eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. LİG 13.HAFTA ESKİSEHİRSPOR-ÜMRANİYESPOR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2018 saat 19:30
   İbrahim Halilin baskı yediğimiz dakikalarda rahatlıkla karşı karşıya kalabileceği kontralarda acemice ofsaytta kalması 3-2yi yakalayamamamızın en önemli nedeni.Bugün ilk kez gerçekten korokor oynayan ve kalite olarak da rakibe ezilmeyen bir takım gördüm.
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2018 saat 19:52
maçın özetini üç kere izledim mevlütün kırmızı kart pozisyonunda bırakın kartı faul bile yok ama eyyamcı hakem götüne neft yağı sürülmüş gibi koşarak gidip kırmızıyı veriyor..bu çocuklar olağan üstü mücadele veriyorlar ama stadta bizim bu çocukların emeğine saygısı olmadan küfür edenleri kınıyorum..yazılacak söylenecek çok şey var ama Eskişehirsporumuzun bir an önce bu asalak yönetimden kurtulup gerekirse amatöre kadar düşüp yeni bir yapılanmaya gitmei şart...
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2018 saat 19:57
Bu çocuklara helal olsun, maça gelmeyen stadı boş bırakan taraftarada yazıklar olsun.
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2018 saat 20:14
Alıntı yapılan tepebaşılı26

maçın özetini üç kere izledim mevlütün kırmızı kart pozisyonunda bırakın kartı faul bile yok ama eyyamcı hakem götüne neft yağı sürülmüş gibi koşarak gidip kırmızıyı veriyor..bu çocuklar olağan üstü mücadele veriyorlar ama stadta bizim bu çocukların emeğine saygısı olmadan küfür edenleri kınıyorum..yazılacak söylenecek çok şey var ama Eskişehirsporumuzun bir an önce bu asalak yönetimden kurtulup gerekirse amatöre kadar düşüp yeni bir yapılanmaya gitmei şart...

Bence hakem çok iyiydi,gördüğünü çaldı.İkinci sarı tartışılır(ki bence topa dokunamadığı için istemeden de olsa rakibi engelledi)  ama yan hakem direk bayrak kaldırdı ve kart istedi.Orta hakemin yapabileceği bişey yoktu.Mevlütün her iki sarısı da çok tehlikeli atakları kesen görülmesi gereken kartlardı
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2018 saat 21:06
trıbünler espana girdi 2. yarıbaşı döndüm babama dedim ki gol yedik 2-1 ondeyız kardeş macta kalsan adama o şutu çektırmezdık neyse tribün liderleri acilen değişmesi gerekli
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2018 saat 21:19
Espana'ya ben de çıldırdım. Büyük bir gürültü ile ıslıkla başlamamız gerekirken yine tribünler eskiye döndü. Oyuncuların dikkati anında dağılıyor taraftarın oyuncuları maçın içinde tutması gerekiyor. Bu geri pastan yediğimiz golün benzerini Balıkesir'den yemiştik. Beni en çok sinirlendiren yaptığımız hatadan ders almamamızdı. Neyse Ümraniye gibi bir takımdan 1 puan almak kötü değil. Bu maçtan 3 puan alsaydık kredimiz artacaktı. Şimdi Afyon'dan mutlaka puan almamız lazım. Bana göre ilk yarının en önemli maçını haftaya oynayacağız. Ekrem, İbrahim gibi oyuncular motivasyonu bu maç düşmüş olabilir. Eksiklerimiz de var bunların etkisini azaltmak Fuat hocanın elinde şimdiden oyuncuların motive etmeli ve Afyon maçına hazırlamalı. Taraftar da hafta içi tesisleri moral için ziyarete gidebilir.

Taraftar hakkında bir yorum daha yapmak isterim. Ortalama sayımıza bakarsak bizim yaptıklarımızı başarabilecek taraftar sayısı yok denebilecek kadar az. Yine de gelmeyenler ayıp ediyor. Ben geçmiş yıllarda çok maç kaçırdım ama bu yıl özellikle hiçbir maçı kaçırmamaya çalışıyorum. Sağolsun futbolcular da içerideki maçlarda çok başarılı sonuçlar alıyor. Geçmiş 3-4 yıla bakarsak iç sahada bu kadar puan sanırım toplamamıştık. Maçlara ne olursa olsun gelmeye çalışalım. Başımızdaki yönetime ve zamanında onları protesto etmeyenlere ben de kızgınım ama takımı yalnız bırakmak olmaz.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2018 saat 22:00
Alıntı yapılan Ülkü Hoca

Çocuklar bugün çok iyi idi. Fuat Hoca da bir puan yazmıştır maç öncesi.Bu takıma bir santrfor bir de kaleci takviyesi bile ligde bırakır bizi.

Abi sana aynen katılıyorum.Kayacan Ofeudu ve bir iki oyuncu daha kalsaydı şu gençler ile ilk 6 hiç de zor değildi.Neyse önümüze bakacağız.Bizim ne yapıp edip ilk yarıyı en az 18 puanla kapatmamız lazım.İnşallah başarırız.Bu arada Elazığ maçı için yazmıştım burada da tekrar edeyim,olası bir düşmeme mücadelesinde ikili averaj çok önemli bana göre Afyon maçına beraberlik için çıkılmalı.Bana göre tabiki...
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2018 saat 22:55
Spor Toto 1. Lig’in 13. haftasında Eskişehirspor evinde Ümraniyespor ile berabere kalarak 1 puan aldı. Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa’nın cezalı olması sebebiyle takımın başına geçen Antrenör Zorluer, maç sonrasında yaptığı açıklamada iyi bir oyun sergilediklerini söyledi. 

“Umarım son 4 maçı da beklediğimiz puanı alarak tamamlarız” 

İlk yarıda Eskişehirspor’un oynayacağı son 4 maç için hedef koydukları bir puan olduğunu ifade eden Antrenör Zorluer, “Seyircimizin önünde onların desteği ile coşkulu bir şekilde oynadık. Bireysel hatalar yüzünden 2 gol yedik. Oyunsal anlamda da skorsal anlamda da iyi bir oyun sergiledik devre bitene kadar. İkinci yarıya tedirgin başladık. Sonra da golü yeyince, skoru korumak adına mücadele edip şoktan çıkmaya çalıştık. Zaman zaman kontra ataklarla gol bulmaya yöneldik ama son 20 dakikayı da 10 kişi oynayınca bu sefer tamamen skoru korumak adına mücadele ettik. 12 puanımız var. Bu 12 puanı da kendi sahamızda aldık. Hedef koyduğumuz bir puan var. 4 maçımız kaldı ilk yarı adına. O 4 maçı da beklediğimiz puanı alarak tamamlamak istiyoruz. İkinci yarıda her şey yolunda giderse Eskişehirspor'un özlediği o güzel dönemler için inşallah iyi bir şekilde start verip sezonu tamamlamak istiyoruz" şeklinde konuştu. 
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Mer Liste gör
Usta Yazar

Mertcan
Yer: İst - Plovdiv
  Alıntı Mer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2018 saat 23:29
Helal olsun gençlere , valla açıkcası kaybederiz diyordum ki 3 puanı elimizden kaçırdık , 1 puana üzülüyorm ama olsun böyle devam edelim , inşallah düşmeyeceğiz.
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2018 saat 11:59
   Bu maçta 1 puana üzüleceğim hiç aklıma gelmezdi. Evet klişe olacak belki ama, gerçekten de kazanılan 1 puan değil, kaybedilen 2 puan gözüyle bakıyorum ben olaya. Takım sezon başına nazaran önemli ölçüde yol katetmiş görünüyor. İç sahadaki performansı deplasmanlarda da gösterebilirsek ve basit bireysel hatalardan kurtulabilirsek, bu ligde bu çocuklarla epey ses getiririz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır