Sayfayı yazdır | Close Window

Teknik Direktörümüz Yücel İldiz

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4954
Yazdırma tarihi: 10/May/2024 saat 23:49
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Teknik Direktörümüz Yücel İldiz
Gönderen: Curva_Eses
Konu: Teknik Direktörümüz Yücel İldiz
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 15:29

1 yıllık sözleşmeyi an itibarıyla imzalayan Yücel İldiz umarım Eskişehirspor'umuza hayırlı olur.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Yanıtlar:
Gönderen: Sergüzeşt
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 15:30
hayırlı olsun. Allah utandırmasın.

-------------
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 15:32
Hayırlı uğurlu kademli olsun...
Ben şahsen çok ümitliyim...
En kötü playoff beklentim arttı...

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: genç26
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 15:33
Takımımız için Hayırlı olsun. Allah utandırmasın.

Gönderen: atlantis_es
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 15:34
Geçen senenin başından beri istediğim teknik direktörlerden biriydi. Nasip buguneymiş. Hayırlı olsun. Bizi kendini mahçup etme hocam....

-------------
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....

Gönderen: selfesteem87
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 15:44
Hayırlı olsun, arka arkaya alınacak iki galibiyet tüm havayı değiştirir.

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 15:45
Camiamıza Hayırlı uğurlu olsun ...

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderen: €s€s
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 16:28
Hayırlı olsun, zor zamanda geldi. İnşallah takımla uyum sağlayıp ligde kalacak puanları toplarız.

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 16:49
Hayırlı olsun..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: Mer
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 16:54
Hayırlı olsun.

Gönderen: erhanateser
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 16:59
Hayırlı olsun... Mutluluklar yanımızda olsun.

-------------
Kimi Yar Elinden Kimi Şişeden.. Ben Şişeden İçerim Şişeden..!

Gönderen: tolga_esk
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 17:23
cok mutluluk verici bir haber.
camiamıza  hayırlar getire.

fakat, oyuncular oynamadıktan sonra hoca ne yapsın.

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 17:31
 1'inci Lig'de zor günler yaşayan Eskişehirspor, Sergen Yalçın'ın görevi bırakmasının ardından teknik direktör Yücel İldiz ile sezon sonuna kadar anlaşma imzaladı.
Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde düzenlene imza törenine Eskişehirspor Kulübü Başkanı Sinan Özeçoğlu ile Yücel İldiz katıldı. Kulüp Başkanı Sinan Özeçoğlu yaptığı konuşmada, "Bugünden itibaren Yücel hocamız Eskişehirspor'un teknik direktörüdür. Bundan dolayı da kendisine teşekkür ediyorum. Çünkü Eskişehirspor bugünlerde çok zor süreçlerden geçiyor.3 puan silinmesi, diğer taraftan diğer puanların silinme durumu anlamında. Hocamız el birliğiyle inşallah bu takımı sportif anlamda da düzlüğe çıkaracaktır. O anlamda hocama tekrar teşekkür ediyorum" dedi.
Teknik Direktör Yücel İldiz, Eskişehirspor'u zor durumdan kurtarmak için elinden geldiğince çaba göstereceğini söyledi. Eskişehirspor ile sezon sonuna kadar anlaştıkları açıklayan İldiz şöyle konuştu:
"Gerçekten kulüp çok zor durumda gördüğüm kadarıyla. Ben çok açık ve net söyleyeyim. Nereye kadar gideriz hep birlikte göreceğiz. Ama bizim camiada gerçekten futbol camiasının gerçekten böyle değerli işadamlarına, saygın işadamlarına çok ihtiyacı var. Bu anlamda Sinan beyin şahsında ve Eskişehirspor camiasının büyüklüğünü çok net bir şekilde bildiğim için bu zor durumda elimden geldiğince yardımcı olmaya geldim.  Elimden geldiğince, sayın başkanı da destekleriyle, taraftarlarımızın desteğiyle, camianın desteğiyle birinci etapta Eskişehirspor'u bu zor durumdan kurtarmaya çalışacağız, tabi ki burada yerel yazılı görsel, ulusal, yazılı görsel tüm unsurlar seyirci, yönetici, taraftar kim varsa hakikaten birlik ve beraberlik içerisinde olma zamanı Eskişehirspor'un. Yani eskiden beri çok sevdiğim bir futbol şehri Eskişehir'de olmaktan açıkça söyleyeyim bu kadar zor duruma rağmen mutluyum. Ama gözüm karadır benim. Beni yıllardır futbol camiasını hepsi bilir. Elimden geldiğince Eskişehirspor'u bu zor durumdan ekibimle beraber kurtarmaya çalışacağız

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: frk26
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 18:39
Hayırlı olsun insallah 3 puanla başlarsınız

-------------
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız

Gönderen: profnuri
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 18:44
hayırlı olsun hocam,eses taraftarı bu zor görevi üstlendiğin için minnettarız,başarılar

Gönderen: müfitkabal
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 21:46
Şenol Güneş'ten 1 yaş daha küçük Fatih Terim ile aynı yaşta olan yeni hocamız Yücel İldiz çok düzgün bir karakter yapısına sahip vede tam bir profesyonel...Yılmaz Vural ve Hikmet Karaman gibi şovmen değil...Sergen...Mustafa Denizli...Ertuğrul Sağlam gibide çok para canlısı değil...PTT 1. ligi neredeyse tüm hocalardan daha iyi bilen vede çok tecrübeli olan yeni hocamız ile biz taraftarların gelen her hocada bir kusur arama yanlışından kurtulur vede iyi bir hava yakalarsak kendimizi bir anda değişik hedefler içerisinde bulabiliriz...
Benim en büyük korkum Erkan Zengin...evet Yücel Hoca Erkan silahını iyi kullanırsa rakiplerimiz bizden korksun...ama bu silah ters teperse elimizde patlayabilir...malum Erkan faktörü başlı başına bir dert...

-------------
üç büyük yok tek büyük var

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 21:50
çok beğendiğim bir teknik direktör hocamıza ve kulübümüze taraftarımıza hayırlı uğurlu olsun.

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderen: Panzerfaust26
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 22:30
Bizimle uzun soluklu ve başarılı bir dönem geçireceğine yürekten inanıyoruz.

Taraftarın da görmek istediği bir isimdi. Bu sezon ne kadar zor olursa olsun, yönetim göreve geldiğinden beri canla başla çalışıyor. Umarım emeklerinin karşılığını alırlar.

-------------
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!

Gönderen: tolga_esk
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 22:36
Bakalım erkan ile sorun yasayacak mi tek sorun bu eğer yaşarsa keyifsiz günler bizi bekler uyum olursa çok şey farkeder.

Gönderen: oneman
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 22:37
Hatırlı olsun

-------------
Her Zaman ESES

Gönderen: oneman
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 22:38
Alıntı yapılan oneman

Hatırlı olsun

Pardon hayırlı olsun

-------------
Her Zaman ESES

Gönderen: Frigyalı_26
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 23:14
Camiamız için hayırlı uğurlu olsun maya tutar seri galibiyetler gelir inş.

Gönderen: redES
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2017 saat 01:22
Ne kaprisli, ne stajyer, ne bunak, ne sözde süperligten gelecek teklif bekleyen mezarcı.
Avantajı E.Zengin'i gelir gelmez kadro dışı bırakarak otoritesini koymaya gerek yok. Cezalı.
Erkan'ında Hoca'ya yardımcı olması lazım. (Buna inanıyorum)
playoff'tanda olsa çıkmak hedef olmalı. Çıkarsak Y.İldiz seneye büyük ihtimalle bizde olmayacak, E.Zengin olur.
Takım, kulüp; hoca-oyuncu anlaşmazlığını kaldıracak lükste değil.

Hayırlı olsun.

-------------
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...

Gönderen: Ende
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2017 saat 06:08
Camiamıza hayırlı,uğurlu olsun.

-------------
Her şey senin için Es-Es'im.

Gönderen: Da Da Ding
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2017 saat 07:58
Alıntı yapılan redES

Ne kaprisli, ne stajyer, ne bunak, ne sözde süperligten gelecek teklif bekleyen mezarcı.Avantajı E.Zengin'i gelir gelmez kadro dışı bırakarak otoritesini koymaya gerek yok. Cezalı.Erkan'ında Hoca'ya yardımcı olması lazım. (Buna inanıyorum)playoff'tanda olsa çıkmak hedef olmalı. Çıkarsak Y.İldiz seneye büyük ihtimalle bizde olmayacak, E.Zengin olur. Takım, kulüp; hoca-oyuncu anlaşmazlığını kaldıracak lükste değil.Hayırlı olsun.

Nereye çıkıyoruz ya birazdaha gerçekçi olalm lütfen. hedef kümede kalmak ve yönetime iğrenç mali durumu düzeltmek için birz zamn yaratmak olmalı. en azından bence.

Gönderen: flaneur2016
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2017 saat 08:59
ne çok canı sıkılan adam varya şimdide erkan a mı saracak yer aranıyor illa bi polemik olsun huzursuzluk olsun onun için yanıp tutuşan dolu

Gönderi tarihi: 27/Eyl/2017 saat 09:55
Erkan'ın kadro dışı bırakılma mevzusu nerden çıktı?

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: Android_26
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2017 saat 10:11
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Erkan'ın kadro dışı bırakılma mevzusu nerden çıktı?

Laf olsun torba dolsun.

Bir deli kuyuya taş attı şimdi 40 akıllı sayfalarca tartışır

-------------
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.

Gönderi tarihi: 27/Eyl/2017 saat 11:20
Eskişehirspor, TFF 1. Lig’in 7. haftasında evinde ağırlayacağı Manisaspor maçının hazırlıklarına başladı. Verilen bir günlük iznin ardından, bugün akşam saatlerinde yeni Teknik Direktör Yücel İldiz’in yönetiminde gerçekleşen antrenman, yaklaşık 85 dakika sürdü.

Öte yandan Kırmızı Şimşekler’in ligde şimdiye kadar galibiyeti bulunmazken, Yücel İldiz kazanarak başlamak istediğini söyledi.

-------------

Gönderi tarihi: 27/Eyl/2017 saat 11:21

Liglerin başlamasına 10 gün kala Eskişehirspor Kulübü Başkanı Sinan Özeçoğlu, Sergen Yalçın’ı takımın başına getirdi…
Sergen Yalçın’ın Siyah-Kırmızılı takımı çalıştırmaya yeterli diploması olmamasına rağmen 5 hafta takımın başında kaldı…
Sergen Hoca geldiğinde hepimiz şunu söylemiştik:
“Sergen iyi hoca ama istikrar yok. Eğer takım 5-6 hafta içerisinde istenilen sonuçları alamazsa çeker gider. Bugüne kadar hiçbir takımı sezon sonuna kadar çalıştırmışlığı yok”.
Haklı çıktık…
5 hafta sonra Sergen Hoca,”buraya kadar” diyerek istifa etti…
İstifası isabetil de oldu…
En azından yüksek maliyetinden kurtulduk.  
Ben ligler başlamadan önce takımın başına Eskişehirli bir hocanın gelmesi taraftarı idim…
Bu sezon feda sezonuydu…
Kulübün 160 Milyon TL borcu var…
Mali disiplini bozuk olduğundan ve geçmiş sezonlarda forma giyen, alacakları ödenmeyen futbolcuların kimisi Eskişehirspor Kulübünü Futbol Federasyonuna kimisi ise FIFA’ya şikayet etmişlerdi…
Bu yüzden iki dönem transfer yasağı gelmişti…
Ve Eskişehirspor transfer yapamadan eldeki mevcut futbolcularla sezona başladı…
Aslına bakarsanız kadro çokta zayıf sayılmaz…
Bugün ilk 11’de sahaya çıkan futbolcuların 7-8’i geçen sezon şampiyonluğa oynayan kadroda yer alıyordu…
Bu futbolculara ağabeylik yapacak, onlara moral verecek, motivasyonlarını yükseltecek bir hoca, bir ağabey gerekiyordu…
Bu ağabey Sergen Yalçın değildi…
Zaten o da bunun farkına vardı ve bahaneler öne sürerek istifa etti…
Ben istifasına sevindim…
Kalmış olsaydı siyah-kırmızılı takıma vereceği çok fazla katkı olamazdı…
Yukarıda da yazdım…
Bu sezon fedakarlık sezonu…
Para veren ve yardım eden yok…
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ucundan bucağından yardım ediyor…
Büyükşehir’den “TIK” yok…
Esas katkı vermesi gereken Büyükşehir Belediyesi…
Diğer illere baktığımızda Büyükşehir Belediyeleri, kendi profesyonel futbol takımlarına çok ciddi yardımlar yapıyor…
Yaptıkları yardımlar 300-500 bin değil… 
Dolaylı olarak 15-20 Milyon, hatta 30 Milyon…
Sergen Yalçın’ın istifası ile geçtiğimiz hafta Gazişehir Gaziantepspor ile yaptığı karşılaşmada takımın başında tek yetkili Hüsamettin Türkkan çıktı…
Hüsamettin Hoca, bu karşılaşmaya siyah-kırmızılı takımı öylesine güzel motive etmiş ki, sezonun göze hoş gelen, gelecek için ümitlendiren futbol gördük…
Galibiyeti kaçıran tarafta Eskişehirspor oldu…
Sergen’den boşalan teknik patronluğa dün TFF 1. Ligini çok iyi tanıyan, geçen sezon çalıştırdığı Giresunspor’a play-off oynatan Yücel İldiz getirildi…
İsabetli bir isim…
Sergen’den daha faydalı olacağına inanıyorum…
Ancak Yücel Hoca’nın yanına mutlaka bir Eskişehirli yardımcı verilmeli…
Bu da Cengiz Seçsev olabilir…
Yücel Hoca ve Cengiz Seçsev el ele Eskişehirspor’u bu sezon ligde tutar…
Hatta Başkan Sinan Özeçoğlu, bu ikiliye önümüzdeki sezonda görev verirse, bu sezon sıkıntılarını atlatan Eskişehirspor’u gelecek sezon şampiyonluğa taşırlar…
Hoş geldiniz Yücel Hocam…
Başkan sizi inandığı için getirdi...  
Kulübün içerisinde bulunduğu sıkıntıları bilerek geldiniz.     
Başarılar ve kolay gelsin…

4 MAHALLELİ KASABA

Küçük bir kasabanın dört ayrı mahallesi varmış. Birinci mahallede Evet ama'lar yaşıyormuş. Evet ama'lar ne yapılması gerektiğini bildiklerini düşünürlermiş. Yapma zamanı geldiğinde ise "evet, ama" diye cevap verirlermiş. Cevapları hep yanlış olurmuş. Suçu başkalarına atmakta da ustaymışlar.         
İkinci mahallede Yapıcam’lar yaşarmış. Ne yapacaklarını bilirlermiş. Kendilerini yapacakları şeye adım adım hazırlarlarmış, ama yapacakları sırada şanslarını kaçırdıklarının farkına varırlarmış. Bu mahallede insanların dizleri dövülmekten yara bere içindeymiş. Yaşamı ertelememek için verdikleri kararı bile ertelerlermiş.
Üçüncü mahallede yaşayan “Keşkeciler” in, hayatı algılama güçleri mükemmelmiş. Neyin yapılması gerektiğini daima en isabetli şekilde bilirlermiş ama her şey olup bittikten sonra. Keşkeciler’in de başları kanarmış hep, duvarlara vurmaktan!
Kasabanın en yeşil bölgesinde, en güzel evlerin olduğu mahallede ise “İyi ki yaptımlar” otururmuş. Keşkeci'ler bu mahallede yürüyüşe çıkar, etrafa hayranlıkla bakarlarmış.
Yapıcam'lar Keşkeci'lerle birlikte bu mahallede yürüyüşe çıkmak ister ama bir türlü fırsat bulamazlarmış.
Evet ama'lar ise mahallenin güzelliğini görmek yerine, ağaçların gölgelerinin yeterince geniş olmadığından, güneşin daha erken saatte doğması gerektiğinden şikayet ederlermiş.
İyiki yaptım mahallesindeki insanların kusuru da, beyinlerinde mazeret üretme merkezlerinin olmayışıymış!

-------------

Gönderen: havuç ali
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2017 saat 15:31
Çok iyi oldu. Daha önce de gelmesini istemiştim. Başarılı olacağımızı düşünüyorum. Çıkışa geçirecektir bizi. Hayırlı olsun

-------------
KARADENİZ ESES | BKŞ

Gönderen: müfitkabal
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2017 saat 16:23
federasyon 3 puanımızı iade eder;
bu hafta Manisa yı yener;
15 günlük arayı iyi değerlendirir, Erkan ın katılımıylada iyi bir çıkış yakalarsak muhtemelen devre arası transfer yasağımız kalkacak...
ligin 2. yarısına yapacağımız 3 nokta transfer ile bir an hedefimiz değişebilir...
haydi hayırlısı bence Yücel Hoca ile iyi bir hava vede çıkış yakalayacağımızı umuyorum...

-------------
üç büyük yok tek büyük var

Gönderen: ankeses
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2017 saat 16:44
Hayırlı olsun.
Sonunda gerçek bir Teknik Direktörümüz oldu.

Gönderi tarihi: 27/Eyl/2017 saat 17:39
Alıntı yapılan müfitkabal

federasyon 3 puanımızı iade eder;
bu hafta Manisa yı yener;
15 günlük arayı iyi değerlendirir, Erkan ın katılımıylada iyi bir çıkış yakalarsak muhtemelen devre arası transfer yasağımız kalkacak...
ligin 2. yarısına yapacağımız 3 nokta transfer ile bir an hedefimiz değişebilir...
haydi hayırlısı bence Yücel Hoca ile iyi bir hava vede çıkış yakalayacağımızı umuyorum...

inşallah abi ve yönetimi ayakta alkışlamak gerek

-------------

Gönderen: gündüzlerli2626
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2017 saat 20:37
Hayirli olsun,  Hoş geldin Yücel Hocam…

-------------
O SENE BU SENE

Gönderen: kktc_ESES
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2017 saat 21:31
Hayırlı uğurlu olsun inşallah başarılı olur. Zaten hala bir değişim olmazsa sorun teknik direktörde değil demektir.

-------------
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2017 saat 15:09
Teknik direktör Yücel İldiz’in göreve başlamasıyla birlikte, Siyah kırmızılı takımda yüzler gülmeye başladı.

Teknik direktör Yücel İldiz’in göreve başlamasıyla birlikte, Siyah kırmızılı takımda yüzler gülmeye başladı. Dün akşam yapılan antrenmanda oldukça keyifli bir çalışma gerçekleştiren teknik adam, Manisa maçında moral ve motivasyon olarak üst seviyede bir takım izleyeceğimiz mesajını verdi. 

Eskişehirspor’da teknik kadroda gerçekleşen kan değişiminin, Siyah kırmızılı futbolculara doping etkisi yarattığı gözlendi.

Tecrübeli teknik adam Yücel İldiz’in göreve başlamasıyla birlikte, yüzlerin gülmeye başladığı takımda, Siyah kırmızılı futbolcuların dün akşam yaptığı taktik çalışmalarda da oldukça keyifli olduğu gözlerden kaçmadı.

Cumartesi günü oynanacak Manisa maçı öncesi, takımda esen bu olumlu hava, antrenmanı izleyen taraftarları da memnun etti.

Çalışmaları yakından takip eden Şehr-i Sevda Eskişehir facebook grubu, Teknik direktör Yücel İdiz’e çiçek vererek başarılar diledi.

-------------

Gönderi tarihi: 29/Eyl/2017 saat 13:36
Eskişehirspor’un, çiçeği burnunda Teknik Direktörü Yücel İldiz, ekibini yarın oynanacak Manisaspor maçına motive ediyor. İldiz’in öncelikli hedefi göreve galibiyetle başlamak. 

Tek düşünce galibiyet
TFF 1. Lig’in 7’nci hafta maçında yarın saha ve taraftarı önünde Ege temsilcisi Manisaspor’u konuk edecek olan Eskişehirspor, saat 18.00’de oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını tesislerinde sürdürüyor. Es Es, geride kalan 6 maçta yaşanan şansızlıklara ve puan kayıplarına Manisa karşısında dur demek istiyor.

Erkan cezalı
Kritik karşılaşma öncesi Siyah-Kırmızılı takımda Kaptan Erkan Zengin kırmızı kart cezası yüzünden takımda yerini alamayacak. Sakatlığı bulunan Kaan Kanak, Bilal Aziz, Aykut Akgün ve Uğur İnceman’ın bu maçta forma giyip giyemeyeceği ise, yarın akşam maç saatinde belli olacak.

-------------

Gönderen: daS//
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2017 saat 13:41
Hoca doğru profil gibi duruyor.
Başarılar dileriz. ve çokça şans.

-

-------------

3es3ki2eski1es

Gönderen: Hayyam
Gönderi tarihi: 01/Eki/2017 saat 02:54
Tebrikler hocam

Gönderen: Enigma1965
Gönderi tarihi: 01/Eki/2017 saat 13:07
Alıntı yapılan Hayyam

Tebrikler hocam

Aynen Tebrikler hocam sen olmasaydın bu takım galibiyet yüzü göremeyecekti.

-------------
HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...

Gönderen: ES0626
Gönderi tarihi: 01/Eki/2017 saat 15:33
Alpay, denizli ve sergenden sonra İşi bilen ve takım üzerinde ağırlığı olan bir hocamız oldu. Sahada da bunun yansımasını gördük. Atak yapan ileri giden, coskulu bir oyunla da bunu gösterdiler.Teşekkürler hocam.

Gönderen: es-metu
Gönderi tarihi: 02/Eki/2017 saat 00:13
Yücel hoca bu takıma savunma yapmayı öğretecek diye içimde bir his var. Bu maçta böyle bir sinyal almadım ama zamanla başaracağını düşünüyorum. Tamam defans hattımız çok kaliteli isimlerden oluşmuyor ama kollektif bir çözüm getirilebilir.

Gönderen: Daredevil
Gönderi tarihi: 02/Eki/2017 saat 00:28
takımda bu maçda en azından mental anlamda farklılık vardı. çok iyi motive olmuşlardı. ve galibiyet için 90 dakika durmadan bastılar. uzun zaman sonra gerçekten iyi motive omuş eses izledim. dfans ve kaledeki sorunlar çözülmezse durumumuz kötü. kale belki çözülemez ancak defans için şansımız var.

hocam teşekkürler. gelişinle farklılık belliydi.

Gönderen: Matador26
Gönderi tarihi: 02/Eki/2017 saat 01:48
Eksiklere rağmen çok iyiydi takım.

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 02/Eki/2017 saat 09:13
yücel hocanın ilk haftası olmasına rağmen belki takımı çok tanıma fırsatı olmadı.fakat hocanın takım üzerinde bir ağırlığı olacağı kesin.yücel hoca dorukhandan orta sahada faydalanmayı istemiş.defans kenarlarına koyduğu bilal ve kaan bu hafta gerçekten sıkıntılıydı.defansta felix oynaryacak diye düşünüyorum.hasanı sol açığa atması tamamen oyunu değiştirdi.bundan sonrada böyle oynatacaktır.birde semih gerçeği var.oyuna girdikten sonra kesinlikle skorda direk etkilioldu.arkaya 2 derin top attı yararlanamadık.pas aldı verdi boş koşu yaptı.golünü attığı pozusyonda iyi takip etti,takımın temposunu yükseltti.hoca için çok iyi bir başlangıç oldu.bu milli maç rası hocanın takım üzerindeki farkı görülecek umarım.

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 02/Eki/2017 saat 09:54
Erkan forvet arkası/orta saha oynar, Hasn Ayaroğlu da sol çizgide olursa, Dorukkhan orta saha, Akaminko sağbek, ortada stoperler Semih ve Felix, solbek Kaan ya da Bilal. Semih Şentürk herhalde ancak Erkan formsuz olursa ya da Ofeudunun sakatlığı devam ederse girer, Bruno ilk tercih olur.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: br_65
Gönderi tarihi: 02/Eki/2017 saat 14:11
Son oynanan manisa maçı hazırlıklarında mutlak kazanmamız gereken ve topu bize bırakacak bi manisaya karşı hoca daha çok hücum organizasyonları üzerinde durmuş belli ki. Zaten kısa süre içerisinde takımın hücum ve savunma problemlerini bir anda çözmesini kimse beklemiyordur heralde. Benim gördüğüm ofansif organizasyonlarda topun olduğu bölgede daha kalabalık olunmasını istiypr hoca. Bu da aslında geçen haftalara oranla rakibe topu daha az kaptırmamızı veya kaptırsak da rakibin etkili olmasını engelledi. Belki çok fazla efor sarfetmek zorunda oldu takım ama bence kısmen başarılıydık. Özellikle kanatların ve forvetin orta sahada genelde topla buluşan hasan a kendini sürekli göstermesi ona yaklaşması onun pas alternatiflerini arttırdı. Girilen pozisyonlarda oyun kurulurken mezenga nın yaptığı topu isteme koşuları hem rakibin savunması bozdu hem de hasan chicko nun daha rahat topla buluşmasını sağladı. Geçtiğimiz haftalarda mezenga veya semih kim oynarsa forvette sürekle rakip defansın arasında sekecek topu bekleyen bir görevdeydi. Yücel hoca ise sanırım onların oyunun kurulmasına daha çok katkı yapmasını istiyor. Yani orta sahadaki kalabalıklığı aslında bu şekilde sağlayıp daha birbirine yakın oynaya bir takım istiyor.. Top kontrol ve pas kalitemiz biraz daha iyi olabilir. Eğer daha iyi olursa iyi zeminlerde gerçekten çok iyi organizasyonlar yapacak bireysel yeteneklere sahibiz

. İşin savunma kısmında iste ben ne kalecide ne de stoperlerin kalitesinde bir sıkıntı görmüyroum. Özellikle 2-1 den sonra ve yediğimiz 2. Golde hasan hüseyin ve hürriyet in yorulması sebebiyle defansın önünde çok fazla boş alan verdik. Sayılmayan golde de atılan 2. Golde de bu apaçık görülüyor. Bu boşlukları azaltmamız lazım ileriki haftalarda. Defans sürekli rakiple birebir kalıyor.

Benim zaten bu takımdan umudum varsı ancak şimdi yaptıpımız hücum organizasyonlarını görünce biraz daha unutlandım. İşin savunma tarafı da tamamen çalışmayla düzelecek bir şey. Zamana ihtiyaç var kamımca.

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 02/Eki/2017 saat 14:50
               kayacan

akaminko     semih      felix       bilal

hürriyet
          hasan

dorukhan     bruno        H.ayaroğlu

semih

bence bu takım ofoedu dönene kadar bu kadroyla oynar gibime geliyor.erkanın daha 2 maç olmadığını düşünürsek ve bu takım ideal kadromuz.semih ilk 11 de olurmu bilmem ancak semih oynarsa çok daha iyi işler yaparız. bu takımda ileride topu olumlu kullanan araya top atan defans gerisine top sarkıtan bir tek semih var.manisa maçında hem oynadı hem oynattı.top semihle buluşturulduğunda kafasını kaldırım en iyi yere top bıraktı.attığı gol zaten karakteristik özelliği.

Gönderen: EGELİ
Gönderi tarihi: 02/Eki/2017 saat 15:12
Erkan niye 2 maç yokmuş? Cezasını tamamladı, sakat da değil.

Gönderen: Android_26
Gönderi tarihi: 02/Eki/2017 saat 15:25
            Kayacan

Dorukhan   Akaminko    Semih    Bilal

Hürriyet   Hüseyin(Uğur)

Ofoedu     Erkan       Hasan

Semih

Erkan serbest oynamalı, ona kanatta her takım sert markaj yapıyor. Hem bekleri hiç çıkmıyor hem de karşı takımın sağ açığı kontrollü oynayıp yardıma geliyor. Geçen sene birkaç maçta maç içerisinde serbest oynadığı oldu ve epey de etkili oynadı. Hasan zaten son maç gösterdi ki solda verimli olacak. Gerekirse maç içerisinde değişerek de oynayabilirler.

Bu kadro ceza ve sakatlık çok fazla yaşamazsa kesinlikle ligin en iyi 6 takımından biri, playoff hattına 7 puanlık fark olsa da yavaş yavaş potaya yaklaşacaktır. Yeter ki defans otursun.

-------------
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.

Gönderi tarihi: 02/Eki/2017 saat 16:13
Semih kardeşim erkan ve hasan Ayaroğlu konusunda haklısın ama ilk 11 benim görüşüm
Kayacan sağ bek akaminko sol bek bilal stoperler Felix semih orta saha hasan Hürriyet sol açık hasan sag açık ofedeu erkan forvet arkası bruno forvet olmalı

-------------

Gönderen: esescanba
Gönderi tarihi: 02/Eki/2017 saat 16:34
stoperde feliks in yerine aykut daha iyi olur

Gönderi tarihi: 02/Eki/2017 saat 16:49
Alıntı yapılan esescanba

stoperde feliks in yerine aykut daha iyi olur

ama hoca Felix ten yana gibi geldi bana Aykut da saatli bomba

-------------

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 03/Eki/2017 saat 09:00
Benim de görüşüm Hasan kanatta Erkan ortada oynamalı. Stoper konusunda Felix çok çok yetersiz. Semih geçen maç hatalar yaptı ancak Felix'e tercih ederim. Ayrıca elimizde o mevkide oynayabilecek Uğur var.
Bir diğer konu da bekler. Dorukhan hücumda zaman zaman etkili oluyor ama bir de ileri çıkmazsa maçta yok gibi. Bilal sağda oynayabilirse sağ bek o oynamalı. Kaan son maçlarda iyi bir performans çıkardı sol bek onun.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 03/Eki/2017 saat 09:45
Felix si semihtende aykuttanda iyi nesini begenmıyorsunuz anlamadım

Gönderi tarihi: 03/Eki/2017 saat 10:42
Deplasmanda :

İçeride :

Deplasmanda çift ön libero ile oynamak için Semih Şentürk'ü oynatmayıp hamle oyuncusu olarak değerlendirmek lazım.. Forvet arkası olarak iki Hasan'dan biri seçilebilir.. Tercihim Hüseyin, şuan formsuz bir dönemden geçiyor ama toparlayacaktır diye düşünüyorum..

Forvet arkası olarak Erkan oynarsa çok büyük sıkıntı çekeriz, orta sahayı 1 kişi eksiltmiş oluruz savunma yaparken.. Erkan sırtını çizgiye yaslayarak oynayan bir oyuncu, yani topla ilk buluştuğunda 180 derecelik bir alana hükmetmek istiyor.. Yani tipik kanat oyun kurucusu, Arda Turan, Ronaldinho, Hazard vs gibi.. 360 derece oynamak ayrı bir meziyet ister, Hagi, Zidane, Deco, Sergen vs gibi.. Tabi şuan Hasan Hüseyin veya Ayaroğlu da o meziyette değiller ama orta saha oyuncusu özellikleri Erkan'a göre daha fazla..

İç sahada ise hem Bruno hemde Semih ile çıkmakta fayda var.. Rakip üzerimize kontra ile gelmeye çalışıyor zaten.. Bu durumda ön liberoların birini oynatmak yeterli olacaktır..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: yirmialtı
Gönderi tarihi: 03/Eki/2017 saat 10:42
Alıntı yapılan marcus

Felix si semihtende aykuttanda iyi nesini begenmıyorsunuz anlamadım

Semih Güleri beğenenler nesini beğeniyolar söyleselerde bilsek. Çok iyi olduğundan her maç çuvalla gol yiyoruz heralde.

-------------
ES-ES

Gönderi tarihi: 03/Eki/2017 saat 19:06
Eskişehirspor milli arada Eskişehir'de kamp yapacak

Spor3 Ekim 2017 10:41

Eskişehirspor milli maç arasını Eskişehir’de tesislerde çalışarak geçirecek. Belki hafta sonunda bir hazırlık maçı yapılacak…

A Milli Takımımızın 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri I Grubu'nda 6 Ekim'de Eskişehir'de İzlanda ve 9 Ekim'de deplasmanda Finlandiya ile oynayacağı karşılaşmaları için liglere 1 hafta ara verildi.

Manisa maçı sonrası 3 gün izne çıkan Şimşekler Çarşamba günü topbaşı yapıp, 15 Ekim Pazar günü deplasmanda oynayacağı Adana Demir maçına hazırlanacak. Daha önce Antalya’da kamp gündeme gelirken, Yücel İldiz'in sakat futbolcuların çokluğu nedeniyle Eskişehir'de kalmayı tercih ettiği öğrenildi.
Kırmızı Şimşekler'in çalışmalarını tesislerde sürdüreceği öğrenildi. Özel maç için de Yücel İldiz hoca karar verecek.

-------------

Gönderi tarihi: 13/Eki/2017 saat 01:05
TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'da  teknik direktör Yücel İldiz, Eskişehir'in futbol kenti olduğunu belirterek, zor  bir süreçten geçtiklerini ve çok çalışarak başarıya ulaşacaklarını söyledi.

İldiz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kulüp başkanı Sinan Özeçoğlu  ile sezon başında da bir görüşme yaptıklarını ancak göreve gelmesinin biraz  geciktiğini kaydetti.

Eskişehir'de bulunmaktan duyduğu mutluluğu aktaran İldiz, şöyle  konuştu: "Herkesin bize gösterdiği ilgiyi çok net hissediyoruz. Herkesin bize  umut bağladığını biliyoruz. Bu ağır bir sorumluluk yüklüyor. Kulübün ve  oyuncuların üzerindeki sıkıntılı ruh halini Manisaspor maçını kazanarak attık.  Milli maç arası da bize ilaç gibi geldi. Oyuncuları daha yakından tanıma fırsatı  bulmamızın yanı sıra Ofoedu dışındaki sakat oyuncular da iyileşti.  Eskişehirspor'u düzlüğe çıkarmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bundan  kimsenin şüphesi olmasın. Elimizdeki mevcut kadroyla Eskişehirspor'u tünelden  çıkarmaya, ışığı görmeye çalışacağız."

"Eskişehirspor'da uzun yıllar çalışmak istiyorum"

İldiz, kendisinden beklentilerin yüksek olduğunu bildiğini, buna cevap  vereceğini dile getirdi. Çalıştırdığı hiçbir takımı küme düşürmediğinin altını çizen İldiz,  şöyle devam etti: "Görev yaptığım takımları hep bir üst lige taşıdım ya da finallerde  kaybettim. Eskişehirspor'u istediğim seviyeye getirip, başarıyı yakalarsak çok  mutlu olacağım. Eskişehirspor'da uzun yıllar çalışmak istiyorum. Kulübün zor  durumda olduğunu herkes biliyor. Bu zor dönemde herkesin desteğini bekliyoruz.  Biraz sabırlı olmak gerekiyor. Kolay bir dönemden geçmeyeceğiz. Birçok antrenör  arkadaşım, Eskişehirspor'a gelirken 'takımın hali belli sen deli misin' dedi.  Eğer delilik yapacaksak böyle camialar için yapalım. Çünkü Eskişehir bir futbol  kenti, ciddi bir camia, bir futbol kültürü var. Ekibim, sporcu arkadaşlarım ve  taraftarın desteğiyle başarılı olacağız."

"Terim, turnuvanın sonuna kadar takımın başında kalmalıydı"

İldiz, futbol kamuoyunun Türk antrenörlere güvenmesi gerektiğini  vurguladı. Türk antrenörlerin Avrupalı meslektaşlarından çok daha ileri seviyede  olduğunu savunan İldiz, "Bilgisi, birikimi çok iyi olan teknik adamlar var.  Rekabetten dolayı herkes kendini sürekli geliştiriyor. Yönetimler ince eleyip sık  dokusun ancak hocasıyla birlikte hareket etmesini bilsin. Türk antrenörler  seviyeyi aştı. Bugün milli takım çalıştıracak birçok arkadaşımız var. A Milli  Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu önemli bir futbol adamı. Ancak  Fatih Terim turnuvanın sonuna kadar takımın başında kalmalıydı. Türk antrenörlere  güvenmeye devam etsinler." değerlendirmesinde bulundu.

Yücel İldiz, Türk futbolunda yabancı futbolcu sınırlaması  tartışmalarının yaşandığını anımsatarak, "Yasaklara karşıyız diyoruz ancak bu kez  biz yasak getirmeye çalışıyoruz. Yabancı kısıtlaması getirerek Türk futbolunun  kalkınacağını düşünmüyorum. Yabancı diye bizim alt liglerden oynayamayacak  oyuncuları getirmeyelim. Oyuncunun da teknik adamın da kalitelisi gelsin. O zaman  hiç problem yaşamayız." diye konuştu.

-------------

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 16/Eki/2017 saat 14:29
Milli maç arası takıma fayda sağlar bu arada defansif zaaflarımızı bir nebze olsun gideririz diye düşünüyorken Adana Demir maçında tam tersi bir tablo ile karşılaştık.

Amatör takımlar bile çıkarken top kaptırarak laubali hareketlerle davranarak gol yemez. Hocanın çözmesi gereken sorun bu. Yücel Hocanın acilen Skıbbe taktiğine geçmesi gerekiyor. Skıbbe Eses in başındaki en sevmediğim hoca olmasına rağmen şu an yapılacak tek şey defans kurgusunu oturtmak. golu bir şekilde atarız.

Kayacan

Akamınko    Aykut      Uğur     Kaan

defans dizilimi ile çıkmalıyız. önlerinde Hürriyet mutlaka olmalı. Hürriyetin yanında Dorukhan olmalı. gereksiz top kayıpları asgari düzeye indirilmeli.

defansa yardıma gelmeyen Erkan, Hasan gibi oyuncular uyarılmalı.

Formül belli. Defans oturursa ilk 6 ya bu şekilde devam eder saçma sapan top kayıplarıyla gol yemeye devam edersek düşmemeye oynarız.

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderi tarihi: 20/Eki/2017 saat 15:23
Saat 12.15 Te hocamız tek başına Özdilek te ydi vatandaşın birisi nolacak bu esesin hali dedi hoca çok bozuldu ve dur bakalım daha yeni geldik dedi ve Özdilek ten hemen ayrıldı

-------------

Gönderi tarihi: 20/Eki/2017 saat 15:38
Alıntı yapılan Güray26ES

Saat 12.15 Te hocamız tek başına Özdilek te ydi vatandaşın birisi nolacak bu esesin hali dedi hoca çok bozuldu ve dur bakalım daha yeni geldik dedi ve Özdilek ten hemen ayrıldı

Çoğu kimse sormuyor herhalde , tek birinin sorması tuhaf, yazın bir esnaf abiyle muhabbet ettik , abi dedim az da olsa destek veriyorsun değil mi(geçen sezon esnaflar para toplamıştı) dedi ki banane Eskişehirspor'dan ben fenevliyim demez mi bu lafın üstüne bir şey demek istemedim gerginlik çıkmasın diye

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 22/Eki/2017 saat 17:32
Hocam ben bugünkü galibiyetimizi taraftarimiza ve size yazıyorum. Semih çıkıp Ofoedu girince kanatları kazandık, Hasan çıkıp Uğur girince de ortasahayi..

3. macinizda 2. galibiyetimiz, Tebrikler

Gönderen: Mesut_ES_1971
Gönderi tarihi: 22/Eki/2017 saat 17:45
Bu hocayla 5 yı anlaşıp kader birliği yapılmalı, hoca ve Eses süper lige beraber çıkmalı.

-------------
ESES li Doğmuşum

Gönderi tarihi: 22/Eki/2017 saat 18:52
Alıntı yapılan ESES_SEVDASI

Hocam ben bugünkü galibiyetimizi taraftarimiza ve size yazıyorum. Semih çıkıp Ofoedu girince kanatları kazandık, Hasan çıkıp Uğur girince de ortasahayi..

3. macinizda 2. galibiyetimiz, Tebrikler

aynen hocamızın değişikleri ve sizin tesbitleriniz çok doğruydu tebrikler...

inşallah böyle devam edeceğiz hocamızın maç başı ortalaması bizden önce iyiydi bizdede daha iyi olarak devam eder inşallah

-------------

Gönderen: emirhan26
Gönderi tarihi: 22/Eki/2017 saat 19:38
Oyuna direk etki eden bir teknik direktör ile oynamak güzel. İlk başta Hasan - Uğur değişikliğine burun kıvırmıştım ama hocamızın ne kadar doğru bir hamle yaptığını aldığımız 3 puan ile görmüş olduk.

Gönderen: ouzhannov26
Gönderi tarihi: 22/Eki/2017 saat 20:26
Tebrikler hocam.

-------------
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4

Gönderi tarihi: 22/Eki/2017 saat 20:32
Tebrikler hocam bugün oyunu okudun resmen

Gönderi tarihi: 22/Eki/2017 saat 23:02
çoğu taraftar bende dahil oyuncu degisiklik lerinde yanlış dedik ama sende doğru olanı yaptın Tebrikler hocam yalnız Kayacan defans ve erkan kesinlikle uyarılması gerek

-------------

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 23/Eki/2017 saat 15:11
İşte Yücel Hocanın farkı...
3 puanımız silinmese idi şu an 10 puan ve averaj ile 11.sırada olacaktık...
Playoff sınırı olan 6. ile aramızda da 4 puan kalacaktı...
Ama sağlık olsun Yücel Hoca kafasındaki şablonu tam oturtsun seriye bağlar ilk 2'yi bile zorlarız inşallah...

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: ekinoks_26
Gönderi tarihi: 28/Eki/2017 saat 21:33
Yücel hocamızın takıma katkıları belli olmaya başladı.
Sahada daha iyi bir Eskişehirspor,daha iyi bir kondisyon, daha organize bir takım (Erkan hariç)
vardı.
Teşekkürler hocamClap

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: Diriliş26
Gönderi tarihi: 28/Eki/2017 saat 21:45
Hocam haftaya ne yap ne et bu takimi aslanlar gibi hazırla angaragucu bizim için önemli bir maç inşallah bugünkü gibi iyi oyun ile birlikte 3 puanı alırız

Gönderen: Sipaly
Gönderi tarihi: 28/Eki/2017 saat 21:50
hoca geldikten sonra savunmamız da çok iyileşti. aykut ve akaminko iyi oynuyor.

-------------
Sen Cansın

Gönderi tarihi: 28/Eki/2017 saat 22:41
Hocam sizden sonra takım değişti , keşke sezon başında gelseydin be hocam.

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 28/Eki/2017 saat 23:07
Bu ligde riske girmeyeceksin. Ligi bilen tecrübeli artist olmayan işini iyi yapan hocayı getireceksin. Sergenmiş Denizliymiş bunlar hikaye. Yücel İldiz,Erkan Sözeri,Osman Özköylü vb hocalar iş yapar bu ligde. Keşke sene başında Yücel hocayla başlasaydık. Sergen 5 maçta 3 puan aldı hem de daha kolay denilebilecek takımlardan. Sergen gittikten sonra hocasız çıktığımız ve Yücel hocayla çıktığımız maçlarda 5 maçta 8 puan almışız.

Gönderi tarihi: 28/Eki/2017 saat 23:22
Sergenden önce yücel hoca ile görüşülmüş lakin hoca bir sözüm var haber bekliyorum demiş. (İçeriği hakkında bilgim yok) O boşlukta sergenle görüşülüp anlaşılmış sergen ve yardımcıları görev aldığı süre boyuncada kulubumuzden bir lira almadan gitmiştir.
Olumsuz hava karabulutlar ufak ufak dağılmaya başlıyor ilk yarıyı 20 puan gibi bitirip devre arası transferide yaparsak lig sonu süperlige merhaba diyebiliriz yeterki yönetim yılmasın yıkılmasın. Benim aldığım duyum bu şekilde idi.

-------------

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 28/Eki/2017 saat 23:26
En koklu degisim Eskisehirspor'da oldu, her mac en az 2 gol yiyen ve cok acik veren defansimiz Altinordu gibi cetin bir deplasmandan alninin aki ile donuyor, haftanin teknik direktoru Yucel Ildiz olmali.

Gönderi tarihi: 28/Eki/2017 saat 23:26
Hocamız uğuru bile faydalı hale getirdi dahada sırtımız yere gelmez üstüne birde ofe erkan hasan acar ve ayaroğlu bencilliğine al atarsa tamamdır

-------------

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 28/Eki/2017 saat 23:44
Hep söyledik bu ligin gerçeklerine uygun hoca getireceksin ve sisteminde bu lige uygun olacak bu lig daha çok fizik gücüne dayalı bir lig burada takım savunmadını iyi yapacaksın ve yakaladığını atacaksın

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 29/Eki/2017 saat 00:57
Alıntı yapılan hahuki

Hocamız uğuru bile faydalı hale getirdi dahada sırtımız yere gelmez üstüne birde ofe erkan hasan acar ve ayaroğlu bencilliğine al atarsa tamamdır

Kesinlikle, Uğur'u doğru oynatıyor.

Gönderi tarihi: 29/Eki/2017 saat 03:16
Iyi ki geldin hocam parola her maç puan. Tebrikler

-------------

Gönderen: ATG-ESES
Gönderi tarihi: 29/Eki/2017 saat 04:48
Hoca iyi. Takım adım adım ilerliyor. Keşke daha erken gelseymiş.

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 29/Eki/2017 saat 13:54
Tecrübe abidesi,umarım daha iyi günlerde oluruz

Gönderi tarihi: 29/Eki/2017 saat 20:22

hocam sana sarılasım geldi

-------------

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 02/Ara/2017 saat 17:59
ekonomik problemler çözülebilirse Yücel Hoca bu takıma play off oynatır.

Dorukhan orta sahada daha etkili bence.

Kayacan

Akamınko     Aykut        Uğur        Kaan

Hürriyet    Dorukhan

Ofoedu            Hasan             Erkan    

Bruno

Semih, Andaç, Ayaroğlu, Bilal gibi hamle oyuncularımızda var.

İnşallah ekonomik problemleri çözeriz. Sinan başkan devam ederse daha güzel günler gelecektir.

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderen: Sipaly
Gönderi tarihi: 02/Ara/2017 saat 18:21
napoli hocası sarri'ye benzetiyorum seni hocam. sessiz sakin ama rakibin a.koyduran cinsten :) adamsın!

-------------
Sen Cansın

Gönderi tarihi: 02/Ara/2017 saat 19:20
Hep dedik bu ligin hocası diye Tebrikler hocam

-------------

Gönderen: ekinoks_26
Gönderi tarihi: 02/Ara/2017 saat 20:27
PTT lige düştüğümüz andan itibaren sizi  takımın başında görmek isteyenlerden biriydim.Geç de olsa geldiniz ve sahada ne yaptığını bilen bir takım var artık.
Sizinle süper lige çıkacağız ve yine takımın başında siz olacaksınız.
Teşekkürler Yücel hocam.

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: Mesut_ES_1971
Gönderi tarihi: 02/Ara/2017 saat 21:00
Hocam kötü gunlerde geldin, iyi gunlerde gitme. On Yıllarca kal bu takimla, bu şehirde.

-------------
ESES li Doğmuşum

Gönderi tarihi: 02/Ara/2017 saat 23:27
Hocam keşke önceden gelseydin ah be hocam.Resmen keşkelerle yaşıyoruz

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 03/Ara/2017 saat 03:12
Sezon öncesi tonla hocayla görüşüldü. Gözünü para hırsı bürümüş, korkak, hazira konmaya merakli bir dünya Hoca bozuntusu ile. Boşuna ugrasilmis.
Ne naz var ne kapris. Topcunun psikolojisinden iyi anliyor,Çatır çatır top oynatıyor.Tam bu ligin hocası.
Beygirci izliyor ve takip ediyordur umarım. Zira kendisiyle hemen hemen benzer şartlarda çalışıyor Yücel Hoca. (Hatta daha kötü şartlarda )

Gönderen: poyraz963
Gönderi tarihi: 03/Ara/2017 saat 09:30
Hoca yıllarca taşrada çalışmış pratisyen doktor gibi;
Teşhis tam, tedavi tam. Umarım hasta adam ayağa kalkmış olur. Devre arası nekahat dönemi olsun. Ben bu dönemde eldeki topçulara güven vererek alternatif hücum varyasyonlarını takıma yapıştıracağına inanıyorum.
Biz ne yaptık;
Etiketine bakıp hastalığa çare aradık. Midemiz rahatsız kadın doğum profesörüne gittik. (Sergen), Başımız ağrıdı mahalledeki hocaya muska yazdırdık (Alpay), gözümüz bozuldu ordünayüs profosör böbreğimizin birini aldı (Denizli).
Görüldüğü gibi doğru teşhis ile hasta doktor ilişkisi çokta zor değilmiş.

-------------
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR

Gönderi tarihi: 03/Ara/2017 saat 14:29
8maç 14 puan. Bu sıkıntıda alkışlanacak bir performans teşekkürler hocam.
Alpay gittiğinden beri dilimizde tüy bitti bu lig Hüseyin Kalpar ve Yücel Ildiz gibi hocalarla oynanır diye dinlemediler.
Sergen yerine Yücel Hoca ile başlasaydik 20 puanımız vardı

-------------

Gönderen: Diriliş26
Gönderi tarihi: 03/Ara/2017 saat 14:30
Alıntı yapılan poyraz963

Hoca yıllarca taşrada çalışmış pratisyen doktor gibi;
Teşhis tam, tedavi tam. Umarım hasta adam ayağa kalkmış olur. Devre arası nekahat dönemi olsun. Ben bu dönemde eldeki topçulara güven vererek alternatif hücum varyasyonlarını takıma yapıştıracağına inanıyorum.
Biz ne yaptık;
Etiketine bakıp hastalığa çare aradık. Midemiz rahatsız kadın doğum profesörüne gittik. (Sergen), Başımız ağrıdı mahalledeki hocaya muska yazdırdık (Alpay), gözümüz bozuldu ordünayüs profosör böbreğimizin birini aldı (Denizli).
Görüldüğü gibi doğru teşhis ile hasta doktor ilişkisi çokta zor değilmiş.

Gönderen: esparta_ömer
Gönderi tarihi: 03/Ara/2017 saat 15:01
Hocam cidden ayakta alkışlanacak adamsın

-------------
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)

Gönderen: uayuay
Gönderi tarihi: 04/Ara/2017 saat 09:34
Yücel Hoca ve futbolcularla Samsun maçı dönüşü konuşma fırsatı yakaladık. İnanın bu takım böylesine babacan, mütevazi ve kibar bir başka teknik direktör görmemiştir. Çok büyük bir karakter Yücel Hoca.

Sonuçta harika bir hoca, başkan, teknik ekip ve futbolcu grubuna sahibiz. Allah'tan şu an için tek dileğim mevcut personelle ve yönetimle sezonu tamamlayabilmek. Sinan Başkan da devam etme kararı olursa tüm taşlar yerine oturacaktır.

-------------
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Gönderen: Panzerfaust26
Gönderi tarihi: 11/Ara/2017 saat 13:15
Türkiye'de ne kadar içi boşaltılsa da teknik direktörlük çok önemli bir ünvan. Yedek kulübesinde; sahada oyunculara, tribünde de taraftara güven veren bir isim olduğu sürece herkesin galibiyete olan inancı daha da artıyor. Sergen Yalçın ise tam tersiydi. Geldiğinde etki yapacağına inansanız da sizi yarı yolda bırakacağı hep aklınızın bir köşesinde olduğu için bir türlü güvenemiyordunuz.

Gönül isterdi ki Sinan Özeçoğlu koltuğu bu koskoca efsaneyi yok etme noktasına getirenlere bırakmayıp sonuna kadar gitseydi. Dürüst ve güvenilir bir başkana ve meziyetlerine güvendiğimiz bir teknik adamla sezona daha kararlı devam edebilseydik. Geriye sadece Yücel Hoca ve futbolcular kaldı. Umarım istikrarlı bir şekilde tüm zorluklara rağmen Anadolu Yıldızı'nı hak ettiği yerlere taşırız.

-------------
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!

Gönderen: esayhanes
Gönderi tarihi: 11/Ara/2017 saat 20:51
hocam tebrikler.

Gönderen: Hayyam
Gönderi tarihi: 11/Ara/2017 saat 21:17
Tebrikler hocam
Ligin en çok gol atan takimiyiz şu an
Takım savunması da oturur önümüz açık
Şu yönetim inşallah bu isin içine etmez...
Ödemelerin yapılması lazım

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com