer Közen için Anadolu Gazetesi ön libero demiş ancak ben onu sol kanad olarak biliyorum.Doğrusu nedir?

-------------

Gönderen: negro_es
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 15:05
Biraz sabır Lütfen.
Hepimizin isteği en güzel, en iyi, en profesyonel ve en istikrarlı oyuncalara sahip olmak ama lütfen biraz sabır.Kırıcı ve yıkıcı olmayalım lütfen.Bekleyelim elden başka ne gelebilir ki?

-------------
Bir sevda masalı ES-ES

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 15:15
omer kozen on lıbero...

-------------
koko

Gönderen: esescon_26
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 15:26
Ömer Közen Orta Sahanın solunda da oynuyormuş....

-------------
ESES

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 15:28
Diyarbakırspor Eren ile sözleşme imzalıyor

Diyarbakırspor, prensip anlaşmasına vardığı Gençlerbirliği'nde oynayan sol kanat oyuncusu Eren Aydın'la sözleşme imzalayacak.

TFF 1. Lig'de mücadele eden Diyarbakırspor, ikinci yarıya güçlü girmek istiyor. Yeşil-kırmızılı kulübün Şadi, Bahadır ve Eren'le sözleşme imzalaması beklenirken, Diyarbakırspor'un diğer görüştüğü oyuncularla önümüzdeki günlerde sözleşme imzalayacağı öğrenildi. Diyarbakırspor yönetimi, teknik heyetinin verdiği rapor doğrultusunda transferlerini sürdürüyor. Kulüp Başkanı Adnan Öktüren, takımlarının eksik ve aksayan mevkilerine transfer yaptıklarını ifade ederek, takımın Antalya kampı ve Corrnerspor maçlarının devam ettiğini söyledi. Adnan Öktüren, "Yapılan son maçta takımımız Orduspor ile 2-2 berabere kalıp iyi bir oyun sergilemiştir. Prensipte anlaştığımız Çaykur Rizespor'lu forvet oyuncusu Şadi, defans oyuncusu Bahadır ve Gençlerbirliği'nin sol kanat oyuncu Eren'le birer yıllık sözleşme imzalayacağız. Diğer görüştüğümüz bazı oyuncularla da önümüzdeki günlerde sözleşme imzalayacağız" dedi.

Yönetim kurulunun görev dağılımını ileriki günlerde yapacağını belirten Öktüren, "Diyarbakırspor'u çok güçlendirmemiz gerekiyor. Ligin ikinci yarısında zorlu maçlar oynayacağız. Bu nedenle bu yarıdaki ilk maçımızda iyi bir sonuç almalıyız. Ligin ikinci yarısında her maçımızı final olarak oynayacağımız için herkesin görevinin bilince olması gerekmektedir. Kulübümüzün manevi ve maddi desteğe ihtiyacı vardır" diye

Kaynak : http://www.Diyarbakirspor.Org.tr - http://www.Diyarbakirspor.Org.tr
Eren yalan oldu galiba....

-------------
ESES

Gönderen: eses26eses
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 15:44
haydaaa Disapprove

-------------
Kalsada SOn Nefes Herzaman Heryerde En ßüyük EsEs..!

Gönderen: eses_gokhan
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 15:45
ahmet dursun'uda alıp gelirler beleş  nasıl olsaa  .Ömer közen kayserierciyesde çok başarılı bir futbolcuyduya bize gelirken nasrettin hoca misali bellki tutar.Süperlige alternatifsiz bir kadroyla çıkamayız kimse kendini kandırmasın.Birol ve Korayın oynma düzeyi belli zaten .Mehmet Akif ve Mustafa Sevgi oyuna sonradan girdiğinde verdiği katkı belli.Sergen ve Coşkun'un yaşı nedeniyle 90 dakika boyunca verdiği verim belli.Kaledeki sorun belli.Herşey belli demekki yönetim hala geçenseneki gibi 3sene sonra çıkmayı düşünüyoruz sözünde kararlı.Belli olmaz daha çok erken transfer için ama anlaşıldığı denilen futbolcuların başka takımlara gitmesi herkesin aklına şüphe sokuyor.Kİ devre arası futbolcu transfer etmek en zor iştir.

-------------
İLK VE SON SEVGİLİM GERÇEK AŞKIMSIN BUGÜGNÜM YARINIM DERDİM KAHRIMSIN

Gönderen: SeRDaR2626
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 15:55
Arkadaslar bir arkadasimiz bu takima alinan genclerden birinin dayisiymis, onu aramislar Gokhan ve Emre Toraman kamptalarmis...Ne kadar dogru bilmiyorum...Sleepy

-------------
BiZiM oLMaDiGiMiZ HiCBiR LiG....SuPeR LiG DeGiLDiR...

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 15:57
alındı sözleşme imzalayacağız diye basına sızınca ortalık doğal olarak karışıyor doğrusu şahsen ben kaliteli transfer yapılmazsa şampionluğu uzak görüyorum alınacak oyuncular a olsun b kim olursa olsun gelen gideni aratır hesabı olmamalı sadece kadro doldurmak için transfer yapılmamalı iş yapacak takıma katkı sağlayacak oyuncular alınmalı ömer közen konusunda görüşümü sorarsanız ben görüş belirtmiyorum oynayınca görürüz bize katkısı olup olmayacağını tenik kadro katkısı olmayacağını düşünseydi heralde istemezdi diye düşünüyorum

-------------

Gönderen: KaRa
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:01
Alıntı yapılan SeRDaR2626

Arkadaslar bir arkadasimiz bu takima alinan genclerden birinin dayisiymis, onu aramislar Gokhan ve Emre Toraman kamptalarmis...Ne kadar dogru bilmiyorum...Sleepy
İmzaları görmeden inanmak zor...

-------------
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!

Gönderen: eses260
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:01
Arkadaşlar biraz sabır diyorum Elbet kaleye kaleci bulunacaktır . Yoksa herkez sinan diyordu yönetimde belki sinana güvenecek ama ben kaleci alındığını düşünüyorum. bizim için önemli olan iyi bir sol bek ve libero alınmalı bence bunlarda belki fenerden alınacak tahminlerim genelde tutar.

-------------
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:06
Ömer közen resmi sitede açıklandığı gibi artık bir eses lidir .
Ama birkaç sayfa geriye gittiğimizde ömer hakkında gereksiz ve kafa karıştırıcı yorumlar yapılmıştır ve de yapılamaya devam edilmektedir . .
EsEs e imza atacak olan bir adama bu tür mesajlar yazmak hoş değil . .

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:07
Alıntı yapılan eses260

Arkadaşlar biraz sabır diyorum Elbet kaleye kaleci bulunacaktır . Yoksa herkez sinan diyordu yönetimde belki sinana güvenecek ama ben kaleci alındığını düşünüyorum. bizim için önemli olan iyi bir sol bek ve libero alınmalı bence bunlarda belki fenerden alınacak tahminlerim genelde tutar.
inşallah sayın eses260 hepimizin ortak temenisi takıma kaliteli mümküm olabilecek en üst seviyede katkı sağlayabilecek oyuncuların alınmasıdır zatenApproveBig%20smile

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:12
     Bir şeyi anlamakta çok güçlük çekiyorum.Daha transferlerin ilk günlerindeyiz,şu bizdeki telaşa bakın! Yani illa isimleri forumlarda söylenen oyuncular gelecek diye bir kural yoktur.Ancak gelse tabi ki bende sizler gibi sevineceğim.Yönetim muhakkak takımın faydasını gözetip,transferler yapacaktır.Bu telaş neden?Cemal Bey,kendisi de belirtti.Transferleri merak etmememiz gerektiğini söyledi.En iyi transfer yapacağımızı söyledi.

Lütfen artık bırakalım,yönetim transfer işini bilmiyor,oyuncular nerde? Bekleyelim hep beraber,transferler oldu mu zaten forumlar,gazeteler yazacaktır.Bizim esas görevimiz olan kulübe maddi ve manevi destek vermek olduğunu unutmamalıyız.Herkes kendi üstüne düşen görevi yaparsa,bu takım başarıdan başarıya koşacaktır.Köstek değil,destek olalım.Eleştirmeyelim demiyorum,her şeyin yeri ve zamanı vardı.Daha transfer sezonu yeni açılmış,sanki her şey olup bitmiş gibi ortalığı karıştırmanın bir anlamı yoktuır.Bakın hala kombinelerde istenilen seviyede satış yoktur.Bu kadar kolaylığa rağmen...Bekleyelim,müjdeli haberler muhakkak gelecektir.

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:34

Saat 16:15 itibariyle henüz kampta Ömer'in dışında yeni gelen bir futbolcu olmadığı kesindir.

Ama Bir MÜJDE verebilirim Emre TORAMAN ile kesin anlaşılmış yarın kampa katılacakmış.

Ne kadar inandırıcı derseniz, kesin...

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:35
Hayırlı Olsun ES ES'imize, Emre TORAMAN...

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:38
Alıntı yapılan esgun

Saat 16:15 itibariyle henüz kampta Ömer'in dışında yeni gelen bir futbolcu olmadığı kesindir.

Ama Bir MÜJDE verebilirim Emre TORAMAN ile kesin anlaşılmış yarın kampa katılacakmış.

haber kaynağı nedir doğrulandımı doğruysa mükemmel bir haber inşallah doğrudurExclamation

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:39
Alıntı yapılan esgun

Hayırlı olsun...

-------------
ESES

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:40
Daha önceden de forumda belirtilen isimlerle teker teker anlaşmaya varılmaya başladı . .
Hayırlı olsun . .

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:40

Çok eski bir ES ESliyim,

Çok uzun süredir siteye yazıyorum daha hiç bir kelime bile yalan yazmadım.........

-------------

Gönderen: target26
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:44
haber kesin doğrudur!!!!emre ile zaten daha önce anlaşılmış rize ile görüşülüyordu..

-------------
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:46
Ben asıl Kaleci haberini çok merak ediyorum , İnşallah onuda halledersek geriye fazla bir problem kalmıyor.

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:46
    Emre Toraman,takımımıza hayırlı olsun.Tecrübesi ile bu takıma vereceği çok şey vardır.Umarım çok başarılı olur.Taraftarımızın bir nebze sakinleşmesine ilaç olacak şekilde bir transferdir.Uyum sorunu yaşamayacağını düşünüyorum.Neden derseniz zaten çok takım değiştiren bir oyuncu kendisi...Alışık bu şekilde takım değişikliklerine,gerçekten Doğa'nın yanına çok kaliteli birisini aldık.

Peki,resmi imza töreni ne zaman?

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:47
Alıntı yapılan esgun

Çok eski bir ES ESliyim,

Çok uzun süredir siteye yazıyorum daha hiç bir kelime bile yalan yazmadım.........
yalan yazdın demedim ki heyacandan bizi götürmeye niyet ettin sayın esgun açıkcası yerinde bir transfer olurda bir an heyecanla haberin kaynağını sorma ihtiyacı hissetim  doğruysa çok memnun oldumu söyledim zaten EmbarrassedApproveClap

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:49
Emre transferine çok sevindim hayırlı olsun camiamıza.Ancak Eren Diyarbakır ile anlaştı haberi biraz üzdü beni devre arasında kaliteli sol bek bulmak çok zor Eren belkide anlaşabileceğimiz en iyi adamdı.Umarım bu haber gerçek dışıdır.Şu anda 2 transfer yaptık geriye sol bek ve kaleci transferi kaldı.İnşallah onlarda en yakın zamanda sonuçlanır.

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:50
Resmi İmzalar zannedersem gereken transferler yapılınca hepsine  birden törenle attırılacak..

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:53
Bende zaten yazarken alına bileceğini tahmin ettim kendi kendime gülerek yazdım, üzülme biz ES ES liyiz birbirimize her zaman destek oluruz, takmaWink

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:53
2 transfer sonuçlandı gerisini de hız kesmeyip bekleyeceğiz bakalım . .

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:56
   Emre Toraman transferi için, hiç değilse resmi sitede anlaşıldığını dair haber yer almalı diye düşünüyorum.

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 16:59
Yarın kampa katılınca yazacaklardır herhalde resmi sitede.

-------------

Gönderen: ombusman26
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 17:12
esgun kardeş sen canmısın

-------------
İstanbul seni bekliyor

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 17:15
TongueLOLHug

-------------

Gönderen: forza_forever_es_es
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 17:19
ya bu gökhan tokgöz hangi maçta hatırlayamıyom ama en fazla 1 ay öncesidir acayip hata yapmıştı kimle oynadıklarınıda hatırlıyamadım ama forveti çalımlıycam derken topu kaptırıp gol olmuştu galiba heralde gs maçıydı

-------------
DAG VE KOMANDO TUGAYI HAKKARİ ÇUKURCA\ORMANLI ^^SINIR NAMUSTUR^^

Gönderen: KaRa
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 17:23
Alıntı yapılan forza_forever_es_es

ya bu gökhan tokgöz hangi maçta hatırlayamıyom ama en fazla 1 ay öncesidir acayip hata yapmıştı kimle oynadıklarınıda hatırlıyamadım ama forveti çalımlıycam derken topu kaptırıp gol olmuştu galiba heralde gs maçıydı
Hata yapmayan bir futbolcu gösterin de hemen alalım...

-------------
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 17:31
Alıntı yapılan forza_forever_es_es

O pozisyonu biliyorum galiba ancak o Gökhan değildi ki,hem olsa bile hata yapmayan oyuncu mu var?

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 17:34
ben hata yaptıgına birşey demiyorum ama sanki öyle bi şey aklımda kalmış kesinlikle elştirmek vedekötü amaçla yazmadım . neysee zaten daha bize gelmeden sevmee başladım kendisini

Futbola merakın nasıl başladı?

Futbola mahalle arasında top oynarken başladım, birçok insan gibi. Sokak arasında, okulda teneffüslerde oynardık. Sonra biraz aklım erdiğinde babam gibi olmak istediğime karar verdim. Babam Cahit Tokgöz, Merzifonspor, Konyaspor, Eskişehirspor ve Kütahyaspor'da futbol oynamıştı. Askerdeyken ise Kütahya'da alay takımında oynamış ve o dönemde Türkiye ikincisi olmuşlar. Futbolculuğu bittikten sonra da amatör ve profesyonel takımlarda antrenörlük yaptı. 13 yaşıma kadar babam beni ve ağabeyimi çalıştırdı. Merzifonspor'un idmanlarına götürürdü. Yani babam sayesinde futbolu sevdim. O dönemde Merzifon Yeni Çeltekspor altyapısına girdim. Zaman geçirmek için uğraştığım futbol zamanla mesleğim haline geldi

devamı bu linkte
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=2930 - http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=2930

-------------

Gönderen: alican_eses
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 17:36
o hatayı ömer yapmıştı trabzon-gaziantep maçında 1. dakikada umut atmıştı golü

-------------
Dik Duruş , Nefer !

Gönderen: Qwerty_eses
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 17:38
İMZALAR PATLASIN ARTIK .!!LOLKAFAYI YİCEM ŞU LİG BAŞLASIN ESES OLMADAN OLMUOOTongue

-------------
I LOVE YOU ESES

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 17:41
Diyarbakırspor başkanı Adnan Öktüren'in açıklamalarına göre Gençlerbirliği ile Eren için anlaşmaya varmışlar. Şimdi ise futbolcu ile görüşüyolarmış. Bizim bu transfer çıkmaza mı giriyor yoksa. Eren alınsa çok iyi olacak. Başka sol bekimiz yok.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 17:44
Alıntı yapılan omerbihlar

Diyarbakırspor başkanı Adnan Öktüren'in açıklamalarına göre Gençlerbirliği ile Eren için anlaşmaya varmışlar. Şimdi ise futbolcu ile görüşüyolarmış. Bizim bu transfer çıkmaza mı giriyor yoksa. Eren alınsa çok iyi olacak. Başka sol bekimiz yok.

Evet bu haber canımı sıktı başkanları klüpleri ile anlaştık diyor bizde oyuncularla anlaşmıştık Cav Cav'dan olumlu cevap bekliyorduk.Kaliteli sol bek bulmak çok zor bir şey ; Eren tam aradığımız isim kaçırmamak lazım.

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 17:44

Serkan Özdemir?

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 17:46
Şimdide transferimiz emre toraman ve gökhandan birer pozisyon izleyelim Tongue

http://www.youtube.com/watch?v=FSJFr258Y0c - http://www.youtube.com/watch?v=FSJFr258Y0c  (  emre toramanın trabzonsporda iken attığı unutulmaz gollerden bir tanesi )

http://www.youtube.com/watch?v=rC12mDTC1dg - http://www.youtube.com/watch?v=rC12mDTC1dg  ( roberto carlosun füzesini gökhan çıkarıyor )

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 17:46
Alıntı yapılan huso_26

Serkan Özdemir?
  defans solda su anda kimse yok...

-------------
ESES

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 17:49
   Doğru özür dilerim.Bir an için Eren'in defansta olduğunu unutmuşum.

-------------

Gönderen: İSMAİL26
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 17:53
bu cavcavdan dost felan olmaz süper lige çıktığımızda inşallah oftaşla  gençlerbirliği küme düşer son tekmeyi büyük bir zevkle biz vururucz senesini hatırlamıyom ama esesimisi cumhurbaşkanlığı kupasında finalde elemişlerdi hiç unutamadım.Daha doğrusu bizim yugolar maçı satmıştıdaha sonra belimizi doğrultamadık 20 senedir alt liglerde sürünüyoz. beter olsun gençlerbirliği bugüne kadar bize futbolcu konusunda hiç yardımcı olmadılar şimdide ereni diyarbakıra verecekler çocuk bizde oynamak istiyor.

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderen: kayhanes
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 17:59
Alıntı yapılan İSMAİL26

bu cavcavdan dost felan olmaz süper lige çıktığımızda inşallah oftaşla  gençlerbirliği küme düşer son tekmeyi büyük bir zevkle biz vururucz senesini hatırlamıyom ama esesimisi cumhurbaşkanlığı kupasında finalde elemişlerdi hiç unutamadım.Daha doğrusu bizim yugolar maçı satmıştıdaha sonra belimizi doğrultamadık 20 senedir alt liglerde sürünüyoz. beter olsun gençlerbirliği bugüne kadar bize futbolcu konusunda hiç yardımcı olmadılar şimdide ereni diyarbakıra verecekler çocuk bizde oynamak istiyor.

evet bende o maçtaydım tam 5-0 yenilmiştik ama o maç cumhurbaşkanlıgı kupası degil yeni adıyla türkiye kupası yada fortis kupası eski adıylada federasyon kupası finaliydi ama elenip beşiktaşla başbakanlık kupası oynadık Zaladın penaltı kurtarışları sonucu kazanmıştık..O gün bu gündür daha yeni belimizi dogrutmata başladık ....

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 18:29
İlhan da sona doğru http://www.rizesporlular.com/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=338"> PDF http://www.rizesporlular.com/index2.php?option=com_content&task=view&id=338&pop=1&page=0&Itemid=1"> Yazdır http://www.rizesporlular.com/index2.php?option=com_content&task=emailform&id=338&itemid=1"> E-posta
Perşembe, 03 Ocak 2008
Rizespor golcü oyuncunun transferini bitirmesi an meselesi. İMZA AN MESELESİ

Rizespor İlhan Parlak taarruzunu sürdürürken, golcü oyuncunun transferinde sona doğru yaklaştı. Bu oyuncunun transferiyle bizzat ilgilenen Yeşil-Mavililer’in Başkanı A.Kadir Çakır İlhan Parlak’ın işini bitirmekte kararlı. Fenerbahçe kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’dan yetenekli futbolcuyu isteyen A.Kadir Çakır’ın olumlu yanıt aldığı ifade edilirken İlhan Parlak’ın imzasının an meselesi olduğu belirtildi.

KÜÇÜK PÜRÜZLER VAR

Rizespor basın sözcüsü Aykut Ferah, ara transferde İlhan Parlak’ın kendilerine çok yakın olduğunu belirtti. Arada küçük pürüzlerin kaldığını kaydeden Aykut Ferah, “İlhan konusunda başkanımız Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım ile bir görüşme yaptı. Görüşme gayet olumlu geçti. Arada sadece küçük pürüzler var. Bu pürüzleri kısa sürede gidereceğimizi umuyorum. İlhan büyük bir aksilik çıkmaması durumunda ikinci yarı Rizespor’un başarısı için ter dökecek” şeklinde konuştu.

http://www.rizesporlular.com/index.php?option=com_content&task=view&id=338&Itemid=1

Herkes birilerinden bişeyler koparıyor...

-------------

Gönderen: silkroad26
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 18:30

"Eskişehirspor emin adımlarla"

TFF 1. Lig takımlarından Eskişehirspor'un basın sözcüsü ve transfer komitesi üyesi Cemal Okan Yüksel, Eskişehirspor'un şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlediğini söyledi.

Yüksel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Eskişehirspor'un Antalya'daki kampının iyi bir şekilde sürdüğünü belirterek, teknik direktör Metin Diyadin'in takımı yeni sezona iyi şekilde hazırladığını kaydetti.

Süper Lig'den transfer etmek için birkaç oyuncuyla görüştüklerini ifade eden Yüksel, şöyle konuştu: ''Süper Lig'e çıkmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çaykur Rizespor'dan Emre Toraman ile anlaştık. Emre, Eskişehirspor'da oynamak istiyor. Ancak, oyuncunun takımıyla pürüzleri var. O pürüzleri aşmaya çalışıyoruz. Emre Toraman, Antalya kampına katılacak. Gençlerbirliği'nin kalecisi Gökhan Tokgöz ve Eren Aydın ile anlaşma sağlamak istiyoruz. Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav ile bu iki oyuncuyu transfer etmek için sürekli konuşuyoruz. Kayseri Erciyessporlu Ömer Közen'nin bonservisi elindeydi. O da Eskişehirspor'un Antalya kampına katıldı. Eskişehirspor şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyor.''

-------------
ÖlEnE kAdAr EsEs

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 18:39
Anlaşılan ismi geçen transferlerde somut bir ilerleme yok, hala girişimler devam ediyor. Offff...

-------------

Gönderen: loranleroy
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 18:48
Alıntı yapılan 26-eses-26

Anlaşılan ismi geçen transferlerde somut bir ilerleme yok, hala girişimler devam ediyor. Offff...

Diyarbakır Eren le anlaştık imza atacak diyor, biz onlar ortada yokkende anlaşmaya çalışıyoruz, onlar oyuncuyu aldık derkende Cavcav la görüşüyoruz diyorlar.. Hangisine inanalım, Eren Eskişehirspor yerine diyarbakırı mı tercih etti, akıl işi değil bu gerçekten.. Birde yönetimimizin cavcavla görüşüyoruz demesi de somut bir adımmış gibi görünmüyor, bu durumda Diyarbakır ın anlaştığı oyuncuyu ellerinden almış gibi mi görünücez, Eren nasıl biz dururken Diyarbakır ı seçer aklım almıyor... Adamlar paramız yok kayyuma kalıcaz, futbolcular peynir ekmek yiyorlar diye ağlayıp duruyorlar, şimdi Şadi yi almışlar Eren i alıyoruz diyolar, Allah Allah nerden geliyor bu değirmenin suyu, Şadi geçen sene 600.000 YTL isterken, diyarbakıra 2 ton karpuz karşılığında mı gitti..

Gönderen: tmac26
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 18:57
Futbolcular hala kazan kaldırıyormuş Diyarbakırspor'da. Bu transferlerden sonra iyice kazan kaldırırlar. Diyarbakırspor her an dağılabilir arkadaşlar. Wink

-------------
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..

Gönderen: kayhanes
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 18:59
D. bakırın Erenle anlaştıgına inanmıyorum daha 2-3 hafta önceye kadar d. bakırlı futbolcular para diye isyan ediyordu nerden buldular parayı Cavcav bedelsiz bırak futbolcu babasına su vermez ayrıca Eren koca Eses dururken Diyarbakıra gitmez... Gitsede gönülsüz gider..

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 19:13
cavcagın fiyat arttırma taktigi bence diyarbakırı aray sokup bizden istedigini kopartmaya çalışıyo ne malın gözüdür o cavcav onun için sabırlı olalım arkadaşlar

-------------

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 19:20
bizden daha iyisini yönetim ve teknik heyet bilir bekleyip görelim onlar diyor süper lige çıkacağız diye.mutlaka takıma faydası olan taransferler yapılacaktır.
bizimde sabretmemiz gerekir.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: barises
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 20:07
emre toroman ii transfer bence tam yerine oturur adam trabzonda oynucak kalitedeydi de yanlış hatırlamıorsam bi yurtdışı deplasmanında (hazırlık kampıda olabilir) bi kızı taciz etmiş ve ondan trabzondan atılmıştı ama futbolcu olarak sevdiğim tip biri çok koşan mücadele eden tekniğide oynadığı mevki ye ve tff1e göre standartların üzerinde biri. gökhanda isabet olur yozgatdan beri biliorus onu ereni bilmem ama bi sol bek ihtiyacının olduğu aşikar. defansda sorun yaşıorus ztn bide can arat ii olur bence.

-------------
NEFER !

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 20:12
Aşağıdaki videolar tunç kayacı ve metin diyadin antalya kampı röportajıdır . .
Tunç kayacı metin diyadine transfer hakkındaki gelişmeler ile ilgili bilgilerini sorduğunda metin diyadin gazetelerde çıkan isimlerin sadece % 30 gibi bir oranda oyuncuyla ilgileniyoruz diyor devamını bu linkten izleyebilirsiniz . . .

1.bölüm : http://www.esesfan.com/multimedya/video_bak.asp?vid=51 - http://www.esesfan.com/multimedya/video_bak.asp?vid=51

röpotajın devamı : http://www.esesfan.com/multimedya/video_bak.asp?vid=50 - http://www.esesfan.com/multimedya/video_bak.asp?vid=50  

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com