eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Teknik Direktörümüz Yücel İldiz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 27>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
Online Durum: Offline
  Alıntı Enigma1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2017 saat 13:07
Alıntı yapılan Hayyam

Tebrikler hocam

Aynen Tebrikler hocam sen olmasaydın bu takım galibiyet yüzü göremeyecekti.

HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...
Yukarı
ES0626 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı ES0626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2017 saat 15:33
Alpay, denizli ve sergenden sonra İşi bilen ve takım üzerinde ağırlığı olan bir hocamız oldu. Sahada da bunun yansımasını gördük. Atak yapan ileri giden, coskulu bir oyunla da bunu gösterdiler.Teşekkürler hocam.
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2017 saat 00:13
Yücel hoca bu takıma savunma yapmayı öğretecek diye içimde bir his var. Bu maçta böyle bir sinyal almadım ama zamanla başaracağını düşünüyorum. Tamam defans hattımız çok kaliteli isimlerden oluşmuyor ama kollektif bir çözüm getirilebilir.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2017 saat 00:28
takımda bu maçda en azından mental anlamda farklılık vardı. çok iyi motive olmuşlardı. ve galibiyet için 90 dakika durmadan bastılar. uzun zaman sonra gerçekten iyi motive omuş eses izledim. dfans ve kaledeki sorunlar çözülmezse durumumuz kötü. kale belki çözülemez ancak defans için şansımız var.

hocam teşekkürler. gelişinle farklılık belliydi.
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2017 saat 01:48
Eksiklere rağmen çok iyiydi takım.
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2017 saat 09:13
yücel hocanın ilk haftası olmasına rağmen belki takımı çok tanıma fırsatı olmadı.fakat hocanın takım üzerinde bir ağırlığı olacağı kesin.yücel hoca dorukhandan orta sahada faydalanmayı istemiş.defans kenarlarına koyduğu bilal ve kaan bu hafta gerçekten sıkıntılıydı.defansta felix oynaryacak diye düşünüyorum.hasanı sol açığa atması tamamen oyunu değiştirdi.bundan sonrada böyle oynatacaktır.birde semih gerçeği var.oyuna girdikten sonra kesinlikle skorda direk etkilioldu.arkaya 2 derin top attı yararlanamadık.pas aldı verdi boş koşu yaptı.golünü attığı pozusyonda iyi takip etti,takımın temposunu yükseltti.hoca için çok iyi bir başlangıç oldu.bu milli maç rası hocanın takım üzerindeki farkı görülecek umarım.
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2017 saat 09:54
Erkan forvet arkası/orta saha oynar, Hasn Ayaroğlu da sol çizgide olursa, Dorukkhan orta saha, Akaminko sağbek, ortada stoperler Semih ve Felix, solbek Kaan ya da Bilal. Semih Şentürk herhalde ancak Erkan formsuz olursa ya da Ofeudunun sakatlığı devam ederse girer, Bruno ilk tercih olur.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
br_65 Liste gör
Yazar

Melih Y.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı br_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2017 saat 14:11
Son oynanan manisa maçı hazırlıklarında mutlak kazanmamız gereken ve topu bize bırakacak bi manisaya karşı hoca daha çok hücum organizasyonları üzerinde durmuş belli ki. Zaten kısa süre içerisinde takımın hücum ve savunma problemlerini bir anda çözmesini kimse beklemiyordur heralde. Benim gördüğüm ofansif organizasyonlarda topun olduğu bölgede daha kalabalık olunmasını istiypr hoca. Bu da aslında geçen haftalara oranla rakibe topu daha az kaptırmamızı veya kaptırsak da rakibin etkili olmasını engelledi. Belki çok fazla efor sarfetmek zorunda oldu takım ama bence kısmen başarılıydık. Özellikle kanatların ve forvetin orta sahada genelde topla buluşan hasan a kendini sürekli göstermesi ona yaklaşması onun pas alternatiflerini arttırdı. Girilen pozisyonlarda oyun kurulurken mezenga nın yaptığı topu isteme koşuları hem rakibin savunması bozdu hem de hasan chicko nun daha rahat topla buluşmasını sağladı. Geçtiğimiz haftalarda mezenga veya semih kim oynarsa forvette sürekle rakip defansın arasında sekecek topu bekleyen bir görevdeydi. Yücel hoca ise sanırım onların oyunun kurulmasına daha çok katkı yapmasını istiyor. Yani orta sahadaki kalabalıklığı aslında bu şekilde sağlayıp daha birbirine yakın oynaya bir takım istiyor.. Top kontrol ve pas kalitemiz biraz daha iyi olabilir. Eğer daha iyi olursa iyi zeminlerde gerçekten çok iyi organizasyonlar yapacak bireysel yeteneklere sahibiz

. İşin savunma kısmında iste ben ne kalecide ne de stoperlerin kalitesinde bir sıkıntı görmüyroum. Özellikle 2-1 den sonra ve yediğimiz 2. Golde hasan hüseyin ve hürriyet in yorulması sebebiyle defansın önünde çok fazla boş alan verdik. Sayılmayan golde de atılan 2. Golde de bu apaçık görülüyor. Bu boşlukları azaltmamız lazım ileriki haftalarda. Defans sürekli rakiple birebir kalıyor.

Benim zaten bu takımdan umudum varsı ancak şimdi yaptıpımız hücum organizasyonlarını görünce biraz daha unutlandım. İşin savunma tarafı da tamamen çalışmayla düzelecek bir şey. Zamana ihtiyaç var kamımca.
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2017 saat 14:50
               kayacan

akaminko     semih      felix       bilal

hürriyet
          hasan

dorukhan     bruno        H.ayaroğlu

semih

bence bu takım ofoedu dönene kadar bu kadroyla oynar gibime geliyor.erkanın daha 2 maç olmadığını düşünürsek ve bu takım ideal kadromuz.semih ilk 11 de olurmu bilmem ancak semih oynarsa çok daha iyi işler yaparız. bu takımda ileride topu olumlu kullanan araya top atan defans gerisine top sarkıtan bir tek semih var.manisa maçında hem oynadı hem oynattı.top semihle buluşturulduğunda kafasını kaldırım en iyi yere top bıraktı.attığı gol zaten karakteristik özelliği.

Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2017 saat 15:12
Erkan niye 2 maç yokmuş? Cezasını tamamladı, sakat da değil.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 27>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır