eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

T.F.F 1. Lig 18, 19 ve 20. Hafta Programı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2008 saat 04:24
d spor internette satilmaya basladiktan sonra cok rhatladim sonunda eses imi 90 dakka canli canli izleyebilicem....
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı CÜNEYT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2008 saat 09:00
Sakaryaspor' un ilk yarıda da çoğu maçı dspor' dan naklen verildi ve ikinci yarı da verilmeye devam ediyor bu haksızlık dışarıda ki maçlardan da naklen yayınımız olması lazım yoksa sadece Sakaryaspor yok bu ligte...
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
baadii Liste gör
Yazar

İBRAHİM
  Alıntı baadii Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2008 saat 11:44
on binlerce taraftarın yanyana
bağrıyorlar hepberaber kolkola
adıyla takımıyla taraftarıyla
en büyük sensin es es sim.
Yukarı
alamanyalieses Liste gör
Deneyimli Yazar

Ibrahim Türker
Yer: Germany
  Alıntı alamanyalieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2008 saat 12:08
Alıntı yapılan darknESS

d spor internette satilmaya basladiktan sonra cok rhatladim sonunda eses imi 90 dakka canli canli izleyebilicem....

Nasil yani ? Nerde satiliyor ?
Bir bilgilendirirsen sevinirim ?
Almanya dan bende maclari seyredemiyordum.!
Hedef UEFA kupasi, ileriiiiiiiii
Yukarı
serkan07 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Barbados
  Alıntı serkan07 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 18:42
Alıntı yapılan serkan07

Malatyasporun yaralı Mardınspor önuınde zorlanmadan 3 puan alacağını tahmın edıyorum Eskısehırın ıse G Antep beledıye önunde zorlanmadan uc puana ulasacağı kannatındeyım Eskısehırın tek dıkkat etmesı gereken kontraya ıyı bır cıkan ekip olması G Antep ekıbı  EskısehirSpor kılıdı erken acarsa farka gıdebılır.Antalyasporun Samsun önunde de uc puan alacağını dusunuyorum eğer istifalar ters teperse moral motıvasyon acısndan Samsun Sporun  maca konsantre olacaklarını pek zannedmıyorum.Serkan ve Celılın de oynayıp oynamayacağı belllı değilmıs mac gunu bellı olacak.Elazığ spor Kartal spor macında Elazığ yada beraberlık dıyorum Yaserın kadro dısı kalmasından sonra bu durum Kartal Sporu etkıler dıye dusunuyorum Elazığ ıkıncı kez taraftarı önune cıkacak ve taraftarına Eskısehır Spor mağlubıyetını unuttumak için maca asılacaktır.Diyarbakır deplasmanına cıkacak Kocaelı Spor macı ıse uc sonuca acık bır mac ama D Bakırın ıcınde bulunduğu durumdan kaostan yararlanırsa Kocaelı Spor uc puanı hanesıne yazdırabılır ama Kocaelı Sporun Sakaryaspor macında oynadığı futbol pek iç acıcı bir futbol değildi.Sakaryaspor ıse  evınde Ordu Sporu ağırlayacak ilk kez nerdeyse kendılerı ılk macı oynayacak ve rakıplerını beklıyecek genelde pazartesı maclarına cıkıyorlardı bu durum nasıl yansır kendılerıne merak konusu Ordu spor Suat İsmail Kartal ile ılk macına cıkacak yuzde seksen hoca değiştıren takımlar ılk macta basarılı oluyorlar bu durum olumlu etkı yaratırsa Orduspor en azından bır beraberlık alabılır dıye dusunuyorum Sakarya Spor ama golu erken bulursa Ordu Spor çözulurse ancak o zaman rahat bır mac olur.Ercıyesınde Istanbul macında zorlanacağını dusunuyorum gecen hafta Samsun macında özetleri izledım Samsun Spora  fazla pozisyon vermeden macı aldılar

Sadece Eskısehirspor  ve Malatya Spor benı yanılttı benı yanılttı ama hava sartlarını hesaba katmadım Malatyada da yerde kar varmıs orda da saha buzluymus haftaya Antalya alısık olmadığı buzlu sahada oynayacak işimiz çok zor olacak  kannatindeyim
Ölmek var Susmak yok Yürüyoruz Biz Bu yolda Göğüs Gerdik Zorluklara İnat olsun Cavcav a da And içtik $ampiyonluğa
Yukarı
26bugraz26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı 26bugraz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 23:19

federasyonu anlayamıyorum sezonun 20 haftasına geldık ama eskişehirspor pazartesı macı oynamadı.bılgım yok yonetımmı ıstemıyor ama bana bu ıste federasyonun parmagı var gıbı gelıyor 20 haftada 40 takım pazartesı macı yapmıs oldu bız bu 40 takımdan bırı olamadık halbukı lıgımız 18 takımdan olusuyor cogu takım 2. hatta 3. kez pazartesı macı oynarken bıze hala oynamak nasıp olmadı ılgınc bır olay...

Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2008 saat 20:44
mardınspor macından sonra 1hafta tatıl varmıs arkadaslar bu malatya macını bı hafta ertelıyormu??yanı 3subat degılde 10nundamı?tam anlayamadım bılgılendırırsenız sevınırım..
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2008 saat 20:52
Malatya maçı 10 şubatta...Ana sayfadaki fikstürde de bunu görebilirsiniz...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2008 saat 21:39
24 Şubat'taki Kartal deplasmanını sabırsızlıkla bekliyorum.

Öyle tahmin ediyorum ki, o maça lider gideceğiz ve tüm stadı dolduracağız.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2008 saat 12:47
Alıntı yapılan EsEsliyim

Malatya maçı 10 şubatta...Ana sayfadaki fikstürde de bunu görebilirsiniz...
çok sagol cagıl abı.farkedemedım onu Confused
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır