Sayfayı yazdır | Close Window

TFF 1. LİG 13.HAFTA ESKİSEHİRSPOR-ÜMRANİYESPOR

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=5038
Yazdırma tarihi: 02/Haz/2024 saat 23:43
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: TFF 1. LİG 13.HAFTA ESKİSEHİRSPOR-ÜMRANİYESPOR
Gönderen: esparta_ömer
Konu: TFF 1. LİG 13.HAFTA ESKİSEHİRSPOR-ÜMRANİYESPOR
Gönderi tarihi: 13/Kas/2018 saat 16:42
24.11.2018 Saat:16.00
Eskişehirpor-Ümraniyespor
Yer:Eskişehir Atatürk Stadyumu

Evimizde taraftar baskısı ile biraz daha üstün olduğumuz belli. Umarim gençler kendini bu maça iyi bir şekilde hazırlar ve 3 puan bizim olur.

-------------
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)

Yanıtlar:
Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 13/Kas/2018 saat 18:51
Çok zor maç inşallah gene 1 0 yeneriz leandrinho sivastada başımıza belaydi son 3 haftada çok formda dikkat etmek gerekir

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 13/Kas/2018 saat 19:33
ümraniyespor güçlü bir takım, fizik olarakda iyiler. savunma güvenliğini önplana almalıyız. kolay bir maç olmayacak.

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderen: akahraman57
Gönderi tarihi: 13/Kas/2018 saat 21:27
Fuat Çapa trtsporda

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 13/Kas/2018 saat 21:59
Defansı sağlam tutmalıyız,erken gol yememeliyiz,yersek çabuk moral olarak düşüyoruz

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 14/Kas/2018 saat 08:20
Ligde 12 hafta geride kalırken, Eskişehirspor’da İbrahim Halil Öner, Mehmet Feyzi Yıldırım ve Ekrem Kılıçarslan sarı kart sınırında yer alıyorlar. Kaptan Semih, Talha ve Mevlüt’ün 2'şer, Furgan, Fıratcan, Bedirhan, Mehmet Özcan, Muhammed, Alperen, Cemali ve Tolga’nın da 1'er sarı kartı var:
http://www.istikbalgazetesi.com/haber18.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=197845 - http://www.istikbalgazetesi.com/haber18.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=197845

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 15/Kas/2018 saat 09:48
kafa topu hakimiyetimiz yok bize atılan her serbest vuruşta her kornerde gözüm Bruno mezengayı arıror ama yok her maç 2-3 top çıkarıyordu rakip forvetin nereden kafa vuracağını biliyor oradan top çıkarıyordu şimdi bu eski futbolcularımızla sözleşme yenilemeyen hatta yenilenmediği için kalsınlar öyle diye 90+3 programında konuşan Murat DİRİ kına yaksın. Hala bu adama bu taraftarı temsil ettirenler başta ESTv olmak üzere hepsi takımın bu durumundan vebal altındalar.

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderen: KırmızıSimsek96
Gönderi tarihi: 16/Kas/2018 saat 21:41
Çok zor bir maç olacak.İnşallah bizim çocuklar milli takım arasını iyi değerlendirip seyircininde baskısıyla puan ya da puanlar alırlar.

-------------
SENİNLE DOĞMUŞUM SENSİZ ÖLEMEM...

Gönderen: legendboy26
Gönderi tarihi: 20/Kas/2018 saat 19:49
gazişehire benzer bir takım sağlam savunması var 0-0 a kilitleyebiliriz oyunu 1 puan kötü olmaz inş yenilmeyiz, kazanabilsek mükemmel olur ama sert maç geçer

Gönderen: 26birkannn
Gönderi tarihi: 22/Kas/2018 saat 12:34
Şu maçta 30 bin doldursak ne güzel olur.

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 22/Kas/2018 saat 17:27
Hedefi olan bir takım için 1 puan bile kıymetli
Evimizdeki seriyi bozmamalıyız

Gönderi tarihi: 22/Kas/2018 saat 20:32
Alıntı yapılan 26birkannn

Şu maçta 30 bin doldursak ne güzel olur.

imkansız e iyi dönemde bile 30 bini görmedik 20 bin bile olmaz çoğu kişi o gün işte ve o gün sınav var diye biliyorum 10 15 bine kemik Tayfa gelir

-------------

Gönderen: frk26
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 11:24
Zor ama imkansız değil puan almak aldırırsa yine puanı taraftar baskisiyla aldırır

-------------
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız

Gönderen: oğuz26
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 13:20
Arkadaşlar maraton üstten bilet alabilmek için Murat Diri'nin keyfini bekliyor. Yazıklar olsun böyle işe.

Gönderen: 26birkannn
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 13:52
Maça ilgi düşük sanırım.

Gönderen: mutluesesli
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 14:52
Bide 30binden bahsediliyor. Bu HÚ ve M Diri kulübün anasını s. ..ti hala onlardan medet umuluyor.

-------------
bu şehir başka şehir ;bu şehir ESKİŞEHİR

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 15:18
Sizin yapacağınız işe sokayım. Yanımıza arkadaşımızı maça getiremiyoruz. Boş statta bilet alamıyoruz.

Gönderen: Burak2626
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 15:41
Bomboş Stad Bide Maraton Üstü Açmamışlar Neymiş Maraton alt bitmeden Üst Açılmayacakmış İnsanlar istediği yerden bilet almak istiyo bravo size .

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 15:58
3 zenciyle başlıyorlar hadi hayırlısı.başarılar çocuklar.zor maç 1 puan iyidir.

-------------
Eskişehirspor Halkın Takımıdır

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 16:10
8 dakikada 2 gol pozisyonu verdik

-------------

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 16:26
yedik golü.atmadılar resmen kendi kendimize gol attık.

-------------

Gönderen: Ülkü Hoca
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 16:28
Yine kendi kendimize gol attık. Yazık sezonun en iyi futbolunu oynarken. Mevlüt'ün saçma sapan geri pasını kaleci Ekrem uzaklaştıramadı. Leandinho golü boş kaleye attı.

Gönderen: Turtle
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 16:30
Böyle yemeyin bari be çocuklar....
Adamlara hediye ediyoruz.

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 16:36
Helal Mehmet Feyzi 1-1

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 16:38
mehmet feyzi süper attı 1-1

-------------

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 16:39
süpersiniz çocuklar
gooooooooooollllll

-------------

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 16:39
Aslanlar 2-1 Alperen

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 16:40
iyi oynuyoruz.

-------------

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 16:43
fıratcan bugün çok iyi 2. golüde o attırdı

-------------

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 16:46
semih de harika

-------------

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 16:47
ilk yarı bitti 2-1

-------------

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 16:48
o değilde mehmet feyzinin golü haftanın golü seçilir.

-------------

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 16:48
İlk yarı sonucu 2-1. Takım sezonun en iyi oyununu oynuyor. İnşallah ikinci yarı da devam ederiz. Seyirci muhteşem bu arada.

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 17:04
ilk 20 dakika gol yememeliyiz

-------------

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 17:07
Ah kaleci ah!

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 17:08
yedik süper gol attılar 2-2 maç çok zevkli ama

-------------

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 17:16
harika pres yapıyoruz keşke ikinci yarı başladığında da yapabilseydik.

-------------

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 17:21
bir gol daha atabilirsek galip bitirriz.

-------------

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 17:33
kırmızı gördük mevlüt

-------------

Gönderen: Maverick26
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 17:33
Mevlüt Celik ikinci saridan kirmizi gördü

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 17:35
Bu kadar mücadeleye yazik oluyor gercekten, bu kadar cabuk sari veriyor hakemler bizim cocuklara

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 17:40
baskı yiyoruz yemeyelim 1 puan iyidir.

-------------

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 17:52
bitti 1 puan çok iyi

-------------

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 17:53
Maçı başlamadan 1 puan iyidir dediğim maçta, hiç bu kadar üzülmemiştim kaybettiğimiz 2 puana.
Aferin çocuklar onurlu mücadeleniz için...

KU

Gönderen: OZELES
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 17:55
İbrahim Halil, sen ofsaytı bilmiyon mu abicim? Senin maç boyunca ofsaytta durman yüzünden kaç pozisyon heba oldu. Ofsayttan çıkmadığın için atılamayan paslar ile ölen pozisyonlar da cabası.

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 17:56
yalnız takım bu gün en iyi topunu oynadı helal olsun.Özelikle Fıratcan çok çok iyiydi.Semih her hafta zaten takımın en iyisi.

-------------

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 18:04
Çocuklar bugün çok iyi idi. Fuat Hoca da bir puan yazmıştır maç öncesi.Bu takıma bir santrfor bir de kaleci takviyesi bile ligde bırakır bizi.

Gönderen: Diriliş26
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 18:10
ibrahim halil çok vasat. Kaleciye diyecek birşeyim zaten yok. Bruno ve Kayacan kalsaydı bile en azından 4-5 puan fazla alabilirdik. Genede emeklerine sağlık gençlerin.

Gönderen: anil_es
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 18:41
cok onemli uc mac var onumuzde. tahminimce dusme hattinin ustunde bitirecegiznilk yariyi. elazig ve afyon'la hatta adana ile ikinci yarida iceride oynayacak olmamiz da avantaj.
eksi puan cezasi almazsak devre arasi tahtayi acamasak bile dusmeyiz bence.

-------------
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 19:28
Bu yılın en büyük kazanımı bu gençler. Bugün harika oynadılar, 10 kişi kalınca bile başabaş mücadele devam etti. Transfer tahtası açılamasa bile puan silme cezalarının önüne geçmek için (UEFA?) sanırım önce o borçlara öncelik vermek gerekecek. Bu takım ligde kalır, yeter ki puan silme cezası gelmesin ve HÜ ve avanesi gitsin, kayyuma kalacaksa da kalsın, tüm şehir sahip çıkar o zaman. Bunlara güvenen yok, gelecek paraya da konarlar, saçma sapan yerlere de harcarlar. Sezon başında oynatamayacağı fubolcuları transfer eden, onlara da borçlanan, takımda kalabilecek birkaç kaliteli futbolcuyu tutmayan ve hem suçlu hem güçlü gibi de hala yönetimi kimseye bırakmayan bu kişilerden hesap soramadan bekliyoruz bakalım. İnşallah Fuat Hocanın ve bu gençlerin çabaları boşa gitmez.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: faust
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 19:30
   İbrahim Halilin baskı yediğimiz dakikalarda rahatlıkla karşı karşıya kalabileceği kontralarda acemice ofsaytta kalması 3-2yi yakalayamamamızın en önemli nedeni.Bugün ilk kez gerçekten korokor oynayan ve kalite olarak da rakibe ezilmeyen bir takım gördüm.

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 19:52
maçın özetini üç kere izledim mevlütün kırmızı kart pozisyonunda bırakın kartı faul bile yok ama eyyamcı hakem götüne neft yağı sürülmüş gibi koşarak gidip kırmızıyı veriyor..bu çocuklar olağan üstü mücadele veriyorlar ama stadta bizim bu çocukların emeğine saygısı olmadan küfür edenleri kınıyorum..yazılacak söylenecek çok şey var ama Eskişehirsporumuzun bir an önce bu asalak yönetimden kurtulup gerekirse amatöre kadar düşüp yeni bir yapılanmaya gitmei şart...

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 19:57
Bu çocuklara helal olsun, maça gelmeyen stadı boş bırakan taraftarada yazıklar olsun.

Gönderen: faust
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 20:14
Alıntı yapılan tepebaşılı26

maçın özetini üç kere izledim mevlütün kırmızı kart pozisyonunda bırakın kartı faul bile yok ama eyyamcı hakem götüne neft yağı sürülmüş gibi koşarak gidip kırmızıyı veriyor..bu çocuklar olağan üstü mücadele veriyorlar ama stadta bizim bu çocukların emeğine saygısı olmadan küfür edenleri kınıyorum..yazılacak söylenecek çok şey var ama Eskişehirsporumuzun bir an önce bu asalak yönetimden kurtulup gerekirse amatöre kadar düşüp yeni bir yapılanmaya gitmei şart...

Bence hakem çok iyiydi,gördüğünü çaldı.İkinci sarı tartışılır(ki bence topa dokunamadığı için istemeden de olsa rakibi engelledi)  ama yan hakem direk bayrak kaldırdı ve kart istedi.Orta hakemin yapabileceği bişey yoktu.Mevlütün her iki sarısı da çok tehlikeli atakları kesen görülmesi gereken kartlardı

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 21:06
trıbünler espana girdi 2. yarıbaşı döndüm babama dedim ki gol yedik 2-1 ondeyız kardeş macta kalsan adama o şutu çektırmezdık neyse tribün liderleri acilen değişmesi gerekli

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 21:19
Espana'ya ben de çıldırdım. Büyük bir gürültü ile ıslıkla başlamamız gerekirken yine tribünler eskiye döndü. Oyuncuların dikkati anında dağılıyor taraftarın oyuncuları maçın içinde tutması gerekiyor. Bu geri pastan yediğimiz golün benzerini Balıkesir'den yemiştik. Beni en çok sinirlendiren yaptığımız hatadan ders almamamızdı. Neyse Ümraniye gibi bir takımdan 1 puan almak kötü değil. Bu maçtan 3 puan alsaydık kredimiz artacaktı. Şimdi Afyon'dan mutlaka puan almamız lazım. Bana göre ilk yarının en önemli maçını haftaya oynayacağız. Ekrem, İbrahim gibi oyuncular motivasyonu bu maç düşmüş olabilir. Eksiklerimiz de var bunların etkisini azaltmak Fuat hocanın elinde şimdiden oyuncuların motive etmeli ve Afyon maçına hazırlamalı. Taraftar da hafta içi tesisleri moral için ziyarete gidebilir.

Taraftar hakkında bir yorum daha yapmak isterim. Ortalama sayımıza bakarsak bizim yaptıklarımızı başarabilecek taraftar sayısı yok denebilecek kadar az. Yine de gelmeyenler ayıp ediyor. Ben geçmiş yıllarda çok maç kaçırdım ama bu yıl özellikle hiçbir maçı kaçırmamaya çalışıyorum. Sağolsun futbolcular da içerideki maçlarda çok başarılı sonuçlar alıyor. Geçmiş 3-4 yıla bakarsak iç sahada bu kadar puan sanırım toplamamıştık. Maçlara ne olursa olsun gelmeye çalışalım. Başımızdaki yönetime ve zamanında onları protesto etmeyenlere ben de kızgınım ama takımı yalnız bırakmak olmaz.

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 22:00
Alıntı yapılan Ülkü Hoca

Çocuklar bugün çok iyi idi. Fuat Hoca da bir puan yazmıştır maç öncesi.Bu takıma bir santrfor bir de kaleci takviyesi bile ligde bırakır bizi.

Abi sana aynen katılıyorum.Kayacan Ofeudu ve bir iki oyuncu daha kalsaydı şu gençler ile ilk 6 hiç de zor değildi.Neyse önümüze bakacağız.Bizim ne yapıp edip ilk yarıyı en az 18 puanla kapatmamız lazım.İnşallah başarırız.Bu arada Elazığ maçı için yazmıştım burada da tekrar edeyim,olası bir düşmeme mücadelesinde ikili averaj çok önemli bana göre Afyon maçına beraberlik için çıkılmalı.Bana göre tabiki...

-------------

Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 22:55
Spor Toto 1. Lig’in 13. haftasında Eskişehirspor evinde Ümraniyespor ile berabere kalarak 1 puan aldı. Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa’nın cezalı olması sebebiyle takımın başına geçen Antrenör Zorluer, maç sonrasında yaptığı açıklamada iyi bir oyun sergilediklerini söyledi. 

“Umarım son 4 maçı da beklediğimiz puanı alarak tamamlarız” 

İlk yarıda Eskişehirspor’un oynayacağı son 4 maç için hedef koydukları bir puan olduğunu ifade eden Antrenör Zorluer, “Seyircimizin önünde onların desteği ile coşkulu bir şekilde oynadık. Bireysel hatalar yüzünden 2 gol yedik. Oyunsal anlamda da skorsal anlamda da iyi bir oyun sergiledik devre bitene kadar. İkinci yarıya tedirgin başladık. Sonra da golü yeyince, skoru korumak adına mücadele edip şoktan çıkmaya çalıştık. Zaman zaman kontra ataklarla gol bulmaya yöneldik ama son 20 dakikayı da 10 kişi oynayınca bu sefer tamamen skoru korumak adına mücadele ettik. 12 puanımız var. Bu 12 puanı da kendi sahamızda aldık. Hedef koyduğumuz bir puan var. 4 maçımız kaldı ilk yarı adına. O 4 maçı da beklediğimiz puanı alarak tamamlamak istiyoruz. İkinci yarıda her şey yolunda giderse Eskişehirspor'un özlediği o güzel dönemler için inşallah iyi bir şekilde start verip sezonu tamamlamak istiyoruz" şeklinde konuştu. 

-------------

Gönderen: Mer
Gönderi tarihi: 24/Kas/2018 saat 23:29
Helal olsun gençlere , valla açıkcası kaybederiz diyordum ki 3 puanı elimizden kaçırdık , 1 puana üzülüyorm ama olsun böyle devam edelim , inşallah düşmeyeceğiz.

Gönderen: OZELES
Gönderi tarihi: 25/Kas/2018 saat 11:59
   Bu maçta 1 puana üzüleceğim hiç aklıma gelmezdi. Evet klişe olacak belki ama, gerçekten de kazanılan 1 puan değil, kaybedilen 2 puan gözüyle bakıyorum ben olaya. Takım sezon başına nazaran önemli ölçüde yol katetmiş görünüyor. İç sahadaki performansı deplasmanlarda da gösterebilirsek ve basit bireysel hatalardan kurtulabilirsek, bu ligde bu çocuklarla epey ses getiririz.

Gönderen: mutluesesli
Gönderi tarihi: 25/Kas/2018 saat 13:06
Çok değil Kayacan Ofi Hürriyet bu çocukların yanında olsa şuan ilk 6 daydik.

-------------
bu şehir başka şehir ;bu şehir ESKİŞEHİR

Gönderi tarihi: 25/Kas/2018 saat 13:22
Eskişehirspor taraftarları Ümraniyespor ile oynanan karşılaşmada takımına müthiş destek verdi. Yaklaşık 8 bin taraftar kritik maçta takımlarını yalnız bırakmadı. Bir dakika olsun susmayan Es Es taraftarı sahada adeta 12 numara gibiydi. Taraftarlar maç sonu takımının gösterdiği performanstan ötürü ayakta alkışlamayı ihmal etmedi

-------------

Gönderen: KırmızıSimsek96
Gönderi tarihi: 25/Kas/2018 saat 16:15
Yav abicim kaç maç oynamışsın hala daha basit goller yiyorsun 1 dk içinde 10 defa ofsayta dşüyorsun çocuklar yetenekli ama biri şunlara futbolu öğretsin ben kazanılan 1 puana sevinemedim açıkca yenebileceğimiz bir maçtı umarım bu basit hatalar giderilir...

-------------
SENİNLE DOĞMUŞUM SENSİZ ÖLEMEM...

Gönderen: erkaneses2626
Gönderi tarihi: 25/Kas/2018 saat 23:05
Alıntı yapılan mutluesesli

Vallah aynısını bende dusunuyorum en azından kalede kayacan kalsa suan 17-18 puanımız vardı

-------------
sadece eses

Gönderen: Daredevil
Gönderi tarihi: 26/Kas/2018 saat 00:04

Transfer tahtasının 60 tane dosya varken açılamayacağı kesin gibiyken (tesislerde daha kahvaltı dağıtamıyorsun, dosyaları nasıl çözeceksin komik), geçen seneki kadronun apar topar gönderilip oynatamayacağımız futbolcuların transfer edilmesinin sebebini bir türlü anlayamıyorum. işin en acip durumu şimdi eski 60 dosyaya bu sene transfer edip oynatamadıklarımız da eklenecek. yazık olacak yazık.

dediğiniz gibi geçen senenin kadrosu korunmuş olsa ilk altıdaydık. çok yazık oldu çok.

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 26/Kas/2018 saat 12:43
Yediğimiz ilk golden sonra taraftarın tepkisine el kol sallayan ve kendisini bir halt sanan kaleci bozuntusu Ekrem'in, sıçtığı bok daha şehri terketmemişken taraftara artislenmesini unutmayacağız.. Bizim geri zekalı, kaleyi tutturamayan rakiplerimize ve Semih-Mevlüt ikilisine dua etsin yavşak.. Kaleyi tutan 10 şut atsalar 8'i kesin gol olur..

Sen önce şu rezillğine bakta sonra taraftara el kol salla Ekrem Efendi.. Kale boş olsaydı da bu kadar yerdik herhalde..

http://www.2eylul.com.tr/Icerik/Haber/22060/yine-hatali-goller-yedik - http://www.2eylul.com.tr/Icerik/Haber/22060/yine-hatali-goller-yedik

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 26/Kas/2018 saat 13:54
Alıntı yapılan Daredevil

Transfer tahtasının 60 tane dosya varken açılamayacağı kesin gibiyken (tesislerde daha kahvaltı dağıtamıyorsun, dosyaları nasıl çözeceksin komik), geçen seneki kadronun apar topar gönderilip oynatamayacağımız futbolcuların transfer edilmesinin sebebini bir türlü anlayamıyorum. işin en acip durumu şimdi eski 60 dosyaya bu sene transfer edip oynatamadıklarımız da eklenecek. yazık olacak yazık.
dediğiniz gibi geçen senenin kadrosu korunmuş olsa ilk altıdaydık. çok yazık oldu çok.

Bu işlerde acemi olmasına rağmen Sinan başkan durumu fark edip takımı tamamen tutmuştu.Halil in bi halt becereceği yok.

-------------

Gönderi tarihi: 26/Kas/2018 saat 16:59
Tesislere gönderilen yiyecek içecek yardımlarını bari kilitli bir yere koysalardı.
Başkan onları da alıp, pazarda falan satmasa bari...

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com