eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 5. Hafta Eskişehirspor-Ümraniyespor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı ESES_SEVDASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2017 saat 22:16
Arkadaşlar kimse ne Erkana ne de başka bir futbolcumuza olumsuz bir yorum yazmasın lütfen, gün tüm camia olarak kenetlenme günüdür, takım ve tribundeki muhteşem taraftar müthiş bir direniş başlattı bence bugün, bunu devam ettirmeliyiz..
Yukarı
karakteregitimi Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı karakteregitimi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2017 saat 22:18
Sahaya atlayan hainleri bir daha asla stada almayacaksın? Kesin kural olmalı.
Yukarı
bozoes65 Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: Estanbul
  Alıntı bozoes65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2017 saat 22:23
Babam bugün 66 yaşında olmasına rağmen istanbuldan sabah 10.da Otobüse binip maça geldi. Şimdi de gece 12.de Otobüse binip konaklamadan geri dönüyor. Bu formanın ağırlığını hissetmeli ve hakkini vermeli artık futbolcular. Haftaya bi galibiyetle işler yoluna girer bence..
...
Yukarı
bozoes65 Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: Estanbul
  Alıntı bozoes65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2017 saat 22:24
30 eylüldeki maça da ben gelecektim eşimle istanbuldan. Patrondan izin bile aldım. Peki şimdi cezalı mi olacağız biz manisa maçında o sahaya atlayan dallama yüzünden?
...
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2017 saat 22:29
Ümraniyeliler öyle açıklamalar yapıyor ki çıldırmamak elde değil. bize fair play dersi vermeye çalışıyorlar. Allahım sabır.

maçın başından beri futbolu soğutan, sürekli yerde yatan takım bize fair play den yoksunlar diyor. şaka gibi.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2017 saat 22:30
Maç sonu röportajları izleyince insana gerçekten koyuyor..Ümraniye denilen takım oyuncuları bizim hakkımızda yaptıkları yorumlara bak.Oyuncular kusurabakmasinda,bakanda baksın kağıt üzerinde görünenin üçte birini vermiyorlar.Paf takımla oynayan Gaziantep sizden daha iyi tepki ve mücadele verdi.Kendinize gelin,işinizi yapın.Kimse masal anlatmasın.Sahaya çıkan onbir Ümraniye,Denizli'ye ezilecek onbir değil.
__oldcity__
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2017 saat 22:30
Alıntı yapılan ender_26esk

Ümraniyeliler öyle açıklamalar yapıyor ki çıldırmamak elde değil. bize fair play dersi vermeye çalışıyorlar. Allahım sabır.

maçın başından beri futbolu soğutan, sürekli yerde yatan takım bize fair play den yoksunlar diyor. şaka gibi.

kesinlikle haklisin. bende sinir oldum tv basinda. birde sahaya giren o iki kisi tum maci golgede birakti. kume dusmemeye oynayan bu takimi bir hafta daha seyicisiz biraki. yazik.
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
Yer: Turkey
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2017 saat 22:32
Sahaya atlayan hainler de olmasa 1 almamıza rağmen geleceğe umutla bakacaktım. Son dakikalarda ki hırs istek beni memnun etti.Ayrıca takımda belirgin bir düzelme var bu yolun sonu karanlık değil arkadaşlar.
Bir söz de Ümraniye'nin o.ç lerine söyleyeyim bu gün hiç bir şey yapmadan yalnızca yatarak ve tahrik ederek 90 dakika geçirdiler.Bu takım spor yorumcularından bol bol övgü alıyor bir de. O spor yorumcularının da ta A.Q.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2017 saat 22:37
bu sene için beklentilerimizi değiştirmemiz gerek.

%60-70 playoff gözüyle bakıyordum, ama işimiz daha zor.
bu sene düşmemek iyidir, düşmeyiz de zaten.
beklentileri düşürmemiz lazım ama karalar bağlamaya da gerek yok. durum ortada takım ortada işte. baskı da işe yaramıyor.

bunu, taşkınlık, sahaya atlama gibi tepkiler oluşmaması için istiyorum. bu tarz yıkıcı işler her zaman kulübe zarar verir.
yeteri kadar derdimiz var zaten

-

3es3ki2eski1es
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2017 saat 22:50
   Maç boyunca yerden kalkmayıp tahrik ve çirkeflikten başka birşey yapmayan Ümraniye'li futbolcu bozuntularının fair play ve centilmenlik diye ciyaklamaları, ayrıca  beraberliğe geldikleri kabak gibi ortadayken ''2 puan kaybettiğimiz için üzgünüz'' gibi saçmalıkları, kendilerini oldukça küçültmüş ve komik duruma düşürmüştür.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır