Sayfayı yazdır | Close Window

T.F.F 1. Lig 18, 19 ve 20. Hafta Programı

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=591
Yazdırma tarihi: 31/May/2024 saat 10:08
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: T.F.F 1. Lig 18, 19 ve 20. Hafta Programı
Gönderen: oner
Konu: T.F.F 1. Lig 18, 19 ve 20. Hafta Programı
Gönderi tarihi: 31/Ara/2007 saat 18:05

12 OCAK 2008 CUMARTESİ

ORDUSPOR

ALTAY

19 EYLÜL

13:00

13 OCAK 2008 PAZAR

KOCAELİSPOR

SAKARYASPOR A.Ş.

İSMETPAŞA

BOLUSPOR

KARTALSPOR

ATATÜRK

ELAZIĞSPOR

ESKİŞEHİRSPOR

ATATÜRK

MARDİNSPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

MARDİN 21 KASIM

KARŞIYAKA

GİRESUNSPOR

ALSANCAK

SAMSUNSPOR

İSTANBULSPOR(MARMARA AŞ)

19 MAYIS

GAZİANTEP B.Ş.BLD.SPOR

MALATYASPOR

GASKİSPOR TESİSLERİ

14 OCAK 2008 PAZARTESİ

KAYSERİ ERCİYESSPOR

DİYARBAKIRSPOR

B.Ş.BLD.ATATÜRK

15:30

TFF 1. LİGİ 19.HAFTA

19 OCAK 2008 CUMARTESİ

SAKARYASPOR A.Ş.

ORDUSPOR

ATATÜRK

20 OCAK 2008 PAZAR

ESKİŞEHİRSPOR

GAZİANTEP BŞ BLD.SPOR

ATATÜRK

DİYARBAKIRSPOR

KOCAELİSPOR

ATATÜRK

ELAZIĞSPOR

KARTALSPOR

ATATÜRK

GİRESUNSPOR

BOLUSPOR

ATATÜRK

İSTANBULSPOR(MARMARA AŞ)

KAYSERİ ERCİYESSPOR

BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE

ANTALYASPOR A.Ş.

SAMSUNSPOR

ATATÜRK

MALATYASPOR

MARDİNSPOR

İNÖNÜ

21 OCAK 2007 PAZARTESİ

ALTAY

KARŞIYAKA

ATATÜRK

19:00

TFF 1. LİGİ 20.HAFTA

26 OCAK 2008 CUMARTESİ

ELAZIĞSPOR

GİRESUNSPOR

ATATÜRK

27 OCAK 2008 PAZAR

MALATYASPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

İNÖNÜ

GAZİANTEP BŞ BLD.SPOR

KARTALSPOR

GASKİSPOR TESİSLERİ

ORDUSPOR

DİYARBAKIRSPOR

19 EYLÜL

KAYSERİ ERCİYESSPOR

SAMSUNSPOR

B.Ş.BLD.ATATÜRK

KOCAELİSPOR

İSTANBULSPOR(MARMARA AŞ)

İSMETPAŞA

BOLUSPOR

ALTAY

ATATÜRK

MARDİNSPOR

ESKİŞEHİRSPOR

21 KASIM

28 OCAK 2008 PAZARTESİ

KARŞIYAKA

SAKARYASPOR A.Ş.

ALSANCAK

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Yanıtlar:
Gönderen: Özer
Gönderi tarihi: 31/Ara/2007 saat 18:11
Bütün maçlarımızın pazar günü olması sevindirici...Ama Antep maçımız  televizyon tarafından verilmeseydi keşke..

-------------
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !

Gönderen: ayder26
bu sakaryanın üç maçından biri pazartesi ençok pazartesi maça çıkan takım sonuçlara göre konsantre oluyorlar haksızlık

-------------

Antep maçının verilmesi kötü olmuş.

-------------

Gönderen: emres26
Gönderi tarihi: 31/Ara/2007 saat 18:14

Sakarya'nin ardi ardina 3 maci veriliyo ne bicim is bu ya?

-------------

Gönderen: mehmet26eses
Gönderi tarihi: 31/Ara/2007 saat 18:16
kocaeli~sakarya macini pazar saat 13 te
k.erciyes~diyarbakir macini 19 da yapmislar bu iki macin tarihi degisse keske kocaeli~sakarya macini izleyebilsek

-------------
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: redES
Gönderi tarihi: 31/Ara/2007 saat 18:32
4. ve 5. maçlarımızda peş peşe evimizde. 5. hafta evimizdeki Antalya maçının verilmesi muhtemel. Şehir soğuk ocak ayında havaya girmeli. ilk maçlar önemli.

