eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008 Ara Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 192193194195196 197>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26euro Liste gör
Yazar

Timur
Yer: Germany
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2008 saat 21:49
Hayirli olsun umarim takima faydali olur? Kariyeri hakkinda bir bilgisi olan varmi? Son dakika golünü atti yönetim bazen kizsakta görevlerini yaptilar! $imdi sira BÜYÜK taraftarda insallah stadi doldurursunuz pazar günü...!!!
taa uzak yollardan koştuk geldik senin kollarına...
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2008 saat 22:22
Alıntı yapılan yasinolcay26

Alıntı yapılan 26-eses-26

Mehmet Yılmaz Es-Es’li oldu

Eskişehirspor Yönetimi transferin son gününde 1981 Trabzon doğumlu savunma oyuncusu Mehmet Yılmaz’ı renklerine bağladı. Trabzonspor, A. Sebat, Konya, Antalya ve Adana Demirspor takımlarında forma giyen 1,84 boyundaki savunma oyuncusu dün imza atarak sezon sonuna kadar Eskişehirspor’lu oldu. Diğer taraftan Eskişehirspor’da kadro dışı bırakılan kaleci Cenk ve Ersin ise kendine kulüb bulamadı.

Sakarya Gazetesi
abi mehmet yılmazın esese geldiğini ve cenkle ersinin klüp bulamadığını biliyoruz forumda yazıyo hepsi.ekstra bi bilgin varsa onu söyle.boşuna forumu kirletmeyelim lütfen

Bakın benim ve sizin bu yazıyı yazdığımız sayfada yani 193. sayfada Cenk ve Ersin'in durumun soran arkadaşlar var. Bu arkadaşlara yanıt mahiyetinde yazdım. Vurgumu da kırmızı ile yaptım. Nasıl Mehmet Yılmaz transferi son dakikada yapıldıysa Cenk ve Ersin'de son dakikada transfer olabilirdi. Bu haberde saat 18:00 sonrasının ilk kesin haberi, benden öncede kimse yazmadı. Ben forum kurallarına son derece saygılıyım. Sizde lütfen uyarılarınızı gerekli yerlerde yapın. Ben bu uyarıyı bir başka forum kullanıcısından hakedecek tarzda davranmadım. Bence gereksiz ikaz yazınızla forumu kirleten siz oldunuz.
Yukarı
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2008 saat 23:14
hayırlı olsun inşallah hayırlı olur
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 08:41
Alıntı yapılan Özer

Alıntı yapılan Kermit

Cenk ve Ersin'e "ihtiyaç" duyulursa oynatabilir miyiz.Bilgilendirirseniz memnun olurum.

Şu anda 2 side bizim sözleşmeli topçumuz...Kadro dışı durumları kalkarsa tabi faydalanabiliriz.
  bu iki oyuncununda klup bulamamsi ilginc. ikiside ilk devre oldukca fazla macta gorev aldilar. cenkin adi samsun ve malatyayla geciyordu ama demekki olmadi. mutlaka transfer teklifi yapan takimlar olmustur ama oyuncular gitmek istemedi demekki.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 08:54
Allah'ıma bin şükür ara transfer dönemi bitti. Yine Hakan Şükürlerle İlhan Mansızlarla geçen bir ara transfer dönemi oldu ama bizim tartıştıklarımızdan çok yönetim yaptığı transferler bence çok yerindeydi.Hepsine tekrar "hoşgeldiniz" diyorum.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 09:34
Bence cenk ve ersin madem takım bulamadı takımla antrenmana çıkması lazım gibi.diyelimki sinanda Allah korusun sakatlandı mecburen cenki geçirecen kaleye...Ersinde belki adam yokluğunda işe yaraya bilir çok sıkıntılı durumlarda.Tabi takım içi huzur bozulurmu onlar birazda teknik kadronun bileceği iş.sadece bizizm düşüncemeiz ama doğru ama yanlış. 
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 10:07
Alıntı yapılan sümeres

Bence cenk ve ersin madem takım bulamadı takımla antrenmana çıkması lazım gibi.diyelimki sinanda Allah korusun sakatlandı mecburen cenki geçirecen kaleye...Ersinde belki adam yokluğunda işe yaraya bilir çok sıkıntılı durumlarda.Tabi takım içi huzur bozulurmu onlar birazda teknik kadronun bileceği iş.sadece bizizm düşüncemeiz ama doğru ama yanlış. 
  adamlara git denmis bi kere, bu saatten donmeleri takim icinde huzursuzluk yaratabilecegi gibi teknik kadronunda onlarla pek calisma istegi icinde olacagini sanmiyorum. sezon sonuna kadar paf larla takilirlar.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
lucky strike Liste gör
Yazar

Murat T.
Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 00:25
Takımda adam kalmasa Cenk ve Ersin geri çağrılmaz diye dusunuyorum ben.
Yukarı
yasinolcay26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin OLçay
Yer: 71 EvLeR
Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 00:49
ersini bilmem ama cenk asla dönemez.cenkin kaleye geçmesi demek eskişehirin kafadan puan vermesi demek.şampiyonluğun iyice kızıştığı puanın aslanın midesinde olduğu şu günlerde başka kalecimi yok da cenk geçicek kaleye.cenke kadar;ferhat,sinan,kayacan var.hadi olduki allah korusun bu üçüde yok.cenk yine geçmesin valla ben ondan daha ii birisini bulurum o geçer kalemize.hadi oldu kimse bulunamadı koca türkiyeden kaleci olarak.o zaman ben geçerim eskişehirsporun kalesine be.en azından cenkin yaptığı o şaçma salak hataları yapmıycamdan eminim.yaw bak sinirlendim akşam akşam cenkin o yaptığı hatalar aklıma geldikçe.ne cenki ya yok cenkin işi mişi kalede.
Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 00:49
benim bildiğim metin hoca tükürdüğünü yalamaz onun için cenk ve ersin takıma geri kesinlikle dönemez
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 192193194195196 197>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır