eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 2017-2018 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 122>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
Online Durum: Offline
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2017 saat 21:53
bu sezonki beklentimiz öncelikle takımı strese sokmamak olmalı.

geçen sene skor olarak geriye düştüğümüzde çeviremedik. (ilk hafta Balıkesir maçı haric)

bunda hocanın tecrübesizliği ve bizim tribündeki sabırsızlığımız da etkili oldu.

Adana Demir e 4-2 yenildiğimiz maçta skor 2-2 iken bu strese devam edersek yeniliriz demiştim.

bu sezon daha sakin daha mantıklı bir szeon geçirmek zorundayız. diğer takımları da gözümüzde büyütmeyelim. birlik ve beraberliği sağladığımızda güzel günler bizi bekler.

sezon içinde çok puan kaybının yaşanacağı favorisi olmayan bir sezon bekliyorum. kimse puan farkını açıp ilerleyemez diye düşünüyorum.

bu sezon sene başında yaşadığımız sıkıntıları unutmadan kenetlenmiş bir şekilde ligi bitirmemiz lazım.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2017 saat 09:08
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Sergen hoca 3 oyuncuyu daha U21 Takımını gönderdi. Ömer Faruk Canbirdi ve Furgan Polat isimlerinin u21 takımına gönderilmesi herkesi şaşırtırken, 17 yaşındaki Talha Erdoğan ise normal karşılandı.

Net26.net

Biz Furgan, Ömer ve Feyzi'den patlama bekliyoruz Hocamız A2 ye gönderiyor.. Haydi hayırlısı bakalım..

Bunda hiç şaşırılacak bir durum yok ing almanyada klupden içeri sokmazlar sıfır kendini geliştirme erkut cok yetenekliydi ne oldu yok neden FİZİK FİZİK FİZİK kardeşim insan utanır ya onca elinde imkan var üflesen yıkılıcak adamlar
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2017 saat 11:21
Alıntı yapılan marcus

Sergen hoca 3 oyuncuyu daha U21 Takımını gönderdi. Ömer Faruk Canbirdi ve Furgan Polat isimlerinin u21 takımına gönderilmesi herkesi şaşırtırken, 17 yaşındaki Talha Erdoğan ise normal karşılandı.

Net26.net

Biz Furgan, Ömer ve Feyzi'den patlama bekliyoruz Hocamız A2 ye gönderiyor.. Haydi hayırlısı bakalım..

Bunda hiç şaşırılacak bir durum yok ing almanyada klupden içeri sokmazlar sıfır kendini geliştirme erkut cok yetenekliydi ne oldu yok neden FİZİK FİZİK FİZİK kardeşim insan utanır ya onca elinde imkan var üflesen yıkılıcak adamlar

Uğur kardeşim tespitlerin çok doğru ki buna Murat Uçar'ı da eklemek istiyorum.
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
Yıldıztepeli Liste gör
Deneyimli Yazar

Nihat
Yer: Eskişehirspor
  Alıntı Yıldıztepeli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2017 saat 17:09
bu yıl maçlar kolaydan zora gidiyor geçen sene malatyasporun gibi güzel puanlar toplarsak avantajlı oluruz
Yukarı
esesfatih Liste gör
Yazar

fatih bağ
  Alıntı esesfatih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2017 saat 18:46
bu sene futbolcular kadar taraftarında fedakarlık yılı.Futbolcu gecen sezon parasını alamadığı halde takımda kalmış.Yönetim 200 milyon borc+yeni sezon giderleri+haciz temlik nedeniyle sıfır gelir olmasına rağmen takıma sahip çıkıp görev üstlenmiş.SERGEN kendi kurmadığı takıma başarı için gelmiş.Başarısızlık olursa herkesin bir bahanesi var.Üst lige çıkmak harici bence başarısızlıktır.O yüzden; futbolculara,yönetime ve sergene karşı daima sabırlı ve hoşgörülü olup daima tam destek olmalıyız.Başka çaremizde yok.Herkes birbirini motive etmeli,başarıya ve hedefe inandırmalı.Vazgeçmek,usanmak,karamsar olmak bizi hedeften uzaklaştırır.Hep birlikte inanalım ve inandıralım.Biz bu sene bu ligden üst lige çıkmalıyız vede çıkacağız.
eskişehir sen bizim herşeyimizsin.
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2017 saat 21:01
Alıntı yapılan esesfatih

bu sene futbolcular kadar taraftarında fedakarlık yılı.Futbolcu gecen sezon parasını alamadığı halde takımda kalmış.Yönetim 200 milyon borc+yeni sezon giderleri+haciz temlik nedeniyle sıfır gelir olmasına rağmen takıma sahip çıkıp görev üstlenmiş.SERGEN kendi kurmadığı takıma başarı için gelmiş.Başarısızlık olursa herkesin bir bahanesi var.Üst lige çıkmak harici bence başarısızlıktır.O yüzden; futbolculara,yönetime ve Sergene karşı daima sabırlı ve hoşgörülü olup daima tam destek olmalıyız.Başka çaremiz de yok.Herkes birbirini motive etmeli,başarıya ve hedefe inandırmalı.Vazgeçmek,usanmak,karamsar olmak bizi hedeften uzaklaştırır.Hep birlikte inanalım ve inandıralım.Biz bu sene bu ligden üst lige çıkmalıyız ve de çıkacağız.

Sizler gibi düşünen taraftar kitlesi olması ne kadar güzel.Clap
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2017 saat 08:32
TFF 1. Lig'in ilk haftasında İstanbulspor ile Eskişehirspor arasında oynanacak olan karşılaşmanın 12 Ağustos 2017 Cumartesi günü saat 21:00'de oynanacağı açıklanmış, stadyum ile ileri bir tarihte açıklanacağı belirtilmişti. TFF'den yapılan açıklamaya göre ligin ilk hafta maçı 15 bin kapasiteli Recep Tayyip Erdoğan Stadyumunda oynanacak.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2017 saat 00:04
Alıntı yapılan ekinoks_26

Alıntı yapılan marcus

Net26.net

Uğur kardeşim tespitlerin çok doğru ki buna Murat Uçar'ı da eklemek istiyorum.

Söylediklerinize ben de katılıyorum, Sergen'i eleştirmek için söylemiyorum.. Transfer yasağımız varken yeni yeteneklere ihtiyacımız var.. Ve Furgan'dan özellikle çok umutluydum ben bu sezon.. Hocamızın gözünde yetersiz demek ki.. Yapacak bir şey yok o bizden daha iyi anlıyor tabiki..

Fizik meselesine gelince, Cengiz Ünder de de yok fizik ama adam uçtu gitti.. Keza Emre Mor da öyle.. Daha bir çok örnek var, fiziği çok iyi olmayıp parlayan.. Fizikten önce kafa yapısı önemli galiba.. Hırs, çalışkanlık ve oyun zekası fizikten daha ön planda.. Neymar örneği çok uç bir örnek, az sayıda gelen yeteneklerden ama Santos da oynarken fiziğin F si yoktu çocukta..

Sonuç olarak inşallah A takımda kalan Hasan Ayaroğlu veya Semih Güler gibi çocuklardan birini bile kazansak büyük kazanç olacak bizim için.. Geçen yıl Dorukhan, Hasan Hüseyin ilaç olmuştu.. Bu yılda çıkar belki bir veya iki genç..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2017 saat 00:41
Mustafa çevik isminde bir yazar, esesin devre arasında transfer yasağını kaldırabilecegini yazmış. Ben cexamiz kesin diye biliyorum.
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2017 saat 00:48
fizik belki futbolun daha üst seviyede oynandığı ve hakemlerin maçları futbol oyun kuralları dahilinde yönettiği liglerde çok önemli olmayabilir. ancak bizim tff 1. ligde her futbolcu hem sağlam yapılı olmalı hem de biraz olsun güreşten anlamalı. geçen yıl bizim takım hep yerlerde dolanıyordu, fizik olarak bir iki maç hariç hep rakiplerinden zayıf kalıyordu. o bir iki maçta da fark yaptık zaten. işine saygısı olan U 21'de de kendini geliştirir. bence ne kadar şaşırsak da sergen hocayı bu konuda eleştirmeyelim.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 122>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır