Sayfayı yazdır | Close Window

Eskişehirspor 1-0 Karşıyaka

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=531
Yazdırma tarihi: 20/May/2024 saat 10:59
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Eskişehirspor 1-0 Karşıyaka
Gönderen: sivri74
Konu: Eskişehirspor 1-0 Karşıyaka
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 14:52
Eskişehirspor-Karşıyaka

9 Aralık Pazar saat:13:00

Yer:Eskişehir Atatürk Stadı

Yayın:D spor (Naklen)

Bilet Fiyatları:

Açık Tribün: 5 Ytl
Kapalı Tribün: 10 Ytl

bundan sonra puan kaybetmeye tahammulumuz yok artık.almak zorunda olduğumuz bir maç.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Yanıtlar:
Gönderen: esescon_26
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 14:57

Her zamanki gibi rakip pozisyona girmeden gol atar ve beraberlikle ayrılır...

-------------
ESES

Gönderen: es-es2641
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 14:58
Metin Hoca şu Zafer takıntısından vazgecmezse cok rahat gol yemege devam ederiz...

-------------
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...

Gönderen: forum26
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 14:59
   Taraftar baskısı çok önemli.Ordu taraftarı ile maçı aldı.Artık kendi sahamızdaki maçlarda rakiplerimiz taraftar baskısını hissetmeli kardeş bile olsalar...

-------------
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:00
Karsıyakayı yenmekten başka alternatifimiz yok artık.Boluyuda deplasmanda yenecez.başka yolu yok.Sakarya yendi Yarında Körfez yenerse Liderlik yarışında büyük yara alcaz.ordu maçını artık unutalım geride kaldı.ya çoşkun atsın penaltıyı sergen niye atar anlamadım.herşeyde bi hayır vardır.Karşıyaka maçında yine stadda desteğimizi verecez ve galip gelecez ıns.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: samich_backtash
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:01
3 haftada sadece 2 puan alabildik..artık puan kaybına tahammül yok..

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderen: emrahes
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:02

haftaya ksk ye yenılırsek.ılk 6 potasından dahı cıkıyoruz.

1 Sakaryaspor 15 8 5 2 29
2 Antalyaspor 15 7 6 2 27
3 Eskişehirspor 15 8 3 4 27
4 Kocaelispor 14 8 2 4 26
5 Diyarbakırspor 15 6 6 3 24
6 Karşıyaka 15 6 6 3 24
7 Kartalspor 14 6 6 2 24
8 K.Erciyesspor 15 6 5 4 23
9 Orduspor 15 6 5 4 23
10 Boluspor 15 5 6 4 21
11 Samsunspor 15 5 5 5 20
12 Altay 15 5 2 8 17
13 Malatyaspor 15 5 1 9 16
14 Giresunspor 15 4 4 7 16
15 Gaziantep B.B. 15 4 3 8 15
16 Elazığspor 15 3 3 9 12
17 Mardinspor 15 3 2 10 11
18 İstanbulspor 15 2 4 9 10

-------------
DK

Gönderen: es-scre@m
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:18

hafife aldığımız takımlar bize neler yaptı ? ilk 6 potasında tutunmamız bile güç duruma geldi tam bi komedi daha ne denilebilir ki ?

-------------

Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:20
ya sinirden aglıyorum ya.yok bole bısey.kımse demesın artık bısey.bızımde sevınmeye hakkımız var.ınsanlar esesı tutmaya korkuyor artık.Cry

-------------
DK

Gönderen: eskikurt
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:21
Alıntı yapılan forum26

Taraftar baskısı çok önemli.Ordu taraftarı ile maçı aldı.Artık kendi sahamızdaki maçlarda rakiplerimiz taraftar baskısını hissetmeli kardeş bile olsalar...
bilet fiyatını 15 ytl yaparsan ne taraftar kalır nede baskısı .

-------------
en büyük eses gerisi hikaye

Gönderen: muhammetpoyraz
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:24
Kazanacağız. Önce taraftar inanmak zorunda.   

Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:25
Ordusporda bilet kim bilir 1 ytl di ya bizde zorlu maçlarda taraftar desteğine ihtiyacımız var sağolsun yönetim fiyatları kıpırdatmıyor . . 
Herşey para değil para için eses bir sende daha bu ligde kalmamalı !

-------------

Gönderen: mehmet26eses
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:25
herşeye rağmen benim EsEsime olan inancım sonsuz.artık mağlubiyeti unutup haftaya karşıyaka maçında tribünleri full doldurup kskyı baskı altına almalıyız.

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:26

Bu maçı ancak taraftar kazandırır. 15 liralık biletlere devam edilirse işimiz çok zor. Yap 5-10 lira taraftar alsın maçı. Ama hiç sanmıyorum, son çıkan kombinelerden sonra bu avel yönetim bilet fiyatlarını indirmez..

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:27
Alıntı yapılan mehmet26eses

herşeye rağmen benim EsEsime olan inancım sonsuz.artık mağlubiyeti unutup haftaya karşıyaka maçında tribünleri full doldurup kskyı baskı altına almalıyız.

Bilet fiyatları malum stadın dolacağı bende şok yaratır

-------------

Gönderen: muhammetpoyraz
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:28
Alıntı yapılan eskikurt

Alıntı yapılan forum26

bilet fiyatını 15 ytl yaparsan ne taraftar kalır nede baskısı .
Bu konu çok yazıldı çok tartışıldı. Hiç bir yere de varılamadı. Taraftar haklıdır, çünkü herkes 15 lira veremeyebilir. Yönetim haklıdır, çünkü geçen seneki gibi bilet fiyatlarını indirirseler çekirdekçi diye tabir edilen taraftarın aldığı kombine sayısında düşüş olacak. Yani işin içinden çıkmak mümkün değil. Yönetimin çıkardığı son kombinelerden sonra artık bu tartışmanın kapanması gerekir. İlk yarının son iç saha maçı. Herkesin fedekarlık yaparak tribüne koşması gerekir.

Gönderen: eski_nfr
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:36
ya bir mac herseyi goz ardı etcez trıbunun full cekmemız lazım yenmemız lazım artık 3 haftadır doya doya es es cekemıyoruz bea takıma inancımızda sarsılıyo artık 19 mac daha var ama inş.6 puan alır ve kapatırız ilk sezonu

-------------
ne zaman gelecek o buyuk gece turlar atacagız ESKİŞEHİRDE

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:37
geçtiğimiz sezon bu takım gol sıkıntısı çekerken geriden gelip 3-4 gol atan ,cansiperhane oynuyan 2 savunma adamını gönderir yerine tufan gibi  bırakın gol atıp takımı rahatlatmayı asli görevini dahi yapamayan m.akif gibi oyuna hiçbirşey katamayan sadece top kaptırmaya yarayan adamlarla bu zorlu dikenli yola girersen işte sonuç bu olur kimse kalkıp bu zihniyetin iyi hoca olduğunu savunmasın sezon başından bu yana birçok hatası var ve sonuca hep tesir ediyor ayrıca takımı savunma anlamında iyi çalıştırdığınıda zannetmiyorum

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:42
bu maçı alamazsak ilk 6 için hesap yapalım artık
her maç olduğu gibi yine diyeceğiz stad dolsun falan ama dolmayacak olmayacak
açık bağırmayacak baskı olmayacak aha buraya yazıyorum

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:43
ksk macı metin hoca için çok kritik bir mac olacak ,allah göstermesin bu macta kaybedilecek 1 puan dahi hocanın koltuğunu sallar.

-------------

Gönderen: ramozotti
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:47
sen git bülent bal  ulaş meyanı gönder  yerine sezgin tufan   m.akif gibi adamları takımda tut  bu takım ligte kaldıysa ulaş bülent bal  gibi adamlar sayesinde kalmıştır ha bide zafer  buadamlar geçen sene canını dişine taktı esesimi ligte tutmak için bu yönetim gerçektende işi bilmiyo  sezginle tufan inanın yürümeye bile hali yok bunların  m.akifse durumu belli 3 lig topçusu

Gönderen: ramozotti
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:50
karşıyaka maçı ölüm kalım maçı  onlarda buraya kalbalık seyirciyle gelcek  ne yapıp edip  ataürkü onlara cehenneme çevirmeliyiz  geçen sene ki gibi bereaberlik bile biz altlara doğru iter bidaha zor toparlanırız  M.AKİFİ  YEDEKTE BİLE GÖRMEK İSTEMİYOM

Gönderen: oyaman
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 15:56
bu maçın önemi tavan yaptı artık.muhakkak kazanmalıyız çünkü karşıyakada 24 puana ulaştı.ötesi berisi yok,mazeret yok,şans bizden yana değildi vs.yok, takım çıkacak 90 dk ölümüne oynayacak, taraftar 90 dk. ölümüne destekleyecek maçı alacağız.

-------------
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 16:08
Beyler kalan 2 maçı aldıkmı 33 puan yapıyor içerde 3 dışarda 1 puan ortalamasını yakalamış oluyoruz yani hala daha ilk yarı sonunda hedefi yakalama şansımız devam ediyor sadece puan farkını açma şansını kaçırdık bu hafta açığa gelen herkes özellikle genç kardeşlerimize söylüyorum Altes in yanına gelin bu takıma sahip çıkalım skorcu olmayın bu takım çok şanssız bu takıma haftaya öyle bir destek verelim ki takım arkalarında olduğumuz görsün haftaya herkes stada ama gelenler Altese.

-------------

Gönderen: welih
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 16:16
Alıntı yapılan eskikurt

ksk macı metin hoca için çok kritik bir mac olacak ,allah göstermesin bu macta kaybedilecek 1 puan dahi hocanın koltuğunu sallar.
Yok daha neler ksk macında puan kaybetsek bile metin hocanın koltuğu sallanmaz. Son yıllarda takımımızı en iyi oynadan metin hocayı bir iki maç kötü sonuç aldık diye hemen gönderecek yönetici yoktur olamazda. ksk macında takımımız cok iyi motive olacaktır kocaeli ve ordu maclarının acısını ksk'tan cıkaracaklardır ve de farklı bir galibiyet alacaklarına inanıyorum. Ksk ların yerinde olmak istemezdim bu haftaLOL

-------------

Gönderen: esesizmir
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 16:26
eses im izmirde başımızı öne düşürme haftaya gol değil goller bekliyorum.

-------------
bir kere değil binlerce kez es es es ki ki ki eskieski esss

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 16:26
bu takımı yemin ediyorum naci şensoya ver en az 30 puan toplardı ,futbol bilgisi açısındanda diyalog kurma açısındanda diyadinden çok çok iyi ,bakmayın adama hep zor zahmet kurulmuş parasız istanbulspor veriliyor yoktan varetmeye çalışan bir adam ama benim gözümde bir dediği iki edilmeyen istediği adam alınan diyadinden çok değerli ,bugün bu kadroyla ve maddi yapıyla diyadinin geldiği nokta başarısızlığın zirvesidir olaya sezon öncesi kurulan kadrodan sergenle yaşanan krizden ve sonrasında yaşananlardan yola çıkarak  bakarsanız diyadin kesinlikle başarısızdır takım güzel futbol oynuyormuş yerim güzel futbolunu güzel oynuyana puan veya şampiyonluk vermiyorlar doğru dürüst takımın olmadığı bu ligde  bu sezon bu kadar maddi destek varken başarısızlık varsa bu kulübün yönetimide hocasıda şapkayı önüne koyup düşünmesi lazım bugün 20 .saniyede golü kalemize selçuk dereli atmadı ,sonra penaltımızıda selçuk dereli kurtarmadı sonrasında kendi kalemize o topuda selçuk dereli yollamadı demekki bir yerlerde bir eksiklik var belki diyadin takımı antrenman olarak teknik ve taktik anlamda doğru hazırlıyor ama demekki onlara bu tip kritik maçlarda gereken motivasyonu veremiyor

Gönderen: eski_nfr
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 17:16
inancımız sarsıldı iiice be yeter artık bı yukselıse geçmemız lazım buda kaf sin kacla baslar inş.tribunler deli olmalı acaba gelecekmıkı onlar yıne gecen yıl gece 2 gibi çıkabilmişlerdi staddan ama inş.gelılerde gelıbiyetimizi gorurler ES ES imin

-------------
ne zaman gelecek o buyuk gece turlar atacagız ESKİŞEHİRDE

Gönderen: eses35
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 17:37
Alıntı yapılan welih

Alıntı yapılan eskikurt

Yok daha neler ksk macında puan kaybetsek bile metin hocanın koltuğu sallanmaz. Son yıllarda takımımızı en iyi oynadan metin hocayı bir iki maç kötü sonuç aldık diye hemen gönderecek yönetici yoktur olamazda. ksk macında takımımız cok iyi motive olacaktır kocaeli ve ordu maclarının acısını ksk'tan cıkaracaklardır ve de farklı bir galibiyet alacaklarına inanıyorum. Ksk ların yerinde olmak istemezdim bu haftaLOL

Orası hiç belli olmaz. önceki senelerdeki takımın kötü olması hocadan kaynaklanmıyordu. Önceki senelerde takımda bu kadar iyi değildi forvet ve orta saha yoktu. biz ne yaptık forvet ve orta sahayı güçlnedirdik ve defansı dağıttık. kaç haftadır sezgini, tufanı izlemekten bıktım. ksk maçı metin diyadinin maçı bence 1 puanda bile koltuğu sallanmaz, direkt yıkılır...

Gönderen: knight26es
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 18:00
+1965

-------------
Kaç takımın lig ikinciliği var...

Gönderen: şimşek65
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 18:02
arkadaşlar lütfen mantıklı olun.yok hocanın koltuğu falan derseniz bende size yok devenin pabucu derim.metin hocayı eleştirebiliriz,kendimizce yanlış gördüklerimizi yazabilir kızabiliriz.ama öyle hoca koltuğu sallanır hoca yollanır falan muhabbetlerine girmek kimsenin haddine değil kusura bakmayın eskişehirsporda çoluk çocuğun oyuncağı değil.metin hocayla bu işi başaracağız.metin diyadin tüm yanlışlarına rağmen artık önümüzdeki dönemde türk futboluna damgasını vuracak bülent uygun,abdullah avcı,suat kaya gibi yeni nesil hocalarımızın en başarılılarındandır,en çok ümit vaadedenlerindendir.

bazıları hala geçen yılki gibi 3-5 haftada bir yeni hoca istiyor anlaşılan ama bu kez yağma yok.artık bu kulübe istikrar hakim olmalı bu yıl değil yıllarca metin hocayla nice başarılara inşallah.

Gönderen: ercan26
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 18:20
Karşıyakayı yenmek bizim için tabiki önemlidir ama futbolcularımız nedense bizim için önemli olan maçları bu sene kazanamadılar.
Ben bu maçta berabere kalsak veya yenilsek bile (allah göstermesin) sezon sonunda ligin zirvesinde olacağımıza inanıyorum.
Puan sıralamasına bakarsanız 3-4 hafta önce ağlayan bu takımdan bir b.k olmaz diyen ordu,diyarbakır,karşıyaka taraftarı bile 2-3 maç kazanınca şampiyon olcağız diyebiliyor o yüzden ümidimizi ve inancımızı kaybetmeyelim bu ligin EN İYİ TAKIMIYIZ.
Sezon sonunda onlar ağlarken bizim bir elimizde rakımız bir elimizde biramız olacak BEN İNANIYORUM.

Gönderen: forum26
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 18:21
 Bir fıkra vardı.Adamın biri malını çaldırmış herkes akıl vermeye başlamış.Yok neden güzel saklamamış,malını korumamış,malını sahipsiz bırakmış vs.herkes öğüt vermiş.Adam da en sonunda patlamış.Tamam demiş her hatayı ben yaptım amma velakin hırsızın hiç mi suçu yok?diyerek isyan etmiş etrafındaki dostlara.Tamam her hatada hemen teknik direktör değitirilmez amma velakin Metin Diyadinin hiç mi hatası yok?

-------------
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es

Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 18:34

bu maç artık kopma maçı olmalı arkadaki rakipler iyice yaklaştı bir puan bile şu durumda kıymete bindi kaybettiğimiz taktirde bir daha toparlanmamız çok güç olacaktır .Hiçbir takım hafife alınmamalı örneğini bugün ordu maçında gördük taraftar olarak yapmamız gerekenler futbolcu ve teknik direktörü eleştirmek değil takımın yanında olmak zaten şu anda oyuncularda çok üzgün durumdalar bir de biz üzerlerine gittiğimizde işler iyice karışacak lütfen karşıyaka maçında takımın yanında olalım ve bu maçın  dönüm maçı olduğunu bu maçı sahadaki 12.ci adam olarak nasıl kazanalıcağını hep birlikte gösterelim .

aksi taktirde ligdeki durumumuzu alt sıralara teslim etmiş olacağız

bu ligde daha barınmak istemiyoruz bu takım süper lig takımı ama bazı şanslızlıklar buna el vermemekte inşallah herşey mutlu sonla bitecek !

-------------

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 19:11
bu takım 2. yarıda ordu maçı ile süperligi garantileyecek.merak etmeyin.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: Boraes
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 19:12
Alıntı yapılan sivri74

İnşallah böyle birşey olur.
orduyu yendiğimiz zaman şampiyonluğumuzun kesinleşeceği bir maç olmasını diliyorum.
karşıyakayıda evire çevire yeneceğimize yürekten inanıyorum.

-------------
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler

Gönderen: es olcay
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 20:09
Alıntı yapılan sivri74

dediğin gibi olursa izmire turistlik geziye gideceğiz çıkalımda bolu maçındada razıyım

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 20:09
Bizi eskişehirde kimse kolay kolay yenemez kaf kaf son haftaların flaş takımı ama bu maçta soluğunu keseceğiz.Artık puan kaybına tahammülümüz yok karşıyaka ve bolu maçlarından mutlaka 6 puan çıkarmalıyız.

-------------

Gönderen: esesserkan26
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 20:33
taraftar destegı lazım dıyoruz yonetım hala 15 ytl de ınat edıyor arkadas eskısehırspor taraftarsız bır hıc  turkıye de eskısehırspor denılınce ılk once taraftar ı akla gelıyor pekı yonetım ne yapıyor taraftarı staddan nasıl uzak tutarım cabası ıcınde ben bu macta yonetımı bılet konusunda protesto edelım dıyorum yeter artık 15 hafta gectı sesımız cıkmadı ne bu kardesım buz zengın bır sehırmıyız sankı yeter artık bu taraftar gucu olmadan olmayacak ve maca bak ezelı rakıbımız karsıyaka onlar bıle bu macta bızden fazla olurlar boyle gıderse yonetım uyuma taraftarına sahıp cık

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: 26red_black26
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 20:36
10 aralık 2007 sabahı gazete manşetleri
Es-es 3 hafta aradan sonra 35 buçuğa patladı. 4-0

-------------
SÖZ KONUSU ESKİŞEHİRSPORSA GERİSİ TEFERRUATTIR.
HERŞEY ESKİŞEHİRSPOR İÇİN

Gönderen: iskures
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 20:41
 dik durmalıyız arkadaşlar 3 kuruşluk takımlar bizi tökezletemez biz en şansız maçlarımızı oynadık bu maçlar geçti.bu zottiriklerin hepsi atatürk e gelecek çimlere gömülecek başka yolu yok. o gün gelir hesap görülür.  bu maçı unutup bu hafta ne yapabiliriz onu konuşalım. bence bi trübün organizasyonu olmalı bu maçta,son iki maç, bu maçları alırsak yine ilk 2de bitiririz ilk yarıyı ikinci yarı çok daha kolay geçecek bizim için.  

Gönderen: es-es2641
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 20:45
Ne olursa olsun,bilet su bu bahane olmasın,SU STAD DOLSUN ve 90 DK.KİMSE SUSMASIN lütfen....Birde M.Eğitim Müdürümüzden ricam,cocukları bu hafta geitrmesin maca.Bu hafta oaly cıkması muhtemel.

-------------
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...

Gönderen: emrESES_26
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 21:10
Yenemezsek o sinirle
kötü şeyler olabilir düşüncesindeyim.

-------------
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 22:04
Alıntı yapılan emrESES_26

Yenemezsek o sinirle
kötü şeyler olabilir düşüncesindeyim.

bende CryAngry

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 00:17

Arkadaşlar ilk önce geçmiş maçlar hakkında ne kadar kendimizi parçalasakta geçmiş geçmişte kaldı bunun için gelecekte iyi planlamalar yapıp geçmişte yapılanları unutmamız gerekli . .

şimdi bu hafta maçlarına baktığımızda :

ANTALYASPOR - G.ANTEP B.  B. ile yapacağı maçta bence mutlaka puan kaybedecek antep temsilcisi son 2 maçında adeta şov yapıyor

SAKARYASPOR - SAMSUNSPOR : samsunspor son maçını kazanarak az da olsa umutlandı istanbulspor deplasmanında zorlanan sakarya son dk golleri  ile kazanmayı bildi ama bu maçta samsun puan almak için savaşacaktır

KOCAELİSPOR -GİRESUNSPOR  : kocaelispor baskılı bir futbol oynamıyor ama arkalara saklanan tanere paslar atılıyor ve golü buluyorlar giresunda sıralamada beklediği yerde değil bunun için kocaeliyi zorlarlar düşüncesindeyim . . .

ESKİŞEHİRSPOR- KARŞIYAKA : ve asıl maça geldiğimizde ksk nin kadrosundaki en önem verdiği futbolcu şehmuz . . . bu oyuncuyu karantinaya aldığımızda maçı kazanacağımız görülmektedir .  ama bu oyuncuyu her hangi bir hatada kaçırdığımızda ani bir gol yeriz. kaliteli ve hızlı bir futbolcu olan şehmuz eskişehirspora gol atmak isteyecek ve ksk yi 27 puana taşımak isteyecektir

3 haftada 2 puan alabilen bir eskişehirspor artık buna bi çare bulur araştırmalar bunları gösteriyor

-------------

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 00:18
  Bazılarımız bu hafta,Sergen'in penaltı kaçırmasında sonra,doğal olarak sinirlendi ve öfkelendi.Ancak bence bu maçta Sergen'e çok ihtiyacımız olacaktı ama maalesef kart sınırındaki bir oyuncu göz göre göre bir kart daha alarak,bu zorlu karşılaşmada görev alamayacak.Her ne kadar bunun zorluğunu çeksekte,galibiyet bir 90 dakika kadar yakın!...

-------------

Gönderen: Tayfun
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 06:58
bu  maçı    almamız  lazım   başka  hiç  bir  sonuç  düşünmüyorum   haydi  şimşek  parçala
adamlar  geçen  hafta   paralarını  almadı  diye  nerdeyse  idmana  çıkmıyorlardı. yönetim  zor  ikna  etti  ksk  parçalamamız  lazım   5  kuruş  paraları  yok  kasalarında  hep  söz  verip  duruyor  yönetim  yakındır  dagılmaları.

-------------
tayfun

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 08:50
Çok zor geçmesi beklenen bir maç ama böyle maçlar bazen ummadığunız şekilde kolay olabilir inşallah kazanırız.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderen: mehmet11
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 10:18
inanın artık korkmaya başladım ne zaman umutlansak takım puan kaybediyor metin hocam tufanda ısrar ediyor nedendir bilinmez hakem akif tufan ersin derken çok puan kaybettik inşallah karşıyakayı yeneriz moraller yerine gelir çok ihtiyacımız var bir galibiyete birde bunun üstüne karşıyaka üç beş taraftar getirirse vay benim esesimin haline zaten taraftar çatacak yer arıyor

-------------
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK ŞEREFTİR

Gönderen: Fanatik26
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 10:29
haydi Eskişehir son olaylardan sonra takıma sahip çıkma zamanı geldi

bu hafta stadyumun full çakmazı lazım futbolcularımızın ve başkanımızın yanında olduğunu gösterelim

haydi ESKİŞEHİR haydi ESKİŞEHİRİM uyuma...

-------------

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 10:54
karşıyaka ilk altıya girebilecek bir ekip değil. fikstür avantajı ve birazda futbol şansı (sorunlu bir mardin ve malatya ile karşılaşmak gibi) ile puan toplayarak buralara kadar geldiler. ancak her şeyin bir sonu var.

ortamı hiç germeden  sakin şekilde oynayalım. karşıyaka maçı kazanılması gereken bir maç.

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderen: izcies
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 11:22

EY YÖNETİM BIRAK BU İNADI

maç biletini indir artık iş işten geçmeden bu sene şampiyon olmak istiyorsak bu maçtan başlıyarak bilet fiyatlarının acil olarak inmesi gerekli  bir takımın ateşleyicisi taraftarıdır ki bu es es taraftarıysa bir başka olur ama sizin inadınız sayesinde taraftardan yoksun olarak çıkıyoruz evmizdeki maçlara zaten stadda akustik yok ses boşa gidiyor birde taraftar gelmiyor bu durumda rakipler için es es maçları deplasman olmaktan çıkıyor ve güle oynaya puan alıp gidiyorlar bilet fiyatları şimdi inmezse mazalllah düşme korkusunu hissedersek o zaman bilet fiyatlarını indirirseniz bile çok geç olur.ki kaldıki bilet fiyatlarının inmesi hasılatı düşürmüyecek aksine artıracaktır.birde buna muhteşem es es taraftarının desteğini eklersek rakiplerin buradan puan alması imkansız olur son söz bu sene şampiyon olmak istiyorsak acil acil acil bilet fiyatları düşmeli muhteşem seyirsi trübündeki yerini almalıdır.
  ÇOK GEÇ OLMADAN YETER ARTIK

-------------
her zaman heryerde es es

Gönderen: Fanatik26
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 11:52
bilet fiyatları indirilsin sadece bu maç için...

-------------

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A

Gönderen: veli_26
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 11:57
hiç olmassa tv nin verdiği maçları indirin  biletler pahalı televizyonda veriyor diye yine kimse gelmiycek yönetim artık indir şu bilet fiyatlarını benim konbinem var ama artık stadyumu boş görmek istemiyorum....

-------------
ANADOLU YILDIZI

Gönderen: ayder26
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 11:58
ordu karşıyaka sakarya gibi takımlar eses maçlarına haftalar öncesinden takım taraftar basın olarak kilitleniyorlar.bu hafta çok çok önemli telafisi mümkün olmayan bir hafta.bizim de şehir olarak silkinip kendimize gelmemiz lazım.bu maç için geçen seneki altay maçında olduğu gibi bilet fiyatları düşürülmeli.kombine alanların da itirazı olmaz.takım özel kampa alınmalı ve hafta sonuna teknik taktik psikolojik olarak odaklanmalı.bu hafta taraftarın maçı
bayrağını alan maça hazırlansın

-------------

Gönderen: ayder26
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 12:00
defans her maç gol yiyor.defans için de acil önlem alınmalı.her hafta defans hatasıyla gol yemekten bıktık artık.

-------------

Gönderen: 26_shadow_26
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 12:32
evet büyük gün geldi çattı ....
futbolcularımıza ve başkanımıza yapılanlara,saha içinde atılan koltuk ve pet şişeleri görmezden gelenlere,EsEs imin başarısını çekemeyenlere,EFSANE bitti diyenlere, heleki en önemlisi tribünlerimize son günlerde yapılan haksız eleştiri ve aşağılamalara
KARŞI HERKES ATATÜRK STADINA....
BİZ BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR CAMİASI OLARAK ŞAMPİYONLUĞA YÜREKTEN İNANDIK BUNU HAFTA SONU KARŞIYAKA MAÇINDA HERKES GÖRECEK...o stad yine tarihi günlerinden birini hemde aralık ayında soğuk bir günde yaşayacak...maça gelecek ve izleyecek herkes bu takıma inancın ne kadar büyük olduğunu görecek...
BU TAKIM YALNIZ DEĞİL HAYDİ ABİLERİM HAYDİ KARDEŞLERİM HAYDİ DOSTLARIM HERKES AMA HERKES HAFTA SONU ATATÜRK STADINA ....

sloganımız belli """BİZİM İÇİN DEĞİL ESKİŞEHİRSPOR İÇİN """
bu takımın şimdi daha çok desteğe ihtiyacı var belkide bu haftaya kadar veremediğimiz desteğimizi karşıyaka maçında TAM OLARAK vermeliyiz...kafkaf çimlere gömülmeli kafkaf başını yerden kaldırmamalı,kafkaf utancından ağlamalı ve en önemlisi ESKİŞEHİRSPOR CAMİASI(hem takım hem yönetim hem taraftar olarak) DİMDİK AYAKTA OLDUĞUNU TÜM TÜRKİYE YE GÖSTERMELİ !!!
gel karşıyaka gellll bekliyoruz seni mabedde yağmur soğuk kar hiçbişi engelleyemez bizi BEKLİYORUZ BİZLER SENİ !!!
saygılarımla...

-------------
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 13:47
En önemli maclarimizdan birisi... gerek taraftar gerek takim olarak kendimizi göstermemiz sart olan bir hafta... Karsiyaka son 3 maci galip geldi, son 5 mactir yenilmiyor (4 galibiyeti var), biz ise 3 haftadir galip gelemiyoruz. Artik kötü gidisata bir DUR demenin zamani. Cok zor olacagi kesin, ama ne yapip bu mactan muhakkak galip gelinmeli. Ardindan zor bir Bolu deplasmani olacak. 4 puanin altinda kalirsak biraz kopariz. 6 puan mükemmel olur.

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderen: es_es_emrah
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 13:58
                                                       DİKKATTT(HERKEZ OKUSUN)
Adamlar ksk çarşı bostanlı alaybeyde pankartlar açmışlar.En önemli maçımızda taraftarımız bizi yanlız bırakmasın haydi eskişehire  gidiyoruz diye.Haydi esesliler gün birlik olma günü.Biz izmirden geliyoruz her şeyi bıraktık eses için  takım düşüşte tam destek olma zamanı.Biz iyi günde değil kötü günde esesliyiz.

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)

Gönderen: Malikan
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 15:22
Yukarıda arkadaşlar bilet fiyatlarından yakınmışlar.
Yerden göğe kadar haklılar kardeşim.
açıkçası çoğu taraftar pahalı olan biletler yüzünden maçlara gelemiyor.
Sayın yönetim bilet fiyatları makul değil. Şu anki fiyatlara tek kelime ile insaf denir.
Her hafta stadda 5-6 bin dolayında taraftar var. Bu çok az.
Bu nedenle stadda tezahurat diye bişi kalmadı. Taraftar desteği kalmadı. Bu takımın arkasında olun diyorsunuz ama asgari ücretle çalışanları hiç düşünmüyorsunuz. Takıma yazık oluyor ya. Takım inanmış şampiyonluğa. Ama yönetim ve basın inanmamış. Üzülüyorum. Bu takıma moral lazım. Moral de taraftar desteği. Bu stadı 20 bin kişi ile doldurmalıyız. Ama bu bilet fiyatlarıyla bir iki hafta sonra taraftar da kalmayacak. Yönetim kendisi izler artık. Yazık ya valla üzülüyorum.
Ben memurum arkadaşlar. İster inanın ister inanmayın cebimde 15 ytl para var. Hafta sonu napacam diye düşünüyorum.  

-------------
1965 TEN SONSUZA!!!

Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 15:29
Bilet fiyatlarının indirilmesi için ayrı bir konu açılsın.
Sadece bu maçlık 5-10 lira olsun.
Yöneticiler, gazeteciler bu başlığı dikkatli okuyamaz, ayrı bir konu açılırsa daha iyi olur, daha çok ses getirir.

-------------

Gönderen: eshakanes
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 15:44
bizde 4-5 arkadaş  istanbuldan sadece ksk maçı için geliyoruz. biraz tuzlu olacak bizim için ama esesimize feda olsun diyoruz. bilet fiyaları bu maç için inerse ksklılar bizim maçımızda tribünleri doldurmak için indirim yaptılar diye düşünüp kendilerini bişey sanabilirler. o yüzden maç bilet fiyatları aynı kalsın. ben bu maçta stadın indirim yapılmasada dolacağına inanıyorum. bizim tarafrtarımız zaten bu maçın önemli olduğu bilincinde. teşekkürler.

-------------
sen isteee geliriiiz senin için seve seve öümeee...esesimmm

Gönderen: ŞaHiN
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 15:54
Bu maç için değil, hiç bir maç için indirim talep edilmesin artık. Yönetim yapacağını yaptı. Kombineler hala satışta.. Fiyatta çok uygun.. Artık istemek yerine, birazda vermeyi düşünelim...

-------------

Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 15:58
Alıntı yapılan eshakanes

bizde 4-5 arkadaş  istanbuldan sadece ksk maçı için geliyoruz. biraz tuzlu olacak bizim için ama esesimize feda olsun diyoruz. bilet fiyaları bu maç için inerse ksklılar bizim maçımızda tribünleri doldurmak için indirim yaptılar diye düşünüp kendilerini bişey sanabilirler. o yüzden maç bilet fiyatları aynı kalsın. ben bu maçta stadın indirim yapılmasada dolacağına inanıyorum. bizim tarafrtarımız zaten bu maçın önemli olduğu bilincinde. teşekkürler.

bencede bilet fiyatları düşmese bile tribünlerin büyük bi kısmı dolacaktır.

Gönderen: kozakcı
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 16:02
mutlaka bu maçı almamamız lağzım kaybetme lüksümüz yok iddamızı devam ettirmek istiyorsak mutlaka bu maçı almalıyız

-------------
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.

Gönderen: alpires
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 16:05

arkadaşlar puan durumunda ilk 9 a bakar mısınız?

bu takımlardan biri eses, biri de maç yapmadığımız kaşıyaka..
geriye kalan 7 takımdan sadece ve sadece diyarbakırı yenebilmişiz..

tamam ben bu takımın çıkmasını bekliyorum hakettiği yere, ancak önce rakiplerimizi yenmeliyiz

-------------
bir takıma dost olmaktır taraftarlık; diğer takımlara düşman olmak değil

Gönderen: metinyalin
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 16:06
Hem maçı t.v  nin canlı vermesi hem son haftalardaki başarısız sonuçlar almamız hemde havanın soğuk olması tribünlerin dolmamasına neden olabilecektir.
Bu sebeble ve maçın öneminide düşünerek bu maçlık damping yapılmalı...

-------------
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org - http://www.marmarisESES.Org

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 16:17
Tamam rakiplerimizi yenememiş olabiliriz ama sonuçta onlarda bir şekil de puan kaybetmişler ayrıca çoğunu deplasman da oynadık ve çoğuda bizden daha oturmuş bir kadroya sahip ikinci yarı çok belirgin fikstür avantajıımız var eminimki ligi şampiyon bitireceğiz...

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderen: target26
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 16:23
evet kesinlikle şahin arkadaşıma katılıyorum artık hep istemeyi bırakalım azcıkda klübün istediklerini maddi yönden biz yapalım..her maçtan önce aynı olay maç biletleri insin..daha ne yapsınlar adamlar !!!2 hafta önce 11 maç için kombineyi 100 ytl yaptılar..bu ne demektir. bir tane maç hediye diğer10 maç  için maçlarada 10 ytl den giriş.. söyleyin daha ne yapsın adamlar!!!

-------------
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 16:26
ilk yarı sahamızdaki son maç karşıyaka maçı.    bu maçtan sonra zaten 1 aydan uzun bir süre iç saha maçı yok. bilete 15 YTL versen ne olur 10 YTL versen ne olur.

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderen: kozakcı
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 16:38
gerekli tenzilat yeni kombine çıkarılarak zaten yönetim tarafından yapılmıştır biletler ucuzlasın diyen kardeşlerimize bi zahmet lütfen kombine alsınlar yönetim ayrıca öğrenci kardeşlerimize öğrenci pasolarını göstermek koşuyla öğrenci indirimi yapsın derim bana gelince ben zaten kombine sahibiyim bilet fiatları ne olursa olsun fark etmez

-------------
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.

Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 16:52
GELİYORUZ KARŞIYAKA SEMTİNDEN!

Eskişehir deplasmanı plan ve programı haberin devamındadır.

Karşıyaka Taraftarlar Derneği tarafından organize edilen Eskişehir deplasmanına hedef 15 otobüs gitmektir. Dernek Yönetiminden yapılan açıklamaya göre Eskişehir deplasmanına Otobüslerimiz Cumartesi gecesi Saat: 01:00'da ÇARŞI'dan hareket edecektir. İş adamları ve Yönetimle görüşmeler yapılıp Otobüs imkanı sağlanmaya çalışılacaktır. Hedefin 15 Otobüs olduğunu açıklayan Dernek Yönetimi 15 Otobüs sağlandığı takdirde Otobüslerin ücetsiz olarak kalkacağını, 15 otobüsü dernek yönetimi tamamlayamassa kişi başı 10 veya 15 ytl taleb edilecektir.

kskcarsi.org

-------------

Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 17:02
Artık, hiç bir maçtan önce şöyle yeneriz, böyle yeneriz, 3 atarız, 5 koyarız gibi söylemleri bırakalım. Maç sahada oynanıyor ve oynanmadan kazanılmıyor. Bu söylemlerle bu forum sayfalarını okuyan futbolcularımızda, ister istemez baskı oluşturuyoruz. Kendileri de gördüğümüz üzere bunlardan çok etkileniyorlar. Ayrıca bu söylemlerden sonra bizde hayal kırıklığı ve büyük üzüntülere boğuluyoruz.. Zaten takım elinden geleni yapıyor. Hepsi kazanmak için mücadele ediyor.
Top yuvarlak, ne kadar mücadele verirseniz verin, olmayınca olmuyor.. Mütavazi olalım, Madara olmayalım..

-------------

Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 17:05
Bakın maça daha 1 hafta var, adamlar organizasyonu netleştirmiş. İşadamlarından otobüs toplamaya başlamışlar.
Bizde ise son gün duıyuru yapılıyor. Otobüsler beleş olsa bile paralı diye yazılıyor, kimse gelmiyor.
Ayrıca 15 liralık biletler adamların umrunda bile değil, biletleri yönetim tarafından karşılanıp otobüslere dağıtılıyor. Kendi sahalarındaki maçlarda bile torbayla bilet dağıtılıyor bunların.

-------------

Gönderen: Tayfun
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 17:11

yeter artık   aylardır  bilet  fiyatlarını  konuşuyoruz   bu takıma  10  ytl  veremeyen zaten  maça  gelmesin  eskişehirliyim demesin.

-------------
tayfun

Gönderen: asssadza
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 17:16
Bilet fiyatları Karşıyaka maçında düşecektir.

-------------
Bir yaşam biçimidir Es Es...

Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 17:19
Alıntı yapılan asssadza

Bilet fiyatları Karşıyaka maçında düşecektir.
Alın buradan yakın...

-------------

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 17:28
    Bir ordusporlu, bir ksk´li ve Eskisehirsporlu´lu Arabistan'da yasak olmasina ragmen bir otelde içki içerken yakalanirlar... Mahkemeye çikarilirlar...

Karar IDAM... Itiraz ederler ve karar ömür boyu hapis cezasina çevrilir. Ama o gün, bayrama denk geldigi icin Prens Hazretleri cezayi kaldirip hepsine 20 kirbaç ceza verir. Bizimkileri sempatik buldugu için de bir kiyak daha yapip herkese cezasini hafifletmek için bir istek hakki tanir.

Ordusporlu: "Sırtıma bir yastik baglayın" der. 10 kirbaçtan sonra yastik paramparça olur ve pek fayda etmez.

Uyanik Karsıyakalı bunu görünce: "Sirtima iki yastik baglayin" der. Ama iki yastik bile 10 kirbaca dayanmaz.

Sira Eskişehirsporluya gelince Prens Hazretleri: "Bak ben de Esesliyim!!! Sana ceza vermek istemezdim ama ne yaparsin kurallar böyle.Bu yüzden sana iki istek hakki veriyorum"

"Peki" der Esesli:"O zaman bana 40 kirbaç vurulsun". Herkes saskina döner.

Prens Hazretleri: "Peki ikinci istegin nedir?" diye sorar... Esesli pis pis siritarak: "Karşıyakalıyı sirtima baglayin" der

Not:Alıntıdır.

-------------

Gönderen: esesserkan26
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 17:29
evet bılet fıyatları dussun es es gercek taraftar destegını arkaya alsın yeter artık yonetım 10 maclık kombıne cıkartıyorsun hıc demıyorsun 15 ytl yı veremeyenler bu kombıne parasını nasıl vereck bırden 100ytl burda dusmesın dıyen arkadaslar a ınanamıyorum heralde tuzları kuru bu arkadasların asgarı ucretlı adama sen dıyrosun kı gıt kombıne al yanı colugunun cocugunun rıskını feda et ev kıranı verme olmaz arkadaslar  ınsanın es es olan sevgısını para ıle olcuyorsunuz adamın cebınde parası yoktur senden benden fazla es es sevdalısıdır ve kendı kendısını yıyordur ben nasıl maca gıdemıyorum dıye parası olsa vermeyeckmı gucu yetse kombıne almayack mı alacak ama yoksa ne yapsın ben sezon absında aldım kombınemı ve dussun dıye ınat edıyorum cunku bos bır es es trıbunu benı kahredıyor ınanın gecen hafta acık kombınem varken kocaelı macında acık trıbun takıma destek vermıyor dıye gıttım kombınem varken para verdım bılet alıp ayder e gırdım benım gucum var olmayan ne yapsın BILET FIYATLARI DUSSUN BEN GERCEK O ESKI ES ES TARAFTARINI ISTIYORUM

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: eses35
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 18:03
Alıntı yapılan ercan26

Karşıyakayı yenmek bizim için tabiki önemlidir ama futbolcularımız nedense bizim için önemli olan maçları bu sene kazanamadılar.
Ben bu maçta berabere kalsak veya yenilsek bile (allah göstermesin) sezon sonunda ligin zirvesinde olacağımıza inanıyorum.
Puan sıralamasına bakarsanız 3-4 hafta önce ağlayan bu takımdan bir b.k olmaz diyen ordu,diyarbakır,karşıyaka taraftarı bile 2-3 maç kazanınca şampiyon olcağız diyebiliyor o yüzden ümidimizi ve inancımızı kaybetmeyelim bu ligin EN İYİ TAKIMIYIZ.
Sezon sonunda onlar ağlarken bizim bir elimizde rakımız bir elimizde biramız olacak BEN İNANIYORUM.

burada futbolcularının oyununa kimse birşey diyemez. oyunun gidişatı bir kişinin elinde oda metin diyadin. doğru futbolcuları doğru yerde oynatmıyor. oynaması gereken futbolcuları göremiyoruz. kendi düşüncesinde olan kötü futbolcuları ısrarla oynatıyor. bence bu sözylediğin bunlarla çelişmiyor...

Gönderen: asssadza
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 18:09
Bu hafta stadı doldurup,tezahüratlarla hem rakip takımı ve hakemleri baskı altına almalıyız,hemde televizyondan canlı yayınlanacak maçta tüm Türkiye'ye Es-Es taraftarını bir kez daha göstermeliyiz.

Çünkü;bu maçta bilet fiyatları :

-------------
Bir yaşam biçimidir Es Es...

Gönderen: kitapcıES
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 18:28
Alıntı yapılan asssadza

Bu hafta stadı doldurup,tezahüratlarla hem rakip takımı ve hakemleri baskı altına almalıyız,hemde televizyondan canlı yayınlanacak maçta tüm Türkiye'ye Es-Es taraftarını bir kez daha göstermeliyiz.

Artık mazeret kalmadı sanırım...

-------------
"YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA BİR YOL AÇACAĞIZ" HANNIBAL

Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 18:30
bilet fiyatları ile ilgili bilgi dogrumu.?

-------------
DK

Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 18:33
Alıntı yapılan asssadza

teşekkürler yönetim ,ne olursa olsun ister soğuk ister yağmur isterse kar ,stad dolacak gelenler daha sert ve istekli eses imizi sonuna kadar destekleyecek...

-------------

Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 18:34
Gerçekten bilet fiyatları düştümü arkadaşlar ?

-------------

Gönderen: esesreha
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 18:42
Nihayet yönetim kurulumuz akıllı bir kararla bilet fiyatlarını düşürdü.Haaların soğuk olması, kaybedilen puanlar taraftarımızın gelmemesine bilet fiyatlarıda etken olacaktı.Açık 5 ytl. kapalı 10 ytl. olması bir avantaj Atatürk ün ezeli rekabette dolması gerekiyor.Unutmayalım çirkef Ordu bizim maçımıza tribünde büyük destek sağlamıştı.Şimdi sıra bizde lütfen herkes maça diyorum.Benim kombinem var.Kombineyi biz avantaj için değil takımımıza destek olmak için alıyoruz.Diğer kombinesi olanlarında buna tepki göstereceğini sanmıyorum.Alınmış olan karar bence çok güzel oldu.

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 18:46
Alıntı yapılan AzTecK

İnanmazsan buraya bak... LOL

http://www.eskisehirspor.org/haber_detay.asp?sira=698 - http://www.eskisehirspor.org/haber_detay.asp?sira=698

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: GodLeSS
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 18:47
Gecen Seneyi daha dün gibi hatirliyorum bu sene daha bi baska oLucak.AngryAngryAngryAngry

-------------
Baska Diyenlere inat...!!!

Gönderen: Co®®ateC
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 18:53
Alıntı yapılan eskikurt

Alıntı yapılan asssadza

teşekkürler yönetim ,ne olursa olsun ister soğuk ister yağmur isterse kar ,stad dolacak gelenler daha sert ve istekli eses imizi sonuna kadar destekleyecek...

Anasayfaya tasınması gereken bi haber cok guzel olacak bu pazar cookBig%20smile

-------------
www.esesim.org

Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 18:54
Alıntı yapılan esmutlu

Alıntı yapılan AzTecK

İnanmazsan buraya bak... LOL

http://www.eskisehirspor.org/haber_detay.asp?sira=698 - http://www.eskisehirspor.org/haber_detay.asp?sira=698

O zaman ne diyoruz

Haftaya eskişehiri cehenneme çeviriyoruz

Bu arada yönetim kurulumuza teşekkürler gerçekten yerinde bir karar.

-------------

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 18:56
15000 kişiyi görürüz bu hafta stadda. Yönetime bilet fiyatları konusunda teşekkürler.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 18:59
Herhangi bir atraksiyon düzenLenecekmi ki yaw :S Geek

-------------

Gönderen: sinaneses
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 19:00
teşekkürler yönetim bu arada biletler ne zaman çıkacak hemen alalım bari kalmaz filan LOL

-------------
polatlı eses

Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 19:01
Alıntı yapılan omerbihlar

15000 kişiyi görürüz bu hafta stadda. Yönetime bilet fiyatları konusunda teşekkürler.

15-30 ytl biletler ile 10000 kişiye oynuyorduk bence 15000 kişiden fazla oluruz.

-------------

Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 19:01
arkadaşlar stad yetmeyebilir LOL

Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 19:02
Alıntı yapılan GodLeSS

Şov şart yeterli zamanımız var ama büyüklerimiz neder bilemeyiz.

-------------

Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 19:05
Alıntı yapılan AzTecK

Alıntı yapılan GodLeSS

Şov şart yeterli zamanımız var ama büyüklerimiz neder bilemeyiz.

DüzenLenmeLi gerci gecenLerde  karsiyakadaki Es-Es Li kardesLerimizin GeLirken MesaLe vs vs GetirecekLErini duymustum organize bi hareket gayet süper oLabiLir :DSmileWink

-------------

Gönderen: mkan_26
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 19:44

Yönetimimize böylesi önemli maçtan önce alınan karardan dolayı teşekkürler.Bu stad pazar günü dolar,karşıyakada Eskişehir cehennemi yaşar......

-------------
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..

Gönderen: metinyalin
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 19:58

Alınan bu mantıklı karardan dolayı yönetim kurulumuzu ve başkanımızı kutluyorum...

-------------
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org - http://www.marmarisESES.Org

Gönderen: esmesutes
Gönderi tarihi: 03/Ara/2007 saat 20:10
arkadaşlar yerel gazatelerde de yayımlansın bu haber yoksa kimse duymaz duyanlarda inanmaz ben bütün arkadaşlarıma e-mail ve sms gönderdim işallah haftasonu stad full dolu olur yönetime teşekkürlerClap

-------------
TEK DİLEĞİM ALLAHTAN SENİ ŞAMPİYON GÖRMEK

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com