eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 1-0 Karşıyaka

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
Online Durum: Offline
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 15:47
sen git bülent bal  ulaş meyanı gönder  yerine sezgin tufan   m.akif gibi adamları takımda tut  bu takım ligte kaldıysa ulaş bülent bal  gibi adamlar sayesinde kalmıştır ha bide zafer  buadamlar geçen sene canını dişine taktı esesimi ligte tutmak için bu yönetim gerçektende işi bilmiyo  sezginle tufan inanın yürümeye bile hali yok bunların  m.akifse durumu belli 3 lig topçusu
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 15:50
karşıyaka maçı ölüm kalım maçı  onlarda buraya kalbalık seyirciyle gelcek  ne yapıp edip  ataürkü onlara cehenneme çevirmeliyiz  geçen sene ki gibi bereaberlik bile biz altlara doğru iter bidaha zor toparlanırız  M.AKİFİ  YEDEKTE BİLE GÖRMEK İSTEMİYOM
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
Yer: Turkey
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 15:56
bu maçın önemi tavan yaptı artık.muhakkak kazanmalıyız çünkü karşıyakada 24 puana ulaştı.ötesi berisi yok,mazeret yok,şans bizden yana değildi vs.yok, takım çıkacak 90 dk ölümüne oynayacak, taraftar 90 dk. ölümüne destekleyecek maçı alacağız.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 16:08
Beyler kalan 2 maçı aldıkmı 33 puan yapıyor içerde 3 dışarda 1 puan ortalamasını yakalamış oluyoruz yani hala daha ilk yarı sonunda hedefi yakalama şansımız devam ediyor sadece puan farkını açma şansını kaçırdık bu hafta açığa gelen herkes özellikle genç kardeşlerimize söylüyorum Altes in yanına gelin bu takıma sahip çıkalım skorcu olmayın bu takım çok şanssız bu takıma haftaya öyle bir destek verelim ki takım arkalarında olduğumuz görsün haftaya herkes stada ama gelenler Altese.
Yukarı
welih Liste gör
Yazar

Melih
  Alıntı welih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 16:16
Alıntı yapılan eskikurt

ksk macı metin hoca için çok kritik bir mac olacak ,allah göstermesin bu macta kaybedilecek 1 puan dahi hocanın koltuğunu sallar.
Yok daha neler ksk macında puan kaybetsek bile metin hocanın koltuğu sallanmaz. Son yıllarda takımımızı en iyi oynadan metin hocayı bir iki maç kötü sonuç aldık diye hemen gönderecek yönetici yoktur olamazda. ksk macında takımımız cok iyi motive olacaktır kocaeli ve ordu maclarının acısını ksk'tan cıkaracaklardır ve de farklı bir galibiyet alacaklarına inanıyorum. Ksk ların yerinde olmak istemezdim bu haftaLOL
Yukarı
esesizmir Liste gör
Yeni Yazar

beytullah
  Alıntı esesizmir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 16:26
eses im izmirde başımızı öne düşürme haftaya gol değil goller bekliyorum.
bir kere değil binlerce kez es es es ki ki ki eskieski esss
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 16:26
bu takımı yemin ediyorum naci şensoya ver en az 30 puan toplardı ,futbol bilgisi açısındanda diyalog kurma açısındanda diyadinden çok çok iyi ,bakmayın adama hep zor zahmet kurulmuş parasız istanbulspor veriliyor yoktan varetmeye çalışan bir adam ama benim gözümde bir dediği iki edilmeyen istediği adam alınan diyadinden çok değerli ,bugün bu kadroyla ve maddi yapıyla diyadinin geldiği nokta başarısızlığın zirvesidir olaya sezon öncesi kurulan kadrodan sergenle yaşanan krizden ve sonrasında yaşananlardan yola çıkarak  bakarsanız diyadin kesinlikle başarısızdır takım güzel futbol oynuyormuş yerim güzel futbolunu güzel oynuyana puan veya şampiyonluk vermiyorlar doğru dürüst takımın olmadığı bu ligde  bu sezon bu kadar maddi destek varken başarısızlık varsa bu kulübün yönetimide hocasıda şapkayı önüne koyup düşünmesi lazım bugün 20 .saniyede golü kalemize selçuk dereli atmadı ,sonra penaltımızıda selçuk dereli kurtarmadı sonrasında kendi kalemize o topuda selçuk dereli yollamadı demekki bir yerlerde bir eksiklik var belki diyadin takımı antrenman olarak teknik ve taktik anlamda doğru hazırlıyor ama demekki onlara bu tip kritik maçlarda gereken motivasyonu veremiyor
Yukarı
eski_nfr Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

memet
  Alıntı eski_nfr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 17:16
inancımız sarsıldı iiice be yeter artık bı yukselıse geçmemız lazım buda kaf sin kacla baslar inş.tribunler deli olmalı acaba gelecekmıkı onlar yıne gecen yıl gece 2 gibi çıkabilmişlerdi staddan ama inş.gelılerde gelıbiyetimizi gorurler ES ES imin
ne zaman gelecek o buyuk gece turlar atacagız ESKİŞEHİRDE
Yukarı
eses35 Liste gör
Yazar

murat
  Alıntı eses35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 17:37
Alıntı yapılan welih

Alıntı yapılan eskikurt

ksk macı metin hoca için çok kritik bir mac olacak ,allah göstermesin bu macta kaybedilecek 1 puan dahi hocanın koltuğunu sallar.
Yok daha neler ksk macında puan kaybetsek bile metin hocanın koltuğu sallanmaz. Son yıllarda takımımızı en iyi oynadan metin hocayı bir iki maç kötü sonuç aldık diye hemen gönderecek yönetici yoktur olamazda. ksk macında takımımız cok iyi motive olacaktır kocaeli ve ordu maclarının acısını ksk'tan cıkaracaklardır ve de farklı bir galibiyet alacaklarına inanıyorum. Ksk ların yerinde olmak istemezdim bu haftaLOL

Orası hiç belli olmaz. önceki senelerdeki takımın kötü olması hocadan kaynaklanmıyordu. Önceki senelerde takımda bu kadar iyi değildi forvet ve orta saha yoktu. biz ne yaptık forvet ve orta sahayı güçlnedirdik ve defansı dağıttık. kaç haftadır sezgini, tufanı izlemekten bıktım. ksk maçı metin diyadinin maçı bence 1 puanda bile koltuğu sallanmaz, direkt yıkılır...
Yukarı
knight26es Liste gör
Yeni Yazar

mehmet
  Alıntı knight26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 18:00
+1965
Kaç takımın lig ikinciliği var...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır