Sayfayı yazdır | Close Window

TFF 1. Lig 5. Hafta Eskişehirspor-Ümraniyespor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4947
Yazdırma tarihi: 07/May/2024 saat 12:01
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: TFF 1. Lig 5. Hafta Eskişehirspor-Ümraniyespor
Gönderen: TrakEs
Konu: TFF 1. Lig 5. Hafta Eskişehirspor-Ümraniyespor
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2017 saat 21:55

18 Eylül Saat: 20.00
Yer: Eskişehir Yeni Atatürk Stadyumu

Akaminkoyu oynatacaksan durma Sergen git sende yoluna.

NOT: Cezalı maçları cumartesi - pazar, cezasız maçımızı pazartesi oynatan federasyon utanmadan bize milli maç veriyorsunuz. Reziller.

-------------

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yanıtlar:
Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2017 saat 21:57
Vurduğumuz gol olsun 3 puan bizim olsun

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderi tarihi: 10/Eyl/2017 saat 21:58
Düştüğümüz sene:

https://hizliresim.com/a1qamQ">

-------------

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2017 saat 22:03
Her şeyi unutalım. Uzun zaman sonra iç sahada taraftarlı maçımız olacak. Biz 10-15 bin taraftarın ittirmesiyle iç saha maçlarımızı kazanalım. İç sahada artık 3 puanlara başlamalıyız. Geçen yılın Samsunspor'una çok benzetiyorum kendimizi. Devre arası transfer yasağı da kalkarsa düşmeyiz.

Bu takımın koşmaya gaza ihtiyacı var. Taraftarımız önünde mücadeleyle ilk galibiyetimizi alalım.

Gönderen: Diriliş26
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2017 saat 22:13
Zurnanın zırt dediği maç ya tamam ya devam... Abartmıyorum... Paraşütsüz ineriz kaybedersek

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2017 saat 22:17
Takımda çok gereksiz bir özgüven problemi oluşmuş durumda, bunu acilen ortadan kaldırmak zorundayız, kimse kafasını öne egmeyecek, geçen sene bu takım şampiyonluğa oynuyordu nooldu nedir bu moral bozukluğu, kazanamayiz psikolojisi?

İnşallah bu maç ile birlikte lige yeniden başlayacağız, geçen sene elimizden direklerin aldığı Ümraniye yi yenecegiz.

Sergen Hoca maceraya hiç gerek yok, Ofoedu ve Erkan'i oynatacaksin ilk 11'de..

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2017 saat 23:36
Rakip ligin en formda ekiplerinden biri.
Cezamiz bitti lakin çokta itici bir güç olacağımızı düşünmüyorum. En iyi ihtimalle 1 puan alırız

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2017 saat 03:02
Her zaman söylüyorum takım top oynamadıktan sonra trübünde kı..nı yırtsan 5 para etmez.Takım iyi oynarsa taraftarın bir çoşku ve gayret kattığı bir gerçektir ama sadece o kadar.Maç kazandıran taraftar diye bir kavram yok!Bunu beynimize iyice yerleştirmemiz lazım.
örnek mi?Geçen sezon ki Sivas maçı.Kıçımızı yırttık on dakika gol yemeden oyunu tutamadılar.Sivas neden baskı altında kalmadı? vs.vs.mesela evimizdeki Bolu maçı 1-1,evimizdeki Denizli maçı 0-3,evimizdeki Manisa maçı1-5,evimizdeki Adanademir maçı 2-4,evimizdeki Antep maçı 2-2 bunlar hep geçen sene seyircimizin önünde olan hezimetler.Biz ne yaptık ?Alkışladık   

İşin özü takım oynarsa taraftar az da olsa etki yapar.Takım OYNAYACAK başka çaresi yok!!!

-------------
Eskişehirspor Halkın Takımıdır

Gönderen: ouzhannov26
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2017 saat 03:14
Ahmet ağabey'e katılıyorum. Takım oynayacak bir tarafını yırtacak yalandan dümenden mücadele etmeyecek. 4 haftadır tv den izliyoruz ne yaptık ligin sonundaki Denizli karşısında maçı koparamadık neymiş hazır değilmişiz. 15 gün arada ne yaptık hiç bir şey. Kalkmiş 7 bin kombine az nesine az ki. Sen 4 macta ne oynadında 26 bin kombine bekliyorsun. İnsanlar robotmu 3 senedir kederden kahroldu on binlerce insan. Kısaca küfür de etse mac günü 20bin belki daha fazla adam yine olacak maçta taraftar bu takıma gerektiğinden fazla sahip çıkmıştır. Düşerken çıkarken tribunleri doldurmuştur. Bu zamanda bu zor zamanda futbolcu parasini alıyorsa ciğeri patlayıncaya kadar oynayacaktır.

-------------
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4

Gönderen: Ahmet
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2017 saat 04:34
Sıkıntı takımın yenmesi veya yenilmesinde değil.
Futbolcular yenebileceklerine, hatta puan alabileceklerine bile inanmıyorlar.
Bu son maçta sürklase oldular.
Bence Ümraniye maçından önce takıma kondisyon lazım ama ondan çok iyi bir psikolog tarafından futbolcuların bire bir ele alınıp motive edilmeleri, kendilerine gelmeleri şart.
Bu moral ve inançsızlıkla Ümraniyeye karşı da bir şey yapamayız.
Yönetimin acilen takıma psikoljik destek aldırması ve takım ruhunun, arkadaşlığın, bir birine inanmanın ve maksimum gayret harcamalaının sağlanması lazım.
Bu oyuncular geçen yıl play off finali oynadılar. Tamam kiralıklar gitti. Ama Brunonun, Ofiuedunun, Erkanın, Semihin kaç gol attığını da biliyoruz. Bunlar 3. lig topçusu değiller. Ama öyle gibi oynuyorlar.    

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2017 saat 11:04
Bunların komple içi geçmiş herkezi sezon başı uyardık ve her zamanki gibi yine öngörülerim beni yanıltmadı bu sezon bu takım düşmesinde playoff şampiyonluk felan umrumfa değil

Gönderen: tolga_esk
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2017 saat 11:27
çok şey yazasım var, kendimi ve nefsimi durduruyorum.
böyle düzgün bir yönetim bunu hak etmiyor.
teknik heyet çok yeni bişey yazmak yanlış olur.
oyuncular kendilerini toparlamalı diyeceğim araya milli maç girmişti değişen bişey olmamış.

bazı oyuncularda ısrar yada yanlış yerlerde oynatılması takıma bişey kazandırmıyor.

akamingo çok hatalı oynuyor ve bu oyuncu yüzünden kaç gol yedik.
akamingo ve semih çok uyumsuz biz defans olarak akamingo ve  semih ikilisiyle oynuyor gibiyiz

hasan huseyin istediği zaman oynuyor istemediği zaman çokta kasmıyor kendisini.

dorukhan ın yeri geri defans mı? alper ptouk gibi yetişebilecek bir oyuncuyu geri defansta harcıyoruz. orta saha ileriye dönük o zaman dorukhanı izleyin. dorukhan şu an sadece acı çekiyor mevki den dolayı.

hasan ayaroğlu hangi mevkide başarılı ben anlamadım. ayağına top yakışıyor deneyim kazandıkça mükemmel bir oyuncu olacak ama forvetmi kanat oyuncusumu anlamadım.

aykut ne yapar takıma katkısı varmıdır çözemedim.

ofedeu, erkan, semih yedek kalmamalı. ugur inceman i beğenmesekte orta sahada bişeyler yapmaya zorlamalıyız.

kayacan

aka      s.yazıcı     felix    semih

dorukhan   hürriyet   h.ayaroğlu     erkan

ofedeu  semih

- bruno duruma göre semih veya farklı bir oyuncunun yerine alınabilir. hasan hüseyin de yine yedek kalarak sakatlanan veya performansı düşük oyuncu yerine alınabilir.