-------------
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...

Gönderen: es-scre@m
Gönderi tarihi: 31/Ara/2007 saat 18:56

20 OCAK 2008 PAZAR

ESKİŞEHİRSPOR

GAZİANTEP BŞ BLD.SPOR

ATATÜRK

Maçı eskişehirde ama tv de veriyor inşallah taraftar  evde değilde stada gelirde izler  

-------------

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 31/Ara/2007 saat 18:58
Alıntı yapılan es-scre@m

20 OCAK 2008 PAZAR

ESKİŞEHİRSPOR

GAZİANTEP BŞ BLD.SPOR

ATATÜRK

Maçı eskişehirde ama tv de veriyor inşallah taraftar  evde değilde stada gelirde izler  

Bu ikinci yarı evimizde oynıyacağımız ilk maçımız olacak. Ayrıca içerde oynadığımız son maçın üzerinden de yakşalık 42 gün geçmiş olacak yani taraftar takımı özleyecek. Ben korkulanın olacağını sanmıyorum. Hele birde Elazığspor maçında iyi bir skorla dönersek stad yine hınca hınç olur.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 31/Ara/2007 saat 19:14
evet ilk 3 maçın pazar olması iyi olmuş.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: must-ang
Gönderi tarihi: 31/Ara/2007 saat 19:32
aslında yönetim tv den verilen maçlarda biletleri 5 ytl ye çekse taraftar sıkıntısı yaşamayız

-------------
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/

Gönderen: eski_nfr
Gönderi tarihi: 31/Ara/2007 saat 19:49
9 puan ins kesin gibi olsun gideriz stada dsamarta inat

-------------
ne zaman gelecek o buyuk gece turlar atacagız ESKİŞEHİRDE

Gönderen: yeşiltepeli11
Gönderi tarihi: 31/Ara/2007 saat 20:16
              aslında yönetim tv den verilen maçlarda biletleri 5 ytl ye çekse diğer maçları 10 ytl yapsa  taraftar sıkıntısı yaşamayız .

-------------
Her Zaman Her Yerde ŞAMPİYON ES-ES

Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 00:11
Büyük konuşmak gibi olmasın ama içimde bir his elazığ maçını 2 farkla antep maçını 1 farkla ve mardin maçını 2 farkla alacağımızı söylüyor hadi hayırlısı sakaryanın bu 3 haftada zorlu maçları varken liderliği ele geçirmeliyiz . . .

-------------

Gönderen: forzaes26es
Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 00:19
biz 15 ytl gıttık maclara yıne gıderız ama yonetım tv den verılen macların bılet fıyatlarını dusurmesı gerekıyo bence

-------------
Arkanızda biz varız biz taraftarlar Bitsin artık bu hasret gelsin başarılar

Gönderen: esayhan_26
Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 00:41
neden bizim maçlarımız gece oynanmıyo tmm pazar 13:00 da kötü bi saat- gün değil ama en son hangi maçımızı  gece oynadık acaba  (içerde-dışarda) valla ben pek hatırlamıyorum baya oldu herhalde yönetimin bi itirazı vs.. olması lazım bence gece maçını özledik valla

Gönderen: welih
Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 01:06
Alıntı yapılan eski_nfr

9 puan ins kesin gibi olsun gideriz stada dsamarta inat
Herkes bizim gibi düşünmüyor puan kaybı olunca maçlara gitmiyorlar. zaten 9 puan kesin olmasada yinede maçlara gidecez bir aksilik olmazsa.

-------------

Gönderen: Neden
Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 01:46
Bari Sezonun Son Maçları Gece OlsaTongue

-------------
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 01:52
  Özellikle,Antep maçının pazar günü olması hakikaten güzel olmuş.

-------------

Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 02:17
Sakaryasporun 19.hafta oynayacağı maç cumartesi bizimkisi ise pazar günü en azından sonucu bilerek oynayacağımızdan daha rahat ve emin sonuçla stadtan ayrılmak için kendimizi şartlandıracağız . . .

-------------

Gönderen: Burak4126
Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 11:54

Pazar günü oynanacak bir maç daha haftanın 19.haftanın derbisi maç pazar günü esesli arkadaşlar raat olsun bu maçı alıcaz herkez içinde iyi olucak bu maçı kesin burda alıcaz.

13 OCAK 2008 PAZAR

KOCAELİSPOR

SAKARYASPOR A.Ş.

İSMETPAŞA

HODRİ MEYDAN

Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 12:07
Eskişehirsporun fixtürü çok iyi 19 ve 20. haftanın maçlarını kesin alır bence birtek elazığspora puan kaybeder anteple,mardini sabaha kadar yener.
Hodri Meydan

Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 12:11
Alıntı yapılan mehmet26eses

kocaeli~sakarya macini pazar saat 13 te
k.erciyes~diyarbakir macini 19 da yapmislar bu iki macin tarihi degisse keske kocaeli~sakarya macini izleyebilsek
Ne yazıkki Tv vermiyo:) ama dinleyebilirsin yada maça gel:)

Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 12:22
Alıntı yapılan Burak4126

Eskişehirsporun fixtürü çok iyi 19 ve 20. haftanın maçlarını kesin alır bence birtek elazığspora puan kaybeder anteple,mardini sabaha kadar yener.
Hodri Meydan

Elazığ'ı da yeneriz.Onları tek avantajı yenilenmiş stadlarındaki ilk maçı olmalarıdır.Bizler ise gerek kadro açısından,gerekse sıralama açısından onlardan üstünüz.Tabi ki mücadele ve zeka şart.Bu da bizde fazlasıyla var.

-------------

Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 12:40
Yine 3 te 3 le başlarsak şahane olur.Zaten arkasından iki hafta sahamızdayız.Yani şöyle bir 5 te 5 le girersek olayın büyük kısmını halletmiş oluruz.Neden olmasın zor değil.

-------------

Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 12:58
2. devre maçlarımıza baktığımızda 9 karşılaşma evimizde oynayacağız .
8 karşılaşma ise deplasmanda oynayacağız .
Evimizdeki maçlarda gücümüzü gösterir kazanırsak deplasmanda da kaybetmezsek zor maçlarda bile en az 1 puan parolasıyla sahaya çıkarsak biz bu ligden çıkarız

-------------

Gönderen: 26_eskkralI_26
Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 15:22
benim tahminime göre bu sezon 65 e ulasşan şampiyon olur. EsEsimizde bu güç ve kadro var ilk yarıdaki talihsizlikleri ve penaltıları atabilirsek şampiyon oluruz :D

Gönderen: ombusman26
Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 15:36
iç sahada hiç kaybetmediğimizi düşünürsek fikstür avantajlı gibi görünüyor

Gönderen: mkan_26
Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 15:50
Şahsen Bir takım deplasmanda kazanmasını bilecek.Özellikle süper lig için yarışıyorsa çok daha iyi bilmesi gerekir.Bu iş sadece evinde kazanmakla olmaz.Eğer iyi bir takımsak futbolcularımz ve kaliteli teknik heyetimizde varsa bundan sonra deplasmanda kazanacaklar.Bir iki maçta şans dersin hakem dersin olmadı dersin o tabiki olur olduda zaten ama Artık hiç bir mazeretin kalmadığı dönemlere gireceğiz.Kaybedilen puanların artık telafisi olmaz.Bu saatten sonra ben artık deplasmnada kazanan bir eskişehirspor istiyorum.İç sahada zaten takımların geneli kazanıo önemli olan deplasmandan ve rakiplerden alacağın puanlardır.Bu saatte sonra takımımzı deplasmanda kazanmasını görmek istiyorum.Çünkü öyle saçma puanlar kaybettikki deplasmanda bunları şuanda arıyoruz.İnş.2.yarıda deplasmandada kazanan bir eskşehirspor görürüz...

-------------
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 16:19
Ya o değilde artık bu noktadan sonra Eskişehir de olupta maça gelmeyip televizyonda izleyecek olanlar gelmesin zaten..

-------------
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..

Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 18:46

İlk maçlar çok önemli bence ilk maçları alanlar çok ii avantaj elde edicekler hele eses,antalya,kartal gibi takımlar 3 üde deplasman oynuyo  ilk maçta antalya mardini yener eses'elazığ maçı çok zor olacaktır alırsa arkasıda gelecektir eses için, kartala gelince hep söledim yine sölüyorum kartal 2. yarı patlıcak play-off için oynıcak.Kocaeli-Sakarya maçı her türlü sonuç olabilir Kocaelinin saha avantaşından dolayı bir adım daha önde görüyorum Kocaelinin alması diğer takımlar içinde avantaj olacağını düşünüyorum.

Gönderen: esesreha
Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 19:37
Bizim şanssızlığımız Elazığ ın bizimle yapacağı macı olmak yada olmamak macı olması nasıl başlarlarsa öğle devamı gelir.Birde bu sezon ki ilk maçlarını kendi sahalarında bu ligin en kaliteli takımıyla yapacaklar.Havayada girecekler eminim ki.Çok zor bir maç olacağı kesin kazanan biz olallım.

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 20:28
 ilk 5 haftada 15 puan alırsak önümüzde açılır.Teknik direktör deşikliğinin antalyasporu olumsuz etkilyeceğini düşünüyorum. Eskişehirspor ve Sakaryaspor ligin ikinci yarısında puan farkını açıp ligin son haftalarına rahat girebilirler.

-------------
kalender

Gönderen: enES26
Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 20:49
bizim maçı dsmart verir artık..
bu konuda bir netlik varmı? ne zaman belli olur?

-------------

Gönderen: es-es2641
Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 21:01
Alıntı yapılan enES26

Biraz zahmet edinde birazcık okuyun be..Kac sayfa bu konu konusuluyor.Koyu koyu yazılıyor hala soruyorsunuz.Amacınız forumu kirletmek mi?

-------------
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...

Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 21:01
Alıntı yapılan enES26

Elazığ maçını vermiyor.Antep maçımızı veriyor.

-------------

Gönderen: traudy
Gönderi tarihi: 02/Oca/2008 saat 07:34
Alıntı yapılan ayder26

bu sakaryanın üç maçından biri pazartesi ençok pazartesi maça çıkan takım sonuçlara göre konsantre oluyorlar haksızlık

Şimdiye kadar 6 Pazartesi maçı oynadık.. 2 galibiyet, 2 beraberlik 2 mağlubiyet aldık..

Gönderen: peshm
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 09:25
Alıntı yapılan ayder26

bu durum seni ne kadar rahatsız ediyosa bizi de o kadar rahatsız ediyo buna emin olabilirsin biz içerdeki maçlarımızda bir defa pazar günü oynadık o da seyircisiz KSK maçıydı ama siz veya herhangi başka bir TFF 1. lig takımı çoğu maçını pazar oynuyor bu haksızlık değil mi ?

-------------
Sadece Sakaryaspor !!!

Gönderi tarihi: 11/Oca/2008 saat 13:12
18 . Haftanın hakemleri :

Kocaelispor-Sakaryaspor: Bülent Yıldırım
Karşıyaka-Giresunspor: Cemil Şensöz
Boluspor-Kartalspor: Çetin Sarıgül
Elazığspor-Eskişehirspor: Aytekin Durmaz
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Malatyaspor: Yusuf Yılmaz
Mardinspor-Antalyaspor: Barış Şimşek
Kayseri Erciyesspor-Diyarbakırspor: Deniz Ateş Bitnel

-------------

Gönderen: samich_backtash
Gönderi tarihi: 11/Oca/2008 saat 13:44

Soğuk hava maçı erkene aldırdı

TFF 1. Lig'de pazartesi günü saat 19.00'da oynanacak Kayseri Erciyesspor-Diyarbakırspor maçı, soğuk hava nedeniyle saat 15.30'a alındı.

Kulüp basın sözcüsü Kadir Uslu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, pazartesi günü Diyarbakırspor ile oynayacakları karşılaşmanın saatinin 19.00'dan daha erkene alınması için Türkiye Futbol Federasyonu'na yaptıkları başvurudan olumlu sonuç aldıklarını belirtti.

Federasyona yaptıkları başvurunun önce reddedildiğini hatırlatan Uslu, daha sonra federasyonun tekliflerini kabul edip, maç saatini 15.30 olarak değiştirdiğini bildirdi.

Kayseri'de kış şartlarının ağır geçtiğini, bu nedenle akşam saatlerinde oynanan maçların futbolcu ve taraftarları zor durumda bıraktığını kaydeden Uslu, şunları söyledi:

''Geçen hafta Kayserispor-Fenerbahçe maçında soğuk havanın olumsuz etkilerini hep birlikte yaşadık. Futbolcular, taraftarlar ve görevli herkes maçın akşam saatlerinde oynanmasından şikayet etti. Pazartesi günü hava sıcaklığının gündüz 2 derece, akşam ise sıfırın altında 9 derece olmasının beklendiğini öğrendik. Soğuk havanın olumsuz etkisini azaltmak için maç saatinin değiştirilmesini talep ettik. Federasyon da talebimizi kabul etti. Kayseri'de ağır kış şartlarında akşam saatlerinde maç yapılmasını istemiyoruz. Taraftarımız, futbolcular, teknik heyet, basın mensupları ve diğer görevliler soğuk havadan olumsuz etkileniyor.''

11.01.2008  

Kaynak : AA

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderen: eskisehir 26
Gönderi tarihi: 11/Oca/2008 saat 14:11
Keşke bizim dışardaki maçları naklen yayınlasalar ama içerdeki ilk maçıda vermek olmazki...

-------------
Kimsenin yalakası değil, şehrimizin sevdalısıyız.

Gönderen: Tayfun
Gönderi tarihi: 11/Oca/2008 saat 15:53
rahat  yeneriz  banko  eses    idda  2 

-------------
tayfun

Gönderen: kozakcı
Gönderi tarihi: 11/Oca/2008 saat 20:11
alacağımız bir galibiyet lige iyi başlangıç olacaktır üçte üç yaparsak avantajlı olamakla beraber yeterli olmayacaktır çok dikkatli olmalıyız çünkü herkes herkesi yeniyor asgari puan kaybı oılan şampion olarak ipi göüsleyecektir eleme heyacanı en son düşündüğüm şey ilk ikiden çıkalım derim

-------------
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.

Gönderen: KESKIN
Gönderi tarihi: 11/Oca/2008 saat 20:19

Veeee 2. yarı başlıyorr....Hayırlısıyla galibiyetle başlarız ve önümüzdeki sezonda bir üst ligte yerimizi alırız,başarılar ES_ES im;)

-------------
FORZA €S_€S...!!!

Gönderen: pasaoglu1971
Gönderi tarihi: 12/Oca/2008 saat 13:28
altay 1 mehmet şen   mordu 0

-------------
Kimine göre yalanız,kimine göre Kralız...
Kimse merak etmesin biz adamına göre adamız...

Gönderi tarihi: 18/Oca/2008 saat 16:27

İşte 19. Haftanın hakemleri

1. Lig'de 19. hafta karşılaşmalarını yönetecek hakemler açıklandı.

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, Bank Asya 1. Lig'de 19. hafta maçlarında görev alacak hakemler şöyle:

19 Ocak Cumartesi:

13.00 Sakaryaspor-Orduspor: Eray Yurtseven

20 Ocak Pazar:

13.00 İstanbulspor-Kayseri Erciyesspor: Volkan Alabaş
13.00 Antalyaspor-Samsunspor: Gökhan Güneşer
13.00 Diyarbakırspor-Kocaelispor: Fırat Aydınus
13.00 Eskişehirspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: Hakan Gültepe
13.00 Elazığspor-Kartalspor: Hakkı Güler
13.00 Giresunspor-Boluspor: Bora Budak
13.00 Malatyaspor-Mardinspor: Tayfur Özkan

21 Ocak Pazartesi:
19.00 Altay-Karşıyaka: Koray Gençerler

-------------

Gönderen: serkan07
Gönderi tarihi: 18/Oca/2008 saat 17:59

Malatyasporun yaralı Mardınspor önuınde zorlanmadan 3 puan alacağını tahmın edıyorum Eskısehırın ıse G Antep beledıye önunde zorlanmadan uc puana ulasacağı kannatındeyım Eskısehırın tek dıkkat etmesı gereken kontraya ıyı bır cıkan ekip olması G Antep ekıbı  EskısehirSpor kılıdı erken acarsa farka gıdebılır.Antalyasporun Samsun önunde de uc puan alacağını dusunuyorum eğer istifalar ters teperse moral motıvasyon acısndan Samsun Sporun  maca konsantre olacaklarını pek zannedmıyorum.Serkan ve Celılın de oynayıp oynamayacağı belllı değilmıs mac gunu bellı olacak.Elazığ spor Kartal spor macında Elazığ yada beraberlık dıyorum Yaserın kadro dısı kalmasından sonra bu durum Kartal Sporu etkıler dıye dusunuyorum Elazığ ıkıncı kez taraftarı önune cıkacak ve taraftarına Eskısehır Spor mağlubıyetını unuttumak için maca asılacaktır.Diyarbakır deplasmanına cıkacak Kocaelı Spor macı ıse uc sonuca acık bır mac ama D Bakırın ıcınde bulunduğu durumdan kaostan yararlanırsa Kocaelı Spor uc puanı hanesıne yazdırabılır ama Kocaelı Sporun Sakaryaspor macında oynadığı futbol pek iç acıcı bir futbol değildi.Sakaryaspor ıse  evınde Ordu Sporu ağırlayacak ilk kez nerdeyse kendılerı ılk macı oynayacak ve rakıplerını beklıyecek genelde pazartesı maclarına cıkıyorlardı bu durum nasıl yansır kendılerıne merak konusu Ordu spor Suat Kaya ile ılk macına cıkacak yuzde seksen hoca değiştıren takımlar ılk macta basarılı oluyorlar bu durum olumlu etkı yaratırsa Orduspor en azından bır beraberlık alabılır dıye dusunuyorum Sakarya Spor ama golu erken bulursa Ordu Spor çözulurse ancak o zaman rahat bır mac olur.Ercıyesınde Istanbul macında zorlanacağını dusunuyorum gecen hafta Samsun macında özetleri izledım Samsun Spora  fazla pozisyon vermeden macı aldılar

-------------
Ölmek var Susmak yok Yürüyoruz Biz Bu yolda Göğüs Gerdik Zorluklara İnat olsun Cavcav a da And içtik $ampiyonluğa

Gönderen: sümeres
Gönderi tarihi: 18/Oca/2008 saat 18:08
Serkan07 orduspor suat kayayla değil ismail kartalla ilk maçına çıkacak

Gönderi tarihi: 18/Oca/2008 saat 18:11
Suat hoca kımle anlastı??Bir takımla anlastı dıye bılıyorum.Antep Beledıye ye geldı yenıden pardon ISmail Kartal la anlastığını bılmıyordum.Fazla diğer takımları takip edmıyorum benım dıkkat ettiğim takımlar Eskısehirspor Sakaryaspor ve Antalyaspor bu üç takımdan ıkısi direk cıkacak Kocaelıspora bile sans vermıyorum.

-------------
Ölmek var Susmak yok Yürüyoruz Biz Bu yolda Göğüs Gerdik Zorluklara İnat olsun Cavcav a da And içtik $ampiyonluğa

Gönderen: ercan26
Gönderi tarihi: 18/Oca/2008 saat 22:29

TFF 1. LİGİ 20.HAFTA

26 OCAK 2008 CUMARTESİ

ELAZIĞSPOR

GİRESUNSPOR

ATATÜRK

27 OCAK 2008 PAZAR

MALATYASPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

İNÖNÜ

GAZİANTEP BŞ BLD.SPOR

KARTALSPOR

GASKİSPOR TESİSLERİ

ORDUSPOR

DİYARBAKIRSPOR

19 EYLÜL

KAYSERİ ERCİYESSPOR

SAMSUNSPOR

B.Ş.BLD.ATATÜRK

KOCAELİSPOR

İSTANBULSPOR(MARMARA AŞ)

İSMETPAŞA

BOLUSPOR

ALTAY

ATATÜRK

MARDİNSPOR

ESKİŞEHİRSPOR

21 KASIM

28 OCAK 2008 PAZARTESİ

KARŞIYAKA

SAKARYASPOR A.Ş.

ALSANCAK

Süper ligin 20 nci Hafta programında fortis türkiye kupası maçları nedeniyle pazartesiye maç konulduğundan bizim ligteki pazartesi maçı cumaya alınabilirmiş.Sakarya bir Cuma maçı yapmamıştı şimdi onuda yapacaklar herhalde. 

TURKCELL SÜPER LİGİ 20.HAFTA

26 OCAK 2008 CUMARTESİ

GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

19 MAYIS

13:30

BEŞİKTAŞ A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

BJK İNÖNÜ

27 OCAK 2008 PAZAR

VESTEL MANİSASPOR

DENİZLİSPOR

19 MAYIS

KASIMPAŞA

KAYSERİSPOR

ATATÜRK OLİMPİYAT

KONYASPOR

ANKARASPOR A.Ş.

B.Ş.BLD.ATATÜRK

SİVASSPOR

FENERBAHÇE

4 EYLÜL

14:00

MKE ANKARAGÜCÜ

GALATASARAY A.Ş.

19 MAYIS

28 OCAK 2008 PAZARTESİ

BURSASPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

ATATÜRK

ÇAYKUR RİZESPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

ATATÜRK

20:00

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 19/Oca/2008 saat 04:24
d spor internette satilmaya basladiktan sonra cok rhatladim sonunda eses imi 90 dakka canli canli izleyebilicem....

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: CÜNEYT
Gönderi tarihi: 19/Oca/2008 saat 09:00
Sakaryaspor' un ilk yarıda da çoğu maçı dspor' dan naklen verildi ve ikinci yarı da verilmeye devam ediyor bu haksızlık dışarıda ki maçlardan da naklen yayınımız olması lazım yoksa sadece Sakaryaspor yok bu ligte...

-------------
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES

Gönderen: baadii
Gönderi tarihi: 19/Oca/2008 saat 11:44
on binlerce taraftarın yanyana
bağrıyorlar hepberaber kolkola
adıyla takımıyla taraftarıyla
en büyük sensin es es sim.

Gönderen: alamanyalieses
Gönderi tarihi: 19/Oca/2008 saat 12:08
Alıntı yapılan darknESS

d spor internette satilmaya basladiktan sonra cok rhatladim sonunda eses imi 90 dakka canli canli izleyebilicem....

Nasil yani ? Nerde satiliyor ?
Bir bilgilendirirsen sevinirim ?
Almanya dan bende maclari seyredemiyordum.!

-------------
Hedef UEFA kupasi, ileriiiiiiiii

Gönderi tarihi: 20/Oca/2008 saat 18:42
Alıntı yapılan serkan07

Malatyasporun yaralı Mardınspor önuınde zorlanmadan 3 puan alacağını tahmın edıyorum Eskısehırın ıse G Antep beledıye önunde zorlanmadan uc puana ulasacağı kannatındeyım Eskısehırın tek dıkkat etmesı gereken kontraya ıyı bır cıkan ekip olması G Antep ekıbı  EskısehirSpor kılıdı erken acarsa farka gıdebılır.Antalyasporun Samsun önunde de uc puan alacağını dusunuyorum eğer istifalar ters teperse moral motıvasyon acısndan Samsun Sporun  maca konsantre olacaklarını pek zannedmıyorum.Serkan ve Celılın de oynayıp oynamayacağı belllı değilmıs mac gunu bellı olacak.Elazığ spor Kartal spor macında Elazığ yada beraberlık dıyorum Yaserın kadro dısı kalmasından sonra bu durum Kartal Sporu etkıler dıye dusunuyorum Elazığ ıkıncı kez taraftarı önune cıkacak ve taraftarına Eskısehır Spor mağlubıyetını unuttumak için maca asılacaktır.Diyarbakır deplasmanına cıkacak Kocaelı Spor macı ıse uc sonuca acık bır mac ama D Bakırın ıcınde bulunduğu durumdan kaostan yararlanırsa Kocaelı Spor uc puanı hanesıne yazdırabılır ama Kocaelı Sporun Sakaryaspor macında oynadığı futbol pek iç acıcı bir futbol değildi.Sakaryaspor ıse  evınde Ordu Sporu ağırlayacak ilk kez nerdeyse kendılerı ılk macı oynayacak ve rakıplerını beklıyecek genelde pazartesı maclarına cıkıyorlardı bu durum nasıl yansır kendılerıne merak konusu Ordu spor Suat İsmail Kartal ile ılk macına cıkacak yuzde seksen hoca değiştıren takımlar ılk macta basarılı oluyorlar bu durum olumlu etkı yaratırsa Orduspor en azından bır beraberlık alabılır dıye dusunuyorum Sakarya Spor ama golu erken bulursa Ordu Spor çözulurse ancak o zaman rahat bır mac olur.Ercıyesınde Istanbul macında zorlanacağını dusunuyorum gecen hafta Samsun macında özetleri izledım Samsun Spora  fazla pozisyon vermeden macı aldılar

Sadece Eskısehirspor  ve Malatya Spor benı yanılttı benı yanılttı ama hava sartlarını hesaba katmadım Malatyada da yerde kar varmıs orda da saha buzluymus haftaya Antalya alısık olmadığı buzlu sahada oynayacak işimiz çok zor olacak  kannatindeyim

-------------

Gönderen: 26bugraz26
Gönderi tarihi: 21/Oca/2008 saat 23:19

federasyonu anlayamıyorum sezonun 20 haftasına geldık ama eskişehirspor pazartesı macı oynamadı.bılgım yok yonetımmı ıstemıyor ama bana bu ıste federasyonun parmagı var gıbı gelıyor 20 haftada 40 takım pazartesı macı yapmıs oldu bız bu 40 takımdan bırı olamadık halbukı lıgımız 18 takımdan olusuyor cogu takım 2. hatta 3. kez pazartesı macı oynarken bıze hala oynamak nasıp olmadı ılgınc bır olay...

Gönderen: die_for_you
Gönderi tarihi: 24/Oca/2008 saat 20:44
mardınspor macından sonra 1hafta tatıl varmıs arkadaslar bu malatya macını bı hafta ertelıyormu??yanı 3subat degılde 10nundamı?tam anlayamadım bılgılendırırsenız sevınırım..

-------------
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 24/Oca/2008 saat 20:52
Malatya maçı 10 şubatta...Ana sayfadaki fikstürde de bunu görebilirsiniz...

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: matador
Gönderi tarihi: 24/Oca/2008 saat 21:39
24 Şubat'taki Kartal deplasmanını sabırsızlıkla bekliyorum.

Öyle tahmin ediyorum ki, o maça lider gideceğiz ve tüm stadı dolduracağız.

-------------
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil

Gönderen: die_for_you
Gönderi tarihi: 25/Oca/2008 saat 12:47
Alıntı yapılan EsEsliyim

Malatya maçı 10 şubatta...Ana sayfadaki fikstürde de bunu görebilirsiniz...
çok sagol cagıl abı.farkedemedım onu Confused

-------------
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...

Gönderen: fatih262626
Gönderi tarihi: 25/Oca/2008 saat 12:56

1. devre Antalyaspor-Eskişehirspor maçının olduğu hafta Giresun-Mardin maçı vardı galiba D-Spor Antalya-Eskişehir maçı yerine o maçı verdi bende arayıp şikayet ettim, bunlar D-Smartı nerde az satıyorsa oranın maçını veriyor, ama sakaryanın maçı herhafta veriliyor. D-Smartı mail ile şikayet bombardına tutup gösterellim es-es imin arkasındaki taraftarın gücünü, en azından deplasmandaki maçlarımızı versinler

-------------

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 25/Oca/2008 saat 13:02
Alıntı yapılan fatih262626

<FONT style=": #000000">1. devre Antalyaspor-Eskişehirspor maçının olduğu hafta Giresun-Mardin maçı vardı galiba D-Spor Antalya-Eskişehir maçı yerine o maçı verdi bende arayıp şikayet ettim, bunlar D-Smartı nerde az satıyorsa oranın maçını veriyor, ama sakaryanın maçı herhafta veriliyor. D-Smartı mail ile şikayet bombardına tutup gösterellim es-es imin arkasındaki taraftarın gücünü, en azından deplasmandaki maçlarımızı versinler

+1
Çok haklısın,bizim Eskişehir'deki maçlarımızı vermesinler,en azından deplasman maçlarımızı versinler.

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderen: kado_eses
Gönderi tarihi: 05/Şub/2008 saat 00:39
arkadaslar malatya macı bıletlerının fıyatlarında bı degısıklık varmı bılen varmı_??

-------------
SENİNLE DOĞMUŞUM SENSİZ ÖLEMEM

Gönderen: EraY
Gönderi tarihi: 05/Şub/2008 saat 00:47
Alıntı yapılan kado_eses

arkadaslar malatya macı bıletlerının fıyatlarında bı degısıklık varmı bılen varmı_??

BAşkan EsTV deki programda Gaziantep B.B. Maçındaki seyirci sayısında herhangi bir artış olursa görüşme yaparak bilet fiyatlarını 5-10 civarına indirebileceklerini söylemişti. Bu hafta bir açıklama gelir henüz kesin birşey yok.

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com