eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 1-0 Karşıyaka

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 15:24
Kazanacağız. Önce taraftar inanmak zorunda.   
Yukarı
es-scre@m Liste gör
Deneyimli Yazar

Santiago Munez
Yer: Turkey
  Alıntı es-scre@m Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 15:25
Ordusporda bilet kim bilir 1 ytl di ya bizde zorlu maçlarda taraftar desteğine ihtiyacımız var sağolsun yönetim fiyatları kıpırdatmıyor . . 
Herşey para değil para için eses bir sende daha bu ligde kalmamalı !
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 15:25
herşeye rağmen benim EsEsime olan inancım sonsuz.artık mağlubiyeti unutup haftaya karşıyaka maçında tribünleri full doldurup kskyı baskı altına almalıyız.
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 15:26

Bu maçı ancak taraftar kazandırır. 15 liralık biletlere devam edilirse işimiz çok zor. Yap 5-10 lira taraftar alsın maçı. Ama hiç sanmıyorum, son çıkan kombinelerden sonra bu avel yönetim bilet fiyatlarını indirmez..

Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
es-scre@m Liste gör
Deneyimli Yazar

Santiago Munez
  Alıntı es-scre@m Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 15:27
Alıntı yapılan mehmet26eses

herşeye rağmen benim EsEsime olan inancım sonsuz.artık mağlubiyeti unutup haftaya karşıyaka maçında tribünleri full doldurup kskyı baskı altına almalıyız.

Bilet fiyatları malum stadın dolacağı bende şok yaratır
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 15:28
Alıntı yapılan eskikurt

Alıntı yapılan forum26

Taraftar baskısı çok önemli.Ordu taraftarı ile maçı aldı.Artık kendi sahamızdaki maçlarda rakiplerimiz taraftar baskısını hissetmeli kardeş bile olsalar...
bilet fiyatını 15 ytl yaparsan ne taraftar kalır nede baskısı .
Bu konu çok yazıldı çok tartışıldı. Hiç bir yere de varılamadı. Taraftar haklıdır, çünkü herkes 15 lira veremeyebilir. Yönetim haklıdır, çünkü geçen seneki gibi bilet fiyatlarını indirirseler çekirdekçi diye tabir edilen taraftarın aldığı kombine sayısında düşüş olacak. Yani işin içinden çıkmak mümkün değil. Yönetimin çıkardığı son kombinelerden sonra artık bu tartışmanın kapanması gerekir. İlk yarının son iç saha maçı. Herkesin fedekarlık yaparak tribüne koşması gerekir.
Yukarı
eski_nfr Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

memet
  Alıntı eski_nfr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 15:36
ya bir mac herseyi goz ardı etcez trıbunun full cekmemız lazım yenmemız lazım artık 3 haftadır doya doya es es cekemıyoruz bea takıma inancımızda sarsılıyo artık 19 mac daha var ama inş.6 puan alır ve kapatırız ilk sezonu
ne zaman gelecek o buyuk gece turlar atacagız ESKİŞEHİRDE
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 15:37
geçtiğimiz sezon bu takım gol sıkıntısı çekerken geriden gelip 3-4 gol atan ,cansiperhane oynuyan 2 savunma adamını gönderir yerine tufan gibi  bırakın gol atıp takımı rahatlatmayı asli görevini dahi yapamayan m.akif gibi oyuna hiçbirşey katamayan sadece top kaptırmaya yarayan adamlarla bu zorlu dikenli yola girersen işte sonuç bu olur kimse kalkıp bu zihniyetin iyi hoca olduğunu savunmasın sezon başından bu yana birçok hatası var ve sonuca hep tesir ediyor ayrıca takımı savunma anlamında iyi çalıştırdığınıda zannetmiyorum
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 15:42
bu maçı alamazsak ilk 6 için hesap yapalım artık
her maç olduğu gibi yine diyeceğiz stad dolsun falan ama dolmayacak olmayacak
açık bağırmayacak baskı olmayacak aha buraya yazıyorum
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
eskikurt Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
  Alıntı eskikurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 15:43
ksk macı metin hoca için çok kritik bir mac olacak ,allah göstermesin bu macta kaybedilecek 1 puan dahi hocanın koltuğunu sallar.
en büyük eses gerisi hikaye
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır