eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 2020-2021 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ender26eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Hamburg
Online Durum: Offline
  Alıntı Ender26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2020 saat 09:13
Bu sezon yine Boluspor son hafta,4 sezon oldu nasil fikstüre cekiliyor anlamadim.
3G:CEPIM VAR HATIM YOK,CEPIM VAR KONTÖRÜM YOK,CEPIM VAR GÖRÜNTÜM YOK!
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2020 saat 14:17
2008 de son maçımız bolu ile idi ve üst lige çıktık. bir sene önce ise küme düştük ama corona sayesinde ligde kalmış sayıldık.

umarım genç takımımız giderek açılır ve ligi üst sıralarda bitiririz.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2020 saat 15:23
Ahmet Abi cok ozur dileyerek icten soruyorum dedigine inaniyormusun Benim sahsi gorusum rezil kepaze olup alt lige duscez ornek gazisehir hazirlik maci 5 0 osmanlidan puan alacagimiza ben zerre inanmiyorum
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2020 saat 17:20
kadromuz 3 kişi hariç çok genç. eğer primleri ödeyebilirsek ve bu takıma sahip çıkarsak gençler her geçen maç kendilerini geliştirecektir.

ayrıca bazı oyuncularımız oldukça kaliteli. bu sene iki tanede zenci oyuncumuz var.

ancak işimiz zor. takım olamazsak ve takıma sahip çıkamazsak averaj takımı oluruz.

ilk başta dediğim gibi futbolculara çıkış yolunun sportif başarı olduğunu aşılarsak ve primlerini ödeyerek geçimlerini sağlayabilirsek her geçen maç gençler daha iyi seviyeye gelecektir.

bunu yapamazsak hafta sonu bizim için kabus olur.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
br_65 Liste gör
Yazar

Melih Y.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı br_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2020 saat 22:16
Ben de bu görüşe katılıyorum. Yandık bittik demenin kimseye bir faydası yok. Ne olursa olsun bu çocukların hepsi birer değer. Eskişehirspor 1 sezonluk takım değil. Düşsek de kalsak da bu çocuklara destek olmamız gerekiyor. İyi olan satılır para eder, gitmeyen kalır gerek bu ligde gerek bi alt ligde yine bizimle savaşır. Ama köstek olursak ne para kazanabilir bu kulüp ne de puan. Her şeyi bırakın 2 sezon önceki gençlerin ilk yarıdaki performansıyla biz ligde kaldık. Her an her şey olabilir. Elimizi kolumuzu bağlayıp, bakalım görelim umut varsa destekleriz mi diyeceğiz? Ben de bu takımın sonuna kadar kümede kalmaya oynayabileceğine inanıyorum. Ama bu bizim desteğimiz olmadan olmaz.

Bir de şu var. Bu takımdan bişey olmaz diyen renkdaşlarımızın en büyük isteği maddi kaynak değil mi? ( her ne kadar kaynağın her şey olmadığına inansam da) Peki bizim bişey olmaz dediğimiz takıma kim gelip de kaynak sağlar? Biz üstümüze düşeni yapalım. Biz önce inanalım, şehir de gelir arkamızdan gelir. Bir iki iyi sonuçla play off bile konuşmaya başlıyo herkes. Bence, İyi sonuçlarda da kötü sonuçlarda da ayaklarımızı yere basmalıyız. Taraftar olarak sakin kalmalı, hemen coşmamalı takımın üstünde boş yere baskı yaratmamalıyız. 30 puan toplama ihtimalimizin matematiksel olarak bitmediği haftaya kadar sakin kalmalıyız. Gerisi zaten yönetimin işi. Dediğim gibi bu sezon sadece üzerimize düşeni yapalım, fazlası zaten bu pandemi döneminde yapılamaz.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2020 saat 15:21
Eskisehirspor gur life hastanesi ile anlasti ayrica emniyet teskilati loca satin aldi
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2020 saat 15:19
Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören, Boffin'le telefonda görüştü. Başkan Akgören: Belçikalı'dan 1 aylık süre istedik. Süre vermedi. Avukatıyla görüşmemizi istedi. Eskişehirspor'a her an küme düşürme cezası gelebilir... Biz 520 bin Avro'nun tamamını nasıl yatıralım...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2020 saat 15:29
Akgören, “İki gün önce Federasyon Başkanı Nihat Özdemir ile bire bir görüşme şansım oldu. Transfer yasağının pandemi nedeniyle kaldırılması yönünde bir çalışma olup olmadığını sordum. Böyle bir çalışmanın olduğunu ancak henüz netleşmediğini söyledi. Netleşince zaten federasyon bu konu hakkında bir açıklama yapacaktır” dedi.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2020 saat 14:22
Eskişehirspor’da sözleşmesi sona eren Ekrem Kılıçarslan ve Alperen Kocabaş Süper Lig ekibi Konyaspor’a transfer olmaya çok yakın. Her iki oyuncunun Konyaspor’a transfer olup 1 yıllığına Eskişehirspor’a kiralanması bekleniyor
Yukarı
brkycolak Liste gör
Yazar

Berkay C.
Yer: İstanbul
  Alıntı brkycolak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2020 saat 23:21
Ozecoglu baskanin haberi umarim takima ve mevcut alacakli hesaplara zarar vermez. Ben akgoren yonetiminin ayakta alkislanmasi gerektigini dusunuyorum
Siyah Kırmızı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır