Sayfayı yazdır | Close Window

Teknik Direktorumuz Yılmaz Vural

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4991
Yazdırma tarihi: 10/May/2024 saat 12:58
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Teknik Direktorumuz Yılmaz Vural
Gönderen: cavki
Konu: Teknik Direktorumuz Yılmaz Vural
Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 15:20
ESKİŞEHİRSPOR'umuza hayırlı olsun...

http://www.milliyet.com.tr/yilmaz-vural-eskisehirspor-da---2641736-skorerhaber/ - http://www.milliyet.com.tr/yilmaz-vural-eskisehirspor-da---2641736-skorerhaber/

-------------
Sen sevdadan otesin ESESim..

Yanıtlar:
Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 16:35
Yilmaz Vural'in gelisi rötar yaptinca antrenman saat 17:00'ye alinmisti. Vural az once sehre giris yapti ve yonetimle regulatorde bulustu. Baskan ise İstanbul'da federasyonla gorusuyor.
Yilmaz Vural: Baskanla rakam konusmadik para verir vermez önemli degil burdan kazanacagimiz parya ihtiyacimiz yok. Bu kulup ligde kalacak
Yilmaz Vural: Teklif geldiginde Giresun'da yaptigim hatayi yapmayip oyunculari aradim ve sordum ondan sonra kabul ettim. Nasil ligde kalacagimizin formulunu konustuk

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 18:48
Alıntı yapılan Güray26ES

Teklif geldiginde Giresun'da yaptigim hatayi yapmayip oyunculari aradim ve sordum ondan sonra kabul ettim. Nasil ligde kalacagimizin formulunu konustuk

Merak ettim hangi oyunculari aradi acaba....

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 19:06

Eskişehirspor’un yeni Teknik Direktörü Yılmaz Vural, tesislere gelerek açıklamalarda bulundu.
Yücel İldiz’den boşalan Eskişehirspor teknik direktörlüğü görevine Yılmaz Vural getirildi. Tecrübeli çalıştırıcı bugün Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’ne gelirken, ayağının tozuyla açıklamalarda bulundu. Kalan 5 haftada 15 puan toplayacaklarını söyleyen Vural, takımının başında ilk antrenmanına çıkacak. Dün Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal’ın kendisini aradığını söyleyen Yılmaz Vural, daha öncesinde herhangi bir görüşmenin yapılmadığını aktardı. Başkan Ünal’ın "Sana ihtiyacımız var’ sözleri üzerine ücret konuşmadan Eskişehir’e geldiğini belirten Vural, ardından takım personeli ile selamlaştı.
Öte yandan sözleşmenin detayları önümüzdeki günlerde açıklanacak.

-------------

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 19:26
hayırlı uğurlu olsun Eskişehirli hoca olmazsa gelecek tek hoca oydu zaten.

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 19:29
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan Güray26ES

Teklif geldiginde Giresun'da yaptigim hatayi yapmayip oyunculari aradim ve sordum ondan sonra kabul ettim. Nasil ligde kalacagimizin formulunu konustuk

Merak ettim hangi oyunculari aradi acaba....

Semihi aramistir kimi arayacak başka

Gönderen: müfitkabal
Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 20:30
şu ortamda gelecek en mantıklı isim...önyargılarımızı kırmalıyız vede son 5 maçtan eniyi sonuçları alarak nasıl yırtarız ona bakmalıyız...
10 sene öncede kaleci Ferhat'a aman gelmesin "o gelirse asla maçlara gitmem", hatta maçgünü "stadın önünden bile geçmem" diyen bir sürü insan vardı vede gelmesin diye bu forumda kampanyalar başlatılmıştı...gerekçe olarakda Asaş-Oftaş maçlarımızda bizleri tahrik ederek çıldırtmasıydı...

giderkende aman gitmesin kalsın diye kampanyalar düzenlemiştik...kısaca işte biz buyuz...hele hele İstanbul'daki Diyarbakır ile oynadığımız yarı final maçında dakikalar 110 u gösteriyordu vede iş penaltılara doğru gidiyordu...tüm stad bir ağızdan adeta yalvarırcasına vede ağlarcasına Ferhattttt...Ferhattttt diye İnönü stadını inletirken oda taraftara dönerek tamam o iş kolay ben penaltılarda varım dercesine taraftara el işareti ile moral veriyordu...

malasef ama malesef bunların hepsi gerçek...ayrıca bu Yılmaz Vural'a karşı takınılan tavrıda birtürlü anlamıyorum...anlayan varsa yada niçin gelmemesi gerektiğini açıklayacak birisi varsa bizde öğrenmiş oluruz...

Yılmaz Hoca takımımıza hayırlı olsun...kendisi renkli vede hırslı birisidir...

-------------
üç büyük yok tek büyük var

Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 20:40
Eskişehirspor yeni Teknik Direktörü Yılmaz Vural'ın ekibinde Yardımcı Antrenör Mehmet Demirtaş, Yardımcı Antrenör İlyas Kahraman, Yardımcı Antrenör İzzet Karakulak, Yardımcı Antrenör Cenk Özcan, Yardımcı Antrenör Muhammed Türkmen, Kaleci Antrenörü Cemal Tosun ve Performans Uzmanı Barış Gürol yer aldı.

-------------

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 20:41
Alıntı yapılan müfitkabal

şu ortamda gelecek en mantıklı isim...önyargılarımızı kırmalıyız vede son 5 maçtan eniyi sonuçları alarak nasıl yırtarız ona bakmalıyız...
10 sene öncede kaleci Ferhat'a aman gelmesin "o gelirse asla maçlara gitmem", hatta maçgünü "stadın önünden bile geçmem" diyen bir sürü insan vardı vede gelmesin diye bu forumda kampanyalar başlatılmıştı...gerekçe olarakda Asaş-Oftaş maçlarımızda bizleri tahrik ederek çıldırtmasıydı...

giderkende aman gitmesin kalsın diye kampanyalar düzenlemiştik...kısaca işte biz buyuz...hele hele İstanbul'daki Diyarbakır ile oynadığımız yarı final maçında dakikalar 110 u gösteriyordu vede iş penaltılara doğru gidiyordu...tüm stad bir ağızdan adeta yalvarırcasına vede ağlarcasına Ferhattttt...Ferhattttt diye İnönü stadını inletirken oda taraftara dönerek tamam o iş kolay ben penaltılarda varım dercesine taraftara el işareti ile moral veriyordu...

malasef ama malesef bunların hepsi gerçek...ayrıca bu Yılmaz Vural'a karşı takınılan tavrıda birtürlü anlamıyorum...anlayan varsa yada niçin gelmemesi gerektiğini açıklayacak birisi varsa bizde öğrenmiş oluruz...

ben penalatılara bakamamış kapatmıştım sonra açtım 5-5 yazıyor ferhat kurtardı tekrar kapattım vay be neydi o yaaa tekrar izledim hala nefesim kesildi sanki.

https://www.youtube.com/watch?v=g2ljRcdzlAM

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 20:51

mufit bey ben geçmiş zaman hatırladığım kadarıyla olur olmaz oyuncuların transferinden sorumlu tutulmuş ve yüksek meblalar ödediğimizdi

şair fuzuli caddesinde sanırım birde işletme açmıştı diye aklımda kalan

ve ozamanki yıllarda şehrimizde cafe modası çoktu bir keresinde yanyana masalarda biz kağıt oynarken o okey masasında gibi hatırlıyorum sonraki günde maçımız vardı niye kampta değil falan olmuştuk...

benim aklımda kalanlar bunlar çok zaman geçti yanlış anlatıp suçlamakta istemem kendisini...

-------------

Gönderen: santi
Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 20:52
Yılmaz vural geldi bu saatten sonra biz taraftar ne yapabiliriz bunu konuşmak gerek. Lig bitsin bu takımda kalacak futbolcu sayısı 4-5 kişi diğerleri arkasına bakmaz toz olur. Samsun'u yeneriz, Antep yeneriz, yeneriz, yeneriz.. Balıkesir'i yeniyorduk, Altınordu'ya kaybetmezdik evimizde oynuyorduk, taraftar desteği ile kazanırdık.. sonuç? Mücadele etmeden, topunu oynamak yerine rakibe dayılık yaparak mı kazanacağız! İlk 11 futbolcusuna nasıl kızıyorsam, Eskişehirli genç kardeşlerime de kızıyorum nargile içmekten biraz antrenmanlara, maçlara odaklanın.

-------------
fethi , nihat , ender filelere gönder

Gönderen: Ahmet
Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 21:44
Bu adamı getirerek rahmetli başkan Aydın ARAT'ın kemiklerini sızlattınız. Esese gelecek başka hoca bulamadıysanız yardımcı antrenörle devam ederdik. Coşkun hoca olsaydı keşke nasılsa takımın kurtulma umudu çok zayıf. Bizim takım bunun gazıyla yürüyecek gibi durmuyor. Yılmaz Vuralın olumsuz etkileri ilk iç saha maçında ortaya çıkar. Demedi demeyin. Çünkü bu adamı sevenlerden dört kat fazla sevmeyeni vardır. (Ben de dahil) Genç kardeşlerimiz de büyüklerinden sorarak bu nefrretin nedenini öğrenebilir.

Gönderen: 26ss26
Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 22:00
Ahmet Bey o dönemi yaşayanlardansınız. Genç arkadaşlara anlatır mısınız ? Nedir bu nefretin sebebi?

Gönderen: Waddle
Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 22:07
GS'den alınan Kaleci Nezihi, Cihat, Kuzmanovski, Sedat, Benhur , işe yaramaz Nana ve Duah transferleri, kaptan Zafer Tüzün'ün kadro dışı bırakılıp kovulması bunların altında benim hatırladığım hoca suçlanmıştı!

Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 22:15
Alıntı yapılan Ahmet

Bu adamı getirerek rahmetli başkan Aydın ARAT'ın kemiklerini sızlattınız. Esese gelecek başka hoca bulamadıysanız yardımcı antrenörle devam ederdik. Coşkun hoca olsaydı keşke nasılsa takımın kurtulma umudu çok zayıf. Bizim takım bunun gazıyla yürüyecek gibi durmuyor. Yılmaz Vuralın olumsuz etkileri ilk iç saha maçında ortaya çıkar. Demedi demeyin. Çünkü bu adamı sevenlerden dört kat fazla sevmeyeni vardır. (Ben de dahil) Genç kardeşlerimiz de büyüklerinden sorarak bu nefrretin nedenini öğrenebilir.

Ahmet bey;
rahmetli başkanımız Aydın Arat’ın kemiklerini sızlatacak olay neymiş inanın bilmiyorum yazarsanız bizleri aydınlatmış olacaksınız...

-------------

Gönderen: Mer
Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 22:54
Hayırlı olsun inşallah ligde kalırız demek istiyorum ama mucize gerek.

Gönderen: alyans9999
Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 23:03
Alıntı yapılan Waddle

GS'den alınan Kaleci Nezihi, Cihat, Kuzmanovski, Sedat, Benhur , işe yaramaz Nana ve Duah transferleri, kaptan Zafer Tüzün'ün kadro dışı bırakılıp kovulması bunların altında benim hatırladığım hoca suçlanmıştı!

Gs lıları yönetim aldırdı,transfer sezonu bitmeden takım biraz kötü gitmeye başlayınca ki çok iyi başlamıştık lige alel acele kiralandılar.Yılmaz hoca Aydınspordan ,libero Erdoğan,sol kanat Hakan ve Ömer adındaki sandraforu aldırdı.Ertuğrul Sağlam ın Samsunspor dan 75 milyar rekor bonservis bedeliyle Bjk ye gittiği sene 125 milyar bonservis bedeliyle 3 tane 2. lig topcusu aldırdı.Rakamlarda yalnış hatırlıyor olabilirim ama asıl avantacı diye adının çıkması bu 3 transfer.O zaman 2 veya 3 yabancı futbolcu hakkı vardı,sezon başı Belçika gol kralını getirtdi anlaşamadık gitti,bir tane daha iyi bir siyahi yabancı getirtti hatta bizle anlaşamadı başka bir takımda çok iyi işler yaptı adını hatırlamıyorum.Bayram adında 3,lig gol kralını almışlardı çocuk gerçekten iyiydi 2.veya 3. hafta sakatlandı bir daha adını bile duymamıştık.

Gönderen: esist
Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 23:05
Rize 0
samsun 3
antep 3
Adana 0
bolu 0

6 puanla 37 puanda kalırız. Samsun Adana denizli ne yapacak?

Gönderen: alyans9999
Gönderi tarihi: 05/Nis/2018 saat 23:10
O sene biz küme düşmedik Bjk denilen şikeci takım sayesinde düşürüldük.Kümede kalma mücadelesi yaptığımız bütün takımlara yattı ve sezon sonu yattığı takımların en iyi oyuncularını kadrosuna kattı.Van a yattı Altay a yattı önüne gelene yattı şerefsizler.

Gönderen: genç26
Gönderi tarihi: 06/Nis/2018 saat 00:08
Fiyat konuşmadık diyor eğer ligte kalırsak Yücel hocanın aldının iki katını nasıl olsa alır. Düşersekte askeri üreten imza atmayacağı aşikar

Gönderen: cavki
Gönderi tarihi: 06/Nis/2018 saat 08:07
Alıntı yapılan alyans9999

O sene biz küme düşmedik Bjk denilen şikeci takım sayesinde düşürüldük.Kümede kalma mücadelesi yaptığımız bütün takımlara yattı ve sezon sonu yattığı takımların en iyi oyuncularını kadrosuna kattı.Van a yattı Altay a yattı önüne gelene yattı şerefsizler.

hemde dorder dorder yemisti...

-------------
Sen sevdadan otesin ESESim..

Gönderi tarihi: 06/Nis/2018 saat 10:07

aynen katılıyorum
yılmaz hocayla ile başlayıp küme düştüğümüz sene suçlu hocamı zafer tüzün mü Beşiktaş maçında boş kaleye golü atmayan zafer tüzün değilmiydi. Sonra fenere gidince sadık deda nın uyduruk 4 penaltısını da bize atan güya profesyonel zafer tüzün değilmiydi. Adam haklı olarak onu kadro dışı bırakmış hatırlıyorum beşiktaşı 2-0 yeniyorduk 3. golü boş kaleye atmadı son 20 dakika 3 gol yiyip evimizde 3-2 yenilmiştik biz unutmadık biliyoruz bu takımı o zaman kimin düşürdüğünü suçlu yılmaz hoca değildi.

-------------

Gönderi tarihi: 06/Nis/2018 saat 10:16
yılmaz hocanın kurduğu o takım şampiyon olacak takımdı izin vermediler adam ne diyor önce futbolcularla konuştum diyor adam ayak oyunlarından çok çekmiş biri bu ülkenin gerçek okulunu okumuş lisanslı ilk hocası çalıştırdığı takımlarla defalarca feneri yenmiş biri asla takımını satmaz şu durumumuzda güvenilecek kişi oydu. Yönetimi bu kararından dolayı kutluyorum.
Hatta ne alaka diyeceksiniz seneye de beşiktaşa ve fenere hiç kimseden çekinmeden gollerini atan Batuhan karadenizi de takımda görmek isterim çocuk spor arabaya bindi diye aleyhinde bi sürü suçlama yapıldı niye gönderildi; küfür edilince tepki koydu diye, lütfen elinizi vicdanınıza koyun da bir de öyle düşünün o adama da haksızlık edilmişti. Oynamaya geldi geri gönderdiler küme düştük. Ne zaman anlıyacağız gerçekleri.

-------------

Gönderen: levos26
Gönderi tarihi: 06/Nis/2018 saat 10:57
   Madem ki geldi.Madem ki kendine güveniyor o zaman şu son 5 maçta bütün hünerini göstersin ki ben ne kadar karekterini beğenmesemde zeki bir hoca olduğuna inanırım.Bizi lig de bıraksın biz de eski hesapların üzerine sünger çekelim.Yoksa bu kadar takımına gönül vermiş insanın ahını alır.Futbolculara da teknik heyete de söylüyorum yüreğinizle oynayın arkanızda ki destek süperlig te şampiyonluğa oynayan takımlarda yok.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderen: oneman
Gönderi tarihi: 06/Nis/2018 saat 14:59
Yılmaz hoca 5'te 5 yapacam diye takımı açık futbol oynatmaz inşallah.

Takımı tanımıyor.

Bizim defans yol geçen hanı.

Eğer hoca, klasik düşüncesi olan hücum futbolu oynatırsa inanın her maç 5'lik oluruz..

-------------
Her Zaman ESES

Gönderi tarihi: 06/Nis/2018 saat 19:14
AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü, Eskişehirspor tesislerinde Kulüp Başkanı Halil Ünal ve kulüp yöneticilerine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.
Oldukça sıcak bir ortamda geçtiği gözlemlenen ziyarette Ünlü, Eskişehirspor’un yeni teknik direktörü Yılmaz Vural’a görevinde başarılar diledi. Sezonun bitmesine 5 hafta kala yapılan çalışmalar ve hazırlıklar konusunda bilgi alan Başkan Ünlü, "Odunpazarı ve Tepebaşı belediyelerinin açık hava alanları ve bilboard reklam gelirlerinin Eskişehirspor’a devredilmesi örneği gibi Büyükşehir Belediyesi’nin de reklam gelirlerini Eskişehirspor’a devretmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle AK Parti grubu olarak üzerimize düşeni yapacağız. Meclis Grubu olarak Büyükşehir Belediyesi’ne ait bilboard ve açık hava reklam alanlarının gelirinin Eskişehirsporumuza devredilmesi için meclis üyelerimizle kapsamlı bir çalışma başlattık, ilk meclis oturumunda yazılı önergemizi vereceğiz" dedi.

-------------

Gönderi tarihi: 07/Nis/2018 saat 01:03
Ligde kalmaya çalışan Eskişehirspor, teknik direktör Yılmaz Vural ile anlaştı. Bazı taraftarların Vural’a tepkisi var. Bunun nedenlerini araştırdık...

Haber - Yorum: Cihan Yıldırım

Eskişehirspor ile Yılmaz Vural’ın yolları ilk kez 23 yıl önce kesişti. 94-95 sezonunda 1. Lig’e (Süper Lig) çıkma mücadelesi veren ESES, play-off’a kaldı. Candan Dumanlı ile yolları ayıran ESES, Vural ile anlaştı. Vural, Konya’daki maçlarda takımın başındaydı...

Eskişehirspor, üç maçın ardından 1. Lig’e yükseldi. Vural ile yola devam edildi. Vural ‘tek yetkili’ olarak transfer yaptı. Vural, Galatasaray’dan ‘yaşı ilerlemiş’ beş futbolcu aldı. O sezon 20’şi aşkın transfer yaptı. ESES, Fenerbahçe ile birlikte transfere en çok para harcayan takım oldu.

İlk yarının ortalarında Zafer Tüzün ile kavga eden Vural, gol kralı olan Tüzün’ü kadro dışı bıraktı. Kimileri bu kavga için ‘ESES için kötü günlerin başlangıcı’ diyor.

İlk yarı bitmeden Vural ile yollar ayrıldı. Güvenç Kurtar geldi ama ESES’i kurtaramadı! O sezon ligden düştük. Sonra kendimize gelmemiz yıllar sürdü...

Vural ile yıllarca karşılaşmadık. Vural, 2008’deki Türkiye Kupası maçında Antalya’nın başındaydı. ESES taraftarı “Konya'da şov yaptığını, komisyonlar aldığını, ESES’imi sattığını, unutmadık Yılmaz Vural“ tezahüratıyla Vural’a tepki gösterdi.

Vural, geçen yılki play-off finalinde de Göztepe’nin hocasıydı. Maç sonunda ‘sevinçten’ attığı takla hala taraftarın tepkisini çekiyor. Vural, 11 Şubat’ta Giresun Teknik Direktörü olarak Eskişehir’e geldi. Taraftar ‘Takla atsana Yılmaz Vural’ tezahüratıyla tepkisini dile getirmişti.

Eskişehirspor ile Vural’ın yolları bir kez daha kesişti. Çok önemli beş haftada takımın başında taraftarın pek içine sinmeyen Yılmaz Vural var.

Allah sonumuzu hayretsin...

-------------

Gönderi tarihi: 07/Nis/2018 saat 08:53
Güray;
Yazı uzun olduğu için kopyalamadım...bu tepkilerin hepsi duygusal, geçici vede boş...
Bu taraftar, oynadığımız maçlarda bizleri çılgına çeviren Asaş/Oftaş kalecisi Ferhat’ı kurtarıcı olarak kabul ettiyse...
Bu taraftar “hırsız” diye yıllarca hakaret ettiği ama birtürlüde vazgeçemediği Halil’i başkan olarak içine sindirdiyse...
Yılmaz Vural’ı fazla değil bir maç sonra helede Rize’den iyi bir sonuçla dönerse vallahide baştacı yapar...ahada bende buraya yazıyorum...

-------------

Gönderen: frk26
Gönderi tarihi: 07/Nis/2018 saat 10:25
Öyle yada böyle kolay kolay kimsenin kabul edemeyeceği bir gorevi ve ruhsuz gurursuz bir oyuncu grubunu kabul etti allah onunda bizimde yüzümüzü kara çıkarmasın inşallah ligde nasıl kalirizi tartışmaktan başka hiçbir şeyi şu an dusunemeyiz

-------------
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız

Gönderen: Da Da Ding
Gönderi tarihi: 07/Nis/2018 saat 11:01
bi çok insan yılmaz vuralı sevmiyo, ama işe futbol psikolojisi açısından bakarsak aslında doğru karar. yılmaz vuralı seven vardır, sevmeyen vardır, orasını bilemem. ama bu adam bu ülkede küme düşme hattındaki takımları çalıştırma anlamında inanılmaz tecrübeli. oyuncuları da motive edebileceğine inanıyorum.

benim yılmaz vural ile ilgili temel sorunum, haddinden fazla alay malzemesi vermesi piyasaya. bu sezon bizi kümede tutması halinde de, küme düşürmesi halinde de yollarımızı ayırmamız gerektiğini düşünüyorum. bize uzun vadeli plan yapabilecek, 5 yıl boyunca takımın başında durabilecek, kısa vadeli başarıya değil uzun vadede altyapıya ve gençlere yatırım yapabilecek bir hoca lazım.

yılmaz vuralın bunları yapabileceğini düşünmüyorum. ama bizi kümede tutma konusunda da bu adamdan daha uygun bi tercih olamazdı muhtemelen şu aşamada. hayırlısı olsun.

Gönderi tarihi: 07/Nis/2018 saat 11:55

Güray;
Yazı uzun olduğu için kopyalamadım...bu tepkilerin hepsi duygusal, geçici vede boş...
Bu taraftar, oynadığımız maçlarda bizleri çılgına çeviren Asaş/Oftaş kalecisi Ferhat’ı kurtarıcı olarak kabul ettiyse...
Bu taraftar “hırsız” diye yıllarca hakaret ettiği ama birtürlüde vazgeçemediği Halil’i başkan olarak içine sindirdiyse...
Yılmaz Vural’ı fazla değil bir maç sonra helede Rize’den iyi bir sonuçla dönerse vallahide baştacı yapar...ahada bende buraya yazıyorum...

abim ben sana katılıyorum yazıyı ben yazmadım kaynağı yazıyor cihan diye haberci ayrıca ferhat i dün gibi hatırlıyorum gittiğine çok uzulmustuk Asaş maçında stadda canlı izledim deli etmişti bizleri

-------------

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 07/Nis/2018 saat 22:47
İşte her zaman taraftar olarak ne zaman kime ne tepki vereceğimizi bilmediğimiz için bu rezillikleri yaşıyoruzya

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 07/Nis/2018 saat 22:49
Bu yılmaz Vural takımı ligdede bıraksa hiç kıymeti yok çünkü eskişehirsporda hala daha profosyonelce davranılmıyor

Gönderi tarihi: 07/Nis/2018 saat 23:45
Alıntı yapılan 26ss26

Ahmet Bey o dönemi yaşayanlardansınız. Genç arkadaşlara anlatır mısınız ? Nedir bu nefretin sebebi?

Ahmet bey;
rahmetli başkanımız Aydın Arat’ın kemiklerini sızlatacak olay neymiş inanın bilmiyorum yazarsanız bizleri aydınlatmış olacaksınız...

Süperlige çıkan takımda kaptan Zafer dışında Volkan, Veysel, kaleci Ömer gibi genç, yetenekli oyuncular vardı. Yılmaz Vural daha sonra yıllarca A milli takım kalesini koruyacak olan Ömer yerine GS den yaşlı ve GS nin kurtulmak istediği emeklileri aldı, kulübü gereksiz borca soktu. Bu oyuncular Kuzmanovski, Rahmetli Semih, geçen senelerde Akhisarı çalıştıran Cihat ve kaleci Nezihidir. Tam net bilemediğim bir rivayet daha var ki Gaziantepsporda oynayan ve daha sonra Romaya transfer olan Limanın ilk olarak Esese teklif edildiği, ancak Yılmaz hocanın transferinde etkisi olmadığı için istemediği konuşulur. Daha sonra bir TV programında rahmetli başkan Aydın Arat Yılmaz hocanın yüzüne karşı suçlamalarda bulunmasına rağmen hoca cevap verememişti. Takım kötü giderken kaptan Zaferle de sürtüşmeye girdi ve ayrıldı kendisinden sonra gelen Güvenç Kurtar da Kocaelispordan iki tane eski öğrencisi olan futbolcu transfer etti. Birinin adı Seferdi. Netice olarak bağıra bağıra küme düştük. Ayrıca Yılmaz hoca bizden sonra Sarıyeri çalıştırdı. İlk devre sonunda ikinci sırada olan takımını sırf TS dan teklif aldığı için yarı yolda bıraktı. O sezon Sarıyer de ikinci devre aldığı kötü sonuçlarla küme düştü. Kısacası Yılmaz hocayı seven sevsin. Ben yukarıda anlattığım nedenlerle Eseste olmasını kabullenemiyorum. Para konuşmadık muhabbetlerini de daha önce çok duyduk. Yarın öbür gün kendisine ödeme yapılmazsa TFF ye şikayet edince bedava mı gelmiş, kaça mal olmuş belli olur.    

Gönderen: karakteregitimi
Gönderi tarihi: 08/Nis/2018 saat 00:50
Yarin üç puan alsın, yaşa hocalar başlar.Kulüpler kişilere gore değil ilkelere gore yönetilmeli.Hoca artik gelmiş inşallah basarili olur ama kulüp kurumsallaşmalı ve ilkeler üzerinden yönetilmeli.Yıllardır yaşadığımız problemlerin kaynağında da ayni nedenler var.

Gönderen: 26birkannn
Gönderi tarihi: 08/Nis/2018 saat 12:56
Yılmaz Vural takımı ligde bıraksın o da kral olur. Yazık bu taraftara bizi birileri değil kendimiz bitirdik.

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 09/Nis/2018 saat 09:41
Yılmaz Vural geldiğinde 5 te 5 yapacağım demişti. 1. çinko Rize maçıyla geldi kutluyorum. kaldı 4 maç.

Harbiden bu durumda bize Yılmaz Vural Guardıola gibi geldi. bu haftaya kadar nerelerdeydin hocam.

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderen: EsArmaEs
Gönderi tarihi: 09/Nis/2018 saat 13:16
Eskisehirle anlasti dendigi an 5 te 5 maglubiyet demistim beni kesinlikle yaniltmayacak 4-1 le basladi . Wahh Es Es im Waaaaahhhhhh. Topcuyu al teknik direktöre vur yönetimi al sehrin ileri gelenlerine vur Waaahhh Es Es im Waaaahhhhhhh bagira bsgira gidiyosun

-------------
AnTiBiZaNs

Gönderi tarihi: 09/Nis/2018 saat 14:26
Bence samsun salaklik yapacak ve biz kurtarcaz onlar düşecek ama bu kesinlikle hocanın sayesinde olmicak bizden Bir halt olmaz

-------------

Gönderen: aykut_26_esk
Gönderi tarihi: 09/Nis/2018 saat 18:23
Yönetim bence hoca konusunda doğru bir iş yaptı. Bize bu noktadan sonra teknik taktik yapacak adam lazım değil takımı bizi ateşleyecek hoca lazım. Bunuda en iyi yapacak yılmaz hocaydı. Göreceğiz sonunne olacak.

Gönderen: Ercan26HH
Gönderi tarihi: 11/Nis/2018 saat 02:35
Yılmaz Hocam Ofedu yoksa U21 in golcüsünü oynat
çünkü kaybedeceğimiz daha ne kaldı.. Brunonun üstündeki
bu Gol atmama be birazda beceriksizliği varken deneyelim...

Gönderen: ekinoks_26
Gönderi tarihi: 11/Nis/2018 saat 21:30
Yılmaz hocam,
Bu sayfaları okuyorsanız, bu kulüpte forma giymiş ve az da olsa futbolu bilen birisi olarak genç Halil İbrahim'i antrenmanlarda gözlemenizi ve gerektiği anda oyuna sürmenizi öneririm.Yararlı olacaktır.
Sevgiler...

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderi tarihi: 11/Nis/2018 saat 21:36
Yılmaz Vural.Ben ilk defa böyle bir şey yaşıyorum. Camiadan federasyona kadar beni arayıp 'Eskişehirspor'a git, bu takım ligde kalmalı' dediler. O kadar önemli bir camia ve geçmişe sahip bir takım.

-------------

Gönderen: oneman
Gönderi tarihi: 12/Nis/2018 saat 16:12
"Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, Yılmaz Vural’ın, ‘Beni TFF’den aradılar. Eskişehirspor büyük bir camia, düşmesinler oraya git’ sözlerine ateş püskürdü. Karayılmaz, TFF’yi göreve çağırarak Vural’ın özür dilemesini istedi."
Kaynak: http://www.anadolugazetesi.com/eskisehirspor-da-yilmaz-vural-ozur-dilesin-79770.html

Yılmaz hoca her zamanki boş boşboğazlığını yaptı.

Ne gerek var bu laflara.

Gereksiz yere Samsun sporu motive ediyorsun, BİR!

Maçın hakemini bizim aleyhimize karar verecek pozisyona getiriyorsun, İKİ!

TFF'yi töhmet altına sokup, aman ESES'in yanında pozisyonda görünmeyeyim diye bize ters durmasını sağlıyorsun, ÜÇ!

Pimi çekilmemiş el bombası gibisin.

BİZİ DÜŞÜRMEYE Mİ GELDİN KARDEŞİM...

-------------
Her Zaman ESES

Gönderi tarihi: 12/Nis/2018 saat 16:14
Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, Yılmaz Vural’ın, ‘Beni TFF’den aradılar. Eskişehirspor büyük bir camia, düşmesinler oraya git’ sözlerine ateş püskürdü. Karayılmaz, TFF’yi göreve çağırarak Vural’ın özür dilemesini istedi.

Dehşetle karşıladık
Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karyılmaz dün basın toplantısı düzenleyerek, Vural’a tepki gösterdi. Karyılmaz, “Denizlispor’un ardından bu kez Eskişehirspor’da bir algı yaratılıyor. Ben de buradan söylüyorum Samsunspor küme düşmez. Bir antrenör emekçisi, ‘Beni TFF’den aradılar. Eskişehirspor büyük bir camia, düşmesinler oraya git’ demesini, dehşet içinde karşıladık” dedi.

Sizi kim aradı?
Karyılmaz ayırca Vural’ın özür dilemesini isterken TFF’yi göreve çağırdı, “Camiadan özür dilemesini bekliyoruz. Vural’a sesleniyorum, ‘Sizi federasyondan kim aradı. Size bu takımın küme düşmeyeceğini, önemli bir kulüp olduğunu, düşmemesi gerektiğini söyleyen kimse açıklasın. Türkiye Futbol Federasyonu disiplin kuruluna başvurumuzu yapacağız” ifadelerine yer verdi.

-------------

Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 12/Nis/2018 saat 16:26
Yilmaz Vural ceneni bi tut. Ligde birakacan mi yoksa reklam için mi geldin. Yenersek sanki tff ile yendik zannedecekler. Yenilirsek ne olacak.

Gönderen: karakteregitimi
Gönderi tarihi: 12/Nis/2018 saat 17:52
Gereksiz açıklamalar her zaman ters motivasyon yapar.Keske öyle konuşmasaydı.

Gönderen: cheviq
Gönderi tarihi: 13/Nis/2018 saat 13:41
Bugün ekşisözlükte hakkında şöyle bir şey yazılmış https://eksisozluk.com/entry/75976890 - https://eksisozluk.com/entry/75976890

Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 13/Nis/2018 saat 15:56
Alıntı yapılan cheviq

Bugün ekşisözlükte hakkında şöyle bir şey yazılmış https://eksisozluk.com/entry/75976890 - https://eksisozluk.com/entry/75976890

Bu gerçekse, federasyon beni istedi dedikten sonra ikinci rezalet konuşması.

Gönderen: lejyonnn
Gönderi tarihi: 13/Nis/2018 saat 18:19
bu adamın ne işi var ki zaten bu klüpte!!!

Yücel İldiz' den daha iyi bir teknik direktör mü Yılmaz Vural???

düşeceksekte kalacaksakta onunla olmalıydı bu

bide Yılmaz Vural' a futbol adamı diyenler var.. işi gücü reklam olmuş

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 13/Nis/2018 saat 18:50
Açıklamasında aslında bir şey yok ama yapmaması gereken bir açıklamaydı. Denizli ve Samsun başkanlarından sonra dost dediğimiz Adana Demirspor başkanı da bize sallamış. Geçen yıl da Adana Demirspor başkanı Adana'da 0-1 yendiğimiz maçta Eskişehirspor kollanıyor falan demişti. Şu takımların inadına keşke son maçlarımızı eze eze kazansak.

Gönderi tarihi: 13/Nis/2018 saat 19:24
Alıntı yapılan grezores

Açıklamasında aslında bir şey yok ama yapmaması gereken bir açıklamaydı. Denizli ve Samsun başkanlarından sonra dost dediğimiz Adana Demirspor başkanı da bize sallamış. Geçen yıl da Adana Demirspor başkanı Adana'da 0-1 yendiğimiz maçta Eskişehirspor kollanıyor falan demişti. Şu takımların inadına keşke son maçlarımızı eze eze kazansak.

keşke dicem ama bu ruhsuz takım berbat oyunla nasıl olcak o iş muamma üç senede bizi mahvettiler

-------------

Gönderen: besyo26
Gönderi tarihi: 14/Nis/2018 saat 13:29
Gereksize 4 maç dayanmak lazım.

-------------
'Meftunuyuz Hayranıyız '

Gönderi tarihi: 14/Nis/2018 saat 14:05
Yılmaz Vural'ın Eskişehirspor'a gidişiyle ilgili yaptığı açıklamalara bir tepki de Adana Demirspor'dan geldi.

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'un Başkanı Mehmet Gökoğlu, Eskişehirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural'ı kullandığı bazı ifadelerden dolayı kınadıklarını ve Türkiye Futbol Federasyonundan cevap beklediklerini söyledi.

Gökoğlu, Aytaç Durak Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Adana'da her kesimden destek beklediklerini belirtti.

Maddi anlamda kulübün zor günlerden geçtiğini ifade eden Gökoğlu, "Bu süreç zarfında gerekli desteği alamadık, yalnızız. Yarın bir gün bir kaç tane futbolcu fesih yapar giderse, üzülürüz." dedi.

Gökoğlu, yabancı futbolcular dahil olmak üzere ödemeler için 1,5 milyon liraya ihtiyaçları olduğunu dile getirerek, bu parayı bir ay içerisinde tedarik etmeleri gerektiğini vurguladı.

Yılmaz Vural'ın, "Beni TFF'den aradılar. Eskişehirspor çok büyük bir camia. Düşmemesi lazım. 'Oraya git' dediler." şeklindeki ifadelerini anımsatan Gökoğlu, "Eskişehirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural'ın yaptığı açıklamayı kınıyor ve Türkiye Futbol Federasyonundan cevap bekliyoruz. Yılmaz Vural, 5 maçlığına göreve geldi. Hemen arkasından bu açıklamayı yaptı." ifadelerini kullandı.

-------------

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 15/Nis/2018 saat 17:08
Döver valla hiç affetmez   

Gönderi tarihi: 15/Nis/2018 saat 17:15
Takım uzun haftalar sonra ilk kez kendine güvenen, rakibe oyunu kabul ettiren anlayıştaydı.
Oyuna müdahaleleri yerindeydi. 2.yarı takımın top çevirmesini tercih etti, bunda rakibe saygı anlayışı vardı. Yoksa Türkiye ligleri gol rekoru kırardık.

Teşekkürler hocam.

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 15/Nis/2018 saat 22:53
Fena dövecekti Semihi ama😎

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 16/Nis/2018 saat 09:27
Kaldı 3 maç. 3 maç sonunda ligde kalalım da herkes yoluna baksın.

maçı izlerken külübede Yılmaz Vural ı gördükçe bi değişik oluyorum.

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderen: Waddle
Gönderi tarihi: 16/Nis/2018 saat 09:49
Takımı ligde bırakarak camianın sevgisini kazanmak istiyorum dedi, bizi ligde bırakırsa ikinci Ferhat vakası olabilir :)

Gönderen: Mesut_ES_1971
Gönderi tarihi: 17/Nis/2018 saat 15:49
Bence bu ligin ve bizim takım gibi disiplinsiz takımlar için en iyi hoca seçimi, kendisi ile hemen anlaşılıp seneye devam edilmeli, süper lige çıkartırsa süper prim e anlaşılmalı, tüm topçulara bu prim en baştan verileceği beyan efilmeli. Nemiz eksik play off oynayan takımlardan, sadece disiplinimiz...

-------------
ESES li Doğmuşum

Gönderi tarihi: 17/Nis/2018 saat 20:27
Yılmaz Hoca yı severim neşeli, heyecanlı, şovmen vede renkli birisidir...ayrıca iyide bir taktisyendir...kendisi hakkında yapılan dedikodularada inanmıyorum (komisyonculuk gibi)...1996 da bizi onun düşürdüğünede inanmıyorum...çünkü o zaman çok acemi bir yönetim vardı...başkan rahmetli Aydın Arat ve yönetimde hiç kimse toptan anlamadığı gibi transfer yapmayı bile bilmiyorlardı vede transferde tüm yetkiyi Yılmaz Hocaya vermişlerdi...aslında hocanın aldırmak istediği ilk futbolcuları yönetim alamadı vede Galatasaray ın boşa çıkan yedeklerini bekledi...
başta transferi yönetim yapar hoca değil...belki hocanın ısrarla istediği 2-3 topçu alınabilir ama transferin tamamı hocaya yaptırılmaz...haaaaa yaptırılırsa ne olur???
işte bizde olduğu gibi olur vede ligin dibini boylarsın...

-------------

Gönderi tarihi: 20/Nis/2018 saat 20:22
Alıntı yapılan Mesut_ES_1971

Bence bu ligin ve bizim takım gibi disiplinsiz takımlar için en iyi hoca seçimi, kendisi ile hemen anlaşılıp seneye devam edilmeli, süper lige çıkartırsa süper prim e anlaşılmalı, tüm topçulara bu prim en baştan verileceği beyan efilmeli. Nemiz eksik play off oynayan takımlardan, sadece disiplinimiz...

aynen katılıyoruum yılmaz hoca gelsin diye yazmıştım o geldi çok doğru tercih.

-------------

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 26/Nis/2018 saat 07:09
Yılmaz Vural'dan ibretlik örnek:
http://www.gaziantep27.net/yilmaz-vuraldan-ibretlik-ornek-515994h.htm - http://www.gaziantep27.net/yilmaz-vuraldan-ibretlik-ornek-515994h.htm

Gönderi tarihi: 28/Nis/2018 saat 17:42
ligde kaldık. hadi git

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderen: CAPTAİN
Gönderi tarihi: 28/Nis/2018 saat 17:49
Devam edilmeli her türlü hedefli hedefsiz

Gönderi tarihi: 28/Nis/2018 saat 18:10
Bu topçularla play off oynatır hoca, kesinlikle kalmalı...

-------------
ESES li Doğmuşum

Gönderen: ezbol
Gönderi tarihi: 28/Nis/2018 saat 18:15
hocanin 2 hfta onceki aciklamalarini iyi dinlememissiniz belli.hoca ile uzun donem anlasilmis.onumuzdeki senede hoca bizimle.en buyik sıkınti transfer yasagı devam edecek gibi gorunuyor.belki cozulur

-------------
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.

Gönderi tarihi: 28/Nis/2018 saat 19:18
hocam ligte kaldık teşekkürler inş. seneye de beraber oluruz.

-------------

Gönderi tarihi: 28/Nis/2018 saat 19:25
Alıntı yapılan ezbol

hocanin 2 hfta onceki aciklamalarini iyi dinlememissiniz belli.hoca ile uzun donem anlasilmis.onumuzdeki senede hoca bizimle.en buyik sıkınti transfer yasagı devam edecek gibi gorunuyor.belki cozulur

Transfer yasağı bitti

Gönderen: esayhanes
Gönderi tarihi: 28/Nis/2018 saat 19:42
hocam tebrikler.

Gönderen: Leke
Gönderi tarihi: 28/Nis/2018 saat 20:40
Teşekkür edilip yollar ayrılmalı.

-------------
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.

Gönderen: yasin333
Gönderi tarihi: 28/Nis/2018 saat 20:50
Transfer cezamız kesin olarak kalkmıyor 1 sene ceza aldık ama bu ceza uzatılabilir Halil Ünal para bulursak yasağı kaldırırız demişti.Para bulunur mu bilinmez ama yasak kalkmazsa seneye maçlara bu kadroyla hiç çıkmayalım direk çekilelim ligden antep,manisa ve samsun çok kötülerdi bunlar sayesinde kaldık ligde zar zor.Fifada bizi bekleyen 50 dosya daha var bu sene ertelenmiş ödemelerimiz var Emre Güral,Gekas,Defederico,Lawal vb.Çok ümitli olmak gerekli mi bilinmez ama para lazım bayağı hemde.

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 28/Nis/2018 saat 21:39
İzzet Erdoğan maçtan sonra Estv'de transfer cezasının kalktığını söyledi. Ama FIFA'da ödenmesi gereken dosya borçlarının olduğunu da söyledi.
"Cumrhubaşkanımızın sözü var, Eti ile görüşmelere devam ediyor" dedi Her şey Eti'den gelecek sponsorluk bedeline bağlı. Eğer bahsi geçen 50 milyon TL'yi alamazlarsa işimi yine çok zor. Seçim öncesinde bu işi çözerler diye düşünüyorum.
Eti'den sponsorluk bedeli gelirse Yılmaz Vural ile devam edilmeli bence. Ama ne kadar para isteyecek orası da önemli. Sezon öncesinde Göztepe ile para konusundaki anlaşamadıkları için devam etmemişti.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderen: 26ss26
Gönderi tarihi: 29/Nis/2018 saat 00:03
Hasan Ayaroğlu
Semih Güler
Hasan Hüseyin Acar
Bedirhan
Kayacan
Dorukhan
Furgan
İbrâhim Halil
Fıratcan
Kaan Kanak
Ofeidu
Akaminko...

Bu oyuncular kesinlikle kalmalı. Zaten %90ı Eskişehirli. Geleceğimiz bu oyunculara bağlı.
Madem transfer yasağımız kalktı, Çinemre Çörekçi ve Çamdal bi şekilde geri getirilmeli. Üzerlerine çok iyi forvet ve orta saha alınabilirse birşekilde bu ligden kurtuluruz.

Gönderen: Stark
Gönderi tarihi: 29/Nis/2018 saat 00:37
Hocanın maç sonu sevinci görülmeye değer , çok hırs yapmış kenetlenmiş.
Gittiği takımlar da bu enerjisini futbolculara aktarıyor umarım seneye yeni kadro ile takımın başında olur.

-------------
Eskişehirliyiz niye şampiyonluğunu televizyondan göreceğimiz takımları tutalım ?
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !

Gönderi tarihi: 29/Nis/2018 saat 11:39
Yılmaz Hoca ile devam edilecekse Murat Diri nin yerine set e çıksın. Nefer in başına geçsin. Zira şovmenlikten başka birşey yaptığı yok.

2-0 dan 2-2 ye gelince bi sahaya girmeler, bi taktik vermeler. o an sahadaki oyuncular ne dediğini anlamıyor bile.

velhasılı bu adamın işi sadece şov. bize faydası olmaz. seneye takımın başında olursa da sezonu bitiremez. yazın bir kenara. son 5 dakika yı çıkarın doğru düzgün ne pozisyon var ne güzel bir atak var.

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderi tarihi: 29/Nis/2018 saat 11:52
Alıntı yapılan 26ss26

Hasan Ayaroğlu
Semih Güler
Hasan Hüseyin Acar
Bedirhan
Kayacan
Dorukhan
Furgan
İbrâhim Halil
Fıratcan
Kaan Kanak
Ofeidu
Akaminko...

Bu oyuncular kesinlikle kalmalı. Zaten %90ı Eskişehirli. Geleceğimiz bu oyunculara bağlı.
Madem transfer yasağımız kalktı, Çinemre Çörekçi ve Çamdal bi şekilde geri getirilmeli. Üzerlerine çok iyi forvet ve orta saha alınabilirse birşekilde bu ligden kurtuluruz.

Çörekçi epeydir ilk 11 de oynuyo Trabzon'da, yani biraz o zor görünüyor
Tarık çamdal ise Erkan olmadan buraya gelmez diye düşünüyorum
Hakan Çinemre ise gelirse çok iyi olur

Gönderi tarihi: 29/Nis/2018 saat 12:00
Ben güzel bir kadro kurulursa kesinlikle YÜCEL iLDİZ hocamızı tekrar takımın başında görmek isterim.
Onun da son açıklamasında olduğu gibi çok saçma sebeplerden puan kaybettik.
Ayrıca konuşmaları da geyet net ve analşılır bir şekilde idi.
Yılmaz hoca ise gelir gelmez yaptığı açıklama ile yeni bir sansasyona sebep olmuştu.

Yücel hoca varken takımdaki mücadele benim çok hoşuma gidiyordu, kaybetsek bile takım elinden geleni yaptı diyebiliyordum.

Bu yüzden benim için bu ligde 1 numaralı hoca Yücel İldiz'dir.

Gönderi tarihi: 29/Nis/2018 saat 12:07
Yücel hoca kesinlikle olmaz yılmaz hocayla devam etmeliyiz çünkü yılmaz hoca hücüm yaptırmayı biliyor defansa ise hakan çinemreyi getirsinler.

-------------

Gönderi tarihi: 29/Nis/2018 saat 13:39
Alıntı yapılan bilek26

Yücel hoca kesinlikle olmaz yılmaz hocayla devam etmeliyiz çünkü yılmaz hoca hücüm yaptırmayı biliyor defansa ise hakan çinemreyi getirsinler.

Neden olmaz bir tane sebep söyleyin, ne zararını gördünüz Yücel hocanın

Yılmaz hoca asıl kesinlikle olmaz, klübün itibarı düşüyor. Bu tür hocalarla şampiyonluk değil sadece küme düşmeme mücadelesi verilir.

Gönderi tarihi: 29/Nis/2018 saat 14:16
yılmaz hoca niye olmazmış gelmeseydi küme düştüydük yücel hocanın maç içinde yaptığı hataları herkes gördü. Ayrıca futbolcu enerji ve inanç ister o enerji ve inanç ve bilgi tecrübe yılmaz hocada var.

-------------

Gönderi tarihi: 29/Nis/2018 saat 14:54
Kal hoca sen seneye bu takımda.
Īsteklisin, enerjiksin birde fazla delisin, bizde çok normal değiliz. Efendi gözüküp bu takıma 3 puan sildiren, süprr ligi altın tepside rakiplere hediye eden akıllıları boşver. Bize senin gibi hoca lazım, oyumcunun boğazını sıkmış, keşke daha önce geleydinde Semih gibi kendini ilk yarı attıran adamların boğazı çok önceden sıkılaydı, sen olsan play off oynardık be hoca baştan... Nemiz eksik Umraniye den, Altınordu dan, Erzurumdan, Bolu dan... Sadece oyuncular disiplinsizdi bu yıl...

-------------
ESES li Doğmuşum

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 29/Nis/2018 saat 18:16
Hala gitmedi mi ? Hiç bırakıyorum görevim bitti ayağı da yapmıyor ya hayırlısı bakalım. İçimden bir ses sezona İrfan Buz ile başlayacağız diyor.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderen: CAPTAİN
Gönderi tarihi: 29/Nis/2018 saat 20:08
Kesinlikle kalmali

Gönderi tarihi: 29/Nis/2018 saat 20:13
Sezon basinda teklif goturdugumuz ama teklifimizi kibarca reddeden Irfan Buz, Mesut Bakkal, Mehmet Ozdilek gibi isimler gelecegine Yilmaz Vural kalsin. En azindan zor bir donemde yanimizda olup samimiyetini (ve hedefe ulasabilecegini) gosterdi.

Gönderi tarihi: 29/Nis/2018 saat 22:36
Alıntı yapılan lejyonnn

Ben güzel bir kadro kurulursa kesinlikle YÜCEL iLDİZ hocamızı tekrar takımın başında görmek isterim.
Onun da son açıklamasında olduğu gibi çok saçma sebeplerden puan kaybettik.
Ayrıca konuşmaları da geyet net ve analşılır bir şekilde idi.
Yılmaz hoca ise gelir gelmez yaptığı açıklama ile yeni bir sansasyona sebep olmuştu.

Yücel hoca varken takımdaki mücadele benim çok hoşuma gidiyordu, kaybetsek bile takım elinden geleni yaptı diyebiliyordum.

Bu yüzden benim için bu ligde 1 numaralı hoca Yücel İldiz'dir.

Yılmaz hoca sadece şovdan ibaret. Kendi kurduğu takımlarda başarılı olamamıştır. Esese GS nin emekli futbolcularını doldurup küme düşmemize neden olmuştu.

Gönderi tarihi: 29/Nis/2018 saat 23:41
Alıntı yapılan matt

Sezon basinda teklif goturdugumuz ama teklifimizi kibarca reddeden Irfan Buz, Mesut Bakkal, Mehmet Ozdilek gibi isimler gelecegine Yilmaz Vural kalsin. En azindan zor bir donemde yanimizda olup samimiyetini (ve hedefe ulasabilecegini) gosterdi.

Gönderen: Ülkü Hoca
Gönderi tarihi: 30/Nis/2018 saat 00:04
Yılmaz Vural ile 4 maça çıktık. İlkinde Rize'den 4 gollü yenilgi aldık. İkinci maçında deplasmanda 4 tane attığımız Samsun'u evimizde 5 ledik. Üçüncü maçımızda zorla sahaya çıkarttığımız Antep'i yendik. Pazar günü ise Bolu 2-0 öndeyken rahatlıkla üç, dört yapabilirdi. Sonra Hürriyet'in golü takımı ateşledi, futbolcuların üstün gayreti ve inanan seyircinin tüm desteği ile beraberliği kurtardık. Neticede ben şahsen Yılmaz Vural'ın başarısını falan göremiyorum.

Gönderi tarihi: 30/Nis/2018 saat 03:16
Alıntı yapılan Ülkü Hoca

Yılmaz Vural ile 4 maça çıktık. İlkinde Rize'den 4 gollü yenilgi aldık. İkinci maçında deplasmanda 4 tane attığımız Samsun'u evimizde 5 ledik. Üçüncü maçımızda zorla sahaya çıkarttığımız Antep'i yendik. Pazar günü ise Bolu 2-0 öndeyken rahatlıkla üç, dört yapabilirdi. Sonra Hürriyet'in golü takımı ateşledi, futbolcuların üstün gayreti ve inanan seyircinin tüm desteği ile beraberliği kurtardık. Neticede ben şahsen Yılmaz Vural'ın başarısını falan göremiyorum.
Evet, puan aldigimiz maclarda basarimizi kucumseyecek sebeplerimiz var ama kaybettigimiz Rize maci icin de mazeretlerimiz coktu: Henuz ilk atakta gol yemistik, ikinci golde ofsayt vardi, verilmeyen penaltimiz vardi. Ve en onemlisi rakip lider ve evsahibi idi. Yani, bu bu yenilgi ile Yilmaz Vural'a basarisizlik yuklemek de dogru degil. Kaldi ki, son 5 hafta goreve geldi kendisi, hedef siir gibi futbol oynamak falan degildi, ihtiyacimiz olan puanlari alip ligde kalmakti. Ve bu hedefe ulasildi.

Gönderi tarihi: 30/Nis/2018 saat 07:52
Amaç ligde kalmaktı vede bu adam bizi ligde bıraktı...uzun lafa gerek yok sonuca bakalım...haaaaa önümüzdeki yıl kalmalımı işte bu tartışılır...çünkü Yılmaz hoca nın başarıları hep ligin son haftalarında...yani kendi kurduğu bir takım ile sezonu bitiremeden hep kovuluyor...
Bence Yücel hoca yı getirelim vede bize iyi bir kadro kursun onun ile lige başlayalım...sonlara doğru olurda bir başarısızlık olursa alternatif belli...yollarız Yücel hoca yı getiririz Yılmaz hoca yı😜...

-------------

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2018 saat 09:26
Daha düne kadar yücel hoca 3 hatalı eğişiklik yaptı maçı kaybettik diye eleştiriyorduk.Bugün yılmaz hoca iki değişiklik yapmış andaç girmiş seni ligde bırakmış bunu takdir etmenin bi sakıncası yok.yani hocalık iyi kötü diye bu kriterler önemli olmamalı.Yılmaz hoca takımı nasıl mental hazırlamış ona bakalım.Ligde kaldıkmı kaldık kiminle yılmaz hocayla olay bu kadar basit.Şimdi devam edermiyiz etmezmiyiz bilemem.Ne hocalar getirdik biliyoruz.Alpayı ayrı bir dert Mustafası ayrı.Hepsi parasını aldı yoluna baktı.Son beş hafta hoca bulamadık mecburen yılmaz hocaya gittik ben çalışimasından yanayım ama yönetim ne düşünür bilemiyorum.Hocayla görüşüp ortaya bir proje sunmasını kadroyu oluşturabileceği futbolcuları görmeden yolları ayırmak yanlış olur.

Gönderi tarihi: 30/Nis/2018 saat 09:33
Hocam herşeyi söyleyin de bu takımı ligde Yılmaz Vural bıraktı demeyin.

Samsunspor un ve Gaziantepspor un hali ortada. bu 2 takımı hocasız da çıksak yenerdik.

bizi ligde bırakan Gaziantep in Samsun u yenmesi, Samsun un son haftalarda çok kötü performans sergilemesi.

Yücel Hoca da hatalar yaptı ama ligde bırakma anlamında Yılmaz Hoca dan katbekat fazla katkı yaptı.

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderen: ezbol
Gönderi tarihi: 30/Nis/2018 saat 09:43
Eger transfer yasağı kalkarsa yılmaz hoca ile devam edilmeli.Kasımpasa yılmaz hoca sayesinde hala super ligde oynuyor.takımı kamoa goturup kendi istedigi takımi yaparsa kolay ust lige cikariz

-------------
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.

Gönderi tarihi: 30/Nis/2018 saat 16:15
Küme düşme hattına yaklaşan takımların adeta sarıldığı Yılmaz Vural, geçen sezon Göztepe takımını Süper Lig ile buluşturdu. Şu anda ligde zor durumda olan Eskişehirspor'un başına gelen tecrübeli teknik adam, kırmızı şimşekleri düşme hattından uzaklaştırdı. Anadolu'yu karış karış gezen Vural, Eskişehirspor'un başında da istenilen başarıyı yakaladı.

Sezona büyük umutlar ile başlayan Eskişehirspor, maddi imkansızlıkların yanında sportif açıdan da bir başarı yakalayamadı. Sezon içerisinde teknik adam değişikliklerine giden kırmızı şimşekler, küme düşme hattına giriş yaptı. Bunun üzerine kalan 5 hafta için Yılmaz Vural ile anlaşıldı. Öyle ki Vural hiçbir ücret konuşmadan Eskişehir'in yolunu tuttu. Geldiği günün ardından hemen Rizespor deplasmanına giden Yılmaz Vural, lidere 4-1'lik skor ile kaybetti. Ardından evinde Samsunspor'u, deplasmanda ise Gaziantepspor'u mağlup eden Vural'ın takımı, son olarak Boluspor ile berabere kaldı. Bu sonuçlar ile Eskişehirspor ligde kalmayı garantilerken, Yılmaz Vural bir kez daha bir takımı küme düşmekten kurtardı.

"ESKİŞEHİRSPOR'U LİGDE TUTMAK KOLAY MIYDI?"

Son 5 yılını anlatan Yılmaz Vural, şimdiye kadar hak ettiği değeri göremediğini belirtti. Eskişehirspor'u kurtardıktan sonra sokakta yürüyemediğini belirten Vural, "2013 yılında kendi memleketim diyerek Sakaryaspor'un başına gittim. Cebimden de para vererek gittim. Bugünkü Sakaryaspor yoktu. Altyapıdan oyuncu çıkarmakla uğraştım. Sonrasında Elazığ'a geçtik, 3 puanla aldığımız takımı 41 puan ile bıraktık. Gittik oradan Mersin'e ve play-off dışındaki takımı play-off'a soktuk. Final maçına kadar geldik ve o takımı biz çıkarttık. Arkasından Demirspor'a gittik ve finale kadar gelip penaltılar ile kaybettik. Biliyorsunuz geçen sene play-off dışındaki Göztepe'yi Süper Lig'e çıkarttık. Bu sene burada yaptıklarımızı herkes biliyor. Yani son 5 senede yaptıklarımız bunlar. Gördüğünüz gibi başarıya ülke genelinde hak ettiği değer verilmiyor. Bunun adına gerçekten çok üzülüyorum. Yani Eskişehirspor'u ligde tutmak kolay mıydı? Ben perşembe günü geldim ve cuma günü Rizespor maçına gittim. Profesyonelce davransam o maçın ardından gelirdim. Ne katkım olabilirdi ki? Kalan 3 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik aldık. Bu az bir şey değil ama üzülüyorum neyse yapacak bir şey yok. Türkiye'de hak ettiğimiz değeri bulamıyoruz. Olmuyor tabi ki, neyse biz mutluyuz. Canımız sağ olsun. En azından Eskişehirspor camiamızın sevgisini kazandık. Bundan daha güzel bir şey mi var? Sokakta yürüyemiyoruz" dedi.

"ORTAM OLUŞURSA SEVE SEVE KALIRIM"

Gelecek sezon Eskişehirspor'un başında kalabilmesi için iyi bir ortamın gerektiğini aktaran Vural, "Benim kalmam tamamen yönetim kurulunun kararına bağlı. Sezon sonlarında biliyorsunuz kongre kararları alınabilir. Eğer değişiklik olursa, bu işin adabı bizim de onlarla birlikte gitmemizdir. Bizim yönetim kurulumuz seçimlerden başarı ile çıkarsa ve ortam bulunursa ki biliyorsunuz 180 milyon borç var. Ortam oluşursa seve seve kalırım. Ama oluşmazsa bu takım yine aynı sıkıntıları yaşar. Devamlılığımız için 180 milyonluk borcun telafi edilmesi gerekiyor. Yoksa ödeme yapamıyorsunuz. Sözleşmesi bitecek oyuncularımız var. Zaten bir daha transfer kapatılırsa ki ben onun için aşağıdan çok sayıda oyuncu aldım. Dolayısıyla çok zor olur" diye konuştu.

"41 PUAN ÖNÜMÜZDEKİ SENEYE DE YANSIYACAK BİR OLAYDIR"

Son hafta oynayacakları Adanaspor deplasmanı hakkında değerlendirmelerde bulunan Vural, "Önümüzdeki hafta Adanaspor ile oynayacağız. Tabii ki biz 41 puanla ligi tamamlamak istiyoruz. Yani Eskişehirspor'un bir de 3 puanı silindi. Bu durumda 44 puan olur. Bu puan ilk 10 demektir. Dolayısıyla Eskişehirspor'un olması gereken yer burası değil. En azından play-off oynayabilecek bir yapıya ve kadroya sahip. Ama maalesef çeşitli sıkıntılar yüzünden ligin sonunda da olsa bu kadar puana sahip oldu. Bu 41 puan insanlara da bir mesaj olacaktır. 41 puan önümüzdeki seneye de yansıyacak bir olaydır. Yani ben olaya böyle bakıyorum. Yoksa, 'İş bitmiş, ne olacak, oynat geç' diye düşünmüyorum" şeklinde konuştu.

-------------

Gönderen: ESESHAN
Gönderi tarihi: 30/Nis/2018 saat 16:25
bencede kalmalı kim gelecek sergen mi mustafa denizlimi alpay mı. takım şut atmayı öğrendi yılmaz vural gelince.değişiklikleri zamanında yaptı hep. önceki hocalar bazı maçta 1 oyuncu bile değiştirmedi deli olduk tribünde.

Gönderen: Android_26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2018 saat 19:22
Ben teknik direktör olsaydım ben de ligde bırakırdım. 4 maçta antep ile samsun'u yendik ahı gitmiş vahı kalmış takımlar zaten. Rize'den fark yedik, Bolu maçında da son dakikada beraberliği kurtardık. Skorlar üzerinden yorum yapıyorsunuz sonra kendiniz inanıyorsunuz. Andaç'ın gelişigüzel vurduğu top gol olmasa görürdüm sizi.

Ayrıca 20 yıldır futbol oynayan topçulara şut atmayı 2 haftada mı öğretmiş Yılmaz Vural?

-------------
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.

Gönderi tarihi: 30/Nis/2018 saat 19:44
Alıntı yapılan ender_26esk

Hocam herşeyi söyleyin de bu takımı ligde Yılmaz Vural bıraktı demeyin.

Samsunspor un ve Gaziantepspor un hali ortada. bu 2 takımı hocasız da çıksak yenerdik.

bizi ligde bırakan Gaziantep in Samsun u yenmesi, Samsun un son haftalarda çok kötü performans sergilemesi.

Yücel Hoca da hatalar yaptı ama ligde bırakma anlamında Yılmaz Hoca dan katbekat fazla katkı yaptı.

bizi ligte bırakan

gaziantepin düşmeyi kabullenmesi daha 1. haftada havlu atması

ve

manisanın 14 puanının silinmesi

aksi halde bu ligten düşmüştük

2 takımın düşmesi kesinleşti biz 3. olmamak için uğraştık

-------------

Gönderi tarihi: 30/Nis/2018 saat 21:45
Ibrahim Üzülmez
http://www.milliyet.com.tr/uzulmez-in-fedakarliklari---2658738-skorerhaber/

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 30/Nis/2018 saat 23:21
Alıntı yapılan ypeker

Ibrahim Üzülmez

o zaman adamın garezi bizeymiş 1 milyon kusur para istedi bizden sevmem kendisini

Gönderi tarihi: 01/May/2018 saat 00:30
Alıntı yapılan marcus

Alıntı yapılan ypeker

Ibrahim Üzülmez

o zaman adamın garezi bizeymiş 1 milyon kusur para istedi bizden sevmem kendisini

O kadar fazla istemesinin nedeni demek ki futbolculara ve tüm personele ayırdığı paylar içinmiş. Yöneticilerden onların parasını önceden maaşına ekletip, kendisi bu şekilde dağıtınca tüm personeli ve futbolcuları motive etmiş oluyor, bu da başarılı olmanın yollarından biri. Ben takdir ettim.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com