Gönderi tarihi: 11/Eyl/2017 saat 12:56
Ben Bruno nun Semih ayarında bir oyuncu olduğunu sanmıyorum.Semih ten tek üstün yanı 5 yaş genç olması.Semih 90 dk çıkarabilecek forma ulaşsa çok çok daha faydalı olur.

-------------

Gönderen: eses_erkann
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2017 saat 14:27
Bu felix aylardır oynamıyor takıma bir kuruş faydası yok giderken 1 milyon euro para ister

Gönderen: lejyonnn
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2017 saat 15:58
Akaminko kötü bir oyuncu değil ancak bu laubalilikle stoperde ona güvenilemez. Elazığ maçında sağ bekte gayet iyi oynamıştı.
Stoperde de Semih in yanına iyileşti ise Felix Michel, sakatsa da Serdar Yazıcı yada Uğur İnceman - Aykut Akgün gibi tecrübeli birisi monte edilmelidir.
Dorukhan da acil olarak orta sahaya çekilmeli, orta sahamız çok dirençsiz görünüyor.
Kanatlarda ise bir sakatlıkları bulunmaması halinde bana göre Ofoedu ve Erkan Zengin in alternatifi yoktur.

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2017 saat 16:51
Bu Serdar Yazıcı da ne gördünüz anlamıyorum.. Dün oyuna girdi Dialiba dalga geçti bununla.. 3. Golde 3.lig topçusu olduğunu ilan etti resmen.. Uğur İnceman oynasın daha iyi.. Ağır falan ama hiç yoktan tecrübeli..

Akaminko desek Allahlık.. Felix falan oynasın o yapsın da hataları bari, nasıl olsa bişey beklemiyorduk deriz..

Erkan Zengin oynamazsa destan yazsak buraya hikaye.. İnşallah oynar da yediğimizden fazlasını atarız.. Atamasak da en azından tehlike yaratırız..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: Frigyalı_26
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2017 saat 17:00
[QUOTE=e^3_Nicola] Bu Serdar Yazıcı da ne gördünüz anlamıyorum.. Dün oyuna girdi Dialiba dalga geçti bununla.. 3. Golde 3.lig topçusu olduğunu ilan etti resmen.. Uğur İnceman oynasın daha iyi.. Ağır falan ama hiç yoktan tecrübeli..

Akaminko desek Allahlık.. Felix falan oynasın o yapsın da hataları bari, nasıl olsa bişey beklemiyorduk deriz..

Erkan Zengin oynamazsa destan yazsak buraya hikaye.. İnşallah oynar da yediğimizden fazlasını atarız.. Atamasak da en azından tehlike yaratırız.. [/QUOTE

Doğru tespit öncelikle...Tamam elimizdeki malzeme bu ama daha düne kadar Akaminkodan birazda olsun umutluydum ha bu maç düzelir ha öbür maç ama malesef dahada kötüye gidiyor...Onun yerine Felix in oynaması daha doğru olur diye düşünüyorum en azından oynadıkça daha iyi olur...Uğur incemanda oynamalı dediğin gibi yavaş ama valla bu elimizdeki stoperlerden daha iyi...

Gönderi tarihi: 11/Eyl/2017 saat 17:05
Alıntı yapılan lejyonnn

Akaminko kötü bir oyuncu değil ancak bu laubalilikle stoperde ona güvenilemez. Elazığ maçında sağ bekte gayet iyi oynamıştı.
Stoperde de Semih in yanına iyileşti ise Felix Michel, sakatsa da Serdar Yazıcı yada Uğur İnceman - Aykut Akgün gibi tecrübeli birisi monte edilmelidir.
Dorukhan da acil olarak orta sahaya çekilmeli, orta sahamız çok dirençsiz görünüyor.
Kanatlarda ise bir sakatlıkları bulunmaması halinde bana göre Ofoedu ve Erkan Zengin in alternatifi yoktur.

Stoperlerden birinin kesinlikle Uğur İnceman olmasını düşünüyorum evet yavaş ama valla elimizdeki stoperlerden daha iyi...

Gönderen: 26birkannn
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2017 saat 17:30
bu maçtan da umudum yok, 0-2 ümraniye kazanır ve yönetimde bazı istifalar gelir diye tahmin ediyorum. Çünkü pozitif giden hiçbir şey yok.

Gönderi tarihi: 11/Eyl/2017 saat 17:40

Giresun maçında da yazmıştım 1 gol kesin 2 gol ihtimal dahilinde yeriz. Puan için en az 2 gol atabilir miyiz?

-------------

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Gönderen: Bidon26
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2017 saat 20:44
defansımız çok kötü,

Semih ve serdar;la olmayacak,

Felix bi ağırlığını falan koysa...

-------------
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: https://twitter.com/Srvn26 - @srvn26

Gönderi tarihi: 11/Eyl/2017 saat 21:29
Taraftar ve Erkan la alıcaz inşallah.

-------------

Gönderen: Tuna_26_Eses
Gönderi tarihi: 11/Eyl/2017 saat 23:41
Valla ne kadar kızsak da, sevsek de, övsek de, yersek de elimizdeki kadro ve malzeme belli. Bu takımla yapılabilecek şeyler de belli. Defansa bir çare bulursak eğer takım illa ki bir ivme kazanacaktır. Orta saha ve forvet iş yapıyor çünkü (bi de Bruno artık atsın şu formsuzluğunu)

Öte yandan burada çağrım taraftara. Oynayacağımız rakip, pek taraftarı olmayan bir takım. Bundan dolayıdır ki sakin ve soğukkanlı oynuyorlar. O yüzden artık Allahaşkına şu iki huyumuzdan vazgeçelim:
1- Aynı besteyi 20 dakika boyunca söylemek. Yahu 5-6 dakika sonra stadın yarısı düşüyor. Oyuna bir etkimiz kalmıyor.
2- Ümraniye bizim tarafa geçtikten itibaren bir zahmet ıslık ve yuhlamayla baskı altına alalım. Kimse rakibe küfür edelim, meşale atalım, vuralım kıralım demiyor. Ama madem ki biz Eses taraftarıyız, rakibin de buranın kolay bir deplasman olmadığını bilmesi lazım.

Çok değil, 2-3 sene evvel Bursa'nın, İstanbulluların iki top yapamadığı bir yerdi burası.

Havaya girmiş bir taraftar ve Erkan Zengin faktörü ile kıran kırana bir oyun ortaya koyarız diye düşünüyorum. Kazanır mıyız, kaybeder miyiz bilmiyorum, Ümraniye pis takımdır çünkü. Ama en azından iyi bir mücadele görürüz, bu da bize ilerisi için ümit olur.

-------------
ESKİŞEHİR BEKLİYOR UYUMAZ GECE

Gönderi tarihi: 12/Eyl/2017 saat 00:21
Aynı salak şeyleri saatlerce söylemeye devam.

-------------

Gönderen: Yıldıztepeli
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2017 saat 01:10
Bu maç zor olacak ve golü atarsak 1-0 biter

-------------
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2017 saat 07:10
Eskişehirspor için konuşan Başbakan Binali Yıldırım, kulübü önümüzdeki sezon Süper Lig'de görmek istediğini söyledi

Eskişehirspor hakkında açıklamalarda bulunan Başbakan Binali Yıldırım, kulübü önümüzdeki dönem Süper Lig’de görmek istediğinin altını çizdi. Başbakan Yıldırım, “Harun Bey, bu sene Eskişehir’i kıl payı kaçırdığı Süper Lig'e çıkarmanızı bekliyorum. Eskişehir bunu başarır. Süper şehir Eskişehir’e Süper Lig'e yakışır” şeklinde konuştu.
Başbakan Binali Yıldırım'ın katıldığı programın sonunda Eskişehirspor Kulüp Başkanı Sinan Özeçoğlu, Başbakan Yıldırım'a isminin yazıldığı Eskişehirspor formasını hediye etti. 

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderi tarihi: 12/Eyl/2017 saat 07:11
Alıntı yapılan Yıldıztepeli

Bu maç zor olacak ve golü atarsak 1-0 biter

golü her türlü atıyoruz da her maç nerdeyse ortalama 2 gol yiyoruz ben 2 1 Yeneriz diyorum

-------------

Gönderen: Waddle
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2017 saat 09:19
Ümraniye'yi izledim çok koşan diri bir takım, biz bu yürüyen futbolcularla Ümraniye'yi yenemeyiz, futbolcular koşmayı, mücadele etmeyi tekrar hatırlarsa işte o zaman kazanabilirz!

Gönderi tarihi: 12/Eyl/2017 saat 12:56
Ümraniye maçını erkan da oynarsa kaybedersek ılk yari sezon kapanmış demektir. Çünkü yenebilecegimiz takım kalmıyor geriye. kimse umitlenmesin.

Giresun maçındaki oynanan oyun ve oyuncuları görünce ümitsizlik yaşıyorum.

Gönderen: kagankayra
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2017 saat 13:30
Artık evimizde oynadığımız maçlarda ev sahibi olduğumuz belli olması lâzım. Diğer tribünlerden farkımız olsun diye 90 dk beste söyleyelim anlayışı hakim son bir kaç yıldır. Tamam güzel görüntüler ortaya çıkıyor ama tribündeki o kadar zahmetin sahaya yansıması olmuyor. Sadece sosyal medyada bol bol video paylaşılıp altına "sorarlarsa lig bilmemkaçıncısı takımın taraftarı dersiniz", "sahada yenilebiliriz ama tribünde asla", "babanız Eskişehirspor" tarzında beylik laflar yazıyoruz. Islıklamayı, yuhlamayı basitlik görüyoruz ama onların da yeri var tribünlerde. Bu gerçeği ne zaman göreceğiz. Tamam rakip ayağına her top aldığında yapmazsın bunları. Ama bazı durumlarda (rakip akın akın geliyorsa, bizim futbolcumuzu sakatlayacak şekilde çok sert oynuyorsa, korner veya serbest vuruş kullanıyorsa, hakem rakibi kayıracak kararlar veriyorsa, hakem haksız kart veriyor yanlış bayrak kaldırıyorsa, buz gibi golün sayılmamışsa, rakibin kural dışı golü verilmişse, rakip zaman geçirmeye çalışıyorsa, rakip bizim takımla dalga geçer hale gelmişse vb.) o stad ıslıkla, yuhlamayla, homurtu ile öyle bir inlemesi gerekir ki kendi evinde oynadığın belli olsun. Sahada kıyamet koparken, herşey bizim aleyhimize gelişirken sırf farkımız olsun diye durmadan beste girersen bir işe yaramaz. Geçen sene evimizdeki Göztepe maçı haricinde taraftarın ağırlığını koyup aldığımız bir maçı hatırlayan var mı soruyorum. Takım sahada ayrı takılıyor, taraftar tribünde ayrı takılıyor ve yıkılmaz dediğimiz kalemiz yerle yeksan oluyor. Sizce de bazı şeylerin artık sorgulanması gerekmiyor mu? Ümraniyespor maçıyla beraber herşey düzelir inşAllah.

-------------
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES

Gönderi tarihi: 12/Eyl/2017 saat 13:43
Maceraya gerek yok. Erkan ve Ofeudu oynayacak. Oyuncular koşacak hırslı olacak taraftar da takımı itecek. Ümraniye zaten beraberliğe gelecek tabiri caizse kazmalık yapmazsa bizimkiler kaybedeceğimizi düşünmüyorum. Rakip net 1 puana gelecek. Bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum. Ama kaza olur kötü oynayıp kaybedersek ruhsuz bir oyun görürsem protestomu ederim kimse hayrına durmuyor bu kulüpte. Tüm oyuncular parasını alıyor. Sıkıntı yaşamak istemiyorsak iç sahada 3-3-3 diye gitmeliyiz.

Gönderen: curva_sud
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2017 saat 14:15
Bu hafta kombinemi alıp geleceğim maça stad dolar inşAllah

-------------

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2017 saat 14:17

Bu hafta taraftar baskısıyla da birlikte hücum gücü yüksek bir 11 ile sahaya çıkmalıyız . Artık kaybetmeye tahammül yok . Defans zaafımız fazla olduğu için defans önünde oynayacak oyuncuları biraz daha defansif seçmekte fayda var . Hürriyet elinden gelenin en iyisini yapıyor evet ama o da yaşı gereği 60. dakikadan sonra bitiyor . Gol pozisyonu bu dakikadan sonra daha fazla veriyoruz . Sorun aslında biraz da orta sahada . Bu ikilinin yerine oynayabilecek Uğur ve Aykut var ama Uğur'u hepimiz biliyoruz , Aykut da dengesiz ne pas trafiğinde etkili ne de defansif hamlelerde, hava toplarında ismini duyuyoruz sadece . Hoca her maç neredeyse 65'lerde Hüseyin'i oyundan alıyor bu isim Hürriyet olmalı .Kanatlarda Ofoedu ve Erkan için tartışılacak bir konu yok bana kalırsa yerlerine oynayanları gördük . Ofoedu girene kadar 3 veya 4 şut kaleye çektik 1'i kaleyi buldu . O girdikten sonra oyunun çehresi değişti resmen. Tek kafamı karıştıran mevki forvet Semih'de Bruno'da bitik bir performans sergiliyor . Semih eski gücünde değil , Bruno isteksiz 3 metre önüne atılan topa koşmuyor . Bruno ilgili ne sorun varsa çözmemiz gerek forvet yok takımda başka . Ha orası için belki radikal bir değişiklik olacak ama Hasan Ayaroğlu öne çekilip Uğur o mevkide oynatılabilir . Hem Uğur 3. bölgede top kaptırırsa daha az risk teşkil eder

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Gönderi tarihi: 12/Eyl/2017 saat 18:04
Semih artık sürekli 11 de olmalım bruno beceri eksikliği var ve özgüven eksikliği yaşıyor

hücumda çok cılız kaliyoruz.erkan orta yaptiginda ceza alano icinr bakın 2 kişi var rakip oyuncu 7 8 kişi bu şekilde gol ama şansımız nedir

Gönderen: EsArmaEs
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2017 saat 19:45
Arkadas ben anlamadim gitti bizim alt yapida dokuluyo üst yapi desen kimsenin umrunda degil puan almisiz almamisiz bu futbolcu toplulugunu nerden buldular yaziyorum buraya ister felaket tellali diyin ister bilmem ne bu futbolcu toplulugu bize ipe götürür sergen yalçinla beraber eğer ki transfer yasagi kalkmazsa ben gerisini düsunmek bile istemiyorum. Bu haftada hicbirsey beklemiyorum bu topluluktan lutfen paralarinizida almayi verin olur mu cunku verdiginiz hicbirsey yok

-------------
AnTiBiZaNs

Gönderi tarihi: 12/Eyl/2017 saat 22:04
Alıntı yapılan ecayirli26

Bu hafta taraftar baskısıyla da birlikte hücum gücü yüksek bir 11 ile sahaya çıkmalıyız . Artık kaybetmeye tahammül yok . Defans zaafımız fazla olduğu için defans önünde oynayacak oyuncuları biraz daha defansif seçmekte fayda var . Hürriyet elinden gelenin en iyisini yapıyor evet ama o da yaşı gereği 60. dakikadan sonra bitiyor . Gol pozisyonu bu dakikadan sonra daha fazla veriyoruz . Sorun aslında biraz da orta sahada . Bu ikilinin yerine oynayabilecek Uğur ve Aykut var ama Uğur'u hepimiz biliyoruz , Aykut da dengesiz ne pas trafiğinde etkili ne de defansif hamlelerde, hava toplarında ismini duyuyoruz sadece . Hoca her maç neredeyse 65'lerde Hüseyin'i oyundan alıyor bu isim Hürriyet olmalı .Kanatlarda Ofoedu ve Erkan için tartışılacak bir konu yok bana kalırsa yerlerine oynayanları gördük . Ofoedu girene kadar 3 veya 4 şut kaleye çektik 1'i kaleyi buldu . O girdikten sonra oyunun çehresi değişti resmen. Tek kafamı karıştıran mevki forvet Semih'de Bruno'da bitik bir performans sergiliyor . Semih eski gücünde değil , Bruno isteksiz 3 metre önüne atılan topa koşmuyor . Bruno ilgili ne sorun varsa çözmemiz gerek forvet yok takımda başka . Ha orası için belki radikal bir değişiklik olacak ama Hasan Ayaroğlu öne çekilip Uğur o mevkide oynatılabilir . Hem Uğur 3. bölgede top kaptırırsa daha az risk teşkil eder

Değerli kardeşim çok güzel kadro biri hariç o Akaminkoyu inan ben artık halı sahada oynatmam o derece onun yerine Uğur oynasın yavaş felan ama bunun yaptığı hataları yapmıyor geçen senede hiçte fena oynamadı açıkası stoperde...

Gönderi tarihi: 12/Eyl/2017 saat 22:09
Alıntı yapılan EsArmaEs

Arkadas ben anlamadim gitti bizim alt yapida dokuluyo üst yapi desen kimsenin umrunda degil puan almisiz almamisiz bu futbolcu toplulugunu nerden buldular yaziyorum buraya ister felaket tellali diyin ister bilmem ne bu futbolcu toplulugu bize ipe götürür sergen yalçinla beraber eğer ki transfer yasagi kalkmazsa ben gerisini düsunmek bile istemiyorum. Bu haftada hicbirsey beklemiyorum bu topluluktan lutfen paralarinizida almayi verin olur mu cunku verdiginiz hicbirsey yok

Aynen heleki altyapı eğer bizim altyapımız gerçekten iyi olsaydı inanın şu an profesyonel liglerde 2-3 tane takımımız olurdu...Mademki kendi çocuklarımızın olmasını istyoruz hep bu koskoca futbol şehrinin profesyonel liglerde en az 2-3 takımımızın olması gerekli...Başka fikri olan arkadaşlarada sonuna kadar saygı duyarım...

Gönderi tarihi: 12/Eyl/2017 saat 22:49
Biletler çıksın da satışlar artsın.

Gönderi tarihi: 13/Eyl/2017 saat 00:09
Alıntı yapılan Frigyalı_26

[QUOTE=ecayirli26]

Değerli kardeşim çok güzel kadro biri hariç o Akaminkoyu inan ben artık halı sahada oynatmam o derece onun yerine Uğur oynasın yavaş felan ama bunun yaptığı hataları yapmıyor geçen senede hiçte fena oynamadı açıkası stoperde...

Gönül rahatlığı ile stopere yazılabilecek tek isim bile yok aslına bakarsanız. Elimizdeki seçenekler Akaminko, Aykut, Uğur, Felix ve Semih. Belki bunlardan kurulacak en iyi ikili Aykut-Uğur ikilisi olabilir. Ama yinede Uğur'a güvenemiyorum.

-------------

Gönderi tarihi: 13/Eyl/2017 saat 00:34

Alıntı yapılan Frigyalı_26

[QUOTE=ecayirli26]

Gönül rahatlığı ile stopere yazılabilecek tek isim bile yok aslına bakarsanız. Elimizdeki seçenekler Akaminko, Aykut, Uğur, Felix ve Semih. Belki bunlardan kurulacak en iyi ikili Aykut-Uğur ikilisi olabilir. Ama yinede Uğur'a güvenemiyorum.

:) Haklısın değerli kardeşim ama yaptığı kişisel hataları ilede bende Akaminkoya hiç güvenemiyorum artık...Nerde o eski Akaminko vallahi hayret öbür maç düzelir daha iyi olacak diyoruz yok her öbür maç geçen maçı aratıyor...

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 13/Eyl/2017 saat 08:39
Bizim futbolcular parasını ödemeyen, yalan söyleyen başkanlara alışmışlar.

Dürüst başkana alışmaları uzun zaman alacak anlaşılan.

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 13/Eyl/2017 saat 11:20
Her halükarda takımın ve hocanın arkasındayım, Giresun maçında bile galibiyet alabiliriz demiştim hatta. Ama bu maçtan ümidim yok. Ümraniye oyunu kilitleyen futbolu ve fizik gücü ile çok net üstün bizden. Deplasman ya da ev fark etmiyor onlar için, bu sene ligin Başakşehir'i olarak görüyorum. Dolayısıyla 1 puan iyidir.

Bu maç puandan daha önemli şeyler var:
- Taraftar desteği
- Gol yememek
- Saldıran bir takım
- Sergen'in istediği oyunu sahada görebilmek
- Duran toplarda tehlike yaratmak
- Bol pozisyon bulmak
- Ve böylece Özgüven tazelemek

İnşAllah yapılan ilk hatada tribünlerden homurtular duymayız. Ama böyle bir şeye ihtimal vermiyorum.

Gelelim maça. Adettendir:

Gökhan
Dorukhan - Jaka - Felix(Semih) - Kaan
        Hürriyet - Aykut
     Ofoedu - H.Ayaroğlu - Erkan
              Semih

Değişiklikler : Bruno, H.Hüseyin, Semih(Felix)

Gol yemesek yeter. Geçen sene içerdeki maçta Denizli'nin de ordinaryüs seviyesindeki hocalığı sayesinde pozisyona giremeden maçı bitirmiştik. Bu sene de aynısı olur. Defansta aptal bir hata ile gol yer 1-0 yeniliriz bu da skor tahminim olsun. Ama yensek de yenilsek de tam destek hep destek.

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: Furkan2696
Gönderi tarihi: 13/Eyl/2017 saat 12:00
Başından beri söylüyorum 2 yiyorsak 3 atmamız gerek diye çünkü çok gol yiyeceğimiz belliydi.
Erkanın oynaması ofoedunun koşması brunonun atması lazım başka yolu yok.

Gökhan yada Kayacan

(Bence) Dorukhan         Semih       Uğur        Kaan

Hürriyet     Hasan Acar (şu oyuncu acil bir el atılmalı !)

Ofoedu ( Hacı sen siyahisin attığın adımda inletmelisin)                      Erkan

Hasan

Bruno (Hacı senden ilk geldiğinde çok şey beklemiştim 15+ gol attın bu sene adeta yoksun 20+ atman gerekirken !)

-------------
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~

Gönderi tarihi: 13/Eyl/2017 saat 12:59
Alıntı yapılan Furkan2696

Başından beri söylüyorum 2 yiyorsak 3 atmamız gerek diye çünkü çok gol yiyeceğimiz belliydi.Erkanın oynaması ofoedunun koşması brunonun atması lazım başka yolu yok.                      Gökhan yada Kayacan(Bence) Dorukhan         Semih       Uğur        Kaan                                Hürriyet     Hasan Acar (şu oyuncu acil bir el atılmalı !)Ofoedu ( Hacı sen siyahisin attığın adımda inletmelisin)                      Erkan                                                  Hasan                                                  Bruno (Hacı senden ilk geldiğinde çok şey beklemiştim 15+ gol attın bu sene adeta yoksun 20+ atman gerekirken !)

Gönderi tarihi: 13/Eyl/2017 saat 14:31
Biletler çıktı. Maraton alt kombinesi alacaklar 2 güne biter maraton alt acele edin.

Gönderi tarihi: 13/Eyl/2017 saat 23:28
Bu akşam yapılan antrenmanda Erkan da takımla çalışmış.. Fotoğraflarda görünüyor.. İnşAllah oynar artık kaptan da gemisini düzlüğe çıkarır..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 00:43

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 10:47
dorukhan kesinlikle maçta olmalı, hasandan daha istekli ve verimli.

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 11:55
Bu Akaminko üzerindeki laubaliliği atmadan mümkünse oynatılmasın.. Şuana kadar oynadığı tüm maçlarda hata yaptı ve bunlar sonucunda kalemizde goller gördük..

Ben sakatlandığından beri Akaminko için, ha bu maç iyi olur ha şu maç, demekten bıktım.. Bu kafa yapısıyla bir şey olmaz bundan..

Defansta
Sağ bek, Dorukhan
Sol bek, Kaan veya Bilal farketmez
Stoper olarak da Semih, Uğur, Aykut, Felix
Arasından bir kurgu oluşturulmalı..

Felix Semih ikilisinde ısrar edilmeli bence..

Takım öz güvenini kazansa ben bu kadar kötü olacağımızı sanmıyorum.. Bunun için Erkan takıma liderlik yapmalı..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 14:00
           gökhan siverek
akamingo     felix   aykut     semih     s.yazıcı

geri defans 5 li olsun en azından gol yememek en önemlisi.

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 15:02
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Bu Akaminko üzerindeki laubaliliği atmadan mümkünse oynatılmasın.. Şuana kadar oynadığı tüm maçlarda hata yaptı ve bunlar sonucunda kalemizde goller gördük..

Ben sakatlandığından beri Akaminko için, ha bu maç iyi olur ha şu maç, demekten bıktım.. Bu kafa yapısıyla bir şey olmaz bundan..

Defansta
Sağ bek, Dorukhan
Sol bek, Kaan veya Bilal farketmez
Stoper olarak da Semih, Uğur, Aykut, Felix
Arasından bir kurgu oluşturulmalı..

Felix Semih ikilisinde ısrar edilmeli bence..

Takım öz güvenini kazansa ben bu kadar kötü olacağımızı sanmıyorum.. Bunun için Erkan takıma liderlik yapmalı..

Aynen kardeşim ha bu ha öbür maç düzeleceği yok ki zaten düzelmek için bi gayrette göremiyorum ben Akaminkoda stopere Uğur enazından sağlam oynuyor adam yavaş ama onun yanınada en hızlı stoperimiz kimse onu koymak gerekli...Eskiden hız olarak Diegonun açıklarını kapatan Akaminkoyu istiyoruz ama malesef bir türlü geri gelmiyor o Akaminko...

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 15:40
Alıntı yapılan tolga_esk

gökhan siverekakamingo     felix   aykut     semih     s.yazıcıgeri defans 5 li olsun en azından gol yememek en önemlisi.

Tolga kardeşim son maçta Serdar Yazıcı oyuna girdi, izlemişsindir.. Ne ışık gördün? Ben mi ön yargılı davranıyorum acaba? Bu adam bildiğin amatör küme oyuncusu gibi geldi bana.. Adam yediğimiz 3. Golde Serdar'ın içinden geçti resmen.. Kanatta yediği çalımlar da cabası..

Meraktan soruyorum yanlış anlama, bir ışık mı gördün? Yoksa belki iyi olur diye umutlusun da ondan mı oynasın diyorsun?

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 16:34
Deplasmanda oynayacağımız Gazişehir ve Adana Demir maçları Pazar. İç sahadaki Manisa maçı cumartesi gel de sövme şu federasyona.

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 16:42

Alıntı yapılan tolga_esk

gökhan siverekakamingo     felix   aykut     semih     s.yazıcıgeri defans 5 li olsun en azından gol yememek en önemlisi.

Tolga kardeşim son maçta Serdar Yazıcı oyuna girdi, izlemişsindir.. Ne ışık gördün? Ben mi ön yargılı davranıyorum acaba? Bu adam bildiğin amatör küme oyuncusu gibi geldi bana.. Adam yediğimiz 3. Golde Serdar'ın içinden geçti resmen.. Kanatta yediği çalımlar da cabası..

Meraktan soruyorum yanlış anlama, bir ışık mı gördün? Yoksa belki iyi olur diye umutlusun da ondan mı oynasın diyorsun?

Serdar ilk girdiğinde bir kaç sefer duvar oldu rakip kanat oyuncusuna işte o zaman tamam yeni sağ bekimizi bulduk dedim. Ama yanılmışım sonradan hüsrana uğradım o bölgede en iyi seçenek Doruk gözüküyor.

-------------

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 17:20
Alıntı yapılan grezores

Deplasmanda oynayacağımız Gazişehir ve Adana Demir maçları Pazar. İç sahadaki Manisa maçı cumartesi gel de sövme şu federasyona.

Kasıtlı yapılıyor bence.. 9. Haftadaki iç saha maçımızı da pazara vermezlerse bunun başka bir açıklaması yok..

Bizim yönetimin bu gibi durumlarda lobi oluşturması ve baskı yapması lazım..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 17:26
TFF 1. Lig'de haftanın hakemleri
TFF 1. Lig'in 5. haftasında görev yapacak hakemler açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig'in 5. haftasında oynanacak maçlarda düdük çalacak hakemler şunlar:
15 Eylül Cuma:
20.00 İstanbulspor-Gazişehir Gaziantep: Hakan Ceylan
20.00 Elazığspor-Balıkesirspor Baltok: Murat Özcan
16 Eylül Cumartesi:
17.00 Boluspor-Adana Demirspor: Süleyman Abay
17.00 Samsunspor-Altınordu: Erkan Özdamar
20.00 Adanaspor-Manisaspor: Sarper Barış Saka
17 Eylül Pazar:
17.00 Çaykur Rizespor-MKE Ankaragücü: Alper Ulusoy
20.00 Gaziantepspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Caner Ak
20.00 Denizlispor-Akın Çorap Giresunspor: Emre Malok

18 Eylül Pazartesi:
20.00 Eskişehirspor-Ümraniyespor: Abdulkadir Bitigen

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 18:16

Alıntı yapılan tolga_esk

Adam ilk defa bir maçta oynuyor
Ne bekliyordun Messi gibi bir performans mı
Her yerde bu adamı karalamaya çalışmışsın
Bu sene eldeki malzeme bu

3. goldeki hatayı Serdar a kesmişsin eyvallah doğrudur ancak attığımız golün de onun sayesinde olduğunu söyleyememişsin

Gönderen: Esesmoon
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 18:28
Serdar ın ne olduğu daha belli olmaz tek maçla ama akaminko tam bir pimi çekilmiş bomba. Kendi kalesine gol de atar attırırda.

-------------
AKIN DON ATLET ÇORAP İÇ GİYİM SPOR

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 21:41
Geri defans a 5 oyuncumuzu yazdim bunların arasında s yazıcıda vardı.
Çünkü geçen sezon ve 3 haftadır geri defansin ve elimizde oyuncu seçeneği olmaması sebebiyle hem 5 kişilik defans hemde serdar yazıcıyı da
defans ekledim.

s yazıcı da bişey görmedim sadece formamizi giyiyor 4 yerine 5 kişilik defans ile umarım gol yemeyiz.

üzülmek hiç birimız istemiyoruz.

Gönderen: EsArmaEs
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 22:01
Az once biten macta basaksehirin rakibi bulgar takimi ludogomest in oynadigi topu ve yaptigi mucadeleyi 90+4 te bile sanki macin basindaymis gibi mucadelesini bizim tembeller ordusuna defalarca kez izletmek lazim .. Bu haftada bizi rezil etmeyin yeter artik.

-------------
AnTiBiZaNs

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 22:14
Alıntı yapılan lejyonnn

Alıntı yapılan tolga_esk

Adam ilk defa bir maçta oynuyor
Ne bekliyordun Messi gibi bir performans mı
Her yerde bu adamı karalamaya çalışmışsın
Bu sene eldeki malzeme bu

3. goldeki hatayı Serdar a kesmişsin eyvallah doğrudur ancak attığımız golün de onun sayesinde olduğunu söyleyememişsin

Niye kararlıyım yeteneksiz bizanslıyı.. Adam gibi oynadı da oynamadı mı dedik.. Karalama odur.. Messi performansı bekleyen yok kazmalığı olmasa o da yeter ama oda yok.. Eldeki malzemenin ne olduğunu bilerek yazıyorum ne yazıyorsam.. Galibiyete falan da gerek yok yürekten ve akıllı oynasınlar can feda..

Attığımız golde attığı şutu söylememişim doğru, Bruno olsaydı Semih'in yerine santrafor pozisyonunda orda o golü atamazdık.. Birde önemli olan o gole verdiği katkı değil, kendi işini iyi yapıp yapamadığı..

Çocuğa antipatim var, ama inşallah bir daha şans bulursa iyi değerlendirir de eleştirdiğimiz gibi özverizde..

Bu hakkını bence iyi değerlendiremedi ve bende merak edip iyi oynadığını düşünen var mı merak ettim..

Hadi Erkan, Uğur, Bilal, Kaan, Hürriyet, Dorukhan, Bruno, Semih neyse adamların geri gelmeme gibi bir lüksleri vardı da döndüler sağolsunlar, onlara tolerans göstereceğiz tabi.. Ama Serdar, Semih, Andaç vs gibi oyuncular da bir zahmet oynasın.. Bu takımda oynamak onlar için büyük nimet.. Yoksa 3. Ligde alacaklardı soluğu..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 15/Eyl/2017 saat 09:20
Akaminko-Bruno ikilisi bu maçta dinlendirilmeli...
Erkanın oyuna girmesiyle brunonun etkisi artabilir o ayrı bir durum.
Akaminko kesinlikle dinlendirilmeli.

Gönderi tarihi: 15/Eyl/2017 saat 11:24
Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yaparak taraftarları antrenmana davet eden ETB Başkanı Murat Diri, şunları söyledi, “Değerli Eskişehirsporlular;
Hepimizin bildiği üzere Eskişehirspor'umuz lige istediğimiz gibi bir başlangıç yapamadı. Böyle olacağını biliyorduk. Biz değil miyiz çilenin talibi olanlar. Biz değil miyiz cefanın kitabını yazanlar.
O halde Anadolu Yıldızımızı tekrar şahlandıracak olan yine bizleriz. Elimizden geleni yapmak boynumuzun borcu. Yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz. 
Bu bağlamda tüm taraftarımızı ve halkımızı 15 Eylül Cuma günü 18:00'da Eskişehirspor Tesislerine davet ediyoruz. Taraftara açık olarak yapılacak idmana giderek orada futbolcularımıza moral vererek, bu sezonun seyircili olarak içerde oynayacağımız ilk maçında galibiyet sözü alalım. 
Bir çok çatlak ses olumsuz hava yaratmak isteyenler var. Bunlara fırsat vermeyelim. Haklı olarak sitem Edenlerimizde var. Ancak bu günleri yaşayacağımız belliydi. O yüzden öfkemizi kızgınlığımızı kırgınlığımızı bir kenara bırakıp bu hafta oynanacak olan Ümraniye maçında tribünlerimizde her zamanki coşkumuzla yer alalım.

-------------

Gönderi tarihi: 15/Eyl/2017 saat 11:56
Kavuşmaya son 3 gün..

[TUBE]1epj28bsWZg[/TUBE]

-------------

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2017 saat 17:30
Kale arkası üstler satışa çıkmadı mı arkadaşlar ?

Gönderen: Mer
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2017 saat 20:33
artık kazanmamız lazım ki taşlar yerine otursun, yoksa bu işin sonu iyi değil gibi gözüküyor

Gönderi tarihi: 15/Eyl/2017 saat 20:54
Alıntı yapılan lvntkrgl

Kale arkası üstler satışa çıkmadı mı arkadaşlar ?

Maça kale arkası anlamında şu an talep az. Bu yüzden belki maç günü üst katlar açılabilir.

-------------

Gönderi tarihi: 16/Eyl/2017 saat 00:02

Kavuşmaya son 3 gün..

[TUBE]1epj28bsWZg[/TUBE]

Şimdi dosta (ne yazık ki neredeyse hiç yok!) düşmana "yıkılmadık ayaktayız" mesajı vermeye geldi sıra.. Maçın pazartesi olması sayı bakımından sıkıntılı.. Bilet fiyatları da sıkıntı yaratacaktır..

İnşallah iyi bir türübün yapar ve takımın özgüvenini geri kazandırırız..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 16/Eyl/2017 saat 12:44
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Eskişehirspor Kulübü'nü ziyaret etti.

Karacan ve beraberindeki AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü'nün ziyaretinde Eskişehirspor Kulübü Başkanı Sinan Özeçoğlu ve asbaşkan Refik Karaçay da hazır bulundu.

Karacan, yaptığı konuşmada, Eskişehirspor'un her zaman yanında olduklarını belirterek, siyah-kırmızılı kulübe destek vereceklerini kaydetti.

Özeçoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Karacan ve Ünlü'ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

-------------

Gönderi tarihi: 16/Eyl/2017 saat 12:57
18 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’de Ümraniyespor’u ağırlayacak olan Eskişehirspor, bu akşam U-21 Takımı ile tesislerde hazırlık maçı yaptı. Tesislere gelen Siyah Kırmızılı taraftar takımına moral kaynağı oldu.

Eskişehirspor, bu akşam U-21 Takımı ile tesislerde hazırlık maçı yaptı. Tesislere gelen Siyah Kırmızılı taraftar takımına moral kaynağı oldu.

U-21 ile maç yaptılar

Eskişehirspor, U-21 Takımı ile oynadığı hazırlık maçına Kayacan Erdoğan, Semih Güler, Felix Michel, Jerry Akaminko, Bilal Aziz Özer, Dorukhan Toköz, Hasan Ayaroğlu, Aykut Akgün, Chico Ofoedu, Erkan Zengin ve Bruno Mezenga 11’i ile çıktı. Semih Şentürk, Mevlüt Çelik, İbrahim Halil Öner ve Furgan Polat gibi isimler beyaz takımda yer aldı. Teknik Direktör Sergen Yalçın bu maçta ideal ilk 11’i arayarak dikkatle oyuncularını izledi.

Taraftar moral verdi

Eskişehirspor-Eskişehirspor U-21 maçını Siyah-Kırmızılı taraftarlar da takip etti. Tesislere gelen taraftarlar maç öncesi futbolculara moral verdi. Taraftarlar maçta atılan gollerde futbolcuları alkışladı. Eskişehirspor Taraftarlar Birliği (ETB) Başkanı Murat Diri ve ETB Üyeleri maç sonu futbolculara baklava ikram etti. ETB Başkanı Diri, futbolculara seslenerek, onlara inandıklarını ve sonuna kadar destek olacaklarını vurguladı.

-------------

Gönderi tarihi: 16/Eyl/2017 saat 16:12

Gönderen: Mesut_ES_1971
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2017 saat 16:46
Bu kadro, ilk 6 ya girer. Israrla oynatilmalı. Takım gol yerse, 2. yarı Hürriyet çıkar, Semih çift santrafor oynar. Hadi Sergen hocam şu kadroda ısrar et. Olacak bu iş.

-------------
ESES li Doğmuşum

Gönderi tarihi: 16/Eyl/2017 saat 17:16

Hoca böyle çıkmayı düşünmüyor, Bruno da ve Akaminko da ısrar ediyor.. Semih sanırım ilk onbirde çıkacak kadar form tutamadı.. Ama yorulana kadar böyle çıkmayı denemek lazım.. Erkan ve Ofi iyi besleyebilir diye düşünüyorum Semih'i..

Akaminko da biraz dinlendirilip aklını başına alması sağlanmalı..

Ben son üç maça göre çok da zorlanacağımızı sanmıyorum.. Erkan sayesinde iyi hücum edip, topu kalemizden daha uzak tutacağımızı düşünüyorum..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 03:13
Umarım iyilesmistir artik Erkan .O yoksa hucumdada yokuz.Şu Ofeodu ve Semihi hamle oyuncusu olarak kullanma sacmaligindan vazgeçer umarım artık Sergen.Ne anladim ben geriye dustukten sonra ikinci yarinin ortasinda alinan bu adamlardan?Burası 1.lig, tamam kagit ustundede iyi futbolcularimiz var lakin terminator felanda degil bu oyuncular ha diyince oyunun kaderini degisterecek.Yukarıdaki kadro iç sahada cikabilecegimiz en ideal ve ısıran kadrodur.
Olası bir puan kaybında çadır kötü karışır, o psikoloji ile dipten zor çıkarız. Ümraniye çok iyi takım işimiz çok zor.

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 09:38
Amacımız eleştirmek değil”
 Murat Diri açıklamasında,“Eskişehirsporumuz’un zor günler geçirdiğinin farkındayız. Bu sezonun böyle olacağını da biliyorduk. Kombine satışlarında hedeflenen sayıya ulaşamadık, taraftar olarak bizler üzerimize düşeni yapmıyoruz. Sahada futbolcular da gereken özveriyi vermiyor. Herkesin görevinin farkında olmasını istiyoruz. Amacımız futbolcuları eleştirmek değil aksine burada kimler için mücadele ettiklerini görsünler istedik” ifadelerini kullandı.

“Önemli olan formadaki ter”  
Diri, “Bir şehrin geleceği için mücadele ettiğimizin farkına varsınlar istiyoruz. Bizim için galibiyetten daha önemli şey, formalarındaki ter. O armayı sırılsıklam yapana kadar mücadele etmeleri bizi tribünde zaten yeterince memnun eder. Bugün bin 400 lira maaşla evini geçindirmeye çalışan insanlar, milyonlar kazanan insanlara moral vermeye çalışıyor. Onların bize moral vermesi gerekirken bizler onlara moral vermeye çalışıyoruz” dedi.

-------------

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 10:05
Geçen gün kırmızı takım ve beyaz takım olmak üzere takımımız ikiye ayrıldı hazırlık maçı oynadı.

Kırmızı takımın kadrosuna dikkat ettim ve hepsi neredeyse as oyuncular. Acaba Ümraniye karşısına da bu şekilde mi çıkacağız? Göreceğiz.

Kayacan

Akaminko Felix Semih Bilal

Doruk Aykut

Erkan       Hasan A.      Ofoedu

Bruno

-------------

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 11:08
Evet benimde dikkatimi çekti maç 3 3 bitti kesin ilk 11 kırmızı takım diye düşünüyorum

-------------

Gönderen: Esesmoon
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 14:35

Zırtapoz zırtapoz açıklama yapıyor hala. H.Ü. ye yalakalıkta boyut açtın unuttun mu?

-------------
AKIN DON ATLET ÇORAP İÇ GİYİM SPOR

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 15:55
121 128 bitmedi gitti maratonda

Gönderen: besyo26
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 16:36
Alıntı yapılan Güray26ES

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Eskişehirspor Kulübü'nü ziyaret etti.

Karacan ve beraberindeki AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü'nün ziyaretinde Eskişehirspor Kulübü Başkanı Sinan Özeçoğlu ve asbaşkan Refik Karaçay da hazır bulundu.

Karacan, yaptığı konuşmada, Eskişehirspor'un her zaman yanında olduklarını belirterek, siyah-kırmızılı kulübe destek vereceklerini kaydetti.

Traşı bıraksalar da artık icraat yapsalar. Hep aynı terane...

-------------
'Meftunuyuz Hayranıyız '

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 17:15
Alıntı yapılan Esesmoon

Zırtapoz zırtapoz açıklama yapıyor hala. H.Ü. ye yalakalıkta boyut açtın unuttun mu?

O karakterinin gereğini yapıyor ama hala bu forumda ve medyada o kişiyi kaale alıp yayınlayanlar var.

-------------

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 17:36
ahmet abi bana ise lafın genelde eses ile ilgili her haberi paylaşıyorum renkdaslar okusun diye asla art niyetim yok

-------------

Gönderen: oğuz26
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 19:18
Maraton üst niye satışa açılmaz daha hayret doğrusu. Açın işte gişeden bilet alacaklar hafta sonu rahatça alsın. Allah bilir yine bizim çok bilmiş amigolar açtırmamıştır.

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 19:22
Alıntı yapılan Güray26ES

ahmet abi bana ise lafın genelde eses ile ilgili her haberi paylaşıyorum renkdaslar okusun diye asla art niyetim yok

Ok kardeşim.

-------------

Gönderen: OZELES
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 20:19
Alıntı yapılan oğuz26

Maraton üst niye satışa açılmaz daha hayret doğrusu. Açın işte gişeden bilet alacaklar hafta sonu rahatça alsın. Allah bilir yine bizim çok bilmiş amigolar açtırmamıştır.

Amigolara değilde taraftara kulak verirlerse daha doğru olur.

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 20:26
Şuan maratonundan bilet almak istesek alamıyoruz. Alt kat bitti üst kat satışa kapalı.

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 20:36
Maraton üst biletleri açılmalı satışa. Ayrıca passo.com'daki aksaklıklardan ötürü kombine satışı yarın da kesinlikle devam etmelidir.

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 20:39
Alıntı yapılan grezores

Maraton üst biletleri açılmalı satışa. Ayrıca passo.com'daki aksaklıklardan ötürü kombine satışı yarın da kesinlikle devam etmelidir.

Renktaş bence kombine alan çoktan almıştır 1 aydır satışta. Ama bilet almak isteyenler için maraton üst hemen açılmalı.

-------------

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 20:52

Alıntı yapılan grezores

Renktaş bence kombine alan çoktan almıştır 1 aydır satışta. Ama bilet almak isteyenler için maraton üst hemen açılmalı.
Bence de. Dün öğlenden bu yana maraton üstte sadece 140 kombine satılmış.

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 22:03
maraton üst yarın bilet için de açılır herhalde. şu ana kadar maraton üstte 1800 kombine satıldı. daha 2700 kişilik yer var üstte

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 22:27
Belki ağır olacak ama bence ölüm-kalım maçına çıkıyoruz... Bu maçta beraberlik bile bizi zor duruma düşürecektir. inş futbol şansıda yanımızda olur bu maçtan 3 puan ile ayrılıp önümüzdeki maçlara ayaklarımız yere basarak çıkarız.

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 22:48
puan durumu fikstür korkutuyor gerçekten acil 3 puan almalıyız yoksa zor günler bizi bekler

-------------

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 23:13
Bülent çiler nerede acaba?Oturmuş kadrosu olan Osmanlıyı s.çtı batırdı.Çok iyi teknik direktör ya ondandır.

-------------

Gönderen: esescon_26
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2017 saat 23:56
Bu takımı Morinho gelse kurtaramaz malesef düşecez ... Ama sevdamızdan vazgeçmeyiz..

-------------
ESES

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2017 saat 00:18
Alıntı yapılan furemen

Bülent çiler nerede acaba?Oturmuş kadrosu olan Osmanlıyı s.çtı batırdı.Çok iyi teknik direktör ya ondandır.

Bülentlik bir durum değil Osmanlının hali.
Melih ve ekibi içini boşaltıyor o takımın. Muhtemelen düşürecekler yerine de Ankaragücü nü hazırlıyorlar. Osmanlı onların gözünde külfet gibi.

Yarın kazanamazsak eğer tehlike çanları çalar bizim için.Gaziantepspor bile 4 puan yaptı ölü halinle. Lig uzun maraton eyvallah da bu puan kayıpları canımızı yakabilir sezon sonu. Tıpkı 15-16 sezonu gibi, 16-17 sezonu gibi.

Gönderen: sportage
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2017 saat 00:42
Alıntı yapılan AzTecK

Alıntı yapılan furemen

Bülentlik bir durum değil Osmanlının hali.
Melih ve ekibi içini boşaltıyor o takımın. Muhtemelen düşürecekler yerine de Ankaragücü nü hazırlıyorlar. Osmanlı onların gözünde külfet gibi.

Yarın kazanamazsak eğer tehlike çanları çalar bizim için.Gaziantepspor bile 4 puan yaptı ölü halinle. Lig uzun maraton eyvallah da bu puan kayıpları canımızı yakabilir sezon sonu. Tıpkı 15-16 sezonu gibi, 16-17 sezonu gibi.

SEVİYORSAN SAHİP ÇIKACAKSIN KARDEŞİM !
BİNBİR TÜRLÜ BAHANELERİN, ARKASINA SIĞINMAYACAKSIN
SEVİYORMUŞ GİBİ YAPMAYACAKSIN
'' SEVMEYE CESARETİN YOKSA SEVMEYE UĞRAŞMAYACAKSIN''!

-------------
Bizde bilirdik sözde 3 büyükleri tutmayı
2-3 senede bir şampiyonluk kutlamayı,
Ama yakıştıramadık kendimize;
Doğduğumuz ŞEHRİ satmayı !

Only ESES

Gönderen: Mesut_ES_1971
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2017 saat 03:04
Bu maçı alamazsak eksi 8 puan bile bu takımı küme düşürür, maalesef hırsızlar takımın geleceğini bile yemişler. Alırsakta ilk 6 ya oynayabiliriz, erken yazdım ama kırılma maçı bu maç, ligin altına kimse demir atmayacak gibi bir lig olacak...

-------------
ESES li Doğmuşum

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2017 saat 09:40
5. hafta itibarıyla panik yapmanın anlamı yok. sakin olmalıyız ve panik ortamından kaçmalıyız.

kadromuz belki dar ama sahaya iyi bir onbir çıkarabiliyoruz. oynayanların parasını verirsek ligde düşme ile ilgili sorun yaşamayız. çıkma meselesini tartışırız.

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderen: frk26
Gönderi tarihi: 18/Eyl/2017 saat 10:37
Kazanıp kara bulutları biraz olsun dağıtacağız inşallah ozlem bitsin goller gelsin

-------------
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız

Gönderi tarihi: 18/Eyl/2017 saat 11:08
#SONDAKİKA | Maraton üst (Doğu) biletleri satışa çıktı.

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com