eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Teknik Direktorumuz Yılmaz Vural

Cevapla Cevapla Sayfa  123 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Teknik Direktorumuz Yılmaz Vural
    Tarih: 05/Nis/2018 saat 15:20
Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 16:35
Yilmaz Vural'in gelisi rötar yaptinca antrenman saat 17:00'ye alinmisti. Vural az once sehre giris yapti ve yonetimle regulatorde bulustu. Baskan ise İstanbul'da federasyonla gorusuyor.
Yilmaz Vural: Baskanla rakam konusmadik para verir vermez önemli degil burdan kazanacagimiz parya ihtiyacimiz yok. Bu kulup ligde kalacak
Yilmaz Vural: Teklif geldiginde Giresun'da yaptigim hatayi yapmayip oyunculari aradim ve sordum ondan sonra kabul ettim. Nasil ligde kalacagimizin formulunu konustuk
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 18:48
Alıntı yapılan Güray26ES

Teklif geldiginde Giresun'da yaptigim hatayi yapmayip oyunculari aradim ve sordum ondan sonra kabul ettim. Nasil ligde kalacagimizin formulunu konustuk

Merak ettim hangi oyunculari aradi acaba....
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 19:06

Eskişehirspor’un yeni Teknik Direktörü Yılmaz Vural, tesislere gelerek açıklamalarda bulundu.
Yücel İldiz’den boşalan Eskişehirspor teknik direktörlüğü görevine Yılmaz Vural getirildi. Tecrübeli çalıştırıcı bugün Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’ne gelirken, ayağının tozuyla açıklamalarda bulundu. Kalan 5 haftada 15 puan toplayacaklarını söyleyen Vural, takımının başında ilk antrenmanına çıkacak. Dün Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal’ın kendisini aradığını söyleyen Yılmaz Vural, daha öncesinde herhangi bir görüşmenin yapılmadığını aktardı. Başkan Ünal’ın "Sana ihtiyacımız var’ sözleri üzerine ücret konuşmadan Eskişehir’e geldiğini belirten Vural, ardından takım personeli ile selamlaştı.
Öte yandan sözleşmenin detayları önümüzdeki günlerde açıklanacak.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 19:26
hayırlı uğurlu olsun Eskişehirli hoca olmazsa gelecek tek hoca oydu zaten.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 19:29
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan Güray26ES

Teklif geldiginde Giresun'da yaptigim hatayi yapmayip oyunculari aradim ve sordum ondan sonra kabul ettim. Nasil ligde kalacagimizin formulunu konustuk

Merak ettim hangi oyunculari aradi acaba....

Semihi aramistir kimi arayacak başka
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 20:30
şu ortamda gelecek en mantıklı isim...önyargılarımızı kırmalıyız vede son 5 maçtan eniyi sonuçları alarak nasıl yırtarız ona bakmalıyız...
10 sene öncede kaleci Ferhat'a aman gelmesin "o gelirse asla maçlara gitmem", hatta maçgünü "stadın önünden bile geçmem" diyen bir sürü insan vardı vede gelmesin diye bu forumda kampanyalar başlatılmıştı...gerekçe olarakda Asaş-Oftaş maçlarımızda bizleri tahrik ederek çıldırtmasıydı...

giderkende aman gitmesin kalsın diye kampanyalar düzenlemiştik...kısaca işte biz buyuz...hele hele İstanbul'daki Diyarbakır ile oynadığımız yarı final maçında dakikalar 110 u gösteriyordu vede iş penaltılara doğru gidiyordu...tüm stad bir ağızdan adeta yalvarırcasına vede ağlarcasına Ferhattttt...Ferhattttt diye İnönü stadını inletirken oda taraftara dönerek tamam o iş kolay ben penaltılarda varım dercesine taraftara el işareti ile moral veriyordu...

malasef ama malesef bunların hepsi gerçek...ayrıca bu Yılmaz Vural'a karşı takınılan tavrıda birtürlü anlamıyorum...anlayan varsa yada niçin gelmemesi gerektiğini açıklayacak birisi varsa bizde öğrenmiş oluruz...

Yılmaz Hoca takımımıza hayırlı olsun...kendisi renkli vede hırslı birisidir...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 20:40
Eskişehirspor yeni Teknik Direktörü Yılmaz Vural'ın ekibinde Yardımcı Antrenör Mehmet Demirtaş, Yardımcı Antrenör İlyas Kahraman, Yardımcı Antrenör İzzet Karakulak, Yardımcı Antrenör Cenk Özcan, Yardımcı Antrenör Muhammed Türkmen, Kaleci Antrenörü Cemal Tosun ve Performans Uzmanı Barış Gürol yer aldı.
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 20:41
Alıntı yapılan müfitkabal

şu ortamda gelecek en mantıklı isim...önyargılarımızı kırmalıyız vede son 5 maçtan eniyi sonuçları alarak nasıl yırtarız ona bakmalıyız...
10 sene öncede kaleci Ferhat'a aman gelmesin "o gelirse asla maçlara gitmem", hatta maçgünü "stadın önünden bile geçmem" diyen bir sürü insan vardı vede gelmesin diye bu forumda kampanyalar başlatılmıştı...gerekçe olarakda Asaş-Oftaş maçlarımızda bizleri tahrik ederek çıldırtmasıydı...

giderkende aman gitmesin kalsın diye kampanyalar düzenlemiştik...kısaca işte biz buyuz...hele hele İstanbul'daki Diyarbakır ile oynadığımız yarı final maçında dakikalar 110 u gösteriyordu vede iş penaltılara doğru gidiyordu...tüm stad bir ağızdan adeta yalvarırcasına vede ağlarcasına Ferhattttt...Ferhattttt diye İnönü stadını inletirken oda taraftara dönerek tamam o iş kolay ben penaltılarda varım dercesine taraftara el işareti ile moral veriyordu...

malasef ama malesef bunların hepsi gerçek...ayrıca bu Yılmaz Vural'a karşı takınılan tavrıda birtürlü anlamıyorum...anlayan varsa yada niçin gelmemesi gerektiğini açıklayacak birisi varsa bizde öğrenmiş oluruz...

ben penalatılara bakamamış kapatmıştım sonra açtım 5-5 yazıyor ferhat kurtardı tekrar kapattım vay be neydi o yaaa tekrar izledim hala nefesim kesildi sanki.

https://www.youtube.com/watch?v=g2ljRcdzlAM

Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 20:51
Alıntı yapılan müfitkabal

mufit bey ben geçmiş zaman hatırladığım kadarıyla olur olmaz oyuncuların transferinden sorumlu tutulmuş ve yüksek meblalar ödediğimizdi

şair fuzuli caddesinde sanırım birde işletme açmıştı diye aklımda kalan

ve ozamanki yıllarda şehrimizde cafe modası çoktu bir keresinde yanyana masalarda biz kağıt oynarken o okey masasında gibi hatırlıyorum sonraki günde maçımız vardı niye kampta değil falan olmuştuk...

benim aklımda kalanlar bunlar çok zaman geçti yanlış anlatıp suçlamakta istemem kendisini...

Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır