eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Teknik Direktorumuz Yılmaz Vural

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2018 saat 08:07
Alıntı yapılan alyans9999

O sene biz küme düşmedik Bjk denilen şikeci takım sayesinde düşürüldük.Kümede kalma mücadelesi yaptığımız bütün takımlara yattı ve sezon sonu yattığı takımların en iyi oyuncularını kadrosuna kattı.Van a yattı Altay a yattı önüne gelene yattı şerefsizler.

hemde dorder dorder yemisti...
Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2018 saat 10:07
Alıntı yapılan müfitkabal

şu ortamda gelecek en mantıklı isim...önyargılarımızı kırmalıyız vede son 5 maçtan eniyi sonuçları alarak nasıl yırtarız ona bakmalıyız...
10 sene öncede kaleci Ferhat'a aman gelmesin "o gelirse asla maçlara gitmem", hatta maçgünü "stadın önünden bile geçmem" diyen bir sürü insan vardı vede gelmesin diye bu forumda kampanyalar başlatılmıştı...gerekçe olarakda Asaş-Oftaş maçlarımızda bizleri tahrik ederek çıldırtmasıydı...

giderkende aman gitmesin kalsın diye kampanyalar düzenlemiştik...kısaca işte biz buyuz...hele hele İstanbul'daki Diyarbakır ile oynadığımız yarı final maçında dakikalar 110 u gösteriyordu vede iş penaltılara doğru gidiyordu...tüm stad bir ağızdan adeta yalvarırcasına vede ağlarcasına Ferhattttt...Ferhattttt diye İnönü stadını inletirken oda taraftara dönerek tamam o iş kolay ben penaltılarda varım dercesine taraftara el işareti ile moral veriyordu...

malasef ama malesef bunların hepsi gerçek...ayrıca bu Yılmaz Vural'a karşı takınılan tavrıda birtürlü anlamıyorum...anlayan varsa yada niçin gelmemesi gerektiğini açıklayacak birisi varsa bizde öğrenmiş oluruz...

Yılmaz Hoca takımımıza hayırlı olsun...kendisi renkli vede hırslı birisidir...

aynen katılıyorum
yılmaz hocayla ile başlayıp küme düştüğümüz sene suçlu hocamı zafer tüzün mü Beşiktaş maçında boş kaleye golü atmayan zafer tüzün değilmiydi. Sonra fenere gidince sadık deda nın uyduruk 4 penaltısını da bize atan güya profesyonel zafer tüzün değilmiydi. Adam haklı olarak onu kadro dışı bırakmış hatırlıyorum beşiktaşı 2-0 yeniyorduk 3. golü boş kaleye atmadı son 20 dakika 3 gol yiyip evimizde 3-2 yenilmiştik biz unutmadık biliyoruz bu takımı o zaman kimin düşürdüğünü suçlu yılmaz hoca değildi.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2018 saat 10:16
yılmaz hocanın kurduğu o takım şampiyon olacak takımdı izin vermediler adam ne diyor önce futbolcularla konuştum diyor adam ayak oyunlarından çok çekmiş biri bu ülkenin gerçek okulunu okumuş lisanslı ilk hocası çalıştırdığı takımlarla defalarca feneri yenmiş biri asla takımını satmaz şu durumumuzda güvenilecek kişi oydu. Yönetimi bu kararından dolayı kutluyorum.
Hatta ne alaka diyeceksiniz seneye de beşiktaşa ve fenere hiç kimseden çekinmeden gollerini atan Batuhan karadenizi de takımda görmek isterim çocuk spor arabaya bindi diye aleyhinde bi sürü suçlama yapıldı niye gönderildi; küfür edilince tepki koydu diye, lütfen elinizi vicdanınıza koyun da bir de öyle düşünün o adama da haksızlık edilmişti. Oynamaya geldi geri gönderdiler küme düştük. Ne zaman anlıyacağız gerçekleri.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2018 saat 10:57
   Madem ki geldi.Madem ki kendine güveniyor o zaman şu son 5 maçta bütün hünerini göstersin ki ben ne kadar karekterini beğenmesemde zeki bir hoca olduğuna inanırım.Bizi lig de bıraksın biz de eski hesapların üzerine sünger çekelim.Yoksa bu kadar takımına gönül vermiş insanın ahını alır.Futbolculara da teknik heyete de söylüyorum yüreğinizle oynayın arkanızda ki destek süperlig te şampiyonluğa oynayan takımlarda yok.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2018 saat 14:59
Yılmaz hoca 5'te 5 yapacam diye takımı açık futbol oynatmaz inşallah.

Takımı tanımıyor.

Bizim defans yol geçen hanı.

Eğer hoca, klasik düşüncesi olan hücum futbolu oynatırsa inanın her maç 5'lik oluruz..
Her Zaman ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2018 saat 19:14
AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü, Eskişehirspor tesislerinde Kulüp Başkanı Halil Ünal ve kulüp yöneticilerine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.
Oldukça sıcak bir ortamda geçtiği gözlemlenen ziyarette Ünlü, Eskişehirspor’un yeni teknik direktörü Yılmaz Vural’a görevinde başarılar diledi. Sezonun bitmesine 5 hafta kala yapılan çalışmalar ve hazırlıklar konusunda bilgi alan Başkan Ünlü, "Odunpazarı ve Tepebaşı belediyelerinin açık hava alanları ve bilboard reklam gelirlerinin Eskişehirspor’a devredilmesi örneği gibi Büyükşehir Belediyesi’nin de reklam gelirlerini Eskişehirspor’a devretmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle AK Parti grubu olarak üzerimize düşeni yapacağız. Meclis Grubu olarak Büyükşehir Belediyesi’ne ait bilboard ve açık hava reklam alanlarının gelirinin Eskişehirsporumuza devredilmesi için meclis üyelerimizle kapsamlı bir çalışma başlattık, ilk meclis oturumunda yazılı önergemizi vereceğiz" dedi.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2018 saat 01:03
Ligde kalmaya çalışan Eskişehirspor, teknik direktör Yılmaz Vural ile anlaştı. Bazı taraftarların Vural’a tepkisi var. Bunun nedenlerini araştırdık...

Haber - Yorum: Cihan Yıldırım

Eskişehirspor ile Yılmaz Vural’ın yolları ilk kez 23 yıl önce kesişti. 94-95 sezonunda 1. Lig’e (Süper Lig) çıkma mücadelesi veren ESES, play-off’a kaldı. Candan Dumanlı ile yolları ayıran ESES, Vural ile anlaştı. Vural, Konya’daki maçlarda takımın başındaydı...

Eskişehirspor, üç maçın ardından 1. Lig’e yükseldi. Vural ile yola devam edildi. Vural ‘tek yetkili’ olarak transfer yaptı. Vural, Galatasaray’dan ‘yaşı ilerlemiş’ beş futbolcu aldı. O sezon 20’şi aşkın transfer yaptı. ESES, Fenerbahçe ile birlikte transfere en çok para harcayan takım oldu.

İlk yarının ortalarında Zafer Tüzün ile kavga eden Vural, gol kralı olan Tüzün’ü kadro dışı bıraktı. Kimileri bu kavga için ‘ESES için kötü günlerin başlangıcı’ diyor.

İlk yarı bitmeden Vural ile yollar ayrıldı. Güvenç Kurtar geldi ama ESES’i kurtaramadı! O sezon ligden düştük. Sonra kendimize gelmemiz yıllar sürdü...

Vural ile yıllarca karşılaşmadık. Vural, 2008’deki Türkiye Kupası maçında Antalya’nın başındaydı. ESES taraftarı “Konya'da şov yaptığını, komisyonlar aldığını, ESES’imi sattığını, unutmadık Yılmaz Vural“ tezahüratıyla Vural’a tepki gösterdi.

Vural, geçen yılki play-off finalinde de Göztepe’nin hocasıydı. Maç sonunda ‘sevinçten’ attığı takla hala taraftarın tepkisini çekiyor. Vural, 11 Şubat’ta Giresun Teknik Direktörü olarak Eskişehir’e geldi. Taraftar ‘Takla atsana Yılmaz Vural’ tezahüratıyla tepkisini dile getirmişti.

Eskişehirspor ile Vural’ın yolları bir kez daha kesişti. Çok önemli beş haftada takımın başında taraftarın pek içine sinmeyen Yılmaz Vural var.

Allah sonumuzu hayretsin...
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2018 saat 08:53
Güray;
Yazı uzun olduğu için kopyalamadım...bu tepkilerin hepsi duygusal, geçici vede boş...
Bu taraftar, oynadığımız maçlarda bizleri çılgına çeviren Asaş/Oftaş kalecisi Ferhat’ı kurtarıcı olarak kabul ettiyse...
Bu taraftar “hırsız” diye yıllarca hakaret ettiği ama birtürlüde vazgeçemediği Halil’i başkan olarak içine sindirdiyse...
Yılmaz Vural’ı fazla değil bir maç sonra helede Rize’den iyi bir sonuçla dönerse vallahide baştacı yapar...ahada bende buraya yazıyorum...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı frk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2018 saat 10:25
Öyle yada böyle kolay kolay kimsenin kabul edemeyeceği bir gorevi ve ruhsuz gurursuz bir oyuncu grubunu kabul etti allah onunda bizimde yüzümüzü kara çıkarmasın inşallah ligde nasıl kalirizi tartışmaktan başka hiçbir şeyi şu an dusunemeyiz
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
Da Da Ding Liste gör
Yazar

Cihancan
  Alıntı Da Da Ding Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2018 saat 11:01
bi çok insan yılmaz vuralı sevmiyo, ama işe futbol psikolojisi açısından bakarsak aslında doğru karar. yılmaz vuralı seven vardır, sevmeyen vardır, orasını bilemem. ama bu adam bu ülkede küme düşme hattındaki takımları çalıştırma anlamında inanılmaz tecrübeli. oyuncuları da motive edebileceğine inanıyorum.

benim yılmaz vural ile ilgili temel sorunum, haddinden fazla alay malzemesi vermesi piyasaya. bu sezon bizi kümede tutması halinde de, küme düşürmesi halinde de yollarımızı ayırmamız gerektiğini düşünüyorum. bize uzun vadeli plan yapabilecek, 5 yıl boyunca takımın başında durabilecek, kısa vadeli başarıya değil uzun vadede altyapıya ve gençlere yatırım yapabilecek bir hoca lazım.

yılmaz vuralın bunları yapabileceğini düşünmüyorum. ama bizi kümede tutma konusunda da bu adamdan daha uygun bi tercih olamazdı muhtemelen şu aşamada. hayırlısı olsun.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır