eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Teknik Direktorumuz Yılmaz Vural

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
Online Durum: Offline
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 20:52
Yılmaz vural geldi bu saatten sonra biz taraftar ne yapabiliriz bunu konuşmak gerek. Lig bitsin bu takımda kalacak futbolcu sayısı 4-5 kişi diğerleri arkasına bakmaz toz olur. Samsun'u yeneriz, Antep yeneriz, yeneriz, yeneriz.. Balıkesir'i yeniyorduk, Altınordu'ya kaybetmezdik evimizde oynuyorduk, taraftar desteği ile kazanırdık.. sonuç? Mücadele etmeden, topunu oynamak yerine rakibe dayılık yaparak mı kazanacağız! İlk 11 futbolcusuna nasıl kızıyorsam, Eskişehirli genç kardeşlerime de kızıyorum nargile içmekten biraz antrenmanlara, maçlara odaklanın.
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
Ahmet Liste gör
Yazar

Ahmet
  Alıntı Ahmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 21:44
Bu adamı getirerek rahmetli başkan Aydın ARAT'ın kemiklerini sızlattınız. Esese gelecek başka hoca bulamadıysanız yardımcı antrenörle devam ederdik. Coşkun hoca olsaydı keşke nasılsa takımın kurtulma umudu çok zayıf. Bizim takım bunun gazıyla yürüyecek gibi durmuyor. Yılmaz Vuralın olumsuz etkileri ilk iç saha maçında ortaya çıkar. Demedi demeyin. Çünkü bu adamı sevenlerden dört kat fazla sevmeyeni vardır. (Ben de dahil) Genç kardeşlerimiz de büyüklerinden sorarak bu nefrretin nedenini öğrenebilir.
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 22:00
Ahmet Bey o dönemi yaşayanlardansınız. Genç arkadaşlara anlatır mısınız ? Nedir bu nefretin sebebi?
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
Yer: Turkey
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 22:07
GS'den alınan Kaleci Nezihi, Cihat, Kuzmanovski, Sedat, Benhur , işe yaramaz Nana ve Duah transferleri, kaptan Zafer Tüzün'ün kadro dışı bırakılıp kovulması bunların altında benim hatırladığım hoca suçlanmıştı!
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 22:15
Alıntı yapılan Ahmet

Bu adamı getirerek rahmetli başkan Aydın ARAT'ın kemiklerini sızlattınız. Esese gelecek başka hoca bulamadıysanız yardımcı antrenörle devam ederdik. Coşkun hoca olsaydı keşke nasılsa takımın kurtulma umudu çok zayıf. Bizim takım bunun gazıyla yürüyecek gibi durmuyor. Yılmaz Vuralın olumsuz etkileri ilk iç saha maçında ortaya çıkar. Demedi demeyin. Çünkü bu adamı sevenlerden dört kat fazla sevmeyeni vardır. (Ben de dahil) Genç kardeşlerimiz de büyüklerinden sorarak bu nefrretin nedenini öğrenebilir.

Ahmet bey;
rahmetli başkanımız Aydın Arat’ın kemiklerini sızlatacak olay neymiş inanın bilmiyorum yazarsanız bizleri aydınlatmış olacaksınız...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
Mer Liste gör
Usta Yazar

Mertcan
Yer: İst - Plovdiv
  Alıntı Mer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 22:54
Hayırlı olsun inşallah ligde kalırız demek istiyorum ama mucize gerek.
Yukarı
alyans9999 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan Nalbant
  Alıntı alyans9999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 23:03
Alıntı yapılan Waddle

GS'den alınan Kaleci Nezihi, Cihat, Kuzmanovski, Sedat, Benhur , işe yaramaz Nana ve Duah transferleri, kaptan Zafer Tüzün'ün kadro dışı bırakılıp kovulması bunların altında benim hatırladığım hoca suçlanmıştı!

Gs lıları yönetim aldırdı,transfer sezonu bitmeden takım biraz kötü gitmeye başlayınca ki çok iyi başlamıştık lige alel acele kiralandılar.Yılmaz hoca Aydınspordan ,libero Erdoğan,sol kanat Hakan ve Ömer adındaki sandraforu aldırdı.Ertuğrul Sağlam ın Samsunspor dan 75 milyar rekor bonservis bedeliyle Bjk ye gittiği sene 125 milyar bonservis bedeliyle 3 tane 2. lig topcusu aldırdı.Rakamlarda yalnış hatırlıyor olabilirim ama asıl avantacı diye adının çıkması bu 3 transfer.O zaman 2 veya 3 yabancı futbolcu hakkı vardı,sezon başı Belçika gol kralını getirtdi anlaşamadık gitti,bir tane daha iyi bir siyahi yabancı getirtti hatta bizle anlaşamadı başka bir takımda çok iyi işler yaptı adını hatırlamıyorum.Bayram adında 3,lig gol kralını almışlardı çocuk gerçekten iyiydi 2.veya 3. hafta sakatlandı bir daha adını bile duymamıştık.
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 23:05
Rize 0
samsun 3
antep 3
Adana 0
bolu 0

6 puanla 37 puanda kalırız. Samsun Adana denizli ne yapacak?

Yukarı
alyans9999 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan Nalbant
  Alıntı alyans9999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 23:10
O sene biz küme düşmedik Bjk denilen şikeci takım sayesinde düşürüldük.Kümede kalma mücadelesi yaptığımız bütün takımlara yattı ve sezon sonu yattığı takımların en iyi oyuncularını kadrosuna kattı.Van a yattı Altay a yattı önüne gelene yattı şerefsizler.
Yukarı
genç26 Liste gör
Yazar

ENVER
  Alıntı genç26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2018 saat 00:08
Fiyat konuşmadık diyor eğer ligte kalırsak Yücel hocanın aldının iki katını nasıl olsa alır. Düşersekte askeri üreten imza atmayacağı aşikar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır